Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 31 mar 2020, 3:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 wrz 2009, 22:40 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2009, 21:18
Posty: 142
Z internetu:

Większość z was z pewnością nie wie, że:
Ziemia odbierana przez nas fałszywie jako kula, jest zwykłym złudzeniem optycznym, a w rzeczywistości jest pusta kulą, w której właśnie my się znajdujemy. To co widzimy jako gwiazdy, jest centrum ( jądro galaktyki ) naszego układu ziemskiego, które odbieramy ( mylnie) za niebo gwiaździste. W sumie widzimy przez jego centrum tylko światło słoneczne, które się przez te centrum przebija wzg. odbija. Wszystko można obliczyć, czego dokonali takie sławy jak np. Newton i Euler i preferowali teorie pustej ziemi, a współcześnie wielu innych, tylko nasi `naukowcy' wieża dalej w to co (niby) widza. Pomiary zostały wykonane ponad 100 lat temu, które całkowicie potwierdzają tę teorie. Wystarczy zbudować odpowiednio mocną lunetę i skonstruować coś w rodzaju pryzmatu, który prości załamanie światła, a zobaczymy z Polski np. Londyn lub Moskwę, i to stojąc na ziemi, a nie na szczycie najwyższej wieży lub góry! Kto dał się do tej pory nabrać, i uwierzył, że "Fata Morgana" jest odbiciem atmosfery, i to często na długości do 50 km, ten niech pomyśli lepiej o teorii pustej ziemi, zanim pomyśli o teorii pustej głowy i pełzającym mózgu po jego powierzchni ;)

Za paręset lat, a może nawet wcześniej, ktoś udowodni już dawno znana prawdę. Nasi następcy będą na nasza naukę patrzeć z politowaniem, tak jak my to obecnie czynimy z nauka średniowiecza. A może już wkrótce Amerykanie wylądują w końcu na księżycu i przekonają się, jaki on w rzeczywistości jest mały, co zresztą wyraźnie widać na zdjęciach NASA, i to że ziemia jest owszem kulą, ale my jesteśmy w jej środku! Inne planety tez są w środku puste i nie jest wykluczone, ze właśnie w ich środkach istnieją inne cywilizacje. To by też tłumaczyło fakt dlaczego do tej pory nie znaleziono innych form życia na innych planetach. Po prostu życia trzeba szukać w środku planet, a nie na zewnątrz. To by tez tłumaczyło fakt zbadany przez NASA, ze księżyc jest w środku pusty jak głowy naszych naukowców. Nie jest wykluczone, że ziemia też jest częścią innej galaktyki i krąży sobie w jej środku a powierzchnia naszej planety jest jałowa i pokryta olbrzymimi kraterami, tak jak wszystkie inne które do tej pory zbadano. I tak prawdopodobnie jest to wszystko zbudowane:- ziemia krąży w środku innej planety, ta planeta znowu w środku innej i tak w nieskończoność.

Praw grawitacji też nikt nie potrafi logiczne wytłumaczyć, tylko snute są jakieś bzdurne przypuszczenia, nie poparte żadnymi sensownymi faktami naukowymi lub dowodami, gdyż nie da się tego zjawiska według teorii kopernikowskiej logicznie wytłumaczyć, ale wg teorii wewnętrznych galaktyk na pewno. Wraz ze wzrostem odległości od słońca nie maleje siła grawitacji. Zauważcie, że na dalszych orbitach od słońca znajdują się różnej wielkości planety, a słońce je przy sobie trzyma, i to nie na zasadzie powszechnego ciążenia... lecz na zasadzie segregacji według potencjału, bo za tymi większymi są podobno ponownie małe planety. W naszym układzie głównym źródłem grawitacji jest jądro naszej galaktyki i ziemia, a nie słońce. Centrum galaktyki obraca się wokół własnej osi, jak i słońce wraz z planetami wokół centrum galaktyki - dlatego właśnie mamy dzień i noc. Możliwe jest, że i ziemia się wokół własnej osi kręci, lecz z prędkością mniejszą od jądra ziemi, lub taką samą, ale na pewno nie z tak zwariowana prędkością, która zmiotła by w mgnieniu oka wszystko ze swojej powierzchni a sama roztrzaskała by się na kawałki - już o oceanach, które rozpryskały by się na wszystkie strony uniwersum nie wspominając. No ale naukowcy muszą w jakiś sposób wytłumaczyć nam 24-o godzinną dobę, no bo przecież obwód ziemi na równiku wynosi 40tys km, i gdy ja podzielimy przez 24 godziny, otrzymamy prędkość około 1667 km/h ! Niech mi więc ktoś sensownie wytłumaczy co w takim przypadku dzieje się z silą odśrodkową? Znika, nie ma jej po prostu, gdyż fizyka wymyśliła sobie tak, ze ona równa się zeru! Jaka siła musiała by, przy takiej prędkości, przyciągać nas do ziemi, aby tak ogromna siła odśrodkowa równała się zeru? Nauka wprawdzie to zjawisko bardzo szczegółowo i (sensownie) wyjaśnia, lecz nie potrafi wyjaśnić tego, ze przyspieszenie grawitacyjne ciał swobodnie spadających na Ziemię, bez oporów ruchu na równiku równa się podajże g=9,81m/s^2 i odpowiednio maleje w kierunkach biegunów. Przecież przyciąganie ziemskie powinno być na biegunach teoretycznie większe, gdyż czym bardziej zbliżamy się do biegunów, odpowiednio maleje promień kuli i odpowiednio jej prędkość, natomiast na środkach biegunów prędkość ta powinna równać się teoretycznie zeru! Zjawisko te można zbadać za pomocą zwykłej wagi kuchennej. Gdy zważymy na równiku np. kilogram cukru, ta sama waga na biegunach wskaże nam odpowiednio mniejszy ciężar. Tak właśnie jest tylko w przypadku, gdy ten kilogram cukru wazony był by we wnętrzu kręcącej się kuli, a nie na zewnątrz! Czyż ten fakt nie jest zastanawiający?
Ale tak na chłopski rozum, ziemia (niby) kreci się z taką prędkością, ale nikt i nic nie zostaje wyrzucone w kosmos! Jak to jest możliwe? Aby oderwać się od ziemi trzeba użyć odpowiedniej siły i natychmiast spada się w dół, tak jak w środku kręcącej się kuli. Sceptycy powiedzą zaraz, gdyż ziemia nas przyciąga i kręci nas razem z atmosferą.

