Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2020, 7:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sposób na nwo
Post: 22 paź 2010, 16:37 
Sposób na nwo

Protesty czy to we Francji, Grecji czy gdzie indziej w których dochodzi do dewastacji są niewłaściwą drogą. Może i prowadzą czasem do ustępstwa ale jakim kosztem a można zrobić to taniej i skuteczniej oraz prościej bo bez wielkiego wysiłku... :king:


Misja pisze:
... Nasze problemy są w dużym stopniu takie jak wasze: podczas istnienia na naszej planecie mieliśmy dwie nuklearne zagłady, zaznaliśmy dyktatury, zbrodni, epidemii, kataklizmów, systemu monetarnego i wszystkiego z tym związanego, wyznań religijnych, kultów i innych rzeczy.

Jednakże osiemdziesiąt naszych lat temu (nasz rok trwa czterysta dwa dni po 21 godzin) zapoczątkowaliśmy reformę. W rzeczy samej reforma weszła w życie za sprawą czteroosobowej grupy ludzi z małej wioski znad
brzegu jednego z naszych największych oceanów. Grupka ta, licząca trzech mężczyzn i jedną kobietę, głosiła pokój, miłość i swobodę wyrażania.

Przyjechali do stolicy swego kraju i prosili o audiencję u przywódców.

Odrzucano ich prośby, ponieważ reżim był dyktatorski i militarny. Przez sześć dni i pięć nocy czwórka spała przed bramami pałacu, niczego nie jedząc i pijąc niewiele wody.

Ich wytrwałość przyciągnęła uwagę publiczną i w ciągu sześciu dni przed pałacem zebrał się dwutysięczny tłum. Słabymi głosami czwórka przekonywała tłum żeby się zjednoczyć w miłości w celu zmiany reżimu - do czasu aż straże położyły kres ich "kazaniu" zabijając strzałami czwórkę i grożąc, że będą strzelać do ludzi z tłumu, jeśli się nie rozejdą.
Rozeszli się szybko ze strachu przed strażami. Nie mniej jednak ziarno zostało zasiane w umysłach ludzi.
Po zastanowieniu się, tysiące ludzi doszło do przekonania, że bez pokojowego zrozumienia są bezsilni, zupełnie bezsilni.
Słowo krążyło pośród ludzi - bogatego i biednego, pracodawcy i pracownika, zwykłego robotnika i mistrza, i pewnego dnia, w sześć miesięcy później, cały naród stanął w martwym punkcie.

Co masz na myśli mówiąc "stanął w martwym punkcie"? - zapytałem.

Zamknięto elektrownie nuklearne, stanęły środki transportu, zablokowano autostrady. Wszystko stanęło. Rolnicy nie dostarczali swych produktów; sieci radiowe i telewizyjne zaprzestały nadawać, wyłączono systemy komunikacyjne.
Policja była bezsilna w obliczu takiej jedności, ponieważ w ciągu kilku godzin miliony ludzi przyłączyło się do "paraliżu pracy". Wyglądało, że na ten czas ludzie zapomnieli o swojej nienawiści, zazdrości, różnicy zdań, i zjednoczyli się przeciwko niesprawiedliwości i tyranii. W skład policji i armii wchodzili ludzie i ludzie ci mieli krewnych i przyjaciół pośród tłumu. Nie była to już kwestia zabicia czterech wywrotowych jednostek. Trzeba byłoby zabić setki tysięcy ludzi, aby "oswobodzić" jedną elektrownię.

W obliczu ludzkiej determinacji policja, armia i Dyktator byli zmuszeni do kapitulacji. Jedynymi przypadkami śmiertelnymi jakie miały miejsce podczas tego incydentu, było 23 fanatyków, którzy tworzyli straż osobistą
Tyrana - żołnierze musieli ich zabić, aby się do niego dostać.


Czy został powieszony? - zapytałem.

Arki uśmiechnął się. - Po co? Nie, Michel. Ludzie mieli dosyć przemocy. Został wysłany do miejsca, gdzie nie mógł więcej szkodzić i w rzeczy samej przykład ludzi wzbudził w nim poprawę. Odnalazł ponownie ścieżkę miłości i szacunku dla indywidualnej wolności. W końcu umarł żałując wszystkiego, co przedtem zrobił. Obecnie naród ten prosperuje najlepiej ze wszystkich na całej planecie, ale, tak jak na twojej, są inne narody zdominowane przez brutalne reżimy totalitarne. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby im pomóc. ...


