Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 sie 2020, 3:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Witam

Jestem bardzo zainteresowana waszymi opiniami na temat firmy FOREVER. -kosmetyki i suplementy diety na bazie aloesu.Na pierwszy rzut oka opinie wyglądają bardzo zachęcająco, słyszałam już dużo pozytywnych zdań - moja kuzynka zajęła się nawet dystrybucją uważając że to suplementy cudowne i mające ogromny wpływ na poprawę zdrowia i samopoczucia....Wiem że posiadają najróżniejsze certyfikaty w wielu krajach, podobno wyróżniają się 100% naturalnością zero chemii.... jednakże zastanowiło mnie to co przeczytałam w składnikach mianowicie w miąższu Aloe Berry Nectar- sorbiniam potasu i benzoesan sodu, w GIN-CHIA żeń-szeń -substancja słodząca-sorbitol, Mleczko pszczele-Sorbitol.

Link do stronki dla chcących poznać firmę :

http://aloesem.pl/?gclid=CL6rsbTL2LwCFdQPtAodQmAAgg

http://aloesforever.pl/?suplementy-diety,8

Zastanawiam się co o tym myślicie...... :geek:

Pozdrawiam :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 lut 2014, 17:28 
VIP Member
Awatar

Sprawdzilam sklad jednej emulsji aloesowej: na koncu pisze: "wypełniacze, emulgatory, aromat"
No i wlasnie tu jest diabel pogrzebany,bo czym sa ten wypelniacze i emulgatory? Najczesciej to sa wlasnie te niezdrowe, toksyczne, rakotworcze substancje.
Uwazam, ze firma manipuluje przez to ujawnieniem prawdziwego skladu kosmetykow. Powinni szczerze i uczciwie napisac czego uzywaja jako wypelniaczy czy emulgatorow.
W opisie dezodorantu aloesowego jest: "nosnik polstaly" - co to jest?

No i pytanie czy testuja na zwierzetach?

Osobiscie widzac cos takiego: "wypełniacze, emulgatory, aromat" czy "nosnik polstaly" bez wyjasnienia, nie kupilabym absolutnie.
Ja uzywam kosmetykow firmy Weleda. Oni tam pisza na stronie wprost, ze nie uzywaja GMO, nanotechnologii, nie testuja na zwierzetach i nie stosuja szkodliwych, chemicznych skladnikow.

A propos GMO. Dodatkowe pytanie: czy ta firma nie uzywa GMO?

Jedyne wyjscie to po prostu napisac do firmy z pytaniami:
- czy uzywaja GMO
- czy testuja na zwierzetach
- konkretnie jakie substancje kryja sie pod slowami "wypełniacze, emulgatory, aromat"
- czy stosuja nanotechnologie
- czy stosuja parabeny i SLS
Proste.

Jezeli odpowiedza na te pytania szczerze, bez krecenia i PR - owskiego manipulowania, to ok. Jak beda krecic - to znaczy, ze nie sa te kosmetyki wcale takie zdrowe i dobre dla czlowieka.

Pytaj u zrodla !

W ubieglym roku zapytanie o to czy testuja kosmetyki na zwierzetach wyslalam do firmy Ives Rocher. 3 razy wysylalam emaile, bo za kazdym razem dostawalam w odpowiedzi PR-owski belkot. I oczywiscie nie dostalam odpowiedzi prostej TAK lub NIE. Co oznacza, ze testuja, chociazby dlatego, ze nie maja symbolu biegnacego kroliczka.

PS. No i mi sie nie podoba, ze jest to MLM biznes, ktory w moim mniemaniu nie jest uczciwym modelem biznesu.

A tutaj jak zrobic samemu aloe vera gel :)

phpBB [video]

Cytuj:
jednakże zastanowiło mnie to co przeczytałam w składnikach mianowicie w miąższu Aloe Berry Nectar- sorbiniam potasu i benzoesan sodu, w GIN-CHIA żeń-szeń -substancja słodząca-sorbitol, Mleczko pszczele

Skoro środek który ma poprawiać zdrowie jednocześnie jest trucizną to nad czym tu się zastanawiać? A że wielu ludzi sobie chwali to co z tego? Jeszcze więcej ludzi ma głęboko to co do ust wkłada i uważasz że opinie takich można brać pod uwagę?

Awatar użytkownika

[/quote]Skoro środek który ma poprawiać zdrowie jednocześnie jest trucizną to nad czym tu się zastanawiać? A że wielu ludzi sobie chwali to co z tego? Jeszcze więcej ludzi ma głęboko to co do ust wkłada i uważasz że opinie takich można brać pod uwagę?[/quote]

Nikt nie powiedział i nie stwierdził że cokolwiek jest trucizną... dzisiaj zaczerpnełam opinii od osób ktore same od lat zażywają te suplementy i oznajmiły mi że te każdy chemiczny słodzik ma swój odpowiednik w naturze co do certyfikatów to może podam dla przykładu :

