Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lip 2019, 23:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Chociaż to ja rozpocząłem dyskusję na temat adependu to już go nie stosuję. Owszem jakiś czas pomagał, dostarczył dużo ciekawych wrażeń, mnóstwo kolorowych wizji, bajecznych snów, a nawet chwile euforii.
Doszedłem jednak do wniosku, że nie jest to dla mnie najlepsze wyjście.
Obecnie stosuję betainę HCL płyn Lugola 2 - 3 krople dziennie, orzechy brazylijskie (źródło selenu), witaminę C z MSM, witaminę D3, wit. z grupy B w tym niacynę, B2, B12 itd. i oczywiście K2 MK7.
Od 10 dni stosuję również krzem organiczny ale nie ten OrSi bo moim zdaniem jest to dziadowski produkt bez żadnego pozytywnego wpływu. Najlepiej jest stosować pokrzywy, skrzyp lub pewien polski produkt. Teraz jednak nie napiszę jak się nazywa gdyż wcześniej muszę przetestować czy rzeczywiście pozytywnie działa. Na tą chwilę mam wrażenie, że tak właśnie jest.
Odnośnie kwasu alfaliponowego to rzeczywiście nie powinnaś go zbyt długo stosować gdyż z jakiegoś powodu po kilku miesiącach może spowodować pogorszenie samopoczucia.
Zamiast tego moim zdaniem warto jest wziąć przed każdym posiłkiem betainę. Ja stosuję betainę HCL firmy Now Foods. Po 4 kaps przed każdym posiłkiem. Dawka jest bardzo indywidualna i zależy od potrzeb, rodzaju posiłku i jego wielkości. Ja np zjadam 4 - 5 jajek, dwie kromki chleba na zakwasie z masełkiem. Taki posiłek trawię około 20 minut. Połowa wielkiej golonki 30 minut. 4 kromki chleba z masłem i serem trawię nie dłużej niż kwadrans. Jem dużo i wszystko na co mam ochotę ostatnio nawet twarogi tylko w takim przypadku wcześniej dodatkowo biorę 1g laktazy.
Stawy mnie nie bolą, zero problemów z tarczycą, przeważnie bardzo dobre samopoczucie tylko czasami mam jeszcze problemy, ale te spowodowane są chorobą onkologiczną.
Poczytaj sobie o betainie znajdziesz te materiały w temacie gdzieś poniżej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 paź 2014, 23:38 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Cytuj:
Ja np zjadam 4 - 5 jajek, dwie kromki chleba na zakwasie z masełkiem. Taki posiłek trawię około 20 minut. Połowa wielkiej golonki 30 minut. 4 kromki chleba z masłem i serem trawię nie dłużej niż kwadrans.

bardzo mnie interesuje w jaki sposób można określić czas trawienia.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

euroscan pisze:
bardzo mnie interesuje w jaki sposób można określić czas trawienia.

Po prostu czuję, że mam pusty żołądek, a ty nie czujesz?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam ,jestem tu nowa ....mam pytanie : czy MSM to suplement czy tez sklad czystych witamin ,i czy w aptece jest dostepny wlasnie pod taka nazwa MSM ? Jak rowniez 5 HTP - co to jest ?. Mam RZS od jakiegos czasu (miesiac) jestem na malej dawce Adependu biore 0,75 ....probowalam dawke zwiekszyc ale wystapily zaburznia snu ...owszem zasypialam ale po 3 ,4 godz . budzilam sie i nie moglam spac .Przy tej dawce spie , w ciagu dnia troche ospala ....i mam nudnosci lekkie .Nie wiem dlaczego.Biore vit D3 i wapno oraz magnez .Wczeniej bralam Alfa przed rozpoczciem kuracji z Adepend .Nie jestem na rzadnej diecie czasem wypije wino ( mieszkam we wloszech i tutaj zawsze podaja wino do posilkow) ale mi nie smakuje jak wczesniej ( to akurat nie problem Chcialabym dowiedziec sie cos n temat MSM i 5HTP .Bede wdzieczna za odpowiedzi

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

5 HTP - pięciowodny tryptofan. Nie polecam gdyż po pewnym czasie może pogłębić problem niedoboru endorfin.
MSM - siarka organiczna. Bardzo polecam ponieważ siarka niezbędna jest do budowy aminokwasów siarkowych. Nie sądzę jednak żeby udało ci się kupić to w aptece. Łatwiej jest zdobyć w sklepach internetowych.
RZS - powinnaś zastanowić się nad suplementowaniem jodu, dużych dawek D3, krzemu, wit C, MSM, wit z grupy B a także betainę HCL.

