Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lip 2019, 23:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Kupiłem taki, dochodzi w ciągu 14 dni:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjaj_aYxs3KAhWDHA8KHWgqCdQQFggiMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.biovea.com%2Fpl%2Fproduct_detail.aspx%3FNAME%3DLITOWO-OROTOWEJ-5mg-200-Tabletki%26PID%3D3571&usg=AFQjCNHqC8PTxcX805WOoTdmQlfjUKagOw&sig2=YmHPlINxgdmlO-zdkjRnkQ

O licie pisał @Bow1 tutaj:
http://davidicke.pl/forum/post194073.html?hilit=rwa%20kulszowa#p194073

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 sty 2016, 23:28 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję :)

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Witam jezeli ktos jest zainteresowany kupnem adependu ldn prosze o kontakt na priv lub ada.turnal@poczta.pl

Witam Wszystkich. Moja pytanie jest : dlaczego są takie problemy z wypisaniem leku andepend przecież lek ten może wypisać lekarz rodzinny na zwykłej recepcie tak jak maść na hemoroidy czy coś innego . Z drugiej strony lek ten nie jest refundowany przez NFZ więc jest to woda na młyn koncernów farmac.

Z takiej samej przyczyny, jak mają problem z przepisaniem wit D3 w kroplach..
Jest to lek ograniczający uzależnienia, może mieć to wpływ..

Awatar użytkownika

potwierdzam. Moja endo nie chciała mi wypisać D3 w kroplach, bo według niej, nie było takiej potrzeby...Tylko nie wiem po czym to stwierdziła, jasnowidz czy co??? A lekarz pierwszego kontaktu nie zgodził się na wypisanie Adepentu, bo nie. taka była jego odpowiedź. A przecież podstawy miał, bo mam chorobę autoimmunologiczną.. Szkoda gadać, wiadomo po co są lekarze - do wypisywania recept zgodnie z zaleceniami koncernów a nie do leczenia ludzi.

Joanno zmień lekarza, albo idź prywatnie..
Czasami warto.

Awatar użytkownika

Zmieniam cały czas, tzn sama zleciłam sobie badania i w styczniu dopiero wyszło że wg lekarza mam Hashimoto. Teraz idę do kolejnego ale tak można po całej Warszawie :bangheadwall:
Koleżanka uważała, że ten jej endo jest ogarnięty, ale jak go zapytała czy może przejść na naturalne hormony zamiast syntetyku to na nią naskoczył w stylu "ależ jak można mieć takie pomysły skoro mamy teraz takie błogosławieństwo jak hormony 3 generacji??? Naturalnym to się leczyło w zamierzchłych czasach i to na szczęście już nie wróci"
Witki opadają.
Prywatnie też nie lepiej niestety, nie znalazłam w Wawie sensownego, leczę się sama. :zniesmaczony:

Cytuj:
"ależ jak można mieć takie pomysły skoro mamy teraz takie błogosławieństwo jak hormony 3 generacji???

- Jak można zabierać mi wczasy, prywatne lekcje angielskiego dla dzieci. nowe zimówki,
prezenty dla żony... lub... , jak ? Mruga

Cytuj:
Potędze witamin aż sześć stron poświęcił kilka lat temu „Time”6. Wśród licznych cytowanych wypowiedzi tylko jedna była negatywna. Lekarz, którego dziennikarz zapytał, co sądzi o uzupełnianiu diety witaminami i minerałami, odpowiedział: „Wszystkie potrzebne składniki możemy pozyskać z normalnego pożywienia. Jeśli będziemy je przyjmować dodatkowo, będziemy mieli tylko droższy mocz. Ludzie z Missouri powiedzieliby po prostu: nie ma potrzeby sikać dolarami”.