Fragment ebooka "Misja" Michel Desmarquet

www.thiaoouba.com/micpol.htm
www.thiaoouba.com/misja.pdf


Najlepszy jednak jest "cygan" :hura: :lol:
zrobił to najlepiej, gość wymiata.

phpBB [video]Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

 Tytuł: Sposób na nwo
: 22 paź 2010, 16:37 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 17:13 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
No tak strajk generalny, znamy metodę i jej skuteczność.
Nie wspominają o tym historycznym Solidarnościowym haśle - żreć, dajcie nam więcej żarcia - i jego sile :język:
Ale jest mały malutki problemik, większość ludzi czyli na moje oko >50% nie zauważa depczących ich tyranów, myślą że są wolni i żyją w demokracji :zmęczony: , więc przed nami co najmniej jedna przeszkoda więcej.
Bardzo mnie to cieszy, ponieważ i satysfakcja z wygranej będzie adekwatnie większa :haha:

P.S Ach ten Castaneda MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 17:18 
Ja szacuję, że jakieś 90 % ludzi zachodniej kultury uważa, że są wolni a nie ma większego niewolnika od kogoś kto mylnie uważa iż jest wolnym człowiekiem.

Ponadto nie chodzi o "solidarność" sztandarową za kasę bo jej działanie poznajemy na własnej skórze od ponad 20 lat.

"zarobki" 1000 zł a metr mieszkania min. 5000 zł.

To nie jest solidarność a wyzysk, tyrania ekonomiczna.

W drodze "do pracy" akurat zbiór jabłek ginie 18 ludzi, czy w normalnym kraju (katolickim i wylewającej się zewsząd miłości bliźniego) jest coś takiego możliwe? ano jest, pokolenie JP2, MP3 rośnie na gruncie różowej rewolucji i grubej kreski. :dobani:


Na razie jest ściernisko ale nie będzie San Francisco a co najwyżej gnojowisko i pobojowisko bo nawet już jest, choćby na prowincji.Na górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 17:42 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
timewave pisze:
Ja szacuję, że jakieś 90 % ludzi zachodniej kultury uważa, że są wolni a nie ma większego niewolnika od kogoś kto mylnie uważa iż jest wolnym człowiekiem.

Ponadto nie chodzi o "solidarność" sztandarową za kasę bo jej działanie poznajemy na własnej skórze od ponad 20 lat.


Nie miałem zamiaru ciebie de motywować, bo "misyjny" scenariusz jest możliwy, choćby przykład Argentyny.
Chodzi o to że nasz puzzel ma więcej klocków, oprócz wymienionych prze zemnie dochodzi konieczność utrzymania "wygranej", a analizując dzieje różnorakich rewolucji to też jest istotne.

Odnośnie Solidarności i jej porażki, to była ona najwyraźniej zaprogramowana wraz z jej hasłami indukowanymi ekonomicznie.
Więc uczmy się na błędach.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 19:50 
Dziwnie łatwo o tym mówicie....
Mnie zastanawia jedno - załóżmy, że wszystko nagle "stanie", wszyscy przestaną pracować, będzie ten globalny "zryw miłości" - ok, tylko co dalej?
Przecież trzeba coś jeść, trzeba gdzieś mieszkać, trzeba ludzi leczyć, nie można odłączać kogoś od respiratora tylko dlatego bo "robimy rewolucje"..
co jeśli będę chciał kupić jedzenie żeby wyżywić rodzinę a nie będę miał czym zapłacić bo pieniądz będzie bezwartościowym papierkiem...
Ok ktoś powie wymiana towarów ale co z tymi którzy nic nie mają aby się wymienić?
Tego się nie da opisać o co mi chodzi... wrr

Zaczną się masowe kradzieże bo ludzie zaczną zauważać, że jest okazja to można sobie to wziąć - ponownie nakręci się spirala nienawiści a nie miłości.

To o czym pisze to wydaje się śmieszne ale po prostu nie wiem jak napisać i jak sformułować pytania bo to jest tak skomplikowane.Na górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 22:03 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
coś się i tak wydarzy
patologia jest zbyt duża
a spirala już nakręcona

pozostaje przy tym wszystkim trzymać mocne centrum
i oglądamy show - teatr mundi...

