Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 sie 2014, 1:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

joko1 do BOW1 prywatnych namiarów nie podaję. Od tego jest priv z twojej strony do niego.
Co do LDN 2ml pierwsze 2 tygodnie potem podniesienie dawki na 3,2ml do końca opakowania. Jak to z lekami alopatycznymi bywa nie na wszystkich działa to tak samo , czasem nie działa wcale lub działa tak minimalnie że nie zobaczysz różnicy z LDN i bez. Jak osoba jest podatna i ma odpowiednio nastawiony mental wtedy jest jak zawsze o wiele prościej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 sie 2013, 16:18 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree

@neewton, możesz zapytać go o zgodę, dla osoby, która potrzebuje pomocy. Tu długo czeka się na opublikowanie postu. Poza tym nie wiem dlaczego, ale nie moge pisać PW, wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień. Gdybym mógł, nie prosiłbym o kontakt :)

Rozumiem że znajomemu podałeś cała paczkę LDN? A coś poza tym podawałeś ?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Naltrexon Adepend mozna dostać w gotowych 4mg dawkach przez strone www.lekarstwonaraka.com.pl
Najlepiej popijac woda z aktywnym wodorem.

joko1 pisze:
Rozumiem że znajomemu podałeś cała paczkę LDN? A coś poza tym podawałeś ?

Standardowo moje wynalazki wraz z uzupełnieniem witamin i soli mineralnych. :)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Do Arthy

Minął już ponad miesiąc od ostatniego wpisu na temat Twojej przygody z LDN. Jestem bardzo ciekawy czy udało Ci sie calkowicie zaleczyc luszczyce. Sam mam zamiar zaczac stosowac Adepend z powodu tej choroby. Ciekawi mi rowniez jak czuje sie twoj synek.

Pozdrawiam

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

@Piter1111 poczytaj tam tez jest na temat łuszczycy.

Link do książki: http://chomikuj.pl/jawjol/Dbaj+o+swoje+zdrowie+i+udod*c4*99/dr.Ewa+D*c4*85browska-oczyszczanie+ogranizmu/Ewa+D*c4*85browska+-+Cia*c5*82o+i+ducha+ratowa*c4*87+*c5*bcywieniem,998102616.pdf

Jestem w trakcie czytania i powiem że książka świetna. Jedyne co może Cie zniechęcić to relacje ludzi z "radia maryja" mi to jednak nie przeszkadzało. Treść jaka przekazuje nie ma nic wspólnego z tym radiem, chodzi o tą naukową. Posłużyło ono jako narzędzie do zbioru świadectw ludzi którzy zmienili sposób odżywiania i jakie zmiany zaszły po stosowaniu diety. Ta część moim zdaniem jest świetna, oglądałem trochę świadectw ludzi którzy byli na terapii Gersona a tutaj mamy ich pod dostatkiem :)

Pani Ewa Dąbrowska jest nasza rodzimą Polką :) Polką która zajmuje się tematem zdrowego odżywania i ułożyła dietę do polskich warunków klimatycznych i strefy w jakiej żyjemy.

Sorki za offtop.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

@ Sławek

Dziekuje za odzew, oczywiscie czy pomoze tego nie mozna byc pewien, w koncu 100% pewnosci nigdy nie ma. Aczkolwiek, z tego co czytalem na anglojezycznych forach mojej choroby ludziom pomaga, a w moim przypadku, gdzie zwyczajnie terapie standardowe nie przynosza zadnego efektu, i mam to na wypisach ze szpitala, to jest jedno z wyjsc, innym jest kolektomia czyli wyciecie mi jelita gubego i zycie z plastikiem przyczepionym do brzucha (stomia).

