Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2019, 22:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Punkt Mu pisze:
W tą sobotę o 20 czasu polskiego usiądzie czy to w medytacji czy modlitwie czy po prostu wyrażając swoją wolę wielu ludzi w intencji pokoju w Syrii.Skoro dokładnie nie wiemy wszystkiego ale wiele przekazów mówi że intencje mają sprawczą siłę zamiast się złościć i czy bać zróbmy na przykład to oprócz informowania codziennego innych jak my widzimy tą rzeczywistość a jak chcą nam ją wdrukować.

Nie przyszlo ci do glowy ze Syryjczycy nie chca twojej modlitwy i medytacii ?
Moze nie chca zeby ktokolwiek wpieprzal sie w ich sprawy ?
Nie rozumiem dlaczego kazdy chce cos u innych zmieniac zamiast zaczac od siebie ?
To jest wlasnie problem calego swiata , Obama chce wojny , wegetarjanie chce zeby nikt nie jadl miesa ,
Wy tylko probujecie cos zmieniac modlitwa i medytacja , nie jestescie wcale lepsi od nich.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 wrz 2013, 12:09 
VIP Member
Awatar

A nie przyszlo Ci do glowy, ze dobra intencja niczego nikomu nie narzuca?

Czy chca? Czy nie chca?

Przyjrzyj sie sytuacji tam, porozmawiaj z Syryjczykami (ja mam tu, gdzie mieszkam okazje) i bedziesz wiedzial czy chca czy nie chca...

Oczywiscie fajnie jest tak wejsc, cos zdyskredytowac i jest super...

Syryjczycy mieli piekny kraj... i wiesz czego chca?

Chca spokoju, chca nie musiec sie bac... chca zyc ze swoimi rodzinami w kraju, w ktorym nic im nie grozi.

I wiesz... dodam jeszcze, ze podobne pragnienie maja wszyscy ludzie, ktorzy mieszkaja w krajach w ktorych jest to, co teraz w Syrii.

Przechodzily to przedtem inne kraje.

Bliska moja rodzina (rodzina moich dzieci) to mieszkancy Iraku i Libii... wiec wierz mi... oni nie mieli nigdy nic przeciwko temu, aby sie za nich modlic...

W jakiejkolwiek tradycji. Tymbardziej watpie, zeby takie obiekcje mieli Syryjczycy, ktorzy sa narodem otwartym i tolerancyjnym...

Arabowie maja taki zwyczaj (i nawet Ci stricte muzulmanscy)... jak jest zle to prosza "modl sie za mnie do Twojego boga"...

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

marek760 pisze:

Wyobraź sobie, że nie - nie przyszło mi nic takiego do głowy :uśmiech:
Natomiast przyszło mi do głowy coś takiego, że kiedy jest mi źle i smutno, czuję wdzięczność do osób, które choćby dobrym słowem czy dobrymi myślami wspierają mnie w trudnych chwilach... :hejka:
" O atmosferze wokół człowieka w największym stopniu decyduje jego własna pogoda "

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Kosmiczny Podróżnik pisze:
A może by tak rozszerzyć działanie na cały świat?

W sumie fajna sprawa, doświadczyłem ostatnio magicznego wpływu myśli na rzeczywistość.

Hmmm Minęło 7 lat zanim ktoś nieznający tematu potwierdził moją myśl. Zaskoczony byłem :)

Widocznie to jest potrzebne naszej 3D.

http://www.osservatoreromano.va/portal/ ... &locale=pl

Cytuj:
Papież Franciszek ogłasza sobotę 7 września dniem postu i modlitwy, na którą zaprasza na plac św. Piotra

