Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2021, 10:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

spairo pisze:
z systemem remote jest taki problem że jest około 10 razy "słabszy" od trybu contact.
obecnie ostatnia dokumentacja zaleca robienie detoxu w trybie remote, a usuwanie patogenów w trybie contact, tak jest najbardziej optymalnie.

No nie zupełnie.
Stare piloty bez magnesów neodymowych były słabsze, ale z neodymkiem może 2-3 razy tylko słabsze.
Ja nie rozumiem tu problemu, jeśli by nawet był 10 razy słabszy, to niech sobie Spooky chodzi i 10 godzin przez całą noc, ale ja nie jestem uwiązany do tych elektrod.
Jak się komuś bardzo spieszy z tym wybijaniem patogenów, to niech sobie tak robi,żeby sobie tylko nie narobił większych kłopotów. Wiem co mówię.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 mar 2015, 12:34 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

- po wybiciu patogenów trzeba mieć czas na wydalenie "trupów".
- potem wydalić metale ciężkie.
- kolejno zabezpieczyć uratowany teren przed kolejnym atakiem patogenów.
- to nie jest takie łatwe, sama stosowałam 24h/dobę, niczego dobrego to nie dało, tutaj pośpiech nie jest wskazany, chyba że to jest jakiś tasiemiec, psi, karłowaty, uzbrojony, koci.
@euroscan zapomniał dodać , że likwidacja patogenów to stosujemy sygnał prostokąta lub lepiej inv Sawtooth, offset 100%, - 100% oraz relacje >0, <64000, octal.
- ja daję 20V i kabel Boost , ale to dla niektórych zbyt za duże impulsy dla trybu contact.
- do naprawy stosujemy sygnał sinusoidalny.

euroscan pisze:
- po wybiciu patogenów trzeba mieć czas na wydalenie "trupów".
- potem wydalić metale ciężkie.
- kolejno zabezpieczyć uratowany teren przed kolejnym atakiem patogenów.
- to nie jest takie łatwe, sama stosowałam 24h/dobę, niczego dobrego to nie dało, tutaj pośpiech nie jest wskazany, chyba że to jest jakiś tasiemiec, psi, karłowaty, uzbrojony, koci.
@euroscan zapomniał dodać , że likwidacja patogenów to stosujemy sygnał prostokąta lub lepiej inv Sawtooth, offset 100%, - 100% oraz relacje >0, <64000, octal.
- ja daję 20V i kabel Boost , ale to dla niektórych zbyt za duże impulsy dla trybu contact.
- do naprawy stosujemy sygnał sinusoidalny.

Mam nadzieję że 24h/dobę nie było to wybijanie , tylko detox.
Piszesz ze kolejność: wybijanie, wydalanie "trupów' , metale ciężkie i dopiero zabezpieczanie terenu.
Ja uważam że trzeba zacząć od metali ciężkich, żeby najpierw oczyścić teren ( tak jak na wojnie oczyścić przedpole z zasieków i innych schronów), a później przypuścić szturm na patogeny ( wiemy że niektóre sprytnie "chowają" się) i wybić je.
Dopiero jak mamy te trupki, to trzeba je usunąć, co nie jest taką prostą sprawą.
I tu mam pytanie, czy taki detox można robić 24h/dobę?
Oczywiście za pomocą pilota z magnesem. Czy takim długim detoxem, też możemy doprowadzić do Herxa?
@euroscan a co nazywasz zabezpieczaniem terenu, na czym to ma polegać.
Ostatnio jeden kolega z forum Spooky2 też stwierdził że lepiej u niego działają ustawienia DH niż JW.
Niby te od DH są na zabijanie,uzdrawianie i detox, a jak wiadomo jak coś jest na wszystko , to często jest do "kitu". Ja ostatnio też przestawiłem się na DH i chyba jest lepiej.
I jeszcze te ustawienia JW dla częstotliwości od Charlene, też podobno są słabe i lepiej zastosować DH.
Tak się rozpisałem bo mam wielkie kłopoty z detoxem u żony, Jest mikrej postury i nic nie mogę przyspieszyć wybijania, gdyż natychmiast występuje silny efekt herxa.
Oczywiście walczę z kilkoma bakteriami borelii i bartonellą.
Już są małe postępy z bakterią borelii, ale bartonella trzyma się mocno Smutny .
Sam już nie wiem co jeszcze zastosować.
Tak jeszcze mam nadzieję na tą lampę plazmową, ale tu nikt nie ma doświadczeń, na czym to polega dokładnie.