Ale co jest z n.p. Samolotami? Dlaczego gdy one lecą na wysokości 7 km, z tej wysokości widoczność z samolotu nie powinna przekraczać 296 km, a testy, przy pomocy kamer na podczerwieni, wykazały, że widoczność wynosi 532,9 km, pomimo że kąt widzenia z tej wysokości absolutnie uniemożliwia widzenie tak wielkich połaci lądu! Kąt widzenia z tej wysokości jest prawie dwukrotnie większy od tej co nam wykażą obliczenia matematyczne i mówi logika. Chyba nikt nie powie, ze podczas pomiarów to właśnie `Fata Morgana' odzwierciedla 237 km lądu? Każdy kto kiedyś bawił się w obliczanie kuli i zajmował się trochę optyką, potrafi to bez problemu wyliczyć. I ten oto fakt właśnie jest jednym z niepodważalnym dowodów na to, ze żyjemy w środku kuli ziemskiej, bo właśnie taka widoczność powinno się mieć z tej wysokości, ale tylko w środku kuli.

Wielu z was było już na pewno nad morzem, w porcie i obserwowało nadpływające statki. Każdy z was zauważył, że najpierw są widoczne kominy statku i powstaje wrażenie, że statek jakby z głębi się wynurzał, co udowadniało by wypukłość ziemi no i morza. Nic innego jak zwykle złudzenie optyczne, spowodowane odbiciem się i załamaniem eliptycznym światła. Załamanie to zależy od odległości przedmiotu od obserwującego. W 1987 roku w USA profesor Morrow zbudował konstrukcje, która miała na celu pomiar wklęsłości, względnie wypukłości oceanu. No jak myślicie, jakie były wyniki pomiarów? Ocean jest wklęsły jak miska do makówek! Udowodnione jest, ze światło załamuje się eliptycznie w górę, co powoduje, że powstaje złudzenie wypukłej ziemi. Gdy odległość do statku jest odpowiednio duża, mamy wrażenie, że on wynurza się z morza a nie przypływa z góry. To zjawisko można obliczyć przy pomocy wzoru na załamanie światła, przy uwzględnieniu wklęsłości kuli na danej odległości. Obliczenia udowadniają, ze np. jacht jest niewidoczny na morzu z pewnej odległości(zależność odległość/wysokość), gdyż znajduje się ponad elipsa naszego widzenia, a zaczyna się `wynurzać' przy mniejszych odległościach, gdy zbliża się do tej elipsy - dlatego właśnie mamy wrażenie, ze jacht wynurza się z morza.

W roku 1901 w kopalni `Tamarackmine' dwóch inżynierów wykonało pomiary odległości pomiędzy szybami kopalnianymi na powierzchni i pod ziemią na głębokości 1295,4 metrów. Odstęp między szybami pod ziemią wynosił 975,360 m a na powierzchni 974,964 m. Podobne pomiary zostały wykonane w innych kopalniach, oraz na najwyższych mostach świata. Pomiary te zostały przeprowadzone już 100 lat temu i są powtarzane do dnia dzisiejszego. Za każdym razem wynik jest ten sam, ziemia jest wklęsła a nie wypukła! A co na to nauka? No to już każdy wie. Pamiętam jeszcze ze szkoły, jak nam wciskano właśnie to, ze odległości między szybami pod ziemią są zawsze mniejsze od tych na powierzchni. Pomiary wykazują ale całkiem co innego. Kto więc komu robi wodę z mózgu i w jakim celu?

Podaje wzór załamania światła, który pomaga w udowodnieniu tej teorii:

b1=łuk (polowa okręgu)=5000m
b2=okręg=10000m
r=radius kuli ziemskiej= 6371000m
dh=różnica wysokości, którą teodolit(instrument geodezyjny) powinien wskazywać, w przypadku gdy strumień światła jest (niby) absolutnie prosty.

X1 = (r/cos(b1/r)) - r
X2 = (r/cos(b2/r)) - r
dh=X2-X1
Przykład:
X1=(6371000/cos(5000/6371000)) - 6371000 = 1,962016 m
X2=(6371000/cos(10000/6371000)) - 6371000 = 7,848070 m
dh = 7,848070 - 1,962016
dh = 5,886054 m

Jak widzicie, strumień światła załamuje się eliptycznie w górę! Kto dalej nie wierzy, niech podstawi większe liczby dla b1 i b2, lub pożyczy od znajomych instrument geodezyjny, a przekona się o mojej racji.

Zdaję sobie sprawę, że po tym co już powiedziałem i powiem dalej - współcześni luminarze nauki okrzykną mnie nieukiem, ignorantem, dyletantem, pustogłowem, a nawet durniem i oszustem, lub szarlatanem.

Ale ja będę trwał w swoim przekonaniu opartym na wieloletnich obserwacjach wielkich naukowców, analizie ich i intuicji, że współczesna nauka świadomie fałszuje rzeczywistość tak skutecznie, że nawet ja w te wszystkie bzdury wierzyłem !

W jaki sposób, w jakim celu? Kto?

