Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ludziska!!! Obserwując bacznie fatalny stan doinformowania społeczeństwa w sprawach ważnych mam pomysł. Zaprojektować doskonałą stronkę wyjaśniającą wszystkie zagadnienia od początku, aby taki Kowalski zrozumiał problem NWO, chemtrails i inne ważne sprawy. Nie martwmy się Wikipedią, która wyśmiewa problem chemtrails, bo są sposoby na 'delikatne' dodanie sobie ilości wejść. :język: Nie jestem informatykiem, ale mam znajomych i tylko proszę o pomysły i projekty. Z góry dziękuję! :D

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 gru 2010, 20:54 
VIP Member
Awatar

Stron o tematyce nwo jest masa. To nie jest kwestia ich braku czy niedosytu informacji a problem skali ignorancji w zrobotyzowanym choć zinformatyzowanym społeczeństwie.

Awatar użytkownika

Bardziej interesuje mnie sprawa chemtrails i żeby to było bardzo prosto wytłumaczone na fajnych filmikach i niezbitych dowodach. A spróbujcie wczuć się w rolę laika omamionego TVNmeteo. Czy zrozumielibyście te strony, których jest masa?! nie... na pewno nie. mam to sprawdzone na moich znajomych i na znajomych moich rodziców i rodziny. wszyscy patrzą z pobłażaniem. a jeżeli nawet ktoś się zainteresuje pisze mi że tego nie rozumie! A szukałam na youtube filmów dla totalnego 'ciołka' to nie ma takich filmików! To albo zróbmy stronkę o wszystkim od początku albo nakręćmy jakieś zrozumiałe filmiki na youtube. bo inaczej dalej będziemy siedzieli w lesie jak teraz!

Ani Mru Mru pisze:
Nie rozumie, nie rozumie... sie uczy to rozumie.
:lol:

Wielokrotnie miałem okazję natrafić na laików jakieś 9,5/10 :zęby: i rozumiem Twoje intencje.

Nawet nie wiem jak to ugryźć. :wacko: bo albo ktoś chce coś zrozumieć i da się wytłumaczyć albo nie chce i nawet nie jest w stanie i ja nie wiem co i jak z kimś takim zrobić. Ja się uczyłem intensywnie na przestrzeni 5 lat, choć oczywiście ciekawość była wcześniej i jakieś tam przebłyski. Ten folwark zwyczajnie mnie odrzucał. Jeśli ktoś nie ma w sobie chęci poznawania rzeczywistości a na spacerze w lesie myśli "co ja tu robię". :cooo?: To naprawdę nie wiem jak można dotrzeć do ściany. Panzerfaustem. :cooo?: :język:

Może ma ktoś pomysł na re-edukację. Poza rozwiązaniami siłowymi oczywiście. :język:

Załącznik:
olej do glowy.gif

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Ja proszę tylko o pomysły. Zauważyłam że ludzie nie są zbyt inteligentni ale przynajmniej ułatwmy im doinformowanie się w jakiś bardziej zrozumiały sposób niż jest to robione teraz (np. Strzeżcie się! Zło nadchodzi! Trują nas z powietrza!) no pomyśl! każdy 'rozsądny' puknie się w głowę. dlatego ponawiam prośbę: PROSZĘ O PROJEKTY

To musiało by być coś w stylu przedszkola: np. To jest Ala a to jest kot i Ala ma kota, kot może być czarny albo biały i ma 4 łapy, lubi się bawić.

sorry ale ja się do przedszkola słabo nadaję i naprawdę nie wiem jak Tobie pomóc bo ja aż takiej cierpliwości do reedukacji nie mam, tzn. miałem ale straciłem. Jak mawiał nauczyciel mojej klasie, że wolałby kamienie tłuc przy drodze niż uczyć matołów a był perfekcjonistą w swoim fachu.