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam, niestety administrator nie zamieszcza moich postów. Nie wiem dlaczego ? chciałam podziekować za odpowiedzi.
Chciałam również zapytać czy macie jakieś informacje o urządzeniu które nazywa się GENERATOR VTF3. Zastanawiałam się czy to może zastąpić Spooky czy jest gorsze ?
To jest dostępne w kraju i w razie czego serwis. Nie wiem naprawdę co kupić. Czy macie jakieś doświadczenia z tym generatorem ?

sylahor pisze:
Witam, niestety administrator nie zamieszcza moich postów. Nie wiem dlaczego ? chciałam podziekować za odpowiedzi.
Chciałam również zapytać czy macie jakieś informacje o urządzeniu które nazywa się GENERATOR VTF3. Zastanawiałam się czy to może zastąpić Spooky czy jest gorsze ?
To jest dostępne w kraju i w razie czego serwis. Nie wiem naprawdę co kupić. Czy macie jakieś doświadczenia z tym generatorem ?

Ręce opadają, 1900 zł za badziewie.
Zastąpić prawdziwą maszynę Rifea , to nie może na pewno . Hulajnogą też dojedziesz, ale prościej autem.
W tej cenie masz 5 generatorów Spooky2, o niewyobrażalnych możliwościach, o których nawet sam Rifea nie miał pojęcia.
Powiem tak, z tymi możliwościami, to to pudełeczko powinno kosztować najwyżej 50 zł.
http://vibronika.eu/images/pdf/hulajnogaodrzutowiec.pdf
http://vibronika.eu/images/pdf/czasnarife.pdf
Poczytaj te linki, bo widzę że twoje info na ten temat jest niedokładne , mówiąc delikatnie.
Ciekawe czy @euroscan to potwierdzi.
Jeszcze dodam że nie jestem dilerem owych Spooky2.

Ja nie mam żadnego info dlatego pytam was, nie wchodziłam w szczegóły. czytam opis i na tej podstawie tylko wyciągam wnioski. Tak jak pisałam jestem absolutnie "nie - techniczna", dlatego zwróciłam się o pomoc. Dziękuje ci za wyjaśnienie. POczytam linki

za tę cenę nie będzie 5 generatorów Spooky2, najwyżej 2 sztuki kpl.
a jest jakiś diealer Spooky2 w Polsce ?
tym vtf3 to bym sobie głowy nie zaprzątał, szkoda na to czasu i pieniędzy.
chociąż jak widze po znajomych , nie elektronikach, to jednak mają problemy z Spoky2, z obsługa, nie wiem dlaczego, toż to proste jak zjedzenie cukru z cukierniczki.
sam brałem lekcje z Youtuba o spooky2.
bardziej kłopotliwe jest znalezienie czestotliwości na patogena, lub znalezienie zakresu F na wirusy, bakterie, robale.

A czy Spooky 2 usuwa również toksyny z organizmu ?

spairo pisze:
za tę cenę nie będzie 5 generatorów Spooky2, najwyżej 2 sztuki kpl.
tym vtf3 to bym sobie głowy nie zaprzątał, szkoda na to czasu i pieniędzy.
chociąż jak widze po znajomych , nie elektronikach, to jednak mają problemy z Spoky2, z obsługa, nie wiem dlaczego, toż to proste jak zjedzenie cukru z cukierniczki.
sam brałem lekcje z Youtuba o spooky2.
bardziej kłopotliwe jest znalezienie czestotliwości na patogena, lub znalezienie zakresu F na wirusy, bakterie, robale.