też zjadam 4-5 jajek na miękko ale czuję że dopiero mam pusty żoładek tak po 4, 5 godzinach.
do tego nie zjadam żadnego glutenu, nabiału (trudno, dieta paleo.)
czytałem, że białko trawi się najdłużej ponad 5 godzin, chyba białko jajka też.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Dzieki Bow1.przymierzam sie do brania betainy HCL lub Super Enzymes jak i krzemu i MSM musze tylko znalesc miejsca gdzie kupic .Tutaj we Wloszech raczej trudno .Musze poszukac w internecie na polskich stronach .I od jutra zaczynam diete paleo . Krzem ....zajrze na post o krzemie . Zycze milego wieczorku :) :)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witajcie, ponownie

Mój Tata miał problemy, o czym pisałem wcześniej, załatwiłem adepend, podawałem duże dawki wit C 1000 liposonalnej, siarkę organiczną też.
Zaczęły mu wracać całkowicie funkcje w zablokowanych kończynach prawych, ręka która była kłodą zaczęła normalnie funkcjonować, noga również, choć ona trochę pracowała. Wróciło normalne mówienie, kojarzenie, nieco skoczyła waga.
Gdy był na badaniach kontrolnych to miał wymioty, więc sprawdzili wątrobę i żołądek. Ta pierwsza nieco powiększona, żołądek w porządku. Jednak zaniepokoił lekarzy przełyk, wzięli wycinek, Tatę wypisali, i po kilku dniach stracił głos, ledwo szeptał, przestał przyjmować posiłki, a potem przestał przyjmować cokolwiek. Wreszcie zaczął wymiotować krwią.
Czekają na wyniki wycinka z przełyku, ale nam mówią, że to prawdopodobnie kolejny przerzut. Oczywiście może być inaczej, ale nie pozostawiają złudzeń.
Pytań ciśnie mi się kilka - czy gdyby nie wzięli wycinka to byłoby lepiej? Bo być może był tam już zasuszony guz a oni go ruszyli? Czy sądzicie że można coś Tacie podawać? Co sprawi, że mu wróci apetyt? Już teraz nie wymiotuje ale w niedzielę jeszcze "rzucił" się na jedzenie, a od poniedziałku dziobie jak ptaszek, ledwo co.
Ciężko mu się przełyka, nadal cicho mówi, choć dziś miałem wrażenie, że głoś próbuje się przebijać.
Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe podawanie adependu przywróciło funkcjonowanie kończyn. Ale teraz adependu nie podajemy, nie ma jak.
Czy zatem niezależnie od tego czy to przerzut czy nie poradzilibyście aby odwiedzać Tatę codziennie wieczorem i mu podawać adepend np rozpuszczony, aby łatwiej go przyjął bo z przełykaniem ma problem? A może powinniśmy coś innego podawać, macie jakieś doświadczenia?
Tata jest słaby, ale ma chęci do życia. Lekarze mówią, że go zawrócono z ostatniej ścieżki. Podają mu sterydy, ale mówią że nie będą robili badań kontrolnych guza w płacie czołowym i żadnych innych, bo i tak nic to nie da w takim sensie że tylko będą wiedzieli czy i jaki duży jest jeszcze guz a pozbyć się go nie będzie można.
Co zatem robić? Myślę, że gdyby więcej jadł to by odzyskał siły i by się mu poprawiło. A tak jest słabiutki, i nie wchodzi mu ani jedzenie szpitalne, ani domowe. Ma dietę zmiksowaną. Niczego nie zwraca, nie pojawia się krew, ręce i nogi są sprawne, sam chodzi to toalety, włącza tv, sam je. Ale nie je dużo.
Nie liczymy na cud, bo chyba już nie można. Ale co zrobić aby go wzmocnić w takiej sytuacji?
A może pić melasę miodu z sodą oczyszczoną? Ten włoski lekarz, Simoncini, utrzymuje że to niszczy guz. A w przełyku jeżeli jest to przecież powinno się piciem takiego specyfiku coś zadziałać.
Tylko co wybrać? Podawać na powrót adepend, przejść na sodę, a może dożylnie wit C?
Proszę, nie piszcie mi tylko, że ten czy tamten pisał o czymś gdzieś. Napiszcie mi o czym pisał, co radził, nie mam czasu na szukanie źródeł, muszę znać treść.
Aha - modlić się już modlimy. Pomóżcie zatem konkretami.