Otóż jestem przekonany, że KOMUŚ na tym bardzo zależy, abyśmy my, LUDZIE - czuli się zamknięci w naszym małym, izolowanym ŚWIECIE. JAK STADO BARANÓW ZAMKNIĘTYCH NA PASTWISKU W WYDZIELONYM, OGRANICZONYM DRUTAMI POD NAPIĘCIEM, OGRODZENIU!

Na szczęście istnieje wystarczająco spora grupa profesorów, astrofizyków i wielu innych wysoko wykształconych ludzi, którzy są przekonani o słuszności teorii wewnętrznego kosmosu.

Na zakończenie parę nieznanych faktów: Jako ciekawostkę podam, że zdjęcia Marsa wykonywane przez sondy NASA, wykazywały wiele nieścisłości, jeśli chodzi o proporcje Marsa do słońca. Poza tym badania księżyca wykazały, że góry na księżycu, które podobno miały mieć wysokość do 2000 m, w rzeczywistości są małymi kopami piachu i meteorytów! To samo jest z kraterami na księżycu, proporcje się absolutnie nie zgadzają - nic a nic! Dlaczego wiec NASA nie zrobi dokładnych pomiarów objętości Księżyca i Marsa? Z filmu 24 godzinnego wykonanego w latach 60 przez NASA, wynikało, że ruch planet jak by był odwrotny od tego, który my z ziemi odbieramy, a słońce poruszało się po jakieś dziwnej orbicie. Skrót tego filmu został parę lat temu pokazany w telewizji niemieckiej i nikt z naukowców nie potrafił wyjaśnić przyczyn tych anomalnych zjawisk. I jeszcze jedno! Podczas całkowitego zaćmienia Księżyca przez ziemie, satelita NASA zrobiła zdjęcia na których widać było, że Księżyc jest jasno oświetlony! Jak to? Przecież ziemia całkowicie zasłoniła Słonce! Skąd więc te światło?

Napisał bym wam więcej, np. jak to jest, ze mamy pory roku i dlaczego nie potrafimy dolecieć do tzw. gwiazd, ale to co już napisałem może być dla wielu niezrozumiale i nie do zaakceptowania, a ludzie o słabych nerwach mogli by doznać szoku. A tak poza tym, to nie mam ochoty zostać za moje poglądy spalony na stosie jak Galileusz ;)

Na koniec chciał bym oznajmić, że nie palę haszyszu, nie biorę żadnych środków odurzających i życzę każdemu tak dobrego zdrowia, jakim mnie natura obdarzyła.

Jako ciekawostkę podam, ze teoria ta pochodzi od Niemca Rolfa Kepplerer, potomka Johanesa Keplerer. Tu jest jego hp: http://www.rolf-keppler.de

Slonce obraca sie po orbice wokol jadra galaktyki i gdy znajduje sie na orbice 180° np. od Warszawy(przyp. linia prosta) powstaje noc, gdyz jadro zaslania slonce. Jadro galaktyki jest kula, ktora daje nam wrazenie gwiazdzistego nieba - oroste nie? A jak to jest na dyskotekach, ze tam w srodku kula sie kreci i mamy pelno swiatelek w calym pomieszczeniu, tak jak gwiazdy!
Przepraszam za pomyłkę przy wzorze:
h = (6371 km - (6371 km * cos(5,5 km/ 6371 km))) * 1000

Powinno tez stać "To są niezbite dowody na wklęsłość Ziemi" a nie wypikłość!

I to jest udowodnione, ze tak nie jest. Fale radiowe krotkie, srednie i dlugie obiegaja cala ziemie. Dlatego jestem w stanie nawiazac lacznosc z Australia i USA. Znam sie na tym, gdyz wiele lat zajmowalem sie tym. Fakt ten tlumaczony jest echem kosmicznym, ktore naprawde istnieje, ale to jeszcze nie udowadnia faktu, ze owe nie obiegaja calej planety. Zasieg fal UKF tez jest o wiele wiekszy jak by nam logika tlumaczyla, gdyz przy odpowiednich antenach mozilwa jest lacznosc na UKF z Grecja, ktora sam osobiscie przeprowadzalem. Jak wiemy przy falach UKW nie zachodzi zjawisko echa kosmicznego, co udowadnialo by fakt wewnetrznego kosmosu.

Czytales uwaznie moj tekst? Mam wrazenie, ze nie. Leca w kierunku jadra ziemi. Planety i slonce sa stosunkowo mniejsze od tego jak mam sie wydaje. Sila ktora odpycha statki kosmiczene spowalnie je, co nauka juz dawno wie, i co utrudnia dotarcie do innych planet. Aby doleciec na Marsa potrzeba 8u miesiecy, tak mocna sila jadra ziemi odpycha wszystko.

Do Jana Nawiedzonego:pytasz co się dzieje z ogromną, według ciebie , siłą odśrodkową na powierzchni Ziemi. Ale gdybyś miał troszeczkę mózgu, to policzyłbyś, że wartość przyspieszenia odśrodkowego na równiku wynosi 0,0336 m/s2. Co ciężar człowieka o masie 100kg i pochodzącego od siły grawitacji zmniejsza o 100*0,0336=3,36 N, czyli bardziej poglądowo o 0,336 KG. Oto co sie dzieje z twoją "ogromną" siłą odśrodkową


~z netu, 2009-09-14 14:52_____
I podobna teoria tyle ze zawiera bardziej "Icke'owe" informacje :D :

Większość z was nie wie, że ziemia odbierana przez nas fałszywie jest tylko okrągłą iluzją optyczna, a w rzeczywistości jest kulą pusta w środku, a w której właśnie my się znajdujemy.

