Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 21:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2016, 20:10 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Wiele się mówi ostatnimi czasy o wojnie i to zarówno w mediach głównego ścieku, jak i alternatywnych. Polska jak widać jest "przygotowana", mamy ustawę uprawniającą obce wojska do bezkarnego zabijania nas (ustawa 1066 legalizująca działanie u nas funkcjonariuszy obcych służb policyjnych i tajnych – i to z bronią w ręku) i mamy największe ćwiczenia wojsk w Polsce od czasów zakończenia zimnej wojny (Anakonda). Nie zapominajmy też, że mamy tysiące nachodźców zaproszonych do Europy.
Co jeszcze jest potrzebne do rozpętania piekła? Pretekst, czyli odpowiednio duży false flag.

A jaka okazja byłaby lepsza niż 2 mln niewinnej młodzieży z całego świata zwiedzonych w pułapkę, jaką jest ze względu na położenie otoczone wodami (rzekami, stawami) miejscowość Brzegi? Przypomniał mi się Szczurołap z Hameln z ubiegłorocznej okładki the Economist, o którym było tu w tamtym roku w temacie o 23 września. Najgorsze w tym wszystkim, że nawet nie trzeba tam jakiejś bomby, czy strzelaniny - wystarczy wzbudzić panikę i sami się stratują. Albo wystarczy poważniejsze załamanie pogody...
Nie chce mi się jednak wierzyć, że to wszystko, o czym mówią panowie Dr Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki to "przypadek", że ta bezsensownie głupia, bo skrajnie niebezpieczna lokalizacja została wybrana "przypadkiem":
"Dr Zbigniew Kękuś ostrzega: nie idźcie na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Dziwisz z kałachem?"
phpBB [video]


"Wizja lokalna w Brzegach przed Światowymi Dniami Młodzieży. Dr Zbigniew Kękuś ujawnia dokumenty":
phpBB [video]


Jak to powiedział Henry Kissinger, czyli głos z piekła:
"Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym."

Posłużyłem się tu tekstem z postu jaki zapisałem na P2.

-- 13 cze 2016, 9:05 --

Wcześniej w lipcu (7-8.VII) mamy też Szczyt NATO w Warszawie, gdzie Obama i Kerry przycisną PiS, gdyż boją się o polską demokrację. :tak: Oby tylko nie zechcieli zaprowadzać u nas demokracji w stylu amerykańskim. Podczas tego szczytu zamknięte będą ważne ulice, znikną kosze na śmieci i stacje Veturilo..
Sporo dzieje się i bezie działo w Polsce tego lata.

-- 13 cze 2016, 10:49 --

Ostatni dzień tego spędu (31 lipca) przypada na stare pogańskie święto Lughnasa/Lughnasadh/Lúnasa. Składano wówczas dary, ofiary bogom... Nie ma o tym zbyt wiele informacji w necie. Święto bierze swą nazwę od celtyckiego boga słońca o imieniu Lug Lamhfhada („Lug Długoręki”). Wikip. podaje, że był to mityczny król Irlandii w latach 1186-1146 p.n.e.

Jego imię oznacza "lśniący". Był przystojny, wiecznie młody i pełen życia i energii. Energia ta przejawiała się szczególnie w multum posiadanych przezeń umiejętności, które opanował do mistrzostwa. Mówi się o nim, że był dobry we wszystkim. Był bogiem-patronem miejscowości Lugdunum (obecnie jest to Lyon, we Francji).

W Kościele Katolickim 31 lipca przypada wspomnienie/święto św. Ignacego z Loyoli założyciela zakonu jezuitów, do którego należy(ał) papież Franciszek (od 11 marca 1958). Loyola urodził się 23 października 1491, a zmarł 31 lipca 1556.