„Używanie przemocy nigdy nie przynosi pokoju. Wojna przyzywa wojnę, przemoc przyzywa przemoc!”. Papież Franciszek skierował w mocnych i pełnych bólu słowach nowy apel o to, aby w Syrii logika dialogu i negocjacji przeważyła nad „ślepym konfliktem”. Uczynił to przed modlitwą Anioł Pański w niedzielę 1 września na placu św. Piotra, ustanawiając przyszłą sobotę 7 września dniem postu i modlitwy i zapraszając na plac św. Piotra, gdzie od godziny 19 do 24 będzie trwała modlitwa, by błagać Boga o dar pokoju „dla umiłowanego narodu syryjskiego oraz w intencji przezwyciężenia wszystkich sytuacji konfliktowych i przemocy na świecie”. Wezwanie to – skierowane także do wszystkich chrześcijan, wyznawców innych religii oraz „ludzi dobrej woli” – wzbudza liczne poparcie: jest znaczące poparcie m.in. wielkiego muftiego syryjskiego Ahmada Badreddina Hassouna, duchowego przywódcy islamskich sunnitów w tym kraju, który przyznał, że słowa Papieża uderzyły go głęboko, i wyraził wolę osobistego uczestnictwa w modlitewnym spotkaniu na placu św. Piotra.
„Do głębi zraniony” i „przejęty niepokojem” z powodu tego, co dzieje się w Syrii, Papież ubolewał, używając mocnych słów, nad „używaniem broni w tym umęczonym kraju”, potępiając „ze szczególn stanowczością” użycie broni chemicznej. „Jest sąd Boży – powiedział poważnym tonem – a także osąd historii co do naszych czynów, przed którym nie można uciec!”. Papież zwrócił się do wszystkich stron zaangażowanych w konflikt i do wspólnoty międzynarodowej, domagając się, by „odważnie oraz zdecydowanie obrały drogę spotkania i negocjacji”. To bowiem nie „kultura starcia, kultura konfliktu buduje współżycie w narodach i między narodami, ale ta: kultura spotkania, kultura dialogu; ta jest jedyną drogą do pokoju”. Te myśli odzwierciedlają trzy tweety zamieszczone w niedzielę i poniedziałek na koncie @pontifex, których tematem jest pokój.

Ogłoszone to było kilka dni temu, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy NewAge'owe ruchy podpinają się pod to ogłoszenie, albo w drugą stronę :)

SacralNirvana pisze:
A nie przyszlo Ci do glowy, ze dobra intencja niczego nikomu nie narzuca?

Czy chca? Czy nie chca?

Przyjrzyj sie sytuacji tam, porozmawiaj z Syryjczykami (ja mam tu, gdzie mieszkam okazje) i bedziesz wiedzial czy chca czy nie chca...

Oczywiscie fajnie jest tak wejsc, cos zdyskredytowac i jest super...

Syryjczycy mieli piekny kraj... i wiesz czego chca?

Chca spokoju, chca nie musiec sie bac... chca zyc ze swoimi rodzinami w kraju, w ktorym nic im nie grozi.

I wiesz... dodam jeszcze, ze podobne pragnienie maja wszyscy ludzie, ktorzy mieszkaja w krajach w ktorych jest to, co teraz w Syrii.

Przechodzily to przedtem inne kraje.

Bliska moja rodzina (rodzina moich dzieci) to mieszkancy Iraku i Libii... wiec wierz mi... oni nie mieli nigdy nic przeciwko temu, aby sie za nich modlic...

W jakiejkolwiek tradycji. Tymbardziej watpie, zeby takie obiekcje mieli Syryjczycy, ktorzy sa narodem otwartym i tolerancyjnym...

Arabowie maja taki zwyczaj (i nawet Ci stricte muzulmanscy)... jak jest zle to prosza "modl sie za mnie do Twojego boga"...

Myslisz ze ludzie ktorzy mieszkaja w Syrii urodzili sie tam z przypadku ?
moze wojna jest tam potrzebna tak samo smierc i zniszczenie ,moze przez to pozbeda sie swoich karmicznych zobowiazan a ty chcesz w temu przeszkodzic ?
jesli tak dobrze jestes obeznana z ich religia to pewnie wiesz ze wedlug nich wszystko jest obliczem Boga nawet wojna .

To, ze ktos sie urodzil tam czy tam... nie znaczy, ze nie mozna mu ulzyc w cierpieniu.

Karma karma... a ja nie widze powodu, aby nie pomoc tam, gdzie moge.

Mam gdzies karme, jezeli ta mialaby mi stanac na przeszkodzie, aby pomoc komus, komu dzieje sie zle.

