Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 sie 2019, 18:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek
tak mnie to zainteresowało,a nie widziałem akurat.

Fabuła-nic nowego faceci w czarnych kieckach i ich zamiłowania..szkoda słów-to delikatny temat i tuszowany,jak pisanie atramentem sympatycznym po księgach rodzaju....
Proszę nie pomylić z "facetami w czerni",bo akurat ci miewali kapelusiki i nie byli pakowani w takie koszmary co młodym chłopcom fundują te zboki.

albo
http://www.cda.pl/video/5621221a
gdzie komentarz do filmu wygląda tak:

Cytuj:
"Spotlight" to filmowy zapis wstrząsającej historii, która miała miejsce naprawdę. Nagrodzeni Pulitzerem dziennikarze śledczy gazety "Boston Globe" dotarli do przerażających i szokujących danych na temat konsekwentnie tuszowanej siatki pedofilskiej w Kościele katolickim, składającej się z ponad 70 księży. Historia zbulwersowała świat w 2002 roku. Ale odkrycia dziennikarzy były zaledwie wierzchołkiem góry lodowej... Tuż po objęciu stanowiska, nowy szef "Globe'a", Marty Baron (Liev Schreiber), kieruje dziennikarzy do zajęcia się sprawą księdza oskarżonego o seksualne wykorzystywanie dzieci na przestrzeni 30 lat. Świadomi delikatności i społecznego oddźwięku, jaki będzie wiązał się ze skandalem, reporterzy zagłębiają się w sprawę. Zespół tworzą: Walter "Robby" Robinson (Michael Keaton), Sacha Pfeiffer (Rachel McAdams), Michael Rezendes (Mark Ruffalo) oraz Matt Carroll (Brian d’Arcy James). Rozpoczyna się dziennikarskie śledztwo, którego wyniki zbulwersują cały świat i wstrząsną Ameryką. Dziennikarze kontaktują się z adwokatem ofiar (Stanley Tucci), docierają do dorosłych, którzy byli molestowani w dzieciństwie. Wkrótce okazuje się, że sprawa jest większa, niż ktokolwiek na początku przypuszczał, ociera się o władze kościelne, które przez lata tuszowały przestępstwa.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 mar 2016, 17:00 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Oglądałam dziś, świetny film.

Pomimo tego, ze wiedziałam iż takie przypadki się zdarzają, nie wiedziałam że jest tych zboczeńców aż tyle...
to naprawdę straszne :(

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

temat ciekawy,ale samo wykonanie i akcja - kiepścizna.. napięcia nie wiele,akcji zero,zakończenie nijakie.. bardziej taki film - dokument na faktach

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

ShowMeLove pisze:
Oglądałam dziś, świetny film.

Pomimo tego, ze wiedziałam iż takie przypadki się zdarzają, nie wiedziałam że jest tych zboczeńców aż tyle...
to naprawdę straszne :(

Dzieją się, dzieją. Jak nie znasz, to poczytaj sobie historię Marca Dutroux. Oficjalnie nie wykryto żadnej siatki, ale nieoficjalnie byli w to zamieszani m.in. politycy i to nie jakieś płotki.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]