Także widać data światowych dni młodzież nie jest przypadkowa. Zapewne miejsce też nie. Z całą pewnością zostało specjalnie dobrane z jakichś względów. Z jakich możemy się domyślać.
Już jako ciekawostkę bardziej podam (by nie popadać w obsesję), że gdy zsumujemy liczby z współrzędnych geograficznych 50°02′20″N 20°06′33″E to otrzymamy 23. Nie żeby to było przyczyną wyboru...
Brzegi jak już było mówione mają ciekawe położenie na podmokłym terenie w otoczeniu wód.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 cze 2016, 20:10 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 19 cze 2016, 9:48 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 03 mar 2016, 3:07
Posty: 103
Płeć: mężczyzna
Coś na pewno jest na rzeczy skoro wszelakie media wielokrotnie powtarzały informację, że może dojść do jakichś zamachów podczas ŚDM. Moim zdaniem to jest takie podświadome przygotowanie na to, że coś się stanie, a poprzez taką propagandę winni będą od razu znani - Islamiści. Teraz znaczna większość ludzi interesuje się EURO, więc ich czujność jest mocno uśpiona. ŚMD, wojna hamerykańskie w Polsce...coś będzie się działo. To pewne.
andrzej duda podpisał ustawę antyterrorystyczną BEZ POPRAWEK w dniu meczu Polska - Niemcy. I napiszcie, że to przez przypadek stało się w ten dzień, gdzie większość mediów trąbiła o meczu, a ta informacja nawet się nie pojawiła w mediach głównego ścieku.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 cze 2016, 9:24 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Matrix-myślenie pisze:
andrzej duda podpisał ustawę antyterrorystyczną BEZ POPRAWEK w dniu meczu Polska - Niemcy.

Senat ją przyjął wtedy, Duda jeszcze nie podpisał, a przynajmniej nigdzie o tym nie ma:
Cytuj:
Ustawa antyterrorystyczna, która daje służbom specjalnym więcej uprawnień, przeszła przez Senat bez poprawek. W czwartek senatorowie nie zdecydowali się na przyjęcie wniosku złożonego przez Platformę Obywatelska, by ustawę odrzucić w całości. Teraz ustawa trafi do prezydenta.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/se ... 52717.html

-- 04 lip 2016, 6:25 --

Wracają kontrole na naszych granicach z krajami UE, a także w portach i na lotniskach od 4 lipca do 2 sierpnia, czyli do zakończenia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W związku ze zbliżającym się szczytem NATO oraz Światowymi Dniami Młodzieży zawieszony zostanie także tzw. małych ruch graniczny z Rosją i Ukrainą do odwołania, z tym że nie podano konkretnej daty.

-- 05 lip 2016, 9:10 --

Polecam: https://forumdlazycia.wordpress.com/201 ... akow-2016/

Obrazek

Cytuj:
„Logo XXXI Światowego Dnia Młodzieży Kraków 2016 jest ilustracją słów „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7), które zostały wybrane na temat przewodni spotkania.

Mamy więc 31-sze (odwrotność 13-stki) Światowe Dni Młodzieży.

Cytuj:
Polska to ojczyzna św. Jana Pawła II, gorliwego czciciela i apostoła Boże- go Miłosierdzia, inicjatora ŚDM.


„Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potę- dze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

Obrazek Obrazek
http://detektywprawdy.pl/2016/02/22/oku ... -krakowie/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2016, 15:18 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Ukryta symbolika Szatana w logo ŚDM 2016 Pogański, okult.
phpBB [video]


filmik z 2014r.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2016, 15:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bojko ... ie-2016-07

Bojkot tzw. „światowych dni młodzieży” i przyjazdu heretyka i masona Jorge Bergoglio na ziemie polskie !Przyklejony

Cytuj:
W dniu 25 lipca b.r. do stołecznego, Królewskiego Miasta Krakowa – miasta Świętych i Królów Polskich, ma przybyć jawny satanista, mason i herezjarcha – antypapież Jorge Bergoglio [zwany „Franciszkiem”] – przywódca „kościoła posoborowego” – modernistycznej sekty podszywającej się pod Święty Kościół Rzymsko Katolicki. Czego możemy się po tej wizycie spodziewać?

