Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sty 2022, 17:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 wrz 2015, 11:07 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Temat ważny,bo :

Tu chodzi o nasze dzieci jak i o te, które się dopiero urodzą !!!


Skandal jaki ma miejsce teraz w Polsce, polegający na ŚWIADOMYM niszczeniu polskich dzieci, jest czymś zupełnie wyjątkowym.

Nie wiem co można zrobić... może pozew zbiorowy? Ale... przeciw komu? Sejmowi? Poszczególnym posłom? Prezydentowi?

Dlaczego rodzicom nie mówi się całej PRAWDY ???

Prawda o szczepionce Gardasil z doktor Sherri Tenpenny [PL] [FULL]


phpBB [video]phpBB [video]Pozdrawiam z USA :-)
Jerzy Zięba

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 wrz 2015, 11:07 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 18 wrz 2015, 12:22 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:03
Posty: 138
Lokalizacja: Małopolska
Płeć: kobieta
W Sejmie odbyła się debata na temat zasadności szczepień. Coś drgnęło...zobaczymy co z tego wyniknie.
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/16/historyczne-wydarzenie-po-raz-pierwszy-w-historii-polskiego-sejmu-odbyla-sie-debata-nad-zasadnoscia-szczepien-w-polsce-glos-poszczpiennych-ofiar-zostal-wreszcie-wysluchany/

I jeszcze osobny link do filmu
phpBB [video]Najważniejsze żeby znieśli obowiązek, posyłajcie to dalej. Może ktoś, jak tego posłucha zastanowi się i pomyśli, ze jednak z tymi szczepieniami jest coś nie tak. Chociaż jak się trafi na "beton",( jak u mnie w rodzinie), to już nie ma rady...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 paź 2015, 8:44 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Kolejne mordy Lekarzy


Artykuł ten jest napisany ku pamięci zamordowanych Lekarzy. To nieprawda, że niewygodnych ludzi likwidowało kiedyś tylko NKWD, KGB, czy UB. Niewygodnych ludzi likwiduje się wszędzie na świecie w podobny sposób. Panuje generalna zasada uciszania fizycznego tych, którzy występują przeciwko korporacjom.

Obrazek

Przed kilku miesiącami podałem informację o zamordowaniu lekarzy, którzy mówili prawdę o szczepieniach w USA. Przypomnę: do tej pory zamordowano:

Dr Jeff Bradstreet, jego ciało znaleziono niedaleko domu w rzece. Szeryf, podobnie jak w Polsce robi to policja, uznał, że to samobójstwo. Jednak po wyciągnięciu z wody i sekcji okazało sie, że śp. dr Bradstreet ma olbrzymią ranę postrzałowa klatki piersiowej.

Dr Holt, 21 czerwca, znaleziono kolejnych dwóch lekarzy martwych. Został znaleziony na wschodnim wybrzeżu Florydy. Dr. Holt pozostawił 3-letnią córkę.

Dr Hedendal został znaleziony martwy w swoim samochodzie. Przyczyn zgonu nie ujawniono.

Dr Teresę Sievert, lat 46, 29 czerwca, znaleziono martwą, w swoim domu. Przed domem w nocy stała półciężarówka i sąsiedzi słyszeli dziwne odgłosy. Dr. Teresa Sievers, który został zamordowany

Dr Jeffrey Whiteside zniknął w tym samym dniu, miał 63 lata.

Dr Lisę Riley 10 lipca znaleziono z raną postrzałową głowy we własnym domu. Lisa Riley DO (doktor medycyny Osteopathic) znajduje się w domu z rana postrzałowa głowy.

Dr Ron Schwartz 19 lipca został znaleziony martwy w swoim domu na wschodnim wybrzeżu Florydy.

Dr Nicholasa Gonzaleza 21 lipca znaleziono martwego Dr. Nicholas Gonzalez Nicholas Gonzalez: ostatni ofiarą morderców farmaceutycznych?

Dr J.Whitesida 23 lipca, znaleziono zwłoki w Door County, obok znaleziono pistolet kaliber 022.

dr Patrick Fizpatrick był kolejnym zaginionym, miał 74 lata, wyjechał z Pn Dakoty i zniknął. Ostatni raz widziano go 03 lipca 2015 roku. Dr. Patrick Fitzpatrick MD znika

Dr Mitch Gaynora - ostatnia informacja pochodzi z 26 września 2015 rok, 59-letniego Doktora znaleziono martwego na swoim podwórku.

Jak podaje prasa, wszystkich tych lekarzy łączyło jedno, byli przeciwnikami masowych bezmyślnych szczepień i o tym mówili głośno.

W przypadku dr Jeffery Bradstreeta, rodzina wynajęła detektywa, będąc całkowicie przekonaną, że został zamordowany. Policja jednak zablokowała wszelkie akta, łącznie z wynikami sekcji. Przed zamordowaniem dr Bradestreet podawał prawdziwe informacje związane z niebezpieczeństwem szczepień dzieci. Analizował skład chemiczny szczepionek i porównywał z normami toksykologicznymi związków takich jak aluminium, czy rtęć.

Dr Nicholas Gonzalez zmarł rzekomo z powodu zawału serca. Niestety, wynik sekcji przeczy jakimkolwiek chorobom układu krążenia.

Dr Nicholas Gonzales prowadził korespondencje z DHHS w sprawie szczepionek i bezmyślnego szczepienia nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Poniżej jeden z listów, który mógł być bezpośrednią przyczyną „nagłego” zgonu.Szanowny Pani Fish:

DHHS

Jestem lekarzem praktykującym w Nowym Jorku, absolwentem Brown, studiów podyplomowych w Kolumbii, szkoły medycznej w Cornell, dostałem stypendium immunologii raka u Roberta Wella, MD, PhD, przez lata byłem prezesem Sloan-Kettering i "Father Modern Immunology ".

Osiągnąłem wiek 67 lat. Jako dziecko szczepiony byłem tylko na polio i przeciwko tężcowi. Śledzę prace z tematów praktyk żywieniowych, jestem w doskonałej kondycji zdrowotnej, bez poważnych chorób. Nie miałem, ani nie mam obecnie infekcji. Tak było w ciągu ostatnich 60 lat, z wyjątkiem rzadkich przeziębień.

Jestem bardzo zmartwiony, że DHHS teraz próbuje realizować plany szczepień przymusowych nie tylko na dzieci, ale na dorosłych. Większość z tych szczepień, jak doskonale wiecie, nie były testowane ani pod względem bezpieczeństwa, ani skuteczności. Najnowsze szczepionki przeciw grypie, jak informują producenci, nie są przebadane ani pod względem bezpieczeństwa, ani skuteczności, ale zostały wprowadzone do stosowania przez FDA, być może z powodu lobbingu firmy farmaceutycznych.

Przeżyłem zwykłe choroby dziecięce bez problemu, tak jak i wielu z moich przyjaciół i szkolnych kolegów i wierzę mocno, jako wyszkolony immunolog, że te łagodne infekcje pomogły mojemu systemowi immunologicznemu dojrzewać. Myślę, że to jest obsesja, unikać zwykłych chorób dziecinnych i uważać je za choroby niepotrzebne i być może szkodliwe. Nawet polio, jak się okazuje z badań epidemiologicznych, miało w większości przypadków zakażeń przebieg bardziej łagodny, aniżeli przeziębienie.

Badania przeprowadzone pod koniec 1940 wykazały, że w miastach do 95% populacji miało dodatnie przeciwciała dla polio, ale bez wszelkich istotnych objawów infekcji i na pewno nie było neurologicznej niepełnosprawności. Jednak szacuje się, że do 40 milionów Amerykanów może teraz być zarażonych wirusem raka SV40, w wyniku skażonych szczepionek polio [obecnie mówi się o 96 milionach - jj]. Czy to ryzyko warte było wielkiego planu szczepienia wszystkich na polio, ponieważ mimo rządowej histerii, rzadko był to poważny problem medyczny?

Dla większości dzieci, jak w moim przypadku, i w przypadku wszystkich moich młodych przyjaciół, w czasie mojej własnej infekcji, te choroby dziecięce przeszła bez poważnych, lub trwałych deficytów.

Jednak nie rozumiem już zależności: szczepienia i szkody, które spowodują. Na przykład, jeśli szczepienia są tak bezpieczne, dlaczego rząd powołał "Vaccine Court" do wypłaty roszczeń odszkodowawczych dla ofiar szczepień, związanych z niepełnosprawnością, w wysokości miliardów dolarów?

Nie ma wątpliwości, autyzm jest „rakietą”. Kiedy byłem w szkole medycznej w 1980 roku, to była tak rzadka choroba, że moi profesorowie 5 minut zajmowali się nią, doradzając nam, że prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy tej choroby w naszym zawodowym życiu. Obecnie szacuje się, że być 1 na 50 dzieci płci męskiej może być nią dotknięte. Coś się zmienia, a jeśli nie jest to eksplozja szczepień, być może można wymyślić lepsze wyjaśnienie. I ta wiara w to, że teraz jesteśmy tak mądrzy, że lepiej umiemy diagnozować dziś, jest nonsensem. Autyzm, walenie głową i obsesyjne zachowania były tak łatwe do zdiagnozowania 30 lat temu, jak są dzisiaj.

Szczepionki zawierają jeszcze aluminium i rtęć, poważne neurotoksyny, a nikt jeszcze nie udowodnił, że są bezpieczne jako adiuwanty. Nie znalazłem żadnych kontrolowanych badań, umożliwiających zweryfikowanie tego problemu.

Ostatnie roszczenia „Oszustwa” w CDC dotyczące autyzmu, na kursach związanych ze szczepieniami, budzą poważne pytania o uczciwość naukowców rządowych, promujących szczepienia.

Należy zlecić obiektywne badania naukowe, dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepień, które nie są kontrolowane przez producenta. Pobożne życzenia ze strony zwolenników szczepień, potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność, często bez żadnych danych, co to jest, to nie-nauka.

Dorośli, rodzice dzieci, muszą w tym kraju i we wszystkich krajach, gdzie wolność osobista jest tak ceniona, mieć prawo do podejmowania własnych rozsądnych decyzji o ich zdrowiu, a także o szczepieniach.

Benjamin Rush, MD, jeden z czołowych założycieli, to świetny lekarz w jego czasach, ostrzegł, że zaangażowanie rządu w decyzje opieki zdrowotnej grozi niebezpieczeństwem, zarówno dla indywidualnego, jak i społecznego zdrowia.