To co widzimy jako gwiazdy, jest centrum(jądro z otworami) naszego układu ziemskiego, które odbieramy (mylnie) za niebo gwiaździste. W sumie widzimy przez jego centrum tylko światło słoneczne, które się przez te centrum przebija. Wszystko można obliczyć, czego dokonali takie sławy jak np. Newton i Euler, a współcześnie wielu innych, tylko nasze pustogłowy wieża dalej w to co niby widza. Pomiary zostały wykonane ponad 100 lat temu, które całkowicie potwierdzają tę teorie. Wystarczy zbudować odpowiednio mocną lunetę i skonstruować coś w rodzaju pryzmatu, który prości załamanie światła, a zobaczymy z Polski np. Londyn lub Moskwę, i to stojąc na ziemi, a nie na najwyższej wieży! Niemcy podczas II WS zbudowali taką, ale wywieźli ją na Antarktydę, do swych baz podziemnych. Kto dał się do tej pory nabrać, i uwierzył, że "Fata Morgana" jest odbiciem atmosfery, ten niech pomyśli lepiej o teorii pustej ziemi, zanim pomyśli o teorii pustej głowy i pełzającym mózgu po jego powierzchni ;) Za paręset lat, a może nawet wcześniej, ktoś udowodni już dawno znana prawdę. Nasi następcy będą na nasza naukę patrzeć z politowaniem, tak jak my to obecnie czynimy z nauka średniowiecza. A może już wkrótce Amerykanie wylądują w końcu na księżycu i przekonają się, jaki on jest w rzeczywistości mały, i to że ziemia jest owszem kulą, ale my jesteśmy w jej środku!

Brytyjski następca tronu księże Karol jest szefem jednych z tajnych stowarzyszeń, które odegrało niezmiernie ważną rolę w tworzeniu podstaw Nowego Porządku Świata, a jest nim Zakon Iluminatów. Iluminaci chcą zniewolić i zniszczyć rasę ludzką, karmioną modyfikowana żywnością i łajnem wszelakim w celu degradacji umysłu i ciała, jak to miało miejsce we Władcy Pierścieni, dla każdego posiadającego pierścień niczym czip niewolący umysł i ciało. Stosunkowo duża liczba wiarygodnych informacji i dokumentów jakie mamy na temat tej organizacji wynika z tego faktu, że jej archiwa zostały skonfiskowane i opublikowane przez ówczesne władze. Duże znaczenie miały również zeznania złożone prze sądami bawarskimi przez byłych członków zakonu, którzy z niego wystąpili. Zakon Iluminatów został założony w dniu 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta (1748-1830). Jak podaje R.Gładkowski ( [1] str. 95), pieczęć z piramidą, która jest przedstawiona obecnie na banknocie jednodolarowym, została zaprojektowana właśnie przez niego. Według ks. J.A.Cervery ( [3] str. 113) nazwa "Iluminaci" pochodzi jeszcze od sekty manichejczyków, którzy głosili, że są "oświeceni" przez niebo, a ich doktryna odrzucała jedność z Bogiem i sprowadzała się do radykalnej anarchii, polegającej na zniszczeniu wszelkich religii, społeczeństw i zniesieniu prawa własności. Iluminaci to potomkowie władców sumerskich i egipskich Faraonów.

To oni właśnie nas stworzyli, a raczej zmanipulowali nasze DNA. Jak wiemy, Darwin głosił teorie ewolucji, i to że pochodzimy od małpy. Nie całkiem miał rację, gdyż to małpa pochodzi od człowieka. Małpy są niczym innym, jak nieudanymi próbami stworzenia istoty myślącej. Stąd mamy tyle ras ludzkich!

To Iluminaci wymyślili planetę Nibiru, globalne ocieplenie i wywołali wojnę w Iraku. Mamy niezbite dowody na to, że oni nie są ludźmi, lecz osobnikami z innej planety, którzy nas stworzyli i od wielu tysięcy lat używają nas jako niewolników, dla spełnienia swych celów. UFO które często widzimy, to są właśnie ich statki kosmiczne, którymi oni latają na swoją planetę, która schowana jest za słońcem. Planeta ta porusza się po tej samej orbicie co Ziemia, ale nie możemy jej ze zrozumiałych względów zobaczyć.

Jak już wszyscy wiemy, zamachy z 9/11 zrobiło USA a Bin Laden nigdy nie istniał. Wszechświatem włada elektryczność a Einstein to idiota który ukradł swoje prace od Sumerów. Kosmici(Ilumniaci) nas odwiedzają w niemieckich statkach kosmicznych wyprodukowanych w czasie drugiej wojny w fabryce Rolls-Royce. Wielkie agencje rządowe celowo zatruwają środowisko wylewając z samolotów pasażerskich chemtraile które zmieniają klimat. USA ma narzędzia które potrafią w dowolnym miejscu na świecie wyłączyć dowolne urządzenie elektryczne i w pakcie ta sama maszyna może dodatkowo wywołać trześnie ziemi, zawroty głowy. A budując maszynę wzorowali się na projektach azteckich inżynierów którzy z kumplami z Atlantydy opracowali tę technologię wcześniej. Myśliwiec F22 to nieudolna kopia Indyjskiego statku powietrznego tuż sprzed wielkiego potopu który niedługo się powtórzy ale nie mamy się czego bać, bo wcześniej wraz z kosmitami z Oriona zbudowaliśmy wielki labirynt schowany tak abyśmy go przypadkiem nie znaleźli w którym jest super kosmiczna technologia która nas przed tym uchroni. Poza tym zawsze możemy używając tajnych statków opracowanych w Aera 51 udać się do innej galaktyki lub przejść przez gwiezdne wrota których istnienia nie chce potwierdzić USA. Ale to nic bo w 2012 roku przybędą goście z Oriona i ocalą nam tyłki. Ale czy wszystkim??? Na pewno nie! W pierwszej linii Iluminaci będą ratować własne tyłki i będą atakować naszych sprzymierzeńców z Oriona, aby im przeszkodzić. Anunnaki zdołają zabrać ze sobą tylko nielicznych, na swe bazy na księżycu.