Obrazek

Znając poprzednie wypowiedzi tego człowieka, możemy przypuścić, że czeka nas zapewne kolejne wezwanie do przyjmowania tzw. „uchodźców”, przy okazji wyzywanie wszystkich nie chcących ich przyjmować od „nie-chrześcijan”, wezwania do przepraszania wszystkich, od islamistów, poprzez żydów, kończąc na pedałach, lewakach i ekologach… Dziwi mnie, że tak wielu naszych Rodaków nabiera się jeszcze na to, traktuje tego człowieka jako prawdziwego, Rzymskiego Papieża i jeszcze chce się z nim spotykać! Z człowiekiem który ich jawnie i publicznie obraża, mówiąc że „większość Polaków to nie są prawdziwi chrześcijanie”… Z człowiekiem, który sam nie jest Chrześcijaninem, nie wyznaje Wiary katolickiej, takiej jaką przez 2000 lat nieprzerwanie nauczał z Boskiego nakazu Święty Kościół Rzymski, Matka i Nauczycielka nasza… Jest za to promotorem wszelkich dewiacji i zboczeń! Powinien po przylocie tutaj zostać wygwizdany, następnie spoliczkowany i wyrzucony precz, tam skąd przybył! Tak powinno się postępować z publicznymi heretykami i bluźniercami! Ten człowiek splamił Rzym i całe Chrześcijaństwo, z którym w rzeczywistości nie ma nic wspólnego. Bliżej mu już do islamu, a raczej jawnego satanizmu i sekt masońskich! Dlaczego tak bardzo wstawia się za islamskimi imigrantami, a Chrześcijan prześladowanych i mordowanych na Bliskim Wschodzie ma gdzieś? Jeszcze trochę, a dopuści do „kapłaństwa” kobiet czy „ślubów” pedałów, przepraszać każe nam pedofilów i zoofilów, a kazirodztwo uzna za jak najbardziej pożądane! Po tym człowieku można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Wielu trzeźwo myślących ludzi uważa go za Antychrysta. Ja twierdzę, że nie jest on samym Antychrystem, ale z pewnością jest jego prekursorem i poprzednikiem, kimś takim jak Św. Jan Chrzciciel, który przyszedł przed Chrystusem, aby zapowiedzieć Go światu….

Drugą sprawą są organizowane w tym czasie w Krakowie tzw. „światowe dni młodzieży”, które raczej powinno się nazywać „światową degradacją młodzieży”, lub „dniami światowego ogłupiania”… W tych dniach, pod płaszczykiem „religijnego spotkania”, promować się będzie zarazę modernizmu, którą św. Papież Pius X określił „kloaką wszystkich herezji, i zbiorem najbardziej antykatolickich poglądów świata”, w czystej postaci… To spotkanie, wypełnione duchem fałszywej, tzw. „nowej ewangelizacji”, bez wątpienia jest zagrożeniem duchowym dla milionów polskich katolików, których Wiara, mimo wielu lat tryumfu posoborowia, od lat 60’tych ubiegłego wieku, nie jest jeszcze nim aż tak skażona i zepsuta, jak na zachodzie. Polacy, w dużej mierze, zachowali jeszcze tradycyjny, katolicki sensus fidei (tzn. zmysł wiary), szczególnie jeśli chodzi o starsze pokolenia… Tego typu pseudo religijne imprezy, jak tzw. „lednica2000”, czy własnie „ŚDM”, całkowicie zabijają resztki tego ducha w młodych, i niszczą to, czego zdołali się oni jeszcze nauczyć od swoich starszych rodziców czy dziadków, którzy byli wychowani jeszcze w Wierze katolickiej… Impreza ta, przepełniona duchem fałszywego modernizmu, ekumenizmu, czy wręcz satanizmu (co możemy jasno wyczytać z logo tego heretyckiego spędu), jest zlotem anty-katolickim, który obraża majestat Trójjedynego Boga, Świętą Wiarę naszą i Święty Kościół Rzymsko-Katolicki.
Dlatego, jako Polacy i jako Katolicy powinniśmy się temu jasno i wyraźnie przeciwstawić, i pokazać swój sprzeciw, poprzez całkowity bojkot tego wydarzenia, wygwizdanie heretyka i apostaty Jorge Bergoglio zaraz po jego przylocie, oraz jasne danie mu do zrozumienia, że nie życzymy sobie w naszym Kraju jego obecności, i dla własnego bezpieczeństwa lepiej dla niego będzie, jak czym prędzej uda się w podróż powrotną, i to najlepiej prosto tam skąd przybył – czyli do Argentyny. A Wieczne Miasto Rzym, które splugawił, niech odda nam, jego prawowitym właścicielom – Rzymskim Katolikom!