Pomógł zaprojektować przepisy, jak czwartą poprawkę do Konstytucji, aby chronić nas przed ingerencją rządu w nasze ciała i nasze decyzje dotyczące zdrowia. Należy wziąć to poważnie pod uwagę.

Amerykanie przeżywali dość dobrze bez obowiązkowych szczepień dla dzieci i dorosłych, i my możemy przeżyć lepiej bez tych wątpliwych szczepień. Rząd wie, że szczepienia noszą poważne i niebezpieczne zagrożenia, i że nigdy nie stworzono szczepionki bezpiecznej, co potwierdził sąd. To nie jest trudna do zrozumienia koncepcja. A jeśli rząd potwierdza to, co powodują szczepionki według sądu, w jaki sposób możne ten sam rząd następnie zmuszać nas do brania szczepionek, narażając nasze zdrowie i życie oraz zdrowie i życie naszych umiłowanych dzieci na niebezpieczeństwo?

Istnieją już liczne zgony zgłaszane w związku z Gardasilem [w Polsce - Cervical]. Wielka promocja tej szczepionki u dzieci do problem. Rak szyjki macicy dotyczy stosunkowo niewielkiej liczby kobiet i jest łatwo wyleczalny. Szczepienie jest nieuzasadnione i może szeroko otworzyć drzwi do większego niebezpieczeństwa, niż problem, na który jest skierowane.

Proszę zatrzymać napęd przymusu. Mimo dobrych intencji, takie myślenie jest naukowo błędne, potencjalnie niebezpieczne i potencjalnie wprowadza ryzyko dla zdrowia milionów ludzi. Jeśli ludzie chcą podjąć ryzyko szczepień, ryzyko zanieczyszczenia z rzeczy, takich jak wirus SV40, jeśli zgadzają się na przyjmowanie neurotoksycznego aluminium i rtęci, niech się szczepią. Ale proszę, dla tych z nas, podobnie jak ja, wyszkolony naukowiec, którzy nie widzą potrzeby, aby być "zabezpieczone", ale widzą rozsądni, i umieją oszacować niebezpieczeństwo szczepień, my musimy mieć możliwość, aby uniknąć przymusowej ingerencji w nasze życie i nasze zdrowie.

Dziękuję za uwagę.

Z poważaniem,

Nicholas Gonzalez, MDSądzę, że każdy jako tako oczytany lekarz może się podpisać pod tym listem.

dr J. Jaśkowski„Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego, czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć”
- Jerzy OrwellGdańsk 10.10.2015.

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kar ... dy-lekarzy-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 paź 2015, 15:58 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Szczepionka uszkodziła mózg dziewczyny…… i tak wygląda jej codzienne życie…
phpBB [video]

Cytuj:
Paula Bryant-Trerise: "Zachęcamy do dzielenia się tym filmem o naszej córce. Tak wygląda typowy posiłek po tym, jak jej mózg został uszkodzony przez szczepionki. Wiem, że wielu ludzi ma gorzej. Ona nie ma napadów drgawek i może mówić. Mimo to, mamy wiele wyzwań. To jest tylko mały przykład. (...)
Proszę was, doinformujcie się dokładnie zanim zaszczepicie swoje dziecko. Nasza córka prawdopodobnie nigdy nie zamieszka sama, nie wyjdzie za mąż, nie zrobi kariery i nie będzie miała swoich dzieci. CDC mówi, że 1 na 7 dzieci ma obecnie znaczne upośledzenie neurologiczne. Mówią też, że to jest dla nich zagadką. Słuchajcie swojej intuicji. Słuchajcie dziesiątek tysięcy rodziców, którzy doświadczyli niepożądanych odczynów poszczepiennych. Wysłuchajcie ich. I dokopujcie się głębiej, niż tylko do zapewnień lekarza, który nie ponosi za to odpowiedzialności."

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 paź 2015, 10:26 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Prof. Majewska: Robert Kennedy walczy z CDC
Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:49

From: Maria Majewska
Date: October 26, 2015 5:14:13 PM PDT (CA)
Subject: Robert Kennedy walczy w CDC

Warto posłuchać emocjonalnego przemówienia Roberta F. Kennedy’ego Jr na wiecu przeciw korupcji w CDC w Atlancie. CDC to odpowiednik polskiego Sanepidu. Kennedy oskarża kierownictwo działu szczepień CDC o zbrodnie przeciw ludzkości i świadome/celowe okaleczenie lub zabicie milionów amerykańskich dzieci toksycznymi szczepieniami dla wielomiliardowych zysków karteli farmacji. W 1986 r. kartele te napisały i kupiły sobie ustawę (przekupiwszy amerykański Kongres), która daje im pełen immunitet prawny wobec oskarżeń o zabicie i okaleczenie toksycznymi szczepieniami niezliczonej liczby ludzi. Ta ustawa zapoczątkowała ogromne epidemie okaleczeń, chorób i zgonów poszczepiennych dzieci w USA, skutkiem których USA mają dziś najbardziej zdegenerowane biologicznie i neurologicznie młode pokolenia na świecie.

Dlatego w USA z roku na rok spada IQ dzieci, większość uczniów jest niezdolna do uczenia się, młodzi ludzie nie są w stanie wyuczyć się nawet prostych zawodów, i mniej niż 10% młodych jest dostatecznie normalnych, żeby nadawać się do wojska. Ludobójcza polityka i program szczepień narzucone społeczeństwu przez CDC i sankcjonowane przez Kongres i rząd, są bezpośrednio odpowiedzialne za spektakularny upadek USA jako siły ekonomicznej, politycznej, moralnej i militarnej. Kraj bez zdrowych młodych pokoleń jest bez przyszłości.

Polska idzie tym samym samobójczym torem co USA, zamiast śladem mądrzejszych (w tym zakresie) krajów Europy zachodniej, gdzie stosuje się mniej szczepień i są one dobrowolne. Można mieć nadzieję, że rząd PiS oraz nowy Sejm będą mniej skorumpowane niż rządy PO i ocalą polskie dzieci przed szczepiennym kalectwem, a Polskę przed samozniszczeniem. Nie można jednak polegać tylko na dobrej woli, wiedzy i uczciwości polityków. Zjednoczeni rodzice muszą walczyć o zdrowie swych dzieci oraz o przestrzeganie przez urzędy konstytucyjnego prawa każdego obywatela do wolności od przymusowych medycznych zabiegów i okaleczeń. http://www.ageofautism.com/2015/10/rfk- ... o-cdc.html

https://piotrbein.wordpress.com/2015/10 ... czy-z-cdc/


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.


Ostatnio zmieniony 04 sty 2016, 23:34 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 paź 2015, 15:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” Przemysław Cuske
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lis 2015, 10:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Prof. Maria Dorota Majewska: SZCZEPIENNY HOLOCAUST
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF

Według najnowszego raportu CDC, autyzm zdiagnozowano już u 2,24% amerykańskich dzieci (w wieku 3-17 lat). Raport opiera się na badaniu sondażowym rodziców (przeprowadzano ponad 10 000 wywiadów z rodzicami rocznie). Zaobserwowano prawie 2 krotny wzrost zachorowań w stosunku do poprzedniego okresu badania z lat 2011-2013, kiedy zachorowalność na autyzm wynosiła on 1,25%. To znaczy, że średnio 1 dziecko na 44 ma już formalnie zdiagnozowany autyzm. Ponieważ choroba ta ok. 4 razy częściej występuje u chłopców, to oznacza, że zdiagnozowano ją u 1 na 27 chłopców. Przy czym trzeba pamiętać, że lżejsze przypadki autyzmu nie zostały formalnie zdiagnozowane i część chorych nie ma diagnozy z powodu braku opieki medycznej. Natomiast raportów nauczycieli, 1 dziecko na 25 cierpi dziś w USA na autyzm. http://www.cdc.gov/nchs/data/nhsr/nhsr087.pdf

Ekstrapolacja dramatycznego tempa wzrostu zachorowań na autyzm (podwojenie w ciągu 2-3 lat) pozwala przewidywać, że za niespełna 10 lat ponad połowa amerykańskich dzieci będzie cierpieć na tę chorobę, w tym niemal wszyscy chłopcy (jeśli nic się nie zmieni). Trudno sobie wyobrazić bardziej tragiczną sytuację kraju, w którym cała populacja męskich osobników jest upośledzona. Dziś nie ulega już wątpliwości, że to toksyczne, nadmierne i zbyt wczesne szczepienia są bezpośrednio odpowiedzialne za to katastrofalne okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci. To jest autentyczny medyczny holokaust. Dlatego powinniśmy zaprzestać stosowania eufemistycznego terminu „autyzm”, który sugeruje jakąś enigmatyczną chorobę o nieznanej etiologii, bowiem dziś wiadomo, że jest to ciężkie cało-systemowe okaleczenie poszczepienne. Powinniśmy autyzm nazywać tym czym jest – „chroniczną encefalopatią poszczepienną”.

Całe społeczeństwo (zwłaszcza rodzice, lekarze, pielęgniarki, pedagodzy) muszą zdać sobie sprawę z tego, że to rządy skorumpowanych, ignoranckich urzędników są bezpośrednio odpowiedzialne za masowe okaleczanie i eksterminację dzieci toksycznymi szczepieniami. Nikt nie powinien respektować faszystowskich, arbitralnych szczepiennych ustaw, których skutkiem jest masowe okaleczenie lub zabicie milionów dzieci, maskowane fałszywymi hasłami „zdrowia publicznego”. Ochrona życia własnego i potomstwa to podstawa instynktu samozachowawczego. Zdrowie publiczne to zbiorowe zdrowie wielu osób, wiec okaleczanie szczepieniami wielu jednostek jest zaprzeczeniem zdrowia publicznego.

Na marginesie nasuwa się smutna refleksja – Ameryka czy Polska nie potrzebują terrorystów ani innych wrogów zewnętrznych, bo ich ignoranckie, skorumpowane rządy najskuteczniej eksterminują szczepieniami własne społeczeństwa. Trzeba podjąć wszelkie wysiłki, żeby uświadomić nowemu polskiemu rządowi katastrofalne skutki obecnej totalitarnej polityki szczepień w Polsce.

