Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam Was,

Kupuję od jakiegoś czasu świeży miesięcznik "Świat Wiedzy", nie jest to jakaś dogłębna analiza rzeczywistości, ale jako ciekawostkę i ogólne zasygnalizowanie tematów można go potraktować.

Totalnie mnie zdziwili i jednocześnie zaskoczyli swoim niedoinformowaniem, gdy w najnowszym numerze, w artykule "20 najniebezpieczniejszych forów na świecie", na stronie 54 przy opisie "forów sekciarskich" (tiaa) widnieje zdjęcie tej strony, nie ujęto jej nazwy ale po zawartości zdjęcia bardzo łatwo się domyślić, o którą stronę chodzi. W sumie ten fakt by jeszcze można było przeboleć, gdyby nie wprowadzająca w błąd czytelników informacja o werbowaniu i pobieraniu składek od "czlonków sekty"... paranoja

Pozdrawiam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 gru 2011, 18:33 
VIP Member
Awatar

Można prosić o skan tego artykułu i wklejenie go na stronę ? Byłbym wdzięczny. :tak:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

ja mogę pobierać składki - podać konto ? :zęby:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Ci co ferment sieja ferment zbieraja - autorzy gazetki.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Widziałem to cudo w markecie. Detro tam jest twój nick :język: stary masz u nich wyrąbane...mój zresztą też jest i fragment tematu "Osho o Alkoholu" Ale nazwy naszego forum nie widziałem...

Generalnie chodzi o to że pieprzenie o zjawiskach paranormalnych i UFO jest OK ale broń boże morda w kubeł coś pisać o szczepionkach. Czy koncernach farmaceutycznych i oszustwach medycyny.

Bestseler za 4,9 :lol: http://swiatwiedzy.interia.pl/

Obrazek

Obrazek

Cytuj:
"Świat Wiedzy" 1/2012 - DI sektą po raz kolejny

Kiedy wcześniej było tak uważane? :)

Awatar użytkownika

jutro kupuje.. pochwale sie kolegom ze naleze do sekty..

Awatar użytkownika

Hahaha. Ależ oni są śmieszni :lol: Ale tak - skoro o nas piszą, musimy być niewygodni :twisted:

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/0b1f6d72c9.png[/img][/url]
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/eb4b6c60e4.png[/img][/url]

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

no ba że nie wygodni heh o dziwo wielu ludzi jak im mowie o tym 4rum twierdz ze to sekta zwłaszcza jak napominam o illuminatach hahahahahah :shock:

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebie

Żarty żartami, ale wprowadzanie ludzi w błąd choćby informacją o pobieranych opłatach, zamieszczanie wizerunków portali bez wiedzy autora ( tu akurat nie jestem pewien ) mogą stanowić podstawę do roszczeń prawnych. Jakby ktoś napisał, że Allegro pobiera jakąś fikcyjną opłatę od razu by musieli odszczeknąć i to na pierwszej stronie. Oczywiście ten portal i forum nie są tak wielką instytucją komercyjną, ale przecież pan Piotr, który domyślam się jest naszym "duchem - opiekunem" i dzięki niemu mamy możliwość korzystania z davidicke.pl za darmo z pewnością ma jakieś zdanie i coś do powiedzenia.

Swoją drogą - już wiecie przynajmniej, że trochę drzew ocaleje i które czasopismo omijać. Można edytować w Empiku. Ja od wielu lat lubię dla jaj domalowywać wąsy, okulary, kozie bródki długopisem z kieszonkowego notatnika ( taki 7cm długości ) czy to w Polityce, czy Wprost. Jeśli potem ktoś czytając to w domu się zaśmieje - przynajmniej jest zabawnie.

Awatar użytkownika

Tak acidizer masz rację jak dla mnie to wogóle za błędne informacje można by ich pozwać z tym, że co to da? Bo jak dla mnie to nic choć może się mylę. (chciałbym)

Dziś kupię to durne pisemko zwane magazynem "popularnonaukowym nowej generacji" obejrzę dokładnie po czym wystosuje pismo do redakcji ŚW, która opiera się na kopiowaniu ogólnodostępnych informacji z dodatkiem kolorowych bezwartościowych rysuneczków. Po czym zażądam sprostowania pod groźbą prawną. Tym bardziej że jest to zwykłe pomówienie całkowicie karalne. Wkurzyć się można na takie medialne sępy. Czy KIEDYKOLWIEK I KTOKOLWIEK żądał choćby grosza za za materiały ? Dotacje są wolną formą i ma je każdy i jest to absolutnie i całkowicie zgodnie z prawem. Umieszczanie naszych nicków odbyło się bez naszej zgody w negatywnym fałszywym kontekście.

