Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 07 mar 2021, 15:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

phpBB [video]

WYKOP!
http://www.wykop.pl/link/534543/szamanka-keisha-crowther-mowi-o-roku-2012/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 lis 2010, 19:31 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo fajne i pozytywne przeslanie. O tym wlasnie mowili Majowie.

Dlatego strasznie mnie wkurzaja wiesci o tych bunkrach i schronach na rok 2012. Ludzie sie boja, zaczynaja podejrzewac ze wtedy naprawde bedzie koniec swiata, chodza cali w strachu i nie wiedza co robic.

Jeszcze bedzie tak ze "Elyta" naprawde rozpeta sroga wojne i wtedy nikt nie bedzie myslec o duchowej ewolucji kiedy bomby beda nam latac nad glowami.

Nie zatrzymaja juz tego procesu jaki trwa, ale moze uda im sie niektorych zatrzymac w tym stanie w jakim sa, poprzez terror.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

Ona jest niesamowita :)

Dzięki wyspa za wrzute

O tu ja niedawno wrzucalem little-grandmother-kiesha-crowther-t5101.html

Kazdy kto choć troszku interesuje sie "co oznacza ta tajemnicza data 2012" powinien usłyszeć co Keisha ma do powiedzenia !

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Dokładnie Cottontail.
Jak atomówki zaczną latać, to nic nie będzie już ważne.
Moi drodzy nawet wrzechświat tego nie zauważy?

Oczywiście zmiana jest potrzebna, oby się nie myliła.
Bo dzika natura człowieka nieuchronnie prowadzi do zagłady.
Monotonne życie ludzi systemu, gdzie ludzie są tak wolni że wybral niewole :bangheadwall:

Jak to powiedział Bill Hicks:
Zawsze możemy zmienić kierunek, kiedy tylko chcemy.
To kwestia wyboru.
Bez wisiłku, bez pracy, bez oszczędzania pieniędzy. :tak:
Wybór właśnie teraz...
...pomiędzy...
phpBB [video]

Ciekawe jak to będzie w życiu bo tu na forum to jesteśmy najmądrzejszymi w piaskownicy:)

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Wlaśnie... też uważam że więcej osób powinno usłyszeć jej przekazy, dlatego zdziwiłam sie że to w zasadzie jedyny krótki filmik przetłumaczony na polski.

Zabieram się za tłumaczenie polskojezyczne stronki http://www.tribeofmanycolors.net/ i w miare mozliwosci rowniez jej video.
Czy jest wsrod was ktos, kto zna dobrze angielski i chcialby dolaczyc do grupy tlumaczacej?
Byloby milo :)) ;)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dziekuje Wyspa :hejka:
To bylo naprawde piekne - niejako podsumowanie praktycznie wszystkiego o czym Tu na Tym forum Wszyscy Wspolnie piszemy i probujemy zrozumiec.
pozdrowienia i prosze o wiecej podobnych matrialow

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Po prostu pięknie, ja tak właśnie to czuję:) :tak:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo pozytywne przesłanie. Gada konkretnie i przedstawia bardzo minimalistyczne podejście co należy zrobić.

Jednak babka pozwoliła sobie na parę niedomówień, prawdopodobnie po to by jej odpowiedź była mniej kosmiczna i bardziej wiarygodna dla przeciętnego słuchacza. Np
Cytuj:
Jeśli nie zmienimy naszego złego postępowania będziemy usunięci, ponieważ zabijamy Matkę Ziemie.

Usunięci? No ale przecież dusza ludzka jest nieśmiertelna więc nie można jej usunąć. Chyba chodzi o to że po prostu zainkarnujemy na innej Planecie.