-- 16 paź 2014, 12:57 --

Niestety, mój Tata odszedł dziś rano...
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi, pomoc, wskazówki. Niestety, już za późno.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Prezes 76
Twój Ojciec był wielkim szczęściarzem ....... MIAŁ WSPANIAŁEGO SYNA ..... Życzę Ci z całego serca abyś na jego pamiątkę ... był szczęśliwym i spełnionym człowiekiem :)
Krystyna

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Biorę LDN od roku czasem z kilkudniowymi przerwami. Od lat męczę się z nerwicą natręctw myślowych, czasem depresją bo nie widzę już wyjścia z tych obsesji. Zaczęłam brać Adepend z wielkimi nadziejami, przeczytałam nawet książkę Julii Schopick. Ale niestety natręctwa mnie nie opuściły.

Kiedyś brałam tabletki z różeńca górskiego (chyba Rhodiola firmy Naturell) i trochę mi pomagały i myślę do nich wrócić.
Ale nie wiem czy mogę je łączyć z naltrexonem (zostało mi jeszce kilka tabletek Adependu i chce już je skończyć do końca - na natręctwa nie pomogły, ale może na inne aspekty zdrowia coś działają).

Pytam się ponieważ naltrexon i różeniec działają na wydzielanie endorfin i dlatego nie wiem czy mogę to tak razem mieszać.

@marta,,, może spróbujesz jakiś ziołowy lek uspakajający, bo widzę, że twoja nerwica Cię nie opuszcza. Ja mam w rodzinie problem trochę inny zapewne, ale też bardzo poważny. Moja kuzynka po odłożeniu leku psychotropowego (nie sposób go brać długo) zaczęła mieć po jakimś czasie olbrzymie problemy emocjonalne, i zaczęła się bezsenność nie do przezwyciężenia. Wskutek bezsenności zaczęła tracić momentami poczucie rzeczywistości; nadaktywny mózg wiecznie produkował myśli i obrazy nie dając możliwości snu, do tego doszły ataki paniki. Wspierałam ją bardzo i nie chciałyśmy by wróciła do leków psychotropowych. Wpadłam na pomysł zastosowania leku ziołowego opartego na rauwolfii żmijowatej, plus inne ziołowe składniki. Lek zwie się siledin. Jest na allegro, ale lepiej się go opłaca sprowadzić z Indii. Zadziałał rewelacyjnie, po paru dniach przespała pierwszą noc. Też suplementowała się witaminami i LDN, ale jestem pewna, że bez tego leku nie dałaby rady. Jest to silny lek medycyny ajurwedyjskiej, nie uzależniający i nie dający skutków ubocznych. Początkowo brała go w dużych dawkach a teraz bierze tylko podtrzymującą dawkę przed snem. Lek ten był stosowany przez Mahatmę Gandhiego jako środek uspakajający. We wskazaniach jest, że lek jest używany m.in. też w zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych. Jak jesteś zainteresowana to poczytaj na temat tych ziół, będących składnikami leku i sama zdecydujesz ...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Najczęściej przyczyną tzw choroby psychicznej jest układ trawienny albo raczej jego niesprawność. Siledin jest prawdopodobnie ok ale oprócz tego leku może powinnaś poszukać przyczyny.
Np zacznij od dostarczenia selenu w postaci naturalnej tj drożdże piwne i orzechy brazylijskie. Na allegoro jest naturalny selen z drożdży chyba po 200 mkg. Orzechy doraźnie wyciszą.
Następnie płyn lugola po kilka kropli i koniecznie betaina hcl 648 mg betainy i 150 mg pepsyny w 1 kapsułce. Zależnie od wielkości posiłku dobierz metodą prób i błędów odpowiednie dawki.
Odnośnie adependu i innych leków wpływających na poziom endorfin to raczej nie powinnaś ich łączyć.