Mikołaj daje wykłady całkiem przystępne i tłumów nie ma, to jak jeszcze mamy dotrzeć. :cooo?:

btw

Nie wszystko jest dla wszystkich. Potykamy się nie o góry a o niedopałek a wykładamy na skórce od banana.

antyglobalistka14lat pisze:
Ja proszę tylko o pomysły. Zauważyłam że ludzie nie są zbyt inteligentni ale przynajmniej ułatwmy im doinformowanie się w jakiś bardziej zrozumiały sposób niż jest to robione teraz (np. Strzeżcie się! Zło nadchodzi! Trują nas z powietrza!) no pomyśl! każdy 'rozsądny' puknie się w głowę. dlatego ponawiam prośbę: PROSZĘ O PROJEKTY

no cóż- chwali Ci się ,że masz serce na miejscu ("kto nie jest socjalistą za młodu ten nie ma serca- ale kto jest nim w wieku dorosłym ten nie ma rozumu") .
timewave doskonale wyłożył sprawę. Nic na siłę nie zrobisz - ja dziś rozmawiałem z sąsiadką o pogodzie i wskazałem na niebo gdzie akurat obok typowych juz smug jakis samolot malował właśnie okrąg . Sąsiadka wyleczyła mnie po raz kolejny z prób (obrazek u timewave ) ...wlewania komukolwiek , czegokolwiek na siłę. Mało tego- sądzę,że takie zachowanie ( zbawianie na siłę) jest nieetyczne. Nic na to nie poradzisz- ci ludzie maja inne , dużo większe problemy. Takie zachowanie jest zwykłą agresją wobec nich- ten kto sie otworzył i szuka ten znajdzie ( gdzieś w sąsiednim dziale ktoś super trafnie zacytował fragment książki Iana van Helsing ) - kto chce spać niech przynajmniej dobrze śpi - to słowa chyba Gurdżijewa. Szarpiąc tych ludzi na siłę możesz tylko oberwać od nich w nos.

easy russian trafnie uzupełnił, wielu z nas nie lubi indoktrynacji ale z punktu widzenia osób które chce się na siłę o czymś poinformować tak właśnie to wygląda. Wygląda to podobnie do latania ze strażnicą.

Jeśli już to powinno wyglądać to mniej więcej tak:

ktoś 1: wiesz co to niesamowite jak to się stało, że banki tak nas załatwiły tym kryzysem.

ktoś 2: a wiesz co ja mam ciekawy wykład ekonomisty Petera Schiffa na temat kryzysu, jak się okazuje byli tacy którzy przewidywali co się stanie jak dalej tak będzie robione jak do tej pory i tak właśnie się stało. Jak chcesz to nagram go Tobie i przy okazji - bo sam się też tym interesuję - wytłumaczę Tobie te fachowe zawiłości w przystępny sposób. Faktycznie załatwili nas w modelowy sposób i my jeszcze za ich błędy zapłacimy, nie jest to fair ale tak jest i właściwie trudno jest z tym coś rozsądnego zrobić. Ale może Ty masz jakiś pomysł jak sobie radzić mając cienki portfel.

Prawdopodobnie lekki uśmiech u "ktoś 1" i przynajmniej nie "oberwiemy" a być może zainteresujemy jeszcze bardziej, zależy oczywiście kogo. Od tego wszystko zależy, od zainteresowania - i nie oszukujmy się - przede wszystkim od poziomu percepcji.

Mozolne choć satysfakcjonujące zajęcie... do końca życia. :D

edit p.s.
Taka mała osobista dygresja. Nie pierwszy raz zastanawiałem się jak coś komuś przekazać a niejako w odpowiedzi w umyśle pojawiła się myśl: "nie rób tego z zaciśniętymi pięściami". :tak:

metoda jakiej naucza Trehlebov w tym "niesieniu oswiecenia" jest stara jak świat i sposoby propagandy:
1. hasło ( podpis na gg, malowane na płocie , wlepka , samochód własny z napisem, koszulka ..... cokolwiek/gdziekolwiek
2. rozjaśnienie (ktoś się zainteresuje , zapyta - wyjasniasz krótko i treściwie)
3. szczegółowa rozmowa ( fora , spotkania , itp )_ - ktoś , kto sie zainteresował trafi czy to do internetu czy też na spotkanie inną drogą. Ważne by zachować szacunek dla rozmówcy - to tak jakbym wszedł miedzy 3 cioklasistów i zaczął i rugać i łajać za to,że nie interesują się jakimiś zagadnieniami z poziomu szkoły średniej. Moja sasiadka jest szczęśliwa tam gdzie jest - nie wolno mi naruszać siłą jej świata- to spowoduje tylko dodatkowe lęki i urazy, zasili jej "demony" , które będą jej jeszcze mocniej dokuczać.

