Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sty 2022, 22:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lis 2014, 11:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 979
Płeć: mężczyzna
Wklejam nagranie z wystąpienia na tegorocznym Konwencie Wiedzy Alternatywnej Przemysława Cuske pt. "Szczepienia: jak jest naprawdę?", które od wczoraj jest dostępne w necie. Informacje konkretne i na obecny czas min sprawa eboli. Materiał w dobrej jakości HD.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 lis 2014, 11:31 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 lis 2014, 15:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Epidemia autyzmu

Opublikowano: 27.11.2014 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Obrazek

Być może najbardziej bolesnym doświadczeniem dla każdego rodzica jest odkrycie, że jego dziecko cierpi i dotknięte jest jakąś chorobą. Bolesne jest takie odkrycie w każdym przypadku, a dla rodziców dzieci autystycznych ból serca może być szczególnie przejmujący.

W najcięższych przypadkach dzieci autystyczne wydają się żyć we własnym świecie, unikają nawet kontaktu wzrokowego. Około połowa nigdy nie nauczy się mówić, a wiele z nich ma problemy z komunikacją niewerbalną. Wyobraź sobie co by było, gdyby dziecko błędnie zinterpretowało przytulenie go jako atak, co zdarza się takim dzieciom. Szczególnie przerażające dla rodziców dzieci autystycznych jest ich autodestrukcyjne zachowanie. Niektóre dzieci wielokrotnie uderzają głowami o ścianę lub stół. Inne drapią się, albo trą skórę aż do krwi. Jeszcze inne gryzą sobie ręce nie zważając na ból.

Najgorsze jest to, że kiedy rodzic szuka pomocy dla dziecka, często słyszy iż niewiele można zrobić!

Ale nawet w tragedii autyzmu może być promień światła. Około 10% autystycznych dzieci, określanych jako „autystyczni geniusze”, wykazują niezwykłe umiejętności w jakiejś dziedzinie. Raymond, postać w którą wcielił się Dustin Hoffman w filmie „Rain Man”, był taką osobą. Wśród najczęstszych specjalnych talentów wykazywanych przez tych „autystycznych geniuszy” są zdolności matematyczne, muzyczne i artystyczne. Każda z tych dziedzin reprezentuje obszar komunikacji niewerbalnej.

Jedna historia potwierdza opinię, że tacy „autystyczni geniusze” szukają metod komunikacji. Dziecko o imieniu Nadia pokazało genialne zdolności jako artystka. Tak pięknie rysowała konie, że porównywano je z dziełem Rembrandta! Ale kiedy po intensywnej terapii Nadia nauczyła się mówić, straciła zdolności artystyczne.

RODZAJE AUTYZMU

Jednym mało znanym faktem jest to, że autyzm tak naprawdę nie jest chorobą. Jest raczej tym, co nazywa się „spektrum zaburzeń”, zestawem objawów mogących różnić się pod względem surowości od lekkiego upośledzenia, do stanu całkowitego wyłączenia. Do chwili obecnej rozróżnia się pięć różnych typów autyzmu:

1. Zaburzenia autystyczne. Jest to forma, jaką większość ludzi wiąże z określeniem „autyzm”. Cechują ją zaburzenia interakcji społecznej, komunikacji i zabawy z wyobraźnią, stereotypowe zachowania, zainteresowania i działania. Widoczne są zwykle u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

2. Zaburzenia Aspergera. Niekiedy nazywa się je „autyzmem wysoko funkcjonującym”. Ważną różnicą między zaburzeniami Aspergera i innymi formami autyzmu jest to, że nie ma ani niezdolności mowy, ani zdolności poznawczych. Faktycznie uważano, że wiele osób dotkniętych tymi zaburzeniami wykazuje ponad przeciętna inteligencję, np. Albert Einstein, autor Władimir Nabokow, kompozytor Bela Bartok i artysta Andy Warhol.

3. Powszechne zaburzenia rozwojowe (PDD). Termin ten naprawdę obejmuje dzieci, które nie spełniają wszystkich wymogów dotyczących diagnozy specyficznej formy autyzmu, ale które wykazują jednak poważne zaburzenia i występują w wielu zachowaniach związanych z autyzmem.

4. Zaburzenia Retta. Ta forma autyzmu dotyczy głównie dziewcząt i może być najbardziej przygnębiająca dla rodziców. Dzieci cierpiące na tę chorobę początkowo rozwijają się normalnie, ale potem zaczynają tracić swoje nabyte umiejętności. W końcu poważnie osłabia się motoryka i następuje głębokie upośledzenie umysłowe.

5. Dziecięce zaburzenia dezintegracyjne (CDD). Podobnie jak zaburzenia Retta, dzieci dotknięte CDD początkowo rozwijają się normalnie. W niektórych przypadkach może to trwać do 4 roku życia, zanim zaczną ujawniać się objawy. Kiedy to następuje, dziecko szybko traci nabyte umiejętności i w końcu staje się w znacznym stopniu niepełnosprawne. Mimo, że w pewnych przypadkach leczenie może powodować częściowe odwrócenie procesu, taki sukces jest rzadki i rokowanie poprawy jest gorsze niż w autyzmie.

EPIDEMIA AUTYZMU

Choć nauka medyczna twierdzi, że niewiele wie o autyzmie, jedno jest pewne: jego występowanie osiąga rozmiary epidemii. Na początku lat 1980. najbardziej ostrą postać autyzmu diagnozowano co roku w przybliżeniu u 1 na 10 000 dzieci. Ale od tego czasu wystąpił przerażający wzrost. W jednym badaniu z pięciu powiatów otaczających Atlantę, naukowcy z CDC poinformowali o proporcji 1 do 375 – prawie 27 razy więcej niż w 1980. Co gorsza, niektóre badania sugerują, że może być wyższa i wynosić 1 do 150, czyli prawie 67 razy wyższa niż w 1980!

Inne dane potwierdzają najgorsze obawy o niewiarygodnym wzroście występowania autyzmu. Według Departamentu Edukacji USA w 1993 r. do szkół federalnych zapisano 12 222 autystycznych dzieci. W 2000 r. ta liczba poszybowała w górę do 65 396. Należy pamiętać, że te liczby dotyczą tylko dzieci w wieku 6 lat zapisywanych do specjalnych programów finansowanych przez rząd. Wiele jurysdykcji szkolnych nie ma oferuje takich możliwości. W rzeczywistości można szacować, że liczba tych dzieci w USA wynosi ponad 1,5 mln!

Żeby zilustrować znaczenie tych liczb, rozważmy następujące dane dotyczące lat 1990.:

– populacja w Ameryce wzrosła o 13%,

– liczba osób upośledzonych wzrosła o 16%,

– liczba autystycznych dzieci wzrosła o 172%!

Ale co mogło wywołać taki zaskakujący wzrost liczby dzieci autystycznych?

AUTYZM I SZCZEPIONKI

Wielu rodziców uważa, że przyczyną były nakazane przez rząd szczepionki dla dzieci – a dokładniej dodatki (adjuwanty) do szczepionek.

Przez ponad dekadę szalała debata nad rolą, jaką mógł lub nie mógł odegrać tiomersal (ang. thimerosal), konserwant stosowany w większości szczepionek do niedawna, w powodowaniu autyzmu. Jedną ze stron debaty byli rodzice, którzy uważali, że rtęć zawarta w tiomersalu wywołuje uszkodzenia układu nerwowego, czego rezultatem był autyzm.

Ich obawy nie były bezpodstawne. Od dawna wiedziano, że rtęć jest mocną neurotoksyną. Określenie „głupi jak kapelusznik” pochodzi od zatrucia rtęcią powszechnego wśród „filcowników” produkujących kapelusze w XVIII wieku. Stosowali oni płynną rtęć do zwijania krawędzi kapeluszy i po latach narażania się na nią, przejawiali szeroki wachlarz objawów neurologicznych łącznie z depresją, zaburzeniami naczynioruchowymi, utratą kontroli ruchowej i nieśmiałością.

Ale rodziców niepokoiły nie tylko szczepionki zawierające rtęć, ale także ilość jaką dzieciom wstrzykiwano. Do 2 roku życia dziecku aplikowano 187,5 mikrogramów metylortęci, czyli 150 razy więcej niż wynosi limit EPA!

Pomimo wiedzy o toksyczności metylortęci, Wielka Farmacja i zorganizowana medycyna ogłosiły, że nie ma żadnych dowodów szkodliwości szczepionek. Ale Kongres coraz bardziej niepokoił się możliwym związkiem rtęć-autyzm, i Wielka Farmacja oraz zorganizowana medycyna zaczęły odczuwać presję. Ale był także wzgląd praktyczny. Gdyby okazało się, że istnieje związek między tiomersalem i autyzmem, producenci szczepionek mogliby zostać zmuszeni do wypłacenia miliardów dolarów odszkodowań – coś, na co nie pozwoliłaby ich żądza zysku! Tak więc, żeby uciszyć krytyków, zmusili CDC do przeprowadzenia badań w celu rozwiązania problemu raz na zawsze.

ODPOWIEDŹ WIELKIEJ FARMY

Wyniki analiz CDC opublikowane w listopadzie 2003 w czasopiśmie „Pediatrics” wydawały się usprawiedliwiać Wielką Farmację.

Dr Frank DeStefano z CDC był dosadny w swojej opinii o wynikach analizy: „Ostateczne analizy nie wykazują związku statystycznego między tiomersalem w szczepionkach i szkodliwymi skutkami zdrowotnymi u dzieci”. Inaczej mówiąc, wniosek raportu był taki, że nie istniał żaden związek między szczepionkami i autyzmem. Media, zawsze przychylne dla Wielkiej Farmacji i jej sojuszników w zorganizowanej medycynie, szybko odtrąbiły wyniki jako koniec debaty. W końcu to była CDC, a skoro mówiła iż nie było żadnego problemu, to te wnioski nie podlegają dyskusji!

Ale, czy na pewno?

Rodzice zaangażowani w sprawę tiomersalu wywęszyli „szczura” (ang. odpowiednik polskiego „poczuć smród”) i na szczęście mieli po swojej stronie „szczurołapa” – kongresmana z Florydy – Dave’a Feldona!

ZŁAPANIE SZCZURA

Lekarz i weteran armii, który skończył college z wyróżnieniem, 5-krotny kongresmen Izby Reprezentantów, posiadał wiedzę medyczną aby rozpoznać, iż coś jest nie tak z analizą CDC, i miał odwagę zmierzyć się z Wielką Farmacją! Korzystając z uprawnień kongresmana, Weldon zdobył wcześniejsze wersje analizy, i może co ważniejsze, transkrypcję tajnego spotkania analityków. To co odkrył było szokujące!

W liście do dr Julie Gerberding, dyrektorki CDC, kongresman z Florydy zarzucił agencji co następuje: „Przeczytałem o wynikach analizy w „Pediatrics”, jak i kilka jej wcześniejszych wersji sięgających do lutego 2000 r. Przeczytałem wiele e-maili doktora Verstraetena i współautorów. Sprawdziłem transkrypcje dyskusji w Simpsonwood, GA, pomiędzy autorem i różnymi pracownikami CDC i przedstawicielami przemysłu szczepionkowego. Znalazłem niepokojący wzór, który zasługuje na gruntowną, otwartą, na czasie i niezależną jego analizę przez badaczy spoza CDC, HHS, przemysłu szczepionkowego i innych stron konfliktu interesów w kwestiach szczepionek (w tym wielu z uniwersytetów).”

Weldon kontynuował: „Analiza tych dokumentów bardzo mnie niepokoi. Zamiast starać się zrozumieć, czy niektóre dzieci były lub nie były narażone na szkodliwe działanie rtęci w szczepionkach dla dzieci w latach 1990., mogło dojść do selektywnego wykorzystania danych do dokonania skojarzeń w najwcześniejszej analizie, tak by one znikły. Choć większość szczepionek dla dzieci obecnie zawiera śladowe ilości rtęci w szczepionkach zawierających tiomersal (TCVs), to ważne jest, żebyśmy wiedzieli z całą pewnością, czy dzieci skrzywdzono w latach 1990.”

Wydawało się, że Weldon przyłapał badaczy z CDC na gorącym uczynku! Oni nigdy nie wyobrażali sobie, że ktoś może poznać ich zamiary, nie sądzili, że ich dane, których nie mógł zdobyć przeciętny człowiek, może przeanalizować upoważniony do zdobycia danych kongresmen.

I co wykryło jego biuro? Jak pisze w liście: „Pierwsza wersja analizy z lutego 2000 r. wykryła istotny związek pomiędzy narażeniem na szczepionki zawierające tiomersal (TCVs) i autyzmem oraz neurologicznymi opóźnieniami rozwojowymi (NDDs). Porównując dzieci narażone na 62,5 mikrogramów rtęci do 3 miesięcy życia, z tymi narażonymi na mniej niż 37,5 mikrogramów, badanie wykazało względne ryzyko autyzmu 2,48 u tych z wyższym poziomem narażenia”. Inaczej mówiąc, pierwsza wersja raportu mówiła, że istniał zdecydowany związek między tiomersalem i autyzmem – dokładnie odwrotnie do wyników końcowego raportu opublikowanych w „Pediatrics”!

Ale jak to się stało?

NIE PASUJĄ FAKTY, PODRÓB KSIĘGI!

Zdaniem Weldona: „Wersja analizy z czerwca 2000 r. stosowała różne manipulacje danych by zmniejszyć powiązanie z autyzmem…”

Innymi słowy, oni podrobili księgi!

Według tego, co wykrył Weldon, oni zrobili coś więcej, niż tylko podrobili dane. Kiedy informacje w Bazie Bezpieczeństwa Szczepionek (VSD), jakie zebrali, nie poparły ich wniosków, skorzystali z innego źródła danych, żeby „zaprzeczyć powiązaniu TVCs z opóźnieniami w mowie”. Pamiętajmy, opóźnienia mowy są jedną z najwcześniejszych i najważniejszych objawów autyzmu!

Ale to nie wszystko. Dane, które dodali, pochodziły z Harvard Pilgrim lub HP HMO w Massachusetts. Ich źródło nakazywało wątpić, czy są wiarygodne. Należało uznać je za błędne i bezużyteczne!

Weldon zauważył: „Kiedy dostarczono dane z HP, znajdował się on w stanie upadłości. Jego materiały komputerowe od lat były w rozsypce, miał różne systemy komputerowe, które nie komunikowały się ze sobą (Journal of Law, Ethics and Medicine, 22.09.2000 r.) i używały zupełnie innych kodów systemowych opieki zdrowia od używanych w VSD. Są sprawy odnośnie znacznego zaniżania danych o autyzmie w stanie Massachusetts. Informacje w HP stanowią jedynie około 15% informacji zawartych w analizie z lutego 2000 r. Mogą być również znaczne problemy ze znaczeniem danych w bazie HP.”

W żargonie komputerowym jest powiedzenie: „wprowadzasz śmieci – dostajesz śmieci”. Dane w HP były klasycznym przykładem tego fenomenu. Trudno uwierzyć, żeby doświadczeni badacze w CDC o tym nie wiedzieli, i że każde wnioski wyciągnięte z analizy danych HP zasadniczo nie miały żadnego znaczenia.

Skoro wiedzieli, a powinni wiedzieć, że posiadali poważnie błędne dane, to dlaczego z nich korzystali? Transkrypcje z tajnego spotkania w Simpsonwood, GA, sugerują, że prawdopodobnie mieli świadomość tego co robili.

TAJNE SPOTKANIE

Weldon podsumował kilka fragmentów transkrypcji w liście do dr Gerberdinga. To co ujawniły rodziło podejrzenia, że analiza celowo zmienionych wniosków z danych była tym bardziej istotna.

Jeśli chodzi o powiązanie tiomersalu z autyzmem, komentarze dr Verstraetena były sprzeczne z wnioskami końcowego raportu: „Odkryliśmy statystycznie istotny związek między narażeniami i wynikami. Z pewnością niedoszacowano powikłań, ponieważ niektóre dzieci są po prostu zbyt małe aby je zdiagnozować, obecne wskaźniki zapadalności są znacznie niższe, niż moglibyśmy oczekiwać”.

Inaczej mówiąc, istniało nie tylko powiązanie, ale było ono dużo większe niż wykazała pierwsza wersja raportu. Dr Verstraeten wyraźnie stwierdził: „Istotne powiązanie z opóźnioną mową jest dość duże”.

Nie zapominajmy, że jednym z najwcześniejszych i najważniejszych objawów autyzmu są opóźnienia językowe! Pamiętajmy też, że dane HP wprowadzono w wyraźnym celu zaprzeczenia związku między tiomersalem i opóźnieniem językowym wykrytym w oryginalnym badaniu! Jeśli chodzi o to, czy badacze wiedzieli co robili, transkrypcja ich rozmów znowu jest przerażająca!

Jeden naukowiec powiedział: „Możemy robić co tylko chcemy z tymi danymi, żeby otrzymać pożądane przez nas wyniki”.

A inny: „Możemy zmieniać kryteria wyłączania tak, jak tylko chcemy, pokazać rozsądne uzasadnienie czynienia tego i otrzymać pożądane przez nas wyniki”.

