Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lip 2017, 23:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

będę bardzo wdzięczny jak ktoś włoży wysiłek i przetłumaczy tą pracę :bużki:

http://evelorgen.com/wp/articles/medical-and-scientific-aspects-of-alien-abduction/common-symptoms-of-abduction-chart/#more-195

to jest badawczy konkret, a więc warto dobrze to przeanalizować

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 cze 2012, 21:38 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Szczerze- według mnie to nie jest warte tłumaczenia- ok 3/4 "symptomów" można przyporządkować innym przyczynom.

Abductions czyli 'Uprowadzenia przez UFO'? Absolutnie w to wierzę - wpis 3 czerwca 2012

2012-06-03

Mój pobyt w czeskiej Pradze na kongresie poświęconym UFO pozwolił mi zapoznać się z naprawdę unikalnymi materiałami dotyczącymi tego zjawiska. Do Pragi bowiem przyjechało kilku znakomitych ekspertów z całego świata, którzy prowadzą od wielu lat badania tak osobliwego zjawiska, jak groźnie brzmiące po angielsku "abductions" czyli mówiąc wprost - regularne uprowadzanie wybranych ludzi przez obcych na pokłady UFO. Oczywiście dzieje się to wbrew woli ludzi i natychmiast rodzi pytania o moralność tych istot, ale o tym za chwilę. Od dawna jest jasne, że specjalizuje się w tego typu praktykach rasa obcych zwanych "szarakami" od charakterystycznego koloru skóry.

O tym, że zjawisko "uprowadzeń" jest prawdziwe wiem od dawna, bo w latach 90-tych miałem okazję badać przypadek rodziny przeżywającej ten dramat. Była to rodzina prawników, wielopokoleniowa, zamieszkująca wolnostojący dom. Obcy pojawiali się w nocy, przeważnie raz na kilka miesięcy. Nad domem tych ludzi kilku sąsiadów widziało jasny obiekt, o czym zresztą zawiadomili policję. Dzięki temu ja trafiłem na tę historię.

Pamiętam niesłychany lęk tych ludzi przed nadchodzącą nocą, a także kilka zaskakujących szczegółów tego typu incydentów z UFO, których podawać nie chcę, gdyż są one bardzo przydatne przy weryfikacji prawdziwości tego typu zgłoszeń do FN. Ze zdumieniem zauważyłem, że Joanne Summerscales - badająca zjawisko abductions na terenie Wielkiej Brytanii z projektu Ammach - podaje przeróżne aspekty tego typu uprowadzeń identyczne ja te, które ja słyszałem od osób, z którymi rozmawiałem w Polsce. Materiały Joanne były naprawdę wstrząsające. Na prezentowanych przez nią nagraniach wideo ludzie płakali przed kamerą, mówili, że nie potrafią sobie znaleźć miejsca w życiu po tym, co przeżyli. Dramatem jest także to, że nie ma komu opowiedzieć o swojej tragedii, gdyż wszyscy taką osobę biorą za chorą umysłowo.

Trudno mi było ze spokojem oglądać te materiały, gdyż przypominały mi się opisy, które słyszałem w domu polskich "uprowadzanych". I oczywiście każdej nocy zapalali światła we wszystkich pomieszczeniach domu płacąc każdego miesiąca ogromne rachunki za prąd... na niewiele to się zdaje, ale człowiekowi daje iluzję bezpieczeństwa. Ktoś może zapytać: dlaczego oni to robią? Odpowiedź nie jest prosta i jest oparta raczej na domysłach niż na wiedzy. Nie ma wątpliwości, że jest to jakiś rodzaj badań naukowych, które mają na celu poznanie zmian, jakie dokonują się w człowieku. Interesuje ich ludzka rozrodczość, ale także emocje. Napiszę kiedyś o tym więcej.

http://nautilus.org.pl/?p=dziennik&id=90

Entered Apprentice * 1st Degree

By Eve Lorgen

N = 22 (6 Males & 16 Females) Based on 19 US residents, 3 in UK and Australia. G= Genetic, E = either/ or, 1A = Abduction After Effect, N = Neither
N = 22 (6 Mężczyzn i 16 Kobiet) Na podstawie rozmów z 19 obwatelami US 3 Wielkiej Brytanii i Australii
G= Genetyczne E = Genetyczne bądz/lub Po Abdukcji A = Efekt po abdukcji N= żadne z powyższych

PERCENTAGE Procent występowania COMMONLY REPORTED Często raportowane symtptomy i charakterystyki Uprowadzonych

ABDUCTEE SYMPTOMS AND CHARACTERISTICS

95% 1 A
Humming, buzzing, tones and clicks in ears
Szumy, bzyczenie, różne tony i kliki w uszach

91% 2 A
Report missing time
Zjawisko Gubienia Czasu

91% 3 A
Spontaneous visual images in mind, as if projected in mind
Spontaniczne obrazy w umyśle, jakby tam projektowane

86% 4 A
Feelings of a special mission in life, i.e.., environmentalism, spirituality minded
Uczucie specjalnej misji w życiu np. ochrona środowiska, duchowość

86% 5 A
Interpersonal relationship difficulties
Trudności interpersonalne, trudności w związkach

82% 6 A
Unexplained bruises, scars, scoop marks, triangle marks, punctures, lesions on body
Niewyjaśnione blizny, znamiona, trójkątne znamiona, ślady po ukłuciu, zmiany skórne