Nie istnieje żaden postęp. Wszystko jest takie, jakie było tysiące i dziesiątki tysięcy lat temu. Zmienia się forma zewnętrzna. Esencja pozostaje taka sama. Człowiek pozostaje dokładnie taki sam. [..] Współczesna cywilizacja opiera się na przemocy, niewoli i pięknych słowach, ale te piękne słowa o "postępie" i "cywilizacji" są tylko słowami.
Uspienski Piotr Demianowicz, Fragmenty nieznanego nauczania

na mnie też działa :tak:

Awatar użytkownika

ja też to czuję i szalenie się ciesze że coraz więcej ludzi w to wchodzi widac pahamama wie co robi , na jej miejscu też bym robił to samo a może ja to robie razem z nią i innymi . cholerka jestem szczęsliwy :tak:

Wszystko fajnie i pięknie, ale nie będziemy nagle wszyscy Oświeceni. To tak nie działa, to utopia, nie istnieje coś takiego jak "zbiorowe Oświecenie" "na pałę" jak leci. Zbiorowe to może być zamówienie na frytki Mc'Donalds. Odrealniony ten tekst, fajny i pozytywny i takie tam..ale to kompletna fikcja . Mamy czekać.."oni odejdą" i będziemy "Oświeceni". Z takim podejściem to na pewno...ale szperaczami... :ninja: Brak tylko ekipy z Plejad z szufelkami do sprzątania za nas tego bajzlu.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Przylecą zgarną nas do międzygalaktycznego zoo, jaskinia i dzida gratis, a program hipnotyzujący będzie, że żyjemy z nimi na innej planecie w miłości i pokoju. Mruga :język:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

hoona pisze:
Czy jest wsrod was ktos, kto zna dobrze angielski i chcialby dolaczyc do grupy tlumaczacej?
Byloby milo :)) ;)

Ja znam trochę i mogę się specjalnie doszkolić. :)
@hoona z Tobą mogę stworzyć nawet grupę tłumaczącą channelingi z Mordoru. :king:

Awatar użytkownika

Mattatjah pisze:
Usunięci? No ale przecież dusza ludzka jest nieśmiertelna więc nie można jej usunąć. Chyba chodzi o to że po prostu zainkarnujemy na innej Planecie.

@Mattatjah, z tego co pamietam, w oryginale bylo "removed" co dokladnie [w kontekscie] oznacza "zabrani" lub "przesunieci".
Tu wlasnie widac, jak wazne sa tlumaczenia, jesli chcemy byc precyzyjni i nie robic zametu.
Pamietajcie tez, ze ten filmik jest zlepkiem zdan wyrwanych z kontekstu, dlatego wartosciowsze by bylo obejrzenie wiekszego materialu ;)

Cytuj:
Ja znam trochę i mogę się specjalnie doszkolić.
@hoona z Tobą mogę stworzyć nawet grupę tłumaczącą channelingi z Mordoru

Ciesze sie @Mason :haha: w takim razie przejde na priv :)

Mason33 pisze:
@hoona z Tobą mogę stworzyć nawet grupę tłumaczącą channelingi z Mordoru. :king:

To absolutnie najgenialniejszy pomysł na świecie...dziwię się że na to nikt nie wpadł...genialna nazwa nowego tematu lub działu na forum :P

hoona :) witaj
http://starwars.wikia.com/wiki/Hoona
czy to coś o tobie ? ciekawy nick :tak: i to fajnie, że chcesz się wziąć za plemię wielu kolorów - jesteś jedną z nich jak się domyślam Mruga
powodzenia i niech OM będzie z Tobą :)...

Awatar użytkownika

K-Pax pisze:
hoona :) witaj
ciekawy nick :tak: i to fajnie, że chcesz się wziąć za plemię wielu kolorów - jesteś jedną z nich jak się domyślam Mruga
powodzenia i niech OM będzie z Tobą :)...

Nick jest inaczej zapisanym slowem Huna, dzieki czemu stanowi zarowno nawiazanie do mojego imienia, jak i do szamanskiego, calosciowego widzenia swiata ;)

Jak mowi Kiesha, jesli zyjesz z serca oraz jestes zanurzony w poczuciu jednosci i polaczenia - po prostu jestes jednym z nas.
Dodalabym: I tak jestes ;) Nie ma oddzielania, to tylko zludzenie :)

Osobiscie rzygam juz wyswiechtanym slowem OSWIECENIE, niemniej Keisha przemawia z przestrzeni serca.
Uderzylo mnie JAK mowi.
Ona to czuje. Milo sie slucha kogos kto czuje wlasny przekaz, a ne tylko mysli nad nim.
Niezaleznie od tego co by mowil...