Intimate Secretary * 6th Degree

Muszę tutaj troszkę się wtrącić, aby uważać z tym płynem lugola i zaczynać bardzo ostrożnie nawet od pół kropli, czyli w szklance z wodą wymieszać krople lugoli i z tego wypić pół szklanki, a resztę do zlewu. po paru dniach zwiększyć do jednej. Zwiększamy bardzo wolno, bo możemy mieć problemy, piszę to na podstawie własnego doświadczenia. Biorąc jod trzeba się również suplementować selenem. Oczywiście ja sama uważam, że jod jest bardzo ważny i sama zaczęłam również pić płyn lugola, ale bardzo ostrożnie i jak do tej pory, jest dobrze, serce się nie wścieka.

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam wszystkich. Jestem tu nowa, przeczytałam cały ten temat i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy. Od razu postanowiłam wprowadzić pewne zmiany do swego życia. W piątek zrobiłam wyniki wapnia, fosforu i wit. D z krwi - jeszcze ich nie odebrałam, ale mam pytanie do bardziej obeznanych i doświadczonych: jak je czytać i interpretować? Tzn. jakie ewentualnie suplementy wprowadzić i w jakich dawkach, by sobie nie zaszkodzić? Mam zamiar rozpocząć kurację naltreksonem w niskiej dawce (choć w Polsce za cholerę nie idzie mi go zdobyć... :( - a dolega mi dyskopatia lędźwiowa i zwyrodnienie stawów kolanowych, do tego podejrzewam zespół chronicznego zmęczenia, bo od dłuższego czasu czuję, jakby dosłownie powietrze ze mnie schodziło i nic nie jest w stanie mnie zregenerować), ale postanowiłam wcześniej nieco oczyścić swój organizm (ufff amalgamaty dawno usunięte i szczepionki też dawno były, ale kuracja ALA wg raportu Cutlera nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie). Już zażywam betainę hcl w dawce 900 mg (2 tabsy do posiłku) i muszę stwierdzić, że to naprawdę działa, choć podchodziłam do tego dość sceptycznie - czuję, jak mi się jedzonko w brzuchu trawi :) cuuuudowne uczucie... :D moja dr rodzinna odmawiając wypisania adependu stwierdziła m.in., że ten lek również może mnie uzależnić... bo działa na opioidy, a wszystko co działa na opioidy uzależnia przy dłuższym stosowaniu, choćby w najmniejszej dawce... :/ i tu mam trochę obawy - czy tak rzeczywiście może być? Proszę osoby dłużej stosujące ldn o merytoryczne wypowiedzenie się. Z góry dziękuję :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

LDN stosowany jest przez wiele tysięcy osób na całym świecie i nie spotkałem się z przypadkiem uzależnienia. Owszem leki, które dostarczają endorfiny lub blokują ich rozpad uzależniają i w efekcie stan się pogarsza.
LDN jedynie po pewnym czasie (jest to bardzo zróżnicowane) przestaje działać i należy wówczas przerwać terapię, a następnie wznowić.
Odnośnie badań poziomu wapnia, fosforu i wit D to będziesz miała oprócz uzyskanej wartości widełki normy łatwo więc sama stwierdzisz czy mieścisz się w normie.
Nie rozumiem jednak dlaczego wykonałaś te badania. Np taki poziom wapnia o czym ma świadczyć?
Wit D3 bez badania wiem że masz niski poziom, no chyba, że ostatnie miesiące spędziłaś na plaży w północnej Afryce lub suplementowałaś tą witaminę.

Tak zgadzam się z BOW1 istota problemu tkwi prawdopodobnie głębiej. Powiedziałabym nawet, że na poziomie medycyny komórkowej, deficytów czy nadmiarów pewnych pierwiastków bardzo istotnych dla naszego zdrowia, enzymów. Np przyczyną olbrzymich problemów zdrowotnych jest nadmiar miedzi w organiźmie. Miedź ma ogromny wpływ na układ nerwowy; jest neurotoksyną; gdy jest obecna w
dużych ilościach zmienia poziomy neuroprzekaźników w organiźmie - powodując niską dopaminę, wysoki poziom noradrenaliny i ciągłe zmiany w poziomach histaminy.Zbyt wysoki poziom miedzi zakłóca również działanie GABA - innego ważnego neuroprzekaźnika. Daje to bardzo poważne objawy chorobowe takie jak wahania nastrojów, depresję, lęki,bezsenność, zapalenia jelit i dalsze uszkodzenia neurologiczne.Miedź wpływa również na układ endokrynologiczny.
Jej nadmiar jest odpowiedzialny m.in. za bezpłodność,depresję poporodową, poronienia, cysty na jajnikach i dysfunkcje seksualne.Ma też wpływ na funkcjonowanie tarczycy.