Strona ta to tez podmiot prawny !

Dla wyjaśnienia wszystkim których zatrudniacie a którzy rozpowszechniają zwyczajne kłamstwa i pomówienia radzę dokładnie przeczytać to co napisane poniżej i podanie JAKIEJKOLWIEK OSOBY KTÓRA WPŁACAŁA JAKIEŚ SKŁADKI !!!

http://davidicke.pl/forum/czy-portal-davidicke-pl-to-sekta-t6242.html

Pragnę wyjaśnić podstawowe pojęcia związane z pojęciem SEKTY bo jak widzę wśród tych osób są poważne problemy z interpretacją rzeczywistości spowodowaną rożnymi przyczynami psychologicznymi ( w niektórych przypadkach neurologicznymi).

Niniejszy wykaz został opracowany na podstawie testu Dominikańskiego Centrum Informacji o sektach z Wrocławia.

MY JESTEŚMY WŁASNOWIERCAMI !

1. Już pierwszy kontakt z grupą otworzył całkowicie nowe widzenie świata (tzw. przeżycie kluczowe).

- Nie. Choć zderzenie się z ideą przedstawianą na davidicke.pl może zmienić religijny punkt widzenia, to nie tworzy ona żadnej wizji świata. Każdy forumowicz sam ją tworzy.

2. Obraz świata jest bardzo prosty i wyjaśnia rzeczywiście każdy problem.

- Nie. Forum nie wyjaśnia świata w żaden sposób. Każdy forumowicz z davidicke.pl ciągle ewoluuje i ciągle zdobywa nowe informacje o świecie.

3. W grupie znajdziesz wszystko, czego do tej pory na próżno szukałeś.

- Nie. Absolutnie nie do kwadratu ! To dopiero początek

4. Grupa ma mistrza lub przywódcę, Ojca, Guru, lub największego myśliciela, który jedynie posiada całą prawdę i często jest czczony jako Bóg.

- Nie. Wszyscy są sobie równi i sami decydują, kto będzie ich autorytetem. Problemem za to jest narzucanie swojego religijnego punktu widzenia, co jest niedopuszczalne i pilnowane. Portal ma wykupione prawa autorskie do książek Davida Icka. Tym samy reprezentujemy jego teorie które można opisać na 500 stronach. Oczywiście poprawiamy błędy Davida który jest niejako naszym patronem medialnym ... Może nazwijcie każdą szkołę sektą bo nosi czyjeś imię ?

5. Świat zmierza nieuchronnie ku katastrofie i tylko grupa wie jak go uratować.

- Nie. Każdy nikt z nas tak nie twierdzi każdy ma własną wizję przyszłości i wie, że nie powinien jej nikomu narzucać. Za wyjątkiem tych którzy oczekują Powtórnego Przyjścia Lucyfera i Jezusa i narzucają innym swoją wizję przyszłości. My szukamy odpowiedzi.

6. Grupa odrzuca naukę w szkołach i uczelniach: Jedynie nauka grupy jest uważana za wartościową i prawdziwą.

- Nie. Informacja z każdego źródła jest cenna. Wprost przeciwnie szukamy w najbardziej zaawansowanych teoriach wiedzy i informacji.

7. Grupa odrzuca racjonalne myślenie, umysłowe rozumienie, jako negatywne, sataniczne, nieoświecone.

- Zdecydowanie nie! Szukamy racjonalnych wyjaśnień pozbawionych religijnych dogmatów bajek i mitów.
Choć i tak każdy wie swoje.

8. Krytyka i odrzucenie przez stojących z zewnątrz jest właśnie dowodem, że grupa ma rację.

- Nie. Jedyna krytyka istnieje ze strony fanatyków religijnych usuwanych sukcesywnie z forum, oraz ze strony wybitnie egoistycznych jednostek niepodpuszczających innych do głosu, krytykujących wszytko, te osoby są również sukcesywnie usuwane.