Dlatego przemawiam do was: obudźcie się i bądźcie czujni! Zacznijcie budować schrony i magazynujcie wodę pitna oraz żywność, kupujcie broń gdzie popadnie i złoto. Przeżyją tylko nieliczni, a od ciebie tylko zależy, czy ty tez przetrwasz.


~z netu2, 2009-09-16 09:30

I filmik: http://www.youtube.com/watch?v=TzKoyVfRTFA&hl=pl

Milego czytania :)

_________________
"Wiem, że nic nie wiem..."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 wrz 2009, 22:40 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 22 wrz 2009, 20:19 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Im dłużej czytam ten tekst tym mniej z niego rozumiem i dalej nijak nie mogę przyporządkować poruszających się świateł na niebie (wiecie,słońce i tak dalej) do tego modelu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2009, 20:42 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, 19:28
Posty: 79
sorry, mój błąd- wkleiłem dwa razy :)


Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 20:44 przez MaxDziad, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2009, 20:43 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, 19:28
Posty: 79
Też nie jestem fizykiem kwantowym :) ale z tego co już wiemy o wszechświecie i jego nieskończonej dla nas szaraków wielkości i zachodzących w nim zjawisk, żadna teoria nie jest warta pominięcia.
Ta brzmi dość ciekawie bo jest oparta na jakimś tam wyliczeniach i wiedzy tajemnej jaką jest dla nas astronomia i fizyka na tym levelu :)

Mógłby ktoś sprawdzić czy jest to prawdą, ale łatwo przewidzieć, że tak jak kiedyś ludzie o tym że Ziemia jest okrągła, a nie płaska nie chcieli nawet słyszeć, tak dzisiaj każda teoria burząca obecny porządek rzeczy traktowana jest podobnie.

Dla mnie interesująca teoria - Dzięki za wstawkę :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 wrz 2009, 18:56 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2009, 14:42
Posty: 315
Płeć: mężczyzna
no nie wiem :?
mi to pachnie powstaniem nowego prądu wyznawców ale nie wiem czy słusznego jakoś nie za bardzo w to wierze ;)

_________________
Nic nie jest oczywiste, wszystko jest dozwolone !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 wrz 2009, 21:46 
Teoria może i ciekawa ,ale nie prawdziwa. W środku nie siedzimy, bo gdzie byli by Ci, którzy teraz tam są? :lol: Przeca oczywiste że jesteśmy na powierzchni!Na górę
   
 
 
Post: 23 wrz 2009, 22:53 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2009, 21:18
Posty: 142
Wiadomo pewności nie ma, ale warto przeczytać. Podobno Galileusz wcale nie był spalony na stosie :) . Najbardziej daje do myślenia fakt, ze właśnie kiedyś myślano ze ziemia jest plaska i tez mało było zwolenników teorii "okrągłej ziemi". My ludzie uczymy się głownie na błędach - tak mi się wydaje :lol: . Jednak idąc dalej takie założenie prowadzi do jeszcze innego pomysłu dotyczącego wyglądu ziemi i świata. W przyszłości ludzie być może będą mówić: "kiedyś ludzie myśleli ze ziemia jest wklęsła, pomimo wymyślenia już kilku innych teorii, a wiadomo przecież że ziemia jest (np.) falą..."

DeMenTor - Altair pisze:
no nie wiem :?
mi to pachnie powstaniem nowego prądu wyznawców ale nie wiem czy słusznego jakoś nie za bardzo w to wierze ;)


Same forum D.Icke'a tworzy nowy prąd wyznawców - i tez nie wiadomo czy jest słuszny :) . Oczywiste jest, że nie każdy się zgodzi z tą teorią, i pewnie jest tak samo wiele dowodów na potwierdzenie jej co na zaprzeczenie. Najgorsze to zamknąć się na inne rozwiązanie sytuacji niż zaistniała obecnie. Jest szansa, że Icke wcale nie ma na celu nas "uświadmić" tylko powiedzmy stać się sławnym, co już się nie raz zdażało w historii, a dzięki swoim wyznawcom może wiele osiągnąć. Wyobraźmy sobie, że te jaszczurki to ściema - jak on musi z nas miche cieszyć :mrgreen: . To może działać podobnie jak (może) numerologia - nie urażając jej zwolenników, sam nie wiem ile w niej jest prawdy, ale rozważam różne wyjścia - pod różne sytuacje prawdopodobnie można podpiąć nieskończoną liczbę cyfr i znaleźć kilka pasujących do np. daty, liczby ofiar, zamachowców czy jakiejś tam liczby planet, które były akurat w koniunkcji ([koniunkcji] czy jakoś tak - nie do końca to ogarniam jeszcze) i wielu innych faktów.

MaxDziad pisze:
Mógłby ktoś sprawdzić czy jest to prawdą, (...)


Każdy może samodzielnie sprawdzić jej prawidłowość negując argumenty "za" (tylko trzeba się na tym znać - i tu jest zapewne problem) :) . Na pewno można znaleźć jakieś prawidłowości które trochę psują wizerunek wklęsłej ziemi tak samo jak i okrągłej czy płaskiej. Dopóki ktoś jednoznacznie nie udowodni jak to wygląda nie można mieć pewności. Ale spróbuj powiedzieć, że ziemia jest wklęsła to powiedzą, że jesteś nienormalny - Historia lubi sie powtarzać :D . Osobiście nie wierzę w nic ( jak powiedział kiedyś jakiś mądry człowiek) prócz w Stwórce - Jego jestem pewien...