Wlasciwie przy ostatnim pobycie juz mi zaczeto to proponowac, a chcialbym zauwazyc, ze jednak tą chorobe nieleczona mialem przez ok 5 lat przed wizyta, lekkie krwawienie bez zadnych biegunek, dopiero po pojsciu w koncu do lekarza za silnymi namowami rodziny, zaczeciu brac sterydoterapii, immunosupresji i nnymi chemiami stan w ciagu roku pogorszyl sie do totalnej biegunki z sama krwia 15-20x dziennie w najgorszym momencie.

W tym momencie jesli pojde do szpitala wlasciwie pewna jest kolektomia.

Podaje mail: emil187 @ o2. pl
oraz gg 2241063

Jakbys mogl prosze sie odezwac, botu strasznie ciezko cokolwiek zrobic, na priv sie nie da, na posty czeka dosc dlugo..

Edit.:
Lekarz, ktory mial mi przypisac, niestety nie bedzie mogl, boi sie kontroli ;/ a jest tylko lekarzem ogolnym, rodzinnym. Wiec znow kolejna nadzieja odpada.
Szukam dalej, jak Ktos bylby w stanie sprzedac ten lek prosze o kontakt, Sławek prosze napisz na mail albo gg.

Tak przy okazji, podaje wyniki 2 fazy testow, przedostatniej przy leczeniu Crohna, Crohna leczysie identycznie jak moje CU.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21380937

Sa to wyniki przedostatniego etapu badan przed wprowadzenie w Stanach tego leku jako leczenia na CU/Crohn.
Aktualnie trwa 3 etap. Jak widac skutecznosc jest w miare niezla, 88% poprawy ogolnej, oraz 78% poprawy endoskopowej (potwierdzonej badaniem kolonoskopowym).
Najwiecej badan i prob prowadzi sie chyba i tak na Stwardnienie Rozsiane i autyzm, aczkolwiek tu nie szukalem zadnych badan oficjalnych.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

slydago pisze:
Jakbys mogl prosze sie odezwac, botu strasznie ciezko cokolwiek zrobic

Wyślij mi proszę na priv swój adres. Mam 24 tabletki ponieważ 4 zużyłem ale pozostałe wystarczą na około 260 dni.
Te będziesz miał gratis ale następne spróbuj gdzieś załatwić.

Teraz parę zdań na temat moich doświadczeń z adependem.
Jak już pisałem terapię rozpocząłem 09.02.2013. Mialem straszne problemy z hormonami i wszystkim co się z tym wiąże. Naprawdę było tego wiele. Problemy ustąpiły i tak było przez ponad 4 miesiące. Jednak po tym okresie adepend przestał działać.
Odstawiłem więc aby zrobić przerwę a następnie wrócić. Jednak po odstawieniu leku poczułem się bardzo dobrze i tak pozostało do dzisiejszego dnia.
Pojęcia nie mam co się stało ale samopoczucie mam doskonałe i wszystkie hormony w normie. Mam nadzieję a właściwie to coś więcej niż nadzieja, że choroba, złe samopoczucie, skoki poziomu cukru itd nie wrócą.
Dodam tylko, że równolegle stosowałem 2x1 po 600 mg kwas alfa liponowy oraz witaminę B complex z dużą dawką B12.
Przed kuracją nie moglem już nic jeść. Po każdym pokarmie czułem się źle, a teraz mogę jeść wszystko i jem, jem i jem. Nie, nie utyłem a nawet schudłem 2,5 kg. Cieszę się, wierzcie mi bardzo się cieszę.
Mam tylko jeden problem, zastanawiam się co mi pomogło.

Intimate Secretary * 6th Degree

To fajnie że tak dobrze zadziałało. Brałeś jeszcze chyba D-3, w jakich dawkach ?
A robiłeś badanie na koniec , ile masz D-3?
Żona ma RZS i bierze LDN już drugi miesiąc i po 5000 IU, ale poprawy nie widać :zły:

Bow1, a po czym nastąpiła znaczna poprawa? Przyjmowałeś wit D3? Jutro zamawiam ALA. Jednak co sądzisz o jego stosowaniu przy wielu plombach amalgamatowych? Poza tym bardzo Cię prosze odezwij się na maila: buzzy_101@tlen.pl .