Ja nie pisałem o zestawach tzw. kit, bo nie potrzeba Ci 10 rurek i 5 szt Spooky Puls, oraz całą kupę niepotrzebnych kabli i tych elektrod samoprzylepnych. Zestaw trzeba sobie mądrze wybrać .
Jeśli chodzi o znalezienie częstotliwości na patogeny i inne robactwo, to się nie bawiłem ze Spookim, tylko poszedłem na profesjonalny biorezonans i po przeskanowaniu organizmu dostałem cały protokół zestawów częstotliwości i teraz mogę moim generatorkiem mordować te bakterie i wirusy, oraz wykonywać inne operacje detoxu i uzdrawiania.
Obsługa jest jest naprawdę banalnie prosta , nawet dla nie znających angielskiego.

sylahor pyta w sprawie usuwania patogenów.
Organizm robi detox tylko przez nerki, płuca, skórę, jelita, a Spooky może tylko wspomóc ten proces przez normalizację działania tych organów.
Przynajmniej ja tak to rozumiem. Chyba że ktoś mnie poprawi.

- robaki zwykle zawierają bakterie.
- po wybiciu robaków mamy skażenie bakteriami, bakterie zaś moga zawierać wirusy.
- po wybiciu bakterii , "rozlewają" się wirusy po organizmie.
- dlatego obraz pasożytów w organizmie zmienia się w miarę używania generatora Spooky2.

Jaki biorezonans zrobić najlepiej ? tak przeglądam i są mola, volla ? może znacie jakiś godnych polecenia specjalistów w Tarnowie ?

Jak się oczyszcza organizm z toksyn i pasożytów trzeba stosować środki które wiążą te toksyny, wirusy etc... np. Enterosgel, Metal Sweep lub po prostu węgiel. Ale z węglem uwaga, bo zbiera też potrzebne związki.

Cytuj:
Jaki biorezonans zrobić najlepiej ? tak przeglądam i są mola, volla ?

z biorezonansu to jest test: Volla, Vega, EAV oraz BiCom.
z tego co pisza na różnych forach to Bicom jest najbardziej wiarygodny, zawsze pytaj co dostaniesz w zamian, zestawy czestotliwosci, wydruki patogenów, wydruk narzadów uszkodzonych, itd...

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

z tymi testami tez jest roznie, bo np borelioza nie wyszla u kilku osob na tym tescie volla, ponoc to technika la t70 tych i nie ejst to tak wiarygodne. Ja sie troche rozczarowalam tymi testami, bo nic nie pokazaly, ba pokazaly rzeczy ktorych nie potwierdzaja zaawansowane badania z krwi, wiec nie wiem jak to jest z tym dokladnie.

Cytuj:

- pani Clen robi dość niskie ceny, także chyba nie ma możliwości dużo na tym zarobić dla dystrybutora w Polsce.

testy biorezonansowe.
- dobrze napisał @spairo, są testy EAV, VEGa , Mora (dośc stare), Volla , EAV oraz testy robione Bi-Comem.
- tez uważam że testy BiComem są dość wiarygodne.
- tylko trzeba trafic na dobrego operatora, wielu uważą że jak kupi przyrząd za 50.000 zł i będzie na dwóch kursach to juz może trzepać kasę.
- poniżej masz informacje o co pytać z Bicom Optima.
--
http://www.monadith.com.pl/!!!uwaga_pac ... !,0,71.htm
--

No i zadzwoniłem do Bicom z tej Twojej listy z linku.
Popytałem panią co wykonują i czy mogę dostać jakiś protokół po tym skanowaniu.
Okazało się że tak, dostanę jakie wykryto patogeny i inne robactwo, ale żadnych częstotliwości to oni nie mogą dać, bo ta maszyna nic takiego nie wyświetla i w ogóle to nie bardzo wiedziała po co mi to potrzeba.
Można oczywiście do nich chodzić na leczenie i pani podepnie pod Bicoma, naciśnie odpowiedni guzik na konkretną chorobę i kasa leci.
Jak wspomniałem że borykam się już kilka miesięcy z boreliozą, stosując rifing, to pani mówi że u nich wystarczy zrobić trzy sesje i po borelii. Naprawdę rekord świata.