9. Grupa ocenia siebie, jako prawdziwą rodzinę lub wspólnotę.

- Nie. To tylko internetowe forum które nastawione jest na indywidualizm a nie tworzenie "jednej wielkiej rodziny". Choć niezależnie od tego nawiązywane są przyjaźnie i spotkania.

10. Grupa chce by wszelkie dawne relacje z rodziną, przyjaciółmi i środowiskiem zostały zerwane, ponieważ przeszkadzają w Twoim rozwoju.

- Nie. Jedną z zasad własnowierstwa jest udział w uroczystościach innych religii, zgodnie z własną wolą, rodzina jest zawsze najważniejsza

11. Grupa oddziela się od reszty świata poprzez ubiór, żywienie, własny język, ograniczanie swobody w relacjach międzyludzkich.

- Nie. Każdy robi co chce i kiedy chce i gdzie chce. Czasem raz do roku nieformalny zlot sympatyków.

12. Grupa żąda ścisłego posłuszeństwa regułom, albo dyscypliny, ponieważ jest to jedyna droga do zbawienia.

- Zdecydowanie nie! Akurat ktoś by tego przestrzegał. Wyjątkiem jest regulamin i zakaz religijne agitacji oraz ewangelizacji.

13. Grupa narzuca sposób zachowań seksualnych, np. kontakt z partnerami za zgodą kierownictwa, seks grupowy, całkowity zakaz kontaktów seksualnych dla osób z niższych w hierarchii grupy.

- Nie. Każdy sam określa własną moralność i seksualność - jedynym ograniczeniem są prawa drugiego człowieka do tego samego.

14. Cały czas jest wypełniony zadaniami, np. sprzedażą książek, czasopism, werbowaniem nowych członków, udziałem w kolejnych kursach, medytacją.

- Nie. Nie licząc normalnej księgarni internetowej z której nikt nie każe korzystać. daje ona jednak ogromny wybór możliwości i wiedzy na każdym poziomie. Na kursy chodzi kto chce, gdzie chce i kiedy chce. Lub nie chodzi wcale.

15. Jeżeli obiecany przez grupę sukces, bądź uzdrowienie nie nastąpią, grupa uzna, że Ty sam jesteś za to odpowiedzialny, ponieważ nie zaangażowałeś się dostatecznie, lub nie wierzyłeś wystarczająco silnie.

- Nie. my niczego nie obiecujemy. Niczego nie narzucamy. Oczywiście ludzie mówią o rożnych technikach i jak to zwykle bywa zamiast konstruktywnej wymiany informacji są schizofreniczne czasem jazdy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, narzucane najczęściej w wyniku religijnego punktu widzenia.

16. Członkiem grupy powinieneś zostać natychmiast, już dzisiaj.

- Nie. Nim ktoś zostanie rejestruje się jak na każdym forum, musi to przemyśleć i samodzielnie podjąć decyzję. Nie można zostać forumowiczem wbrew sobie. Jak ktoś chce zrezygnować to rezygnuje.

17. Nie istnieje możliwość uzyskania obiektywnego obrazu grupy, gdyż ważniejsze od refleksji jest przeżycie, zgodne z zasadą: Tego nie da się po prostu wyjaśnić. Proszę przyjść do nas i wziąć udział w spotkaniu. Kiedy przeżyjecie, zrozumiecie.

- Nie. Mam na forum wybór najdziwniejszych osobowości i punktów widzenia. Nie liczę oczywiście wrzucania przez religijnych fanatyków wszystkiego co nie jest związane z ich religią do jednego worka pod nazwą NewAge.
W czym się bardzo lubują i czerpią przyjemność z wywoływanych na tym tle kłótni.

Wyniki nie pozostawiają wątpliwości - forum davidicke.pl nie spełnia wszystkich wymagań testu.

WIEC PROSZĘ O ZAPRZESTANIE SIANIA DEZINFORMACJI I WPROWADZANIA LUDZI W BŁĄD.NIE MACIE MONOPOLU NA PRAWDĘ...I BĘDZIEMY ŻĄDAĆ SWOICH PRAW.

Awatar użytkownika

Tak tak red jeśli się już zdecydujesz na drogę prawną to jeszcze zażądaj odszkodowania żebyśmy "nie musieli;)" dotacji wpłacać. Ehhhh świat nędzy a nie wiedzy.