Rozumiem, ze podobne bzdety gadalbys, gdyby tam mieszkala Twoja bliska rodzina...

Karma... los... przeznaczenie... a niech sobie cierpia, niech umieraja. Taka karma... Sorry... to sa ludzie... to sa zywe istoty i pomimo, ze szanuje dzialanie karmy... to nie wierze, ze stoi ono w kolizji z pomaganiem komukolwiek czy z dzialaniami majacymi na celu pomniejszenie czyjegos cierpienia...

ewentualnie chocby dodanie otuchy czy sil do walki.

Taka dobra intencja moze sprawic, ze ci ludzie beda mieli wiecej energii, aby zyc i nie poddawac sie. I tak najwiecej pracy pozostaje dla nich. Nikt im karmy modlitwa czy medytacja w ich intencji nie zdejmie.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Przenieście się z tą dyskusją do działu wiara.

Intendant of the Building * 8th Degree

Jak ktoś nie chce nie musi i tyle w temacie.

I proszę nie odpowiadać za Syryjczyków.Jakby ci na łeb leciały bomby ciekawe czy byś uciekał czy czekał "bo taka karma".

p.s.Osobiście w d...e mam karmę-przerobioną jeśli widzę co się tam dzieje i z czyjej podpuchy.Taka karma. :evil:

Obrazek

W sobotę o 20 stej, super dla mnie też jest to najlepszy post , bo przeciez ludzka świadomośc ma wiele mozliwości przecież możemy pomóc nic nam nie ubędzie ja sie zgadzam

-- 04 wrz 2013, 17:06 --

skurg pisze:
Punkt Mu pisze:
W tą sobotę o 20 czasu polskiego usiądzie czy to w medytacji czy modlitwie czy po prostu wyrażając swoją wolę wielu ludzi w intencji pokoju w Syrii.Skoro dokładnie nie wiemy wszystkiego ale wiele przekazów mówi że intencje mają sprawczą siłę zamiast się złościć i czy bać zróbmy na przykład to oprócz informowania codziennego innych jak my widzimy tą rzeczywistość a jak chcą nam ją wdrukować.

Raczej co niedzielę o 21: http://www.youtube.com/watch?v=m6HF4etgNaA

super ja sie na to pisze wreszcie ktoś o tym pomyślał , moze naprawdę pomożemy

Sublime Master Elect * 11th Degree

widać ,że od paru dni już się kotłują
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/10867-syria-zestrzeli%C5%82a-pierwsze-ameryka%C5%84skie-rakiety-i-my%C5%9Bliwiec-f22-raptor

Cytuj:
Nie rozumiem dlaczego kazdy chce cos u innych zmieniac zamiast zaczac od siebie ?
To jest wlasnie problem calego swiata , Obama chce wojny , wegetarjanie chce zeby nikt nie jadl miesa ,
Wy tylko probujecie cos zmieniac modlitwa i medytacja , nie jestescie wcale lepsi od nich.

Marek760 widze, ze nie znasz zupelnie ideii bezwarunkowej milosci i tego, ze ona zmieni/zmienia swiat.
Kto wie o co chodzi, na pewno do medytacji sie przylaczy. Ja na pewno. To swietna idea.

I niepotrzebujesz nas oceniac. Jezeli masz inny pomysl na lepszy swiat to gratuluje i go zrealizuj :)

Awatar użytkownika

Wywiad z Baszarem el-Assadem:o Al Nusra, Al Kaidzie, USA i motywach wojny w Syrii

phpBB [video]

Garść szczegółów i kończę z mojej strony

https://www.facebook.com/events/637895409574011/

============================
Word Peace Practice of all Traditions

7.9.2013 godzina 20.00

Modlitwa o Pokój:

- wszystkie religie
- wszystkie tradycje
- wszystkie wyznania

jak i wszyscy poza wyznaniami - po prostu serdeczne myślenie o pokoju na świecie

Wstępnie są potwierdzenia od:

Andrzej Saramowicz (Sufi)
Roshi Reiko Maria Moneta Malewska (Rinzai Zen)

oraz Praktyków Tradycji:
Tybetańśka Tradycja BON
Tybetańśka Tradycja Nigmapa
Tybetańśka Tradycja Kagyu
Tybetańśka Tradycja Gelug