Secret Master * 4th Degree

Jak to dobrze Bow1, że się odezwałeś i dobrze się czujesz. Mam do Ciebie pytanie to jakie dawki stosowałeś jeśli zużyłeś tylko 4 tabletki przez 4 miesiące. Pisałeś, że Twoja mama i kuzynka też brały naltreksone, napisz czy im też pomógł. Ja biorę już ok. 4 miesięcy i jedno co mogę stwierdzić to działa na poprawę nastroju, co do reszty to dopiero po badaniach napiszę.
Joko1 z tego co czytałam to plomby amalgamatowe są szkodliwe i powodują wiele dolegliwości, powinnaś wymienić je, bo może to one są przyczyną twoich dolegliwości i ja bym nie brała ALA, bo możesz sobie narobić kłopotów. Może poczytaj http://www.dzieci.org.pl/forum/chelatacja-wedlug-a-cutlera/rodzice-autystow-tez-sa-zatruci/

Tylko że u nas nikt w bezpieczny sposób nie usuwa tych plomb w kraju z tego co wiem, tak?

Awatar użytkownika

Tak D3 brałem ale od wiosny nie biorę, przecież jest słoneczko.
Plomby usunąć można razem z zębem, to chyba bezpieczne. Wolałbym nie mieć zęba zamiast taką plombę ale decyzja należy do Ciebie jako1
Stosowałem 4,5 mg, a zużyłem chyba z dziesięć opakowań albo więcej gdyż dużo tego rozdałem.
teresad w moim przypadku było bardzo dziwnie tzn początkowo przez 4 miesiące była ogromna poprawa, a po tym okresie pogorszenie. Po całkowitym odstawieniu nastąpiła poprawa ale taka gruntowna poprawa.
Pojęcia nie mam jak to wyjaśnić.
Może jakiś pozytywny wpływ ma to, że prawie cały czas spędzam na słońcu. Pływam po ukochanych Mazurach i rzadko bywam pod pokładem.
Dodatkowo ALA, wit B kompleks, DLPA. Dobrałem też właściwe dawki hydrokortyzonu tzn 10 mg tuż po przebudzeniu.
Dla mnie najważniejsze jest to, że wreszcie mogę funkcjonować.
Odnośnie kuzynki z RZS-em ona też zmuszona była odstawić naltrekson na kilka dni bo przestał działać ale po przerwie ponownie zadziałał.
Zainteresował mnie również artykuł o boraksie. Postanowiłem przetestować ten środek w aspekcie pozytywnego wpływu na część gruczołów.

@ Bow1

Niestety nie moge wysylac wiadomosci:

Cytuj:
Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować.

Generalnie dosc dziwne to forum. Wlasciwie nic nie mozna robic.

Bow1 Prosze o kontakt mailowy badz gg:

emil187 @ o2 .pl
badz gg: 2241063

Dzis kolejna runda po lekarzach, 2 rodzinnych powiedzialo, ze nie moze przepisywac lekow specjalistycznych, 2 gastrologow nie moze przypisywac lekow ktore nie są standardowa terapia na moja chorobe, a do psychiatrow trzeba sie zapisywac telefonicznie, bo przyjmuja po jednym dniu w tygodniu, zaplacic 100zl za wizyte i zadnej pewnosci nie ma ze przypisza cokolwiek ;/ W Polsce jedynie mozna umierac.

Bow1 Chetnie zaplace za ten lek, nie chce na nikim zerowac, wlasnie zaczalem czytac o wypisywaniu lekow z Czech, bo wlasciwie wydawalo mi sie ze zadnego innego wyjscia nie mam. Skotaktuj sie prosze przez e-mail badz gg.