Oczywiście, że pytanie czy to coś da najczęściej przynosi nam w domyśle oczywistą odpowiedź. Jednak spójrz na to z drugiej strony. Właśnie dlatego, że robimy na codzień tego typu założenia - mamy mnóstwo poważnych problemów i patologii w społeczeństwie. To są źródła bierności, znieczulicy. Już powszechne jest rezygnowanie z jakichkolwiek działań gdyż "co to da" ? Nie staram się tym wytykać czyjejś apatii czy wtykać jakieś oceny. Wiele procederów się odbywa gdyż bazują na tym mechaniźmie. Dopóki nie zrobimy nie przekonamy się "czy osiągniemy" rezultat i to tyczy się nie tylko tego o czym tutaj mowa. Myślę, że obserwacja tego problemu jest oczywista - znieczulica, zniechęcenie, bierność właśnie stąd czerpie swoje źródła. Nikt już nic nie robi co należy, nie egzekwuje sprawiedliwości, swojej godności, praw i szacunku - gdyż tak często sam sobie udziela a priori odpowiedzi "po co ? czy to coś da ?"

I przyjacielu Toru nie traktuj tego jako moja wredność. Ale przyznaj, że jest w tym trochę racji.

Oczywiście nie namawiam do drapieżnej agresji prawnej czy nerwowego pozewnistwa jak w świecie immunitetów - obrazy i pomówienia itp. Ale głębsze zastanowienie się nad tym pozwala także tknąć innych, bardziej osobistych, intymnych nawet ale problemów. To stary dobrze znany motyw z dziewczyną, podejść czy nie ? Eee, pewnie się jej nie spodobam... I tak sam z autopsji mogę powiedzieć, że jest to do dziś jedna z rzeczy, która na wiele lat zabiła mi klina. 10 lat pewna Patrycja wzdychała do mnie ( śliczna czarnowłosa, o oliwkowej skórze, mądra, skromna i pełna godnosci ) a ja 10 lat do niej. Nigdy nie podeszliśmy do siebie, z tego samego powodu. Mieszkała dwie klatki obok. Zabawne nie ? A tak byłem platonicznie zakochany. Na przysłowiowy zabój. Ona też sobie to samo powtarzała... :tak:

Pozdrawiam Mruga

Awatar użytkownika

OK nie odbieram tego broń boże;)(uwielbiam to powiedzenie hihi) jako Twojej wredności. Podzielam Twoje zdanie jako, że sam jestem za "sprawiedliwością", lecz niestety jest tak, że w 95% przypadkach prawo jest po stronie większej korporacji(kasy), niestety choć w sumie zawsze jest jeszcze te 5% :spoko: . Generalnie rzecz biorąc macie rację, że coś trzeba zrobić troszkę bez przemyślenia zareagowałem wypowiedzią "co to da". Nawet jeśli nic to tak jak piszecie niech przynajmniej wiedzą, że piszą bzdury i jest ktoś kto się temu przeciwstawia.
pozdrawiam;)

Toru pisze:
Tak tak red jeśli się już zdecydujesz na drogę prawną to jeszcze zażądaj odszkodowania żebyśmy "nie musieli;)" dotacji wpłacać. Ehhhh świat nędzy a nie wiedzy.

eee...po co? aby napisali że bierzemy łapówki :język: Prędzej oni od swoich reklamodawców. Troskliwe misie, psia mać...To David Icke walczy z satanistami, pedofilią w parlamencie...my też swoje dokładamy. To my daliśmy jako JEDYNI W TYM CHOLERNYM KRAJU TEN MATERIAŁ !!! NIKT ALE TO NIKT tego nie zrobił przez 17 lat.

http://davidicke.pl/forum/conspiracy-of-silence-vhs-rip-1994-pl-t8188.html

Nie wspomnę tedzie Gundersonie, też nasza robota...TO TYLE NA TEMAT PEDOFILII I NASZEJ WALKI.
O satanistycznych rytuałach tez MY...itd itp.

Właśnie głównie z myślą o sprostowaniu (art. 31 Prawa Prasowego) założyłam ten wątek. Żeby dało się coś więcej wyegzekwować - nie sądzę, z tego względu, m.in. że nie opublikowano nazwy forum, natomiast same nicki już są rozpoznawalne w sieci, zwłaszcza administratora, więc z tego tytułu można spokojnie startować o sprostowanie wprowadzającej w błąd zainteresowanych internautów informacji.