Weldon był bardzo ostry w swojej krytyce wniosków końcowego raportu. „Ostateczna wersja analizy stwierdza, że „nie stwierdzono żadnych spójnych istotnych związków między TCVs i neurorozwojowymi skutkami” i ten brak spójności świadczy przeciwko temu związkowi. Przeglądając badania znalazłem punkty, gdzie dzieci o wyższym narażeniu na neurotoksyczną rtęć miały mniej zaburzeń rozwojowych. To pokazuje, jak nadmierna manipulacja może doprowadzić do absurdalnych rezultatów. Takiego wniosku nie oczekuje się od autora o poważnym, choć nieznanym konflikcie interesów”.

O jakich konfliktach interesów mówił Weldon?

Jak się okazuje, dr Thomas Verstraeten, wiodący badacz projektu, opuścił CDC dwa lata przed ujawnieniem raportu końcowego i podjął pracę w GlaxoSmithKline (GSK), ogromnej międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Ponadto jego nowy pracodawca, jeden z największych producentów szczepionek, stanął w obliczu potencjalnie wielomiliardowych odszkodowań z uwagi na TCVs.

Ale mimo własnej polityki wykazywania potencjalnych konfliktów interesów wszystkich autorów, których badania publikuje, to w przypadku dr Verstraetena „Pediatrics” tego nie zrobił! Czasopismo nawet nie zidentyfikowało go jako pracownika CDC! Ukrywając tę istotną informację, czasopismo dało czytelnikom fałszywe wrażenie poczucia jego wiarygodności, które znikłoby po ujawnieniu rażącego konfliktu interesów!

To fiasko nie powinno być zaskoczeniem. Wcześniejsze badania powiązania autyzm-tiomersal były najeżone podobnymi konfliktami interesu, które również zignorowano.

Można by myśleć, że Wielka Farmacja i zorganizowana medycyna publikację artykułu w „Pediatrics” postrzegałyby jako wystarczający dowód na to, że byli niewinni w kwestii wzrostu zachorowalności na autyzm, i pozwoliły by debata na tym się zakończyła. Wiedząc, że chodzi tu o potencjalną odpowiedzialność finansową, nie miały zamiaru ryzykować.

Instytut Medycyny przez kilka lat badał możliwy związek między autyzmem i tiomersalem, i miał wydać raport na początku 2004 r. Wielka Farmacja i zorganizowana medycyna zrobiły wszystko, aby raport ten pokazał dokładnie to, czego chciały – i były pewne że tak będzie.

Problemem jest ich ignorancja – nie wzięły pod uwagę możliwości, że może ich rozliczyć człowiek z zasadami – taki, jak Dave Weldon.

Epidemia tzw. „spektrum zaburzeń autystycznych” wśród naszych dzieci osiągnęła zdumiewające proporcje. Wcześniej rzadka choroba, autyzm i wiążące się z nim zaburzenia neurorozwojowe, dotykają obecnie 1 na 167 dzieci! Wielu rodziców autystycznych dzieci podejrzewa, że zaburzenia te w jakiś sposób wiążą się z podawanymi we wczesnym dzieciństwie szczepionkami dzieciom w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Szczególnie podejrzewają, że tiomersal, konserwant stosowany do niedawna we wszystkich szczepionkach dla dzieci, był tego sprawcą. Ich podejrzenia nie były bezpodstawne naukowo – tiomersal to wagowo 49,6% rtęci, a od dawna wiadomo, że narażenie na rtęć wywołuje szkody neurologiczne.

I faktycznie, do czasu kiedy dziecko ma 6 miesięcy, otrzymuje 187,5 mikrogramów rtęci w szczepionkach – od 20 do 30 razy więcej od limitu wagowego określonego przez EPA.

Ale nadal producenci szczepionek i ich zwolennicy w CDC upierają się, że problem nie istnieje. Co ważniejsze, żeby to udowodnić, wskazują na wyniki badań ujawnione przez prestiżowy Instytut Medycyny w lutym 2004 r.

Wydawałoby się, że podejrzenia rodziców są bezpodstawne, ale czy tak jest?

Reprezentant z Florydy Dave Weldon uważa, że rodzice mogą mieć rację, i co gorsze, że CDC i Instytut Medycyny współpracują w ukrywaniu faktów na ten temat.

Ważne jest by zrozumieć, że Dave Weldon nie jest jakimś intrygantem szukający rozgłosu. Pięciokrotny kongresman z 15 Dystryktu Florydy jest praktykującym lekarzem, który pracował w State University of New York jako technik układu oddechowego otrzymując członkostwo w prestiżowej scholastycznej społeczności Phi Beta Kappa. Po skończeniu z honorami szkoły medycznej w przyspieszonym programie, Weldon służył w armii USA i był rezerwistą do 1992 r. Krótko mówiąc, posiada wiedzę i nie zwraca uwagi na bzdury pokazywane przez machinę CDC, i uczciwie docieka prawdy.

Mówi także, że nie jest przeciwnikiem szczepionek per se, gdyż jako lekarz zaszczepił tysiące osób. Ale chce mieć pewność, że szczepionki są bezpieczne, i to wydaje się być punktem, w którym różni się od CDC.

W czerwcu tego roku w powiedział w Kongresie: „Zbyt długo ci, którzy prowadzą nasz krajowy program szczepień, którzy posiadają dane o niepożądanych reakcjach, łącznie z ciężkimi skutkami, postrzegają go tylko jako biznes”.

Co było przyczyną tego ostrej wypowiedzi?

Historia faktycznie rozpoczęła się 4 lata wcześniej, kiedy CDC, pod presją Kongresu, wszczęło badanie w Instytucie Medycyny (IOM) mające ustalić, czy istniało powiązanie między konserwantem w szczepionkach – tiomersalem i spektrum zaburzeń autystycznych.

Kiedy IOM wydał początkowy raport w 2001 r. okazało się, że potwierdziły się najgorsze podejrzenia rodziców. Raport stwierdził: „Narażenie na szczepionki zawierające tiomersal można wiązać z zaburzeniami neurorozwojowymi”. Skutkiem tego wniosku było to, że IOM zalecił by nie podawano dzieciom szczepionek zawierających rtęć. I to kończyło problem.

Ale nie – Wielka Farmacja miała zbyt dużo do stracenia. CDC musiała znaleźć rozwiązanie, ale miała problem: fakty nie potwierdzały wniosku jakiego chciałaby. Ale odpowiedź, według nich, była prosta. Musieli tylko zmodyfikować fakty. W końcu opinia publiczna i media nie miały specjalistycznej wiedzy pozwalającej na dostrzeżenie oszustwa.

Kongresman Weldon tak przedstawił ich oszustwo w Kongresie: „W przeciwieństwie do 2001 r., tym razem IOM został skierowany przez CDC tylko do zbadania ewentualnego związku tiomersalu z autyzmem, a nie z zaburzeniami neurorozwojowymi jako całością. Każdy kto zna badania Verstraetena, pokazujące związek tiomersalu z autyzmem, wie dokładnie, dlaczego zakres badań IOM był wąski, ponieważ badanie Verstraetena z 2003 r. wykazało związek między tiomersalem i zaburzeniami rozwoju układu nerwowego u niektórych dzieci z autyzmem, które mogły zostać błędnie zdiagnozowane jako opóźnienie językowe lub mowy. Zawężając zakres, czego w dużej mierze nie zauważyły media, CDC uniknęła potwierdzenia, że tiomersal u niektórych dzieci mógł spowodować zaburzenia neurorozwojowe”.

Inaczej mówiąc, zawęzić zakres badań i problem znika!

Weldon był oburzony. Przemawiając do kolegów oskarżał: „W ciągu 10 lat w Kongresie nigdy nie widziałem raportu tak dalekiego od prawdy. Tu, w Waszyngtonie, słyszałem jakieś słabe argumenty i mogę powiedzieć kolegom, że argumenty przedstawione w raporcie IOM są naprawdę słabe”.

Mówił dalej: „Wydaje mi się, nie tylko członków Kongresu, ale także lekarzy, pewnych funkcjonariuszy w Krajowym Programie Szczepień CDC (NIP), może bardziej interesować kampania PR, niż wykrycie prawdy o tiomersalu”.

Weldon walczył jak oszalały i miał tego dobry powód. Kongresman z Florydy od miesięcy próbował zmusić CDC do zrobienia tego, co należy. Był szczególnie nieugięty w kwestii konieczności opóźnienia spotkania 9 lutego 2004 r., na którym IOM zamierzał ujawnić swój raport.

Na miesiąc przed spotkaniem napisał do dr Julie Geberding z IOM zarzucając, że pośpiech w ujawnieniu raportu oczyszczającego rtęć „wynikał z chęci pominięcia ważnego badania i wyciągnięcia przedwczesnych wniosków”.

Stwierdził dalej: „Naciski na to spotkanie w tym czasie, jak sądzę, jeszcze bardziej podważą wiarygodność CDC odnośnie bezpieczeństwa szczepionek i zaszkodzą reputacji IOM. Uważam, że proponowany termin spotkania, który może Pani zmienić, leży w najlepszym interesie każdego, kto szuka prawdy o możliwym związku między szczepionkami i zaburzeniami neurorozwojowymi, w tym z autyzmem”.

Ale jego argumenty trafiały w próżnię. IOM ogłosił raport i jego opinie oczyściły tiomersal. Weldon tylko tak mógł to podsumować: „To kampania PR, a nie nauka są modus operandi dla funkcjonariuszy w Krajowym Programie Szczepionkowym CDC”.

Co szczególnie zaniepokoiło Weldona, to całkowite poleganie IOM na tym, co nazywano badaniem epidemiologicznym. Epidemiologia to analiza występowania choroby w populacji. Mimo, że ma swoje zastosowania, to również jest przedmiotem ograniczeń. Jednym z nich jest niemożność identyfikacji subpopulacji, które mogą być dotknięte genetyczną predyspozycją do określonej choroby. Powodem tego, że jest ważnym czynnikiem w badaniu ewentualnego związku pomiędzy autyzmem, chorobami pokrewnymi i timerosalem, lub narażeniem rtęci, jest to, że wiodąca teoria o tym związku jest taka, że w rzeczywistości ma charakter genetyczny. Naukowcy uważają, że niektóre dzieci rodzą się ze zmniejszoną zdolnością wydalania metali ciężkich, takich jak rtęć, i dlatego w ich organizmach mogą gromadzić się substancje toksyczne.

Ale nie tylko to poleganie na badaniach epidemiologicznych niepokoiło Weldona. Tak samo niepokoiły go specyficzne badania epidemiologiczne, które IOM wykorzystał jako podstawę swoich wniosków.

IOM wykorzystał dane z 5 badań. Ale tylko jedno z nich badało dzieci w Ameryce. Trzy badały dzieci w Danii, jedno w Szwecji, a czwarte w Brytanii. Problem polegał na tym, że w przypadku wszystkich 5 badań, zaangażowani w nie naukowcy mieli poważny konflikt interesów.

Ale to nie wszystko. Wszystkie 5 badań miało poważne błędy metodologiczne, co kwestionowało ich ważność.

Być może najbardziej krytykowanym badaniem było amerykańskie badanie Verstraetena: „(…) wyniki badania nie pokazują związku statystycznego między tiomersalem i szkodliwymi skutkami u dzieci, szczególnie autyzmem i zaburzeniami koncentracji.”

Opublikowane w listopadowym wydaniu „Pediatrics” badanie nie porównywało dzieci, którym aplikowano tiomersal, z tymi którym nie aplikowano szczepionek zawierających rtęć. Raczej wykorzystano to, co określano jako „gradient reakcji na dawkę”. Zgodnie z tą metodą teoria była taka, że ci którzy otrzymali tiomersal w wieku późniejszym, nie zidentyfikują populacji która miała predyspozycje genetycznej wrażliwości na rtęć.

Ale to nie był jedyny błąd. Zamiast badać szerokie spektrum zaburzeń neurorozwojowych mogących być skutkiem rtęci, badanie ograniczyło się do autyzmu. Jednocześnie wiele z dzieci objętych badaniem było za małe, by zdiagnozować u nich autyzm. Ponadto danymi manipulowano na inne sposoby, tak by zminimalizowały albo całkowicie wyeliminowały powiązania z autyzmem.

Raport IOM nie wspomniał, że główny badacz pracował dla firmy farmaceutycznej i fałszywie przedstawił go jako pracownika CDC.

Na ironię 5 miesięcy później, po konferencji prasowej i poczynieniu szkód, autor badania wycofał swoje wnioski. Zacytowało go czasopismo „Pediatrics”, to samo które wcześniej opublikowało jego pierwotne wnioski, kiedy powiedział: „Najlepsze jest i zawsze było to samo, związku między tiomersalem i zaburzeniami neuororozwojowymi nie dało się ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, i dlatego konieczne jest przeprowadzenie większej ilości badań”.

Nie wygląda to na „sprawę zamkniętą”.

Nie było to najbardziej znane badanie mające problemy metodologiczne, albo konflikty interesów. Jednym z przykładów było duńskie badanie tzw. „Hviid”. Przeprowadzone w 2003 r. Głównym autorem był dr Anders Hviid z Duńskiego Ośrodka Epidemiologii. To, czego IOM nie wyjaśnił, było to, że dr Hviid znajdował się w ogromnym potencjalnym konflikcie interesów. Duński Ośrodek Epidemiologii mieści się w Staten Serum Institute (SSI), w należącej do duńskiego rządu firmie farmaceutycznej, której głównymi produktami są szczepionki i ich składniki! SSI osiąga około 120 mln USD rocznego dochodu, a dwoma jej największymi klientami są Ameryka i Wielka Brytania! Ale to nie wszystko. Szczepionki i ich składniki stanowią najbardziej rosnący zysk Instytutu – 80% zysków! A zatem widać wyraźnie, że Hviid nie chciał ugryźć karmiącej go ręki.

To nie jedynym jego problemem. Znalezienie związku między tiomersalem w szczepionkach i autyzmem oraz zaburzeniami pokrewnymi otworzyłoby puszkę Pandory z procesami przeciwko jego partnerowi – SSI.

Nawet gdyby nie było żadnego potencjalnego konfliktu, pojęcie porównania homogenicznej populacji duńskiej z heterogeniczną amerykańską byłoby takie samo, jak porównanie przez pewnego znanego naukowca „jabłek z krowami”. Innym ważnym błędem były względne poziomy narażenia. Duńskim dzieciom aplikowano średnio 75 mikrogramów rtęci w pierwszych 9 tygodniach życia, a następnie kolejne 50 mikrogramów w wieku 10 miesięcy. Natomiast amerykańskim dzieciom aplikowano 187,5 mikrogramów w wieku 6 miesięcy: 2,5 razy więcej niż duńskim.

Tym, co badanie Hviida czyni jeszcze bardziej podejrzanym, jest jego wniosek, że wskaźnik autyzmu podniósł się po 1992 r., kiedy tiomersal usunięto ze szczepionek.

JA?K TO MOŻLIWE

Odpowiedź jest taka, że znowu (zaskoczenie?) manipulowano danymi. W przypadku danych zbadanych w okresie do 1992 r. nie wykluczono liczby diagnoz ambulatoryjnych autyzmu. To jest istotne, gdyż mogło to stanowić większość takich diagnoz. W okresie po roku 1992 r., kiedy konserwant (rtęć) usunięto, diagnozy ambulatoryjne zostały uwzględnione.

Różnica w strukturze populacji również jest czynnikiem, którego nie wolno pomijać. Jeśli, jak postulują naukowcy, istnieje „iskra” genetyczna, która czyni jedne dzieci bardziej podatnymi na toksyczność rtęci i ten czynnik jest przyczyną epidemii autyzmu, to możliwe jest, że duńskie dzieci mają mniejszą szansę tej wady genetycznej. Faktycznie, to że liczba przypadków autyzmu wynosi w Danii 1 na 10 000, w porównaniu ze 167 w Ameryce, jest mocnym dowodem, że tak może być.

Badanie Hviida nie było jedynym obarczonym tymi wadami. Innym badaniem wykorzystanym przez IOM było tzw. badanie Madsena. Podobnie jak w badaniu Hviida, jego główny badacz również jest powiązany z SSI i również ogranicza się do duńskich dzieci. Tak samo, jak w przypadku Hviida, przypadki ambulatoryjne wykluczono z okresu używania tiomersala, i uwzględniono po 1995 r., kiedy go wyeliminowano.

Tzw. badanie Sterh-Green dodało dane szwedzkich dzieci do danych duńskich wykorzystanych przez Madsena i Hviida, ale ponieważ Szwecja ma także stosunkowo homogeniczną populację blisko spokrewnioną z duńską, to ma podobne braki próbkowania. I także, jak w przypadku pozostałych 2 badań, badacze mieli konflikty interesów z uwagi na powiązania z SSI.

Czwarte zagraniczne badanie wykorzystane przez IOM dostarcza jeszcze większych wątpliwości, ale z innych powodów. Było to badanie Millera przeprowadzone na brytyjskich dzieciach. Problem leży w tym, że dr Miller jest znanym działaczem, który zeznawał w imieniu producentów szczepionek w procesach, i który już dawno obalił niepokoje ws. bezpieczeństwa szczepionek. Jego wnioski byłyby co najmniej podejrzane.

WIĘC JAKIE JEST PODSUMOWANIE?