77% 7 A
Back problems( especially after abduction, i.e., as if one received an epidural)
Problemy z plecami (szczególnie po uprowadzeniu np. Jak po znieczuleniu wewnątrzoponowym)

73% 8 A
Unexplained nosebleeds
Nieoczekiwane krwawienia z nosa

73% 9 A
Post traumatic stress symptoms
Symptomy stresu pourazowego

73% 10 A
Seeing balls of light before or after alien encounter or regardless of supposed abduction
Dostrzeganie kuli świetlnych przed i po uprowadzeniu lub nie związane z przypuszczanym uprowadzeniem

73% 11 A
Unexplained phobias of owls, clowns, raccoons, large black eyed animals, spiders, insects
Niewyjaśnione fobie: sowy, szopy, duże czarnookie zwierzęta, pająki, insekty

68% 12 A
Abrupt change in sexual status ( i.e., hypersexual, no sex drive or change in sexual orientation
nagła zmiana w seksualnym statusie (np hiper seksualność, brak pociągu seksualnego, zmiana orientacji seksualnej

64% 13 A
Fear of the dark, closets, open stretches of highways, open sky, wooded areas or places where an abduction took place
Lęk przed ciemnością, szaf, otwartych odcinków autostrady, otwartego nieba, terenów leśnych lub miejsc gdzie uprowadzenie miało miejsce

64% 14 A
Sleep paralysis -like episodes prior to abduction
Epizody podobne do paraliżu sennego przed uprowadzeniem

59% 15 A
Various addictions or compulsive activities to keep the mind busy to forget about abductions. Crises after crises
Różne uzależnienia czy kompulsywne aktywności aby zająć czymś umysł i zapomnieć o porwaniu. Kryzys po Kryzysie

59% 16 A
Metallic taste in mouth (especially after abduction)
Metaliczny smak w ustach (głównie po uprowadzeniu)

59% 17 A
Sulphur smell, moldy cardboard or wet leather odor in presence of aliens Zapach siarki, spleśniałego kartonu czy zapach mokrych wyrobów skórzanych w obecności obcych

59% 18 A
Spontaneous psychic abilities, especially after abduction
spontaniczne paranormalne? zdolności, głównie po uprowadzeniu

41% 19 A Anomalous objects or
implants in body ( believe to have or medically proven via x-ray)

Anomalne obiekty czy implanty w ciele (przekonanie o ich posiadaniu czy medycznie dowiedzione przez zdjęcie rentgenowskie

27% 20 A Visual observation of
energy-like vortex “portals” in ones presence, often during
sexual activity

Wizualna obserwacja jakby energetyczny wirów "portali" przy obecności innych, szczególnie podczas aktywności seksualnej

23% 21 A Rapid fingernail growth
following abduction

Szybki przyrost paznokci następujący po uprowadzeniu

23% 22 A Ammonia taste in mouth (
especially after abduction)

Posmak amoniaku w ustach (szczególnie po uprowadzeniu)

95% 23 E Unexplained headaches,
odd flu-like illnesses, fibromyalgia, chronic fatigue (especially
following abduction)

Niewyjaśnione bóle głowy, dziwne grypopodobne choroby, fibro mialgia, chroniczne zmęczenie (szczególnie po uprowadzeniu)

91% 24 E Believe they have some
form of psychic ability

Wiara w posiadanie jakieś formy zdolności paranormalnej?

88% 25 E Menstrual Irregularities,
missing pregnancies, endometriosis, cervical evidence of having given
birth, without knowledge, unknown surgeries

Nieregularne miesiączki, brakujące ciąże, endometrioza, po szyjce macicy można rozpoznać że był poród, bez jego świadomości, nieznane zabiegi chirurgiczne

86% 26 E Abnormal or unexplained
mood swings

Anormalne i niewyjaśnione wahania nastrojów

86% 27 E OBE’s (out of the body
experiences)

OBE (doświadczenia poza ciałem)

82% 28 E Lucid dreaming ability
Zdolność świadomego śnienia

82% 29 E Miscellaneous Allergies
Różne alergie

77% 30 E Insomnia
Bezsenność

68% 31 E High craving for salts
Bardzo silna potrzeba soli

64% 32 E Low blood pressure
Niskie Ciśnienie krwi

64% 33 E High craving for citrus
fruits ( ie, eating 4-5 oranges in one sitting)

Silna potrzeba spożywania cytrusów (np. spożywanie 4-5 pomarańczy podczas jednego posiłku)

55% 34 E Night blindness
Kurza ślepota

32% 35 E Promiscuity as a child or
teen

Rozwiązłość? jako dzicko lub nastolatek

27% 36 E Altered levels of
serotonin, dopamine, potaassium (either one)

Powyższone poziomy serotoniny, dopaminy, potasu (ktorejkolwiek z)

23% 37 E Abnormal reactions to
general anesthesia

Anormalna reakcja na zwykłą anestezje

95% 38 G Above average
intelligence

Inteligencja powyżej średniej

91% 39 G Celtic or Native
American/Celtic Mix

Celtyckie czy Mieszanka Celtycko/Natywni Amerkanie

91% 40 G Right handed
prawo ręczność

86% 41 G Blue or green eyes
Niebieskie lub zielone oczy

82% 42 G Above average hearing
range

Zakres słuchu ponad normę

50% 43 G Procaine allergy (ranging
from the drug not working at all or very little, or mild to severe
allergic reactions) Less than 1% in average population.