Pozdrawiam

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Kolejna a"la fakt wychodzi .Chociaż fakcie można się było pośmiać takie głupoty pisali że szok :D np że gościówę za atakował butelka polo coli.Lub gościu zbierał grzyby w lesie i spotkał Chuck Norisa :D

To mocne grzyby zbierał. Pamiętasz może gdzie to było, w którym lesie ?

Awatar użytkownika

Acidizer69 pisze:
To mocne grzyby zbierał. Pamiętasz może gdzie to było, w którym lesie ?

No było na Mazurach .Bardziej mi by pasowało że w górach gdzie pasą się owce :język:

można prosić o skany całego artykułu na ten temat jeśli ktoś z was kupi tego pismaka?

Awatar użytkownika

posmiejmy sie, zapłaczmy, zapraszam do lektury:

http://reklama.bauer.pl/magazine.php/sid,9/mid,55/title,Swiat-Wiedzy/

:dobani:

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Juz dawno temu Konfucjusz napisal, kto trzesie drzewem prawdy na tego spadaja obelgii i nienawisc.

Po mojemu zaczyna sie medialna nagonka na nie chciane informacje, osmieszanie ich wrzucanie do jedngo wora.
To kolejny dowod ze mendia sa zaklamane a nowa generacja pismakow jest juz bardziej odmuzdzona.

A jebal ich pies, jak myslicie czy czytelnicy tego czasopisma nie maja netu i niemoga sprawdzic - zweryfikacji danego materialu.

Jeszcze troche a na stronie Swiat Wiedzy, beda takie przekazy informacji dla jej czytelnikow.

phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree

Wyluzujcie trochę :) Nigdzie nie ma słowa jakie to forum, ani nie ma nazwy. Jest tylko kawałek posta, który rozpoznać mogą tylko użytkownicy tego forum. Pewnie jakaś pomyłka czy coś, bo forum (anty)spiskowców jest wcześniej i jest o czymś innym. W każdym razie nie ma ani słowa o tej stronie.
Zapodam kilka screenów jakby ktoś był ciekawy.
O waszym (nie jestem aż tak zasymilowany tutaj, żeby powiedzieć naszym :język: ) forum:
Obrazek
Obrazek

O forum spiskowym:

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.

Tak ale TYLKO I WYŁĄCZNIE SĄ TAM NASZE NICKI ...

Cytuj:
Nick może mieć charakter tymczasowy(w zależności od rodzaju usługi), np. na czacie dla potrzeb oznaczenia osoby na czas jej udziału w dyskusji czy skomentowania wydarzenia w portalu informacyjnym, lub stały, w przypadku użytkowników rejestrowanych w portalach społecznościowych itp. Jeżeli chodzi o nick stały dla każdego połączenia się z daną usługą, ta sama osoba może być zarejestrowana pod tą samą nazwą. W przypadku nicku tymczasowego, użytkownik za każdym razem może posłużyć się inną nazwą.
W jednym jak i w drugim przypadku, niezależnie od rodzaju nicku, system informatyczny rejestruje numery IP komputerów, z których dokonywane są określone działania przez użytkownika. Nazwa (nick) przypisana konkretnemu użytkownikowi jest zatem dodatkową informacją ułatwiającą jego identyfikację - tłumaczy rzecznik prasowy GIODO, Małgorzata Kałużyńska-Jasak. W określonych sytuacjach, o ile nie wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań, nick może być uznany za dane osoby możliwej do zidentyfikowania.

Opinię Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych potwierdza wyrok Sądu Najwyższego z dn. 11 marca 2008 r. (II CSK 539/2007). Z jego uzasadnienia można się też dowiedzieć, że nazwa użytkownika podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim lub firma, pod którą osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą. Brak jednocześnie podstaw do traktowania samej nazwy użytkownika jako odrębnego dobra osobistego osoby fizycznej.

http://www.e-ochronadanych.pl/a,783,czy-do-danych-osobowych-mozemy-zaliczyc-nick.html

Podstawa prawna jest oczywista że doszło do nadużycia i rozpowszechniania fałszywych informacji na moją osobistą i kolegi z forum szkodę. To całkowicie karalne, udokumentowane i do wyegzekwowania.
Gramy ich kartami a jutro pójdzie mail do nich. jestem osobą publiczną występującą pod swoim Imieniem i Nazwiskiem a strona nie należy do sekty ale do Wydawnictwa które jest podmiotem prawnym. Strona powstała na bazie wykupionych praw do publikacji. PROSTE.