Weldon tak podsumował swoje wystąpienie w Kongresie: „IOM opiera swoje wnioski na pięciu badaniach, z których tylko jedno przeprowadzono na dzieciach w USA. Trzy badały genetycznie homogeniczne populacje dzieci w Danii, i co najmniej jeden pracownik SSI był współautorem trzech. Badania, które analizowały dzieci z USA, nie porównały dzieci, które otrzymały rtęć z tymi, które jej nie otrzymały. Cztery z tych badań przeprowadzono na dzieciach, które otrzymały mniej niż połowę ilości rtęci aplikowanej amerykańskim dzieciom. Żadne z badań nie oceniło prenatalnej ekspozycji na rtęć. Żadne z nich nie było w stanie zidentyfikować podgrupy, która może być genetycznie podatna na toksyczność rtęci. Trzem z nich nie udało się zająć sprawą tego, jak dodanie diagnoz ambulatoryjnych po usunięciu tiomersalu ze szczepionek mogło zniekształcić ich wyniki. Cztery z nich badały populacje ze wskaźnikiem autyzmu znacznie niższym niż w USA. Co najważniejsze, wszystkie były badaniami statystycznymi. Przeprowadzono wiele badań biologicznych sugerujących, że tiomersal jest powiązany z autyzmem – szczególnie badania rtęci, które wychodzą po chelatacji – dzieci z autyzmem wydzielają olbrzymią ilość rtęci w moczu, zaś normalne nie”.

Krótko mówiąc, IOM zgodnie z instrukcjami CDC, agencji dbającej o zapewnienie bezpieczeństwa szczepień, zrobił wszystko co mógł aby ukryć prawdę przed opinią publiczną. Gdyby nie wysiłki jednego kongresmana i wielu oburzonych rodziców, prawda byłaby nadal ukrywana.

Rtęć nie jest jedynym skandalem wiążącym się ze szczepionkami, który IOM próbował zmieść pod dywan. Związek między ogromnym wzrostem zachorowań na chorobę Crohna w Ameryce i za granicą może także mieć związek ze szczepionkami. Ale tak, jak w przypadku tiomersalu, Wielka Framacja i jej sojusznicy są zdeterminowani by ukrywać prawdę przed społeczeństwem.

Autor: Kathleen Deoul
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: http://www.cancercoverup.com
Źródło polskie: Wolna Polska

http://wolnemedia.net/zdrowie/epidemia-autyzmu/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2014, 13:11 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Wątek dotyczący wykładu tej Pani był wydzielony kiedyś tutaj
Nowy wykład.

Wywiad z dr Suzanne Humphries.
phpBB [video]


Cytuj:
Dr Suzanne Humphries omawia temat szczepionek, chorób i zdrowia w rozmowie z Canal 2nd w Ängelholm, Szwecji, we wrześniu 2014r. W wywiadzie tym krótko wyjaśnia, co skłoniło ją do przejścia z bycia zwolenniczką szczepień do bardziej krytycznego punktu; oraz jakie metody są stosowane przez władze, aby przekonać ludzi do szczepień.
http://drsuzanne.net/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lis 2014, 10:55 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Toksyczne dodatki w szczepionkach... :bangheadwall:


2014 07 30 Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.1

phpBB [video]


2014 07 30 Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.2

phpBB [video]


Toksyczne dodatki w szczepionkach (to się na pewno pediatrom nie podoba).


RTĘĆ

06 stycznia 2013 roku ukazała się publikacja dr Christofera Shade na temat metabolizmu i skutków obecności rtęci w żywym organizmie. Dr Ch. Shade stwierdził, że rtęć w organizmie żywym nigdy nie jest wolnym jonem, ale wiąże się wiązaniami kowalencyjnymi w ligandy. “Ulubionym” ligandem jest wiązanie się z siarką. Tak więc wiąże się z białkami takimi jak cysteina czy glutation. Rtęć ma większe powinowactwo do tych grup tiolowych od metali takich jak cynk, żelazo czy miedź. To powinowactwo może być większe kilka milionów razy od powinowactwa danego metalu. W ten sposób rtęć wiąże się z błonami komórkowymi. W różnych formach może przekraczać barierę krew- mózg. Ta zdolność wypierania innych metali powoduje olbrzymie trudności w postawieniu diagnozy klinicznej odnośnie zatrucia rtęcią. W zależności od tego jakie metale w większym stopniu zostają usunięte, możemy obserwować u chorych depresję albo uczucie niepokoju i pobudzenia. Może występować nadpobudliwość lub chroniczne zmęczenie. Metylortęć łatwiej przechodzi przez komórki, jest natomiast mniej toksyczna od etylortęci. Badania wykazały, że duże jednorazowe stężenie rtęci, takie jakie bezpośrednio do krwiobiegu wprowadza się podczas szczepień przeciwko np. grypie, posiada większą możliwość przenikania bariery krew- mózg. Stwierdzono także częstsze występowanie autyzmu u dzieci mieszkających w pobliżu fabryk emitujących rtęć. Pomiary zawartości rtęci w organizmie są trudne ponieważ badanie w moczu pozwala określić tylko etylortęć [nieorganiczną], a badanie włosów tylko metylortęć [organiczną]. W czerwcu 2000 roku w Simpsonwood odbyło się tajne posiedzenie przedstawicieli CDC, FCD oraz przedstawicieli firmy Merck, GlaxoSmith Kline, Wyeth i Avantis Pasteur czyli wszystkich wielkich producentów szczepionek z przedstawicielami władzy rządowej. W sumie w spotkaniu wzięły udział 52 osoby. Zaznaczono, że wszelkie dane są tajne i nie mogą być publikowane. Dopiero po 10 latach nastąpił przeciek.

Uczestnicy spotkania zostali poinformowani, że “stwierdzono statystycznie istotną zależność pomiędzy ekspozycją na rtęć zawartą w szczepionkach a stanem dziecka. W wieku dwóch miesięcy notowano opóźnienie rozwoju, po trzech miesiącach występowanie tików, po sześciu miesiącach deficyt uwagi. Ekspozycja na rtęć zawartą w szczepionkach, spowodowała cały katalog opóźnienia neurorozwojowego”.

Wynikiem tego spotkania było przekazanie państwowej bazy danych VSD w ręce prywatnej firmy ubezpieczeniowej, która mała przygotować właściwą interpretację danych. Jak wiemy Instytut Medycyny- IOM takie dezinformacje przekazał potem społeczeństwu. Na ten materiał powołują się rodzimi koryfeusze sekty szczepionkarskiej. Pomimo zapewnień o wycofaniu rtęci ze szczepionek nadal w szczepionkach przeciwko grypie znajduje się rtęć. Wymaga podkreślenia fakt, że rtęć jest jedną z najsilniejszych toksyn mających powinowactwo do układu nerwowego. Przypomnieć należy, że u dzieci do 3 roku życia bariera obronna krew- mózg jest niewykształcona. Tak więc każdy, po ukończeniu drugiego roku medycyny, musi o tym wiedzieć, że podając szczepionkę z rtęcią w zastrzyku wprowadza rtęć poprzez krew bezpośrednio do mózgu. Trzeba podkreślić, że nieznane są takie eksperymenty nawet w obozach koncentracyjnych. 28 sierpnia 2010 r. opublikowano pracę eksperymentalną, która wykazała, że podanie nawet minimalnych dawek tiomersalu do mózgu szczurów powodowało trwałe zmiany w gęstości receptorów.

Udowodniono także, że podanie rtęci do krwi powoduje jej kumulację w mózgu i pozostaje tam przez miesiące lub nawet lata. Czyli negatywne oddziaływanie trwa znacznie dłużej aniżeli przebywanie rtęci we krwi. Stężenia mogą być nanomolowe co powoduje trwałe niszczenie neuronów. Od 1990 roku nastąpił 1000% wzrost autyzmu. Wzrost ten przez większość lekarzy jest połączony z podawaniem rtęci i aluminium w szczepionkach. Dlatego np. w Polsce dane dotyczące składu chemicznego szczepionek są tajne i p.prof. Bucholc nawet po telewizyjno-publicznej deklaracji udostępniania tych danych zakazała wpuszczania do budynku nawet osób z którymi dzień wcześniej się umawiała. Badania wykazały bowiem, że dzieci z autyzmem miały 210% więcej rtęci aniżeli dzieci zdrowe. Natomiast poziom ołowiu i cynku był taki w obu grupach taki sam [JAMA z 11 lipca 2007r]. Udowodniono także, że niedobory żywności przyspieszają mutacje wirusów. Jak podał GUS w Polsce wzrosła liczba dzieci dożywianych w szkołach z powodu ubóstwa.

Po szerokich akcjach protestacyjnych rozpoczętych w latach 1990., przemysł zaczął wycofywać z niektórych szczepionek rtęć. Pytanie dlaczego to robi skoro twierdzi, że rtęć nie uszkadza niczego? Dlaczego nasi rodzimi, telewizyjni eksperci do dnia dzisiejszego z jednej strony twierdzą, że rtęć nie szkodzi, a z drugiej powtarzają jak mantrę, że rtęci już nie ma? Co robili przez ostatnie 20 lat kiedy, na całym świecie protestowano przeciwko obecności rtęci w szczepionkach.

ALUMINIUM

Innym adiuwantem znajdującym się w szczepionkach jest metal- glin. go znaleźć w szczepionkach DTaP, Pediatrix, [szczepionka kombinowana DTaP- zapalenie wątroby typu B], Pentacel [szczepionka kombinowana DTaP-Hib-Polio], szczepionce p.wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, zapalenia wątroby typu B, Haemophilius influense B [Hib, wirus brodawczaka ludzkiego] HPV czy w szczepionkach przeciw pneumokokom.

Wg FDA aluminium znajduje się w następujących szczepionkach:
– DTP – błonica, krztusiec, tężec,
– DTaP – błonica, krztusiec, tężec i koklusz,
– Hemophilius – część szczepionek,
– Pneumokoki,
– WZW B,
– wszelkie kombinowane DTaP , WZW B, Tdap, Hib,
– WZW A,
– szczepionki przeciwko brodawczakowi ludzkiemu,
– szczepionka Anthrax,
– szczepionka przeciw wściekliznie.

Aluminium może występować w postaci :wodorotlenku glinu, fosforanu glinu lub siarczanu potasu glinu popularnie zwanego alum.

Zaskakującym jest fakt, że pomimo dostępności informacji o wielkości zawartości aluminium w szczepionkach polscy autorzy wstydliwie??? pomijają te dane. I tak w pracy “Skład i bezpieczeństwo szczepionek” autorstwa Marii Mrozińskie, Ewy Bernatowskiej i Ewy Mik nadmienia się co prawda o możliwości występowania aluminium w szczepionkach, to w załączonej tabeli brak jakiejkolwiek informacji na ten temat. Autorki podają występowania histopatologicznego zespołu zwanego MMF [makrofagowe zapalenie powięzi i mięśni] ale jednoznacznie usiłują zbagatelizować ten fakt. Sole glinu zwiększają w mózgu poziom aktywacji gleju, poziom zapalnych cytokin i białka prekursorowego amyloidu. Zarówno normalne starzenie się mózgu jak i choroba Alzheimera wiąże się ze wzrostem stanu zapalnego mózgu. Zależność pomiędzy koncentracją aluminium w wodzie i chorobą Alzheimera została udowodniona . Stwierdzono u szczurów, że po wstrzyknięciu do krwioobiegu aluminium gromadzi się w prążkomózgowiu i towarzyszy temu stan zapalny. Istnieją także dowody na związek aluminium z chorobą Parkinsona. Badania epidemiologiczne wykazały związek pomiędzy narażeniem na aluminium, a wzrostem zachorowań na chorobę Parkinsona [1999]. Gdy myszom wstrzyknięto aluminium w dawkach proporcjonalnych do tych jakie otrzymują ludzie stwierdzono utratę komórek rdzenia kręgowego i kory mózgowej ruchowej oraz deficyt pamięci poznawczej, ataksje i dyzatrię. Neurotoksyczne środowiska aluminium są nadal problemem NIH Public Access Neurotoksycology, PMC 2011 wrzeseiń 01. J.Inora.Biochem, 1999,30 siernia, 76. Ocena zagrożenia zdrowia ludzi narazonych na Aluminium , J. Toxicol,Environ,Health, Crit, rev, 2009,25 listopad, NIH Public access.

Stwierdzono także, że zniszczenie tkanki nerwowej jest typowe zarówno dla stwardnienia rozsianego jak i choroby Alzhemera. Najciekawsze jest to, że Rząd Stanów Zjednoczonych już w 1991 roku na stronie internetowej http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1795349 opublikował pracę: “Opinia uwzględnia negatywne skutki aluminium, które zostały zgłoszone w ostatnich latach w tym: choroby Alzheimera, otępienie i nadpobudliwość oraz zaburzenia w uczeniu się dzieci”.

A nasi pediatrzy podają aluminium bezpośrednio do układu krążenia i twierdzą, że to bez znaczenia i chwalą się, że robią to oczywiście dla dobra dziecka. Pani prof.mgr Lidia Brydak wręcz zachwalała szczepionki mówiąc, że już nie mają rtęci tylko aluminium. Ilu obecnie nauczycieli ma problemy z dziećmi nadpobudliwymi? A dzieci w wieku szkolnym dostają nie jedną ale ok.16 szczepionek. W maju 2011 roku w art. VacTruth podano, że aluminium powoduje reakcję zapalną mózgu i wzrost cytokin w mikrogleju. Wniosek wypłynął z podsumowania prac przeprowadzonych w latach 1994- 2009. Jak twierdzi dr Tomljenovic i Shaw pomimo powyższych faktów dzieci dostają od 14,7 do 49 razy większa dawkę aluminium aniżeli limit wyznaczony przez FDA [bezpieczeństwo pozajelitowych źródeł aluminium od szczepionek w związku z programem obowiązkowych szczepień]. Lekarze pediatrzy coraz częściej stwierdzają, że już ponad 10% dzieci cierpi na astmę, różnego rodzaju alergie oraz na takie przewlekłe choroby jak: cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, nieswoiste zapalenia jelit, autyzm, które są bezpośrednio związane z występowaniem stanów zapalnych w organizmie.

W USA dopuszczalny limit aluminium na szczepionkę jest następujący:

– po urodzeniu dziecko dostaje 73.5 pg/kg masy ciała to jest 1470% więcej aniżeli granice bezpieczeństwa,
– pierwszy miesiąc “0” zero aluminium,
– drugi miesiąc 245 pg/kg – tj. 4900% więcej aniżeli granice bezpieczeństwa,
– czwarty miesiąc 171,1 pg/kg – tj. 3422% więcej aniżeli granice bezpieczeństwa,
– szósty miesiąc 161,2 pg/kg – tj. 3224% więcej aniżeli granice bezpieczeństwa.

Granice bezpieczeństwa wg FDA dla aluminium z pozajelitowego źródła np. szczepionek wynoszą poniżej 5 pg/kg masy ciała na dzień.

Badania podawane przez FDA stwierdzają, że ilość aluminium wprowadzona do organizmu dziecka w pierwszy roku życia wynosi 4,225 miligramów wg zalecanego schematu szczepień. Dla przypomnienia dzienna dawka tej toksyny nie może przekraczać 5pg/kg masy ciała na dzień. W jednej szczepionce przeciwko WZW podawanej po urodzeniu dziecka jest 0.25 mg aluminium!! sic!! Trzeba pamiętać, że okres połowicznego wydalania aluminium wynosi ok 100 dni. Czyli odstęp czasu pomiędzy jedną a drugą szczepionką powinien wynosić minimum 12 tygodni. Dlaczego pediatrzy tego nie przestrzegają? W szczepionce przeciwko grypie jest ok. 400 mcg glinu. Przeliczając to z “polskiego na nasze”. To znaczy, że lekarz pediatra uważa, że dziecko po narodzeniu waży ok 1,5 tony lub jak ktoś woli 1500 kg!!!

I proszę zauważyć, żadnego PT Profesora specjalisty z pediatrii, to wcale nie zastanawia-przeraża. Przez ostatnie pół wieku żaden z pośród nich nie zaprotestował przeciwko takiej bezmyślności!

Można to jeszcze inaczej przedstawić: dawka rtęci w przeliczeniu na czas życia, jest dozwolona dla osobnika, który żyje ok 3500 lat. I znowu, ten upadek oświaty i nauki o którym pisałem spowodował, że żaden konsultant krajowy, czy wojewódzki nie widzi w tym problemu, chociaż roczniki statystyczne podają, że średnio żyjemy tylko ok 75-80 lat. żaden też specjalista pediatrii nie złożył wniosku do księgi Guinessa z zaobserwowanym przez siebie rekordem czy to masy ciała po porodzie czy to geriatrycznym stwierdzonego czasu życia! Zostawiam to bez komentarza.

I w tym samym czasie urzędnicy CDC na które tak często powołuje się p. prof.mgr Lidia Brydak [07.12.2011] twierdzą, że istnieje wiele badań wykazujących, że thiomersal w szczepionkach nie szkodzi? Potwierdzają to badania wskazujące, że jest on zawarty w szczepionkach przeciw grypie. No cóż, pan każe sługa musi, skąpał się biedak po szyje jak pisze poeta. W USA wręcz twierdzą, że zamiana stanowisk – czyli foteli pomiędzy pracownikami CDC, a pracownikami firm farmaceutycznych odbywa się na zasadzie drzwi obrotowych. Przykładem jest Julie Gerberding szefowa CDC z budżetem 11 miliardów dolarów, z okresu ptasiej grypy, która natychmiast po opuszczeniu stanowiska OSIADŁA W MIĘKKIM FOTELU FIRMY Merck, jako dyrektor działu szczepień.