Alergia na Prokaine ( począwszy od pełnej niepodatności na lek do bardzo słabej czy średniej aż do silnej reakcji alergicznej) W średniej populacji występujące żadziej niż u 1%

41% 44 G Hyperactive as children
or still are

Hiperaktywność w czasie dzieciństwa lub wciąż

23% 45 G Rh Negative Blood(some
didn’t know their Rh factor.) Caucasians = 8%, Basques = 35%, combined
racial poulation 15%

Rh - (niektórzy nieznali swojego Rh) Rasa kaukazka = 8%, Baskowie 35% w połączone populacji ras 15%

73% 46 N College educated
Poziom ekukacji College ~Uniwesysteckie

54% 47 N Apparent past life
memories

Wspomnienia z poprzednich żyć

50% 48 N NDE’s ( Near Death
Experiences)

NDE (Doświadczenia z pogranicza śmierci)

Moje pierwsze, z elementami dysleksji, tłumaczenie także proszę o poprawki :)

Fellow Craft * 2nd Degree

ja naliczylem 10 syndromow u siebie .. . ...lacznie z zapachem siarki i metalicznym posmakiem w ustach
- to jak to interpretowac??

mammłotek pisze:
No, ja też naliczyłem kilka.
- praworęczność :!:
- niebieskie oczy :!:
- Niewyjaśnione fobie: szopy, duże czarnookie zwierzęta, pająki, insekty :!:
- nagła zmiana w seksualnym statusie (np hiper seksualność :!:
-Szybki przyrost paznokci :!:
- Anormalne i niewyjaśnione wahania nastrojów :!:
- Rozwiązłość? jako dzeicko lub nastolatek :!:

Ładnie, przypomina mi to ten kretyński teścik "Czy jesteś Indygo" :lol:

wbrew pozorom to wcale nie jest śmieszne - powszechność tych objawów o czymś (?) świadczy
choć trzeba przyznać, że nie jesteśmy jeszcze nawet na początku rzeczowych badań nad zjawiskiem uprowadzeń, od czegoś trzeba jednak zacząć...

kiedyś w podobny sposób wyśmiewano koncepcję, że ziemia nie jest płaska :geek:

A jak jest ?
A jak jest falą ?
A jak jest prawdopodobieństwem ?

Byłeś w kosmosie ?
Widziałeś ?

Chociażby.

Nie ma co łykać nic na wiarę nawet tego co nam "pasuje" w naszym sposobie rozumowania do własnych koncepcji " jak jest".

Dla mnie jak czytałem to też dużo punktów jest " zbyt ogólnych ".

@Niepunkt
polemizujesz sam ze sobą
nie wiem co czym jest i nie wiem "czy jest"

nie wiem czy dwukrotne obudzenie się na "stole operacyjnym" podczas zabiegu było koszmarem - snem
czy rzeczywistością
nie wiem czy dziwne znamiona w dziwnych miejscach na ciele są czy ich nie ma, a może są tylko....falą
bo nie wiem rzeczywistość jest czy jej nie ma
wiem tylko co odczuwam
chociaż odczucia to też tylko może być iluzja

można tak się bawić w nieskończoność
proponuje na razie gromadzić fakty, jak śmieszą - to sobie odpuścić
za mało wiemy aby wyciągać wnioski - szczególnie radykalnie zero/jedynkowe

Ja tylko mam uwagę że to co niewyjaśnione i dziwne niech będzie do wyjaśniania ale nie brać "w ciemno" wszystkiego jak leci...bo np. wysoki iloraz inteligencji jako POTWIERDZENIE możliwości uprowadzenia.Czy trudności w związkach.

Na co psychoterapeuci kiedy wszystko można wyjaśnić - uprowadzenie.

Co nie znaczy że nie istnieją prawdziwe wypadki tego typu zdarzeń.
Jak to zweryfikować.
Mi to przypomina reklamy w TV.
89 procent badanych kobiet wybiera...
( drobnym drukiem - próbka na 100 )

Nie chcę być postrzegany jako ktoś kto próbuje zdeprecjonować wszystko jak leci.
A też nie chcę jak leci brać wszystko jak dowiedzioną prawdę.

Gdzieś musi być środek.I fakty.O których piszesz.

Przebadałeś u kogoś znamiona...U lekarza.Czy coś z nimi nie tak.Nagłe.
Czy znowu gdybanie.

Tylko o to mi chodzi.

Coś się dzieje.Badasz.Nawet domysły i strzępki historii jak Riese.Ale coś do łapy ( dowód ) a nie "wierz w to albo spadaj ".

Cokolwiek co wymagało wysiłku zbadania a nie stwierdzenia "gady w astralu" i cześć.Jak chociażby te implanty ( 40 % ) . Gdzie zdjęcia ??? A może one same do zbadania itd...ale nie krwawienie z nosa.Ja mam skrzywioną przegrodę i kruche naczynia włoskowate i zdarza mi się jak jestem wyczerpany...

Czy mam się bać ... nie sądzę.

Ale pojawiło mi się zgrubienie na prawym nadgarstku u góry.Obiecuję że pójdę i zrobię prześwietlenie bo jest u mnie od trzech miesięcy i nie znika.Wtedy zobaczymy.Nie boli.