Miedź, ponieważ jest ściśle związana z metabolizmem estrogenów, histaminy i neuroprzekaźników więc brak równowagi tego minerału może narobić sporo zamieszania.
Drugim ważnym pierwiastkiem jest cynk. Cynk i miedź są antagonistami. Przy czym ważny jest stosunek miedzi do cynku, a nie tyle ich same wartości. U zdrowych ludzi powinien być od 0,7:1 do 1:1, a ludzi z problemami neurologicznymi wynosi 2:1.
Cynk jest istotny dla organizmu zwłaszcza wtedy gdy jest wykryty wysoki poziom miedzi.Cynk uczestniczy w produkcji insuliny, tworzeniu progesteronu, testosteronu, neurotransmiterów, antyciał, kwasu solnego i enzymów trawiennych. Pomaga chronić nabłonek traktu jelitowego, chroniąc przed tzw przeciekającym jelitem.
Najlepszym sposobem redukcji miedzi jest właśnie cynk. Następnie efekt synergii usunięcia miedzi daje mangan i molibden oraz witamina C.
Źródła miedzi:
- łożysko - miedź może przechodzić poprzez pępowinę od matki do dziecka
- picie wody z miedzianych rur wodciągów
- palenie papierosów
- jedzenie bogate szczególnie w miedź (m.in.orzechy,czekolada,awokado, wątróbka, ziarna zwłaszcza
pszenica, soja i inne)
- sztuczne barwniki do żywności
- multiwitaminy zawierające miedź
- doustne tabletki antykoncepcyjne
- wkładki domaciczne
- Xeno-estrogeny (pestycydy, plastiki, hormony wzrostu używane w hodowli zwierząt etc i inne
petrochemiczne pochodne)
- dieta uboga w cynk (będącym naturalnym antagonistą miedzi)
- zła absorpcja jelitowa cynku, genetyczne zaburzenia (choroba pyroluria) mogą mieć wkład do zmiany
wskaźnika miedź:cynk przyczyniając się do wzrostu miedzi
- nasze gleby; stają się one deficytowe w takie pierwiastki śladowe jak cynk, mangan i selen, które to
kontrolują poziom miedzi w naszym ciele.
- długotrwający stres poprzez wzrost aldosteronu przyczynia się do wzrostu zasobów miedzi bowiem
niedobór adrenaliny ma wpływ na obniżenie ceruloplazminy (proteiny wiążącej miedź)

Jak się pozbyć tzw Hypercupremii?

- wzmocnienie systemu nerwowego - cynk, magnez, witaminy B complex, unikanie używek (narkotyki,
kawa, cukier, konserwanty), techniki relaksacyjne, joga, oddychanie sauna, ćwiczenia,nieprzerwany
sen
- suplementacja antagonistami miedzi: cynk, mangan, molibden, witamina C, selen. Szczególnie cynk,
kwas foliowy, fosforan pirodiksalu i selen są ważne dla produkcji metalothioniny (proteiny wiążącej
miedź), każdy człowiek niestety wymaga różnych dawek tych minerałów zależnych od wyników
badań i ew. występujących niedomagań zdrowotnych (choroby pyrolulia, czy zaburzenia
metylacji).Wzrastające poziomy cynku okazują się powoli minimalizować następstwa chorób, jako , że
miedź jest powoli usuwana z organizmu.Samo usuwanie może spowodować chwilowe zaostrzenie
symptomów, które powoli ustępują z czasem. Nasilenie symotomów jest zależne od poziomu miedzi
w tkankach, liczby patogenów w jelitach(drożdżaki, pasożyty, bakterie) i ogólnej kondycji
zdrowotnej. Symptomy usuwania miedzi to: nudności, luźne stolce, bóle głowy, nadmierna
stymulacja, bezsenność, "mgła" w mózgu.
- unikanie źródeł miedzi
- zastosowanie agentów chelatujących - np Zeolite (to szczególnie w przypadku pyrolurii czy zaburzeń
metylacyjnych)
- zastosowanie filtrów usuwających miedź z wody pitnej
- stosowanie diety (jeść dużo świeżych, organicznych sezonowych, warzyw i owoców).Dostosować
trzeba dietę do jedzenia bogatego w cynk a ubogiego w miedź m.in. czerwone mięso, kurczaki (bez
hormonów), jajka, pestki dyni, Zredukować m.in. orzechy, czekoladę, kawę
- wsparcie systemu trawiennego, leczenie i przywrócenie właściwej flory bakteryjnej jelit poprzez
probiotyki, dietę zgodnie z wytycznymi do zwalczenia kandidy. Niezbilansowanie miedzi prowadzi do
środowiska anaerobowego w jelitach co skutkuje przerostem drożdżaków, pasożytów i bakterii.
Długotrwały deficyt cynku prowadzi do wzrostu prawdopodobieństwa wystąpienia tzw
przeciekającego jelita, zmniejszenia poziomu kwasu solnego w żołądku, przerostu drożdży i
nietolerancji pokarmowej.

