Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 15:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie wiem czy słyszeliście o Dawidzie Adairze i o tym co przeżył w podziemiach Strefy 51. Jego niesamowita historia jest znana w środowisku od lat 90-tych, ale dopiero teraz została przetłumaczona na j. polski. Nie będę się tu rozpisywać, sami przeczytajcie:

odcinek 1 - KOSMICZNE UJAWNIENIE: BIOGRAFIA DAVIDA ADAIR’A
https://pl.spherebeingalliance.com/news ... daira.html

odcinek 2 - KOSMICZNE UJAWNIENIE: SPECJALISTA OD BUDOWY RAKIET – DAVID ADAIR
https://pl.spherebeingalliance.com/news ... adair.html

odcinek 3 -KOSMICZNE UJAWNIENIE: PODZIEMIA STREFY 51 Z DAVIDEM ADAIREM
https://pl.spherebeingalliance.com/news ... airem.html

Zaktualizowałem tytuł, linki + dodałem 3 część - Ripsonar

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lis 2017, 22:57 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Strefa 51
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam; Uważnie przeczytałem opowiadanie które jest pod linkiem. Wniosek to jest
czysta fantazja, w dosłownym tego słowa znaczeniu .Nie chodzi o to że to jest niemożliwe .Chodzi o to ze w latach 70-tych. Nie było takiego słownictwa,jak i nazewnictwa. Te wszystkie pojęcia były nieznane. Osoba która to opisuje ,jest to młoda osoba która używa dzisiejszego opisu. Oraz dzisiejszego słownika – zwrotów.
Poza tym ma totalne braki z historii ,jak kiedyś było ,jak wyglądało,jakie były możliwości. W budowie rakiety ,która miała trzy metry wzrostu. Koszt paliwa do tej rakiety? Przecież matka chłopaka ( który ma 16 lat ) jest pielęgniarką. ( jej zarobki ).
Mieszkają na wsi . Skąd materiały do budowy? Kto spawał? Czym spawał ? ( elektrodami ? ). Toczenie – frezowanie itp. Kto to robił ,kto za to płacił? Autor kompletnie o tym zapomniał. Jemu się wydaje że w 70-tych latach ,zamówił przez internet potrzebne materiały, jak i części. Reasumując; To jest nie możliwe. Gdyby opis był z roku -2015-,można by było uznać za prawdopodobne. Ale wtedy ludzie którzy tam występują ,niestety byli już na cmentarzu. Dwa metry pod ziemią.
FIKCJA- mocno naciągana. Jest takie słowo jak ( troling ). I to jest chyba właściwe określenie ,dla tego typu opisów. Oczywiście sprawa nie dotyczy autora tego postu.
On napisał w dobrej wierze. Chodzi mnie tylko i wyłącznie o autorów,tej strony internetowej. Ta strona jest wybitnie na zamówienie prowadzona. Zazwyczaj prawda jest inna niż nam się wydaje. To tak w bardzo dużym skrócie , cała masa błędów jakie tam występują ,dyskwalifikuje ten tekst. Pozdrawiam szukających prawdy. :pisze:

Tomaszu dlaczego kłamiesz, nie przeczytałeś tekstu albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na wszysktie zadane przez ciebie pytania znajdziesz odpowiedzi w 1 części: https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.c ... adair.html

Przeczytaj raz jeszcze, a później wyrywaj się do odpowiedzi. Tylko tym razem przeczytaj ze zrozumieniem.
Jeśli nadal nie zrozumiesz tekstu to w następnyn poście przytoczę Ci dokładne cytaty.
Mam nadzieję, że jesteś poważnym człowiekiem, a nie jakimś dzieciakiem który próbuje zmarnować cudzy czas i tylko bije pianę dla zabawy.

-- 28 lis 2017, 1:11 --

Tomasz.wojcik
No wybacz ale nie mogłam się powstrzymać i muszę już napisać, nie czekając na twoją odpowiedź. Oczywiście nie zauważyłeś, że David Adair (jego zdjęcie jest załączone) jest człowiekiem po sześćdziesiątce. Nie zauważyłeś też kluczowej osoby w tym tekscie, czyli generała LeMay (oczywiście też jest i jego zdjęcie), kluczowej tutaj postaci. Aby ci trochę uprościć tę skomplikowaną dla ciebie opowieść to właśnie Curtis LeMay sfinansował budowę tej rakiety. Jeśli nie wiesz kim był Curtis LeMay to sobie sprawdź w Internecie, chyba tyle potrafisz. Resztę pozostawiam Ci samemu do okrycia, gdyż jak już wyżej napisałam nie wdaję się w dyskusję z ludźmi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Mniej spiskuj, a więcej czytaj.
Idąc twoim tokiem myślenia - to wydajesz się być trollem "wybitnie na zamówienie" opłacanym.

