Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 wrz 2018, 1:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

2018.06.30.01.-ŚWIAT-POSTRZEGANY-PRZEZ-CZŁOWIEKA- 06 -.
Witam; Pytanie jest proste,jak widzimy nasz Świat? Morze trochę przewrotnie, pytam? Jakie mamy zmysły aby postrzegać świat? Każdy powie; Oczy, Słuch, Dotyk, Węch, - w tym momencie wyliczanie przeważnie się zatrzymuje. Po głębokim namyśle dodajemy;Intuicję, Telepatię,Postrzeganie pozazmysłowe.
Zacznijmy od oczu; czym są oczy,?To pewnie każdy wie ,ale że oczy tak naprawdę nie widzą ,to już chyba mniej ludzi jest zorientowanych. Oczy są czujnikiem promieniowania,które przekazane do mózgu – Wytwarzają kolor i obraz. Każdy kolor to jest pewne pasmo częstotliwości. Czyli tak naprawdę świat nie jest kolorowy,tylko wysyłający różne częstotliwości. Nasz mózg dla naszego ułatwienia przetwarza to wszystko na różne kolory. Idziemy dalej tym tokiem myślenia, Światło słoneczne,pryzmat ,zostaje rozszczepione na całą gamę kolorów, ( czytaj różne częstotliwości promieniowania ), przed jak i za tym pasmem jest strefa niewidzialna dla naszego oka ( Czytnika częstotliwości ). Ale są ludzie ,którzy mają swoje pasmo widzenia poszerzone. Na przykład ludzie widzący - AURĘ -. To nic innego jak ktoś z poszerzonym pasmem widzenia, żadna rewelacja. Wróćmy na chwilę na początek,Całe pasmo częstotliwości ,krótko – PROMIENIOWANIE-KOSMICZNE-,Są tam chyba wszystkie częstotliwości znane; Nie wykluczam jakiś dotąd nie znanych. To nie znaczy że ich nie ma. Podam przykład -TABLICY - MENDELEJEWA- , jak chodziłem do szkoły, to -1/3 – tablicy była pusta. Dzisiaj jest cała pełna, oraz dodatkowo jest coś jeszcze. Wracamy; Częstotliwości widzialne,to bardzo malutki przedział na skali - wszystkich częstotliwości. Wróćmy do ,widzących – AURĘ -. Człowiek,niema koloru,ale ma też promieniowanie; Zdrowa tkanka ma inną częstotliwość ,od tkanki chorej, Absolutnie wszystko się różni częstotliwościami, ( wystarczy o jeden przedział na skali ), Czuły przyrząd pomiarowy może to zmierzyć; Takim przyrządem jest oko + nasz mózg. Tak więc chore miejsce wysyła inną częstotliwość, im bardziej jest chore tym inna ona jest. Tak więc z powrotem do -AURY -. Nasza Aura to jest rodzaj promieniowania inny niż pozostałe części naszego ciała. Widzę – Wątrobę która ma inną barwę ,- więc wiem że ona jest chora. Można też rozpoznać rodzaj choroby, na przykład – RAK -. To są niuanse w kolorystyce naszego ciała, ( promieniowania ). Tak to działa. Dalej nasz przyjaciel – PIES -. On ma szersze spektrum widzenia; Mój - HASKI -, dwa dni przed terminem rozwinięcia się choroby u mnie ,on to widzie i sygnalizuje mnie. Mam sporo czasu aby przeciwdziałać. Po za tym łączy nas więź ,telepatyczna. To chwilowo działa tylko w jedną stronę,czyli on mnie informuję. A w drugą nie mogę sprawdzić ,bo jest strasznie uparty. Wracamy do tematu. Są ludzie co widzą szerzej, i wszystkie psy też widzą szerzej. A teraz spróbujmy naszą widzialność jeszcze bardziej poszerzyć,co się wtedy stanie? A no zobaczymy – UFO -,zobaczymy różne osoby które nas otaczają, z niektórymi można się komunikować; Większość nie ma na to ochoty. I tak od widzenia kolorowych obrazów ,przeszliśmy do strefy metafizycznej. Która de facto nic z tym nie ma wspólnego, Ona zawsze tam była tylko myśmy jej nie widzieli. Ograniczone pole widzenia;chyba nie bez powodu. To były oczy. Teraz – SŁUCH - .Podobna sytuacja, Też częstotliwość ,tylko inny przedział; Muzyk filharmonii ma szersze ,spojrzenie słuchowe. Pies znowu