Hanmi lineage of Chinese esoteric Buddhism

Praktycy Zen w tradycji:
- Japońskiej
- Chińskiej
- Koreańskiej

Haudenosaunee (Irokezi), z plemienia Mohawk, Klan Niedźwiedzia.
Haudenausonee (Lud Długiego Domu), Klan Wilka, reprezentująca tradycję Onondega, Iroquois, Naudenosaunee.
Nowej Zelandii (Aoteroa).
Tradycja Majów.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

UFO nad Syria :
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/151049/_UFO_SYRIA_WAR_2013__Fighter_jet_chases_UFO_/

od 8 min : https://www.youtube.com/watch?v=SQCJ2svvYS0

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Spotkanie w intencji pokoju
http://davidicke.pl/forum/spotkanie-w-intencji-pokoju-t12607.html

Awatar użytkownika

http://wolnemedia.net/polityka/wywiad-u ... chemiczny/
Cytuj:
Sytuacja wokół Syrii coraz bardziej się zaostrza. Pentagon ogłosił, że jest gotowy do ataku na ten kraj celem „ukarania” Bashara al-Assada i Syrii za domniemane użycie broni chemicznej przeciwko cywilom. Tymczasem do Internetu wyciekły nowe dowody na temat możliwego współudziału wywiadu USA, w „ataku chemicznym” w pobliżu Damaszku, z dnia 21 sierpnia 2013 roku.

Hakerzy dotarli do korespondencji pracownika amerykańskiego wywiadu i opublikowali prywatne wiadomości pułkownika Anthony’ego J. Macdonalda, który jest Dyrektorem Biura Operacji i Planowania zastępcy szefa sztabu wywiadu USA.

W wiadomości e-mail z 22 sierpnia 2013 r. cywilny analityk wojskowy Eugene P. Furst gratuluje pułkownikowi „udanej operacji” odnosząc się do publikacji „Washington Post” o ataku chemicznym w Syrii.

Prezentujemy fragmenty korespondencji mailowej Anthony’ego J. Macdonalda z Eugene P. Furstem przedstawione na portalu „Center For Global Research”:

E. FURST: Przy okazji, widziałem twój ostatni sukces, moje gratulacje. Dobra robota.

A. MACDONALD: Jak widzisz, jestem teraz daleki od tego, ale wiem, że nasi chłopcy naprawdę się postarali.

Spośród innych korespondencji znaczenie dla sprawy może mieć również korespondencja pomiędzy żoną pułkownika Jeniffer MacDonald a Mary Shapiro:

Obrazek

Putin: Chemiczny atak na Syryjczyków ’jest prowokacja terrorystów - ludożerców z nadzieja na interwencje Syjonistów. Rosja pomoże Syrii w obronie przed Syjonistycznym najeźdźcą !

Po angielsku:
http://www.informationclearinghouse.info/article36136.htm

Jeden z komentarzy pod artykułem z tej strony:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/agresywna-gra-rosji-dotkliwa-porazka-usa/npw0c

~Agrest :

Jaką trzeba być ludzka gnidą by stawac po stronie największego zbrodniarza wszechczsów - USA.
Udają przejętych śmiercią 1300 w wyniku użycia broni chemicznej a sami używali jej bez ograniczę zabijając setki tysięcy a u pół miliona dzieci spowodowali trwałe kalectwo.
Oto cytat z wp.pl:
USA przygotowują się do ukarania Syrii za użycie broni chemicznej. Amerykańska armia czeka jedynie na rozkaz prezydenta. Jednak Stany Zjednoczone wydają się być światowym szeryfem... z amnezją. Waszyngton nie raz sam decydował się w przeszłości na stosowanie wątpliwego, z moralnego puntu widzenia, rodzaju broni, także chemicznej. Oto rachunek sumienia supermocarstwa.