Precz z herezją!

Omnia ad honorem Omnipotentis Dei, Virginis Mariae et Ecclesiae Romanae!

Michał Mikłaszewski
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2 ... ezy-i.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lip 2016, 16:18 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Franciszek Pieczka,........ - wg mnie jeden z Najlepszych polskich aktorów:

Od porządku Jest Pan Bóg, a diabeł chce zmieniać ... "ulepszać". Słyszycie? Ulepszać
phpBB [video]


"złodziejstwo,kurewstwo.Sodoma,Gomora",
po brzegi

Pokaż Uwagi moderatora

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lip 2016, 7:28 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 20:24
Posty: 581
Lokalizacja: Maryjenburg
Płeć: mężczyzna
A wg mnie Franciszek Pieczka żyje..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lip 2016, 7:53 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
CIA: terroryści chcą dokonać zamachów na ŚDM i szczycie NATO w Warszawie
Warszawa w Pigułce | 4 kwietnia 2016

Amerykańska Agencja Wywiadowcza ostrzega Polskę przed zamachami terrorystycznymi. Na celowniku miałyby się znaleźć Światowe Dni Młodzieży i szczyt NATO.

Takie rewelacje podała „Gazeta Finansowa” wtedy jednak były uważane za domysły. Teraz „Rzeczpospolita” potwierdziła te doniesienia. Źródłem informacji CIA natomiast mają być organizacje ekstremistyczne na Zachodzie Europy.

Na liście wysoce prawdopodobnych zagrożonych atakiem wydarzeń są zarówno Światowe Dni Młodzieży, jak i szczyt NATO. Poza tymi wydarzeniami i Warszawą były wskazywane jeszcze inne cele w Berlinie, Budapeszcie, Bukareszcie i Sofii.


http://warszawawpigulce.pl/cia-terrorysc.....warszawie/
https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/.....ywa-flaga/

A jak to ktoś na innym forum napisał:
Jeśli CIA-Mossad ostrzegają przed zamachami, to znaczy, że planują je przeprowadzić...
:hmmm: niestety coś w tym jest, ja bym powiedział mogą planować, ale wcale nie muszą, w każdym razie dziwne jest, że na czas ŚDM (i minionego szczytu NATO) zamknęli bezwizowy ruch na granicy z Rosją. Czyżby nie zależało im na pielgrzymach z tego kraju? W obwodzie Kaliningradzkim jest sporo katolików.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek

Cytuj:
Powietrze w puszce
Na taki pomysł wpadła parafia pw. św. Filipa i Jakuba w Żorach i zamówiła wyprodukowanie takiego gadżetu w białostockiej firmie FreshDrink. Dzięki temu pielgrzymi z całego świata otrzymają… puszkę z powietrzem z najczystszych terenów Podlasia. Inspiracją dla pomysłodawców było podobne rozwiązanie ze Światowych Dni Młodzieży w Melburne, które okazało się hitem.
Jaka jest idea tego gadżetu? Bogdan Wita, menedżer kościoła w Żorach, opisuje ją tak (źródło):