Warto też korzystać z bezcennych porad dra Jaśkowskiego w kwestii dyskusji z lekarzami szczepionkowcami. Prawdopodobnie, większość z nich wyszkolona na firmowanych reklamówkach i kursach, jest nieświadoma ogromu krzywd, jakie wyrządzają dzieciom szczepieniami. http://wolnemedia.net/zdrowie/jak-dysku ... ionkowcem/

===============================

FASZYZM SZCZEPIENNY

Definicja Mussoliniego: „Faszyzm to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu pełnej władzy nad społeczeństwem”.

A propos totalitaryzmu ustaw szczepiennych w Polsce. Przytaczam list od jednego z moich korespondentów.

„na szczęście w sieci czy poprzez sieć i dzięki niej przebija się już stopniowo świadomość faszystowskiego charakteru niektórych ustaw, które nakazują czy wymagają wbrew opinii zainteresowanych oraz ekspertów, a wtedy ze względu na irracjonalny ich charakter można nazywać je właśnie faszystowskimi lub totalitarnymi. Bo jedyną racją ich istnienia czy wykonywania może być tylko terror władzy. Ewidentny już dla każdego przykład to wepchnięcie 6-latów do szkół… Podczas gdy sprawa ze szczepieniami wymaga wciąż naświetlania i za to wielkie podziękowania dla wspaniałych działań ze strony Pani Profesor, a także p. dr Jaśkowskiego. W płaszczyźnie publicznej ratują państwo (mocno nadwerężony!) honor branży medycznej – od strony naukowej i praktycznej – aż strach pomyśleć, ze robią to tylko dwie osoby, choć może inni po swojemu, tylko się nie ujawniają – zapewne tak jest.

Czegoś takiego jak te totalitarne ustawy oczywiście nie powinno być w demokratycznym społeczeństwie, więc sam fakt istnienia świadczy o totalitaryzacji prawa, a stąd już tylko krok do jego egzekwowania w takiej postaci, czyli totalitaryzmu (faszyzmu) w pełnej postaci.
Z tym trzeba walczyć na razie na poziomie ukazywania absurdalności, a więc ostatecznie totalitarności prawa, a kto wie, może potem i z real-totalem jak „za komuny”. I tak historia może zatoczyć kolejne koło (oby nie!) niepokoi, ze coraz więcej takich chorych ustaw jest uchwalane…”

Pragnę tu dodać jeszcze jedną ważną uwagę. Otóż globalne kartele bankierów i oligarchów pracują obecnie nad wprowadzeniem w USA i w Europie umowy TTIP, której celem jest całkowite zniewolenie społeczeństw i likwidacja państw narodowych. Obecny zalew Europy obcymi kulturowo migrantami jest częścią tego programu, chodzi o wprowadzenie chaosu, zagrożenia, wojen domowych, terroryzmu etc. W ramach tej umowy korporacje będą mieć pełną totalitarną władzę nad państwami i społeczeństwami, będą mogły siłą stosować mengelizm, obozy koncentracyjne i masowo truć, wyzyskiwać oraz okradać ludzi wszelkimi sposobami. Narody Europy, USA i Kanady muszą solidarnie się przeciwstawić i nie dopuścić do jej podpisania, bo to będzie oznaczało ich zagładę. Już dziś słychać w Polsce , USA i innych krajach nawoływania do obalenia istniejących konstytucji i zastąpienia ich totalitarnymi dokumentami napisanymi przez oligarchów w ich własnym interesie. Absolutnie nie można na to pozwolić. Pamiętajmy, że to właśnie obecna Konstytucja chroni jeszcze polskie dzieci przed szczepiennym holokaustem. Gdy jej zabraknie, Polacy staną się całkowicie bezbronni.


http://www.monitor-polski.pl/prof-maria ... more-11807


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2015, 15:06 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Holocaust , trafny tytuł. Ostatnio znowu czytałam o szczepionkach , to co już wiemy, naukowcy biją na alarm , ale czy uda nam się żyć i nie dać zabijać nasze dzieci ?.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2015, 17:22 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Proponuje informować- pendrive 16 albo 32 i pożyczać albo darować osobom po których widać ze jest szansa na zainteresowanie tematem i efektywną terapię szokową. Dzisiaj niemal kazdy tv ma możliwość odtwarzania z pendrivea

Proponuje przygotować- jesli jeszcze ktos tego nie zrobił- Zestaw filmów o szczepieniach- ten temat służy pomocą w kompilacji, do tego dodać filmy typu endgame, terrorstorm, zeitgeist, monsanto, wykończyć biedę - itp.

Widzisz ze znajoma jest w ciąży ? no to podaruj solidny zestaw filmów. Bo my tu sobie możemy gadać i się wściekać a to nic nie zmieni.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2015, 18:47 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 17 wrz 2015, 10:38
Posty: 85
Płeć: kobieta
Angelrage pisze:
Cytuj:
Widzisz ze znajoma jest w ciąży ? no to podaruj solidny zestaw filmów. Bo my tu sobie możemy gadać i się wściekać a to nic nie zmieni.


Ja tak zrobiłam -powysyłałam zestaw filmów i artykułów moim dwóm bardzo dobrym koleżankom, które mają córki akurat w wieku "nadającym się do szczepienia"przeciwko HPV i co - dostałam takiego maila od jednej, że mi w pięty weszło. Pisała, że jak będę miała swoje córki to sobie mogę decydować czy je szczepić czy nie. Skończyło się na tym, że korespondencja się skończyła i koleżeństwo też:( Druga koleżanka "oświecona nauczycielka" zaszczepiła swoje córki jakieś 10 lat temu jak szczepionka dopiero wchodziła.

Kilka lat temu pracowałam w szkole i była straszna akcja promująca szczepionki przeciwko grypie. Wszyscy się zapisali - mało tego zapłacili za szczepienie 50zł. Ja omal nie zostałam zlinczowana, że nie chciałam się zaczepić. Jak to przecież ja będę zarażać biedne dzieci, które nie zostały zaszczepione. Okazało się, że dostali końska dawkę wirusa i całe grono zachorowało na grypę. Masakra! musiałam prowadzić lekcje z kilkoma klasami na świetlicy. Na drugi rok szczepionka była już darmowa i znów pomaszerowali się zaszczepić tłumacząc, że teraz już w przychodni wiedzą jaką mają dawać dawkę :shock:
Z tym uświadamianiem ludzi to czasami jest tak jakby się z koniem kopało. Za nic nie zmienią przekonań. Ba nawet nie próbują :bangheadwall:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2015, 19:27 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Mimoza pisze:
Angelrage pisze:
Cytuj:
Widzisz ze znajoma jest w ciąży ? no to podaruj solidny zestaw filmów. Bo my tu sobie możemy gadać i się wściekać a to nic nie zmieni.


Ja tak zrobiłam -powysyłałam zestaw filmów i artykułów moim dwóm bardzo dobrym koleżankom, które mają córki akurat w wieku "nadającym się do szczepienia"przeciwko HPV i co - dostałam takiego maila od jednej, że mi w pięty weszło. Pisała, że jak będę miała swoje córki to sobie mogę decydować czy je szczepić czy nie. Skończyło się na tym, że korespondencja się skończyła i koleżeństwo też:( Druga koleżanka "oświecona nauczycielka" zaszczepiła swoje córki jakieś 10 lat temu jak szczepionka dopiero wchodziła.

Kilka lat temu pracowałam w szkole i była straszna akcja promująca szczepionki przeciwko grypie. Wszyscy się zapisali - mało tego zapłacili za szczepienie 50zł. Ja omal nie zostałam zlinczowana, że nie chciałam się zaczepić. Jak to przecież ja będę zarażać biedne dzieci, które nie zostały zaszczepione. Okazało się, że dostali końska dawkę wirusa i całe grono zachorowało na grypę. Masakra! musiałam prowadzić lekcje z kilkoma klasami na świetlicy. Na drugi rok szczepionka była już darmowa i znów pomaszerowali się zaszczepić tłumacząc, że teraz już w przychodni wiedzą jaką mają dawać dawkę :shock:
Z tym uświadamianiem ludzi to czasami jest tak jakby się z koniem kopało. Za nic nie zmienią przekonań. Ba nawet nie próbują :bangheadwall:

Przekazałaś swoją wiedzę, najważniejsze , że oni wiedzą. Przez HPV już niestety są przypadki śmierci i raka. Ja też miałam taką znajomą , szczepiła siebie i męża, mąż umarł na zapalenie płuc, a ona ledwo wyszła z zapalenia oskrzeli , w końcu mnie posłuchała , leczyła się prawie rok. Ja przekazuje i się nie przejmuje, nasze zdrowie w naszych rękach.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lis 2015, 22:34 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Jak pisałem- z nie każdym się da i nie każdy chce,- wielu chce być bydłem- przykro mi ale taka prawda.

Osobiście zawsze robię rekonensans :język: czasem wiem z kim mam do czynienia, bo znam daną osobę 30 lat i czasami o rożne tematy się "przypadkiem" zahaczyło - niczym sonda badająca czyjś umysł.


- np. o politycznych przekrętach, wojnach, chemtrailsach nawet... i jak słyszę odpowiedź "no własnie, mnie też ciekawi co to jest"- to znaczy ze taki ktoś ma umysł na tyle otwarty by poznawać nowe rzeczy, wychodzące poza ramy tego co się uczy oficjalnie.


Mozna oszacować z jaką istotą mamy do czynienia. Niektórzy są wewnątrz dosłownie martwi- całkowita asymilacja. Znam takich, którzy są niesamowicie inteligentni, myślą za siebie, czują ze w tym co mówią w tv coś jest pokręcone, coś nie tak, i takim osobom staram się pomóc.


Są tacy którym nie można od razu wszystkiego bo szok informacyjny ich przerośnie, ale da się przeprogramować do pewnego stopnia- ale są to przypadki na dłuższą perspektywę i parę filmów tego nie załatwi, trzeba po trochu, robić dziury oprogramowaniu, czasem zajmuje to lata- ale w pewnym momencie... zaskakują, mówię z doświadczenia.

Czasem ktoś po prostu jest zbyt dumny( i durny) by przyznać się sam przed soba ze dał się nabierać przez te wszystkie lata. TRUDNO.

Także nie porywać się z motyką na słońce- nie warto strzelać na oślep.

kiedyś kolega Nibru powiedział Mruga - i jakoś mi TO utkwiło w pamięci

NIEMAL KAŻDEGO TRZEBA BY BYŁO WZIĄĆ z OSOBNA "NA WARSZTAT"

Cytuj:
biedronka: Ja też miałam taką znajomą , szczepiła siebie i męża, mąż umarł na zapalenie płuc, a ona ledwo wyszła z zapalenia oskrzeli , w końcu mnie posłuchała , leczyła się prawie rok. Ja przekazuje i się nie przejmuje, nasze zdrowie w naszych rękach.