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Film ładny, widać ten przekaz ze środka siebie, odebrałem to własnie tak.
A jak to będzie...
To się okaże...
Póki co, prognozy różne. Piękny jest odbiór "wewnątrz mnie" . Ja jednak polegam oprócz tego też na nauce, oczywiście wszyscy wiecie jakiej :tak: . Tak więc... Gdyby zestawić własnie czucie vs info ... można by było zestawić Eckhart'a Tolle'a vs Dan Winter, choć on mało o tym 2012 roku mówi, raczej nie jest to główny temat jego bogatej twórczości.
" Oświecenie, oświecenie " ... gdyby tak wszyscy mieli się oświecić z powodu plazmy która leci do nas... - to i bandyci i mordercy i gwałciciele, pedofile, "sataniści" i inni z tych "klimatów" umysłu - też są w to wliczani. Więc kto odczuje - to odczuje. Co się stanie natomiast z resztą ? A no to dopiero zagadka i tutaj należałoby poświęcić czas na obrazowanie tego. Nie mniej jednak ... - podzielam zdanie Redmuluc'a z tym "pełnym oświeceniem" - przesada.
Wolny wybór który cechuje nas, tutaj "wkręconych" w tą gierkę - to inna sprawa.
Jak widzicie to, że powyżsi wymienieni z odchyłami mogą się "oświecić" na równi z tymi, którzy starają się być poprostu dobrym, życzliwym, uczciwym człowiekiem, aaa ?
Nawet mylna logika - oznajmi nam - że przy takim przypadku - gra w dobrego i złego tutaj - nie ma sensu bo i tak wszyscy się "oświecimy" po lub w trakcie wydarzeń o których mowa w filmie...
Jest dużo paradoksów i sprzeczności niekiedy w tego typu przekazach, ponieważ istotną sprawą która jest pomijana - to indywidualna nauka duszy i jej skutki na tej własnie planecie. A mamy co mamy. Jakoś dyktatura "tych co zawsze" trwa, być może się wali, słychać ostatnie "ryki" bestii zwanej system, okaże się. Zmiany są odczuwalne dla ludzi którzy potrafią się wyciszyć i złapać tą falę - tak. Można iść dalej - ogłaszając światu tą radosną nowinę... ale czy nie kupujemy kota w worku ? - AAAAAA... no właśnie - to jak zdobywasz wiedzę, łącząc big picture + czucie (jakkolwiek to nie nazwiemy) - pozwoli na pójście krok do przodu w poszukiwaniach.
Nieodłącznym MOIM ZDANIEM jest detronizacja ego, oraz wyłączenie schematyki myślowej, oraz zachowanie obiektywizmu.
Bo ciągle szukamy... uczymy się...

Fajna gra, matrix game, fajna, nawet playstation i xbox wysiada, za słaby procesor w stosunku do kreacji która klei to wszystko co istnieje i nie istnieje. Cóż za wydarzenia przed nami ? Bądźmy uważni.
:hi hi:

Coś dla miłośników czarnych scenariuszy ... :mrgreen:
Rozprawmy się z tym w ten sposób hahahaha :) zabierzmy im bomby :P

Obrazek

radoslaw pisze:

Zresztą sama idea NWO też jest nieuniknionym etapem rozwoju każdej cywilizacji - pozostaje kwestia kto będzie zasiadał w rządzie planetarnym - bandyci i krwiopijcy niszczący planetę i gnębiący ludzkość jak dotąd, czy ludzie działajacy dla dobra ludzkości i planety.
.

Tak to widzę również. :spoko:

Pozdrawiam.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Obserwujac ludzi kierujacymi sie zlymi pobudkami, widze jak ich decyzje sa nietrafione, predzej czy pozniej zostaja oszukani. Prowadzi ich strach, pazernosc i szantaz.
Ludzie nie posiadajacy zrozumienia, beda coraz bardziej nieszczesliwi i sami doprowadza sie do destrukcji.

Ci co maja zle intecje, nie zobacza tego co powinni widziec, dla nich to nie istnieje. Wiec trzeba im pomoc, aby stali sie lepszymi, wtedy jest nadzieja.