Cokolwiek.

co do jest czy nie jest.I tak i nie.I to trzeba poczuć bo z opisu nie złapiesz.

konserwa ja sie nie smieje

ale tez nie mysle o sobie jak o uprowadzonym
te wszystkie sypmptomy o których przeczytacie pojawialy sie u mnie przed tym zanim odkrylem to forum

napisze ci /wam/ moje symptomy z krótkimi opisami

-Szumy, bzyczenie, różne tony i kliki w uszach-

to mam od kliku dobrych lat,zwlaszcza w lewmy..lekarz powiedział ze mam ujemne
cisnienie w trabce i dlatego slusze szum
czasami szum zmienia czestotliwos megahercowa...czyli raz jest wyższy dzwiek,raz niższy
ale efekt jest taki ze zawsze wraca do swojego tonu jaki slysze od kilku lat

-Zjawisko Gubienia Czasu-

to chyba jest dosc powszechne zjawisko u kazdego,u mnie ze czasem sie straci godzina to normalne
nie wiem czy to oto chodzi ale czasami sie tez lapie sie na tym ze nie zdaje sobie sprawy iz np od jakiegos waznego
wydarzenia w moim zyciu minelo kilka miesiecy a czasem nawet kilka lat
/zawsze mam wrazenie ze mniej,no moze nie zawsze ale zazwyczaj/

-Spontaniczne obrazy w umyśle, jakby tam projektowane-

kiedys tlumaczylem to sobie tym ze to porostu wielka dziecinna wyobraznia
w pozniejszych mlodziczych latach tlumaczylem to stylem bycia - klimaty hipisowskie i punkowe..chyba nie musze tlumaczyc

-Uczucie specjalnej misji w życiu np. ochrona środowiska, duchowość-

ochrone srodowiska mialem od dziecka i pozostało mi do teraz..staram sie nie czynic
krzywdy /choc przyznaje nie zawsze taki byłem i dopiero pozniej zrozumialem ze nie
tedy droga/ teraz nawet w doroslym zyciu potrafie sie zatrzymac i np przeniesc slimaka
przez droge,dzdzownice,uratowac pajka podczas odkurzania,uratowac latajace owady gdy wlęca
przez okono do domu
odnosnie duchowosci to staram sie czynic zawsze dobro i zyc według moralnosci zawartej
w testamentach i bibli
/przyznaje,ze nie wiem czy to o taka duchowosc chodzi/

-Trudności interpersonalne, trudności w związkach-

a któz tego nie mial?? nawet super idealny zwiazek ma zawsze,ale to zawsze jakies chlodnijsze dni
ja sam osobiscie czasem tak mam i ciezko mi to jest podciagnac pod syndrom porwania

-Niewyjaśnione blizny, znamiona, trójkątne znamiona, ślady po ukłuciu,zmiany skórne

no tak..ten punkt daje mi troche do myslenia gdyz kiedys na lewej rece kolo kciuka zauwazylem dwa uklucia
jak po ugryzieniu węza,dalo mi to tym bardziej do myslenia ze nie przypominam sobie do teraz dlaczego one
powstaly a nie mam jakos super wrazliwej skóry/ciala/ na uszkkodzenia fizyczne
przyznaje ze nawet przeszła mi mysl ze zostalem uprowadzony i co dziwnijsze to wszystko milo fakt zanim
odkrylem to forum wiec prosze tego nie podcagac pod autosugestie

-Problemy z plecami (szczególnie po uprowadzeniu np. Jak po znieczuleniu wewnątrzoponowym)-

mi to jest w tym momencie ciezko okreslic gdyz mialem ból pleców,ledzwi i prawdopodobnie mialem lekkie zapalenie
opon mozgowych..pisze prawdopodobnie bo lekarze nie sprawdzili mnie dokladnie ale podali antybiotyk któy zalagodzil objawy

-Dostrzeganie kuli świetlnych przed i po uprowadzeniu lub nie związane z przypuszczanym uprowadzeniem-

bardzo czesto przed oczami pojawiają lub pojawiały mi sie swiellne punkty..wczesniej były nawet cimniejsze lub nawet niebieskawe
mialem cisze na kilka miesiecy..teraz znów to sie objawia

-nagła zmiana w seksualnym statusie (np hiper seksualność, brak pociągu seksualnego, zmiana orientacji seksualnej-

wydaje mi sie ze nasz poped seksualny jest w duzej mierze zalezny od wieku,zaawansowania w zwiazku i wielu innych czynnikow jak praca czy poprostu zmeczenie czy nawet chwilowe znudzenie partnerem..nawet leki /autopsja/
zastanawiam sie jak to moze byc objawem uprowadzen

-Epizody podobne do paraliżu sennego przed uprowadzeniem-

to tez mam dosc czesto,nie zawsze ale czesto..zwlaszcza po orgazmie - nie od dzis jest wiadomo ze orgaz powoduje u menzczyzn wydzielanie hormonów
które w meskim organizmie dzialaja jak srodek nasseny i to bardzo mocny
gdyby ta swiadomosc mialy kobiety to pewnie spadlby poziom problemow interpersonalnych i spadlby poziom problemow w zwiazkach..opisany powyzej
czasem tak mam przed komputrem,po pracy..nie widze w tym nic szczególnego

-Różne uzależnienia czy kompulsywne aktywności aby zająć czymś umysł i zapomnieć o porwaniu. Kryzys po Kryzysie-

jak narazie to im jestem starszy to tym bardziej jest umnie odwrotnie
nie pije praktycznie od urodzenia..moze 10 razy byłem pijany,poprostu nie podoba mi sie ten stan i tyle
nie pale od trzech lat
nie mialem kontaktu ze srodkami odurzajacymi od 10 lat
nie pale thc od roku
i to wszystko sam od siebie..nie bylo presji od nikogo