Pozdrawiam

O kwasie alfa-liponowym
http://www.dluzszezycie.pl/artykuly-o-zdrowiu/odmladzanie-i-aktywacja-genow-mlodosci/kwas-liponowy-odwraca-uszkodzenia-mitochonrium

hankasz7 pisze:
Witam :)
Jestem tu pierwszy raz na tym forum.
Niedawno w sklepie zaczępiła mnie nieznajoma ponieważ wydawało jej się że mam S.M.
Niestety miał rację.Zaczęła mi opowiadac o terapii kwasem alfa liponowym i naltreksonem.
Poleciła pismo Nexus nr.1(87)styczeń-luty 2013 w którym jest wywiad z dr.Berksonem jak zaczął stosowac kwas alfaliponowy i polecila mi książkę Julii Schopick o terapiach tymi specyfikami(muszę ją sobie kupic)Powiedziała że Ona stosuje to na RZS.
W Gdańsku jest jeden człowiek który stosuje to od kilku lat i zastopował sobie S.M a nawet objawy cofnęły się.To tyle wiedzy od tej kobiety p.Basi.
Zaczynam zamawiac te specyfiki a po naltrekson idę do mojego ojca który jest lekarzem.
Mam nadzieję że mi to wypisze :boisie: :D
A cytrynian magnezu znalazłam tu:

http://e-vita.istore.pl/pl,product,4003969,cytrynian,magnezu,120,tabletek,225,mg.html

kosztuje 36zł.

Pozdrawiam :)

Witam jeśli masz jakieś dojścia do naltrexonu odezwij się na gg 2127438 lub na maila mysia.anga@wp.pl

Eddie1986 pisze:
Ja od 11 lat na Rzs choruje i od kilku lat jest reemisja choroby. Dzieki temu wbrew zalecen lekarzy gram w pilke o ile mnie nic nie boli. Naltrekson jest alternatywa w leczeniu Trexanem i sterydami bo widze ze po kilku latach organizm zaczyna sie buntowac. Te 3 dni jeszcze nic nie dowodza, mysle ze po ok miesiacu lub wiecej bedzie mozna ocenic czy dziala czy nie.
Pzdr

Witaj czekam na info o twoim samopoczuciu, ja mam od kilku lat RZS najpierw sterydy i sulfasalazyna potem Trexan (10mg do teraz) z lekiem biologicznym (w programie badawczym)
Po kilku latach sponsor się wycofał dlatego chcę spróbować z Naltrexonem jako LDN(u nas w Aptekach jako Adepend). Przeczytałam książkę Nieznana medycyna J.Schopick i jestem, pod wrażeniem, jednak mam parę wątpliwości po przeczytaniu tego forum jeśli dostanę receptę a nie wiem czy dostanę, pani reumatolog mi odmówiła bo nie jest zarejestrowany w leczeniu rzs.
Moje pytania do was:
-jaki musi być pojemnik do sporządzenia roztworu, jałowy i ciemne szkło?
-czy tabletkę pozostawić do rozpuszczenia jak na filmie na youtube czy rozgnieść?
-dlaczego stosujecie wodę destylowaną ? jest szkodliwa gdzie indziej widziałam przepis z wodą z kranu http://www.cidp.de/ldn/selbstversuch.htm z kranu ma zanieczyszczenia lek może wpadać w złe reakcje
-jakie suplementy powinnam zażywać z naltrexonem?
-jaką dawkę dzienną kwasu alfa-liponowego stosować?

Teraz drugi przypadek. Co powinien stosować mój teść ma od ok 10 lat raka prostaty, teraz ma przerzuty na kości, jest po chemiach, naświetlaniach, dostaje jakieś zastrzyki codziennie i jeden raz na bodaj tydzień i bierze Encorton. Co on powinien brać i w jakich dawkach? wiem z książki że połączenie ALA z LDN

Proszę o odpowiedz, może Bow1?