– Chcemy je rozdawać pielgrzymom, którzy przyjadą do naszej parafii na ŚDM. Spodziewamy się około 2 tys. ludzi z całego świata. Taka puszka ma pokazywać, trochę dowcipnie, że zbliża się to wielkie wydarzenie. Ale też zawarte tam przesłanie daje do myślenia. Cieszymy się, że w Białymstoku znalazła się firma, która była w stanie zrealizować to nasze wariactwo.

http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... AId,207449
To się nazywa robić biznes na baranach, strzyc owieczki. Guru marketingu mówią, że dobry marketingowiec potrafi sprzedać nawet powietrze - niektórzy widać wzięli do dosłownie. A przepraszam, oni zamierzają je rozdawać pielgrzymom (z tym że "rozdawać" w ich języku, ich przypadku, znaczy co łaska, ale nie mniej niż...). :tak: Ale ktoś musi za to zapłacić, już taki jest ten świat. Kto za to zapłaci? Jak to kto - parafianie (idioci wg: https://pl.wiktionary.org/wiki/parafianin ). Właśnie pisząc to uświadomiłem sobie, że my wszyscy za to płacimy, bo przecież czarna mafia jest dofinansowywana z budżetu państwa. Z tą tylko różnicą, że idioci robią to dobrowolnie i dodatkowo.

https://sprawnymarketing.pl/swiatowe-dni-mlodziezy/

Jest też:
Cytuj:
Solarny Papież Franciszek

Czyli figurka, która pod wpływem promieni słonecznych porusza głową i błogosławi.

Brzmi absurdalnie? Sprzedawcy z krakowskich sklepów z gadżetami twierdzą, że sprzedaje się jak świeże bułeczki :)!

Obrazek

Cyrku ciąg dalszy - Tańczące zakonnice hitem w sieci! "Łapiemy wiatr w żagle przed ŚDM" :
phpBB [video]


Obrazek
http://galeria-kiczu-religijnego.blogsp ... .html#more

https://www.facebook.com/21904113493650 ... =3&theater
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuj:
Kraków wyda miliony złotych na organizację Światowych Dni Młodzieży. Tymczasem strona kościelna za umieszczenie logotypu imprezy na okazjonalnych biletach MPK chciała zapłaty. Z tego powodu urzędnicy ostatecznie zrezygnowali z umieszczania znaku graficznego. Zamiast tego na biletach pojawił się m.in. napis ŚDM.

Obrazek
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/sdm-20 ... cja/w8ggs9
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No ale jak ma być lepiej w tym kraju, skoro: "Nie tylko fizyki, chemii czy biologii jest mniej niż religii, ale także historii, geografii, informatyki, czy też wosu."
http://szaloneliczby.pl/religia-w-szkole/

Obrazek

"Religii w technikach 8 razy tyle co fizyki, geografii, chemii czy biologii.

Według badań UNESCO blisko 40% Polaków nie rozumie czytanego tekstu, 30% rozumie, ale tylko w niewielkim stopniu. Trwająca obecnie reforma chyba ma za zadanie podwyższenie tych wskaźników. Od 1.09 religii w technikach 8 razy tyle co fizyki, geografii, chemii czy biologii (historii zaledwie 6x tyle)
."
http://www.wykop.pl/link/1124777/religi ... -biologii/

70 % Polaków nie za bardzo rozumie, co czyta! (???) Nie dziwi więc, że tylu jest wyznawców. To jest pokłosie tysiąca lat ewangelizacji!

Jedno zagrożenie związane ze ŚDM jest ewidentne - rozprzestrzenianie głupoty.