no to jakaś bakteria u tej pani pokonała barierę krew-mozg i dlatego taka odpowiedz.
leczenie boreliozy to 3 do 6 miesięcy leczenia, w gabinecie biorezonansu to minumum 60 wizyt.
nie da się wyleczyc boreliozy w czasie krótszym niz 3 miesiące, nawet na ich stronie mówi o tym pan z video z youtube.

Ostatnio zmieniony 09 mar 2015, 13:28 przez euroscan, łącznie zmieniany 1 raz

euroscan pisze:
no to jakaś bakteria u tej pani pokonała barierę krew-mozg i dlatego taka odpowiedz.
leczenie boreliozy to 3 do 6 miesięcy leczenia, w gabinecie biorezonansu to minumum 60 wizyt.
nie da się wyleczyc boreliozy w czasie krótszym niz 3 misiące, nawet na ich stronie mówi o tym pan z video z youtube.

Szczerze się uśmiałam z bakterii :)) dziękuje
Choć to raczaj nie w porządku śmiać się z chorego bliźniego !

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam wszystkich. ;)

Chciałbym spytać czy ktoś z was próbował leczyć kandydozę (zwłaszcza Candida albicans) za pomocą generatora Spooky 2?
Byłbym wdzięczny za wszelkie praktyczne informacje.

- nie stosowaliśmy generatora Spooky2 w celu leczenia kandydozy, inne wtedy były czasy, Spooky2 jeszcze nie było.
- w programie spooky2 (wersja z dnia 01.03.2015) występuje 9 (48 candida) programów dla Candida Albicans.
- pobierznie przeglądając widzę, że to metody starsze bazujace na podharmonicznej 464 Hz.
- stosowanie 3 minutowej ekspozycji tej czestotliwośco obniza wzrost Candida o około 20%.
- protokoły Holmana oraz Domeanu stosuja zakresy od 23 KHz do prawie 80 KHz w cyklu dni parzystych oraz nieparzystych.
- te metody są opisane w książce Podręcznik Rife'a, katalog częstotliwości pasozytów rok 2013 , autor dr Nenah Sylver.

poniższe częstotliwosci stosuj połowę w dniach parzystych, druga połowa w dniach niepararzystych.
23485,51155,51156,53940,58914,58916,88740,23484,31724,31725,33060,46980,50460,54404,54405,55250,57420,99180,22620,29580,55251,60900,64380,67860,78300.
można stosować powyższe częstotliwości w porządku malejącym.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

@euroscan
Cytuj:
- te metody są opisane w książce Podręcznik Rife'a, katalog częstotliwości pasozytów rok 2013 , autor dr Nenah Sylver.

Bardzo dziękuję za wskazanie tej książki. Widzę że wpierw powinienem się z nią zapoznać. Jakoś mi do tej pory nie wpadła w oczy. :okok:

@spairo
Dzięki! Przyjrzę się częstotliwościom wskazanym przez ciebie. :tak:

"Oficjalna wykładnia tego jest taka, że patogeny od sesji do sesji mutują i nie ma powtarzalności wyników."
euroscan - to jest twój cytat z pierwszego postu tego tematu.
I do dzisiaj wykładnia tego rozumowania nie zmieniła się.
Dlatego logicznym wydaje się, że po takim skanowaniu należałoby natychmiast wykonać zabijanie owych wykrytych patogenów , nie ważne jak one się nazywają, gdyż po jakimś czasie zmutują i znów będą mieć inne częstotliwości.
Albo może zrobić przemiatanie w zakresie jaki wyszedł z bioskanu.
Wiadomo że taki zakres jak jest polecany, czyli 75 - 790 kHz zajmie prawie dwie godziny, tylko przy 10 hitach
i zero po przecinku. Zaleca się dzielenie tego zakresu na mniejsze podzakresy, ale wtedy taki zlepek też będzie mało wiarygodny, ze względu na te mutacje.
Ciekawe jakimi metodami ustalono konkretne częstotliwości na dany patogen, jeśli on ciągle mutuje.
Czy mają ludzie już jakieś wyniki z własnego bioskanowania i później likwidowania tych patogenów?
Mamy takie narzędzie jak Spooky Puls i mało z tego wynika. A euforia na początku była duża.
A jak u Ciebie ma się przywra wątrobowa, udało się zlikwidować?

- przywra wątrobowa , zlikwidowana po dwóch miesiącach, skan EAV (Volla biorezonans ) nie pokazuje tego patogena.
- za to w torbieli siedzi sobie paciorkowiec ropny i chlamydia pneumoniae, tylko że te testy nie potrafią wskazać miejsca tej torbieli.
- też byłem nakrecony , jak przeczytałem o tej metodzie Spooky2 Pulse, jednak kolejne moje testy Pulse Spooky2 oblały mnie zimną wodą, nie ma tak łatwo.
- a jak doczytałem , że "trupy" patogenów najlepiej usuwać robiąć lewatywę jelita grubego, to już miałem dość.
- no nic, zostałem przy detoksie Spooky2, usuwaniu kolejnych patogenów oraz na wodzie zjonizowanej, zwłaszcza, że mogę kontrolować codziennie dysbalans kwasowo-zasadowy.
- cały czas czekam na lampę plazmową, inaczej nie mogę zrobić detoksu głowy, mózgu a tam się chyba coś nazbierało.

Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015, 16:47 przez euroscan, łącznie zmieniany 1 raz

euroscan pisze:
- za to w torbieli siedzi sobie paciorkowiec ropny i chlamydia pneumoniae, tylko że te testy nie potrafią wskazać miejsca tej torbieli.
- cały czas czekam na lampę plazmową, inaczej nie mogę zrobić detoksu głowy, mózgu a tam się chyba coś nazbierało.

A nie próbowałeś tymi częstotliwościami od Charlene Boehm, podobno jeśli one działają na DNA tego patogena, to nie muszą znać miejsca jego pobytu.
I w głowie też go dopadną,tak mówi teoria.
Kiedyś na Spooky forum pisałeś że badasz oporność skóry , w kontekście naszego bioskanu.
I doszedłeś do ciekawych wniosków?

- jeśli patogen jest w torbieli, to ważne jest gdzie jest ta torbiel.
- wg teorii Volla , w pierwszym kroku rozbijamy torbiel, potem niszczymy patogena.
- jeli torbiel jest w wątrobie ta metoda zawodzi, czyli trzeba znać lokalizację torbieli.
- nie pisałam na forum Spooky2, to jakaś pomyłka.
- obecnie na forum spooky2 jest nowa metoda na Spooky2 Pulse, skanowanie robimy poprzez Remote, nie ma kabli, nic nie trzymamy w ręku.
- odczyt tak jak do tej pory.
- muszę wypróbować tę metodę.

Witajcie, czy znacie to urządzenie ? Jutro jestem umówiona i zastanawiam się czy warto.
F-SCAN TOUCH
Taki jest opis:
szwajcarską aparaturą F-SCAN TOUCH określa częstotliwości zaburzeń związanych z patologicznymi drobnoustrojami i pasożytami w konkretnym organizmie, które wykorzystane w terapii naprawczej wyeliminują większość dysfunkcji organizmu. Tylko przez test biorezonansowy da się określić częstotliwości potrzebne do poprawy zdrowotnej organizmu, do zlikwidowania, infekcji lub agresji pasożytów, które w danej chwili występują w konkretnym organizmie.