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Od pewnego czasu śledzę ten wątek, a dzisiaj postanowiłam zapytać doświadczonych...
Z lektury doniesień na temat ALA nie spotkałam się z tym, aby ktoś narzekał na efekty uboczne. Niestety, u mnie ALA powoduje biegunki. Postanowiłam do kuracji małymi dawkami adependu dołączyć kurację kwasem alfa liponowym. Jako posiadaczka amalgamatu wybrałam kurację dawką 50 mg zażywaną co 3 godziny. Po 4 dniach pojawiły się bóle brzucha i biegunka. Zrobiłam przerwę 6 dni, bo tak długo trwał dyskomfort po posiłkach, a następnie rozpoczęłam zażywanie. Po 3 dawkach znowu pojawiły się bóle brzucha i biegunki. ALA nie dla mnie. Chciałabym wiedzieć, czy ktoś oprócz mnie miał podobne przejścia.

Grejsa pisze:
Niestety, u mnie ALA powoduje biegunki.

Ja bym nie panikował jak organizm zaczyna zrzucać śmieci powoduje to nie tylko biegunkę, wymioty tak samo może powodować. Może warto zainwestować w pół głodówkę leczniczą ?. Warto wspomóc oczyszczanie wodą utlenioną tylko nie kupną w aptece, musi być spożywcza. Ja rozrabiam perhydrol czysty lub czysty do analizy.
Stosuję też inne rzeczy oczyszczające i zazwyczaj wszystko się stabilizuje do 10 dni. Trzeba uzupełniać płyny żeby się nie odwodnić. ALA jem po 300mg na dobę, mam plomby amalgamatowe i nic mi nie jest.
Adepend na razie odstawiłem. Myślę że za miesiąc wrócę do tematu. Narzekać na nic nie mogę :)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

neewton pisze:
ALA jem po 300mg na dobę, mam plomby amalgamatowe i nic mi nie jest.
Adepend na razie odstawiłem. Myślę że za miesiąc wrócę do tematu. Narzekać na nic nie mogę :)

Dziękuję za Twoją opinię, Neewton. Nie chcę straszyć, ale właściwie niewiele wiemy, co się dzieje wewnątrz, gdy coś przyjmujemy - rtęć może się niezauważalnie odkładać w naczyniach mózgowych, a skutek może być odsunięty w czasie. Dlatego wybrałam protokół Cutlera. Ja mam od lat skłonność do luźnych stolców i naprawdę nie mogłam sobie poradzić z bólami i erupcjami. Po każdym ataku byłam z kolei głodna. Czy ALA zażywany raz na dobę będzie mniej drażniący? Może faktycznie spróbuję, ale muszę wpierw całkiem dojść do siebie.

Czy mogę wiedzieć, dlaczego odstawiłeś naltrexon? Ja doszłam do dawki 3 mg i stwierdziłam, że zbyt dużo dzieje się w mojej głowie nocą po tej dawce, więc wczoraj nie wzięłam (spałam dużo spokojniej i głębiej), a dzisiaj powrócę do 2 mg.

Półgłodówka to może być niezła koncepcja. Dlatego już w tym kierunku działam. Niestety, częste wyjazdy trochę mi komplikują plany. Staram się stosować protokół zielarki i dietetyczki Stefanii Korżawskiej. Jem zupy - krupnik na kaszy jaglanej i rosół mało mięsny, a mimo to energetyczny. Kaszę jaglaną lub ryż - gotowane z owocami. Zrezygnowałam z wszelkich używek, jak kawa, herbata, alkohol, cukier, nie jadam pieczywa ani makaronów, ograniczyłam sery i mięso - wszystkie te wymienione przeze mnie produkty mocno zakwaszają organizm, tych alkalizujących w codziennej diecie przeciętnego Polaka jest bardzo niewiele, a powinno być 80% http://www.odzywianie.info.pl/przydatne ... html#dalej

Będę wdzięczna, gdy jeszcze ktoś wypowie się w kwestii działania ALA :uśmiech:.