To i tak dobry model :lol: Znam takich co omało nie wykitowali po szczepionce a dalej swoje...tak, pokazywałem im rózne materiały o szczepieniach itp. Teraz myślę ze wręcz POLECIŁ BYM im się zaszczepić- najlepiej 9in1 ... niestety wielu naprawdę zasługuje na nagrodę darwina...i jak chcą być bydłem ubojnym to ja bym im dopomógł, po co mają zatruwać życie innym

Cytuj:
biedronka: Ja przekazuje i się nie przejmuje, nasze zdrowie w naszych rękach.


Przez bierność i głupotę tępej masy to zdrowie może nie być w twoich i moich rękach. W tym problem.

Cytuj:
Z tym uświadamianiem ludzi to czasami jest tak jakby się z koniem kopało. Za nic nie zmienią przekonań. Ba nawet nie próbują


Osobiscie myślę ze jak pomogę TYLKO JEDNEMU- to tylko dlatego bo miałem mu pomóc w odpowiednim momencie jego zycia( i vice versa) i był gotowy sam sobie pomóc, ja tylko uruchomiłem pewien mechanizm.

Zresztą - Jak na kazdej wojnie(a to jest wojna) - są tacy dla których warto poświecić siły by im pomóc, są tacy którym pomóc nie możemy( mimo ze potencjalnie można by było) i są tacy którzy są całkowicie "zasymilowani"-i ich traktuję jako narzędzie przeciwnika, które nam utrudnia życie i działania- i oby się jak najszybciej sami zredukowali a niedługo może będą ku temu okazje.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lis 2015, 16:08 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
angelrage pisze:
Jak pisałem- z nie każdym się da i nie każdy chce,- wielu chce być bydłem- przykro mi ale taka prawda.

Osobiście zawsze robię rekonensans :język: czasem wiem z kim mam do czynienia, bo znam daną osobę 30 lat i czasami o rożne tematy się "przypadkiem" zahaczyło - niczym sonda badająca czyjś umysł.


- np. o politycznych przekrętach, wojnach, chemtrailsach nawet... i jak słyszę odpowiedź "no własnie, mnie też ciekawi co to jest"- to znaczy ze taki ktoś ma umysł na tyle otwarty by poznawać nowe rzeczy, wychodzące poza ramy tego co się uczy oficjalnie.


Mozna oszacować z jaką istotą mamy do czynienia. Niektórzy są wewnątrz dosłownie martwi- całkowita asymilacja. Znam takich, którzy są niesamowicie inteligentni, myślą za siebie, czują ze w tym co mówią w tv coś jest pokręcone, coś nie tak, i takim osobom staram się pomóc.


Są tacy którym nie można od razu wszystkiego bo szok informacyjny ich przerośnie, ale da się przeprogramować do pewnego stopnia- ale są to przypadki na dłuższą perspektywę i parę filmów tego nie załatwi, trzeba po trochu, robić dziury oprogramowaniu, czasem zajmuje to lata- ale w pewnym momencie... zaskakują, mówię z doświadczenia.

Czasem ktoś po prostu jest zbyt dumny( i durny) by przyznać się sam przed soba ze dał się nabierać przez te wszystkie lata. TRUDNO.

Także nie porywać się z motyką na słońce- nie warto strzelać na oślep.

kiedyś kolega Nibru powiedział Mruga - i jakoś mi TO utkwiło w pamięci

NIEMAL KAŻDEGO TRZEBA BY BYŁO WZIĄĆ z OSOBNA "NA WARSZTAT"

Cytuj:
biedronka: Ja też miałam taką znajomą , szczepiła siebie i męża, mąż umarł na zapalenie płuc, a ona ledwo wyszła z zapalenia oskrzeli , w końcu mnie posłuchała , leczyła się prawie rok. Ja przekazuje i się nie przejmuje, nasze zdrowie w naszych rękach.


To i tak dobry model :lol: Znam takich co omało nie wykitowali po szczepionce a dalej swoje...tak, pokazywałem im rózne materiały o szczepieniach itp. Teraz myślę ze wręcz POLECIŁ BYM im się zaszczepić- najlepiej 9in1 ... niestety wielu naprawdę zasługuje na nagrodę darwina...i jak chcą być bydłem ubojnym to ja bym im dopomógł, po co mają zatruwać życie innym

Cytuj:
biedronka: Ja przekazuje i się nie przejmuje, nasze zdrowie w naszych rękach.


Przez bierność i głupotę tępej masy to zdrowie może nie być w twoich i moich rękach. W tym problem.

Cytuj:
Z tym uświadamianiem ludzi to czasami jest tak jakby się z koniem kopało. Za nic nie zmienią przekonań. Ba nawet nie próbują


Osobiscie myślę ze jak pomogę TYLKO JEDNEMU- to tylko dlatego bo miałem mu pomóc w odpowiednim momencie jego zycia( i vice versa) i był gotowy sam sobie pomóc, ja tylko uruchomiłem pewien mechanizm.

Zresztą - Jak na kazdej wojnie(a to jest wojna) - są tacy dla których warto poświecić siły by im pomóc, są tacy którym pomóc nie możemy( mimo ze potencjalnie można by było) i są tacy którzy są całkowicie "zasymilowani"-i ich traktuję jako narzędzie przeciwnika, które nam utrudnia życie i działania- i oby się jak najszybciej sami zredukowali a niedługo może będą ku temu okazje.

Masz rację.
Ale tak, masz wiedzę , przekazujesz i chcesz pomóc , masz rację , niektórzy zachowują się jak bydło, tak jest z nowotworem. W styczniu, zadzwoniła do mnie żona chorego, że zmarł, parę miesięcy chorował na raka jelit, sam mówił, że tam jest umieralnia , ale jak bydło chodził tam na chemię , chyba wierzył tylko w śmierć, bo inaczej tego nie mogę pojąć. Teraz mam następną chorą na tą samą chorobę i tez chyba czeka na śmierć . Najfajniejsze jest to, że tacy ludzie na diety, odpowiadają , ja tak zawsze jadłam, ja zawsze odpowiadam, no to jest odpowiedź dlaczego Pani jest chora, ale to nic nie daje. Niestety swoje życie, mają w swoich rękach.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 lis 2015, 22:25 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu - dr n. med. Dorota Sienkiewicz
phpBB [video]


Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu - pytania publiczności cz.1
phpBB [video]


Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu - pytania publiczności cz.2
phpBB [video]

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lis 2015, 0:26 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Szczepionki to współczesny Cyklon B

Obrazek

Jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

Za tę informację morduje się lekarzy.

Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.

W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu w wyniku braku witaminy D. Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D.

Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd. To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction

Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami. Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „szczepionki służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.

Zamordowani holistyczni lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek

Zatem najwyraźniej holistyczni lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie, odkryli w drodze własnych badań, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE dodawany do populacji poprzez uodparnianie. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

To całkowicie ogołaca naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u autystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to przed wykorzystywaniem przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2.

Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki, które wstrzykują naszym drogim dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! I oczywiście jest to robione umyślnie i celowo! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia informacji.

Depopulacja punkt 101. dodawanie trucizny do szczepionek.. uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły. Powolne metody zabijania. Oni myślą, że zaszli daleko w ich „przetrwają tylko najsprawniejsi” typie mentalności. Tylko najlepsze geny przetrwają? Ci ludzie nie mają dusz.

Nie ma potrzeby komór gazowych kiedy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.

Dr Ted Broer przekazuje informację powyżej (o nagalazie) w tym materiale filmowym (https://www.youtube.com/watch?v=XYvLPCze_So). Wyjaśnia to o wiele lepiej niż ja. Nagranie jest krótkie (z jego wywiadu Hagmann & Hagmann z dnia 25. lipca). Dr Ted Broer przekazał to w raporcie The Hangmann i Hangmann i zajęło im to całą godzinę tylko puścić go na antenie, ponieważ ich trzygodzinny program zdjęto i każda z linii, której starali się użyć, była rozłączana.. a później ich serwery padły. Prosili wielu ludzi o modlitwę o zaprzestanie ataku i wtedy dopiero połączyli się z nim na bezpiecznej linii.. I tak po pełnej godzinie przywrócono ich z powrotem na antenę i połączyli się z drem Boerem, a pierwsze, co powiedział to „nie jestem w żaden sposób samobójczy”. Był cholernie podenerwowany wyrażając tą informację…obawiając się, że zostanie usunięty w stylu Hastingsa, zanim miał okazję wypowiedzieć to publicznie.

Więc wysłuchaj jego krótkiego nagrania ujawniającego tą relację. To około 19 minutowe nagranie, ale najważniejsze w nim jest wysłuchać pierwszych 10 minut. To zdecydowanie najważniejsza informacja jaką kiedykolwiek słyszałem. I musi być rozpowszechniona. PROSZĘ, WYSŁUCHAJ TEGO KRÓTKIEGO NAGRANIA!

A jeśli chcecie usłyszeć więcej wywiadu z nim, to wideo poniżej rozpoczyna się od miejsca, gdzie kończy się pierwsza część. W pierwszej części jest nagranie najważniejszego kawałka, jeśli masz tylko trochę czasu aby mu poświęcić. Podczas kontynuacji Ted Broer wyjaśnia DLACZEGO oni to robią. Dlaczego celowo atakują nasze systemu odpornościowe. Następujące nagranie jest FASCYNUJĄCE. Kontynuował Ted Broer.

Tłum. Work Buy Consume Die

Za: http://soda-cans.beforeitsnews.com/alte ... 46756.html
Fragment rozmowa z dr Tedem Broerem: Doctors are Being Killed for Saving Your Children ~ Most Urgent!!!
Rozmowa z dr Tedem Broerem w całości: https://www.youtube.com/watch?v=8g0NMH4RXZ4
wersja polska: https://gloria.tv/media/HwJAkXEh1wA
Strona dr Teda Broera: http://healthmasters.com

Zob. też:

10th Holistic Doctor found murdered in her home – controversial connections are surfacing
http://ulubione.blutu.pl/zamordowano-le ... czepienia/

http://www.monitor-polski.pl/szczepionk ... more-11862-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.