-- 22 lip 2016, 10:09 --

I jeszcze mapka, zwróćcie uwagę jak są sektory rozmieszczone ze stawami w środku:
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lip 2016, 1:38 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 wrz 2012, 18:35
Posty: 89
Lokalizacja: ZswJ, KM
Płeć: kobieta
Cytuj:
Powietrze w puszce
Na taki pomysł wpadła parafia pw. św. Filipa i Jakuba w Żorach i zamówiła wyprodukowanie takiego gadżetu w białostockiej firmie FreshDrink. Dzięki temu pielgrzymi z całego świata otrzymają… puszkę z powietrzem z najczystszych terenów Podlasia. Inspiracją dla pomysłodawców było podobne rozwiązanie ze Światowych Dni Młodzieży w Melburne, które okazało się hitem.
Jaka jest idea tego gadżetu? Bogdan Wita, menedżer kościoła w Żorach, opisuje ją tak (źródło):

– Chcemy je rozdawać pielgrzymom, którzy przyjadą do naszej parafii na ŚDM. Spodziewamy się około 2 tys. ludzi z całego świata. Taka puszka ma pokazywać, trochę dowcipnie, że zbliża się to wielkie wydarzenie. Ale też zawarte tam przesłanie daje do myślenia. Cieszymy się, że w Białymstoku znalazła się firma, która była w stanie zrealizować to nasze wariactwo.


No, jako że to Kraków to nawet się przyda :P jak powszechnie wiadomo, w Krakowie powietrze jest świetne, trzeba je tylko dobrze pogryźć.
A co do zagrożeń. Myślę że żadnego zamachu nie będzie. Tylko głupiec chciałby cokolwiek zrobić na wydarzeniu które jest tak bardzo nagłośnione. No, chyba że mówimy o jakimś kretynie z bombą z selera.
Prawdziwy atak nastąpi wtedy, gdy absolutnie nikt się nie będzie go spodziewał.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lip 2016, 8:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Misteriosa Dama pisze:
Tylko głupiec chciałby cokolwiek zrobić na wydarzeniu które jest tak bardzo nagłośnione.

Z tym akurat się nie zgodzę, bo zwykle właśnie o to chodzi, by było nagłośnione. Ale mam nadzieję, że masz rację, że żadnego zamachu nie będzie. I może rzeczywiście uda się, bo na swoich imprezach zamachów nie przeprowadzają raczej, albo rzadko przeprowadzają (chociaż nie ma reguły tak naprawdę) - przykładem niedawne Euro we Francji, gdzie też mówiło się, że jest zagrożenie.

Ogólnie idea światowych dni młodzieży jest bardzo dobra, szkoda tylko że pod takim patronatem - Kościoła, który jest wilkiem w owczej skórze. Ale mimo tego nawet, dużo pozytywnej energii bije od tej młodzieży, co jest ewidentnym kontrastem do młodzieży islamskich nachodźców.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lip 2016, 11:01 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 sie 2014, 16:59
Posty: 91
Nie ma co się nakręcać, że do czegoś dojdzie( no chyba że KODOWCY w obronie ich demokracji coś wymyślą.)

Kraków jest stolą polskiego WSI. Jeśli nic na ten temat nie wiecie to zapraszam do felietonów Gadowskiego.
Jestem pewna, ze jak by miało by coś miejsce to wywiad by już by o tym wdział i na pewno by nie trąbił że coś wiedzą , to są poufne informacje. Organizacja która miała by przeprowadzić jakiś zamach na SDM naraziła by się na gromy całego świata. Doszło by do istnej rewolucji która mogła by się wymknąć z pod kontroli, a przywódcy tego świata muszą mieć wszystko pod kontrolą.

Jakby ktoś chciał by nastraszyć polaczków i przeprowadzić tu zamach to wydaje się mi że są inne święta (choćby w sierpniu zlot w Częstochowie) gdzie nikt nie pilnuje pielgrzymów.

Osobiście powiem że im bardziej patrze na terroryzm tym bardziej widzę brudną politykę i wielkie interesy. Nie wiem czy ludzie zdają sobie z tego sprawę po co to na co to i do czego ma prowadzić,. Na szczęście wam tego tłumaczyć nie muszęNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lip 2016, 11:01 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 23 sie 2014, 16:59
Posty: 91
Nie ma co się nakręcać, że do czegoś dojdzie( no chyba że KODOWCY w obronie ich demokracji coś wymyślą.)