Jasne, ślij maila. Sam jestem ciekaw jak sprawa się rozstrzygnie.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

shredder pisze:
Nigdzie nie ma słowa jakie to forum, ani nie ma nazwy. Jest tylko kawałek posta, który rozpoznać mogą tylko użytkownicy tego forum. Pewnie jakaś pomyłka czy coś, bo forum (anty)spiskowców jest wcześniej i jest o czymś innym. W każdym razie nie ma ani słowa o tej stronie.

Nie ma takich możliwości żeby to była pomyłka "czy coś" (...) . Nie bądźmy naiwni, w redakcji tego pisemka nie pracują dzieci. Jedną z możliwych opcji mogła być np. chęć zemsty. Jakaś osoba pod wpływem emocji postanowiła "dokopać" Redmulucowi przy okazji miała znajomego lub kogoś z rodziny w redakcji tego miesięcznika i bach mamy tekst oczerniający, pomówienia, oszczerstwa, szkalowanie a co najważniejsze w tym wszystkim to to że tak naprawdę zostało zniesławione dobre imię całego forum i wszystkich użytkowników nie tylko moje i reda.

Trzeba mieć świadomość tego, że pewnym grupom wpływu zależy na wytwarzaniu takiej atmosfery i podtrzymywaniu tanich sensacji aby odciągnąć naszą uwagę i energię od spraw istotnych. Możliwe że zostało to z góry opłacone, zaś redaktor odpowiedzialny za dopuszczenie artykułu został przekupiony/zmanipulowany bądź zastraszony. (lub też sam miał w tym jakiś interes) - możliwości jest wiele...

co ciekawe kilka dni temu Hakun pisał o tym samym
Hakun pisze:
i właśnie o to chodzi lokalnym kacykom, krętaczom, grupom manipulacji
żeby wciągnąć umysły w dowolną walkę - zawładnąć ich uważnością
ich energią personalną - poprzez przeróżne narzędzia.

=======================================

shredder pisze:
W każdym razie nie ma ani słowa o tej stronie.

Najprawdopodobniej to również było w planie aby nie oczerniać "wprost" tylko delikatnie wpuścić w pole zbiorowej świadomości powiązane słowa klucze czyli "SEKTA" i "Redmuluc". To chyba oczywiste że wyraz redmuluc jeszcze na czerwono jest wystarczająco rozpoznawalny w internecie.

shredder pisze:
Jest tylko kawałek posta, który rozpoznać mogą tylko użytkownicy tego forum.

Po raz kolejny się mylisz:
- http://vimeo.com/redmuluc
- http://www.youtube.com/user/redmuluc/
- http://www.dailymotion.com/Redmuluc#videoId=xdb2m0
- http://pl-pl.facebook.com/redmuluc

e taam, przesadzacie, każda dobrze prosperująca religia zaczynała od sekty :tak: Zobaczcie taki Kościół Rzymsko - Katolicki ile posiada własnych pisemek i programów telewizyjnych :shock:
głowa do góry, przyszłość należy do nas!

za rok może dwa doczekamy się w Żydowskiej własnego kącika obok "Wieści z chlewek" z tamtąd juz tylko kroczek do parlamentów :zęby: :P
redmuluc, jeszcze bedziesz premierem :winko:

Awatar użytkownika

:lol: Tak tak załóżmy kółka różańcowe i wchłońmy kilka "prawd" katolickich zróbmy własne miejsca spotkań(kościółki) to po jakimś czasie red zostanie nowym papieżem;) :język:

Toru pisze:
:lol: Tak tak załóżmy kółka różańcowe i wchłońmy kilka "prawd" katolickich zróbmy własne miejsca spotkań(kościółki) to po jakimś czasie red zostanie nowym papieżem;) :język:

A ja nie chce katolickich...
Wolę Buddyjskich :mrgreen:

I dupa, kościoła nie będzie.... Bo jedność musi być wśród Braci :D :język: :język: :język:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]