Odnoszę wrażenie, że szukanie "prawdy" w tym życiu nie ma końca, od każdego z nas zależy jak sobie wyobrażamy świat lub Ziemię, a od naszej wyobraźni sposób udowodnienia danej racji. Być może na tym etapie czynimy sobie Ziemię poddaną i widzimy ją tak jak chcemy, by później ewoluować do świata bliższego Bogu i tak zwanej przez nas "prawdy", bądź w przeciwnym razie degradujemy się niżej lub zostajemy dalej tu by się szkolić. Taki pomysł mi wpadł :oops: .

songohan pisze:
Teoria może i ciekawa ,ale nie prawdziwa. W środku nie siedzimy, bo gdzie byli by Ci, którzy teraz tam są?


Zakładając wklęsłość ziemi to MY jestesmy w jej środku, nikogo nie ma wewnątrz tylko jak już to po drugiej stronie naszej "podłogi" - więc może jednak "na zewnątrz"? ;)

Trochę dziś się podchmieliłem więc jutro prawdopodobnie edytuje ten tekst :D . ( ...Albo nie :) )

Pozdrawiam!!!

_________________
"Wiem, że nic nie wiem..."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 wrz 2009, 23:01 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2009, 14:42
Posty: 315
Płeć: mężczyzna
wolałbym żeby to co tutaj piszemy okazało się nie prawdą :)

_________________
Nic nie jest oczywiste, wszystko jest dozwolone !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 wrz 2009, 0:56 
...przeciez to jest napisane wyraznie w tonie osmieszajacym wszelkie nieoficjalne wizje swiata- takie splaszczenie alternatywy do poziomu groteski...wiec nie ma sensu czegos sie tu doszukiwac :!:Na górę
   
 
 
Post: 24 wrz 2009, 18:15 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2009, 21:18
Posty: 142
Mason33 pisze:
...przeciez to jest napisane wyraznie w tonie osmieszajacym wszelkie nieoficjalne wizje swiata- takie splaszczenie alternatywy do poziomu groteski...wiec nie ma sensu czegos sie tu doszukiwac :!:


No nie powiedziałbym... ewentualnie ta druga część może tak troche brzmieć - ale 1st na pewno nie. Te wzory są chyba mało groteskowe :D Najlepiej jednak jak każdy spojrzy na to "swoim okiem". Wiadomo - stara wersja wydaje się logiczniejsza, ale bądźmy otwarci na nowości.

_________________
"Wiem, że nic nie wiem..."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 wrz 2009, 22:12 
Jeśli o mnie chodzi, to ta teoria odpada i to nie wcale dlatego, że uważam ,iż to jest nie możliwe. W kwantowym, holograficznym świecie wszystko jest możliwe :lol: W takim wypadku musiało by to wyglądać coś ala film "Matrix". Skoro podobno jesteśmy eksperymentem genetycznym przeprowadzanym przez inną rasę, to nie można wykluczyć, że wszystko jest tak naprawdę "pod kloszem" przeprowadzane, bylibyśmy jedną wielką nieświadomą elektrownią, żyjącą w holograficznej rzeczywistości, tylko wtedy Gregg Braden i inni musieli by się mylić bo to nie my rzucalibyśmy hologram na matryce. Na szczęście mamy nieśmiertelną świadomość, która aż tak bardzo by się nie dała wkręcić - myślę :lol:

Cytuj:
Jest szansa, że Icke wcale nie ma na celu nas "uświadmić" tylko powiedzmy stać się sławnym, co już się nie raz zdażało w historii, a dzięki swoim wyznawcom może wiele osiągnąć. Wyobraźmy sobie, że te jaszczurki to ściema - jak on musi z nas miche cieszyć :mrgreen


Coś ci powiem blessyall: Gdyby to nie była prawda to Davida Icke już dawno by nie było, dawno by wszyscy zapomnieli o nim a te informacje idą jak kula śniegowa przez świat, ludzie powoli są gotowi na poznanie prawdy, ale 15 lat temu? że niby taka właśnie bajeczka wpadła do głowy byłemu rzecznikowi partii Zielonych i znanemu spikerowi? Przecież David na początku przez kilka lat był zaszczuty jeśli mogę się tak wyrazić. Załamały by go te drwiny i nagonka, ale prawda się obroniła, dziś sprzedaje bestsellery i jest więcej chętnych na wykłady niż wolnych miejsc. Nie bleesyall! obecność DI na Ziemi nie jest przypadkowa, on przyszedł tutaj właśnie w sprawie Reptylian.

Cytuj:
Dopóki ktoś jednoznacznie nie udowodni jak to wygląda nie można mieć pewności. Ale spróbuj powiedzieć, że ziemia jest wklęsła to powiedzą, że jesteś nienormalny - Historia lubi sie powtarzać :D . Osobiście nie wierzę w nic


Nikt ci nie broni wierzyć ,że być może Ziemia jest wklęsła a my w jej środku. Ja zaufam swojemu przeczuciu , które mów mi: jesteśmy na powierzchni Ziemi a David Icke to najszczerszy człek jakiego w necie poznałem :DNa górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2009, 10:20 
songohan
Cytuj:
Jeśli o mnie chodzi, to ta teoria odpada i to nie wcale dlatego, że uważam ,iż to jest nie możliwe.
Cytuj:
te jaszczurki to ściema - jak on musi z nas miche cieszyć :mrgreen


Jasne,- masz 100% racji.
Ziemia płaska- ściema
ziemia okrągła - ściema
ziemia wklęsła - ściema
ziemia pusta - ściema.

ZIEMIA JEST SZEŚCIANEM i wszyscy mają kwadratowe łby a że widzą okrągłe, bo wszystkie zahipnotyzowane łby.
Ja właśnie żyję od dawna w świecie faktycznie do góry nogami, więc coś wiem na ten temat a tym wszystkim teoretykom mogę opowiedzieć bajeczkę o TYMITUNIE :twisted: :lol:
Hipnoza mi weszła w nogi- tylko.Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2009, 10:44 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 980
Płeć: mężczyzna
Nie zaczynajcie tego i tutaj, temat ten był dość dogłębnie opisany na prawdzie2 pt.
Wewnętrzny kosmos - niezła jazda
- http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7114

Teoria świetnie nadaje się do rozpraszania naszej uwagi, poza tym temat ten na prawdzie stał się punktem zaczepu do naśmiewania się z całego forum np. na wykopach często go cytowano. Dlatego darujcie sobie, no chyba że w waszym interesie jest zrażanie innych do tego forum.