żródło http://hubpages.com/hub/Hypercupremia-High-Copper

Bow1 pisze:
Nie rozumiem jednak dlaczego wykonałaś te badania. Np taki poziom wapnia o czym ma świadczyć?
Wit D3 bez badania wiem że masz niski poziom, no chyba, że ostatnie miesiące spędziłaś na plaży w północnej Afryce lub suplementowałaś tą witaminę.

Dziękuję Bow1 - no to moje wątpliwości co do naltrexonu zostały rozwiane.
Badania wykonałam, gdyż po wykarmieniu piersią dwójki dzieci mam ostre niedobory, a nie chcę się suplementować w ciemno, by sobie przypadkiem nie zaszkodzić. Ostatnio lekarz stwierdził zmiany zwyrodnieniowe w kolanie i w sumie po części sam zasugerował posprawdzanie poziomów. Wiem, że vit. D3 w nadmiarze może zaszkodzić. Największy dylemat mam z dziećmi, bo nie bardzo widzę ich kłucie w celu monitorowania poziomu, a chciałabym i im suplementować vit. D3 (tym bardziej, że pediatrzy sami to zalecają, póki dziecko nie przestanie rosnąć, ale w dawce 400 iu). Poza tym to badanie do najtańszych nie należy - sama zapłaciłam za nie 90 zł... :shock:
Dla poszukujących naltreksonu mogę podpowiedzieć, że w Serbii jest on sprzedawany bez recepty - szkoda tylko, że sprzedaż leków on-line jest tam zabroniona. Może ktoś będzie tam na wakacjach lub przejazdem, to może skorzysta... Prawdopodobnie tak samo jest w krajach WNP, ale tego nie wiem napewno.

Bardzo się cieszę ,że tak zacny Wątek odżył znowu. W najbliższym czasie postaram się ze swej strony podzileić swoimi doświadczeniami szczególnie jeśli chodzi o wplyw Naltrexonu na nasze samopoczucie psychiczne , w którym to Naltrexon najbardziej i najodczuwalniej mi pomaga .
Pozdrawiam .

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dziękuję why? za ten materiał. Dużo mi to wyjaśniło. Dzięki

Mam pytanie - jak zrobić srebro koloidalne domowym sposobem? Jeden z forumowiczów pisał, że przedłuża to trwałość naltreksonu na mokro. Z góry dziękuję za odpowiedź.

trudno jest zrobić dobre srebro koloidalne domowym sposobem.
warunków dla dobrej produkcji jest kilka:

- elektrody srebrne o czystości 99.9
- mieszadełko wody destylowanej
- zmiana polaryzacji napięcia podawanego co 5 minut.
- stabilizacja prądowa zasilania.
- dobranie wartości prądu do powierzchni elektrod.
- miernik PPM
- produkcja srebra o wartości <= 9 PPM.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam!
Zamierzam kupić na goldpharmie naltrexon.Mam pytanie czy Revia 50 mg 28 tabletki zł 204.55
BRISTOL MYERS SQUIBB to jest to samo co naltrexon.Bardzo proszę o odpowiedz!

Tak to to samo. Powodzenia t-kreska!