jest w czołówce,może znacznie więcej i lepiej. Ktoś kiedyś powiedział, - chyba tobie słoń nadepnął na ucho. Zastanówmy się. Coś w tym powiedzonku jest. Nie będę dalej tego rozwijał. - DOTYK -, weźmy na ten przykład osobę niewidomą; potrafi ona po dotyku rozpoznać pieniądze, ( mam na myśli stare banknoty które jeszcze nie były znaczone ). Mało tego, są osoby co widzą kolor, widzą napisane litery, ( to jest fakt ). Czyli ich czujnik odbioru częstotliwości jest również w palcach, stąd przekaz do mózgu, i tam jest wyświetlony obraz. Oni widzą palcami. Stąd krótka droga do widzenia całym ciałem,co jest również udokumentowane. - WĘCH -,no tu jest troszkę inaczej; molekuły,atomy,cząstki, jako chemiczna forma, ( nośnik zapachu ). Tylko że atom,to drgania częstotliwość, i chyba zatoczyliśmy olbrzymie koło. Ale nasz pies znowu jest na prowadzeniu. Zadajmy sobie pytanie,czy pies jest super? Czy tylko my jesteśmy przytłumieni. Co do zapachu ,my go też mamy dobry,nie chodzi o to ze coś śmierdzi i my to czujemy. Kobieta i mężczyzna,Co ich łączy? - ZAPACH – Feromony są formą zapachową. To dzięki nim mamy się okazję spotkać ,o odpowiednim czasie i miejscu. Przy okazji ,pozwolę sobie wtrącić; Włosy łonowe pokryte potem i feromonami ,ułatwiają nam zbliżenie. My to czujemy podświadomie i szukamy kontaktu. Nos nasz działa super. Ale można temu przeszkodzić. Wystarczy ogolić, umyć, spryskać re-spirantem, - I jest pozamiatane; Nasz nos gubi trop. Przestaje widzieć, coś co powinien zobaczyć. -EFEKT – mniej jest dzieci. Dla informacji ,ten wątek jest dużo szerszy. Może kiedyś o tym opowiem.
Z powrotem do tematu. Widzimy że wszystko jest częstotliwością , i tak trzeba to zjawisko rozpatrywać. To co widzimy? Oraz to czego nie widzimy? Jest tylko kwestią umowną naszego postrzegania czyli widzenia,Ogranicza nas tylko,- NASZ- przyrząd do odbioru wysyłanych częstotliwości. Wniosek; Mamy założone klapki jak koń , - Pytanie pomocnicze. Kto nam te klapki założył? Na ten moment te pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Pozostałe trzy nasze zmysły; Intuicja, Telepatia, Postrzeganie poza zmysłowe; Człowiek to tak na oko – 80 % to woda, ale tak nie do końca,Dokładniej będzie jak powiemy różne elektrolity. Elektrolity to prąd , Prąd to znowu jest nasza znajoma częstotliwość, Jesteśmy jakby znowu na początku . Wszystko jest to samo ,tylko troszkę inaczej sformatowane, być może jest to zrobione dla bezpieczeństwa. W każdym bądź razie nie można tego wykluczyć. Z stąd do wirtualnego świata jest już nie daleko. Co na ten temat myśleć? Może tak ,może inaczej, w każdym bądź razie nic pewnego na – 100 % -. Wirtualny świat,Matrix,mamy szeroki wybór. Jak to mówią , - Do wyboru, do- koloru, brać wybierać i przebierać. Było jedno jedyne - PYTANIE -, a zrobiło się mnóstwo wątków; które trzeba by było po kolei rozpatrzeć. Próbowałem ,ta gałąź wiedzy ,znowu się rozdziela na następne gałęzie. Tak powstaje olbrzymie drzewo. Potrzeba bardzo wiele czasu aby to ogarnąć. Taki jest los odkrywcy – poszukiwacza prawdy. Jak zwiedzimy całe drzewo , to możemy powiedzieć ,że co nieco wiemy o człowieku i naszym świecie. Nie podaję żadnych ścisłych parametrów, bo to nie jest wykład naukowy, to tylko jest przyczynek aby spojrzeć inaczej na nasz Świat. Jeśli ciebie to zainteresuje, zacznij samemu zgłębiać,jeśli są pytania ,pytaj – ja spróbuję odpowiedzieć, na zadane pytania. Pozdrawiam. :pisze:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 cze 2018, 22:16 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]