Jestem gotów każdego dnia oddawać z moczem dolara czy pół dziennie, bo i tak jest to najtańsze ubezpieczenie, jakie sobie można wyobrazić — ripostuje Wallach. — Jeśli nie zainwestujecie w swoje zdrowie i zdrowie waszych bliskich, będziecie musieli wydać duże pieniądze na leczenie siebie i swojej rodziny u lekarzy takich jak ten cytowany przez „Time”. Będziecie spłacać domy, mercedesy, wakacje swoich lekarzy i agentów ubezpieczeniowych.

Policzono, że gdyby tych samych pieniędzy, które są wydawane na badania medyczne, ubezpieczenia i system opieki zdrowotnej, użyto w stosunku do zwierząt, jeden hamburger musiałby kosztować 250 dolarów. I odwrotnie: gdyby wśród ludzi wdrożyć profilaktykę, jaką stosują hodowcy zwierząt, to miesięczne ubezpieczenie pięcioosobowej rodziny kosztowałoby tylko 10 dolarów.

Cytuj:
Jeżeli Twój lekarz uważa, że dodatkowe zażywanie suplementów nie jest ci potrzebne, lub że znajdziesz je w codziennym pokarmie, szybko zmień lekarza!

Im szybciej tego dokonasz - tym większą masz szansę cieszyć się długim życiem, w zdrowiu i dobrej kondycji.

Czego życzę Ci z całego serca.
dr Joel Wolles

Fragment z :
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_niezywi_lekarze_nie_klamia.html
Filmy w linku.

I tak to sie 'kręci'... ;)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witajcie, zarejestrowałam się dzisiaj. Podczytuję od dawna. :)

-- 26 lut 2016, 11:39 --

Witam, Zażywam adepend w małej dawce na depresję. + wit D. Dostałam receptę bez problemu, na szczęście. Ale znalazłam zamiennik, dużo tańczy - Naltrexone Hydrochloride Accord, 50 mg, niestety uchodzi za niedostępny, czy ktoś z Was używał ten zamiennik (ma taki sam skład jak adepend?) i może wie, gdzie go kupić? Szukam w aptekach, na razie łódzkich. Pozdrawiam.