-Metaliczny smak w ustach (głównie po uprowadzeniu)-

czesto tak mialem i nie potrafilem tego wyjasnic

-Zapach siarki, spleśniałego kartonu czy zapach mokrych wyrobów skórzanych w obecności obcych-

no cóz..nie ukrywam ze jestem religijny..kiedys /nie pamietam juz gdzie to uslyszalem lub przeczytalem ze gdy jest w poblizu nas diabel
to czuje sie zapach sierki
ja osobiscie sam mialem tak ze otaczal mnie zapach siarki np w domu..co dziwniejsze nie był to zapach od zapalek i nie przywedrowal z
ulicy lub z zewnatrz..poprostu mnie otoczył i jak sie szybko pojawil tak szybko sie ulotnil
lubie ten zapach wiec dlatego zwracam uwage gdy go czuje

-odkrylem praktycznie z dnia na dzien ze potrafie widziec swoja aure,powidok i cialo astralne bez zednych wczesniejszych cwiczen
nie wiem czy to jest jakies paranormalne ale zapisze to tutaj
druga sprawa to sny i wizje 'prorocze' - które sie sprawdzily 'jak po sznurku'

-Wizualna obserwacja jakby energetyczny wirów "portali" przy obecności innych, szczególnie podczas aktywności seksualnej-

kiedys lata temu mialem przypadek ze patrzac na sciane w przyciemnionym pokoju dostrzeglem nagle z prawej i lewej strony dwa ciemne
punkty które wedrowaly z lewej i prawej strony i laczac sie w jeden wielki punkt centralnie na przeciw mojej osoby
po zlaczeniu powstalo z nich cos na ksztalt 'kwiatka' ot takiego symbolicznego
nie pomoglo przesuwanie glowy w lewo i prawo gdyz to było ciagle przed moimo oczami i trwalo to moze z 50 sekund
nie ukrywam ze byłem wystraszony
ale z drugiej strony tlumacze to zaburzeniami neurologicznymi bo klika lat pozniej stracilem obraz w lewym oku na klika sekund
wiec neurologia tlumaczyla by oba zjawiska

-Niewyjaśnione bóle głowy, dziwne grypopodobne choroby, fibro mialgia, chroniczne zmęczenie (szczególnie po uprowadzeniu)-

tez mam to czesto i takze nie widze w tym nic szczególnego,
mam nagle bóle głowy w róznych czesciach - ból przypominajacy impuls
czasmi ból w lewej czesci glowy,czasami w prawej..czasmi boli mnie cala glowa

-Wiara w posiadanie jakieś formy zdolności paranormalnej?-

no cóz..moje sny,wizje same nasuwaj mi od siebie ze musze im sie bardziej przygladac i nauczyc sie je interpretowac
czy jest to jakas zdolnos paranormalna? nie wiem sami ocencie
potrafie usmierzyc sobie ból - ale to tez nic szczególnego

-Anormalne i niewyjaśnione wahania nastrojów-
równiez sie zdarzalo,ale to raczej dzieki leką które musiałem przyjmowac na watrobe
i przyznaje ze ze zdenerwowania zniszczylem dwa laptopy i jednego smartfona :)) aaa i ni epomyslcie ze rzucałem nimi o sciane w jakis super hiper wielkich nerwach

-OBE (doświadczenia poza ciałem)-
chcialbym miec i czasem próbuje..jestem nie doswiadczony wiec nie wiem z jakim skutkiem

-Zdolność świadomego śnienia-
nie wiem na jakiej zasadzie to polega
ale mam czasem sen ktory sie nie konczy i dopiero za kilka tygodni sni mi sie dokonczenie lub druga czasc

czasami ma dwa takie same sny lub w poszczególnych snach przeplataja sie osoby i postacie które znam ze snów wczesniejszych
raz mialem sen który był w trzech czesciach i kazda czesc mialem noc po nocy

-Różne alergie-
oj tak..jakos od kilku miesiecy mam rózne alergie,ale raczej tłumacze to chemia wszechobecna
i lekami któe brałem

-Bezsenność-
a któz tego nie mial..bardzo czest mialem tak ze nie spalem cala noc,zasypialem na dwie godziny poczym
wstawalem normalnie do pracy - ale nie sadze by to oto chodziło

-Rozwiązłość? jako dzicko lub nastolatek-
ot chyba normalna reakcja w okresie dojrzewania

-prawo ręczność-
mam od urodzenia

-Niebieskie lub zielone oczy-

mam od urodzenia

opisalem wam tu moje przypadki - jest ich o wiele wiecej niz dziesiec
i czy czuje sie uprowadzony?? NIE bo 75% ma realne wytlumaczenie jak dla mnie

OK @mrovka - pozostaje 25% :)

oczywiście znam te wszystkie "racjonalne" argumenty

@Niepunkt - nie wiem kto tutaj "bierze wszystko w ciemno"
zwyczajnie zależy mi na relacjach o doświadczeniach, badaniach przeprowadzonych przez tzw. znawców zjawiska uprowadzeń; do takowych zaliczam między innymi Panią Eve, która od ponad kilkunastu lat pracy analitycznej i psychoterapeutycznej nad tym zjawiskiem ma jakiś faktograficzny dorobek, nad którym warto się pochylić

Ok.Zobaczymy co to da.Ja u siebie trochę cech znalazłem.
Np.metaliczny choć dla mnie to zaburzenia w diecie np.niestety żarcie kupione w hipermarkecie szkodzi.
Ale jestem ciekaw więc się przebadam.