Certyfikaty

Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA
Halal
Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako 'Halal'. Zgodnie z zasadami halal - słowo to znaczy po arabsku "to co dozwolone" lub "to co nakazane" - aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane. Wymienione produkty uzyskały certyfikat potwierdzający, że mogą być spożywane przez muzułmanów.
..
026 Forever Bee Pollen
027 Forever Bee Propolis
036 Forever Royal Jelly
037 Forever Nature-Min
047 Forever Gin-Chia
048 Forever Absorbent-C
068 Fields of Greens
215 Forever Multi-Maca
235 Forever Vision
198 Forever Kids
072 Forever Lycium Plus
073 Forever Ginkgo Plus
039 Forever Arctic-Sea
054 Forever A-Beta-Care
065 Forever Garlic-Thyme
071 Forever Garcinia Plus
188 Forever B12 Plus
206 Forever Calcium
214 Forever Echinacea Supreme
263 Forever Pro 6
264 Forever Active Ha
..
Certyfikat "Crescent M. Halal" jest ważnym uzupełnieniem naszej listy innych certyfikatów produktowych, takich jak Pieczęć Aprobaty IASC, certyfikat PETA, aprobata islamska i znak koszerności.
Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu
IASC
Miąższ Aloe Vera wytwarzany przez Forever Living Products był pierwszym wyrobem na świecie jakiemu Rada przyznała swój certyfikat. Od 1982 r. zachowujemy prawo do umieszczania Pieczęci Aprobaty IASC na swoich produktach, których głównym składnikiem jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera.
Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (International Aloe Science Council - w skrócie IASC) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku i reklamujących się pod aloesowym szyldem. Wśród członków Rady są plantatorzy, wytwórcy, dystrybutorzy, dostawcy sprzętu, drukarze, sprzedawcy, lekarze, naukowcy i badacze. Tę, tak przecież różnorodną, grupę osób i przedsiębiorstw łączy jedno: szczere zainteresowanie aloesem oraz wykorzystaniem jego niezwykłych właściwości dla zdrowia i urody. Celem przyświecającym powstaniu Rady było nie tylko popularyzacja aloesu i prowadzenie badań nad tą rośliną, ale również wyróżnienie - poprzez odpowiedni certyfikat - produktów naprawdę aloesowych spośród zalewu wielu wyrobów sprzedawanych pod takim hasłem - hasłem nie zawsze znajdującym potwierdzenie w rzeczywistości. Produkty firm zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu przechodzą drobiazgowe badania, podczas których sprawdzana jest ich zgodność z niezwykle rygorystycznymi standardami IASC. IASC przyznaje swój certyfikat na okres 12 miesięcy, a żeby okres jego ważności został przedłużony, produkt musi co roku przechodzić kolejne badania. Dodatkowo przeprowadzane są wyrywkowe kontrole mające potwierdzić utrzymywanie standardów koniecznych do zachowania pieczęci aprobaty.
Świadectwo Koszerności
Kosher

Te produkty FLP, które posiadają na etykietce znak K mają świadectwo koszerności, co oznacza, że zarówno ich skład, jak i sposób przygotowania spełniają warunki produktów koszernych.
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska aprobata
To dodatkowe potwierdzenie jakości oraz czystości produktów, świadczące o ich międzynarodowym uznaniu.
Logo "Cruelty-free" PETA
PETA
Jesteśmy dumni, że FLP - jako firma od ponad 30 lat, czyli od początku swojego istnienia, zaangażowana w produkcję wyrobów nietestowanych na zwierzętach - jest uprawniona do używania logo "cruelty-free" (wolne od okrucieństwa) organizacji PETA.
PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) http://www.peta.org , która zrzesza ponad 1,8 miliona członków i sympatyków, to największa na świecie organizacja broniąca praw zwierząt monitorująca testy na zwierzętach, okrutne traktowanie zwierząt i projekty chroniące prawa zwierząt.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako 'Halal'. Zgodnie z zasadami halal - słowo to znaczy po arabsku "to co dozwolone" lub "to co nakazane" - aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane.

Sorry... produkty pochodzenia zwierzecego, pozyskane przy zachowaniu jakosci "Halal" to takie, ktore zostaly pozyskane w wyniku rytualnego uboju.

Co to ma wspolnego z nietestowaniem na zwierzetach czy ich nieokrutnym traktowaniu? :shock:

Przeciez "Halal" zdecydowanie nie jest ani weganski ani prozwierzecy.

Czegos tu... nie rozumiem?

Awatar użytkownika

No właśnie, podobno te kosmetyki nie mają kompletnie nic wspólnego ze zwierzęcym pochodzeniem :D 100% pochodzenia roślinnego, też się nad tym zastanawiam :D

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Gdy Forever wszedł na polski rynek wiele lat temu pracowałam dla nich. Nie powiem, że to złe produkty, ale nie uważam, że to jakies cudo. Moja kosmetyczka ostatnio propnowała mi wejście z powrotem, bo sama dla nich pracuje. Z tego co wiem tez je kupuje. Wiele osób jest zadowolonych. Ja bedąc u niej zerknęłam sobie tak tylko na składy to powiem, że w mojej ocenie lepsze składy sa np. w kosmetykach Sylveco. Można spróbować. Pamiętam, że koleżanka dzięki której poznałam te produkty sama je stosowała i twierdziła, że jest zdrowa dzięki nim a miała troche problemów ze zdrowiem. Wg. mnie najlepszy z tego był sam aloes. Mleczko czy inne produkty, jako, że pochodza z USA nie do końca są dla mnie zdrowe (może GMO), ale może się mylę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]