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam. Udało mi się przeczytać większość postów. Postanowiłam więc napisać o moich doświadczeniach z LDN, ponieważ nie przeczytałam tu o nikim , kto leczyłby LDN choroby, które mnie się przytrafiły. Od 9 lat choruję na Mistenia Gravis, Gravesa Basedowa, najpierw nadczynność tarczycy, po 5 latach przekształciła się w niedoczynność tarczycy, jaskrę oraz od 4 lat choruję na posterydowe RZS. Przeszłam kilka terapii. Tak w skrócie, aby nie przynudzać ; radioterapia, Metypred 32 mg, kilkukrotne wlewy Solu-Medrol x5 po 800 ml, Encorton 40 mg, przez 4 lata, po nim odmówiła mi posłuszeństwa kora nadnerczy. 5 razy miałam wlewy imunoglobulin. Odstawiono mi sterydy i zaczęto faszerować mnie chemią. Imuran, CellCept, metatroksat 20 mg...i tylko coraz gorzej. Wpadłam w depresję, nerwicę lękową... o bólu, który musiałam znosić przez trzy lata tylko napomknę. A lekarze tylko rozkładali ręce. W końcu udało mi się znaleźć lekarza, który zapisał mi LDN.
28 marca będzie 2 lata jak biorę LDN. Przez pierwszy miesiąc 3 mg, potem 4,5 mg i tak jest do tej pory. Przez pierwsze 3 tygodnie nie odczuwałam żadnych efektów, ani lepiej, ani gorzej. Po 3 tygodniach nastąpił przełom, poczułam się tak źle, że nie mogłam nic zrobić. Ale w/g teorii,że musi się pogorszyć, aby zaczęło być lepiej...przetrwałam. Złe samopoczucie trwało 3 dni...a potem było już tylko lepiej. Tu informacja dla osób, które myślą, że samo łykanie tabletek zmieni wszystko. LDN zmieniło samopoczucie na lepsze, zniknęły czarne myśli, zaczęły pomału wracać siły. Ale po trzech latach bólu i oszczędzania mięśni, trzeba dużo czasu i dużo wysiłku, aby mięśnie wróciły do jako takiej kondycji. Trzeba ćwiczyć...mimo ,że boli, nie chce się...trzeba ćwiczyć i się ruszać. Pomału zwiększać wysiłek, ilość powtórzeń, wydłużać spacery. Samo nic się nie zrobi. Obecnie z osoby, która ledwo się ruszała, a przejście 100 metrów było niesamowitym wysiłkiem, potrafię przejechać na rowerze 25-30 km, przejść kilka kilometrów spacerkiem, wróciłam do pracy i mam się całkiem dobrze. Zbliżam się do 60-tki, co myślę jest istotne, ale mam nadzieję,że jeszcze uda mi się trochę pożyć normalnie. Nie znam nikogo , kto stosuje LDN na miastenię, nawet lekarz który mi je zapisuje nie ma takiej drugiej pacjentki. Gdzieś tam w tle, czuję ,że choroba jest ze mną...ale nie odczuwam jej dotkliwie. Wyniki tarczycy mam bardzo dobre, mimo iż zeszłam z dawki Eutyroxu zapisanej przez endokrynologa 50 mg codziennie, do 25 mg, co drugi dzień. Zatrzymała się jaskra. Niestety zmiany, które zaszły w stawach zanim zaczęłam brać LDN , nie cofnęły się, ale RZS dalej się nie rozwija.
Mam też córkę, która choruje na RZS i Hashimoto. Stosuje LDN od 3 lat. Mieszka w Irlandii. Odstawiła całkowicie Eutyrox na tarczycę, a wyniki ma świetne. Dolegliwości z strony RZS nie ma praktycznie żadnych.
Oprócz LDN bierzemy wit D3, wit. C lewoskrętną, MSM, co jakiś czas kwas alfaliponowy.
Na wszystko potrzeba czasu i wytrwałości. Kilka dni , czy nawet tygodni nie wystarczy , aby stwierdzić czy LDN działa i pomaga.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Ja nie mogłam zdobyć Adependu i dobrze się stało. Zamiast tego zrobiłam badanie na niedobory komórkowe i... okazało się, że akurat brakowało mi takich witamin i koenzymów, które odpowiadają za depresję i pozostałe bolączki, z którymi się borykałam. W tym Hashimoto. Również na szczęście od początku nie zgodziłam się na branie syntetycznego hormonu, bo to prowadzi w dłuższej perspektywie tylko pogorszenia, bez szansy na jakiekolwiek wyleczenie. A hashi można leczyć skutecznie. Zaczęłam uzupełniać składniki, których mi brakowało a poprawa samopoczucia i jasne myśli wróciły natychmiast, bez adependu ;) co mnie bardzo cieszy. Zamiast syntetycznych hormonów biorę naturalne (L-tyroksynę) i małe dawki płynu Lugola. Odrzuciłam gluten i kazeinę. Lekarzom pokazałam środkowy palec.

Witam wszystkich forumowiczów!
Na forum trafiłem przez przypadek szukając alternatywy leczenia Parkinsona. Dokładniej z tej strony:
http://www.monitor-polski.pl/cudowny-le ... n-adepend/

Jest to mój pierwszy post i za razem pytanie do Bow1 :)
Mam w rodzienie osobę chorą na Parkinsona i bardzo zainteresował mnie temat leku Naltrexon. Czy możesz doradzić od jakiej dawki zacząć, jak i kiedy brać? Ewentualnie co można jeszcze wdrożyć, po za lekami przepisanymi przez lekarza: Madopar, Amantix.