Gdyby ktoś potrzebował, mogę odstąpić swój Adepend.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, moja znajoma choruje na Crohna, czy kuracja podana w pierwszym poscie bedzie dobra , czy moze cos trzeba jeszcze dodac ?
jak by co kontakt pod gg 1531053

Witam , ma pytanie i bardzo prosze o odpowiedź.Czy ktos z Was ma może namiary na tańsze sklepy z olejem z konopi Ricka Simpsona?,,MedicCanna,, z Holandii ma za 10ml 600.00 Euro. Zdiagnozowano u mojego męża raka trzustki, 2 miesiace leczenia ,,0,, razultatu, stan sie pogarsza. Pisze w tym watku, poniewaz go sledzę, mam Adepend i wszystkie dodatkowe produkty, które nalezy przyjmować z nim. Pomyslałam również o tym oleju, czy ktos z Was może go stosował? Ma on właściwosci lecznicze niemal na wszystkie schorzenia, czy ewentualnie można by go łaczyc z Naltrexonem?
Bogus , może cos podpowiesz? Za wszystkie opinie i podpowiedzi będe bardzo wdzięczna.Pozdrawiam Wszystkich z tego watku i bardzo dziękuje we własnym imieniu, że dzielicie sie swoja , tak olbrzymia wiedzą.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Przykro mi z powodu choroby Twojego męża.
Znam szczegóły przypadku wyleczenia się z raka trzustki. Chory jest lekarzem i stosował kwas alfa- liponowy dożylnie. Po zakończeniu iniekcji stosował formę doustną leku, która miała działanie podtrzymujące.
Nie sądzę jednak żebyście sobie poradzili z iniekcjami bez fachowej pomocy. Chciałbym jednak abyś skierowała swoje zainteresowanie w kierunku iniekcji kwasu alfa-liponowego oraz askorbinianu sodu. Moim zdaniem tylko te radykalne metody mają szansę powodzenia w takiej chorobie.
Olej o jakim piszesz można stosunkowo łatwo zrobić ale surowiec czyli marihuana z której robi się ten leczniczy olej jest zakazana w Polsce. Koszt produkcji tego oleju jest bardzo wysoki z uwagi na cenę surowca. Gdybyś jednak jakoś zdobyła surowiec to w sieci są opisy produkcji oleju. Wystarczy wtedy tylko alkohol etylowy, naczynia, filtry i troszeczkę wolnego czasu, a konkretnie kilka godzin. Newralgicznym momentem jest odparowywanie alkoholu już z ekstraktu gdyż łatwo jest zepsuć produkt.
Gdybyś się na to zdecydowała to pilnuj i nie odchodź nawet na chwilę od naczynia podczas odparowywania.
Ważny jest też dobrej jakości surowiec gdyż wielu handlarzy "wzbogaca" swój towar dodatkami niekoniecznie pożądanymi.

Bow-1 :serce: zawsze na Ciebie mozna liczyc, już tyle razy mi tutaj pomagałes bardzo dziękuję. Tak, ja mam tą cała technologie produkcji tego oleju, problemem jest faktycznie nzdobycie suszu, jak napisałeś, nie da rady ściagnąć go z Holandii, choć mam tam rodzinę. Mysłałam o kwasie alfalip.rozmawiałam z profesorem prowadzącym z UWM w Olsztynie, ale nie chcą mu nawet dożylnie podawać wit.C, chociaż w Warszawie na Wołoskiej w MSWiA juz tą metode przy trzustkach stosują. Udało mi sie jedynie wymóc na lekarzach podawanie wit.D-3, jak napisałeś we wczesniejszych postach 60.000U -6 tabletek dziennie + wit.C ale tylko doustnie, mniejsza przyswajalność, ale zawsze coś. Zastanawiam się, czy kwas alfaliponowy mozna mu podać doustnie, jesli jest cały czas pod kroplówkami-odżywianie pozajelitowe? Będę wdzięczna za jakies sugestie.
Raz jeszcze bardzo dziękuję.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Już od połowy XX w znane jest lecznicze działanie ALA, a Bergson w latach 70-tych udowodnił, że w części przypadków można kwasem alfa-liponowym wyleczyć raka trzustki. Wiem, że ALA w iniekcjach radzi sobie nawet z ostatecznymi uszkodzeniami wątroby jednak z trzustką nie zawsze.
Nie dziwię się lekarzom z Olsztyna gdyż obecny system leczenia wymusza na lekarzach postępowanie zgodne z procedurami, a procedury są tak skonstruowane aby odpowiednie firmy zarobiły określone pieniądze. Przecież to wszystko wiesz.
Czy warto podawać doustnie? Oczywiście warto podawać doustnie ALA.
Tak przy okazji dodam może komuś się przyda - ALA np. ten Thiogamma 600 Inject chociaż może być inny producent podaje się w dożylnej infuzji w 250 ml 0,9% NaCl najczęściej nie szybciej niż 2 ml/min.

Dziękuję :bużki:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]