Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 20:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witajcie,

Mam pytanie odnośnie srebra koloidalnego.

Dziewczyna kupiła takie coś (srebro koloidalne do uzytku zewnetrznego):

http://i.imgur.com/Q1DihVW.jpg
http://i.imgur.com/XfG9HPI.jpg

Przemywała sobie nim twarz.

Z reguły kupowaliśmy podobny produkt innej marki i tamten był przezroczysty i bezwonny.

Zobaczcie jak ten wygląda: http://i.imgur.com/yIwS7FT.jpg

kolorek jak siuski :D

Myślicie, że nadaję się to do użytku?

Edit: wyczytałem jeszcze, że jak sreberko sobie długo poleży to robi się takie lekko żółtawe, czy wpływa to jakoś na jego jakość?

Pozdro :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lut 2015, 14:07 
VIP Member
Awatar

Robiłem kiedyś srebro koloidalne przy pomocy prostej elektrolizy, to z tego co pamiętam od 15ppm (parts per million) mikstura lekko żółknie.

Zaleca się właśnie ok. 15ppm dawkowanie. Mocniejsze stężenie drobinek srebra ponoć powoduje ich sklejanie się i jest mniej skuteczne, a słabsze jest za słabe. Także na moje oko jest ok. W sumie dosyć mocno żółty ten płyn... Może właśnie masz mocniejszy niż 15

Intimate Secretary * 6th Degree

SC do użytku wewnętrznego, ma mieć 5-10 ppm. A jak już żółte to można sobie jeszcze w nim nogi moczyć, może zadziała.
SC trzeba sobie robić samemu , na wodzie destylowanej, która musi mieć 0 ppm.
I jeszcze trzeba wiedzieć jakim prądem.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

prad zalezy od wielkości elektrod srebrnych, ale to już znane zalezności.
jeszcze zalecają wentylator do pkrecenia wody i zmiana biegunowości prądu. (prąd ma być stabilizowany)

najprościej to podstawić pod zlewkę jakąś małą świeczkę i też będzie ruch konwekcyjny, a na końcu dodać 1-2 kropli wody utlenionej i wyjdzie super SC

@plexz, innymi słowy - dla pewności zrób sam :D

@wanzim, a woda utleniona jaką funkcję pełni w reakcji?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

plexz pisze:
Witajcie,

Mam pytanie odnośnie srebra koloidalnego.

Dziewczyna kupiła takie coś (srebro koloidalne do uzytku zewnetrznego):

Wylej to świństwo i się nie zastanawiaj.
Srebro koloidalne nawet te wysokiej jakości stosuje się wyłącznie na poważne rany w złych warunkach higienicznych np na wojnie.
Jak Twoja dziewczyna będzie nakładać na twarz to szybko sobie pogorszy cerę. Przy okazji wchłonie tego trochę mózg i spadnie sprawność intelektualna.
Ta fotka jaką zamieściłeś to już szczyt podłości "producenta".

bow1

o co chodzi?

na forum jest mnóstwo postów na temat zalet srebra koloidalnego.

czytałem, że srebro stosują też ludzie na okresy jesienno zimowe aby przeciwdzialac przeziebieniom itp

dziewczyna miala na twarzy wypryski ranki itp
po pol roku stosowania srebra koloidalnego zewnetrznego miala ogromna poprawe cery
do tego doszly tez zmiany zywieniowe, duzo surowego i raz na dzien gotowany obiad na cieplo ale mysle ze srebro tez bardzo pomoglo.

ale mi namieszales:D nie wiem co pisac :D::D

o co chodzi z tym srebrem w takim razie :D? w ogole nie stosowac?

Srebro Argetnum 200 firmy AuraHerbals nie jest robione na bazie zwykłej wody tylko zdemineralizowanej wody pozbawionej wszelkich soli. Stąd taka reakcja chemiczna i taki kolor. Dzwoniłem nawet kiedyś do producenta w tej sprawie. To solidna firma. Podejrzewam że tutaj zachodzi jakaś reakcja jonowa. Od producenta kiedyś nawet dostałem certyfikat badań jakościowych.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Swego czasu sam robiłem srebro koloidalne. Używałem do tego celu profesjonalnego urządzenia z Radomia. Elektrody były najwyższej czystości prąd bardzo precyzyjnie regulowany oczywiście z użyciem wody demineralizowanej.
Nigdy nie zdarzyło się żeby koloid miał jakąś barwę. Dodam, że posiadam miernik ppm i robiłem koloidy o różnej wartości w tym 50 ppm i więcej. Nie rozumiem więc dlaczego żółta barwa na fotografii.
Teraz jednak chciałem w ogóle o srebrze koloidalnym. Mój syn popijał te srebro i po pewnym czasie pogorszyła mu się cera i włosy. Na szczęście odstawił w porę zanim pojawiły się jakieś objawy neurologiczne.
Jestem strasznym bałaganiarzem i niestety nie zachowałem wyników kilku badań jakie prowadzono na srebrze i złocie koloidalnym. Otóż badania te jednoznacznie stwierdziły, że srebro koloidalne tak jak większość metali w formie metalicznej jest szkodliwe. Jedyne pozytywne efekty stwierdzono przy stosowaniu go w opatrunkach.
Ja odstawiłem srebro koloidalne na zawsze i nikomu nie polecam. Właściwie nie znam metalu, który w czystej formie jest zdrowy. Kiedyś myślałem tak o platynie ale ostatnio okazało się, że po chemioterapii z użyciem platyny pojawiają się poważne problemy neurologiczne.
Twojej dziewczynie @plexz cera się poprawiła moim zdaniem dzięki zmianie diety. Surowizna plus odpowiedni zestaw suplementów zdziała dużo bez ryzyka zatrucia się metalem.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Srebro koloidalne może działać szkodliwie.
Na toksyny, pasożyty, grzyby o wiele lepszym wyborem jest MMS Jimma Humble'a czyli roztwór chlorynu sodu wymieszany z kwaskiem cytrynowym, leczy w jeden dzień miedzy innymi malarię która według big pharmy jest nieuleczalna :)

Cudowny Suplement Mineralny MMS - Uganda 2012
phpBB [video]

Polska strona o MMS:
http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/news.php

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]