Awatar użytkownika

Naprawdę piękne i nie pierwszy raz natrafiam na tę informację. Szczególnie o tym, że po przesunięciu może nastąpić kilka dni ciemności i że wtedy należy zachować spokój. Bardzo logiczne, bo panika może zabić znacznie więcej ludzi niż prawdziwe warunki. Nie wiem jak będzie, bo tego nikt nie wie, ale jako sensowną trzymam tę informację jako instrukcję. By przetrwać trzy dni to w zasadzie starczy literek wody na głowę i tyle. No i nie panikować, nie wdać się w bratobójcze walki o ostatni bochenek chleba, a jak to może wyglądać miałem okazję zapoznać się podczas ostatniej powodzi Bogatynia-Zgorzelec. Ludzie potrafią naprawdę wariować w takich warunkach. Stąd ta informacja o zachowaniu spokoju jest bardzo ważna i może zachować wiele istnień.

Miałem o tym sny, o tej przemianie, nie da się ich opisać.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

thozo: może opisałbyś nam swoje sny? ja jestem zaciekawiony :hi hi:

Awatar użytkownika

redmuluc ? na ten temat wypowiedziało sie raptem kilka osób czy to wszyscy na planecie ??? jak poczujesz to że drzewa zimą nie marzna ale żyją pieknym zimowym powietrzem w spokoju i zadowoleniu czego Ci zycze.pozdrawiam

Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
thozo: może opisałbyś nam swoje sny? ja jestem zaciekawiony :hi hi:

Coś się wczoraj sypało forum i nie mogłem odpowiadać, komunikat o przekroczonej ilości połączeń przez użytkownika xxxx... i wcięło mi fajne pw o ugruntowaniu i jakąś odpowiedź...

Może dziś się uda, ale sobie skopiuję nim wyślę tym razem. Backup :king:

Generalnie sen był tak dziwny, tak przekraczający moje normalne doświadczenie ze snami, że nie wiem jak to opowiedzieć tak by czytelnik nie podłożył sobie pod słowa własnych wyobrażeń i nie uznał go za "jakiś tam kolejny sen kogoś".
Postaram się.

Siedzę z ojcem w kuchni w jego mieszkaniu, jest wieczór i coś tam sobie gadamy. W realu często zwracamy uwagę na niebo, gwiazdy, choć on raczej pod kątem astronomii, nie wierzy we wszelkie "bzdury" prezentowane choćby tu na forum. Więc tak sobie gadamy jak zwykle, czyli ja go nie przekonuje na siłę do "dziwnych spraw", ale niebo i gwiazdy obserwujemy - temat wspólny. Nagle niebo rozbłyska kolorami, ale nie jak zorza, ale bardziej jak na sylwestra. Świetliste, kolorowe punkty, mniejsze i większe zaczynają latać po niebie. Nie ma wrażenia że to ufo, raczej punkty sobie latają. Nadchodzi poczucie wielkiej grozy, wręcz że rozgrywa się jakaś bitwa na niebie, ale po chwili czuję, że przestajemy się bać. Cała materia, zarówno powietrze jak i ziemia, budynki zaczynają się rozświetlać, tak jakby każdy atom powoli zaczynał świecić własnym światłem. Jednocześnie na niebie pojawiły się smoki, chińskie pierzaste, standardowe chińskie latające. Dwa z nich zaczęły krążyć wokół siebie na północy i otworzył się portal. Cała otaczająca nas materia rozświetliła się i czuliśmy, że dzień i noc już nie będą miały żadnego znaczenia od tej chwili. Niesamowite odczucie, że WSZYSTKO się zmieniło całkowicie, materia łącznie z systemami wierzeń, sposobami postrzegania, dzień i noc, energia, nasze ciała, wszystko wszystko od tej pory będzie zupełnie inaczej. To jest właśnie ten punkt, którego nie da się opisać, za żadne skarby. Tego uczucia całkowitej przemiany wszystkiego w sposób niewyobrażalny. Nawet nie będę próbował.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

:buja: Piękny sen - ciekawe czy się ziści i czy tego doczekamy :spoko:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

syriuszA-nin pisze:
:buja: Piękny sen - ciekawe czy się ziści i czy tego doczekamy :spoko:

Pozdrawiam

Kto wie, kto wie? Uważam, że sny mają znacznie ważniejsze znaczenie niż prorocze w 3D. Tak więc zbytnio nie zastanawiam się czy się spełni czy nie, bo i po co?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Cała otaczająca nas materia rozświetliła się i czuliśmy, że dzień i noc już nie będą miały żadnego znaczenia od tej chwili.