Witam; Czytam uważnie. I za nim coś napiszę to głęboko się zastanawiam.
Mam 72 lata. I żyłem już w tam tych czasach i znam z autopsji jak było.
Nie mam nic do ciebie – publikującego ten post. Zasugerowałeś się mocno podanymi
nazwiskami jak i zdjęciami. To jest twoja sprawa czy w coś wierzysz czy nie. Ale strona internetowa jest lipna , czy chcesz czy też nie chcesz. Liczą się fakty. ( to tak dla zasady ). Trochę przeżyłem ,i wiem jak było kiedyś. A to że żyjemy z faktami historycznymi na bakier ,to druga sprawa. Jeszcze raz ja do ciebie nic nie mam. Po prostu nie wszystkie fakty musisz znać. Pozdrawiam. :pisze:

Drogi tomaszu, znowu pokazałeś, że nie czytasz uważnie i bez zrozumienia. W stosunku do mnie użyłeś słów: "publikującego ten post" i "zasugerowałeś", gdybyś czytał uważnie to zauważyłbyś, że jestem kobietą. Wystarczy spojrzeć na mój nick - Tora - na końcu jest litera "a", co świadczy o płci. Użyłam też w powyższym tekscie słów: "mogłam" i "napisałam", co również powinno ci powiedzieć, że piszesz z kobietą. Skoro nie potrafisz zauważyć tak oczywistych rzeczy, jak więc możesz wypowiadać się temat tekstu zawierającego tak wiele szczegółowych informacji.

Mówisz, że masz 72 lata i żyłeś w tamtych czasach, ale ty żyłeś w Polsce, a nie w Stanach. Życie w Polsce wyglądało wtedy kompletnie inaczej i nie można go porównywać do życia ludzi w Stanach. Wtedy to była przepaść!
Przykro mi to stwierdzić, ale twój wiek wcale nie świadczy o tym, że masz więcej wiedzy. Twierdzisz, że tekst to lipa nie przytaczające żadnego argumentu poza tym - że tak uważasz i już (argument na poziomie podstawówki).

Proszę bardzo, tu jest cytat odpowiadający na jedno z twoich pytań:

" DW: Dokładnie. Było paru krytyków mówiących, że: „Nie mogłeś sam tego dokonać w garażu.”

DA: Ależ oczywiście. Potrzebowałem wszystkich. A ten gość z całą jego władzą i pochodzeniem – choć był cywilem, ale to nie ma znaczenia jeśli chodzi o jego władzę – pracowała dla niego cała „Żelazna Triada” w skład której wchodził komercyjny i militarny kompleks przemysłowy.
Mieliśmy ludzi, którzy z nami pracowali. Mieliśmy podwykonawców, którzy produkowali dla nas części, których potrzebowaliśmy. Pracowaliśmy z ludźmi z National Livermore Laboratories w Los Alamos, Oak Ridge, Tennessee, Battelle Memorial. Lista jest długa. "

Witam;miłą Panią. Ponieważ pani również interesuję się techniką ,
( tak jak ja ).Więc mamy wiele wspólnego. Chciałbym się zrewanżować ,również jakimś filmem natury czysto technicznej.
Daleko nie szukając ,natrafiłem na film o stacji kosmicznej. Film w moim przypadku jest z roku - 2016. Przedstawia wspaniały świat podroży kosmicznych. Oczywiście w wykonaniu naszych przyjaciół.
Żeby nie było ,autorami są ludzie którzy brali w tym udział. W tym miejscu nie powinno być wątpliwości ,co do autentyczności tego filmu. Mam cichą nadzieję że angielski nie będzie problemem. Niestety ja w szkole uczyłem się języka rosyjskiego ( takie były czasy ). Angielskiego i Niemieckiego musiałem się uczyć prywatnie.
Na własny koszt. Film jest ciekawy ,i zapraszam wszystkich do obejrzenia. Podaję link do filmu.
NASA - A COMPILATION OF LIES AND DECEIT.
phpBB [video]

Życzę przyjemnego oglądania;Pozdrawiam.
PS. Zapożyczony cytat:
wiedza bywa groźna – niewiedza bywa groźniejsza. :pisze:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Wiedza bywa groźna – niewiedza bywa groźniejsza.

świetny cytat. Rosjanie i ludzie ze wschodu mają swój, który dość często słyszałam:

чем меньше вы знаете, тем дольше вы живете

czyli dla młodszych, którzy już nie uczyli się rosyjskiego: Mniej wiesz, dłużej żyjesz

NASA - czyli potocznie "Never a Straigh Answer", której ojcem był nie kto inny jak sam Wernher von Braun. Czy ktoś jeszcze wierzy w to co przekazuje NASA? Odpowiedź nasuwa się sama, prawda :)

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

linki z historią Adaira wygasły :S

Wszystko poprawione. Zapraszam do lektury. Ripsonar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]