Zbroją się na potęgę. W ciągu niespełna pół wieku przeprowadzili ponad tysiąc prób z bronią jądrową. W kilka lat rozpylili 20 milionów galonów jednej z najbardziej niebezpiecznej substancji, jaką zna ludzkość, powodując śmierć lub trwałe kalectwo 400 tysięcy ludzi i deformacje u pół miliona noworodków. Nie ratyfikowali (a w niektórych przypadkach nawet nie podpisali) najważniejszych dokumentów prawa międzynarodowego, m.in. traktatu ottawskiego (zakazującego produkcji i używania min przeciwpiechotnych), Konwencji o Prawach Dziecka czy Statutu Rzymskiego (powołującego do życia Międzynarodowy Trybunał Karny). Wsparli finansowo, logistycznie, militarnie i technologicznie kilkadziesiąt zamachów stanu. Wyszkolili ponad 60 tysięcy zagranicznych policjantów, żołnierzy i oficerów tajnych służb, a nawet kilku przyszłych dyktatorów w wyrafinowanej sztuce posługiwania się bronią, szantażu, prowadzenia wojny psychologicznej, przesłuchań, stosowania tortur i wykonywania egzekucji. W grze o najwyższą stawkę nie zawahali się poświęcić milionów ludzkich istnień.

Wszystko owinięte w błyszczący celofan walki o demokrację, równość i wolność. I przewiązane wstążeczką z wypisaną na niej litanią praw człowieka.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Zachowanie g....a, które usłyszało kilka słów prawdy...

phpBB [video]

Piękna wstawka MaksK. Dziękuję bardzo.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Atak na Syrię. Debata między: Webster G. Tarpley a Lee Kaplan 1/2 [28.08.2013]
phpBB [video]

Atak na Syrię.Debata między: Webster G. Tarpley a Lee Kaplan 2/2 [28.08.2013]
phpBB [video]

Ave

Femina pisze:
Cytuj:

Marek760 widze, ze nie znasz zupelnie ideii bezwarunkowej milosci i tego, ze ona zmieni/zmienia swiat.
Kto wie o co chodzi, na pewno do medytacji sie przylaczy. Ja na pewno. To swietna idea.

I niepotrzebujesz nas oceniac. Jezeli masz inny pomysl na lepszy swiat to gratuluje i go zrealizuj :)

Dokładnie, przecież nie jesteśmy oddzieleni od osób które "mają taką karmę". My też jesteśmy częścią tej ich karmy przez to, że jesteśmy świadkami nieszczęścia. Dla nas może to być karmiczną szansą by wznieść się na wyższy duchowy poziom.

Awatar użytkownika

Pod artykułem z onetu http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-wycieklo-nagranie-z-bestialska-egzekucja-zolnierzy-to-klopot-dla-usa/krg0y
ukazał się znakomity komentarz morgana dextera który pozwalam sobie tu wkleić.

Mierzi mnie niewiarygodna obłuda proizraelskich pismaków z New York Times. :-/ Przecież na Youtube i w innych serwisach są SETKI filmów z egzekucji umieszczanych przez terrorystów z al-Qaida. Terrorystów, których ten sam New York Times nazywa cynicznie "syryjską opozycją". Zgodnie z regulaminem forum nie mogę umieścić linków do obcinania głów. Dlatego poniższy materiał jest "tylko" rozstrzelaniem. Jednak standardowa metoda wspieranej przez Izrael i USA "opozycji syryjskiej" to OBCINANIE GŁÓW NA ŻYWCA!

Oto jaką "wolność" niosą Syryjczykom "oswobodziciele" Syrii z al-Qaida czyli obecni sojusznicy Izraela, USA, Turcji i Francji. Tym razem terroryści mordują trzech kierowców ciężarówek (też sunnitów jak oni!), ponieważ ich zdaniem... kierowcy pomylili się powtarzając słowa jednej z modlitw. Materiał sprzed ok. 2 tyg. dumnie umieszczony na Youtube przez "powstańców" syryjskich, nazywających siebie cynicznie FSA (Free Syrian Army). Zwróćcie uwagę na tło dźwiękowe. "Pieśni egzekucyjne" i religijne to wkrótce jedyna muzyka dopuszczalna w nowym państwie, powstałym na gruzach Syrii i rządzonym przez al-Qaidę.
http://www.youtube.com

Long live Bashar al-Assad!