W czasopismach medycznych znajdujemy natomiast setki prac dotyczących szkodliwości aluminium np.:
– Przewlekła ekspozycja na aluminium w wodzie pitnej zwiększa parametry zapalne selektywnie w mózgu – J. Neurosci Res, 15 luty 2004.
– Dystrybucja aluminium w mózgu, J. Inorg Biochem, 30 sierpień 1999.
– Aluminium i miedź. Implikacje choroby Alzhemera, J. Alzheimera Dis, 5 luty 2003.
– Wychwyt mózgu, zachowanie a wplyw aluminium i manganu, Environ Health Perspect, październik 2002.
– Aluminium toksykokinetyka Pharmacol Toxicol, kwiecień 2001.
– Biodostępność Aluminium… Food Chem. Toxicol, czerwiec 2008.

FORMALDEHYD

Innym toksycznym związkiem znajdującym się w szczepionkach jest formaldehyd znany od co najmniej 100 lat związek rakotwórczy. Przyznał to “sam” Departament Zdrowia USA [National Toxicology program]. Formaldehyd jest bardzo toksycznym związkiem dla układu nerwowego. Formaldehyd powoduje ślepotę, uszkodzenia mózgu objawiające się np. napadami padaczkowymi. Formaldehyd może powodować białaczkę szpikową, rzadkie nowotwory takie jak raka nosogardzieli i zatok.

POLISORBAT 80 – DARBEPOETYNA ALFA

Kolejnym dodatkiem szkodliwym znajdującym się w szczepionkach jest polisorbat 80. Badania kliniczne wykazują, że darbepoetyna alfa zwiększa poważnie ryzyko wystąpienia takich działań niepożądanych jak: wykrzepianie krwi, zawały serca, niewydolność serca, udary mózgu, i w niektórych wypadkach jest odpowiedzialna za nagłe zgony.

Podawanie polisorbatu 80 jest przeciwwskazane jeżeli:
– kobieta jest w ciąży lub planuje ciążę,
– chory ma alergie na jakikolwiek ze składników,
– chory ma napady padaczki, uszkodzenia nerek, zmiany w morfologii krwi, jest po udarze mózgu, choruje na choroby serca, cukrzycę czy nadciśnienie,
– chory cierpi na zapalenia jelit, zmiany gęstości kości, obniżenie poziomu żelaza, niedobór witaminy B12 czy kwasu foliowego, wysoki poziom aluminium we krwi,
– jest dializowany, przeszedł operację lub planuje operację,
– polisprbat 80 powinien być stosowany ze szczególną ostrożnością wśród dzieci poniżej 1 roku życia.

Polisorbat 80 musi być przechowywany w ściśle określonych warunkach, co ogranicza jego stosowanie. Jak wiadomo w Polsce szczepionki są różnie przechowywane.

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Źródło: PrisonPlanet.pl

moją ciekawość budzi po co w ogóle stosować takie adiuwanty może lepiej poczekać aż wynajdą bezpieczniejsze dla zdrowia a do poszczepiennej odpowiedzi (odporności na podany antygen) podejść w jakiś inny bezpieczniejszy sposób. Nie jestem medykiem ale truć rtęcią to nie dobry pomysł.

http://xeibos.pl/?page_id=491Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 gru 2014, 8:14 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2013, 19:43
Posty: 208
Płeć: mężczyzna
Szczepionka na raka – wielkie oszustwo koncernów farmaceutycznych
W Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii czy Anglii szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), który może powodować raka szyjki macicy, budzi wiele kontrowersji. A u nas wpisano ją do kalendarza szczepień jako zalecaną bez większych oporów. Producent szczepionki Gardasil (polska nazwa Silgard) – amerykański koncern farmaceutyczny Merck – dąży do tego, aby szczepionki zostały wpisane do obowiązkowego kalendarza szczepień. Dodatkowo planuje rozszerzyć szczepienia na młodych chłopców, którzy także mogą być nosicielami wirusa. Gra toczy się o gigantyczne pieniądze. Trzy dawki szczepionki kosztują 1500 zł. Stąd liczne kampanie informacyjne skierowane do lekarzy, polityków i samorządów – wszystko po to, by przekonać o bezpieczności nie do końca zbadanej szczepionki, która prawdopodobnie w ogóle nie zapobiega rakowi.

Wszystkie chwyty dozwolone
Koncern walczy o każdy rynek, gdyż zakładana sprzedaż szczepionki nie wzrasta tak, jak tego oczekiwano. Dodatkowo firma nadal odczuwa skutki finansowe związane z klęską leku Vioxx – przeciwbólowego i przeciwzapalnego środka, po którym w samym USA zmarło blisko 60 tys. ludzi! Merck został wówczas obarczony miliardowymi odszkodowaniami, a w 2004 r. zakazano produkcji leku.

O tym jak skutecznie działa lobbing firm farmaceutycznych może dowieść stanowisko Agencji Ochrony Technologii Medycznych (AOTM). W 2008 r. wydała ona rekomendację, by ze środków publicznych nie finansować szczepień przeciw wirusowi HPV. Argumenty AOTM były dwa: wysokie koszty oraz brak wiarygodnych badań potwierdzających po wielu latach skuteczność szczepionki. „Brak jest na obecnym etapie danych na zmniejszenie śmiertelności z powodu raka szyjki macicy pod wpływem szczepień przeciwko HPV. Opinie o takim wpływie oparte są na rozumowaniu zakładającym, że zmniejszenie częstotliwości występowania stanów dysplastycznych szyjki macicy spowoduje zmniejszenie zachorowalności na raka szyjki macicy, a to przełoży się na spadek śmiertelności z powodu tego nowotworu”. Drugim argumentem były pieniądze: AOTM stwierdziło, że „szacunkowy koszt zaszczepienia całego rocznika dwunastoletnich dziewcząt w Polsce przekroczyłby niemal dwukrotnie koszt całego Programu Szczepień Ochronnych na dany rok”.

Jednak już w 2013 r. Rada Przejrzystości AOTM zmieniła decyzję i przygotowała nowe stanowisko w sprawie szczepionki Silgard i uznała za zasadne objęcie jej refundacją z 50% odpłatnością. Są to na razie zalecenia dla Ministra Zdrowia – szczepionka obecnie została wpisana jedynie na listę szczepień zalecanych. W planach rozważa się, aby wprowadzić ją jako obowiązkową podawaną podczas pierwszych szczepień noworodka lub w okresie szkolnym: dla dziewcząt i chłopców przed rozpoczęciem życia seksualnego.

Szacuje się, że szczepionkę Silgard (Gardasil) oraz Cervarix przeciwko HPV przyjęło już ponad 50 tys. dziewczynek. Liczba ta stale się powiększa, gdyż organizowane są jednorazowe akcje refundujące szczepionkę, a lekarze namawiają rodziców do szczepień. Akcję profilaktycznych szczepień zorganizował np. Lublin, Rzeszów, Toruń, Poznań. Pieniądze pochodziły z budżetów partycypacyjnych lub z kas miasta. Koszt akcji dla 500 dziewcząt to ok 150 tys. zł.

Szczepionka przeciw HPV – fakty i mity
Nie ma żadnej gwarancji, że szczepionka przeciwko wirusowi HPV jest tak skuteczna, jak twierdzą koncerny farmaceutyczne. Nie istnieją jasne dowody naukowe na to, że szczepionka zapobiega rakowi (zapobiega tylko zakażeniu niektórymi wirusami HPV, które mogą wywoływać raka). Dodatkowo może powodować ona nieodwracalne skutki uboczne t.j.: niewydolność jajników, brak miesiączki, przedwczesna menopauza, odrętwienie ciała, bóle głowy, bezsenność a nawet bezpłodność.

„Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zadecydował, że korzyści płynące ze stosowania preparatu Gardasil jako szczepionki przewyższają ryzyko w zapobieganiu zmianom szyjki macicy, rakom szyjki macicy, zmianom w obrębie sromu oraz brodawkom zewnętrznych narządów płciowych spowodowanym przez typy 6, 11, 16 i 18 wirusa HPV. Na tej podstawie komitet zalecił przyznanie pozwolenia na dopuszczenie preparatu Gardasil do obrotu”. – podsumowuje prof. dr Maria Majewska.

Kontrowersje budzą także inne fakty:

Testy bezpieczeństwa szczepionki Gardasil w grupie wiekowej poniżej 16. roku życia objęły tylko około 1200 dziewcząt i obserwacja trwała zaledwie 2 lata;
Badania nad skutkami ubocznymi szczepionki nie są zakończone. Pierwsze raporty z wynikami jej skuteczności i długoterminowymi skutkami ubocznymi pojawią się dopiero w 2018 r (prace trwają od 2006 r.). Gardasil testowano 5 lat, a Cervarix – 6,5 roku. W tym czasie udało się jedynie dowieść, że szczepionki zmniejszają liczbę tzw. dysplazji, czyli zmian w komórkach, które mogą – ale nie muszą – przekształcić się w nowotworowe;
Żadne badania kliniczne nie objęły okresu sięgającego czasu, gdy nowotwór się pojawia (30 – 50 lat). Badania kliniczne z udziałem kobiet powyżej 26. roku życia wykazały skuteczne blokowanie infekcji wirusem brodawczaka, ale nie miało to wpływu na wystąpienie zmian II i III stopnia, ani raka szyjki macicy (na tej podstawie amerykańska agencja FDA odmówiła wydania rekomendacji dla tej szczepionki w grupach wiekowych powyżej 26 roku życia).
Istnieje ponad 100 typów wirusa HPV. Do zakażenia dochodzi zazwyczaj drogą płciową. Większość aktywnych seksualnie dorosłych ma kontakt z HPV, jednak organizm sam radzi sobie z zakażeniem. Ustępuje ono samoistnie w ciągu roku do dwóch lat, w zależności od odpowiedzi immunologicznej organizmu oraz typu wirusa.
Najgroźniejszymi typami wirusa są: 16, 18, 31 i 45 – to one mogą powodować zmiany w szyjce macicy. Wirusy tzw. niskiego ryzyka onkologicznego typu 6 i 11 często odpowiadają za powstawanie brodawek w okolicy narządów moczowo-płciowych. Szczepionka Silgard/Gardasil chroni jedynie przed typami HPV 6 i 11 oraz wysokoonkogennymi 16 i 18, a Cervarix (firmy GSK) – przed typami 16 i 18. Pozostają jednak dziesiątki typów wirusów, na które nie ma szczepionki, a można się nimi zarazić.
Niepewne jutro szczepionki
Do tego, że niepewny jest wpływ szczepionki na organizm człowieka przyznaje się sam koncern Merck. W ulotce szczepionki przyznaje, że nie wiadomo, jak długo będzie trwała ochrona gwarantowana przez szczepionkę. U niektórych dziewczynek w testach klinicznych ochrona kończyła się już po trzech latach. Może się więc okazać, że oprócz trzech standardowych dawek będzie im potrzebna co najmniej jeszcze jedna, a to oznacza kolejne pieniądze.

Sami też lekarze przyznają, że na razie nie wiadomo, czy dostępne dzisiaj szczepionki będą chroniły przed zakażeniami wirusem HPV do końca życia. To będzie można sprawdzić, monitorując zaszczepione dziewczęta. Za 20-30 lat wejdą one w okres, gdy rak szyjki macicy najczęściej się ujawnia. Jednak w Polsce nikt nie prowadzi żadnego centralnego rejestru zaszczepionych dziewczynek! A to oznacza, że nigdy nie dowiemy się, czy cała akcja dała jakiekolwiek efekty.

Przyczyny epidemii raka szyjki macicy w Polsce należy upatrywać raczej w nieskuteczność rządowego programu profilaktyki antyrakowej oraz w wyborach życiowych kobiet (palenie papierosów, duża liczba partnerów seksualnych, wczesna inicjacja seksualna). Systematyczna kontrola ginekologiczna, cytologia minimum raz na 2 lata oraz kolposkopia mogą być o wiele skuteczniejszym orężem walki z rakiem niż niepewne szczepionki.

PS Jeśli chcesz mieć wpływ na to, czym będą szczepić Twoje dziecko – dołącz do naszej akcji i złóż podpis pod petycją szczepionkową do Pani Premier oraz Ministra Zdrowia. Możesz zrobić to tu: http://petycje.iozn.pl/szczepienia/inde ... IO04A7IO99

Z góry dziękuję,

Faustyna Guzowska

Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego, www.iozn.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 gru 2014, 11:35 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom
phpBB [video]

Cytuj:
AUTYZM – „choroba”, która jest koronnym argumentem rezygnacji ze szczepień wielu rodziców. Rodzice obserwujący swoje dziecko są pewni tego faktu, że to szczepionki wywołały u ich dziecka te zaburzenia. Medycyna akademicka natomiast trzyma się kurczowo stwierdzenia, że to choroba genetyczna, która „właśnie” ujawnia się w 2 roku życia, a związek ze szczepieniem to koincydencja!!! Jednak rodzice, którzy robili badania genetyczne aby to sprawdzić – wykluczały wady genów.
Dlaczego ludzie, którzy mają stać na straży zdrowia próbują wmówić rodzicom i społeczeństwu, że winna jest genetyka, a nie ich wspaniałe wynalazki rujnujące zdrowie. Przedstawiciele zdrowia publicznego doszli do wniosku, że skoro autyzm u większości dzieci pojawia się w 2 roku życia to aby nie łączyć go ze szczepieniami, szczególnie szczepionką MMR to wymyślili, że autyzm to choroba genetyczna, która ujawnia się w 2 roku życia. Większość szczepiących wierzy w te ich bajki. A czy znane są przypadki osób dorosłych, które zapadły na AUTYZM? Czy w takim przypadku genetyka sobie przysnęła i zapomniała ujawnić zaburzenie czy jest to wtedy ewidentny związek ze szczepieniem? Stephanie Arnold jest tego przykładem, mówi o tym głośno i podaje siebie za przykład, że autyzm może spotkać nie tylko 2 letnie dziecko, ale także osobę dorosłą. Stephanie była wtedy 20-letnią studentką jak zapadła na autyzm! Pierwsze symptomy choroby pojawiły się już 3 godziny po szczepieniu.


===

"Kto zabił Alexa Spourdalakis”, autystycznego 14-latka, faszerowanego psychotropami - Trailer filmu
phpBB [video]

Cytuj:
"Kto zabił Alexa Spourdalakis" to wyjątkowy film dokumentalny (kronika na bieżąco filmowana) pokazujący wypadki, które poprzedziły zarzuty zamordowania nastolatka chorego na ciężki przypadek autyzmu przez jego polską matkę i polską matkę chrzestną - bezsilną lekarkę nie mogącą praktykować w USA. Film pokazuje Alexa, który był chory na ciężki autyzm, był niemową i cierpiał na ciężkie problemy gastryczne. Złe leczenie pogarszające stan dziecka, lenistwo lekarzy i ich brak zainteresowania i lekceważenie opinii specjalistów doprowadziło do trzymania tego niesłychanie cierpiącego chłopca przez 76 dni w szpitalu Loyola w Chicago PRZYWIĄZANEGO do łóżka i szpikowanego lekami psychotropowymi wbrew opiniom matki i innych specjalistów. Wyczerpana i bezsilna matka i matka chrzestna nie mogąc znieść cierpienia dziecka postanowiły zabić chłopca i popełnić samobójstwo, które się nie udało. Film jest kroniką wydarzeń i pokazuje systemowe fiasko medycyny w leczeniu autyzmu jako psychiatrycznego kuriozum a nie zespołu chorobowego (gastryczno, metaboliczno, fizjologicznych i neurologii) który daje się wyleczać. Każdy rodzic i lekarz który się styka z autyzmem MUSI zobaczyć ten film.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 gru 2014, 20:37 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2011, 19:24
Posty: 215
Lokalizacja: H.- Niemcy / k.B-B
Płeć: kobieta
Rodzice napiszcie „Czerwoną Kartkę”przedstawiajcie swoje historie, trzeba pokazać, że jest problem i to ogromny i zamiatany przez lekarzy pod dywan. Dawajcie swoje świadectwa, że Wasze dzieci zostały pokrzywdzone przez szczepionki! Może wspólnymi siłami doprowadzimy do tego, że ci którzy są już świadomi zagrożenia i nie szczepią dzieci nie będą nazywani ruchem antyszczepionkowym, ale świadomymi rodzicami, którzy bez odgórnego przymusu sami będą podejmowali decyzję jak zdrowo prowadzić przez życie swoje dziecko. Nikt nie powinien być zastraszany tylko mieć świadomy wybór, a przede wszystkim znać ciemną stronę szczepień o której Wam nikt z lekarzy nie powie, oni tylko mówią o zaletach, które tak naprawdę można sobie między bajki włożyć!
Nie trzeba pisać referatów, wystarczy kilka czy kilkanaście zdań, aby wyrazić swoją opinię, każdy głos się liczy…………..
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.931384650222297.1073741843.206336526060450&type=3

Jednocześnie jeżeli są rodzice którzy nie szczepią i też chcieliby się podzielić swoimi historiami to zapraszam do równoległej akcji „Zielona Kartka” http://www.facebook.com/media/set/?set=a.942394209121242.1073741830.934066783287318&type=3 - tutaj natomiast rodzice dają swoje świadectwo korzyści jakie płynie z nieszczepienia dzieci. Nie bądźcie obojętni! Jak rodzice nie będą aktywni i nie będą się włączali w takie akcje to nadejdą czasy, że rodzic może nie mieć nic do gadania w kwestii zdrowia swojego dziecka (i to się już dzieje z leczeniem raka). Trzeba działać i zmieniać prawa na korzyść człowieka, a nie zgadzać się na prawa, które tworzone są dla Big Pharmy i elity, dla swoich własnych celów…………
Jeżeli ktoś ma problem ze zrobieniem takiej kartki to wystarczy przesłać sam tekst na podane adresy, a kartki zostaną zrobione i opublikowane.
Życie mamy tylko jedno więc starajmy się utrzymać go w dobrym zdrowiu więc liczymy na Waszą współpracę.