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 22:10 
BioSine rozumiem Twoje rozterki, Hakun zresztą już Tobie odpowiedział, coraz więcej ludzi ma już serdecznie dosyć tego syfu i zbiera się, oj zbiera - system zasiał wiatr zbierze i burze i to z piorunami jak już ludzie poczują siłę / moc; słoneczko nadaje dlatego przykrywają chemtrailsami. :ninja:

I nie trzeba zaraz mieszać do tego patetycznie miłości, chodzi o normalność a nie niewolnictwo przykryte dla niepoznaki hasłem-kluczem demo(upo)kracja.

Jakby syfu nie nazywać to nigdy szambo nie będzie perfumerią.Na górę
   
 
 
Post: 22 paź 2010, 23:04 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Który to już raz widzę ten fragment z Misji na forum, czwarty czy może szósty?
timewave siadaj w końcu pod jakimś pałacem ale już!
Nie ma to tamto, trzeba zacząć bo wolno docierają te twoje posty do "motłochu".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 paź 2010, 23:42 
| Hakun | - to, że się wydarzy to wiem, z niecierpliwością czekam na to... mnie martwi coś innego...
Bo niektórzy tutaj sugerują, że miłość sprawi, że wszystko będzie cacy na naszym świecie.
Obawiam się, że nie będzie czegoś takiego, że wszyscy się zbuntują i nagle będzie jedna wielka miłość tak jak to jest często przedstawiane.
- to jest niemożliwe do osiągnięcia w tej patologii jak to dosadnie nazwałeś.

| Timewave | - obawiam się jedynie, żeby ta cała "moc" o której piszesz,
przypadkiem nie zniszczyła całego naszego doświadczenia / istnienia.Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 10:29 
osoba, ktora kilkadziesiat lat zajmuje sie powiedzmy rozpracowywaniem systemu, ma rozne zrodla i wysokie koneksje wyslala mi wczoraj taki tekst :

Cytuj:
Dokladnie! ( moj dopisek: chodzi o agende NWO, kartele bankowe itd )
Taki jest ich Plan odwieczny, jaki rozpoczeto w momencie gdy pierwszy wladca nad ludzmi Nimrod, postanowil sprzeciwic sie Woli Stworcy, ktory nakaz ludziom: " Rozmnarzajcie sie i napelniajcie ziemie i czyncie ja sobie poddana"...
Zwroc uwage, nie powiedzial: " I panujcie jeden nad drugim, czy nieliczni nad milionami" nie powiedzial rowniez: " Skupiajcie sie w jednym miejscu i centralizujcie wladze jednych nad drugimi"...
Tak pojawila sie Pierwotna Kwestia Sporna, w ktorej po jednej stronie sporu jest Lucyfer i jego sludzy (ALFA_OMEGA, ostatnio zwana ILLUMINACI), a po drugiej stronie Jaszua (Jezus Chrystus), Jedyny prawowity Krol w przyszlym Krolestwie Bozym.
Symboliczna Wieza Babel czy symboliczny Babilon rzadzony przez symboliczna Bestie, czyli rzad swiatowy, oto przeciwko czemu musimy sie zjednoczyc i aby to bylo mozliwe musimy odrzucic wladze czlowieka nad innymi ludzmi, bo wszelka wladza nie pochodzi od Boga Stworcy, ale od boga tego swiata, czyli Lucyfera.
Kto twierdzi inaczej jest dzieckiem Lucyfera i jego sluga. Amen.Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 10:54 
Sorry | Bou |, ale jak on od tylu lat siedzi nad tym tematem i przekazuje taką "prawdę" to ja naprawdę kapituluję!Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 12:18 
BioSine , Pan od ktorego otrzymalam to info, nie jest chlopcem z pierwszej lapanki, nie będę pisać kim był i jest ale wie o rzeczach, o ktorych nam nie moglo sie nawet przysnic. Dostaje od niego przerozne informacje i gdybys mial wglad w nasza korespondencje (czasami nawet cos cytowałam na forum) i zobaczyl z jakim czlowiekiem mamy do czynienia, zastanowil bys sie 100 razy znim slowo prawda, wzialbys w cudzyslow. Po prostu rozwaz to jako jedna z mozliwosci zamiast furczec, na kogos kto w przeciwienstwie do nas, nie jest jakims szeregowcem w piramidzie, ale otarl sie niemal o sam jej szczyt... to pierwsza wiadomosc tego rodzaju od niego i dala mi powaznie do myslenia, bo to ostatnia rzecz, jaką spodziewalam sie uslyszec od tego czlowieka. Tyle w temacie.Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 12:33 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 1:04
Posty: 259
Bou pisze:

Cytuj:
Zwroc uwage, nie powiedzial: " I panujcie jeden nad drugim...