Pytanie do was, niech Rob też się udzieli ;)

Powiedzcie ile mg ALA stosować na RZS z Adependem a ile na raka w połączeniu z Adependem? Z tym że teść ma raka prostaty z przerzutami i dostaje jakis zastrzyk (farmakologiczna kastracja) i bierze Encorton. Steryd może być stosowany z Adependem? jeśli nie to dlaczego? W sumie nigdzie nie doczytałam ani w książce ani w innych materiałach że nie można jednocześnie stosować sterydu.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pijekole pisze:
Pani Ewa Dąbrowska jest nasza rodzimą Polką :) Polką która zajmuje się tematem zdrowego odżywania i ułożyła dietę do polskich warunków klimatycznych i strefy w jakiej żyjemy.

Sorki za offtop.
Ta dieta jest zupełnie nieodpowiednia w naszym klimacie. Za dużo surowizny. Radzę się zainteresować wspomnianym przeze mnie wyżej protokołem Korżawskiej - to prawdziwa szansa dla wszystkich zdechlaczków. Ja także przepraszam za OT, ale kwestia to niezwykle ważna dla nas wszystkich, a większość osób jeszcze tego nie zna, piszą coś o swoich odkryciach "optymalnych", a ja to przerobiłam i tym wszystkim ŻO, DO itp. zawdzięczam nierównowagę w moim organizmie, dlatego uważam, że warto popularyzować zdrowe polskie jedzenie: zupy warzywne, kaszę jaglaną, lekkie rosoły na swojskim mięsie, przetwory nasycone słońcem oraz zioła. Wiele osób wpada w pułapkę diet odpowiednich dla Italii czy Kalifornii, a mamy takie dobre własne tradycje. Kto weźmie do ręki książki Korżawskiej, wpada w zachwyt nad prostotą i naturalnością jej zaleceń.

Witam
Jesli ktos potrzebuje mam do odsprzedania recepte na adepend.
Warszawa.Prosze pisac na maila szmer_333@tlen.pl.
Mam wypisane 2 opakowania na recepcie i potrzebuje jednego,wiec jesli ktos bylby zainteresowany,to w tym tyg planuje wykupic i najlepiej byloby gdybysmy tego dokonali wspolnie,moge oczywiscie w aptece poprosic o odpis,ale z racji tego,ze sa tam moje dane itd. oraz czas na wykupienie tez jest ograniczony,wole,zeby odbylo sie to w ten sposob.Moze komus sie przyda,zdobyc recepte latwo i tanio nie bylo;/w tej chwili mam zamowione jedno opakowanie w cenie 258.89 zł ( jest to przyzwoita cena jak na moje rozeznanie),wiec jesli komus odpowiada moja propozycja,wtedy domowie drugie,rowniez w tej cenie i za dwa dni powinny oba opakowania czekac na nas w aptece.

,,DLPA-jedna tabletka 500 mg raz dziennie ale koniecznie na czczo przed śniadaniem.,,
Mogę prosić o podanie pełnej nazwy ,,DLPA,,?gdzie to mozna kupić?
Z góry dziekuję.

Witam w jakich dawkach i jak długo brać ALA z Adependem. W jakich dawkach i jak długo czy można bez przerwy brać ALA u osób zdrowych z ryzykiem zachorowania na raka?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Witam ,
mam do sprzedania całą paczkę ( 28 tabletek, każda po 50mg )Naltrexonu francuskiej produkcji.
Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisać . Mogę nawet puścic pół opakowania ( 14 tabletek)
Cena do uzgodnienia .
Pozdrawiam.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

parasol pisze:
Witam ,
mam do sprzedania całą paczkę ( 28 tabletek, każda po 50mg )Naltrexonu francuskiej produkcji.
Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisać . Mogę nawet puścic pół opakowania ( 14 tabletek)
Cena do uzgodnienia .
Pozdrawiam.