Informacje o akcjach są również na stronach:
http://szczepienia.manifo.com/czerwona-kartka
http://szczepienia.manifo.com/zielona-kartka


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 sty 2015, 14:51 
Online
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 406
Płeć: kobieta
Znajoma poddala opcje pod rozwage, zeby do kazdego wezwania na szczepienia z Sanepidu, dolaczac w odpowiedzi liste wszelkich orzeczen sadowych, jakie padly (korzystnych) w kontekscie umorzenia grzywn nalozonych w celu przymuszenia do szczepien.

I o to ze stron Stop NOP, mamy taka liste orzeczen sadowych.


Cytuj:
II SA/Ol 986/14 - Wyrok WSA w Olsztynie
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D3DF09DDC8
VII SA/Wa 1480/14 - Wyrok WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/06961ED700
VII SA/Wa 1479/14 - Wyrok WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/225D5384B4
VII SA/Wa 1478/14 - Wyrok WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/5621F88966
VII SA/Wa 1477/14 - Wyrok WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/71AD04F3EB
VII SA/Wa 1730/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/2F4DD399BF wstrzymanie grzywny
VII SA/Wa 1731/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/E2DB27FBE4 wstrzymanie grzywny
VII SA/Wa 1683/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D32996BA2D wstrzymanie grzywny
VII SA/Wa 1684/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/53225C7339 wstrzymanie grzywny
VII SA/Wa 1579/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/982F7ABC66 odmowa wstrzymania
VII SA/Wa 1580/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/689A125360 odmowa wstrzymania
VII SA/Wa 1728/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/648C63A5A4
VII SA/Wa 1479/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/C3378D0D6F
VII SA/Wa 1477/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/B757EB5BF4
VII SA/Wa 1480/14 - Postanowienie WSA w Warszawie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/4D8AA5DC30
II OSK 338/13 - Wyrok NSA http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/2C1195C42C
II SA/Bk 549/14 - Postanowienie WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/0FBB23F5AF
II SA/Bk 548/14 - Postanowienie WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/BC1E209918
II SA/Bk 550/14 - Postanowienie WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/61B855DC81
II SA/Bk 547/14 - Postanowienie WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/C50E77700F
II OSK 1312/13 - Wyrok NSA http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/54AE4FCFD9
II OSK 97/13 - Wyrok NSA http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/F5C43B7F8F
III SA/Kr 1129/13 - Wyrok WSA w Krakowie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/21CEDBCE60
III SA/Łd 1039/13 - Wyrok WSA w Łodzi http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/B07C05003E
III SA/Łd 1038/13 - Wyrok WSA w Łodzi http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/A9B4F17DFA
II SA/Po 501/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/70CFDEE15E
III SA/Po 756/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/88F250E839
II SA/Bk 700/13 - Wyrok WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/895BB156C6
II SA/Go 746/13 - Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp.http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/2742493483
III SA/Lu 503/13 - Wyrok WSA w Lublinie http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/79DA67CFBA oddalenie skargi
IV SA/Po 516/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/1BA75A09FA
IV SA/Po 515/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9258117A3A
II SA/Bk 641/13 - Wyrok WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/89165D30AD
II SA/Po 619/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/ADA226E85C
II SA/Go 773/13 - Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D4E23B7FC0
II SA/Bd 631/13 - Wyrok WSA w Bydgoszczy http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/39253FA22C
II SA/Go 799/13 - Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8E833A00D9
IV SA/Po 534/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/612B73F012
III SA/Po 318/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9C88419E18
III SA/Po 319/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/3B5BB1B420
IV SA/Po 167/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/FBEC7F359C
IV SA/Po 168/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/12EAEA287B
III SA/Łd 545/13 - Wyrok WSA w Łodzi http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/49C13EC806
IV SA/Po 392/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/164BB90145
II SA/Po 711/13 - Wyrok WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/08B154FF76
II SA/Bk 247/13 - Wyrok WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/E764290251
II SA/Bk 248/13 - Wyrok WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/D405D54CDC
II SA/Bk 700/13 - Postanowienie WSA w Białymstoku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/CFA6CE16CB odmowa wstrzymania grzywny
IV SA/Po 534/13 - Postanowienie WSA w Poznaniu http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6F25FDF999 odmowa wstrzymania grzywny
Poprzednie orzeczenia na http://stopnop.pl/pra…/50-orzeczenia-sadow-administracyjnych
Wyroki NSA:
2013-08-01 IV SA/Po 168/13 - Wyrok NSA z 2013-08-01
2011-04-06 II OSK 32/11 - Wyrok NSA z 2011-04-06
Wyroki WSA:
2013-05-23 II SAPo 48413 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2013-05-23
2013-03-21 IISA/Po 96/13 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2013-03-21, NaszaWokanda.pl
2012-10-25 IIISA/Kr 1532/11 - Wyrok WSA w Krakowie z 2012-10-25
2012-09-18 II SA/Bd 637/12 - Wyrok WSA w Bydgoszczy z 2012-09-18
2012-09-13 III SA/Łd 611/12 - Wyrok WSA w Łodzi z 2012-09-13
2012-08-22 III SA/Kr 1100/11 - Wyrok WSA w Krakowie z 2012-08-22
2012-08-10 II SA/Go 588/12 - Wyrok WSA w Gorzowie Wielkopolskim z 2012-08-10
2012-04-26 III SA/Kr 901/11 - Wyrok WSA w Krakowie z 2012-04-26
2012-03-07 II SA/Go 62/12 - Wyrok WSA w Gorzowie Wielkopolskim z 2012-03-07
2012-01-24 III SA/Kr 1535/11 - Postanowienie WSA w Krakowie z 2012-01-24 - wstrzymanie grzywny
2012-01-24 III SA/Kr 1534/11 - Postanowienie WSA w Krakowie z 2012-01-24 - wstrzymanie grzywny
2012-01-24 III SA/Kr 1533/11 - Postanowienie WSA w Krakowie
2012-01-24 III SA/Kr 1532/11 - Postanowienie WSA w Krakowie
2011-12-14 II SA/Go 773/11 - Wyrok WSA w Gorzowie Wielkopolskim z 2011-12-14
2011-11-24 II SA/Po 924/11 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-11-24
2011-10-19 III SA/Kr 1056/11 - Postanowienie WSA w Krakowie
2011-10-07 VII SA/Wa 1093/11 - Wyrok WSA w Warszawie
2011-09-28 II SA/Ke 444/11 - Wyrok WSA w Kielcach
2011-07-05 II SA/Po 883/10 - Postanowienie WSA w Poznaniu z 2011-07-28 - wstrzymanie grzywny
2011-06-15 II SA/Po 180/11 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-06-15
2011-05-24 II SA/Po 122/11 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-05-24
2011-05-12 IV SA/Po 999/10 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-05-12
2011-05-05 II SA/Bk 79/11 - Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-05-05
2011-03-16 IV SA/Po 1009/10 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-03-16
2011-02-04 II SA/Po 803/10 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2011-02-04
2011-02-01 II SA/Bk 723/10 - Wyrok WSA w Białymstoku z 2011-02-01
2010-09-22 II SA/Bd 373/10 - Wyrok WSA w Bydgoszczy z 2010-09-22
2010-09-01 IV SA/Po 232/10 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2010-09-01
2010-06-24 II SA/Go 355/10 - Wyrok WSA w Gorzowie Wlkp. z 2010-06-24
2008-04-24 IV SA/Po 425/07 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2008-04-24
2007-12-12 IV SA/Po 588/07 - Wyrok WSA w Poznaniu z 2007-12-12
2007-06-28 III SA/Lu 76/07 - Wyrok WSA w Lublinie z 2007-06-28Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 sty 2015, 16:50 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1103
Płeć: mężczyzna
Alraune pisze:
I o to ze stron Stop NOP, mamy taka liste orzeczen sadowych.

Super dzięki :)
Już wysłałem dla syna ponieważ spodziewamy się wezwań. 11.10.2014 urodził mi się wnusio jest śliczny i zdrowy. Syn musiał pilnować żeby go nie szczepiono. Chociaż poród odbył się w prywatnej klinice to synowej podsunięto pod nos oświadczenie do podpisania. Kiedy je przeczytała okazało się, że jest tam między innymi oświadczenie, że zgadza się na szczepienia dziecka.
Na razie mamy spokój.
Marcelek bardzo szybko rośnie i rozwija się błyskawicznie.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sty 2015, 8:09 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2012, 16:32
Posty: 114
Płeć: mężczyzna
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-po-raz-pierwszy-od-lat-wzrasta-liczba-zachorowan-na-ospe/svvvm

Jaki z tego wniosek?
Że szczepienie na ospę nie zapobiega jej zachorowalności i nie ma większego związku z chorobą, jej wyeliminowaniem. Wzrost szczepień = wzrost zachorowalności.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sty 2015, 18:06 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Snoop Dog o szczepionce przeciwko grypie.
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2015, 22:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Pytania, na które pediatrzy nie odpowiadają

Opublikowano: 09.02.2015 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Poniżej podaję 26 pytań, na które każdy prawdziwy lekarz potrafi odpowiedzieć. Jeżeli twój pediatra, czyli masowy realizator przymusowych szczepień, nie udzieli ci odpowiedzi, to musisz się oczywiście zastanowić kim on jest. Jak to wyjaśniły już procesy norymberskie, żaden urzędnik państwowy nie może zasłaniać się poleceniem odgórnym, realizując sprzeczne z logiką i wiedzą postulaty. Innymi słowy, żaden aktor sceny politycznej nie może pod pretekstem ustaw narzucać obywatelom czegoś, co jest szkodliwe dla nich, lub w inny sposób ogranicza ich możliwości działania, ewidentnie im szkodząc. Obywatel ma prawo zastosować tzw. obywatelskie nieposłuszeństwo.

Obrazek

Zauważ bowiem, szanowny czytelniku, że z jednej strony słyszysz ciągle, że jesteś mądry i masz prawa wyborcze, a z drugiej strony ci sami ludzie stosują przymus w przyjmowaniu czegoś, co nazywają lekami. Podkreślam, jest to typowy przykład nowomowy, ponieważ szczepionka nikogo i niczego nie leczy, jest tylko podatkiem, nakładanym na ciebie bez udziału Ministerstwa Finansów. Taki na przykład prof. Zieliński z PZH, z jednej strony publicznie twierdzi, że wyroki sądowe uznające związek pomiędzy autyzmem a szczepionkami nie są żadnym dowodem; że taki związek powinni ustalić ”naukowcy”, a zaraz potem leci do Komisji Zdrowia w Sejmie w celu uchwalenia przymusu szczepień. Czyli tak, jak to mówiła w „Samych swoich” matka, wręczając granaty synowi: „Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Lub jeszcze starsze z H. Sienkiewicza: „Jak Kali kraść to dobrze, ale jak Kalemu kraść to źle”. Jak ty płacisz za szczepionki to dobrze, ale jak przestajesz płacić, Oj, oj, aj, aaj, to bardzo źle.

Musisz zrozumieć Polaku, że twoje życie sprowadza się tylko do płacenia podatków, a nie do tego abyś samodzielnie myślał. Jak tylko zaczniesz myśleć, to my, mając wielopokoleniowe doświadczenie, wiemy już jak zająć twój czas i ściągnąć ciebie na ziemię. Po to stworzyliśmy system powszechnej indoktrynacji, pod nazwą „obowiązek szkolny”, abyś kończąc swoją „edukację” nic innego nie umiał robić, tylko wypełniać instrukcje. Takie to proste, a ty wciąż nie możesz tego zrozumieć.

Typowym przykładem potwierdzającym powyższą tezę, jest wciśnięty pediatrom obowiązek zmuszania rodziców do szczepienia swoich dzieci. Tu nie ma znaczenia, że postępują wbrew konstytucji i nie ma znaczenia, że postępują tu wbrew Deklaracji Praw Człowieka. Ważne, że wypełniają instrukcję jakiegoś tam poza konstytucyjnego urzędnika, jakim jest Główny Inspektor Sanitarny, pełniący rolę policji szczepionkowej. Obecnie już sanepidy przymierzają się w Polsce do odbierania dzieci rodzicom nie wyrażającym zgody na ich trucie.

To właśnie ten urzędnik ustala, co dla twojego dziecka, czytelniku, jest dobre. Ty bowiem jesteś za głupi na to, aby ocenić dobro swojego dziecka, obojętnie jakie masz wykształcenie.

Poniżej podam kilkanaście pytań, które udowodnią Tobie, że to jest prawda. Spróbuj zadać poniższe pytania, czy to swojemu lekarzowi pediatrze, czy pracownikowi sanepidu, który przyjdzie Ciebie straszyć mandatami. Już nie wspomnę o przedstawicielach resortu sprawiedliwości.

1. Jeżeli szczepionki działają tak dobrze i nie powodują autyzmu, to dlaczego wirusolodzy firmy Merck, opracowujący te szczepionki twierdzą publicznie, że wyniki zostały sfałszowane już w 2001 roku. I firma posiada dowody, że szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce powoduje wzrost autyzmu o 800%?

2. Jeżeli szczepionka MMR jest taka dobra, to dlaczego epidemie odry wystąpiły tylko w grupach zaszczepionych nawet w 99%?

3. Jeżeli toksykolodzy twierdzą, że rtęć jest neurotoksyną, uszkadzająca centralny układ nerwowy, czyli mózg, to dlaczego wstrzykiwana dzieciom (nie posiadającym bariery krew/mózg) bezpośrednio do krwi, rzekomo nie uszkadza mózgu? To samo dotyczy wstrzykiwania szczepionki kobietom w ciąży lub chcących zajść w ciąże, do czego namawia na przykład dr Mrukowicz, redaktor „Medycyny Praktycznej”.

4. Jeżeli szczepionki zostały dokładnie przebadane, jak twierdzi na przykład p. prof. Andrzej Radzikowski z Warszawy, to dlaczego przemysł szczepionkowy posiada immunitet prawny, zwalniający od pokrywania szkód powikłań poszczepiennych?
Czyli najpierw płać, głupi ludku, na przymusowe ubezpieczenia, czyli bezpłatne szczepionki, a potem jeszcze będziesz płacił za kalectwo poszczepienne. Rozumiesz teraz, dlaczego składki na ubezpieczenia trzeba co roku podwyższać. Przecież VAT, to łapówka dla urzędników, stad mają wynagrodzenie o 40% wyższe od średniej krajowej.

5. Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom, to dlaczego na ulotce szczepionki na przykład ospy wietrznej stoi jak wół, że może wywołać ospę?

6. Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom zakaźnym, to dlaczego wszelkie wykresy statystyczne i epidemiologiczne wskazują, że choroby zakaźne zniknęły najczęściej dwa trzy pokolenia wcześniej, zanim pojawiła się dana szczepionka? Możesz to sam sprawdzić w podstawowym podręczniku dla średnich szkół medycznych, wydanym przez PZWL. Jak zapoznasz się z tym podręcznikiem, to od razu zauważysz, że tzw. eksperci gazetowi, nawet z tytułami naukowymi, posiadają mniejszą wiedzę od tej zawartej w podręczniku dla średnich szkół medycznych.

7. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego tylko w tym roku zmarło już 56 dzieci po szczepieniu przeciwko grypie, dlaczego umierają dzieci po szczepieniu przeciwko odrze, skoro w podręcznikach lekarskich stoi jak wół, że choroby te nie wymagają leczenia, tylko leżenia. W USA zanotowano w sumie już około 1500 zgonów po szczepieniu WZW B, normalnie w USA bez szczepień chorowały na WZW B tylko 54 noworodki. Przez analogię, w Polsce chorowało na WZW B kilka noworodków, a szczepi się koło 300 000 niemowlaków już w pierwszej dobie. Zgonów na wszelki wypadek się nie publikuje. Tajemnica handlowa.

8. Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to na jakiej podstawie to ustalono, skoro na ulotkach stoi jak wół, że badań klinicznych, dotyczących choćby wywoływania raka, nie przeprowadzono i że badań klinicznych DOTYCZĄCYCH POWSTAWANIA WAD WRODZONYCH RÓWNIEŻ NIE PROWADZONO? Na jakiej podstawie więc, licznie występujący w mass mediach na przykład konsultanci wojewódzcy twierdzą, że szczepionki można podawać wcześniakom?

9. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego po zaszczepieniu matki jej dziecko karmione mlekiem z piersi choruje na zapalenia dróg oddechowych?

10. Jeżeli szczepionka jest tak bezpieczna, jak to twierdzi choćby Komisja Przejrzystości w Polsce, to dlaczego na ulotce firmowej zastrzega się, że szczepionka Siligard/Gardasil może spowodować między innymi padaczkę, czyli ciężkie uszkodzenie mózgu? Przecież 98% zakażeń wirusem HPV nie wymaga leczenia w ogóle.

11. Jeżeli szczepionki przeciw grypie są tak bezpieczne, to dlaczego w jednym tylko sezonie, w jednym kraju, zanotowano po nich ponad 800 przypadków ciężkiego uszkodzenia mózgu, zwanego narkolepsją?

12. Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to dlaczego firmy je produkujące, na ulotkach zabezpieczają się przed sądami, wymieniając całą listę powikłań w rodzaju: ciężkie uszkodzenia mózgu, zapalenia stawów, drżenia i omdlenia, porażenia nerwów czaszkowych, drgawki, zespół Guilliana-Barrego.

13. Jeżeli szczepionki są tak dokładnie badane, to dlaczego Cochrane Library, dokonując analizy prac omawiających tylko szczepionkę przeciwko grypie, stwierdziła, że 99% tych publikacji nie spełnia elementarnych zasad pisania prac naukowych, a w dodatku te pozostałe udowadniają, że szczepionka przeciwko grypie ma taką sama skuteczność, jak mycie rąk. A powszechnie wiadomo, że mycie rąk jest 1000 razy tańsze i nie powoduje powikłań.

14. Jeżeli prac naukowych popierających szczepionkę przeciwko grypie, do tej pory, po 75 latach stosowania szczepionki, nie zanotowano, to dlaczego p.prof.mgr Brydak i inni, nadal reklamują ten preparat? Dlaczego obecny przewodniczący NIL, dr Hamankiewicz, wystosowuje pisma prywatne, na drukach Izby Lekarskiej, do Ministerstwa nomen omen Zdrowia, o konieczności przymusu szczepień pracowników służby Zdrowia?

15. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i można je podawać kobietom w ciąży, to dlaczego producenci zastrzegają się w ulotkach, że badań kobiet w ciąży nie prowadzono? Ulotki podają: „Skutków oddziaływania szczepionki na rozwój płodu nie badano”.

16. Jeżeli szczepionki są tak skuteczne, to dlaczego notowane w ostatnim pokoleniu, czyli w okresie 25 lat, wszystkie „epidemie” występowały tylko w grupach zaszczepionych w co najmniej 97%?

17. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i przebadane, to dlaczego media podają tylko informacje handlowe, a głosy przeciwników są niedopuszczane do przekazu? Media stosują prymitywny socjotechniczny chwyt: jak chwalisz szczepienia, to jesteś wybitnym ekspertem, jak jesteś przeciwny truciu ludzi, to jesteś ignorantem, oszołomem i nieukiem. Proste. Pamiętaj o tym podczas wywiadów telewizyjnych, czy radiowych.

18. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego wszelki prace naukowe, wykonywane zgodnie z zasadami naukowymi, a przedstawiające negatywne skutki szczepień, są pomijane przez media?

19. Dlaczego w szczepionkach znajduje się 100-krotnie większe stężenie toksyn, takich jak rtęć, czy aluminium, aniżeli dopuszczalne jest dla wody pitnej?

20. Dlaczego media w Polsce, nagminnie powtarzające fałszerstwa odnośnie prac dr Wakefielda, do dnia dzisiejszego nie podały sprostowania, skoro badania dr Wakefielda potwierdziło 17 niezależnych ośrodków na całej kuli ziemskiej? Dlaczego nadal oszukują społeczeństwo twierdząc, że praca dr Wakefielda była zła? To jest dowód bezpośredni na to, że polska medycyna jest 100 lat za przysłowiowymi murzynami, z całym szacunkiem dla przedstawicieli rasy czarnej. Proszę sprawdzić tzw. niezależne blogi. Jeżeli znajdujecie Państwo informację negatywną o dr Wakefieldzie, to wiadomo, że to blog sponsorowany przez przemysł szczepionkarski, pośrednio lub bezpośrednio. Nie warto więc tracić czasu na jego czytanie.

21. Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego na szczepionce nie podaje się składu szczepionki pomimo, że ustawa wymusza taką informację na każdym środku spożywczym?

22. Jeżeli na ulotce informacyjnej producent podaje zawartość toksyn, takich jak rtęć, aluminium, formaldehyd, to dlaczego na stronach internetowych PZH, czy Ministerstwa Zdrowia, informacje te są ukrywane? W Polsce rządowe instytucje nie podają składu szczepionek nawet w informatorach dla lekarzy.

23. Jeżeli nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zysk, to dlaczego stosuje się przymus szczepień? Przecież osobnik zaszczepiony jest odporny i tak więc nie zachoruje. Inaczej to rozumowanie można przedstawić w ten sposób: alkohol jest trucizną, więc dlaczego sprzedaje się go oficjalnie w sklepach i państwo zarabia na truciu własnych obywateli?

24. Jeżeli PT Biskupi afrykańskiego kraju, po zleceniu przebadania serii szczepionek udowodnili, że szczepionki tzw. DePerTe zawierają przeciwciała anty HCG, powodujące u kobiet tzw. naturalne poronienia [nformacja ta jest znana specjalistom od co najmniej 1990 roku], to dlaczego do dnia dzisiejszego p.prof. Bucholc z PZH nie prowadzi takich badań, a jeżeli prowadzi, to dlaczego wyniki tych badań nie są umieszczane na stronie internetowej? Dlaczego publicznie ogłasza w TV, że wszelkie informacje są jawne, a jak obywatele umówieni wcześniej telefonicznie się zgłaszają, to ich nie wpuszcza? Czyli pod pretekstem szczepień stosuje się depopulację, zgodną z podanym w raporcie Klubu Rzymskiego 1970 roku, zaleceniem redukcji polskiego społeczeństwa do liczby 15 300 000 obywateli?

25. Jeżeli szczepionki są tak dobre, to dlaczego firmy je produkujące płacą setki miliardów dolarów lekarzom w formie łapówek? Koszt szczepionki to kilku centów. Łącznie z kosztami transportów i przechowywania, nie przekracza dolara. 8 dolarów, z góry jest wliczone w cenę, jako łapówki, reklama. Ostateczna cena szczepionki zawsze sięga powyżej 10 dolarów, a w Polsce znacznie więcej. Ostatnio opisano taką aferę łapówkarstwa w Chinach.

26. Dlaczego Ministerstwo Zdrowia toleruje istnienie na bazie państwowych instytucji, czyli opłacanych przez podatnika, takich tworów jak „Flu Forum” p.prof.mgr L.Brydak? W tym tworze jest tylko dwóch lekarzy, a pozostałe osoby to dziennikarze, informatycy etc, czyli ludzie nie mający nic wspólnego z leczeniem. Ale koszty istnienia tego tworu obciążają Ciebie, podatniku.

Tak więc zadaj te proste pytania swojemu lekarzowi, jak nie znajdzie odpowiedzi, to znaczy, że trafiłeś szanowny czytelniku na dilera i lepiej poszukaj lekarza.

Dlaczego w Przychodnaich Lekarskich wiszą nagminnie reklamy szczepionek? Przecież przychodnie mają leczyć a nie reklamować jakiś towar. Potem się dziwisz czytelniku, że diler wpada i zachęca lekarza do czegość a ty spokojnie musisz czekać w kolejce?

Mam w swoim otoczeniu przykłady powikłań poszczepiennych. Jednym z nich jest nieżyjąca już dziewczynka. Zaraz po podaniu szczepionki przeciwko odrze zaczęła tracić siły aż w końcu stała się totalnie bezwładna. Rodzice przez 3 lata okładali ją poduszkami aby mogła siedzieć. Lekarze oczywiście stwierdzili, że to problem genetyczny. Jak mogliby powiedzieć inaczej!? To środowisko za nic nie odpowiada. Właściwie od początku ich praca sprowadza się do testowania na nas różnych specyfików. Ludzie zrobicie co chcecie.

Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski
Nadesłano do „Wolnych Mediów”


http://wolnemedia.net/zdrowie/pytania-n ... dpowiedzi/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lut 2015, 18:45 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Znam troje takich dzieci, po szczepionkach nastąpił paraliż. Parę lat temu poznałam matkę , której dziecko biegało do trzech lat, potem paraliż nóg, nie wiedziała o dużych dawkach C (wlewach) , to było ponad 20 lat temu. Szczepionki przeciw grypie też są niezłe, ja uważam, że to najlepsza forma eutanazji, żeby pozbyć się emerytów, bo nawet za darmo. Starsza Pani zaaplikowała choremu mężowi taka szczepionkę, pomimo tego, że mówiłam, że zachoruje organ osłabiony, zachorował na zapalenie płuc i umarł. Ta sama Pani nie słuchała mnie i tez się zaszczepiła przeciw grypie, z zapalenia oskrzeli nie mogła wyjść prawie przez rok, to była walka , teraz juz nie chce słyszeć o szczepieniach :lol:. Podobno z Ebolą dobrze daje sobie radę magnez CZDA, ale nie chcą go uznać, bo to nie lek :dobani:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2015, 9:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Sąd ujawnił tajny dokument dotyczący śmierci w wyniku szczepień

ObrazekWłoski sąd ujawnił treść uprzednio utajnionego dokumentu, który potwierdza, że szczepionki są przyczyną zgonu, oraz że firmy szczepionkowe pragną ukryć te fakty.

Opublikowany na stronie internetowej amerykańskiej National Library of Medicine (NLM), raport złożony z 1271 stronic brytyjskiej firmy GlaxoSmithKline ujawnia, że niektóre szczepionki podawane dzieciom są znane jako przyczyna nagłego zgonu, ale firma zdecydowała utajnić te fakty, a potem ukrywała to w oficjalnych raportach o bezpieczeństwie swoich produktów.

Dokument ujawniony przed sądem konkretnie odnosi się do szczepionki Infanrix Hexa (połączone szczepienie przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, zdezaktywowana polio i haemophilus influenza typu B) wytworzonej przez GSK, a także szczepionki Prevenar 13 produkcji Pfizer oraz kilku innych szczepionek.

W przeciwieństwie do spreparowanych danych przedstawionych przez GSK, ten dokument wyjawia, że dziesiątki nagłych przypadków śmierci po szczepieniu było bezpośrednio pozwiązanych z przyjęciem szczepienia. Natomiast GSK oficjalnie utrzymuje, że brak jest związku między szczepieniem Infanrix Hexa a przypadkami zgonów, mimo że opiera się w swym oświadczeniu na tych samych danych.

Diabeł tkwi w szczegółach, i w tym przypadku GSK rozmydla i maskuje fakty poprzez taktykę pozbierania w jedną grupę większości zgonów, które wystąpiły w ciągu 10 dni po szczepieniu wraz z nieliczną grupą tych, jakie miały miejsce po 10 dniach od przyjęcia szczepienia. W ten sposób gigant farmaceutyczny próbuje sprawić wrażenie, że przypadki nagłych zgonów rozkładają się w znacznie dłuższym okresie niż ma to miejsce w rzeczywistości. Ma to ich zdaniem służyć za dowód, że szczepionka nie była przyczyną nagłej śmierci.

Tabela 36 raportu GSK na temat Klinicznego Bezpieczeństwa Biologicznego oraz Farmakoterapii do władz nadzoru pokazuje, że prawie wszystkie spośród 67 zgłoszonych przypadków zgonu po podaniu szczepionki Infanrix hexa wystąpiły w ciągu pierwszych 10 dni. Tylko dwa zgłoszone przypadki nastąpiły po upływie 10 dni. Jednak GSK pozbierał je wszystkie razem do jednej grupy twierdząc, że do zgonów dochodziło sporadycznie w okresie 20 dni, oraz że były to zdarzenia przypadkowe. (…) 90% zgonów nastąpiło w ciągu pięciu dni po szczepieniu

Gdy bliżej przyjrzeć się tabelom danych, które GSK celowo ukryło przed publicznym wglądem, można odkryć inny jeszcze bardziej szokujący fakt – zdecydowana większość nagłych zgonów miała miejsce w ciągu pięciu dni od podania szczepionki Infanrix Hexa.

Dokładnie 90% zgonów, 60 przypadków, miało miejsce w ciągu pięciu dni od przyjęcia szczepienia, a w tym 75% zgonów nastąpiło w ciągu trzech dni.

„Fakt grupowania się zgonów w okresie po przyjęciu szczepienia wykazuje związek między szczepieniem a przypadkiem nagłych zgonów”, relacjonuje Child Safety First. „To wskazuje na fakt, że to nie jest dziełem przypadku, ponieważ w przeciwnym razie przypadki śmierci rozkładałyby się proporcjonalnie w całym badanym okresie 20 dni. Zamiast pokazać fakty obrazujące wszystkie przypadki zgonu każdego dnia, GSK dokonało kamuflażu tych faktów wrzucając przypadki zgonów powiązanych ze szczepieniami do jednej zbiorczej kategorii”. (…)

Gdyby firmom farmaceutycznym i szczepionkowym naprawdę chodziło o pomoc ludziom, to skupiłyby wysiłki na rozwijaniu metod leczenia chorób, finansowałyby badania skutecznych terapii zdrowotnych.

Jednym z największych problemów z programami szczepień, które starają się zaszczepić wszystkie dzieci przed chorobami zakaźnymi, jakie mogą, ale wcale nie muszą się pojawić, jest to, że najsłabsze dzieci zawsze kończą w ten sam sposób – przechodzą niepotrzebne cierpienie, a często umierają. Lepszym rozwiązaniem, przynajmniej z humanitarnego punktu widzenia, byłoby opracowanie skutecznych metod leczenia tych chorób, aby dzieci, które są nim poddawane były wyłącznie leczone. Tymczasem cała filozofia Big Pharmy to tzw. „zapobiegawcze leczenie” każdego, zarówno zdrowego, jak i chorego, za pomocą szczepionek.

Takie winno być spodziewane i właściwe podejście, gdyby zachodnia medycyna naprawdę miała wyłącznie na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób i promocję zdrowia publicznego. Ale smutna prawda jest taka, że zdrowie publiczne nie jest priorytetem – to wyłącznie zyski są priorytetem (jak również eugenika w czystej postaci). Szczepionki to kompletnie gra w zgadywanie, ponieważ nikt nigdy nie może naprawdę wiedzieć, jak konkretna osoba zareaguje na zastrzyk.

„Nie opracowano żadnej skutecznej metody leczenia podstawowych znanych od dawna chorób dziecięcych”, wyjaśnia Child Health Safety. „To skandal naukowy XXI wieku. Gdyby były opracowane takie skuteczne terapie, nie byłoby potrzeby stosowania szczepionek”.

Dokładnie z tego powodu przemysł leków i szczepionek nadal pozoruje zabawę w medycynę zamiast faktycznie zająć się produkcją skutecznego lekarstwa. Szczepionki są głównym źródłem zysków przemysłu farmaceutycznego, które opłaca rząd z podatków ukradzionych podatnikom. Zyski te biorą się z tak zwanych szczepionek „na wszelki wypadek”, z których wiele nigdy nawet nie jest wdrażana do produkcji.

„Wykształceni rodzice mogą albo trzymać swoje dzieci z dala od niebezpieczeństwa albo nadal tkwić w jednym z największych i najgorszych oszustw w historii, że szczepionki – pełne metali ciężkich, chorób wirusowych, mykoplazmy, materiału kałowego, fragmentów DNA innych gatunków, formaldehydu, polysorbate 80 (środek do sterylizacji) – to cud nowoczesnej medycyny” – napisał Andrew Baker na NSNBC.me.

tłumaczenie: Pluszowy MiśŹródło Natural News, Wolna Polska
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/47606-s%C4%85d-ujawni%C5%82-tajny-dokument-dotycz%C4%85cy-szczepie%C5%84Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 lut 2015, 17:30 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:01
Posty: 208
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Już dawno jest najskuteczniejsza i nie szkodliwa szczepionka pod nazwą "system immunologiczny ", ale biorąc pod uwagę, że ludzi jest bardzo dużo , więc najlepiej pozbyć się nadmiaru w legalny sposób :evil:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lut 2015, 12:27 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Włochy: Pierwsze wygrane odszkodowanie za autyzm poszczepienny

Większość lekarzy twierdzi, że nie ma związku pomiędzy szczepieniami a autyzmem, ale sprawa sądowa z Włoch ponownie rozpaliła dyskusję na ten temat. Punktem zwrotnym stało się orzeczenie włoskiego sądu mówiące, że autyzm 9-letniego chłopca Valentina Bocca został spowodowany przez szczepionkę MMR, którą dostał w wieku 15 miesięcy. Zachęcamy naszych rodaków o postawienie przed sądem MZ, które zatwierdziło szczepienia naszych dzieci i ponosi odpowiedzialność za eksterminacje czyli ludobójstwo nowo narodzonych dzieci.