Ostatnio zmieniony 02 gru 2015, 10:04 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lis 2015, 15:11 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Białko otrzymywane z serwatki GcMAF , tak , leczy raka. Nie można go kupić . Farmacja zrobi wszystko , żeby nie stracić zysków.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lis 2015, 19:39 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 sie 2014, 16:59
Posty: 91
tak z ciekawości zapytam
czy w sądzie przy rozwodzie gdzie jest ustalana opieka nad dziećmi, czy argumentem przeciw np matce może być to ze nie szczepi dzieci i może zostać użyte jako dowód że matka nie potrafi zadbać o nie i tym samym prawa do dziecka zostaną przydzielone ojcu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 gru 2015, 6:49 
w zasadzie to odebrać matce można prawa rodzicielskie tylko wtedy ,kiedy jest ona alkoholiczką ,ćpunką lub psychicznie chorą ,ale i tak pewnie jest to droga przez mękę ,znając podejście naszych pseudoopiekuńczych sądów rodzinnych !Te instytucje nie rozpatrują niczego rzeczowo ,dadzą wiarę inteligentnej mamuśce kiedy dziecko po szczepieniu dostanie autyzmu lub cukrzycy i usprawiedliwione jest z tego tytułu podwyższenie alimentów! :evil: Przecież chodzi tu o dobro dziecka :twisted: ,a stare panny lub rozwódki , zwłaszcza zażydzone małpiatki siedzące w tych sądach wiedzą najlepiej o jakie "dobro" chodzi!Na górę
   
 
 
Post: 01 gru 2015, 17:52 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Dobry adwokat udowodni, że matka , która nie szczepi dziecka , dba o jego zdrowie :tak: No cóż taki adwokat, na sprawę powinien przynieść tyle rtęci ile jest w 6 szczepionkach , ciekawe jakby Sąd zareagował gdyby matka chciała to dać swojemu dziecku :lol: , myślę , że byłby szok w oczach Sądu :lol:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 gru 2015, 18:44 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Dr Judy Mikovits - szczepionki zanieczyszczone retrowirusami!
phpBB [video]


Cytuj:
Dr Mikovits ma tytuł doktora z Biochemii i Biologii Molekularnej. W ciągu ostatnich 26 lat, opublikowała 51 prac naukowych w recenzowanych czasopismach i pracowała jako naukowiec rządowy w dziedzinie badań nad rakiem, przez wiele lat. Potem odkryła coś, o czym rząd nie chciał, aby ktokolwiek wiedział...

Kiedy w 2011 roku dokonała tego przerażającego odkrycia o zanieczyszczeniu wszystkich szczepionek i przedstawiła swoje dane urzędnikom państwowym, kazano jej zniszczyć wszystkie materiały. Kiedy odmówiła, została uwięziona oraz miała zakaz rozpowszechniania tych informacji przez kolejne 4 lata (gag order). Jej kariera również została całkowicie zniszczona.

Czas zakazu swobodnej wypowiedzi właśnie dobiegł końca i ona postanowiła, że nie będzie więcej milczeć! Opowiada o tym, jak ten koktajl wpompowywany niemowlątom w formie szczepień mutuje się i rozwija przez kolejne miesiące i lata, co daje początek nowym wirusom, nowotworom i chorobom, o których nawet jeszcze nie wiemy. Wyjaśnia, w jaki sposób wirusy wstrzykiwane przez szczepionki rozrywają nasze DNA i wstawiają swoje własne DNA, co prowadzi do mutacji genetycznej i jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Otrzymywała już pogróżki od "seryjnego samobójcy", ale nie zamierza się tym przejmować i chce to wszystko ujawnić.

Link do pełnego wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=n6HPe-s1V2o

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 gru 2015, 9:37 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
filmik dobry - następny dowód na zbrodnie farmacji ale i rządów - nawet jeśli nie wiedziały to z chwilą kiedy się dowiedziały i zaczęły niszczyć dowody stały się współwinne zbrodni.
szkoda że książki tej doktor nie ma po polskuNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 gru 2015, 19:38 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Reakcje poszczepienne u 15 japońskich dziewcząt po szczepionce przeciwko HPV
phpBB [video]


nie ma tłumaczenia-nie ma takiej potrzeby.
Z gównianymi pozdrowieniami dla koncernów i przekupionych ministrów.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 gru 2015, 22:11 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
UE bada Gardasil po fali poważnych niepożądanych skutków

Tak wiele dziewcząt doświadcza straszne problemy zdrowotne po szczepionce z Gardasilu przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego [human papillomavirus = HPV], że Europejska Agencja Leków [EMA] ogłosiła plany przeprowadzenia wnikliwego przeglądu bezpieczeństwa tej kontrowersyjnej szczepionki.
Po ostatnim przeglądzie dokumentu w Danii wskazującego na falę skutków zdrowotnych wiązanych z Gardasilem, władze europejskie rzekomo rozważają podawanie tej szczepionki, która wydaje się wywoływać stałe szkody dla zdrowia u wielu zaszczepionych dziewcząt.

Jak poinformował duński The Local, EMA chce dodatkowego przeglądu Gardasilu w celu „dalszego wyjaśnienia aspektów bezpieczeństwa szczepionki”.

Zdaniem EMA, około 72 mln młodych kobiet zaszczepiono Gardasilem od czasu wprowadzenia go w Europie w 2006. Wiele z tych kobiet informowało o skutkach ubocznych począwszy od drgawek i omdleń do problemów z sercem i chronicznego zmęczenia.

Do tej pory ponad 100 duńskich dziewcząt złożyło wnioski o rekompensatę finansową za szkody wywołane przez Gardasil. Trzy z nich, jak informuje szwedzki dziennik Svenska Dagbladet, już otrzymały amerykański odpowiednik około $593.000. Kolejne 800 dziewcząt poinformowało o skutkach ubocznych, ale nie wnioskowały jeszcze o kompensatę.

„Zarówno [europejska] komisja ds. skutków ubocznych i Duński Urząd Zdrowia i Leków tu w kraju szacuje, że zalety szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy są większe niż wady i nadal zalecają ją młodym dziewczynom” – powiedziała mediom duńska minister zdrowia Sophie Lohde.

„Ale dla mnie jest ważne, że ludzie reagują gdy nadal pojawiają się nowe doniesienia o skutkach ubocznych i jest też niepokój wśród wielu dziewcząt i ich rodzin. Do tego musimy podchodzić poważnie”.

Rządy powinny przestać się wygłupiać, a tylko przyznać, że szczepionki HPV są śmiertelne
Gardasil nie jest jedyną badaną szczepionką na HPV – wszystkie trzy obecnie na rynku, w tym Gardasil (Merck & Co.), Gardasil 9, i Cervarix (GlaxoSmithKline) są badane pod względem bezpieczeństwa przez Europejską Agencję Leków [EMA].


Wśród badanych skutków jest wiele raportów o posturalnym ortostatycznym zespole tachykardii [postural orthostatic tachycardia syndrome = POTS], chorobie obejmującej zaburzenia rytmu serca, między rytmem kiedy poszkodowany siedzi lub stoi. Choroba ta może prowadzić do zawrotów głowy, omdlenia, bólu głowy, osłabienia i bólu w klatce piersiowej.

Inne choroby obejmują złożony zespół miejscowego bólu [complex regional pain syndrome = CRPS], który wpływa na normalne używanie własnych kończyn. Wiele dziewcząt, które już zgłaszały niepożądane skutki po szczepionce przeciwko HPV, mówią że ich mięśnie są słabe i nie mogą już być tak aktywnymi fizycznie jak przed szczepionką.

Celem przeglądu EMA jest ustalenie, czy istnieje uzasadniony związek przyczynowy pomiędzy szczepionką HPV i tymi chorobami. Agencja twierdzi, że te i inne objawy mogą wystąpić „u osób nieszczepionych”, a przynajmniej taka jest oficjalna wersja.

Ale osoby które doznały szkód wiedzą, że szczepionka była przyczyną, i nie zamierzają się poddać, dopóki nie ujawni się prawdy. Wbrew temu co twierdzą władze o szczepionkach HPV iż są „bardzo bezpieczne,” osoby które już odczuły niekorzystne skutki znają prawdę.

„Po licencjjonowaniu Gardasilu i zaleceniu 3 dawek dla 11-12-latek i młodych kobiet, były tysiące doniesień o nagłej utracie świadomości w ciągu 24 godzin” – informuje Krajowe Centrum Informacji o Szczepionkach [NVIC].

Inne niepożądane skutki to „drgawki, bóle mięśni i osłabienie, obezwładniające zmęczenie, zespół Guillain-Barre (GBS), paraliż twarzy, zapalenie mózgu, reumatoidalne zapalenie stawów; lupus, zakrzepy, zapalenie nerwu wzrokowego, stwardnienie rozsiane, udary i inne poważne problemy zdrowotne, łącznie ze śmiercią, po otrzymaniu szczepionki Gardasil”.

Jonathan Benson

Źródło: http://www.naturalnews.com/051316_HPV_v ... dasil.html

Tłum. Ola Gordon


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ue-bada-gardasil-po-fali-powaznych-niepozadanych-skutkow-2015-12
Co się musi wydarzyć, żeby do tych sprzedajnych pacynek-polityków dotarło, że niszczą
swoje społeczeństwa.. ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 gru 2015, 0:14 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Prof. dr hab. Maria D. Majewska: Życzenia i …. zagrożenia
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF
Obrazek

Witam Państwa i łączę serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne – zdrowia, powodzenia oraz wielu radosnych chwil w roku 2016.