Witam, chętnie kupię - proszę o info na priv.

pozdrawiam

-- 25 wrz 2013, 9:33 --

Hej Parasol,
odpisuję tutaj bo nie mam jeszcze uprawnień do pisania wiadomości na priv (na szczęście mogę czytać), proszę zatem o przesłanie na priv adresu e-mail żebyśmy mogli swobodnie wymienić myśli.

kesys

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam

Jestem tu nowa, ale nie zielona, chciałabym zacząć stosować adepend na moje dolegliwości autoimmunologiczne i mam problem z "naszymi" lekarzami jeżeli chodzi o możliwość "zdobycia " recepty lub samego leku w związku z tym proszę i tu zwracam się do Parasola chętnie odkupię od Ciebie lek.

Pozdrawiam.

Ps. nie do końca wiem z tymi kontaktami na priv, ale mam nadzieję, że TY jako starszy stażem odezwiesz się do mnie.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

parasol pisze:
Witam ,
Cena do uzgodnienia .
Pozdrawiam.

Witam, napisz proszę na mojego maila albo wyślij swój na pw.
Jestem zainteresowany kupnem kilku tabletek za próbę.

Wysyłanie wiadomości prywatnych jest możliwe po napisaniu 5 postów

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

krzychu pisze:
Witam Wszystkich,
Tę stronę znam od wczoraj, przeczytałem cały wątek i w tym samym czasie kilka innych wpisów w necie dotyczących ALA, rtęci, chelatacji rtęci itp.
Chciałem więc prosić osoby zorientowane w temacie o opinię, czy nie obawiacie się Państwo zatrucia rtęcią, zwłaszcza u dzieci. Na forum dotyczącym chelatacji znalazłem info, że 600 mg ALA dla dziecka może wyrządzić mu ogromną krzywdę, jeżeli oczywiście miało wcześniej kontakt z Hg (tylko jak to stwierdzić jednoznacznie ?). Stosowanie dla dziecka może się zatem wydawać dosyć ryzykowne.

Witam wszystkich na forum i proszę nie odbierać mojej wypowiedzi jako zniechęcenia czy straszenia, gdyż kwas alfa-liponowy jest jak najbardziej godnym uwagi, ale właśnie trzeba pamiętać o jednym że kwas ALA jest chelatorem, on pokonuje barierę krew-mózg, jeśli mamy w organizmie rtęć to nieprawidłowo podawany kwas może narobić więcej szkód niż pożytku i to nie ma różnicy czy to jest dziecko, czy dorosły.
Osoby dorosłe wiadomo były szczepione szczepionkami z rtęcią, którą organizm bardzo trudno wydala, u niektórych ona zostaje na całe życie. Kwas alfa-liponowy daje oczywiście szansę na pozbycie się tej rtęci, ale warto mieć opinię specjalisty w tym zakresie i wówczas można zacząć stosować ten kwas. Z tego co wiem są już w Polsce lekarze zajmujący się tym tematem choć osobiście nikogo nie znam takiego. Sporo o tym piszą ludzie na forum gazeta.pl.

Czytałem książkę „Nieznana medycyna” Doktor Burt Berkson, fajnie opisuje działenie kwasu alfa-liponowego, tylko właśnie nie ma w tej książce żadnego odniesienia się do powyższego problemu. I jeszcze jedno w chorobie bardzo ważna jest sprawność wydalnicza organizmu (gdzieś te toksyny muszą wyjść) jeżeli mamy niesprawne organy wydalnicze to narobimy sobie więcej szkód niż pożytku, watro zwrócić uwagę, na stan wątroby (Mortiz), nerek (Korżawska), układ limfatyczny (metoda NIA Ashkara), odkwaszenie organizmu. Jeśli połączymy to wszystko w całość dojdziemy do zdrowia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]