Z ciekawostek coś napiszę żeby nie było ze tylko marudzę.
Jako dziecko ( a były to czasy ) żelaznej kurtyny wytypowano mnie jako jedno z czterech dzieci z miasta do wyjazdu do Londynu.Lata 70 !!!Przeprowadzano badania - testy.
Nie pojechałem bo się matka nie zgodziła.
Podobno to była Mensa...W tamtych latach ??? W Polsce Ludowej ?
Więc nieco dziwne.
Może gdybym pogrzebał w tamtym okresie co i jak bo to była akcja z kuratorium.
Z opowieści mojej matki.
Ja nie pamiętam.

Ale nadal uważam ze jak ktoś CHCE to na podstawie tego materiału wywnioskuje ze jest MILAB.
A chyba o "chcenie" tu nie chodzi ?

O to mi biega.

spokojnie z MILAB,
na razie wszystkich uprowadzeń pod MILAB bym nie podciągał
ale zbierajmy fakty do kupy i wkrótce trochę się obraz sytuacji wykrystalizuje

Witam,
ja mam 24 objawy z wyzej wymienionych.
26 po zastanowieniu.

Ja u siebie naliczyłem 24 symptomy czyli chyba dość dużo co ciekawe jak byłem mały ok. 5-6 lat to się zaczęło i trwało aż do 11 roku życia że bardzo się bałem że mnie porwą kosmici. Nie potrafiłem zasnąć w ciemnościach zawsze miałem zapalone światło teraz jak o tym myśle zaczyna mi się wydawać że mogłem być uprowadzony jako dziecko.Trochę mnie ta wizja przeraża. :shock: A wy co sądzicie myślicie że to może być tylko autosugestia bo wtedy to było straszne a teraz to wcale nie jest śmieszne.Czy mogłem być porwany? :cooo?:

U mnie 19... Mruga Licze te, co aktualnie... Te, co kiedys - nie licze...

Cytuj:
95% 1 A
Humming, buzzing, tones and clicks in ears
Czasem nagle piszczenie. Przychodzi i mija. Nagle.

91% 2 A
Report missing time
Zjawisko Gubienia Czasu
Nieszczegolnie to akurat kojarze.

91% 3 A
Tak, od malego. Obraz albo mysl, ze cos bedzie tak i tak, obraz caly danej sytuacji, uczucie, przeczucie.

86% 4 A
Feelings of a special mission in life, i.e.., environmentalism, spirituality minded
Od zawsze buntowniczka, rozwalanie schematow, w ktorych zostalam wychowana, burzenie otoczeniu ich ramek, w ktorych zyja i pokazywanie, ze to nie wszystko. Czy to misja? Nazwalabym "upierdliwy charakter".

86% 5 A
No az tyle zwiazkow za soba nie mam. I z tych wszystkich dwoch to raczej tylko ten drugi niewypal. Ale tu akurat zrzucam na karb roznic kulturowych i religijnych. Nic wielkiego ogolnie.

82% 6 A
Unexplained bruises, scars, scoop marks, triangle marks, punctures, lesions on body
Niewyjaśnione blizny, znamiona, trójkątne znamiona, ślady po ukłuciu, zmiany skórne
Nie zauwazylam. Jestem stworzenie piegowate, takze jedna plama mniej czy wiecej, co za roznica?

77% 7 A
Back problems( especially after abduction, i.e., as if one received an epidural)
Problemy z plecami (szczególnie po uprowadzeniu np. Jak po znieczuleniu wewnątrzoponowym)
Tak. Nieraz mialam tak, ze przez kilka dni nie moglam sie wyprostowac. Bol w odcinku ledzwiowym. Masakra.

73% 8 A
Unexplained nosebleeds
Zdarzalo sie. Siedze sobie i mysle "co to mi smarki ta z nosa leca?" Dotykam palcem a tam krew jak woda leci. Zawsze z rana. I ciezko bylo toto zastopowac. Nic przyjemnego, szczegolnie jak trzeba bylo gdzies wyjsc. Siedzialam z chusteczkami i tamowalam krew.

73% 9 A
Nie zauwazylam.

73% 10 A
Seeing balls of light before or after alien encounter or regardless of supposed abduction
Dostrzeganie kuli świetlnych przed i po uprowadzeniu lub nie związane z przypuszczanym uprowadzeniem
Nie zauwazylam. Rozne ciekawe sprawy podczas medytacji, poza raczej nic.

73% 11 A
Unexplained phobias of owls, clowns, raccoons, large black eyed animals, spiders, insects
Kiedys mialam lek przed pajakami, teraz przy dzieciach nauczylam sie sobie z tym radzic, ale kochac na pewno tego nie kocham. Blee...

68% 12 A
Abrupt change in sexual status ( i.e., hypersexual, no sex drive or change in sexual orientation
nagła zmiana w seksualnym statusie (np hiper seksualność, brak pociągu seksualnego, zmiana orientacji seksualnej
Nie zauwazylam. Jak bylo tak jest.

64% 13 A
Fear of the dark, closets, open stretches of highways, open sky, wooded areas or places where an abduction took place
Lęk przed ciemnością, szaf, otwartych odcinków autostrady, otwartego nieba, terenów leśnych lub miejsc gdzie uprowadzenie miało miejsce
Dlugo mialam lek przed ciemnoscia, w nocy musialo byc zapalone swiatlo. No i lek wysokosci, powazny, paralizujacy. W tej chwili radze sobie w miare. Lek przed ciemnoscia pod kontrola. Lek wysokosci... roznie, ale bardziej pod kontrola niz kiedys.