Po przeczytaniu książki Jerzego Zięby, wdrożyłem w leczenie już kilka rzeczy i minerały w postaci soli himalajskiej.
Aktualnie są to:
- Witamina D3 -15000IU (ale z tego co wyczytałem w temacie o D3, może być to za mało przy takiej chorobie, muszę jeszcze wysłać mamę na poziom wit.D3)
- K2-Mk7-100mg
- Witamina A -10.000IU
- Ocet z jabłek przed każdym posiłkiem (od niedawna)
- Witamina C w postaci Aceroli -500mg
- Witamina E Tocotrienols - 50mg

Chcę dodać jeszcze:
- Płyn Lugola
- Betaine HCL firmy Now Foods (ponieważ widzę spadki wagi i problem z przytyciem)
- Magnez Albion Chelat-133 mg
- Wcześnie wspominany Naltrexon. Coś mi się zdaje, że będzie problem ze zdobyciu tego leku, a lekarz prowadzący zrobi wielkie oczy, ehh.
Po prostu chce spróbować pomóc mamie, może jest jakaś alternatyw, a widzę, że na lekarzy nie ma co liczyć. Dzięki wykładom, wywiadom i książce "Ukryte terapie", bardzo sobie pomogłem. Było to kilka przewlekłych dolegliwości, chorób, z którymi uporałem się w bardzo prosty sposób, aż śmieszny. Uzupełniłem witaminy i minerały :D .

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

-- 04 mar 2016, 20:21 --

Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie odsprzedać cześć leku Adepend?
Bardzo proszę o kontakt PW, lub lukaku85@op.pl
Pozdrawiam!

Witam jestem nowa przeczytałam 19 stron bo szukam sposobu żeby naprawić niedoczynność tarczycy chce przestać brać eutyrox i zastanawiam się nad natlrexonem czy to mi pomoże np biorąc przez 6mc Oprócz tego mam refluks i przepuklinę rozworu przełykowego. Jestem odrobaczona metoda vola od 10 lat i przeszłam detoksykacje ziołami z metali cięzkich i toksyn. Oczyszczałam wątrobę metodą tombaka Zaliczyłam osteopatów i masaż czaszkowo-krzyzowo. Przeczytałam ziębe i stosowałam ocet jabłkowy przez 2mc i zoładkowo nie czuje refluksu i przepukliny moze czasami. Zakwaszanie w moim przypadku jest chyba cięzkie bo przez przepukline pali mnie przełyk.Byłam na diecie dabrowskiej.
Stosuje d3i k2 10.000j
wit c buforowana 3000j
cytrynian magnezu 2 tabl swansona
b12 bo miałam niedobory
pytanie do Thomasis, Bow1 czy dołozyc msm i dlpa czy ala czy spróbować naltrexon. Prosze o porade :) dziękuje

Cytuj:
Oprócz tego mam refluks i przepuklinę rozworu przełykowego.

Spróbowałbym metod Bołotowa : Zaburzenia deformacyjne w układzie pokarmowymstr. 58-68
z : http://www.igya.pl/images/produkty/bolotow.jpg

I sól 1 gram po posiłku, żeby zamknąc dolny zwieracz żoładka, zapobiegając mieszaniu
kwasu i pepsyn zołądkowych z alkalicznymi enzymami dwunastnicy.
To przyczyna zgagi i refluksu.
Tzw. odruch Sierdiukowa i efekt Bołotowa- Naumowa.
Jest wytłumaczona metoda stosowania świeżych wytłoków warzywnych (w kilku miejscach).
i kwas na glistniku jaskółczym zielu.
Przy wieloletniej diecie bezsolnej wprowadzanie tych metod należy wprowadzać stopniowo.

http://www.igya.pl/terapie-naturalne/69 ... i-bolotowa

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Dzień dobry,

w czwartek zaczęłam przyjmować LDN w dawce 2,5mg na noc. I od tego momentu mam niesamowite zaparcia, ciałkowicie mnie zatkało. Pytanie, czy to objaw przejściowy i minie, czy odstawić?
W internecie znalazłam takie info:
W motoryce układu pokarmowego odgrywają rolę dwa receptory opioidowe: delta i mi. Receptor mi oddziałuje bezpośrednio na sploty nerwowe błony mięśniowej. Sploty te stanowią część enterycznego (jelitowego) układu nerwowego, który kontroluje funkcjonowanie układu pokarmowego. W związku z czym każdy czynnik oddziałujący na wspomniane receptory jest w stanie wywołać zaparcia (Herndon, 2002).