Nadchodzący rok nie zapowiada się jednak spokojnie. W wielu regionach świata toczą się niekończące się wojny generujące miliony uchodźców, którzy zalewają dotąd bezpieczne kraje Europy. Żaden kraj nie jest przygotowany na przyjęcie i zasymilowanie tak wielkich grup obcych kulturowo migrantów. Skutkiem tej dzikiej migracji są narastające konflikty między przybyszami i lokalną ludnością w postaci napadów, pobić, gwałtów, kradzieży, morderstw, podlane etc. Innym skutkiem jest pojawienie się epidemii chorób, które nie występowały w Europie od wielu dekad lub setek lat, takich jak szkarlatyna, cholera, odra, gruźlica, szkorbut i innych. http://www.thetimesgazette.com/great-br ... les/10347/

Przy niekontrolowanym napływie milionów biednych, źle odżywionych, często chorych ludzi z innych regionów świata trudno o utrzymanie higieny i zabezpieczenie zdrowia publicznego, więc należy oczekiwać, że epidemie chorób zakaźnych będą się nasilać. W ubiegłych wiekach wielkie epidemie też wybuchały najczęściej w następstwie jakichś wojen i masowych migracji. Jedynym skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest szybkie zakończenie wojen toczonych przez globalne kartele zbrojeniowo-naftowe w Azji, Afryce in na Bliskim Wschodzie i zmuszenie ich do odbudowy zrujnowanych krajów. Oburzające jest, że europejscy i amerykańscy aroganccy, skorumpowani czy wręcz głupi politycy ani słowem nie wspominają o konieczności zakończenia wojen, tylko kombinują jak i gdzie upchać miliony niechcianych migrantów, którzy coraz bardziej destabilizują Europę i prawdopodobnie doprowadzą do rozpadu UE.

Z roku na rok w Polsce, Europie i USA wzrasta też zachorowalność (zwłaszcza dzieci) na poważne choroby chroniczne, w tym astmę, cukrzycę, alergie, autyzm, choroby nowotworowe i inne. Wiele dowodów wskazuje, że główną ich przyczyną są szkodliwe czynniki środowiska, i że szczepionki – będące pierwszymi toksynami wstrzykiwanymi niemowlętom bezpośrednio do krwi – indukują te choroby.

Załączone tabelki, zawierające dane z amerykańskiej bazy VAERS, pokazują, które szczepienia są najgroźniejsze i powodują najwięcej zgonów oraz ciężkich powikłań. Łatwo się zorientować, że wśród masowo stosowanych szczepień u niemowląt i małych dzieci praktycznie nie ma bezpiecznych. Wszystkie wywołują poważne powikłania i zgony. (Trzeba przy tym pamiętać, że przypadki powikłań poszczepiennych zgłoszone do VAERS stanowią tylko od 1 do 5% wszystkich przypadków powikłań, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100, aby otrzymać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych.)

Prorodzinna i, zdaje się, niezależna od globalnych korporacji oraz obcych grup interesów polityka nowego polskiego rządu daje nadzieję, że totalitarny system przymusowych szczepień dzieci w Polsce zostanie zlikwidowany i polscy rodzice uzyskają wreszcie wolność do decydowania o tym, czy i jak chcą szczepić swe dzieci. Warto współpracować z nowym rządem i Sejmem nad tymi zmianami.

Prof. Maria D. Majewska

Szczepienia najczęściej powodujące zgony:

Total 12,115 200.25%
HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV) 1,571 25.97%
INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL)) 1,075 17.77%
HEPATITIS B VACCINE (HEP) 1,065 17.60%
PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC) 952 15.74%
POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV) 942 15.57%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP) 827 13.67%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP) 771 12.74%
POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV) 757 12.51%
PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) 394 6.51%
PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13) 375 6.20%
MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR) 342 5.65%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5) 324 5.36%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP) 319 5.27%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB) 261 4.31%
HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18) RECOMBINANT VACCINE (HPV4) 212 3.50%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB) 204 3.37%
COMVAX (HBHEPB) 195 3.22%
VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL) 150 2.48%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1) 115 1.90%
HEPATITIS A (HEPA) 93 1.54%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F) 92 1.52%
ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS) 90 1.49%
INFLUENZA (H1N1) MONOVALENT (INJECTED) (FLU(H1N1)) 85 1.40%
==============================================

Szczepienia najczęściej powodujące ciężkie, zagrażające życiu powikłania:

Total 119,822 173.54%
INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL)) 11,350 16.44%
HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV) 11,050 16.00%
HEPATITIS B VACCINE (HEP) 10,283 14.89%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP) 7,221 10.46%
MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR) 7,209 10.44%
PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC) 6,874 9.96%
POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV) 6,284 9.10%
PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) 5,217 7.56%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP) 4,904 7.10%
HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18) RECOMBINANT VACCINE (HPV4) 4,677 6.77%
POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV) 4,578 6.63%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5) 3,551 5.14%
PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13) 3,162 4.58%
VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL) 3,081 4.46%
HEPATITIS A (HEPA) 2,551 3.69%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1) 1,857 2.69%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP) 1,793 2.60%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB) 1,771 2.56%
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (BOOSTRIX/ADACEL) (TDAP) 1,667 2.41%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F) 1,442 2.09%
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS, ADULT (TD) 1,245 1.80%
INFLUENZA (H1N1) MONOVALENT (INJECTED) (FLU(H1N1)) 1,207 1.75%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB) 1,202 1.74%
ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS) 1,168 1.69%
TYPHOID VACCINE (TYP) 1,147 1.66%
COMVAX (HBHEPB) 1,056 1.53%
MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ) 1,043 1.51%
HEPATITIS A AND HEPATITIS B VACCINE (HEPAB) 930 1.35%
ANTHRAX VACCINE (ANTH) 889 1.29%
SMALLPOX VACCINE (SMALL) 829 1.20%
HUMAN PAPILLOVAVIRUS BIVALENT (HPV2) 793 1.15%
MENINGOCOCCAL POLYSACCHARIDE VACCINE (MEN) 746 1.08%
RABIES VIRUS VACCINE (RAB) 645 0.93%
YELLOW FEVER VACCINE (YF) 530 0.77%
==============================================

Szczepienia najczęściej powodujące zapalenie mózgu (encefalopatię):

Total 119,822 173.54%
INFLUENZA VIRUS VACCINE, TRIVALENT (INJECTED) (FLU3(SEASONAL)) 11,350 16.44%
HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV) 11,050 16.00%
HEPATITIS B VACCINE (HEP) 10,283 14.89%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP) 7,221 10.46%
MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR) 7,209 10.44%
PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC) 6,874 9.96%
POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV) 6,284 9.10%
PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) 5,217 7.56%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP) 4,904 7.10%
HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18) RECOMBINANT VACCINE (HPV4) 4,677 6.77%
POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV) 4,578 6.63%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL, PENTAVALENT (RV5) 3,551 5.14%
PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13) 3,162 4.58%
VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL) 3,081 4.46%
HEPATITIS A (HEPA) 2,551 3.69%
ROTAVIRUS VACCINE, LIVE, ORAL (RV1) 1,857 2.69%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP) 1,793 2.60%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB) 1,771 2.56%
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (BOOSTRIX/ADACEL) (TDAP) 1,667 2.41%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F) 1,442 2.09%
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS, ADULT (TD) 1,245 1.80%
INFLUENZA (H1N1) MONOVALENT (INJECTED) (FLU(H1N1)) 1,207 1.75%
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS PERTUSSIS AND HAEMOPHILUS INFLUENZA B VACCINE (HEXAVAX) (DTPHIB) 1,202 1.74%
ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS) 1,168 1.69%
TYPHOID VACCINE (TYP) 1,147 1.66%
COMVAX (HBHEPB) 1,056 1.53%
MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ) 1,043 1.51%
HEPATITIS A AND HEPATITIS B VACCINE (HEPAB) 930 1.35%
ANTHRAX VACCINE (ANTH) 889 1.29%
SMALLPOX VACCINE (SMALL) 829 1.20%
HUMAN PAPILLOVAVIRUS BIVALENT (HPV2) 793 1.15%
MENINGOCOCCAL POLYSACCHARIDE VACCINE (MEN) 746 1.08%
RABIES VIRUS VACCINE (RAB) 645 0.93%
YELLOW FEVER VACCINE (YF) 530 0.77%

http://www.monitor-polski.pl/prof-dr-ha ... /#comments
-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 gru 2015, 9:47 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Fragment z:
Dr Jerzy Jaśkowski: Lekarze mają donosić na lekarzy!
http://www.polishclub.org/2015/12/21/dr ... a-lekarzy/
Polecam cały post.
Cytuj:
I dochodzimy do sedna.

W 1992 roku oficjalnie ONZ, a właściwie jego filie, takie jak WHO i UNICEF, PODCZAS SPOTKANIA W GENEWIE UZGODNIŁY W PROGRAMIE, nomen omen nazwanym „Zdrowie Kobiet”, podawanie do szczepionek, szczególnie DePeTe, gonadotropiny kosmówkowej, powodującej poronienia. Tak naprawdę było to stosowane już od 1974 roku. W Genewie zrobiono z tego program światowej depopulacji.

Sprawdzili ten fakt lekarze z Kenii ze Szpitala Katolickiego. Potem sprawdzili to lekarze indyjscy. Wszystkie wyniki badań próbek szczepionek potwierdziły obecność gonadotropiny kosmówkowej. W Kenii tylko w ostatnim okresie zaszczepiono ponad 2,3 miliona dziewczynek.

Jeżeli do tego dodamy Polisorbat 80, to mamy odpowiedź, dlaczego jest tyle bezpłodnych kobiet i mężczyzn.

HCG został opracowany przez WHO jako środek antykoncepcyjny długoterminowy. Powoduje on atakowanie płodu za pośrednictwem przeciwciał i w konsekwencji powoduje „samoistne” poronienia. Dodatkowo szczepionki te powodują ponad 550 zgonów rocznie, tylko w tym jednym państwie.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... p302202567
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
Jak możesz sam sprawdzić Szanowny Czytelniku, w Polsce ani PZH, ani Główny Inspektor Sanitarny, ani Sanepidy nie wykazują zbytniego zainteresowania takim masowym truciem dzieci, a ponad 300 000 – 3 500 000 dzieci rocznie w Polsce jest tą drogą trutych.

W tym celu właśnie wprowadzono testowe egzaminy, gdzie student ma odpowiadać tylko i wyłącznie „tak”, lub „nie”. Czyli na chorobę A można stosować tylko lek B. Dawka leku jest A. Itd. W ten sposób tresuje się po prostu późniejszych sprzedawców Wielkiej Farmacji.

Dlatego po 1990 roku zlikwidowano polskie piśmiennictwo naukowe. I o dziwo, nikogo to nie interesuje? W Polsce są dostępne dla lekarzy tylko określone przedruki z wytycznymi. Dziwisz się zatem Dobry Człeku, że lekarz zamiast Ciebie badać, siedzi z nosem w komputerze? Przecież jak coś nie tak wpisze, to mu NFZ naliczy kary.