Valentino nigdy już nie był tym samym dzieckiem po szczepionce, którą otrzymał w ramię. Stał się autystyczny. W orzeczeniu sąd orzekł, że jego chorobę wywołało szczepienie przeciwko odrze, śwince i różyczce.

Rodzicom Valentina, Antonelli (44 lata) oraz Maurizio (43 lata), zasądzono 140 000 funtów odszkodowania, które ma zapłacić Włoskie Ministerstwo Zdrowia, zamierzają oni wytoczyć jeszcze sprawę cywilną przeciwko rządowi włoskiemu o dodatkowe 800 000 funtów.

Luca Ventaloro, prawnik rodziny Bocca, który specjalizuje się w pomocy rodzinom dzieci poszkodowanych przez szczepionki, oświadczył, że orzeczenie sądu w Rimini jest „pierwszym publicznym przyznaniem”, że szczepionka MMR może w niektórych przypadkach doprowadzić do rozwoju autyzmu u zdrowego dziecka.

Antonio Barboni, lekarz sądowy zatrudniony przez sąd, jako niezależny doradca, napisał raport mówiący, że „z powodu nieobecności żadnych innych istniejących uprzednio okoliczności” występuje „uzasadnione naukowe prawdopodobieństwo”, że autyzm Valentina może „wywodzić się z podania szczepionki MMR [...] przez pracowników służby zdrowia”.

Wnioski dr. Barboniego zostały poparte przez dwóch innych znakomitych lekarzy, którzy badali Valentina, studiowali jego historię medyczną oraz złożyli zeznania przed sądem.

Sędzia, który orzekł odszkodowanie dla rodziny, powiedział, że „stanowczo dowiedziono”, iż Valentino ucierpiał na skutek „choroby autystycznej powiązanej ze średnim opóźnieniem poznawczym” oraz że jego choroba, jak zeznał dr Barboni, jest powiązana z otrzymaniem szczepionki.

Co ważne we Włoszech szczepionka MMR nie jest obowiązkowa, jest szczepionką zalecaną przez państwo, a orzeczenie mówi, że skoro włoskie rządowe instytucje medyczne zdecydowanie zalecają dzieciom szczepienie przeciwko odrze, śwince i różyczce, państwo powinno wziąć odpowiedzialność za uszkodzenie zdrowia chłopca.

Pogląd sądu został w międzyczasie poparty przez Włoski Sąd Najwyższy, który orzekł, że rząd włoski musi zapłacić odszkodowanie dla dzieci uszkodzonych przez jakiekolwiek szczepionki podawane pod auspicjami ministra zdrowia – nawet jeżeli nie są one obowiązkowe.

„Służby medyczne bardzo nas nakłaniały, żeby podać Valentinowi szczepionki” opowiada Antonella.

„Wysyłano do nas nieustannie listy z terminami wizyt w przychodni. Zaczęli przysyłać je, jak syn miał 3 miesiące. Był duży nacisk. Listy powodowały, że my i inni rodzice czuliśmy się zobowiązani, żeby wziąć szczepionkę MMR, aby ochronić nasze ukochane dziecko przed strasznymi chorobami.”

Orzeczenie włoskiego sądu może stanowić precedens dla wielu podobnych procesów cywilnych.

Źródło: dailymail.co.uk


http://racjapolskiejlewicy.pl/wlochy-pi ... ienny/7943Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lut 2015, 18:39 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2014, 12:34
Posty: 8
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Podkarpacie
Bardzo dobra wiadomość która pociesza że są jeszcze ludzie w sądach które walczą z systemem który nas chce pozabijać tym dziadostwem... Sam doświadczyłem pogorszenia zdrowia po szczepieniu w szkole średniej i teraz mam kłopoty. A czy u nas to szczepienie jest obowiązkowe dla nowo narodzonych dzieci czy nie? ewentualnie czy można jakoś obronić swoją pociechę przed tym ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lut 2015, 15:14 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 16 gru 2014, 12:59
Posty: 118
Płeć: kobieta
czy sa jakies w miare bezpieczne szczepionki dla dzieci? Szczepicie/szczepiliscie swoje na cos czy w ogole nie?Jak to wyglada w innych krajach?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 lut 2015, 23:44 
Zaszczep sama siebie to zobaczysz skutki ,ale myślę że wystarczy przejrzeć ten temat od a do z aby wyrobić sobie zdanie !!!!!!! Sam mam znajomych ,którzy szczepią swoje dziedziaki ,ale sami swoich durnych łbów nie zaszczepią ,co to to nie!Bo po co ?Ale jak potem dzieciak ni stąd ni zowąd dostaje drgawek i gorzej jeszcze to nie zadają sobie nawet pytań!Ignorancja tego społeczeństwa jest przerażająca!!!!!!!!!!Na górę
   
 
 
Post: 20 lut 2015, 0:01 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 894
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
11 stron które powinny dać odpowiedź i wybić z głowy tego typu pytania. jest MULTUM SPOSOBÓW (choćby wit c i d3) które tak podnoszą odporność ze nie ma potrzeby na cokolwiek innego. Zresztą przed czym byś chciała szczepić dziecko a z czym sobie by jego organizm by nie poradził ? - ostatnio widzę ze nawet na odrę szczepią w stanach...na odrę :bangheadwall:

Szczególnie w wojsku lubią testować szczepionki( jak w sumie wszystko co może zabić) - na niższych rangą oczywiście bo wyżsi rangą nie są na tyle głupi by to brać- tysiące zdrowych żołnierzy( udokumentowane) jest kalekami lub zmarło w wyniku szczepień.

Być może istnieją takie szczepionki które działają bez skutków ubocznych, bez zabójczych dodatków, ale są one zapewne zarezerwowane dla wybranych i to nie na takie pierdoły jak przysłowiowy katarek tylko antidotum na naprawdę zabójcze wirusy stosowane jako broń biologiczna- i nawet jakby wypuścili coś takiego to społeczeństwo dostanie odpowiednio "doprawioną" wersję.

Ja spytam tak- czy jest bezpieczny sposób wyrzucania dzieci przez okno z 10 piętra? Czy wyrzucacie/wyrzucaliście przez okno swoje dzieci czy nie ? Czy wyrzucają z okien swoje dzieci w innych krajach. ?


Nie sądzę aby osoby z tego forum szczepiły swoje dzieci- to jest powolne morderstwo i kolejny sposób na degradowanie gatunku.

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2015, 9:21 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 979
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Medyczno-korporacyjna szczepionkowa pedofilia: dobierają się do naszych dzieci w przedszkolach i w McDonaldach — profesor Maria Dorota Majewska alarmuje

Mimo agresywnej proszczepiennej propagandy w korporacyjnych mediach, coraz mniej rodziców szczepi dziś swoje dzieci. By zwiększyć kurczące się zyski z handlu szczepionkami, kartele farmacji sięgają po coraz bardziej amoralne i przestępcze metody reklam.

W USA w stołówkach McDonalda do zestawów dla dzieci Happy Meals dołączają już bezpłatne szczepionki pełne rtęci i aluminium (ich koszt przymusowo pokrywają podatnicy). Szczepionki te będą wstrzykiwane dzieciom przez sprzątaczy półanalfabetów gdzieś między zlewem a sedesem: NaturalNews.com

Ponieważ reklamy szczepień mają odwrotny od zamierzonego efekt na dorosłych, lobbyści farmacji kierują je teraz bezpośrednio do przedszkolaków. Jest więc prawdopodobne, że paramedyczni najemnicy będą podstępnie okaleczać (czasem zabijać) szczepionkami dzieci w przedszkolach bez wiedzy rodziców, tylko za zgodą niewiele rozumiejących malców.
To nic innego jak medyczno-korporacyjna pedofilia.

Rodzice powinni dokładnie przepytywać dzieci, co się dzieje w przedszkolach.

http://vaccineliberationarmy.com/2015/0 ... n-puppets/

Z nowości warto też zwrócić uwagę na nową „chorobę” psychiczną wymyśloną przez kartele medyczno-przemysłowe, którą nazwano „orthorexia nervosa”. To nic innego jak… dbałość o zdrowe odżywienie. Jeśli ktoś nie chce spożywać trucizn GMO, przemysłowej żywności pełnej toksyn i konserwantów oraz trujących fast food’ów, a szuka zdrowych, naturalnych produktów spożywczych, to według nowej diagnostyki jest psychicznie chory i musi być poddany farmaceutycznemu leczeniu trującymi psychotropami. Podobnie osoby, które nie pozwalają okaleczać lub zabijać szczepieniami siebie i swych dzieci, są klasyfikowane jako psychicznie chore. Osiągnęliśmy więc już etap rozwojowy pełnego orwellizmu.

http://www.blacklistednews.com/Orthorexia_Nervosa

Prof. Maria Dorota Majewskaz: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/20/medyczno-korporacyjna-szczepionkowa-pedofilia-prof-maria-dorota-majewska-alarmuje/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2015, 11:30 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
"Śladowe Ilości" - Jedyne Badanie Tiomersalu.
phpBB [video]


Cytuj:
Tiomersal, który jest wagowo w 49.6% etylortęcią, został wynaleziony przez firmę Eli Lilly w latach 1920-tych. Neurotoksyna, która jest o 100 razy bardziej śmiertlena, niż ołów. Jedyne badanie, jakie Eli Lilly przeprowadziło na bezpieczeństwo tego produktu, było w roku 1930 na pacjentach, którzy umierali już z powodu zapalenia opon mózgowych. Wstrzyknięto im tiomersal i obserwowano reakcje. Śmierć pacjentów przypisano chorobie, a tiomersal uznano za bezpieczny do zastosowania w szczepionkach.
http://www.ageofautism.com/2008/11/click-here-to-r.html"Śladowe Ilości" - Tiomersal w Krajach Trzeciego Świata.
phpBB [video]


Kolega @mint w innym temacie ["Chelatacja w domku"] dołączył w poście inny fragment z tego dopiero co tłumaczonego filmu,rzecz tam dotyczyła zatrucia rtęcią:
post190913.html#p190913
,jest też w temacie amalgamat

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2015, 19:34 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Globalna dezinformacja – lekarski odprysk – na marginesie włoskiej epidemii.

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”.

Pamiętaj: jak odróżnić lekarza od dilera?
Lekarz wyjaśnia za i przeciw stosowanego leczenia.
Diler chwali swój towar.


Na marginesie reklamy Rzeczypospolitej i innych mass mediów masowej dezinformacji.
Przed paru miesiącami opublikowałem artykuł oparty na jak najbardziej fachowym artykule, jaki ukazał się w USA, gdzie nazwano Polskę 52 stanem Amerykańskim [ ale z prawami dla indian]. W tym samym okresie Nasz Dziennik opublikował artykuł podający, że 99 % czasopism wydawanych w Polsce należy do koncernów niemieckich [z wyjątkiem jakiś 6 parafialnych gazetek]. Jednakże w 2009 roku generał Harmon z wywiadu niemieckiego MAD, podał do publicznej wiadomości, że warunkiem powstania NRF było podpisanie przez każdego prezydenta i kanclerza lojalki, że cała prasa i edukacja do 2099 roku będą kontrolowane przez USA.


Tak więc nie ma żadnego sensu kupowanie drukowanych gazet ponieważ nic nowego ani aktualnego nie może się w nich ukazać, poza tym, co już miesiąc, tydzień wcześniej nie publikowano na zachodzie.
Oczywiście, że to nie dotyczy tylko tzw. polityki, ale dotyczy także innych dziedzin np. medycyny.
Wypada dodatkowo podkreślić, że celem tzw. kapitalizmu wcale nie jest walka z konkurencją, jak to usiłują wmówić społeczeństwu gadające głowy telewizyjne, zwane ekspertami z ekonomii, ale monopolizacja jakiegoś działu gospodarki. Już sam D. Rockefeller powiedział, że walka z konkurencją jest głupotą. Niestety ta słuszna i celna uwaga, wypowiedziana przez jednego z największych praktyków, nie dotarła do występujących w Polsce ekspertów, także na tzw. wyższych uczelniach.
Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że praktycznie wszystkie wydawnictwa należą do jednej, albo co najwyżej dwu korporacji finansowych to staje się jasnym, że tylko te tematy i idee mogą być rozpowszechniane, które „starsi i mądrzejsi” uznają za korzystne dla siebie.
W celu udowodnienia powyższej tezy przytoczę kilka przykładów.
Od lat 80-tych szeroko nagłaśnia się tzw. medycynę opartą na dowodach, czyli coś, co zostało rzekomo udowodnione miało trafić do praktyki ogólnej. W praktyce jest to jednak wiara w gusła podparta tytułami nadawanymi przez aktorów sceny politycznej.
Prasad u wsp. przeanalizowali 2044 artykuły, które ukazały się w jak najbardziej prestiżowym czasopiśmie medycznym: „England Journal of Medicine” w latach 2001 – 2010. Autorzy podzielili prace na te, które przedstawiały nowe metody, czy leki oraz te, które podawały skuteczność takich, a nie innych procedur, wymyślonych przez urzędników zdrowia publicznego. Jak to podkreślam od lat, zdrowie jest zawsze sprawą osobistą, publiczne są domy zwane burdelami. O tym może się obecnie każdy osobiście przekonać, stojąc w kolejce do NFZ-tu
Wyniki są straszne dla pacjentów. Okazało sie, że w omawianym okresie wprowadzono 128 nowych metod, rzekomo w świetle dowodów. Wnioski z analizy: aż 40,2% stosowanych metod było bezcelowych.
Dokładniejsze analizy przeprowadzono oceniając prace publikowane w również bardzo prestiżowym: „British Medical Journal”. Oceniono aż 3000 publikacji i praktyk medycznych. Tylko około 30% było skutecznych i korzystnych dla chorych. Aż 15 % tych praktyk uznano za szkodliwe, a 50% było bezwartościowych, a ilość i jakość danych uniemożliwiała stwierdzenie, czy były szkodliwe.
Cochrane Database w 2004 roku po analizie prac publikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych stwierdziło, że aż 47,8 % prac nie posiadało żadnej wartości, nie było dowodów, aby można było poprzeć i stosować opisywane w tych pracach praktyki.
W innej analizie poddano ocenie praktyki stosowane przez ginekologów, takie jak comiesięczne badanie USG kobiet ciężarnych, ciągłe monitorowanie płodów, nacięcie krocz, tolerancja glukozy. Analizie poddano 717 indywidualnych zaleceń. Okazało się, że tylko 25% posiadało dobre i spójne dowody skuteczności i celowości. Aż 40% zaleceń miało bardzo ograniczone dowody, lub w ogóle występowała niezgodność dowodów. 34.8% zaleceń zależało od sytuacji i opinii lekarza w konkretnym przypadku. Czyli czasami można je stosować, ale nie wolno propagować jako stałe zalecenie. W żadnym przypadku nie można tego uznać za procedury stosowane masowo w każdym przypadku. Dotyczy to szczególnie bezmyślnego wykonywania USG co miesiąc w ciąży, szczególnie w pierwszych 4 miesiącach. Dawka energii z głowicy aparatu jest na tyle duża, że może poważnie uszkodzić rozwijający sie płód. Badania udowodniły, że potomstwo matek, które dają się namówić na comiesięczne badanie USG aż 19 razy częściej popełnia w wieku młodzieńczym samobójstwo.


Dzieje się tak, poprzez wymuszanie procedur przez NFZ, czyli stosowanie w naszym 52 stanie od ćwierć wieku wzorca amerykańskiego. Charakteryzuje się on błyskawicznym wzrostem kosztów, przy gwałtownym spadku jakości usług. Wzorzec ten jest doskonały dla dużych prywatynych grup kapitalowych. Tworzą go bowiem wybierani przez urzędników, czy to ministerstwa, czy NFZ, tzw. specjaliści. Występujące konflikty interesów są skrzętnie ukrywane. Nie podaje się i zamiata pod dywan prace tych ekspertów na etatach firm farmaceutycznych, tak jak to ujawniono z konsultantami krajowymi i wojewódzkimi. Ukrywany jest skrzętnie konflikt interesów członków Izb Lekarskich.
W tym aspekcie należy spojrzeć na kampanię reklamową tzw. epidemii grypy we Włoszech.
Już tydzień wcześniej w kilku okręgach USA ogłoszono stan epidemii grypy. Oczywiście tytuły gazetowe są jak najbardziej alarmujące: „Najgorsza epidemia od 10 lat”, „Chorują ludzie nieszczepieni”, „Szczepieni mają lżejszy przebieg choroby” i tym podobne dyrdymały.


Do straszenia grypą, jak zwykle, włączają się urzędnicy z CDC w USA, zalecając szczepić kogo się da, powyżej 6 miesiąca życia, a przede wszystkim dzieci szkolne i osoby starsze.
Równocześnie w przypadku zachorowania należy brać leki przeciwwirusowe typu oseltamwiwir, które rzekomo leczą grypę, a przynajmniej, jak to twierdzą urzędnicy a nie lekarze, zmniejszają liczbę hospitalizowanych chorych. Oczywiście nie jest to poparte żadnymi badaniami, a tylko i wyłącznie decyzjami administracyjnymi.
Dokładna analiza zarówno zachorowań jak i powikłań daje wyniki zaskakująco odwrotne.
Chorzy szczepieni stanowią aż dwie trzecie wszystkich chorych. U chorych szczepionych rok po roku przebieg choroby jest zdecydowanie cięższy,
W SKŁAD SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE WCHODZI ZARÓWNO ALUMINIUM, JAK I RTĘĆ I RAKOTWÓRCZY FORMALDEHYD.