_________________
W jedności siła nie w budowanych murach
Wszystko ma swoją głębię
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2009, 11:56 
divinorum
Dlaczego z powodu jakiejś teorii miałbym się zrażac do forum?
Forum jest po to jak uważam, aby przedstawić własna teorię, co też zrobiłem.
Czy Twoim zdaniem Forum to sympozjum naukowe czy forma rozrywki?
A jeśli sympozjum, to czy na nich nie przedstawiane są o wiele głupsze, śmieszniejsze czy nawet całkiem bez sensu, ładu i składu niby naukowe zwariowane teorie ?Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2009, 17:37 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Niech się śmieją a na prawdzie do kwadratu konta nie mam...
Ale jak tam opisano,jest opcja że są inne bańki w tym skalnym wszechświecie.
Temat jest warty zachowania bo może ktoś rozwieje nasze wątpliwości i wykaże że to jednak możliwe,kto wie?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2009, 19:37 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2009, 21:18
Posty: 142
songohan pisze:
Nikt ci nie broni wierzyć ,że być może Ziemia jest wklęsła a my w jej środku.


Nic takiego nie napisałem... napisałem, że gdy przedstawisz tak swoją opinię w gronie ludzi nie zagłębiających się w te tematy to pomyślą sobie, że masz coś na bańce a nie że Ci zabronią :) .

Cytuj:
Na dzień dzisiejszy istnieją już alternatywne teorie przyciskania przez siły grawitacyjne z kosmosu, które od tysięcy lat są podstawą teorii wewnętrznej galaktyki, głoszonej np. przez Sumerów i wiele innych starożytnych cywilizacji.


Jak wiele jest teorii o mądrości sumerów?

Nie wiem jak to jest naprawdę i pewnie dowiem się dopiero po śmierci... bynajmniej mam taka nadzieje :D Póki co nie będę się odwracał od takich dziwnych teorii bo nie mam pojęcia jak jest.

divinorum pisze:
Teoria świetnie nadaje się do rozpraszania naszej uwagi, poza tym temat ten na prawdzie stał się punktem zaczepu do naśmiewania się z całego forum np. na wykopach często go cytowano.


Naśmiewanie się raczej nie świadczy o mądrości o ile nie ma konkretnych dowodów. Zresztą głupio rezygnować z powodu tego co tam sobie myślą inni (no i słynna taktyka wyśmiewania).

divinorum pisze:
no chyba że w waszym interesie jest zrażanie innych do tego forum.


Jeżeli mają się zrazić przez coś takiego to raczej nie będę żałował braku ich udziału. Ogółem to wielkie dzięki za link do całości.

songohan pisze:
(...) a David Icke to najszczerszy człek jakiego w necie poznałem :D


Ja tam pewności nie mam ale też go lubię za te teorie i ich argumentowanie jednak wole myśleć samodzielnie - nie pomijając jego cennych wskazówek. Jestem mu wdzięczny za to co robi.

_________________
"Wiem, że nic nie wiem..."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2009, 5:34 
blessyall

songohan pisze:
(...) a David Icke to najszczerszy człek jakiego w necie poznałem :D

Icke i MOTOCYKLIŚCI !!!Na górę
   
 
 
Post: 26 wrz 2009, 9:27 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2009, 19:25
Posty: 787
Lokalizacja: Sopot
Płeć: mężczyzna
songohan pisze:
(...) a David Icke to najszczerszy człek jakiego w necie poznałem :D

Skoro się juz tak wszyscy czepiają tego cytatu, to na czym opierasz swoje twierdzenie? ;) (zakładam, że masz w kim wybierać :) )
On tylko przedstawia swój punkt widzenia - boli mnie trochę, że za każdym razem niemal tak samo, ale to już inna rzecz. No i jest trochę monotematyczny, ale po za tym fajny kolo ;)
Myślę, że i inni swój punkt widzenia przedstawiają równie szczerze - wielu nawet mówiących głupoty, jest święcie co do nic przekonana, przez co też trudno podważać ich szczerość - prędzej można by ich oskarżyć o niedoinformowanie ;)
Pomijam tych, którzy świadomie wykrzywiają prawdę, dla swoich celów, ale wydaje mi się, że takich nie jest zbyt dużo, bo na prawdę lepiej komuś wkręcić jakąś, nawet wyssaną z palca historyjkę, tak że w nią święcie uwierzy i będzie powtarzał - jego szczerość przekona ludzi ;) Zdarza się nam wyczuć emocje i kiedy ktoś kłamie, zdarza się to zauważyć, a kiedy ktoś mówi (nawet nieprawdę) z przekonaniem - to też jest zauważalne i wpływa na pozytywny odbiór tego o czym mówi ;)

_________________
Evolution - the greatest show on Earth !Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2009, 9:59 
Wyjaśnijmy sobie w końcu jedną podstawową rzecz bez analizowania wypowiedzi Icke. Dlaczego ani raz nie podsumował swoich wypowiedzi w stylu;
No to wygadałem się, ulżyłem sobie i to wszysto co mogę to coś zarobić tym gadaniem.
Teraz ulżyjcie i Wy sobie; pogadajcie popiszcie na forum ale darmo niestety i idźcie spać.
Więcej nie mogę ani ja ani Wy. Możemy sobie poszczekać jak pieski na łańcuchu a jak szczęka zaboli czy klawiatura przegrzeje- spowrotem do budy czy do wyrka.
Jak dotąd to słyszę tylko jedną poradę w stylu Świadków Jechowy; "Głoście wszystkim od drzwi do drzwi"..... ech - już pisałem o tym.Na górę
   
 
 
Post: 26 wrz 2009, 10:05 
huuysuy
Cytuj:
Ale jak tam opisano,jest opcja że są inne bańki w tym skalnym wszechświecie.Temat jest warty zachowania bo może ktoś rozwieje nasze wątpliwości i wykaże że to jednak możliwe,kto wie?