Kraków jest stolą polskiego WSI. Jeśli nic na ten temat nie wiecie to zapraszam do felietonów Gadowskiego.
Jestem pewna, ze jak by miało by coś miejsce to wywiad by już by o tym wdział i na pewno by nie trąbił że coś wiedzą , to są poufne informacje. Organizacja która miała by przeprowadzić jakiś zamach na SDM naraziła by się na gromy całego świata. Doszło by do istnej rewolucji która mogła by się wymknąć z pod kontroli, a przywódcy tego świata muszą mieć wszystko pod kontrolą.

Jakby ktoś chciał by nastraszyć polaczków i przeprowadzić tu zamach to wydaje się mi że są inne święta (choćby w sierpniu zlot w Częstochowie) gdzie nikt nie pilnuje pielgrzymów.

Osobiście powiem że im bardziej patrze na terroryzm tym bardziej widzę brudną politykę i wielkie interesy. Nie wiem czy ludzie zdają sobie z tego sprawę po co to na co to i do czego ma prowadzić,. Na szczęście wam tego tłumaczyć nie muszęNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lip 2016, 10:55 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Światowe Dni Młodzieży. Papież: okrucieństwo jeszcze się nie skończyło

- Odwiedziłem obóz Auschwitz-Birkenau. Wspominałem cierpienie i ból, które miały tam miejsce tyle lat temu. Ileż tam bólu? Ileż okrucieństwa? Czy to jest możliwe, by my, ludzie, stworzeni na podobieństwo Boga, byli zdolni do tak straszliwych uczynków? Jednak to się stało - mówił Franciszek. I ostrzegł, że "okrucieństwo jeszcze się nie skończyło".

Papież zebranym zwrócił uwagę na to, że "wciąż dopuszcza się do torturowania ludzi". - Wielu więźniów poddawanych jest torturom, od razu, aby zmusić ich do mówienia; to koszmarne. Są dziś na świecie mężczyźni i kobiety w więzieniach przeludnionych, żyją jak zwierzęta - mówił papież.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ylo/s7h8c9

Cytuj:
Okrutne tortury w więzieniach CIA: Podtapianie, zamykanie w trumnie, pozbawianie snu...

Streszczenie raportu komisji ds. wywiadu Senatu USA, który opublikowano, poraża. Agenci, by złamać podejrzanych o terroryzm, stosowali metody rodem ze średniowiecza. Okazało się, że nawet te nieludzkie praktyki nie przyniosły sukcesu. Szok na świecie po ujawnieniu przez komisję ds. wywiadu Senatu USA streszczenia raportu o torturach stosowanych przez agentów CIA wobec podejrzanych o terroryzm członków Al-Kaidy. Rzecznik sekretarza generalnego ONZ domaga się ukarania winnych torturowania.

http://www.polskatimes.pl/artykul/36816 ... ,id,t.html

Cytuj:
Stany Zjednoczone mają najwięcej więźniów na świecie

Opublikowano: 07.09.2007 | Kategorie: Prawo

Opublikowany w listopadzie 2006 roku raport Departamentu Sprawiedliwości USA informuje, że pod koniec 2005 roku za kratami, pod dozorem sądowym lub na zwolnieniu warunkowym przebywała w tym kraju rekordowa liczba siedmiu milionów ludzi – co 32. dorosła osoba. Osadzonych w więzieniach było 2,2 miliona.

Według Międzynarodowego Centrum Badań Więziennictwa w King’s College w Londynie w USA za kratami przebywa najwięcej ludzi ze wszystkich krajów. Drugie miejsce zajmują Chiny (1,5 miliona więźniów), a trzecie Rosja (870 tysięcy więźniów). Stany Zjednoczone charakteryzują się również najwyższym wskaźnikiem uwięzionych z 737 osobami na 100 000 mieszkańców, natomiast drugie miejsce pod tym względem zajmuje Rosja z 611 więźniami. Tymczasem w wielu krajach Zachodu ten wskaźnik wynosi około 100 więźniów na 100 000 obywateli.