Proszę o odpowiedź i poradę.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Jak czytam Bołotowa to czasem mam duuuuże wątpliwości bo przykładowo pisze:

"Najbardziej podatne na zakłócenia mikroflory układu pokarmowego i rozwój dysbakteriozy z ciężkimi postaciami skazy białkowej są dzieci karmione piersią. "

Przecież dzieci karmione piersią są najzdrowsze. Po drugie to nie karmienie piersią jest przyczyną zakłócenia mikroflory dziecka tylko nienaturalny poród. Gdy dziecko nie przechodzi przez kanał rodny pozbawione jest kontaktu z drogocennymi bakteriami i potem ma na tym tle spore problemy, ale to na pewno nie jest spowodowane karmieniem piersią.
W kolejnych przepisach autor poleca szklankę cukru dodawać do mikstur... ciekawe co na to osoby z kandydozą.... no i generalnie wiadomo czym jest cukier.

Joanno, cukier po kilkutygodniowym 'przekiszeniu' chemicznie nie jest cukrem.. Mruga

To baza dla tych enzymów, prof. to zbadał, sam cukier jest dla cukrzyków niekorzystny w jakiejkolwiek
postaci, ale Nieumywakin np. podaje taki jego 'zdrowszy' zamiennik':

Cytuj:
Jeden ze znanych naturopatów A .N. Czuprun przytacza receptę, dzięki której
spożywanie cukru nie będzie sprawiać przykrości .

Wziąć 750 g cukru pudru, dodać 200
ml przegotowanej, schłodzonej wody
i 200 ml miodu, zamieszać. Przechowywać
w zakrytym naczyniu. Następnie
mieszać przez 8 dni drewnianą
łyżką, 3 razy dziennie.
W wyniku tego sacharoza cukru rozszczepia się na fruktozę i glukozę,
które wchodzą właśnie w reakcje chemiczne bez żadnych strat energii (do
zapamiętania dla cukrzyków!) .

-- 20 mar 2016, 15:38 --

Cytuj:
"Najbardziej podatne na zakłócenia mikroflory układu pokarmowego i rozwój dysbakteriozy z ciężkimi postaciami skazy białkowej są dzieci karmione piersią. "

Też mnie to zastanawia.

greg2015 dziekuje

a czy biorąc betaina HCL przed posiłkami nie pozbede sie refluksu i przepukliny Nie zamkne w końcu zweiracza jak bede miala dobra ilosc kwasu?

greg2015 kupie książkę poczytam Na pewno muszę pozbyć sie refluksu a przez przepuklinę mi ciężko cały czas czuje kwas jak się budzę rano szczególnie. Juz mnie gardło zaczyna od tego bolec :(

czy ktoś stosował adepend na niedoczynność tarczycy?

magdynka35 pisze:
greg2015 dziekuje

a czy biorąc betaina HCL przed posiłkami nie pozbede sie refluksu i przepukliny Nie zamkne w końcu zweiracza jak bede miala dobra ilosc kwasu?

Nie stosowałem betainy, natomiast od dwóch lat sól kamienną. Dla mnie wystarczające.

Jest tu paru doświadczonych stosujących, wejdź w temat o betainie:
betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313.html#p184258

Te sposoby pomoga go 'zamknąć', musisz wypróbować, trzeba cierpliwośći i obserwacji organizmu.

Intimate Secretary * 6th Degree

mam do sprzedania za 110 zł paczkę Naltrexonu 28 tabl ./50 mg

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej.
Parasolu, oferta aktualna?

Pzdr

Witam
Pisałem już na forum jakiś czas temu, choruję na chorobę Leśniowskiego-Crohna
Adepend zakupiłem już wcześniej, lecz z jego zastosowaniem czekałem na zaostrzenie i pogorszenie samopoczucia, co było nieuniknione po zakończeniu leczenia biologicznego.

