Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 6:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Być może pomysł, który przedstawiam jest już zaczęty w którymś poście, lecz z powodu ich ilości trudno jest mi znaleźć konkretny post przedstawiający dane zagadnienie. Mianowicie chodzi mi o stworzenie urządzeń, z materiałów powszechnie dostępnych, które zasilałoby dom w energię elektryczną, energię cieplną. Jeżeli istnieje chociażby podobny temat to poprosiłbym o linka do niego. Jeśli nie, to proszę o Wasze pomysły, które być może sami sprawdziliście, którymi chcecie się podzielić, które się sprawują bez zarzutów, które warto przekazywać innym, by chociażby w niewielkim stopniu uniezależnić się od złodziejskiego i niewolniczego systemu rachunków, podatków (czyt. haraczy od życia).

Pozdrawiam serdecznie :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 wrz 2011, 0:58 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

co prawda nie ja skonstruowałem to urządzenie ale jest to sprzęt domowej konstrukcji.. :)

phpBB [video]

pzdr

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witam

A- Panel Słoneczne ( z rynku niemieckiego )
b. Małe wiatrownie na kalienice sa super wydajen konstrukcje jak poszukasz znajdziesz :)
c. turbinki wodne jak masz strumyk ( opcja dla wybranych :)
d. silnik magnetyczny + pradnica
e
phpBB [video]

Moja koncepcja ( niesprawdzona ale planowana )
Panel słoneczny + wiatraczek + bateria żelowa od widlaka :) + wytwornica HHO zasilająca piec kondensacyjny,
(do rozwiazana problem płomienia - jest silny przepala stal ) lub a agregatWiecej info na you tube

f. przejdz na oświtlanie ledami ale kup te lepsze ja wtopiłem w tanie za 14 zł i sie poprzepalały ale i tak sie opłaciło

gdy paliłem halogeny wszystkie naraz w całym domu ( zazwyczaj teog nie robie bo poco ) tarczka obracałą sie w liczniku w 6 sec na ledach w 48 sec .

to tyle
pozdrawiam

aha do ładowania komurki mozesz zrobić ładowarke co ciagnie z powietrza schemat na YT

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]