Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sty 2020, 12:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 lis 2012, 14:09 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 31 sty 2012, 11:20
Posty: 28
Witam Nas Wszystkich...

Z każdym nowym wyłaniającym się wydarzeniem, które jeszcze próbuje tworzyć iluzję linearnego czasu, następuje coraz bardziej wyraźne postrzeganie najbardziej prawdziwej i naturalnej Rzeczywistości, do której ponownie powracamy. Coraz większe Światło pozwala nam z łatwością rozpoznawać to, co wskazuje Nam drogę do Domu. Tym Domem jest nasze wnętrze, które jest Duszą, Nadświadomością i Bogiem, z którym się ponownie łączymy po doświadczeniu iluzji dwoistości (dobra i zła), czasu i świata materialnego. W ten sposób stajemy się coraz bardziej świadomymi obserwatorami otaczającej Nas Rzeczywistości i dzięki temu zaczynamy doświadczać zupełnie nowej jakości Życia. Świadomy obserwator nie bierze już udziału w nakręcanie tego świata iluzji, tylko z coraz większą Miłością i współczuciem patrzy oczami swojego serca na to, co znajduje się wokół niego, często odczuwając przy tym, że to Życie jest tylko zabawą, którą należy rozpoznać po to, aby przejść do następnej, jeszcze bardziej ekscytującej zabawy. Dzięki temu ten zewnętrzny świat ulega zmianie i zaczyna Nam się wyłaniać coraz bardziej prawdziwy obraz świata, w którym zawsze przebywaliśmy, ale z powodu zatracenia się Naszych zmysłów nie potrafiliśmy go ujrzeć w Świetle, które nieustannie mu towarzyszy. Mimo tego, iż Nasze postrzeganie staje się pozazmysłowe, czyli chodzi mi o to, że uczucia i emocje pozwalają coraz bardziej widzieć i odczuwać wszystko to, co nas otacza jako jedną i doskonale połączoną ze sobą Całość i dzięki temu fizyczne zmysły tracą kontrolę nad Nami, to powinniśmy być zawsze czujni, gdyż możemy jeszcze doświadczać pewnych prób, które są w stanie znacznie obniżyć nasze obecne wibracje i tworzyć uczucie oddzielenia od Jedności, którą jesteśmy.

Dlaczego teraz o tym piszę? Obecnym etapem mojego Życia są podróże, w których doświadczam oprócz coraz głębszego poznawania siebie, także poznawania ludzi, którzy również są świadomie zaangażowani w Transformację roku 2012. Dzięki temu posiadam jeszcze bardziej wyrazisty wgląd w rozpadający się system Naszych przekonań, który miał za swój cel podział oparty na hierarchii wartości lub wielkości i powstający w jego miejscu system, który opiera się tylko i wyłącznie na Miłości Bezwarunkowej, która łączy wszystkich i wszystko w JEDNO. Chciałbym podzielić się tym, co jest obecnie najbardziej widoczne i odczuwalne w moim osobistym, coraz bardziej świadomym obserwowaniu iluzji zewnętrznego świata.

Pojawia się coraz więcej proroków, mistrzów, czy też nauczycieli, którzy dostarczają nam pewne formy przekazów, organizują różne spotkania, szkolenia, warsztaty itp. Większość tematów, które są w ten sposób poruszane dotyczy właśnie zmian, przez które TU i TERAZ przechodzimy. To wszystko, co jest przez tych ludzi głoszone nie jest ani dobre, ani złe i w pewien sposób sami wybieramy akurat takie doświadczenia, których potrzebujemy na obecnym etapie Naszej ewolucji. Jednak najbardziej istotne w tym wszystkim jest to, iż Nowy Świat, w który obecnie wchodzimy nie opiera się już na niczym, co nas mogłoby ograniczać, czy też dzielić w jakikolwiek sposób. Jeśli np. taki nauczyciel potrzebuje wsparcia finansowego, to znaczy, że nie działa on jeszcze z pozycji Miłości Bezwarunkowej, która jest nieograniczona i posiada niesamowitą moc poruszenia serc tych, którzy oczekują takich nieograniczonych informacji. Więc często, gdy np. opłacamy takiego nauczyciela, to nie tylko nie jesteśmy w stanie przyjąć od niego Energii, która mogłaby nam pomóc odnaleźć drogę do naszego wnętrza, ale też utrzymujemy lub zasilamy nasz system przekonań opierający się głównie na pieniądzu, czyli mamonie, który miał za cel tylko i wyłącznie nas omamić lub podzielić. Wówczas również niższe „ja”, czyli ego tego nauczyciela rośnie w siłę, zamiast rozpuszczać się w Miłości Bezwarunkowej, która nie płynie z jego umysłu, ale tylko z najgłębszych uczuć i emocji, czyli z poziomu Serca. Poza tym taki nauczyciel, który przekazuje nam pewne swoje mądrości na zasadzie „coś za coś”, przekazuje nam też energię, która znacznie osłabia nasze fizyczne ciało, przez co nasze wibracje zamiast się wznosić, to opadają. Duchowość i świat materialny zawsze są sobie przeciwne i nawet nasz wzniesiony brat Jezus nauczał, iż „nie można służyć Bogu i mamonie”, czyli dwóm Panom. Nie da się podążać tymi dwoma drogami jednocześnie, gdyż może to tylko Nas osłabić i trzymać w oddzieleniu od Jedności, do której właśnie ponownie powracamy. Świat materialny jest energią, która jest gęsta i ciężka, dosłownie tak jak ołów, więc zawsze ma moc ściągania w dół, tych, którzy starają się to utrzymywać za wszelką cenę.