64% 14 A
Kiedys zdarzalo sie. Dawno nie mialam z tym do czynienia.

59% 15 A
Various addictions or compulsive activities to keep the mind busy to forget about abductions. Crises after crises
Różne uzależnienia czy kompulsywne aktywności aby zająć czymś umysł i zapomnieć o porwaniu. Kryzys po Kryzysie
Nie zauwazylam.

59% 16 A
Nie zauwazylam.

59% 17 A
Sulphur smell, moldy cardboard or wet leather odor in presence of aliens Zapach siarki, spleśniałego kartonu czy zapach mokrych wyrobów skórzanych w obecności obcych
Nie kojarze teraz.

59% 18 A
Spontaniczne raczej nie. Od dziecka cosik tam bylo.

Anomalne obiekty czy implanty w ciele (przekonanie o ich posiadaniu czy medycznie dowiedzione przez zdjęcie rentgenowskie
Nie zauwazylam.

sexual activity
Wizualna obserwacja jakby energetyczny wirów "portali" przy obecności innych, szczególnie podczas aktywności seksualnej
Hmm...

following abduction
Nie kojarze. Mi ogolnie paznokcie i wlosy szybko rosna.

Nie kojarze.

following abduction)
Niewyjaśnione bóle głowy, dziwne grypopodobne choroby, fibro mialgia, chroniczne zmęczenie (szczególnie po uprowadzeniu)
Czasem zdarza sie, ze ni z tego ni z owego totalne oslabienie i jakby grypa, bol glowy-zabojca i zero sil. Po jednym dniu mija. Ale co to jest? Keine Ahnung.

form of psychic ability
Wiara? Moze...

Nieregularne miesiączki, brakujące ciąże, endometrioza, po szyjce macicy można rozpoznać że był poród, bez jego świadomości, nieznane zabiegi chirurgiczne
Nie ma. Regularnosc zegarkowa i zero problemow.

mood swings
No tak. Szczegolnie przed okresem. :lol: Ale to akurat raczej wyjasnione. Wtedy biada temu, kto mi sie w poblize nawinie. Oj biada.

experiences)
Od dziecka spontaniczne wywalenia z ciala.

Tak.

Różne alergie
Kiedys. Teraz jeno na jad pszczol.

77% 30 E Insomnia
Bezsenność
Nie. Chyba, ze w czasie nowiu. A tak to spie jak kamien. Oprocz stekniecia mojego potomstwa nie jest mnie w stanie nic i nikt wybudzic. Nawet pozar majacy miejsce obok, na wakacjach w PL ostatnich, doslownie tuz za sciana, wycia syren strazackich itd. nie byly w stanie mnie wybudzic... :lol:

Nie uzywam. Ziola i sos sojowy.

Niskie Ciśnienie krwi
80/50 - 90/60 - moja norma... i niski puls do tego. W granicach 50 to norma, a miewalam i 25. :tak:

Silna potrzeba spożywania cytrusów (np. spożywanie 4-5 pomarańczy podczas jednego posiłku)
A to roznie bywa.

55% 34 E Night blindness
Kurza ślepota
Nie, dobrze widze w ciemnosciach.

teen
Hmm...

Nie.

general anesthesia
Nie zauwazylam. Aha... Po znieczuleniu u stomatologa tak odlecialam, ze stomatolog otwieral okna i mnie cucil.

95% 38 G Above average
intelligence
Tak.

American/Celtic Mix
Nie.

91% 40 G Right handed
prawo ręczność
Ten punkt jest boski. :lol:

Nie.

range
Czy sluchu, nie wiem. Jak np. stoje w metrze to slysze, a raczej czuje (czolem, nosem) pociag, ktory nadjezdza, gdy inni jeszcze nie slysza, kilka porzadnych stacji dalej. Ale to raczej chyba nie sluch. Chociaz slyszec mozna calym cialem... takze hmm...

Alergia na Prokaine ( począwszy od pełnej niepodatności na lek do bardzo słabej czy średniej aż do silnej reakcji alergicznej) W średniej populacji występujące żadziej niż u 1%
Nie.

or still are
Tak. :D

racial poulation 15%
Rh - (niektórzy nieznali swojego Rh) Rasa kaukazka = 8%, Baskowie 35% w połączone populacji ras 15%
Rh+

memories
W postaci snow m.in. Tak wiec tak.

Experiences)

Tak. W sumie 3 przypadki umierania. Jako dziecko dwa razy nagle dostawalam goraczke, np. siedzac na hustawce, od razu utrata przytomnosci i "nie ma dziecka". Dwa razy ledwo mnie w szpitalu odratowano. Tak z nagla odchodzenie. Lekarze nie wiedzieli czemu. Badania nic nie wykazywaly.

No jest troche tego. Co to ma znaczyc? Chyba nic... Pewno duzo ludzi ma tak albo podobnie albo inaczej, ale tez jakos ciekawie. Mozna podpasowac sie pod wszystko... prawie.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

hymmm.... A jak ktoś całe życie [ od dzieciństwa ] ma sny o ufo i porwaniach... mimo że nie zajmuje się tematyką ezotero-ufolską... czy to aby coś znaczy?....
bo ja tak miałam w dzieciństwie...i mam nadal... choć w sumie teraz to mogę tłumaczyć przesiąknięciem własnym informacjami z forum DI chociażby na przykład.. ;-D

edit: i b. często towarzyszyła mi bezsennośc.. która byla zwyczajnym [ir]racjonalnym lekiem przed zaśnięciem.. w sumie nadal nie umiałabym zasnąć sama w pustym mieszkaniu.. taka sobie fobia
Co do reszty "objawów" to w 10000% mogą być objawem / dotyczyć zupełnie czego innego

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

To pobawmy się...