...Jaszua (Jezus Chrystus), Jedyny prawowity Krol w przyszlym Krolestwie Bozym.


Nademna krolowac nie bedzie ani Jezus ani Lucyfer ;p
Pozatym czynienie sobie ziemii poddana jest podle i nie wychodzi ludzkosci na dobre :P

_________________
W krainie umysłu to,co uważa się za prawdę,jest nią lub staje się prawdą w granicach wyznaczonych przez doświadczenie.
Granice te są z kolei następnymi przekonaniami, które należy przekroczyć.
W krainie umysłu nie ma granic.

- John C.Lilly

Brama OświeceniaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 paź 2010, 12:54 
Indianie wiedzieli jak czynic sobie ziemie poddana i nikomu nie dziala sie krzywda,
zabijali dwa bizony z czcia i szacunkiem, i wykarmili cala wioske w porze zimowej, a biali wpadali na polowanie i dla zabawy zabiali 500 szt.
na tym polega roznica pomiedzy czynieniem ziemi pddana a zwyklym okrucienstwem

poza tym najwazniejsze stwierdzenie to ze czlowiek nie moze panowac nad czlowiekiemNa górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 14:13 
Bou pisze:
BioSine , Pan od ktorego otrzymalam to info, nie jest chlopcem z pierwszej lapanki, nie będę pisać kim był i jest ale wie o rzeczach, o ktorych nam nie moglo sie nawet przysnic. Dostaje od niego przerozne informacje i gdybys mial wglad w nasza korespondencje (czasami nawet cos cytowałam na forum) i zobaczyl z jakim czlowiekiem mamy do czynienia, zastanowil bys sie 100 razy znim slowo prawda, wzialbys w cudzyslow. Po prostu rozwaz to jako jedna z mozliwosci zamiast furczec, na kogos kto w przeciwienstwie do nas, nie jest jakims szeregowcem w piramidzie, ale otarl sie niemal o sam jej szczyt... to pierwsza wiadomosc tego rodzaju od niego i dala mi powaznie do myslenia, bo to ostatnia rzecz, jaką spodziewalam sie uslyszec od tego czlowieka. Tyle w temacie.


Z całym szacunkiem | Bou |, podoba mi się mniej lub bardziej to co zawsze przedstawiasz
lecz piszesz, że "furcze" bo nie wiem kim on jest, nie czytałem Waszej korespondencji i nawet mi
się nie śni o tych wszystkich rzeczach o których on wie.
To wszystko jest prawda - nie wiem kim jest, nie czytałem korespondencji i nawet mi się to nie śniło,
natomiast wiem jedno:
Z tego co przekazałeś/aś po pierwsze jest to misz-masz - wymieszanie religii z historią oraz dzisiejszymi teoriami naszego istnienia.
Po drugie odnoszę wrażenie, że ten człowiek ma chaos w głowie dlatego takie pomieszane i niespójne informacje przedstawia.

A to, że się tak bulwersujesz i atakujesz oznacza, że podważam Twoje przekonanie - myśl w którą wierzysz.
YWC :tak:

PozdrawiamNa górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 14:37 
BioSine pisze:

A to, że się tak bulwersujesz i atakujesz oznacza, że podważam Twoje przekonanie - myśl w którą wierzysz.Nie pochlebiaj sobie. Podważać to można coś argumentami.
A jeśli o mnie chodzi to w nic ślepo nie wierze, a wszystko dopuszczam. Chyba najzdrowsza postawa.Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 19:52 
huuysuy pisze:
Który to już raz widzę ten fragment z Misji na forum, czwarty czy może szósty?
timewave siadaj w końcu pod jakimś pałacem ale już!
Nie ma to tamto, trzeba zacząć bo wolno docierają te twoje posty do "motłochu".


Ja tego nie powiedziałem. :so:

Już od kilku lat bojkotuję obecny system zniewolenia, przewartościowałem swoje życie i nie muszę siedzieć pod pałacem szczególnie z krzyżem... od tego niczego nie przybywa a szczególnie mądrości.

Hicks wymownie i ekspresyjnie przedstawił jak ludzie dają się robić w bambuko a skoro im się to podoba to widocznie jest społeczeństwem masochistycznym a do tego nie ma się co mieszać, każdy ma to co lubi. :wacko: :ninja: :język:Na górę
   
 
 
Post: 23 paź 2010, 21:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
Taka myśl przyszła mi do głowy, może dyktatorzy z "misji" po porażce przybyli na ziemię i zaczęli od nowa nieco zmieniając swą taktykę Mruga

Władza władza ...