Sześcienne także? A nie mówiłem, że mam rację? :lol:
Zachowajcie moje teksty. Kiedyś będą warte miliony AMERONa górę
   
 
 
Post: 26 wrz 2009, 14:24 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Jeśli komuś to odpowiada,uważa że zapewnia mu to wszystko co potrzebne do życia,żyje według zasad innych i prawd objawionych.
Żyj tak jak chcesz żyć,nawet odrzucając to co oferują te prawdy i zasady,słowa można odrzucić ale przykład ma wpływ na innych nawet jeśli tego nie chcą.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2009, 14:55 
huuysuy pisze:
Jeśli komuś to odpowiada,uważa że zapewnia mu to wszystko co potrzebne do życia,żyje według zasad innych i prawd objawionych.
Żyj tak jak chcesz żyć,nawet odrzucając to co oferują te prawdy i zasady,słowa można odrzucić ale przykład ma wpływ na innych nawet jeśli tego nie chcą.

Może faktycznie ja niekumaty? :(
Kto mi wyjaśni o co tu idzie?Na górę
   
 
 
Post: 26 wrz 2009, 16:04 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Innymi słowy:choćbyś obszedł drzwi wszystkie w całym swoim mieście to niewiele zmieni,nie widzę sensu,ludzie odrzucą to co im nie pasuje do tego co im ładowano przez tyle lat do głowy.
Tak jest im wygodniej.
Tu trzeba się wykazać swego rodzaju egoizmem,
Forum czy internet jako całość ze swej natury jest nieco inne,tu tylko wypowiadają ci którzy interesują się tematem,szukasz tego czego potrzebujesz przebijając się przez masę treści.
Tylko ludzie niezadowoleni w jakimś stopniu szukają nowych rozwiązań,nikt nie wpisze przez przypadek do przeglądarki "David Icke" a świadków Jehowy można jak najbardziej spotkać na ulicy tego nie pragnąc. :lol:

I nie musisz kopiować całego mojego postu jak jest tuż powyżej,naprawdę. :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 wrz 2009, 18:55 
huuysuy
Może i ja wypowiedziałem się niezbyt jasno.
Otórz to co mówi Icke i podobni jest moim zdaniem wartościowe, chyba że któryś z nich podpiera swoje argumenty religiami i bogami, którzy moim zdaniem są właśnie na szczycie tej piramidy i grają pierwsze skrzypce.
Jeśli liznąć choć trochę starożytności Egiptu, Sumeru czy innych, wiadome jest, że manipulacja ludźmi i ich okłamywanie sięga tak daleko jak najstarsze kroniki historii świata, podczas dgy Iluminati od 17-go wieku-dopiero.
Dziwnym wydaje mi się, aby ludzie pokroju Icke o tym nie wiedzieli.
Czemu przemilczają te fakty?
Jeśli pogrzebać głębiej można założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że jesteśmy hodowani dla pozyskania od nas naszej energii, którą "bogowie" ci wiedzą jak wykorzystać do swoich celów i w tym celu założono przed tysiącami lat cywilizację opartą na wszystkim co przeciwne miłości i szacunku.

Nietrudno zauważyć, że wszelkie negatywności jak strach, zemsta, nienawiść powodują utratę energii, stres , depresję a w ich następstwie następne choroby.

Dopiero te informacje wyjaśniają sens takiej negatywnej cywilizacji jaką mamy i cel "bogów".
To jest właśnie całe sedno tej sprawy.
Ci co znają te sprawy zazwyczaj milczą a co najwyżej oszczędnie cedzą słowa.
Ci co najmniej mają do powiedzenia najgłośniej szczekają.
Przysłowie mówi; krowa która ryczy, mleka nie daje.Na górę
   
 
 
Post: 26 wrz 2009, 19:45 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Mówimy jednym głosem. :) Oboje krytykujemy tą metodę?

Coś ktoś z pewnością musiał pomieszać (nam języki?).

Właściwie divinorum pokazał jak łatwo taką prostą teorię wykorzystać do kontroli i podziałów zamiast do rozwoju i przemyśleń.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 wrz 2009, 21:35 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
Co najmniej ciekawe, ale dopiero dzisiaj tu wpadłem :idea:
Oczywiście parę dowodów na właśnie taki układ rzeczywistości można zbić np:
Różnica mas między biegunem a równikiem, jakoś zostało pominięte że ziemia nie jest kulą ale jest spłaszczona o ~ właśnie 0,3% .
Są oczywiście rzeczy trudniejsze do wytłumaczenia, jak te piony w kopalni, jednak nie jest moim zamiarem polemizowanie z przedstawionymi dowodami i tezami.
Bo jeśli o mnie chodzi, to obie teorie budowy wszechświata ( klasyczna i ta tutaj ) są równie prawdopodobne i co ważne jedna nie wyklucza drugiej ;)
Ktoś mógłby powiedzieć, że ja to już kompletnie zwariowałem, być może :) jednak jest to chyba spowodowane faktem, że coraz mniej ufam te mu co widzę, albo raczej temu co mi wmawiają że widzę.

No jakoś nie zauważyłem, żeby ten temat powodował podziały, bo nie wywoływuje antagonizmów .
Co prawda każdy ma swoje zdanie jeden lubi kotka drugi pieska, ale zarazem każdy widzi potrzebę niwelowania podziałów i szukania wspólnego mianownika, więc ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group