Zagiales mnie :shock: Nie moglam znalezc mojego starego posta zeby tu wkleic jego kawalek, ale pisalam kiedys o podobnym snie. Ludzie stojac noca na jakiejs lace (bylam wsrod nich), patrzyli jak od horyzontu nadciaga cos w rodzaju gigantycznej fali o pastelowych odcieniach zalewajacej cale niebo. Plynac w gorze, tak jakby zmyla noc, ale nadal mozna bylo widziec gwiazdy a nawet wiecej. Jakby atmosfera zniknela a zostalo tylko piekne swiatlo nie odgradzajace nas od kosmosu.Wszystko dookola nabralo cudownych barw i refleksow.

Smokow nie widzialam, za to cos w rodzaju chemtrailsow, chociaz to chemy nie byly. Takie jakies dlugie biale pasy na niebie.

Awatar użytkownika

Thozo, świetny sen, mega, wyobrażam sobie to tylko, ponieważ zgadzam się że ubiór w słowa jest ubogi.
Z kolei ja, troszeczkę o Słoneczku...
2 dni temu miałem sen, gdzie normalnie idę sobie po okolicy, raczej jest lato, późne, Słońce zachodzi w tym punkcie w którym szedłem właśnie mniej więcej w lato. I idę sobie chodnikiem i widzę przy klatce kilku ludzi, obserwują coś, jest mniej więcej zachód właśnie Słońca, towarzyszy temu delikatne przyciemnienie na niebie już... W miarę dobrze widać zachód Słońca i horyzont, więc spojrzałem na Słońce i to co zobaczyłem zwaliło mnie z nóg, choć i tak ich nie czułem, wiadomo, sen.... :mrgreen: Patrzę, a tu Słońce emituje dosłownie znaki świętej geometrii, jak laser, ale zupełnie inny niż wszystkie inne, symbolika, dosłownie wyglądało to jak przedstawienie... jak nowe Słońce... mocne promienie.
Chwilę zamieniłem jakieś słowa z ludźmi obok, po czym wróciłem do obserwacji i obudziłem się wydaje się że przez sen - za chwilę. Wstałem, to nie mogłem uwierzyć w to co widziałem. Jakoś specjalnie nigdy sobie nie wizualizowałem Słońca i takich projekcji, czy przypasowań Słońca do struktur, wzorów świętej geometrii i symboliki.
A tu proszę, wstaję rano tak energetycznie doładowany, jakbym był po jakimś magicznym spacerze.
W ogóle, mam obrazy dokładnie tego snu w myślach, zapamiętałem te obrazy widocznie, potrafiłbym je narysować gdybym umiał tak ładnie to robić. Dla mnie gały wymiękły i tyle :)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika

Cottontail - czytałem i pamiętam, że chciałem odpowiedzieć na tego posta z racji podobieństwa. Dałem spokój, nie czułem wtedy, by miało to sens.

Andro - tak to napisałeś, że poczułem, że tam jestem i to widzę! Przyjemne. U mnie też był wieczór, zaraz po zachodzie Słońca... Tak, wspominanie takich snów energetyzuje!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Prosze bardzo, oto moj stary post -
Cytuj:
Polana, mnostwo ludzi ktorzy na cos czekaja. Jest noc, lato. Nagle z, jak mi sie zdaje, wschodu, przez niebo przetacza sie niczym ocean piekna jasna fala, zamieniajac noc w dzien, ale nadal widoczne sa gwiazdy - co wiecej, mozna zajrzec w kosmos, widac galaktyki, planety, zycie. To byl jeden z najpiekniejszych snow jakie mialam. Niebo mienilo sie pastelami, pelne cieplego swiatla, inaczej niz w zwykly dzien, to bylo jasne swiatlo ktore nie razilo oczu, przez ktore mialo sie klarowna widocznosc na wszystko wokol. Cud miod.

Czy to nie dziwne ze wielu ludzi snilo o podobnym zjawisku? Jesli tak ma wygladac te wydarzenie w 2012 to zaklepuje miejsce w pierwszym rzedzie zeby to zobaczyc :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]