Nie trzeba być zbyt rozgarniętym żeby zrozumieć, że to ona jest prawdziwym źródłem problemów i to od wieków.
Ale z drugiej strony tak nas urobiono, że nie potrafimy sobie bez niej wyobrazić świata, więc trzeba nad nią pracować (wyobraźnią ma się rozumieć :) )Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 paź 2010, 18:39 
Ahmadinejad and Chavez *Iran i Wenezuela* chca wyplenic NWO :) :spoko:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3972676,00.htmlNa górę
   
 
 
Post: 26 paź 2010, 19:11 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Nie potrafią sobie poradzić we własnych krajach których są gospodarzami z wyzyskiem i jakością życia a chcą walczyć z międzynarodowymi instytucjami i banksterami, wygląda to na porywanie się z motyką na Słońce,
zamiast tylko gadać podobnie jak papież o pokoju na świecie zajęli by się wreszcie czynami, powaznymi reformami na własnych podwórkach aby stać się wzorami do naśladowania w walce z NWO.

po czynach a nie słowach ich poznacieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lis 2010, 2:45 
Można? Można. 8-)

Cytuj:
6 LISTOPADA WOJNA DOMOWA W WEDLAND

17.000 oficerów policji, którzy wkroczyli do lasów wokół miejsca przechowywania odpadów jądrowych w Gorleben w północnych Niemczech, w niedzielę rano wyglądało na niezwyciężonych. Wśród funkcjonariuszy policjanci z Francji, Chorwacji i Polski pomagali w największej operacji bezpieczeństwa kiedykolwiek montowanej przeciw protestującym i niedopuszczającym aby pociąg wiozący transport odpadów nuklearnych dotarł do magazynu we wsi w Dolnej Saksonii.
Dziesiątki tysięcy ludzi protestowało. W niedzielę wieczorem okrążeni głodni i spragnieni policjanci przystąpili do negocjacji z protestującymi aby ich wypuścili do domów na wieczorny odpoczynek. Policyjne armatki wodne zostały zablokowane przez rolnicze ciągniki. Największa operację policyjną przeciwko ludziom opanował chaos i zamieszanie dzięki odwadze i determinacji pokojowych demonstrantów.

Szef Policji UE Reiner Wendt dał wyraz dał wyraz ogólnej frustracji kiedy wydał oświadczenie prasowe za pośrednictwem agencji prasowej DPA w nocy mówiąc, że policja dotarła do punktu wyczerpania i potrzebuje przerwy. Najbardziej niebezpieczny na świecie pociąg został zmuszony do zatrzymania po 63 godzinnej podróży przez tereny całej Francji i Niemiec.


Bilans: 1000 osób zostało rannych, to jest odnotowane. 950 osób odniosło obrażenia oczu po użyciu gazu pieprzowego i gaz łzawiącego. Szesnaście manifestantów doznało złamania kości. U 29 osób odnotowano poważne rany na głowie. Dwie osoby musiały zostać zabrane do szpitala. Jedna osoba musiała zostać podjęta przez helikopter po wielu złamaniach kości gdyż została zadeptana przez konia policyjnego.

Ponad 50.000 ludzi ze wszystkich części kraju i różnych środowisk wzięło udział w wiecu w pobliżu pola Dannenberg.

5000 protestujących położyło się na torach kolejowych w Harlingen późnym wieczorem i nie chciało się ruszyć.

Radio Wendland transmituje na żywo niezwykle bohaterski opór tak wielu ludzi.

Dziesiątki tysięcy ludzi dało przykład odważnego i pokojowego oporu bez przemocy, który z pewnością przejdzie do historii.

Jeśli jest to opór przeciwko odpadom jądrowym, wyobraźcie sobie co będzie, gdy Niemcy w końcu zrozumieją skalę oszustw bankowych prowadzonych przez "elity".


Tutaj po niemiecku o potrzasku w jakim znalazła się Policja.
Financial Times opisuje wojnę z globalistami:
http://www.ftd.de/politik/deutschland/...
trzeba poszukać na stronie.

source: Link do komentarza - blog mizia.EDIT - uzupełnienie:

http://newsticker.sueddeutsche.de/list/id/1065325

Gazety niemieckie takie tytuły miały następnego dnia.