Należy zmieniać nie świat wokół lecz siebie w tym świecie.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
) jak jest napisane: Dał im Bóg ducha odurzenia; takie oczy, by nie mogli widzieć, i takie uszy, by nie mogli słyszeć aż po dzień dzisiejszy.

(List do Rzymian 11:8, Biblia Tysiąclecia)

stad:
Cytuj:
1 list do Koryntian
(2) Mleko wam dałem, a nie pokarm stały, boście byli niemocni; zresztą i nadal nie jesteście mocni.
Cytuj:
Każdy, który pije /tylko/ mleko, nieświadom jest nauki sprawiedliwości ponieważ jest niemowlęciem.

Cytuj:
Tak też i wy: jeśli jezkiem zrozumialym nie przemowiecie, któż pojmie to, co mówicie? Na wiatr będziecie mówili.

a to wynika z:
Cytuj:
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnosciami, z wladcami tego swiata, ze zlymi duchami w okregach niebieskich. Ef6:12

Cytuj:
Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli.

(2 List do Tymoteusza 4:3, Biblia Tysiąclecia)

a jesli i tak na przekor ich "wolnej woli" postapimy:

Cytuj:
(20) Jeżeli bowiem uciekają od zgnilizny świata przez poznanie Pana i Zbawcy, Jezusa Chrystusa, a potem oddając się jej ponownie zostają pokonani, to koniec ich jest gorszy od początków. (21) Lepiej bowiem byłoby im nie znać drogi sprawiedliwości, aniżeli poznawszy ją odwrócić się od podanego im świętego przykazania. (22) Spełniło się na nich to, o czym słusznie mówi przysłowie: Pies powrócił do tego, co sam zwymiotował, a świnia umyta - do kałuży błota.

(2 List Piotra 2:20-22, Biblia Tysiąclecia

w rezultacie
Cytuj:
Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.

(Ew. Mateusza 7:6, Biblia Tysiąclecia)

Kaznodzieja - Opetany Wodnik Bart :mrgreen:

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Awatar użytkownika

Cytuj:
1. hasło ( podpis na gg, malowane na płocie , wlepka , samochód własny z napisem, koszulka ..... cokolwiek/gdziekolwiek
2. rozjaśnienie (ktoś się zainteresuje , zapyta - wyjasniasz krótko i treściwie)
3. szczegółowa rozmowa ( fora , spotkania , itp )_ - ktoś , kto sie zainteresował trafi czy to do internetu czy też na spotkanie inną drogą. Ważne by zachować szacunek dla rozmówcy - to tak jakbym wszedł miedzy 3 cioklasistów i zaczął i rugać i łajać za to,że nie interesują się jakimiś zagadnieniami z poziomu szkoły średniej. Moja sasiadka jest szczęśliwa tam gdzie jest - nie wolno mi naruszać siłą jej świata- to spowoduje tylko dodatkowe lęki i urazy, zasili jej "demony" , które będą jej jeszcze mocniej dokuczać]

no... niestety zauważyłam, że jeżeli próbujesz ludziom naruszyć ich idealny, telewizyjny świat stają się agresywni.
Ja dobrze pamiętam swoje początki jak się o tym dowiedziałam (byłam w kompletnym szoku). Wydaje mi się że na tym forum jest wiele osób których definiuje- ,ZAPOMNIAŁ WÓŁ, JAK CIELĘCIEM BYŁ' :język: . Aby zrozumieć totalnego laika trzeba cofnąć się myślami do czasu gdy nic nie wiedzieliśmy, gdybyśmy zobaczyli taką np.wlepkę to puknęlibyśmy się w głowę. Jest to spowodowane reklamami. Rok temu na banerach wisiał chwyt: KOBIETY NIE CHCĄ RÓWNYCH PRAW! a zaraz potem pisało: KOBIETY CHCĄ WIĘCEJ! KONTO NA OBCASACH w jakimś tam banku. Człowiek który widzi wlepkę myśli po prostu że jest to jakaś z miliardów reklam i chwytów. Przecież słowa : ALERGIE? OSPAŁOŚĆ? ZMĘCZENIE?- jest to idealny chwyt jakiegoś leku na poprawienie samopoczucia.
Ja nie próbuję robić niczego na siłę- wręcz przeciwnie, ale nie widzę żadnych źródeł gdzie tacy nasi znajomi mogliby się doinformować w zrozumiały sposób. Jeżeli nie macie cierpliwości to ja sobie sama poradzę prosiłam tylko o pomoc. Mam tylko jedną radę: JEŻELI CHCECIE PRZEKONYWAĆ LUDZI STARAJCIE SIĘ MYŚLEĆ TAK JAK ONI I NIE CZUJCIE SIĘ JAKAŚ ELITĄ. pozdrawiam ;-)))