Aparatura wykorzystuje zautomatyzowaną metodę mającą na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od badanej osoby, gdyż pobierane są z jej organizmu sygnały o częstotliwościach zakłócających funkcjonowanie jej organizmu. Metoda ta różni się od metody wykorzystywanej w urządzeniach typu np. VEGA TEST.

Sygnał podawany do organizmu przez urządzenie w czasie terapii ma zdiagnozowane uprzednio częstotliwości, ma tylko kilkukrotnie większą amplitudę, by zniszczyć patogenne źródło drgań. Podawanie sygnału o częstotliwości dysfunkcji można porównać z zapperami Dr Huldy Clark. Metoda tego badania podobna jest do działania Jej synchrometru, jednak cała diagnoza trwa tylko 7 minut. Nie ma potrzeby posiadania ani żadnych próbek bakterii, wirusów i innych patogenów ani znać ich częstotliwościowych parametrów, gdyż je tym przyrządem zmierzymy.

Podstawowe funkcje F-SCAN TOUCH:

Zakres emisji częstotliwości rezonansowej wybierana przez terapeutę
Specjalne wyjście SINUSOIDALNE lub PROSTOKĄTNE z dodatnim napięciem stałym.
Specjalne wyjście PROSTOKĄTNE z dziesięciokrotnie większą amplitudą sygnału
Specjalne wyjście modulowane z dodatnim napięciem stałym
Możliwość emisji do 50 różnych częstotliwości z pamięci operacyjnej.
Funkcja WOBULATORA (wytwarza częstotliwość zmieniającą się cyklicznie w zadanym przez użytkownika zakresie)
Funkcja SWEEP (sygnał transmitowany jest w szerokim paśmie częstotliwości z określonymi przeskokami między nimi)
Pamięć do trwałego gromadzenia określonych przez użytkownika zastosowań.
Ciągły dostęp do funkcji biblioteki zawierającej duży wybór zastosowań dr RIFE’a
Ciągły dostęp do funkcji biblioteki zawierającej pełną gamę zakresów częstotliwości oddziałujących na czynniki chorobotwórcze opublikowane przez dr Clark.

Generowanie częstotliwości:

Urządzenie w sposób cyfrowy umożliwia generowanie przebiegów o kształcie sinusoidalnym oraz prostokątnym zapewniając stabilny oraz precyzyjny wzorzec częstotliwości. Oferowane przez producenta produkty F-Scan Touch oraz F-Scan Compact zostały wykonane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu oraz posiadają użyteczne funkcje. Według większości użytkowników rozpoczynających pracę na tych urządzeniach takie rozpoczęcie pracy nie było skomplikowane.
Na ekranie komputera współpracującego z F-Scanem Touch można zarówno oglądać przebieg zmierzonego sygnału czy listę zmierzonych częstotliwości, jak również wybierać poziom amplitudy od którego kwalifikujemy zmierzone częstotliwości do sygnału terapeutycznego. Rysunek w dolnej części pokazuje diagnostykę (przebieg mierzonego sygnału) a górnej części stan w czasie terapii (podawanie kolejnej wibracji na organizm).

Funkcje urządzenia spełniają wymogi określone przez dr Hulda R. Clark, jak również te opisywane przez Royal R. Rife’a. Należy tutaj jednak zaznaczyć, że żadne roszczenia refundacji kosztów ze świadczenia zdrowotnego związane z implementacją metod opublikowanych przez dr H. R. Clark, jak również R. R. Rife’a nie są uzasadnione, ponieważ nie zostały zatwierdzone przez władze medyczne. Jakiekolwiek roszczenia refundacji kosztów ze świadczenia zdrowotnego są w pełni nieuzasadnione. Spowodowane jest to faktem, że urządzenie nie zostało uznane za przyrząd medyczny. Urządzenia posiadają odpowiednie oznaczenia CE i certyfikaty w instrukcjach obsługi świadczące o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Podobno mam dostać zakresy częstotliwości patogenów i wydruki.