Istota, która jest właściwie ześrodkowana, czyli pozostaje już w swoim wnętrzu, nie poszukuje już żadnych zewnętrznych informacji, gdyż czerpie swoją wiedzę bezpośrednio ze Źródła. Wówczas iluzja zewnętrznego świata traci swoją moc panowania nad Nami. Łatwo więc jest rozpoznać to, że gdy znajdujemy się na coraz wyższych wibracjach, to przyciągamy do siebie ludzi, którzy dzielą się z Nami swoją nieograniczoną wiedzą w sposób bezwarunkowy i nie oczekują żadnych, nawet najmniejszych korzyści w zamian. Takie istoty nie potrzebują też żadnych specjalnych miejsc, takich jak np. hotele czy inne miejsca spotkań, które wymagają opłat, czy biletów wstępu, aby podzielić się tym, co wiedzą, lub czują. Z łatwością trafiają one na Dusze, które potrzebują się z nimi spotkać, ponieważ kierują się wyłącznie Sercem, więc to, co chcą przekazać posiada w sobie moc docierania nawet do tych, którzy okazują sceptycyzm wobec tego, co wtedy słyszą. Więc w taki cudowny sposób odnajdujemy się tylko po to, aby wymienić się Energią, a nie po to, aby z niej tylko skorzystać Wówczas zasilamy się wspólnie Mocą, która jest w stanie dokonać dosłownie wszystkiego, czego potrzebują nasze Dusze . To jest właśnie ten Nowy Świat w który obecnie wchodzimy. W tym Nowym Świecie nie ma już pieniądza, który dzieli, a także rywalizacji o to, kto jest najlepszy, czy najmądrzejszy. Te wszystkie fałszywe wartości spełniły już swoją rolę i program, który je wprowadził wygasł do końca. Powracamy ponownie do świadomej kreacji, czyli nieograniczoności i nieskończoności naszej Boskiej Natury.

Miłość Bezwarunkowa, która nas łączy i pomaga na wzajemny przepływ Energii jest wiodącą siłą Nowego Systemu w Nowej Ziemi, który to coraz bardziej świadomie tworzymy. Posiada Ona Energię bardzo lekką i subtelną, a zarazem wszechpotężną, która wznosi Nas dosłownie tak, jak wznosi się w górę rakieta kosmiczna.

Świadoma obserwacja z pozycji wnętrza (Duszy-Serca) samego siebie (formy fizycznej) oraz wszystkich cech zewnętrznego świata iluzji jest najwyższym aktem mistrzostwa naszego BYCIA w warunkach iluzji 3D, w której znaleźliśmy się tylko po to, aby poznać jeszcze bardziej niesamowite emocje i uczucia, co z kolei otwiera Nam bramę do coraz wyższych wymiarów Życia.