Cytuj:
,,To musiało by być coś w stylu przedszkola: np. To jest Ala a to jest kot i Ala ma kota, kot może być czarny albo biały i ma 4 łapy, lubi się bawić.

sorry ale ja się do przedszkola słabo nadaję i naprawdę nie wiem jak Tobie pomóc bo ja aż takiej cierpliwości do reedukacji nie mam, tzn. miałem ale straciłem. Jak mawiał nauczyciel mojej klasie, że wolałby kamienie tłuc przy drodze niż uczyć matołów a był perfekcjonistą w swoim fachu.

Mikołaj daje wykłady całkiem przystępne i tłumów nie ma, to jak jeszcze mamy dotrzeć. :cooo?:

btw

Nie wszystko jest dla wszystkich. Potykamy się nie o góry a o niedopałek a wykładamy na skórce od banana.''

Ale mimo wszystko są na świecie ludzie którzy chcą uczyć tych owych matołów. Masz całkowitą rację, bo po pewnym czasie ciągłego wyśmiewania człowiek traci wiarę w to co wie, ale niestety musi być to w rodzaju przedszkola. Też mnie to nie pociąga, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i działać, bo ta żałosna Wikipedia robi z nas wariatów (TVN-METEO też..). Albo zrobimy tą stronkę, albo nakręćcie jakieś fajne filmiki na wiosnę o temacie chemów , no sama nie wiem. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły niech się ujawni, jeżeli nie to poradzę sobie sama. pozdrawiam ;-)))

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Dla mnie wygląda to po prostu tak że poznanie zakazanej wiedzy bronią też opiekunowie, większość ma do przeżycia na ziemi określoną, ciężką często lekcje. Taka wiedza zaś mogła by im w tej nauce przeszkodzić, przynajmniej tak sobie to tłumacze :)

Od razu mowie ze nie czytałem wszystkich postów w temacie.
Pomysł bardzo dobry.
Problem jednak dość poważny, sami wiemy ile trudu i wyrzeczeń , oraz zmian kierunków myślowych, pułapek niosło za sobą drążenie tematu , przebudzenia.
szukanie, dociekanie, praktykowanie, zbieranie informacji.
Teraz gdy dla większości tutaj jasne jest to ze pora w końcu robić i samemu przekonywać się jak działa fala miłości i jaki kanał czasowy otwiera. jak bardzo zaangażowana jest w to obca, życzliwa nam rasa Andromedan i nie tylko.
Sam osobiście moim znajomym którzy są zainteresowani lub czuja instynktownie ze maja potrzebę dowiedzenia się wszystkiego o "tych" sprawach proszą mnie bym w mailach przesyłał im informacje które nieco naświetlą im proces tej drogi przez męki naszego EGO- ignoranckiego umysłu.
Sam mam wielokrotnie konkretny orzech do zgryzienia od czego zacząć i co przesłać dalej, tym którym już zaszczepiłem pewne dziedziny i ogólne zarysy problemu.
Uważam ze to dość trudne wyzwanie i potrzeba tutaj kogoś o socjologicznym wykształceniu lub wiedzy. tak by analitycznie odnieść się do procesów myślowych potocznego Kowalskiego. To wszystko zależy od danej jednostki. Co innego znajomy którego znasz , wiesz co go interesuje, i jaka dziedzina do niego lepiej przemówi . Jaki szczegół zaszczepi w nim ciekawość i da pretekst do poszukiwań we własnym zakresie. Jak wiemy proces ten odbywa się w pewnym momencie jak i w sumie w całości na poziomie indywidualnym, więc żadna najlepsza teoria i sposób nie zrobi nic za kogoś.
Zdecydowanie na moim poziomie zauważyłem że każda dobra wola ma tutaj znaczenie i działa z ogromna siłą. Nawet zastygła informacja leży w czyimś umyśle odłożona na półce z napisem "wrócę do tego w odpowiednim momencie" i tak się dzieje samoistnie. Na tym w sumie polega ten proces.
Mamy być tymi którzy podadzą rękę tym nieprzygotowanym?
To spróbujmy. Jeśli jest ktoś chętny to mogę pomóc w opracowaniu takiej "ulotki reklamowej":)
W obecnym momencie, a z każdą sekunda proces nabiera na sile. Pewne bramki w umysłach otwierają się same. Widzę to na co dzień jak moja najbliższa rodzina pod moim wpływem sama zaczyna dociekać i zwraca się do mnie z zupełnie innym podejściem niż chociażby miesiąc czy, tym bardziej 2 miesiące temu.
Jest i mamy czas. Każda dobra wola wypływająca z tego pięknego organu jakim jest serce, zmienia i przesyła informacje dalej. Naprawdę nie martwmy się. To się dzieje samo. Tylko złe Szarotki i te łuskowate Dratwy niech się martwią , bo to oni muszą kombinować co tu zrobić by to im się udało. Message for Draco- . :serce: NIE UDA WAM SIĘ :serce:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