- wg opisu to nie jest metoda oparta na teorii dr Volla ani vegatest (czyli nie jest to metoda oparta na kanałach, meridianach).
- prawdopodobnie jest to metoda pomiaru opornościowa.
- niestety znam tylko z autopsji metody meridianowe, czyli przykładanie elektody do palców raki i ucisk elektrodą chyba 200 gramowy na punkty meridianowe.
- chętnie poznam twoje odczucia po tym teście.
- generator Spooky2 też robi skan biofeedback, tylko wyniki nie wiadomo czy są miarodajne, na pewno nie są powtarzalne.
- jak dostaniesz te częstotliwości patogenów, to co dalej z nimi ?
- zwykle też gabinety biorezonansu oferują "leczenie" wykrytych patogenów.

Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 13:29 przez euroscan, łącznie zmieniany 1 raz

[quote="euroscan"]- przywra wątrobowa , zlikwidowana po dwóch miesiącach, skan EAV (Volla biorezonans ) nie pokazuje tego patogena.

Wróciłem właśnie z biorezonansu u dr Stasiaka i wyszła właśnie ta motylica wątrobowa, oraz kupę innego badziewia.
Żona ma poważną boreliozę , ale i bardzo osłabiony i wyniszczony organizm.
Dlatego zapewne tak licho idzie usuwanie tej bakterii,z powodu słabej pracy wątroby, która zapewne jest podziurawiona przez tą przywrę wątrobową.
Dr Stasiak pracuje na jakiejś rosyjskiej maszynie do biorezonansu i mówili że mają na niej tylko 3% błędnych diagnoz.
Oby tak było. Szkoda tylko że ta maszyna ma też utajnione częstotliwości do wyświetlania i pokazuje tylko część ich.
Ale program podaje oczywiście wszystkie obciążenia które wykrył i wielkość ich natężenia .
"euroscan" jak byś zechciał zerknąć na te wyniki i mógł podpowiedzieć jak się za to zabrać, to byłbym bardzo wdzięczny. Jak pozwolisz to wyślę je na priv.
Mnie najbardziej zaskoczyła ta przywra wątrobowa i myślę że trzeba najpierw od niej zacząć, żeby wątrobę odnowić, gdyż z detoksykacji nic nie będzie.
Ale może się mylę.
Oprócz bakterii borelii, znaleziono bardzo duże obciążenie: alfa streptococcus, streptococcus sp. i pyogenes, yersinia, chlamydia, z wirusów : herpes zoster i simplex 1, z pasożytów to : fasciola hepatica, trichuris trichiura , onchocerea volvulus i babesia.
Masę grzybów , jak: candida albicans i wiele innych.
Cała lista jest na priv.
Oczywiście jest możliwość jeździć na biorezonanse, ale powiedziano że leczenie boreliozy i tych innych koinfekcji , potrwa przynajmniej 6 miesięcy.
Żona po dwóch godzinach jazdy samochodem nie mogła z niego wyjść o własnych siłach i co tu mówić o ok. 50-ciu wizytach.
Mam w domu kilka generatorów, ale trzeba do tego teraz bardzo umiejętnie i delikatnie podejść, bo na siłę nic tu się nie zrobi.
Wszelka pomoc doradcza mile widziana.
Pozdrawiam.
Nie wiem co się dzieje , ale nie udaje mi się dołączyć żadnego dokumentu, ciągle wyświetla że niedozwolone rozszerzenie tif, doc i itd.
I jak tu wysłać. Na adres e-mail by poszło, ale nie mam.

Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 9:13 przez wanzim, łącznie zmieniany 1 raz

Później oczywiście oferują terapię, jakieś 5 zabiegów za 300 zł. Pójdę i zobaczę. chciałam potem kupić Spooky2 i używać.
Ja muszę sprawdzić jakie mam patogeny, bo w całej naszej rodzinie w ciągu tygodnia wykryto Hashimoto - 5 osób. to nie może być przypadek. Obstawiam jakiś wirus lub patogen.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]