Z Miłością i Światłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 lis 2012, 14:09 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 sty 2013, 7:52 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 04 lis 2012, 8:21
Posty: 499
Płeć: mężczyzna
W moim odczuciu jest podobnie. Najprawdopodobniej Miracle doskonale dotknęła istoty naszej rzeczywistości.
Bardzo trudno nam rozpoznać sytuację, gdyż mamy mocno ograniczone postrzeganie, jak też systemowo jesteśmy tu w 3 D oszukiwani. Jaki byłby jednak sens posyłać człowieka posiadającego ogromna wiedzę do szkoły. Aby się uczyć musi istnieć ciekawość, chęć poznawania, pęd ku wiedzy. Nikt nie uczy się tego, co wie, co zna co umie. Stąd jest powiedzenie o nie wchodzeniu drugi raz, do tej samej rzeki. Chodzi o rzekę doświadczeń i wiedzy.
Niestety, lekcja życia fizycznego w 3 D jest dla więkzości z nas ogromnie bolesna. Cierpienie świadomości człowieka uduchowionego, pełnego moralności, etyki - uczciwego jest tu straszne.
Poza tym towarzyszy nam wszechobecny strach, obawa, zastawione na nas pułapki przez innych ludzi, przez wrogi nam system władzy. Z tego powodu tylko w Polsce jest rocznie ponad 30 000 samobójstw, a ponad 120 000 prób samobójczych. http://www.wprost.pl/ar/383928/Samobojs ... internetu/
Niestety jak widać powyżej dotyka ono m.in. ludzi wyjątkowych dla sprawy dostępu do wiedzy. Zresztą wiele wielkich postaci tego świata 3D zarówno pozytywnych, jak i negatywnych odeszło z różnych powdodów (czesto nieznanych) poprzez samobójstwo. Władza w m.in. w Polsce oczywiście pomija to co niewygodne, a media dają się skanalizować w kierunku liczby wypadków na drogach. A teraz pytanie czym jest samobójstwo? Oczywiście wiemy, ale skąd to słowo- ten wyraz.
Samobójstwo etymologicznie to stan samej obawy, samo obawy, stan strachu wewnętrznego,który prowadzi nas ku natychmiastowemu zakończeniu wcielenia. Tak więc wrogiem naszym jest...strach. Przełamanie go wymaga zrozumienia kim jesteśmy i jak wielkim potencjałem dysponujemy. Niestety, jest to jednak potencjał jednostkowo za mały aby skutecznie przeciwstawić się systemowi. Aby np. obalić ACTA musiały wyjść na ulice tysiące. Jako jednostka jesteśmy tu bezsilni. Wrogiem obywatela jest niestety władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza. Sprawiedliwiość i praworządność to fikcja, niczym piwo bezalkoholowe. Nawet samobójstwa , samospalenia nie robią na władzy wrażenia. Kluczem do zmian jest dostęp do wiedzy i rozbudzenie świadomości zbiorowej. I pomimo nieustannej pacyfikacji jednostek, fałszywych dat, pustych haseł, destrukcji moralnej, fałszu, kłamstwa zjawisko to coraz bardziej postępuje. Każdego dnia na tym i na innych podobnych forach rejestrują się setki poszukujących prawdy i tożsamości ludzi. Pytanie dlaczego? Odpowiedż jest bardzo prosta - ,,Poznacie prawdę i staniecie się wolni". Są siły, które chcą abyśmy byli niewolnikami systemu, więc budują od lat naszą swiadomość na kłamstwie, wiedząć co stanie się, kiedy poznamy prawdę. "Szukajcie, a znajdziecie".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 sty 2013, 16:36 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 05 cze 2011, 20:26
Posty: 127
Szaweł pisze:
Niestety, lekcja życia fizycznego w 3 D jest dla więkzości z nas ogromnie bolesna. Cierpienie świadomości człowieka uduchowionego, pełnego moralności, etyki - uczciwego jest tu straszneWraz z rozwojem emocjonalnym dochodzimy do momentu gdzie suma wzorcow, schematow,pokolenoiowych przekonan, wierzen, blokad itd kumuluja sie az do granic wewnetrznego cierpienia. Prawie kazdy z nas w tej konfrontacji jest sam w tym unikatowym momencie. Jesli zaakceptujemy zlude zewnetrznego swiata iluzji to juz jestesmy krok do przodu.

Coz czas weryfikacji bagazu emocjalnego to indywidualny proces i z pewnoscia nie latwy lecz warto zyczliwie docenic te wszystkie ciemne blokady by zaczac odkrywac wewnetrzna moc, radosc, swiatlo oraz empatie dla samego siebie. Niestety ta konfrontacja to w/g mnie jest nieunikniona bo tylko w ten sposob mozemy spojrzec w wstecz, ocenic terazniejsza sytuacje i posluchac wewnetrznego nawigatora, ktoremy znany jest cel podrozy nosnika jakim jest cielesny instrument.

Tak ku przypomnieniu i odswiezeniu wewnetrznego potencjalu
phpBB [video][ytplaylist]http://www.youtube.com/watch?v=0C8pn6x07OI&feature=player_embedded[/ytplaylist]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group