„W Stanach Zjednoczonych” mieszka 5 procent ludności Ziemi, zaś w więzieniach przebywa 25 procent wszystkich więźniów. Zajmujemy pierwsze miejsce w zamykaniu naszych obywateli” – oświadczył Ethan Nadelmann z Aliansu Policji Narkotykowej, który wspiera alternatywne metody walki z narkotykami. – „Posyłamy do więzień więcej ludzi z powodu większej liczby różnych przestępstw i na dłuższe kary niż ktokolwiek inny. Obecnie trzymamy w więzieniach ludzi za naruszanie praw dotyczących narkotyków niż posiadająca więcej mieszkańców cała Zachodnia Europa za wszystkie przestępstwa razem wzięte”.

W Stanach Zjednoczonych mamy niesłychanie wysoki procent bezprawnie uwięzionych. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest to, że zradko który z uwięzionych miał proces sądowy. W amerykańskim systemie prawnym ponad 95 procent wszystkich przestępstw jest rozstrzyganych w trybie targu między obrońcą i oskarżycielem, który umożliwia uzyskanie łagodniejszego wyroku. Jest tak dlatego, że każdy oskarżony, który upiera się przy procesie, musi liczyć się ze znacznie ostrzejszą karą, jeśli zostanie uznany za winnego, niż wtedy gdy zgodzi się na karę uzgodnioną między obrońcą i oskarżycielem. W celu zniechęcenia oskarżonego do procesu proponuje mu się zmniejszoną karę i lżejszy wyrok od tego, który byłby następstwem uznania go przez ławę przysięgłych za winnego.

Jeśli oskarżony upiera się, że jest niewinny, prokuratorzy dodają kolejne oskarżenia, dopóki adwokat i rodzina oskarżonego nie przekonają się, że ława przysięgłych najprawdopodobniej uzna go za winnego co najmniej jednego z zarzucanych mu przestępstw i że kara będzie znacznie wyższa od wynegocjowanej przez adwokata.

Wymuszanie na oskarżonym przyznania się do winy w celu zmniejszenia kary oraz straszenie go ostrzejszą karą, jeśli będzie się upierał przy swojej niewinności, stało się powszechnie stosowaną procedurą. Wiele przestępstw, o które oskarża się ludzi, nigdy nie miało miejsca. To przestępstwo wymyslone, stworzone przez procedurę negocjacji w celu zamknięcia sprawy.

Informacja: Agencja Reutera
Źródło: „Nexus” nr 4 (54) 2007

http://wolnemedia.net/stany-zjednoczone ... a-swiecie/

Jak to się mówi jeden obraz wart więcej, niż tysiąc słów (Franciszek cieszy michę i wymienia uścisk dłoni z Obamą):
Obrazek

Obrazek

"Barack Obama po raz pierwszy gościem papieża Franciszka"
phpBB [video]


To się nazywa HIPOKRYZJA (fałszywość, dwulicowość, obłuda) - mówić do młodzieży o torturach więźniów, a z odpowiedzialnymi za nie spotykać się w przyjacielskiej atmosferze, i być przyjmowanym przez nich jak żaden przywódca światowy na czerwonym dywanie.


"Miércoles, 23 de Septiembre de 2015
US rolls out the red carpet for Pope Francis":
Obrazek

Obrazek

Nikt z was się tam nie wybiera? Trzeba o tym powiedzieć tym setkom tysięcy młodzieży :D , bo wygląda na to, że nie wiedzą, nie czytają gazet i nie słuchają wiadomości ze zrozumieniem oraz nie łączą faktów.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 lip 2016, 12:47 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Obrazek

co to znaczy "amen"?Słowo ostateczne,apokryf czy cytat z Nowej ERY?
Sorry za dziwną zagadkę.
Fajnie,że młodzi ludzie się tak bawią,w dwulicowej scenerii.Ale no cóż-zawsze to zabawa :)

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group