Humming, buzzing, tones and clicks in ears[/color]

Owszem tak. Prawe: wiadomość zwykle negatywna przychodząca do 5h. Lewe: duże, niespodziewane pieniądze lub prezent wartościowy. Serio. Absolutnie bez jaj.

91% 2 A
Report missing time
Zjawisko Gubienia Czasu

Może: Mówią o zagubieniu czasu.

Nie. Chyba, że wydłużę, lub skrócę czas. Można. Na pewno robiliście.

91% 3 A

Jako tzw. jasnowidzenie.

86% 4 A

Misja: nie, absolutnie nie. Reszta OK.

86% 5 A

Tak, ale to chyba oczywiste jak nie zgadzasz się na byle co.

82% 6 A

Nie.

77% 7 A

Nie.

73% 8 A
Unexplained nosebleeds

Tak. Po przesileniach energetycznych odczuwanych czy spowodowanych samodzielnie.

73% 9 A

Z/w.

73% 10 A

Nie. Cholera, nigdy nie widziałam UFO ani nic takiego.

73% 11 A

Nie.

68% 12 A

Status to raczej tu jest jako Zachowanie...

Nie.

64% 13 A

Szafami :lol: ale to pikuś.
Nie.

64% 14 A

W dzieciństwie. W wieku do 11 lat.

59% 15 A

Nie.

59% 16 A

Nie.

59% 17 A

Tak!! Od osób jakie mówiły, że były porwane czy nękane i w miejscach ich przebywania czy w czasie ataku na mnie. Czyżby to ta legendarna "siarka od złego"???

59% 18 A

Nie wiem czy po uprowadzeniu. Raczej zawsze były.

Nie. Chyba?

sexual activity

Często. Ale nic z seksem akurat.

following abduction

Nie.

Nie.

following abduction)

Tak. Jak mi nie starcza doby czyli ostatnio.

form of psychic ability

Wiara? :D

Zabiegi tak ale in plus. Dzieci-nie w tym wcieleniu i nie w taki sposób.

mood swings

Nie.

experiences)

Tak. Ale świadome i kontrolowane. W pełni pamiętane. W dzieciństwie: nie.

Tak.

Różne alergie

Na laktozę i chemię w żywności. Na leki-szczególnie antybiotyki.

77% 30 E Insomnia
Bezsenność

W dzieciństwie.

Nie.

Niskie Ciśnienie krwi

Nie.

Ależ jasne, że tak :lol: Plus cały arbuz i 2kg czereśni...

55% 34 E Night blindness
Kurza ślepota
Nie.

teen

Nie. Zresztą nie ma punktu wyjściowego. Odniesienia jak definiować rozwiązłość. Chyba, że przyjmiemy Pieska Leszka za taki punkt to jasne, że nie :lol:

Może?

general anesthesia

Tak.

95% 38 G Above average
intelligence

O mamuniu...jak wierzyć w testy IQ (ja nie wierzę...) to tak.

American/Celtic Mix

Nie: Natywni tylko Rodowici tzn. Indianie :tak:

Niemcy-tak. Ale to chyba nie to...

91% 40 G Right handed
prawo ręczność

Obu-podobno.

Tak.

range

Chyba tak.

Czy chodzi o to, że znieczulenie nie działa? Jeśli o to, to tak.

or still are

Jasne. :hejka:

racial poulation 15%

Nie wiem.

73% 46 N College educated
Poziom ekukacji College ~Uniwesysteckie

Tak.

memories

Tak.

Experiences)

Tak.

BIAŁY SAMOISTNY ŁĄCZNIK

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
miarą Twojej siły
jest siła Twoich wrogów

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, temat stary ale mam nadzieje ze ktos sie odezwie. Zanim przeczytalam symptomy w tym watku mialam swoje wiec je przytocze,choc do porwania podchodze z przymrozeniem oka,ale jednak. Bylo to kilkanascie lat temu, godzina piec minut po czwartej rano, jakies swiatla na niebie, kolejne spojrzenie na zegar, godzina za dziesiec piata. Wiec pierwsze spostrzezenie-wtf? ok, zapomnialam, ale po kilku dniach pojawily sie dziwne objawy, krew z ust, oczu ,nosa i uszu, ok trzech dni to trwalo.

Po jakims czasie, moze po miesiacu mialam maly wypadek, rozbite kolano, rtg i pytanie lekarza gdzie jest kawalek mojej kosci piszczelowej. I faktycznie, ledwie widoczna mala blizna na nodze i pod palcem uszczerbek w kosci,ale taki gladki. nigdy nie mialam zadnego przypadku wypadku zeby to zjawisko mialo racjonalne wytlumaczenie. poza tym lekarz powiedzial,ze gdyby ten kawalek mi sie odłupal to by wciaz byl gdzies w poblizu, ale nigdzie go nie widac,wiec facet byl naprawde zdziwiony i zadawal duzo pytan,juz nawet nie o moje rozwalone kolano. ciekawa jestem co o tym wszystkim myslicie. pozdrawiam

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Poczytaj tematy- szczególnie w tym dziale.

W głąb agendy uprowadzeń przez ludzi i Obcych - Karla Turner
https://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2014/05/taken_pl_final.pdf

UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
phpBB [video]

ps- używaj spacji nast razem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]