Każdy rozumny człowiek jest po stronie Syryjczyków, armii syryjskiej (SAA - Syrian Arab Army) i prezydenta Syrii Bashara al-Assada. Dzisiaj wszyscy jesteśmy Syryjczykami. Zupełnie niewiarygodne są ohyda i cynizm militarnego przymierza pomiędzy terrorystami z al-Qaida, Izraelem, USA, rządzoną obecnie przez islamistów Turcją i francuskim lewakiem Francois Hollande. Do tego dochodzi część państw UE. Czy niektórzy politycy UE zupełnie oszaleli biorąc pieniądze od klanu bin Ladena z Arabii Saudyjskiej? Napawa optymizmem fakt, że światowa opinia publiczna tym razem nie dała się zmanipulować.
Long live Bashar al-Assad!

AKTUALIZACJA: wysyłacie mi pytania, czy "Yellow Man", czyli Abu Zakhour z Aleppo, przeżył aresztowanie przez islamskich terrorystów z al-Qaida, udających "powstańców syryjskich" (FSA). Udało mi się ustalić, że Abu Zakhour był torturowany. Możliwe, że żył jeszcze, kiedy wstawił się za nim nawet okrutny syryjski watażka, przywódca sunnickich bandytów z Aleppo (niektórzy bandyci wsparli importowaną "opozycję", żeby móc swobodnie rabować ludność cywilną). Jednak wkrótce temu dowódcy (oraz jego bratu) al-Qaida obcięła głowę. Pod pretekstem, że... był "zbyt miękki" i nie chciał dostatecznie surowo stosować "prawa islamskiego". Ich ciała wrzucono do śmietnika, głowy wystawiono na widok publiczny. Czy zatem "Yellow Man" Abu Zakhour żyje? Życzę mu tego z całego serca. Niestety to mało prawdopodobne. Zabrali go tureccy salafici, ktorzy nie będąc Arabami chcą imponować arabskim obcinaczom głów jeszcze większym bestialstwem.

Terroryści islamscy z al-Qaida i innych bojówek, którzy sami siebie cynicznie nazywają "Free Syrian Army", z upodobaniem torturują i podrzynają gardła syryjskim cywilom, a następnie dumnie umieszczają filmy z tortur i egzekucji na Youtube.
Takie linki mogę podać tylko przez email, ponieważ filmy z obcinania głów na żywca są zdecydowanie zbyt drastyczne jak na ogólnodostępne forum.

Dlatego poniżej umieszczam link do innego materiału. Terroryści w Syrii bili, torturowali i upokarzali słynnego "Żółtego Człowieka" z miasta Aleppo. Starszy mężczyzna, będący od lat lokalną atrakcją turystyczną Aleppo, w 2010 mówił w wywiadzie: ""I chose yellow because it's a colour that gives people happiness and joy. People loved me from the beginning and I want to repay them that love." ("Wybrałem żółty, ponieważ to kolor, który daje ludziom szczęście i radość. Ludzie kochają mnie od początku i chcę odpłacić im za tę miłość"). Zarówno mieszkańcy Aleppo jak i turyści zapamiętali go jako dobrego i uczynnego człowieka, który każdemu niósł pomoc i nigdy nikogo nie uraził.
Islamiści-terroryści z al-Qaida (Free Syrian Army) mieli na ten temat inne zdanie. Sami zobaczcie.
http://www.shiachat.com

Kogo eksterminują islamiści z al-Qaida? Np. ludzi, którzy zbyt głośno się śmieją, są niewierzący, posiadają psa lub rzeźbę człowieka - u talibów za wszystkie te "przestępstwa" jest kara śmierci, wykonywana (zazwyczaj po wstępnych torturach) przez publiczne oderżnięcie nożem głowy na żywca.

Tak właśnie wyglądają obecni sojusznicy Izraela, USA i państw Unii Europejskiej. Izrael już od ub. roku bombarduje Syrię wspierając terrorystów z al-Qaida i niszcząc broń dostarczaną przez Rosję.
http://swiat.newsweek.pl

Myślałem dotąd, że już nic mnie nie ruszy. Jednak jak oglądam bestialstwa popełniane przez bandytów i terrorystów z "syryjskiej opozycji", obecnych sojuszników Izraela i USA, to sam czasami mam łzy wściekłości w oczach.