Dlaczego nagle ten zmasowany atak dilerów sprzedających szczepionki? Do tej ofensywy straszenia przyłączają się oczywiście także tzw. medyczne reklamówki big farmu. Ofensywa jest starannie przygotowana i atak jest zmasowany w radio, telewizji i prasie. Proszę uzmysłowić sobie, jakie to koszty. Prawie takie samo ogłupianie, jak w owej akcji eboli.
Dlaczego tak się dzieje? To proste. Wyprodukowano ileść tam setmilionów szczepionek. To kosztuje. Okazało się jednak, że obecna szczepionka jest pomyłką. Nie tylko nie ma żadnych dowodów, że działa, ale nawet teoretycznie nie może działać, ponieważ przygotowana została z innym wirusem. Nie tym, który obecnie występuje w środowisku. Ma się tak do zabezpieczenia przed występującym obecnie wirusem, jak przysłowiowa pięść do oka. Nawet CDC podaje, że trafność wynosi tylko około 20 % przypadków i to w dodatku z potwierdzonym wirusem.
Czyli dobry człowieku, chcą ciebie oskubać z co najmniej 5 stówek. Trzeba bowiem zaszczepić pięć osób, aby może jednemu pomogła. Oczywiście musi on chorować na tego wirusa. Praktyka wskazuje jednak, że 90 % przeziębień powodują inne wirusy. Badanie wirusologiczne prowadzone przez p. prof. mgr L. Brydak kosztuje ponad 300 zł. Lek przeciwwirusowy zachwalany przez rodzimych „grypologów” następne ok. 200 zł.
Zapomniałem podać, że stosowanie tego szeroko reklamowanego obecnie leku przyspiesza wyzdrowienie o 12 godzin. Potwierdziły to właśnie analizy Cochrane Database.
Analiza wszystkich prac opublikowanych w tzw. medycznych czasopismach udowodniła, że u osób starszych szczepienie ma taką samą wartość, jak mycie rąk. Nikt do tej pory nie zanotował jakichkolwiek powikłań po myciu rąk, a po szczepieniach i owszem, na przykład w Skandynawii zanotowano ponad 1000 ciężkich uszkodzeń mózgu zwanych narkolepsją.
Analiza tych publikacji udowodniła również, że nie ma żadnych prac potwierdzających, że szczepienie dzieci daje jakąkolwiek korzyść, czy to dzieciom, czy rodzicom.


Pomimo stosowania szczepionki przeciw grypie od 75 ponad lat, brak jakichkolwiek prac dotyczących losu chorych szczepionych, na przykład ile z pośród nich choruje na raka.
Musisz się sam zastanowić, Szanowny Czytelniku, dlaczego brak takich prac, a jednocześnie jest cała masa gazetowych informacji o rzekomo korzystnym działaniu tych szczepionek.
Opublikowane wyniki badań CDC, przeprowadzone tylko na 2321 dzieciach i dorosłych [ na 320 milionów Amerykanów] wykazały, że odsetek zaszczepionych wynosił do 75%. Po uwzględnieniu wszystkich parametrów, wiek, płeć, miejsce zamieszkania, itd., okazało sie, że skuteczność szczepionki wynosiła 23 % i to tylko u chorych, u których wcześniej analiza wykazała wirusa grypy.
Jak Państwo widzicie, już nawet dobór materiału był celowy. W normalnych badaniach do porównania powinno być 50% szczepionych i 50% nieszczepionych.
Biorąc pod uwagę szczepionych i nieszczepionych, zachorowało 56 % szczepionych i 44 % nieszczepionych. U szczepionych przebieg był cięższy. Co jest zgodne z wcześniejszymi pracami, choćby kanadyjskimi dr TOMAYLOĆ.


Pomimo takich mocnych dowodów, braku jakiegokolwiek efektu leczniczego, CDC zaleca szczepienie wszystkiego i leczenie przeciwwirusowe każdego, nawet tylko z podejrzeniem.
Sam musisz wyciągnąć wnioski. Obawiam sie, że niedługo odpowiedni urzędnicy, na podstawie „mów mi do ….” podejmą decyzję, że na przykład wszystkie dzieci będą musiały być szczepione na grypę. Widzę tutaj wielki potencjał. Około 300000 dzieci w Polsce w jednym roczniku, pomnożone przez 30 złotych, koszt jednej szczepionki, oraz kilkanaście roczników szkolnych. Toż to miliardy.
Z takiego zysku na pewno nie zrezygnują. To tylko kwestia czasu i otumanienia stada baranów.


Za czasów ostatnich rządów, w okresie 5 lat, minimalna składka na ZUS wzrosła z 717.77 zł do 1096.81 zł. Na coś te pieniądze trzeba wydać przecież.
No i wydajemy. Jak doniosła prasa, rynek apteczny w 2014 roku osiągnął najlepszy wynik finansowy w historii, 28.5 miliarda złotych, tj. ponad 9 miliardów dolarów. Jak wiemy, zdecydowana większość tych pieniędzy opuszcza nasz kraj.


Z danych PharmaExpert wynika bowiem, że Polacy wydają coraz więcej na leki. Na leki bez recepty wydaliśmy już w ubiegłym roku ponad 11.5 miliarda złotych. Zaraz po tym notuje się wzrost zakupu leków na receptę, ale pełnopłatnych. Musisz także pamiętać Drogi Czytelniku, że w cenie tej jest VAT, czyli jak to nazywa ulica, „łapówka dla urzędników”. Widzisz więc wyraźnie, że muszą oni być zainteresowani takimi przepisami, aby Ciebie zmusić do zakupów. Przecież już obecnie średnie wynagrodzenie urzędników wynosi około 5700 zł, a reszty pospólstwa tylko koło 3700 zł. Nie wliczając w to wszelkiej maści dodatków.
Na marginesie optymistyczna informacja.
Amerykańskie organizacje medyczne sprzeciwiają się bezmyślnym szczepieniom przeciwko grypie.
Do takich organizacji należą:

American Medical Association – 228 000 członków,
Związek Pracowników Służby Zdrowia SEIU – 100 000 członków,
Stowarzyszenie Amerykańskich Lekarzy – 4000 członków,
Amerykańska Federacja Pracowników Komunalnych AFSCME – 1 300 000 członków,
Amerykańska Federacja nauczycieli AFT – 1 600 000 członków,
Stowarzyszenie Lotnicze AFA – 60 000,
Koalicja Kaiser PS – 95 000 członków,
Unia Pracowników Przemysłu i Usług – 30 000 członków.


A u nas? Mam poważne wątpliwości, czy zaczną się protesty związkowców, czy to Służby Zdrowia, czy Solidarności, czy Nauczycieli. Te towarzystwa są pod całkowitą kontrolą Rządu, więc nie należy sie spodziewać żadnych samodzielnych myśli.
Podobnie będzie z Izbami Lekarskimi. Postąpią na zasadzie: „cicho siedzisz dalsze budziesz”
Przecież już p. prof. Wolniewicz udowodnił, że masa zawsze ciągnie w dół.
P.S.
Grypa wg Oxfordzkiego Podręcznika : leczenie objawowe, łóżko
Grypa wg podręcznika Podstawy epidemiologii i Kliniki Chorób Zakaźnych:
objawy: podwyższona temperatura, kaszel, katar, łzawienie, dreszcze, bóle głowy..
leczenie: leczenie objawowe, polopiryna, codeina
Grypa wg podręcznika ; Choroby żakaźne i pasożytnicze:
objawy; gorączka, dreszcze, bóle głowy, stawów i mięśni, kichanie, katar, bóle gardłą
Leczenie: grypa jest choroba samoustępującą, wysatrczy ledczenie objawowe, leżenie w łóżku, podawanie salicylanów[aspiryna].
I sam widzisz Szanowny Czytelniku, jak z chęci zysku można Ciebie oszukać. Zamiast wydać 20 złotych usiłują naciągnąc na 500 zł.
Moje uwagi: W naszej szerokości geograficznej występuje stały niedobór witaminy D-3. Moim zdaniem trzeba przynajmniej raz na 3 – 6 -9 miesięcy wykonać badanie 25OHD. Z obserwacji chorych wynika jednoznacznie, że dzienne zapotrzebowanie dla osobnika 70 – 90 kg wynosi 5000 jednostek witaminy D-3 plus 100 mcg witaminy K – 2/dziennie].
Czyli jak źle się poczujesz, a nie robileś badania 25 OHD, to należy brać przez kilka dni co najmniej 10 000 j witaminy D3 plus 100 mcg witaminy K-2. Nie zalecam brania tranu ponieważ brak prac oceniajacych jakość takiego preparatu. Większość jest robiona z ryb hodowlanych karmionych nie wiadomo czym.

Dr Jerzy Jaśkowski
http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr ... -oglupiac/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2015, 9:29 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Szczepionka MMR – nieskuteczna w ochronie przed chorobami. Prof. Maria Majewska

Wiele wskazuje, że szczepionka MMR – nieskuteczna w ochronie przed chorobami, ale bardzo toksyczna i okaleczająca – zostanie wkrótce wycofana z rynku z tychże powodów. Dlatego firma Merck na gwałt próbuje opróżnić swoje magazyny z tych szczepionek i uruchomiła globalną kampanię straszenia pandemią odry, choć zachorowało na nią ostatnio znacznie mniej osób niż chorowało w innych latach, i większości zachorowali zaszczepieni.

To przypomina terror straszenia nieistniejącą pandemią świńskiej grypy z r. 2009, jak również skandal Mercka z zabójczym lekiem Viooxem, który został usunięty z rynku dopiero po kilku latach, kiedy zabił (tylko w USA) ponad 50 tysięcy ludzi, a u setek tysięcy wywołał zawały serca. Procesy sądowe ujawniły, że Merck celowo ukrywał wyniki własnych badań, które wskazywały na kardiotoksyczne działanie viooxa.

Teraz wiemy, że Merck ukrywał też wyniki badań wskazujące na neurotoksyczne działanie szczepionek MMR i brak ich skuteczności. Miliony dzieci, które zachorowały na autyzm i zostały trwale okaleczane po tych szczepieniach jednak się nie liczą, bo ten argument jest w korporacyjnych mediach całkowicie przemilczany lub zakłamywany. Zyski po trupach dzieci – to nadrzędne hasło szczepiennego biznesu, maskowane pozorną dbałością o tzw. zdrowie publiczne. Społeczeństwo składa się z jednostek, a jeśli wiele z nich jest okaleczanych przez jakiś lek czy szczepionkę, to nie może być mowy o żadnym zdrowiu publicznym, nawet teoretycznie.

Prof. Maria Dorota Majewska
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szcze ... ka-2015-03

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2015, 12:17 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 21 sie 2010, 16:37
Posty: 377
Lokalizacja: podlasie
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
Na wupe znów zaczyna sie straszenie i nagonka związana z nieszczepieniem najmłodszych... jeszcze ten tytuł nagłówka na głównej stronie: "Rodzice słono zapłacą za nieszczepienie dzieci?"

No przecież chodzi o kase przede wszystkim, ich zdrowie to drugorzędna sprawa... :/


http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Rodzice-slono-zaplaca-nie-nieszczepienie-dzieci,wid,17309439,wiadomosc.htmlCytuj:
Coraz więcej rodziców rezygnuje ze szczepienia dzieci, mimo że jest to obowiązkowe. Tylko w ubiegłym roku leków chroniących przed chorobami zakaźnymi nie otrzymało ok. 12 tys. osób. - Powinni być karani. Narażają swoje i inne dzieci na utratę zdrowia, a nawet życia - mówi poseł PiS Czesław Hoc z sejmowej komisji zdrowia.

Osoby przeciwne szczepionkom podnoszą argumenty, że m.in. leki wywołują wiele powikłań, oraz promują je firmy farmaceutyczne, by zwiększać zyski. - Tylko w ubiegłym roku nie zaszczepiono ok. 10-12 tys. osób, a przecież lek zapewnia prawie stuprocentową ochronę - mówi prof. Włodzimierz Gut, wirusolog.

Na 800 tys. dzieci rocznie powikłania po szczepionce ma około tysiąca. Są to obrzęki i zaczerwienienia wokół miejsca ukłucia lub osłabienie i gorączka. Tylko 8-10 przypadków jest poważnych. - Ale i to wystarczy, by straszyć rodziców. Przeciwnicy szczepień rozpowszechniają nieprawdziwe informacje, a brakuje edukacji ze strony instytucji państwowych - mówi WP Alicja Dąbrowska z PO, wiceszefowa sejmowej komisji zdrowia.

Posłanka uważa, że należy wprowadzić ustawowe przepisy, które dadzą instrumenty do tego, by rodzice musieli zaszczepić dziecko. - Obecnie szczepienia są obowiązkowe, ale jeśli rodzic powie, że tego nie zrobi, to właściwie na tym sprawa się kończy. Można nałożyć jakąś drobną karę, ale dziecko i tak nie zostanie zaszczepione - podkreśla Alicja Dąbrowska.

Grzywna za niezaszczepienie dziecka wynosi od 100 do 500 zł. Jednak kary są bardzo rzadko stosowane. Dla przykładu: w województwie wielkopolskim w 2012 roku wszczęto 676 postępowań wobec rodziców. Tylko w siedmiu przypadkach nałożono kary grzywien. Nie skłoniło to jednak rodziców do podania leków przeciwko chorobom zakaźnym.

- To obłęd. Jest przymus ustawowy, ale nie ma rygoru. A szczepić dzieci trzeba, ponieważ inaczej naraża się ich życie i zdrowie. Potrzebne jest egzekwowanie kar - mówi Czesław Hoc z PiS. Jego zdaniem, pozytywne efekty może przynieść edukacja. - Potrzebna jest mocna akcja promocyjna. Na Zachodzie są plakaty z lekarzami, którzy mówią: czy pamiętasz, że chorowałeś na polio? Oczywiście, że nie, bo byłeś kur...a, szczepiony - cytuje hasło polityk PiS.

Po wzroście zachorowań na odrę w Niemczech i śmierci dziecka, które nie było zaszczepione, zaczyna się mówić o epidemii. W Polsce także od kilku lat rośnie liczba przypadków tej choroby. W 2010 r. zanotowano 13, w 2013 - 88, a w roku ubiegłym - 110. W ostatnim miesiącu do szpitali trafiło kilkoro dzieci z objawami odry. Lekarze apelują o szczepienie swoich podopiecznych.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2015, 0:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Janusz Korwin Mikke - NIE WOLNO ludzi zmuszać do przymusowego szczepienia ! :spoko:


phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2015, 0:53 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 25 sty 2015, 10:15
Posty: 109
Płeć: mężczyzna
Nie szczepisz dziecka? Możesz zapłacić nawet 10 tysięcy złotych grzywny:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-n ... Id,1683688Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2015, 14:10 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Film "Problem z Chłopcami" - Oszustwa CDC
phpBB [video]


Cytuj:
Zwiastun filmu "Problem z Chłopcami".
"CDC bezkarnie uchodzi z oszustwem. I oni o tym wiedzą! To nie jest coś, na co oni po prostu natrafiają, "oh, zapomnieliśmy zgłosić te dane", ale ich systematyczne działania. Patrzą na informacje, które nie wspierają ich kredo, że szczepionki są zawsze bezpieczne i skuteczne, więc odrzucają te informacje o tym, że krzywdzą dzieci i wiedzą, że krzywdzą dzieci. To się nazywa umyślne zabójstwo i to jest ZBRODNIA."

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2015, 10:48 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Cytuj:
Doskonały film o szczepieniach

Prof. Maria Majewska mejlem 12 marca 2015

W załączeniu bardzo dobry film dokumentalny, który powinien być pokazywany wszystkim lekarzom, studentom medycyny i rodzicom (warto go przetłumaczyć i rozpowszechniać w necie).

Tym razem „nieznośni” australijscy lekarze i naukowcy ujawniają prawdę o nieskuteczności i zabójczych, okaleczających efektach szczepień.

To kolejna „konspiracja” przeciw kartelom farmacji, ich lobbystom (szczepionkowym medialnym ekspertom), skorumpowanym ignoranckim urzędnikom medycznym oraz politykom czerpiącym pośrednio zyski z handlu szczepionkami.

Nie ma żadnych naukowych ani demograficznych dowodów, że szczepienia chronią przed chorobami, lecz jest bardzo dużo dowodów, że zabijają i masowo okaleczają.

Dlatego zmuszanie kogokolwiek do szczepień jest równoznaczne z usiłowaniem dokonania zbrodni.

http://vaccineliberationarmy.com/2015/0 ... australia/


http://www.monitor-polski.pl/co-mozna-z ... ent-207045


Vaccination MUST SEE! - The Hidden Truth - Australian Documentary (FULL) :spoko:

phpBB [video]


Ostatnio zmieniony 12 mar 2015, 11:50 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2015, 11:27 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 sie 2014, 16:59
Posty: 91
Ci ludzie są żałośni, wyzywają nas od sekciarzy bo nie szczepimy dzieci :bangheadwall: :bangheadwall:

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/radny-wantuch-prosi-o-pomoc-policje-wszystko-przez-pomysl-dotyczacy-szczepien/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 560 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group