"Wojna domowa w Wendtand" - Bild

"Obywatele w buncie" - TAZ

Filmy dotyczące transportu radioaktywnych odpadów, bicia ludzi pałkami, uderzenie pięścią i rzucanie na ziemię. Policja również wykorzystywała gaz łzawiący, gaz pieprzowy i armatki wodne.

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]Financial Times opisuje wojnę z globalistami:

http://www.ftd.de/politik/deutschland/:live-ticker-zum-atomprotest-castor-gegner-beklagen-1000-verletzte/50192073.html

http://www.ftd.de/politik/deutschland/:chronik-zum-atom-protest-demonstranten-stellen-sich-auf-lange-nacht-ein/50192073.html


http://newworldorder.com.pl/post,983,0#10291Na górę
   
 
 
Post: 13 lis 2010, 19:43 
Swoją drogą interesuje mnie co rosyjskie ciężarówki ze znaczkiem promieniotwórczości robią na drogach w Polsce ? Niedawno widziałem zdjęcie takowej wykonane przez polskiego kierowcę ( odszukam i niechybnie umieszczę ). Możliwe, że wozi się materiały o zastosowaniu medycznym np. Kobalt 60, a jeśli nie ? Może warto zwrócić się do kierowców busów, taksiarzy, znajomych by dali znać pod konkretny numer, wysłali zdjęcie, lokalizację w przypadku zauważenia takowych. Gdyby okazało się, że trwa jakiś ukryty proceder i to znacznie bliżej niż sąsiednie Niemcy - zawsze coś.

Wiecie jaką kulturą jazdy wykazują się sąsiedzi z drugiej "mańki", reszta sama służy za komentarz.Na górę
   
 
 
Post: 26 kwie 2011, 19:37 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2010, 19:15
Posty: 37
Płeć: mężczyzna
Dobra to przejmujemy wszystkie strategiczne punkty , autostrady ,elektrownie itd ja jestem gotów kto idzie ze mną...?
:pada:
Jak zadziała to będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu heheh....trzeba pozbawić tych skur....li władzy a potem , nie powiesimy ich nie nie.......... będą robić za zaprzęgi do orania pola żeby odkupić swoje złe czyny.Trzeba bedzie sie zastanowic nad tym jak zaczac od nowa zeby nie powtorzyc starej spiewki , mysle ze kazdy powinnien podjac sie pracy dla dobra ogolu to pierwsze ,
drugie to wszystko co potrzebne do przezycia bezapelacyjnie i bez zbednej gadki otrzyma kazdy obywatel ,jezeli bedzie chcial wiecej w sensie technologi bedzie musial pomoc ja stworzyc lub jesli juz istnieje bedzie mu dana dla dobra i rozwoju reszty, wszystkie ukrywane patenty ujrza swiatlo dzienne i kazdy bedzie mial do nich dostep,
po trzecie likwidacja elektrowni atomowych , jadrowych, konwecyjnych itd , modernizacja fabryk i zmiana ich lokalizacji w bezpieczne tereny ,kazdy bedzie posiadal urzadzenia free energy ,
po czwarte odsolenie wody w oceanach ,
po piate koniec z wydobywaniem wegla ropy i karczowaniem lasow ,
po szoste zaprzestanie rozmanazania sie na okreslony czas ,
po siodme koniec ze zbrojeniem i wojskami definitywnie i bezapelacyjnie!!!!!!!!!!!!
To tak po krotce ode mnie. :ninja:

_________________
,,Nie rozumiem dlaczego musisz płacić żeby żyć na planecie na której się urodziłeś''
VissaseusNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 kwie 2011, 21:56 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2010, 11:45
Posty: 342
Mała dygresja odnośnie naszej niezbędności w pracy.

Jeśli idziemy poprosić o podwyżkę nagle okazuje się, że tak właściwie jesteśmy w pracy zbędni i pracodawca właściwie nie wiadomo po co nas jeszcze trzyma i jeszcze do nas dopłaca zapewne z litości.

Jeśli idziemy po zaległy urlop nagle okazuje się, że jesteśmy w pracy niezbędni, bez nas firma padnie i w ogóle powinniśmy być choćby dla oka. Bo kto będzie za nas robił.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - ludowe mądrości są ponadczasowe i bezbłędne na przestrzeni dziejów.

_________________
Ostateczny cel nwo (The Ultimate Goal) - by Aaron Russo 2007
http://www.youtube.com/watch?v=AghufZtRuyc

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8ANa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group