A teraz do meritum, większe problemy mam z zakupieniem wody destylowanej niż Adapendu :-P
Czy kupujecie ją w aptekach ? Byłem dziś w 4 i nie mieli. W piątej była, ale babka powiedziała mi, że ta woda po 16 godzinach od otwarcia jest już bezużyteczna. Powiedziałem do czego chcę zastosować to odradziła zakup większej butelki, kupiłem jakieś malutkie po 5 ml. edit to co kupiłem to okazało się być wodą do iniekcji, na razie z tym rozrobię ;p pytania poniżej nadal aktualne

Czy mógłby ktoś podać jakiej firmy wodę i gdzie ją kupujecie ? Najlepiej jakiś linki.
Czy ta woda rzeczywiście po 16 godzinach nie powinna być już spożywana ?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

A nie można w normalnej wodzie? Czytałem, że ludzie robią w normalnej, przegotowanej.

EDIT:
Dzięki za priva, parasol. To trudno, ściągnę chyba z Tajlandii. ;)

Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 21:19 przez Michalski, łącznie zmieniany 1 raz

Witam , czy ktos ma do odsprzedania naltrekson, w rozsądnej cenie lub kilka sztuk, weszłam juz we wszystkie fora i adresy , nawet kupiłam już 4 razy i nic z tego- straciłam tylko pieniadze. Od 3 lat prosze lekarzy by zaczeli mnie leczyć prawdopodobnie mam zesztywniające zapalenie stawów lub bolerioze – wynik negatywny co prawda , ale tłumaczenie lekarza że 3 lata temu miałam kleszcza nic nie pomaga .Wymyślają kolejne badania oczywiście odpłatne ,odsyłają do kolejnych specjalistów całą teczkę badań mam a jedyne co osiągnęłam to leki przeciw zapalne i tramal od których sypnął mi sie organizm doszło do tego że chodzic nie mogę , bolą mnie całe plecy , stawy praktycznie wszystkie, oko – ból okropny śpię po 16 godzin, do tego doszła tarczyca . Bardzo chciała bym móc dalej szukać przyczyny mojego stanu ale musze podnieść się z łóżka by dalej walczyć i błagać o leczenie. Po przeczytaniu waszych postów postanowiłam spróbować naltreksonu – jeśli ktos może mi pomóc w zdobyciu go od uczciwej osoby choć jednej tabletki żebym mogła sprawdzić czy to na mnie zadziała proszę o pomoc.
PYTANIE DO PARASOLA - CZY NALTREKSON JESZCZE AKTUALNY, może została gdzieś tabletka lub dwie, pozdrawiam

Niestety ,juz nie mam Naltrexonu , przykro mi , bo chętnie bym Panią poratował .
Inna sprawa to co może Pani pomóc jedna tabletka , czy też dwie , tu jest potrzebna cała seria , co najmniej przez pól roku branie Naltrexonu .Taka jest moje zdanie i opinia .
Proszę podać mi swójego E- maila na PW .
Pozdrawiam.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Ja zamówię zapewne stąd: http://www.buylowdosenaltrexone.com/

W pełni legalnie można stąd z UK, http://prescribe4me.co.uk/lowdosenaltre ... fault.aspx. Ino trzeba zapłacić za konsultacje telefoniczne 30 funtów i dogadać po angielsku.