antyglobalistka14lat pisze:

Jeśli ludzie nie będą gotowi na przyjecie nowej wiedzy, to i tak nic nie zrobisz- nawet mając najlepszą stronę na ten temat na Świecie.
Najważniejsze, to nie zrażać się :pobłażliwymi spojrzeniami, ignorancją, itp. I to nieprawda, że ludzie są mało inteligentni- to raczej przez Ciebie przemawia pycha...Oni tak samo mogą ocenić Ciebie, bo (wg nich) zajmujesz się takimi bzdetami. Sytuacja "mniejszości" jest zawsze trudna i wymaga cierpliwości, albo...rewolucji, ale czy masz tyle odwagi ? ;)
Ważna jest nasza konsekwencja w powtarzaniu, rozgłaszaniu, sianiu "ziarna niepokoju". Jak już ktoś raz "usłyszy", to zaczną do niego docierać nawet szczątkowe informacje na te tematy, a wtedy będzie sam składać puzzle z rozsypanki informacyjnej.
Podobnie było ze mną. Ktoś, kto ma wewnętrzną ciekawość Świata, ten prędzej czy później się dowie. Nagle, klikając, pootwiera strony, do których wcześniej nigdy by nie dotarł. Pojawią się pytania, których wcześniej nie było...i sam zacznie szukać odpowiedzi.
Mi bardzo pomogła właśnie ta strona, a potem lawina poszła już sama...Nasz umysł chroni nas przed nadmiarem informacji i dba, abyśmy nie zwariowali..."wszystko w swoim czasie".

Awatar użytkownika

Nie! Źle się wyraziłam. Chodzi mi o to że ludzie dość opornie reagują na te informacje które (nie czarujmy się) są dla nich totalnym kosmosem. skąd to wiem?! bo ze mną było to samo! O sprawie wiem dopiero od roku i ktoś musiał mi to uświadomić. Więc wiem że nie jest to łatwa sprawa. Ta stronka może być tylko elementem układanki którą tworzymy (wlepka, ulotki, filmiki, DVD itd.). np. na wlepce możemy podać adres tej stronki którą zrobimy, a w niej kopalnia wiedzy (linki do innych stron, do naszego forum do filmów). Dezinformatorzy opanowali sieć i jeżeli napiszę CHEMTRAILS na google to wyskakuje mi wikipedia z ich teorią spiskową. Ta stronka ma być tylko ułatwieniem i kluczem do dostania się do prawdziwych informacji (a nie główną informacyjną stroną!). Podstawowe wprowadzenie do tematu, wytłumaczenie na spokojnie, filmiki, linki i nikt nie powinien już wątpić.
Nawet jeżeli pomysł nie wypali to zawsze warto próbować :tak: Ja właśnie nie czuję się lepsza (choć parę osób z tego forum chyba tak się czuje Mruga ) dlatego że wiem o sprawie. Po prostu jestem pewna że jeżeli nic nie zrobimy to do końca życia będziemy biadolić na tym forum jaki ten świat jest zły (a jeżeli zrobimy coś to dojdą nam nowi towarzysze do biadolenia Mruga ). Wydaje mi się że warto poświęcić trochę czasu i cierpliwości na takie działania jak wlepki, stronki, DVD, propagandy itd., bo każda dobra intencja zostanie nam wynagrodzona :tak:
pozdrawiam xD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]