I jak widzimy, wyższe szkoły wszelkiego typu zaakceptowały ten system. W tzw. biuletynach uczelnianych, takich jak Krakowska Pauza, jedynymi polemikami jakie się widzi, to czy sposób obliczania punktów ma być taki czy inny. Dali się ponumerować, tak jak urzędnicy chcieli. Zamiast starać się podnosić poziom wydawnictw polskich do międzynarodowego, dali się zaszufladkować w sztucznie wymyślony system dowartościowania. Podobnie, jak jurgielnicy za Sasów.

Tak szybki okres wprowadzenia systemu testowego świadczy o tym, że łatwo manipulować ludzikami.

Oczywiście temu celowi służą właśnie wszelkiej maści organizacje i stowarzyszenia, czy Izby Lekarskie. Poniżej podam przykład działalności takiej Izby w sprawie, o której już pisałem.

Pomimo wyroku uniewinniającego w mojej sprawie, Naczelna Izba lekarska stwierdziła, że niedopuszczalne jest takie uniewinnienie i nakazała przeprowadzenie ponowne sprawy. Szczególne zainteresowanie wzbudziły problemy:

Czy przedstawione w debacie „Minęła Dwudziesta” z dnia 02 grudnia 2009 roku, oparte na publikacjach naukowych informacje, wskazujące na małą skuteczność szczepień, oraz możliwą szkodliwość tych szczepień, można uznać za zgodną z aktualnym stanem wiedzy medycznej?
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
Czy przedstawione przez dr J. Jaśkowskiego, w debacie publicznej, opinie dezawuujące korzyści szczepień ochronnych, są wyrazem propagowania postawy antyzdrowotnej?
Czy treść wypowiedzi dr J. Jaśkowskiego przedstawione w debacie publicznej, może stworzyć realne zagrożenie dla zdrowia społeczeństwa?
Szczególnie ten ostatni punkt bardzo mi się podoba. Debata publiczna tworzy realne zagrożenie dla zdrowia publicznego!!!

To chyba te debaty publiczne na tematy ekonomiczne stanowią większe zagrożenie dla zdrowia psychicznego obywateli, a nikt ich nie wstrzymuje. Ba, nawet mówi się, że wolność wypowiedzi mamy obecnie większą, ponieważ żyjemy w demokracji, a nie w komunizmie.

I co najważniejsze, urastam do… jedynego człowieka, który jednym telewizyjnym wystąpieniem wpływa na 38 milionów ludzi!! Na nic te miliony dolarów na łapówki, tj. chciałem napisać, reklamy.

Jeden dr J. Jaśkowski zniweczył pracę ogłupiania społeczeństwa. No, no, nigdy nie sądziłem, że aż taka jest moja moc. To więcej, aniżeli ten facet z Gwiezdnych Wojen!

Czyli następny etap działania organizacji, to ciężarówka ze żwirem? A może ustawa 1066 i wezwanie np. instytucji Dyliżans?

A tak na marginesie, dyskusja dotyczyła tylko i wyłącznie szczepień przeciwko grypie. A nie szczepień w ogóle.

Pomimo faktu, że już ponad rok temu złożyłem wniosek dowodowy, o wskazanie miejsca w czasie dyskusji, w której wypowiadałem zarzucane mi kwestie, to ani Okręgowa Izba lekarska w Gdańsku, ani Naczelna Izba Lekarska w Warszawie, nie umie tego miejsca określić w scenariuszu.

Jak to udowadniałem i jak okazało się w następnych latach, ze szczepionki przeciwko grypie wycofały się liczne kraje.

Mało tego, dla osób powyżej 50 roku życia, szczepienia przeciwko grypie mają takie samo znaczenie, jak mycie rąk.

Mało tego, dla dzieci nie określono granic bezpieczeństwa, więc nie należy tej szczepionki im podawać.

Mało tego, dawka aluminium i rtęci w szczepionce przeciwko grypie jest 5000 % większa, aniżeli dopuszczalne normy.

No, ale już prof. T. Kotarbiński przewidział:

„W więzach organizacji prawdę diabli wezmą”.

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
Tak więc całe to działanie jest dowodem istnienia państewka korporacyjnego. I tym wesołym akcentem kończę.Poniżej przypomnienie zawartości tylko jednej neurotoksyny, aluminium, powszechnie występującej w szczepionkach (podkreślenia moje – jj) :

• DtaP (przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi): 170-625 mikrogramów, w zależności od

producenta

• Zapalenie wątroby typu A: 250 mcg

• Wirusowe zapalenie wątroby typu B: 250 mcg

• Hib (na zapalenie opon mózgowych; Marka PedVaxHib tylko): 225 mcg

• HPV: 225 mcg

• Pediarix (połączenie DTaP – zapalenie wątroby typu B, polio): 850 mcg

• Pentacel (DTaP-Hib-polio kombinacja): 330 mcg

• Pneumokoki: 125 mcgNorma dla dziecka to 2mcg na kilogram masy ciała, czyli nie więcej aniżeli 10 mcg. Dla wcześniaków normy są jeszcze ostrzejsze:„Dla dziecka urodzonego w 24 tygodniu, zaszczepienie oznacza grę w ruletkę, ponieważ są one „minus osiem tygodni”. W rzeczywistości, wielu z nich w już inkubatorze zostaną podane szczepionki, które potencjalnie mogą je zabić!” [Christopher Shaw i dr Lucija Tomljenovic]

Pamiętaj, w krajach zachodnich „szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi. Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”A Ty Czytelniku, do jakiej grupy należysz?Ps. Jak podała prasa zagraniczna, wymienione firmy zarobiły na szczepionkach odpowiednio:

Pfizer w 2012 roku 4miliardy 100 milionów dolarów,
GlaxoSmithKline 5miliardów 260 milionów,
Novartis 1 miliard 180 milionów,
Merck oraz Sanofil łącznie 5 miliardów 270 milionów.


Te liczby, proporcjonalnie do ilości osób szczepionych, pokazują wielkości pieniądza wyprowadzone z Polski.PubMed 3618578
Pub Med 1994745
Pub Med 1884314
Pub Med 7740350
http://www.fiercepharma.com/node/12501/
J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32
JAMA 1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5
Nowotwor Biol 2014.październik 31
http://www.naturalnews.com/048890 vaccines autoimmune
Alim. Pharma. Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25
http://www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine
http://www.fiercepharma.com/story/pharm ... d-out-375b
http://www.fiercepharma.com/special-rep ... -10-pharma
http://www.hormonesmatter.com/obesity-c ... nes-blame/
J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15
Anticancer Res 2011 Sept.31
Eur J.Cancer 2010 Aug,46 , 2196-205
Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84
http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/M ... -Liability
http://www.naturalnews.com/048888 vaccine adverse events autism
http://www.thelibertybeacon.com/2014/01 ... accines-is


*Diliżans to samo co Blackwater tylko w wydaniu rosyjskim, a więc tańszym.

P.S. Szanowni Państwo, przestaję wysyłać swoje artykuły na stronę Wolne Media z powodu znaczącej ingerencji w ich treść bez powiadomienia mnie.

Podobnie zresztą zaczyna działać „Republika” zaprzestając nawet takich nieszkodliwych tematów jak „Krucjata Różańcowa”.

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 20 grudnia 2015Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 sty 2016, 18:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Lekarze mają donosić na Lekarzy , jak za czasów komuny :dobani:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 sty 2016, 12:47 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Wklejam wpis/apel Jerzego Zięby jaki wstawił na FB
myślę że warto przeczytać

Cytuj:
W jednym z poprzednich wpisów napisałem : "O tym powinien wiedzieć KAŻDY RODZIĆ, pediatra, lekarz oraz KAŻDY student medycyny"... ale to co teraz umieszczam, a dopiero kilka dni temu to obejrzałem, podnosi moje słowa do potęgi N-tej !!!
Treść tego wykładu, po prostu bije wszelkie poprzednie wypowiedzi tego lekarza !! Wykład ten powinien, w ŚWIADOMEJ POLSCE, mieć miliony obejrzeń!
phpBB [video]


