Witam.
Mam na imię Kamil, mam 28 lat, wykształcenie gimnazjalne, ale czasem to nie jest najważniejsze, nie jest wyznacznikiem, jeśli chodzi o człowieka, zasady, wartości, doświadczenie, wiedzę, potencjał i umiejętności, jakie może zaoferować.
'Samouk' od 17 roku życia, od początku uwielbiałem to robić, tworzenie stron, informatyka i tym podobne rzeczy,
zgłębiać wiedzę, samorozwój w tym kierunku.
Coś, w czym się świetnie odnajduję.
Kilka lat temu stworzyłem kilka stron, wtedy jeszcze w HTML-u,
kiedy były już znacząco popularne, zostały sprzedane.
Współtworzyłem również portal pobieralnia.pl
Co mogę zaoferować :
pozytywne myślenie
pozytywne nastawienie
perfekcjonizm
kreatywność
dokładność i systematyczność
komunikatywność
wytrwałość
niekonwencjonalne rozwiązania, pomysły
zadania wymagające poświęcenia czasu
praca indywidualna, jak i zespołowa
chęć ciągłego rozwoju i samokształcenia
Jeśli chodzi o komputery – konfiguracja, kwestie bezpieczeństwa, czystości, optymalizacji, funkcjonalności,
rozwiązywania problemów, usterek itp. kompleksowo.
Biegła obsługa systemów operacyjnych Windows.
Obsługa pakietu Microsoft Office, Apache Open Office, Adobe Photoshop, zasadniczo we wszystkim się odnajdę, jeśli chodzi o oprogramowanie, szybkość poznawania nowych aplikacji i urządzeń.
Bieżąca aktualizacja oprogramowania, wdrażanie nowych programów.
Dobra znajomość sieci komputerowych LAN, WAN, WLAN (administracja, bezpieczeństwo)
Prowadzanie serwisu, czynności administracyjne - strona, portal, sklep internetowy – wielopłaszczyznowo.
Aktualizacje, czyli dodawanie „newsów” Facebook, Google+ YouTube.
Pozycjonowanie serwisów internetowych - od najmniejszych witryn po rozbudowane serwisy.
SEO, analiza SEO, Google Adwords, Google Analytics,
marketing szeptany, czyli pozytywne opinie o firmie w sieci, analiza konkurencji, dodawanie do katalogów z odpowiednim PageRank oraz wiele innych w tych kwestiach.
Napisać tekst, opis który zachęci i będzie niebanalny.
Np. sklep internetowy - zmiana opisów, w celu uniknięcia duplikatów opisów z innymi sklepami (podobna branża)
Tak, aby sklep nie stracił popularności, tylko wzbogacił się o nowych kupujących.
Zainteresowania, pasje :
Internet
piłka nożna
MMA
tenis
pływanie
gry? Tylko Fifa i Football Manager ;)
książki (min. Asztawakra Gita - czyli Poznanie Absolutu, James Redfield - Niebiańska Przepowiednia, Eckhart Tolle - Cisza Przemawia)
natura - spokój ducha, wyciszenie, wolność
zwierzęta
Obecnie 'hobbystycznie' prowadzę kanał na YouTube -
youtube.com/user/tinc321
Udzielam się na kilku forach.
Bardzo mi zależy na pracy w Dębicy.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
http://olx.pl/oferta/prowadzanie-serwisu-strona-portal-sklep-internetowy-informatyk-CID4-IDgJpez.html