Ja robię tak : słoiczek wyparzam następnie nalewam do niego wrzącej wody z czajnika oczywiście woda ze studni nie chlorowana i czekam aż wystygnie do tem.pokojowej .Następnie wyciągam strzykawką 25 ml wody a resztę wylewam tabletkę andepend przełamuję na pół i do słoiczka.Bardzo pięknie się rozpuszcza .Słoiczek trzymam w lodówce a nektaru zażywam 4 ml już ponad dwa miesiące.Andepend ,6chelatacji , dużo witamin mikroelementów mikstur nalewak robionych osobiście ziół zbieranych między innymi skrzyp polny uziemienie które sam skonstruowałem dały dużą poprawę zdrowia no i oczywiście zdrowe odżywianie .Leki psychotropowe które zażywałem wyrzuciłem do kosza miesiąc temu i nie mam zamiaru do nich wracać .W mojej chorobie są remisje ale teraz to jest chyba na maxa.Dziękuję Bogu że skierował mnie na to forum gdzie wspaniali ci wszyscy ludzie dzielą się swoimi wiadomościami i doświadczeniami ,chylę nisko przed nimi czoło.A teraz mam małe pytanie jak pamiętam nigdy nie śniło mi się nic a jak już to sny były za mgłą i czarno białe niewyraźne teraz nie ma nocy gdzie by mi się coś nie śniło ,sny wyraźne i pięknie kolorowe aż chce się iść spać .Wiele rzeczy się we mnie zmieniło może kiedyś opiszę wszystko ale jak na razie nic nie mówię aby nie zapeszyć.Wracając do moich snów może ktoś wytłumaczy co zmieniło się w moim komputerze.Pozdrawiam Wszystkich gorąco.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

melanii53 pisze:
Gdzieś tam w tle, czuję ,że choroba jest ze mną...ale nie odczuwam jej dotkliwie.

Bardzo dobrze to ujęłaś. Właśnie tak jest z adependem niby choroba minęła ale do końca nie i balansuje się między zdrowiem, a stanem chorobowym.
Po dłuższym czasie obserwacji doszedłem do wniosku, że aby doprowadzić się do całkowitego zdrowia należy zastosować dodatkowo odpowiednie kwasy tłuszczowe.
Bez nich całkowita odbudowa nie jest możliwa.
Posłużę się tu przykładem.
Miałem problem z takim maleńkim lejkiem, który doprowadza wazopresynę z podwzgórza do tylnego płata przysadki. Wazopresyna nie spływała ponieważ organy te zostały uszkodzone podczas operacji.
Byłem u jednego z najlepszych w Polsce specjalistów, który stwierdził, że "samo nie odrośnie bo jest uszkodzone mechanicznie, a w związku z tym niestety trzeba brać hormon do końca"
Po kilku miesiącach stosowania kwasów tłuszczowych odstawiłem wazopresynę i nie biegam co 5 minut do toalety. Nie muszę też wypijać kilku łyżeczek soli. Sód jest fajnie odzyskiwany, a gospodarka elektrolitami wróciła do idealnej równowagi.
I co odbudowa jest możliwa?
Tak jest możliwa, nasz organizm może zdziałać cuda.
Wracając do LDN jeżeli komuś pomaga jak najbardziej powinien stosować jednak w tym czasie należy szukać metody kompleksowej.
Ja postawiłem na kwasy tłuszczowe i teraz wiem, że dobrze wybrałem.
Tu zwracam się do Was wszystkich - nigdy nie poddawajcie się nawet wtedy gdy wielki autorytet twierdzi inaczej.
JoannaB pisze:
Zamiast tego zrobiłam badanie na niedobory komórkowe i... okazało się, że akurat brakowało mi takich witamin i koenzymów, które odpowiadają za depresję i pozostałe bolączki, z którymi się borykałam.

Odnośnie wszelkich testów, a pojawiło się ich całe góry. Mam nadzieję że w Twoim przypadku jest to test wartościowy, ja ogólnie o testach.
Byłem na takim teście i zamówiłem badanie na nietolerancje pokarmowe. Test wykazał, że mam nietolerancję na pszenicę, owies (to wiedziałem bez testu bo każdy człowiek ma taką nietolerancję). Nic test nie powiedział na temat kurzych jaj, a ja przekonałem się ponad wszelką wątpliwość, że ich nie toleruję. Moje częste złe samopoczucie właśnie spowodowane było spożywaniem kurzych jaj.
Czy to testy są kiepskie czy to jaja? :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Bow1 pisze:
Czy to testy są kiepskie czy to jaja? :)

Te testy to jakieś jaja. :) I niezły zarobek jak patrzę na ich ceny.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]