Po obejrzeniu nie wiedziałem, czy mam wyjść i krzyczeć, ale komu to wykrzyczeć? Gdzie? Jak?! W zdecydowanej większości ludzie mają to gdzieś !! A przecież ....
TO JUŻ U NAS TEŻ SIĘ ZACZĘŁO !!!!
Niestety, wykład jest w języku angielskim. Starałem się wyłowić co ważniejsze elementy, ale tam prawie każda minuta jest ważna. Nie chcąc czekać na tłumaczenie, zaledwie małą część spisałem dotyczącą początku wykładu, umieszczam to poniżej. Końcówka tego wykładu, pokrywa się 100% z tym co mówię na każdym wykładzie..
Mam wielką, wielką prośbę !! Jeśli ktoś wie jak dodać napisy i jest w stanie przetłumaczyć ten film na język polski, zrobi milionom Polaków wielką przysługę.
Po przetłumaczeniu filmu, powinien on być emitowany przez wszystkie kanały telewizji w Polsce. Przestałem już liczyć na polityków. Liczę tylko na prawdziwych Polaków, których naprawdę interesuje przyszłość polskiego Narodu.
Aha... Zawodowi hejterzy, proszę was powstrzymajcie się od swoich idiotycznych komentarzy.
1. Zwróćcie uwagę, na 2 pierwsze minuty tego wystąpienia. Przed jego (dra Wakefielda) wystąpieniem, również była uruchomiona cała akcja której celem miało być niedopuszczenie do jego wystąpienia. Nikt jednak z oponentów na jego wystąpieniu się nie pojawił. Wszyscy stchórzyli.
Sytuacja jest dokładnie taka sama, jaka miała miejsce przed moim wystąpieniem na Uniwersytecie Gdańskim 28 listopada 2015. Wtedy również internet jak i niektóre media publiczne, obiegły protesty, których celem było uniemożliwienie mi mojego wystąpienia. Inicjatorem tego, jak się później okazało, był pan Mateusz Kijowski, przywódca KODu. On, jak również inni protestujący, nie mieli odwagi, żeby pojawić się na moim wykładzie.
2. Na podstawie badań jakie wykonano w USA i Japonii i Danii, badań opublikowanych przez CDC, wynika że nastąpi wręcz eksplozja autyzmu. W tej chwili 1 dziecko na 45, jest autystyczne, a będzie jeszcze gorzej.
3. Badania jakie przeprowadziła dr Stephanie Seneff, wskazują na to, że w Stanach Zjednoczonych , przy obecnym tempie rozwoju autyzmu, a nic nie wskazuje że będzie inaczej, już w roku 2032 50% dzieci będzie już miało autyzm !!!!
Żadne państwo, żaden system społeczny tego nie wytrzyma.
4. Nie jest temu winna genetyka, nie jest temu winne środowisko, jest to spowodowane przez Człowieka. (moja uwaga : pokażę jeszcze później jak środowisko PRZCYZNIA się do powstania autyzmu !!! )
5. Minuta 9:55. Wykresy pokazujące eksplozje autyzmu W 3 różnych krajach, USA, Japonia, Dania. Wykres B poniżej, pokazuje akumulację wzrostu autyzmu na świecie
6. Sytuacja ta wystąpiła, poczynając od lat osiemdziesiątych, wtedy kiedy na masową skalę zaczęto stosować szczepienia. Wystąpiło to również wtedy, kiedy wprowadzono prawo, które zwolniło przemysł farmaceutyczny od jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne stosowania szczepionek. Prawo to, spowodowało lawinę szczepień, ponieważ firmy farmaceutyczne oraz lekarze byli już nie do tknięcia.
7. Minuta 12:04. Ostatnio opublikowane, amerykańskie dane rządowe, wskazujące że 1 dziecko na 45 już w tej chwili cierpi z powodu autyzmu.
8. Już w tej chwili, w Kalifornii rodzice zmuszani są do szczepienia swoich dzieci, w przeciwnym wypadku odmówiona będzie możliwość kształcenie tych dzieci w szkołach. Będzie również wprowadzone prawo, który będzie zmuszało dorosłych do zaszczepienia się, jeśli pracują w miejscach gdzie przebywają grupy ludzi. Nigdzie na świecie nie przeprowadzono żadnych badań, dotyczących bezpieczeństwa takiego podejścia.
9. Historia ilustrująca to szaleństwo : sześciomiesięczne dziecko zmarło niemalże natychmiast po podaniu szczepionki, pomimo tego, że do momentu podania szczepionki dziecko było perfekcyjnie zdrowe. Lekarze oczywiście powiedzieli, że to przypadek, jednakże obraz kliniczny na to nie wskazywał. Rodzice dziecka są w tej chwili na liście osób, które potencjalnie, mogą molestować swoje dzieci !! Matka zmarłego dziecka, jest ponownie w ciąży i zgodnie z prawem jakie kilka miesięcy temu wprowadzono w Kalifornii , będzie zmuszona zaszczepić swoje nowonarodzone dziecko, tą samą szczepionką, która zabiła i jej poprzednie dziecko. A jeśli rodzice odmówią zaszczepienia dziecka, to będąc w tej chwili już na liście rodziców, którzy uważa się że molestują swoje dzieci, wtedy dziecko będzie odebrane na siłę, zaszczepione, a rodzice swojego dziecka już nigdy więcej nie zobaczą.
10. Ci, którym tak zależy na dobrobycie firm farmaceutycznych (a ich wpisy bez wątpienia się tutaj pojawią) bezmyślnie powtarzając, że doktor Andrew Wakefield jest oszustem, niech uważnie posłuchają, tego co ma do powiedzenia od minuty 16:59
11. Prawo jakie wprowadzono, pozwala przemysłowi farmaceutycznemu, produkować i wypuszczać na rynek „ samochody bez hamulców” i nikt, ale to nikt, nie zmusi ich do wycofania tych samochodów z rynku. Za nic nie są odpowiedzialni. Brak odpowiedzialności za wypuszczony wadliwy produkt, oznacza że ze spokojem, mogą się po prostu kąpać w zyskach.
12. Jest cała masa lekarstw, które ze względu na tragiczne skutki uboczne jakie powodują, są wycofywane z rynku, ale… nie szczepionki.
13. Minuta 18:59, prof. Walker-Smith, tak jak dr Andrew Wakefield, również utracił prawa wykonywania zawodu lekarza w UK. Obaj oskarżeni byli o dokładnie to samo, ponieważ pracowali i publikowali razem.
Profesor jednak odwołał się i wygrał. Dr Wakefield apelował również, ale ze względu na koszty z tym związane ok. 500 000 Funtów zrezygnował (ponieważ poprzez różnego rodzaju procesy był niemalże bankrutem) i zdecydował wyjechać do USA. A więc, żaden z nich, nie był i nie jest oszustem. (Tym, którzy specjalizują się w oczernianiu dra Wakefielda, bo tak wierchuszka im pewnie każe, polecam :
http://www.independent.co.uk/…/mmr-doctor-john-walker-smith…
Oraz słowa od : minuta 21:06 i nie piszcie już więcej swoich bzdur)
14. Sąd zestrzelił oskarżenia w stosunku do obu lekarzy, jak samolot z nieba. O odebraniu prawa wykonywania zawodu obu tym lekarzom usłyszał cały świat, przynajmniej świat medyczny. Ale niewiele osób, słyszało o wyroku nie tylko uniewinniającym, ale niesamowicie krytykującym stronę oskarżającą. Z jakiegoś dziwnego powodu media nabrały wody w usta, nie relacjonowały jaki był wyrok sądu, a był on uniewinniający.
15. Minuta 24:40 Tak wiele dzieci z autyzmem reaguje na szczepionki. Dziecko układa się w ten sposób, dlatego że go niesamowicie boli, a nie jest wstanie rodzicom o tym powiedzieć !!
16. Minuta 25:30 dziecko które cierpiało tak wielki ból, że uderzało głową o twarde przedmioty, po to żeby stracić przytomność. To dziecko zostało wyleczone całkowicie, tylko poprzez wprowadzenie diety niskowęglowodanowej.
:stop:
17. Krytyczną rolę w naszym organizmie, odgrywają bakterie w jelitach. Należy zwracać szczególną uwagę na to, żeby flora bakteryjna byłam w odpowiednim stanie. Konsekwencje zaniedbania tego są KATASTROFALNE !!!
18. Miliony ludzi jest narażone na utratę zdrowia ze śmiercią włącznie. Nie ma litości.
Nie mam czasu na wyławianie co najważniejszych treści z pozostałej części tego wykładu, ale reszta naprawdę POWALA.
Jeśli nic nie zrobimy, nas to też będzie czekać. Jeszcze mamy szansę, aby się z tego wybronić.

Leadership & Longevity 2015 - Dr. Andrew Wakefield
Watch Dr. Andrew Wakefield discuss the widely controversial topic of vaccine health in his "CDC Whistleblower" presentation at the Leadership & Longevity 201...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lut 2016, 9:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Czy Andrzej Duda stanie przed Trybunałem Stanu?

Opublikowano: 05.02.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Prezydenta Andrzeja Dudę trzeba będzie prawdopodobnie postawić przed Trybunał Stanu. Być może ma złych doradców i informatorów, ale nie nam to rozstrzygać. Ci ludzie muszą odpowiedzieć prawnie za ludobójstwo na narodzie polskim. Przypomnę: „Mimo apelu rodziców prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.”

Rozmowa w Sejmie o holocauście szczepionkowym. Justyna Socha

phpBB [video]


Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów wreszcie ogłosiło, że szczepionki HPV, agresywnie promowane przez kartele farmacji, skorumpowanych urzędników medycznych, lobbystów i wielu lekarzy, prawdopodobnie powodują niewydolność i obumieranie jajników. To znaczy, że większość zaszczepionych nimi dziewcząt i kobiet może stać się bezpłodna. Do tego należy dodać tysiące przypadków zgonów poszczepiennych i miliony przypadków ciężkich, trwałych okaleczeń kobiet w skali świata. Dla zwiększenia zysków, producenci tych szczepionek zaczęli usilnie promować ich podawanie także chłopcom, co u nich także zapewne skończy się bezpłodnością. A więc nie bez kozery powinno się te szczepionki nazwać narzędziami medycznego ludobójstwa.

Czym jest ludobójstwo definiuje prawo międzynarodowe: „Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.”

Podobne sformułowanie jest Konwencji ONZ w sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa. Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich: a) zabójstwo członków grupy; b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy; c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego; d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy; e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy”.

Legalizacja broni biologicznej jaką są szczepionki, w szczególności na HPV jest ludobójstwem, zgodnie pkt. d Konwencji ONZ w sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa oraz z samą definicją ludobójstwa przez prawo międzynarodowe (stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie).

Przymusowe szczepienia są też niezgodne z art. 49 Konstytucji RP, co powinno być podstawą do założenia spraw karnych legislatorom ludobójczej ustawy o zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Chodzi oczywiście o „zakaz poddawania eksperymentom naukowym, w tym szczególnie eksperymentom medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”, a takimi eksperymentami są szczepienia.

Materiałów na temat szkodliwości szczepień, w tym w szczególności groźnych szczepień na HPV nie brakuje, dlatego można podejrzewać, że legislatorom zależy na wyludnieniu Polski – dlatego też konieczna jest nasza natychmiastowa reakcja w postaci stworzenia ogólnospołecznego ruchu na rzecz zmiany w ludobójczych ustawach oraz postawieniu winnych przed odpowiednim sądem. Z uwagi na skalę zbrodni i zaangażowanie w niej pracowników rządowych w tym Prezydenta RP oraz mediów uważam, że powinien to być Trybunał Stanu oraz Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze.

Na podstawie: NaszDziennik.pl, TruthKings.com, Sanevax.org, pl.Wikipedia.org [1][2]
Źródło: Monitor-Polski.pl

http://wolnemedia.net/prawo/czy-andrzej ... lem-stanu/-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lut 2016, 16:44 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
W Indiach po HPV sporo młodych dziewcząt choruje, zanotowano również zgony. Obecnie Sąd zajął się tą sprawą. Duda powinien zaszczepić wszystkie młode dziewczyny w swojej rodzinie , jego żona też powinna się zaszczepić , powinni nagrywać jak po szczepieniu czuje się każdego dnia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2016, 16:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Powinni dać przykład, to jasne! Mruga

A tu jak farmacja finansuje pro-szczepionkowe pranie mózgów:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiltcuev_LKAhXF33IKHZSnATEQqQIIHzAA&url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.radiozet.pl%2FWiadomosci%2FKraj%2FSzczecin-przychodnia.-Szczepan-zadba-by-dzieci-nie-baly-sie-igly-00018505&usg=AFQjCNFC3CaXjdzONt0tHo8ZAgTh9jXrsw&sig2=cjB-1G2cwymNhmTnalEaLg&bvm=bv.114195076,d.bGQNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group