Dopiero niedawno zrozumiałem, że to współzawodnictwo pomiędzy talibami, wahhabitami, salafitami etc. Te bestie umieszczają te filmy na Youtube ponieważ LICYTUJĄ się okrucieństwem pomiędzy sobą. Wygrywa ten, kto jest bardziej okrutny.
UWAGA! Irak demonstracyjnie wypiął się na "władców świata" z USA oraz Izraela i aktywnie wspiera Syryjczyków i ich prezydenta Bashara al-Assada. Do tego doprowadzili sprzedajni durnie z ekipy Obamy bin Osamy.
Oprócz Izraela i USA sponsorują tę dzicz również fundamentalistyczna Arabia Saudyjska (m. in. potężny i bogaty klan bin-Laden) i Katar - sojusznicy USA w tym regionie. Oprócz tego broń i fanatycznych salafitów wysyła rządzona obecnie przez islamistów Turcja. Ohyda tej koalicji nie ma precedensu w najnowszej historii świata.
Na tym filmie wspierani przez USA, Izrael, Turcję i Francję "powstańcy syryjscy" mordują PIĘĆDZIESIĘCIU JEDEN żołnierzy armii syryjskiej i cywilów.

Autentyczność filmu została w pełni zweryfikowana przez niezależne organizacje. Oczywiście "obiektywny" New York Times tego filmu "nie zauważył".

Na tym filmie ludzkim mięsem zabitych Syryjczyków (wątroba i serce) entuzjastycznie pożywia się Khalid al-Hamad zwany Abu Sakkarem, dowódca brygady Baba Amr w mieście Homs należącej do zgrupowania Farouq Brigades.
Khalid al-Hamad zwany też Abu Sakkarem jest islamistą, dokładniej sunnitą. Nie jada wieprzowiny, ale ludzina jest jak widać dozwolona.
Gratulujemy panu Obamie diety jego nowych przyjaciół. Może też powinien skosztować?

Zwróćcie uwagę, że kamerzysta mówi "Niech Allah cię błogosławi Abu Sakkar!". Widocznie też ma apetyt na ludzinę.

Poniżej zaś sam "opozycjonista syryjski" Khalid al-Hamad zwany Abu Sakkarem, sojusznik USA i Izraela, potwierdza, że tak się odżywia:
http://www.policymic.com

Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję wszystkim za wartościowe posty i linki do informacji. Niech wreszcie przeleje się ta czara goryczy, niech szerzy się ta upiorna oczywistość, że król nagi jest! Pozdrawiam Ludzi <3

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Nie przeleje się - George Carlin w temacie niekończącego się terroru USA.
Nic się nie zmienia.
Jakoś ani razu się nie uśmiechnąłem z tej kompilacji, w przeciwieństwie do idiotów, którym mówi, że są idiotami.

George Carlin mówi jak jest! Amerykańska polityka.

phpBB [video]

Takie fakty trzeba nagłasniać :!:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/werbunek-ochotnikow-fsa-w-zydo-arabii-2013-09

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Niech ci hitlerowcy odwalą sie od ludzi :stop: Nie długo okaże się, się że po odkryciu gazu łupkowego Polscy terroryści, mają broń masowego rażenia i aby temu zapobiec trzeba wytępić całe społeczeństwo, aby Żydki mogły przejąć kraj, tak jak Palestynę.Hitlerowcom mówię nie.Każdy zainteresowany tematem wie, że to już kolejna masakra.Co oni myślą że są panami wszechświata?Oby te wszystkie mordy odpowiedzialne, za tą całą masakrę na kraje arabskie skończyły w czeluściach ciemności.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Stosują ciągle podobną strategię manipulacji.

Ciekawy dokument o konflikcie bałkańskim pokazujący jak usrael manipuluje faktami do osiągania swoich celów. Chodzi głownie o zwalanie całej winy na Serbów w tym wypadku.

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]