Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 wrz 2021, 0:07

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Przepraszam bardzo SPAIRO za przekręcenie Nicku mam nadzieję że przyjmiesz przeprosiny, może pomożesz mi Spooko tu jeszcze większą ciemność widzę. Oczywiście nie za darmo. pozdrawiam Mariusz Witkowski

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sie 2015, 14:28 
VIP Member
Awatar

Jeśli mogę to trochę wyprostuję bo po przeczytaniu postów mam wrażenie ze niektórzy dopiero wchodzą w ten temat.

Cytuj:
Spooky_Pulse.
W celu pracy z generatorem Rife należy znać częstotliwości dla poszczególnych patogenów.
W spooky2 w tym celu powstał pomysł aby z pomocą Spooky-Pulse znależć te czestotliwości.
Program Spooky2 wychwytuje te zmiany i na koncu podaje listę znalezionych czestotliwości.
Tak miało być, jednak podczas testów prawie 3 miesiecznych nie udało się osiągnąć powtarzalności wyników. Oficjalna wykładnia tego jest taka, że patogeny od sesji do sesji mutują i nie ma powtarzalności wyników.

Teoria teorią, a praktyka praktyką, Panu twócy Spooky nigdy nie uda się na zasadzie badania pulsu stworzyc wiarygodnego (Powtarzalnwego) urzadzenia do badania. Jesli opisuje takie rzeczy u siebie na stronie to swiadczy to o tym że jest albo na poczatku drogi albo ma mgliste pojecie o tym. Przykro mi to stwierdzić.

Same badanie pulsowe nie jest powtarzalne do pomiaru narządów (puls jest bardzo wrażliwy na emocje i wiele innych rzeczy i co chwilę się zmienia) a jak jest jeszcze chęć podłączenia wykrywania pasożytów to Gratuluję. Wiele firm i naukowców próbowało to zrobić od dawna. I okazuje się że się nie da bo sam puls ma swoje OGRANICZENIA i więcej wycisnąć się z tego po prostu NIE DA.

A to że patogeny mutują od sesji do sesji to jak wytłumaczyć że pomiary wykonywane EAV metodą Volla i Vegatest pokazują że jakoś nie za bardzo mutują i wyniki są powtarzalne ?

A to?
Cytuj:
W związku z "wadami" metody Spooky-Pulse autor opracował metodę podawania wielu czestotliwości na raz w trybie sweep.

Włosy się jeżą na głowie...
Moze nie za bardzo rozumiem o co chodzi podawanie wielu czestrotliwosci naraz, w takim razie prosze o wytlumaczenie.

Cytuj:
jak czytam na forum generatora to on jest także stosowany we wspomaganiu w walce z nowotworem, oczyszczaniem z metali ciężkich.

Za pomocą takiego uradzenie definitywnie nie da się usunać metali ciężkich. Rzeczywiscie jak napisano to tylko wspomaganie.

Cytuj:
można spooky Pulse namierzać patogeny ale one mutują i trzeba pomiary robić od początku.

No wlasnie nie. Blad wynika z ograniczeń samego badania pulsu. Ktos chcial zrobic przerost formy nad trescia. Na czym wg Ciebie w tym przypadku polega mutowanie?

Cytuj:
ten stary test efektywność miał na poziomie 30 % ale od czegoś trzeba było zacząć.
Ten nowy test z elektrodami na stopy, czoło i rączki ma efektywność 80%, podaje tylko co wykryje a nie co mu się zdaje.

Właśnie jest odwrotnie !
Tylko ręczne metody mają powtarzalność na stan obecny, a automaty o wiele mniejszą. Po prostu automaty służą do czegoś innego.

Cytuj:
to jest ta własnie stara metoda dr Voila (akupunkturowa), o tym własnie pisałem, efektywnośc 30% a i czasami program od siebie coś dodaje.

Nie własnie nic program od siebie nie dodaje. Dlaczego? Ponieważ to nie jest badanie automatyczne, tylko ręczne gdzie całkowitą kontrolę nad badaniem ma osoba wykonująca test.

Euroscan, wydaje mi się że byłaś gdzieś na badaniu i zostałas wprowadzona w błąd nazwą wykonywanego badania.

Cytuj:
Czyli mam rozumieć, że te wyniki na motylicę wątrobową są ze Spooky Puls. Czy tak się wyświetliły,
czy znalazłaś je w jakiejś bazie danych?

Większość osób nawet autor spooky bierze cześtotlwiosci z takich ksiażek jak ta: http://sklep.igya.pl/glowna/1899-katalo ... 26948.html
Oo tutaj jest taniej:
http://ensoel.pl/pl/sklep/ksi%C4%85%C5% ... etail.html
Ta ksiązka zawiera wszystkie aktualne bazy (wiarygodne) na świecie CAFLE i wszystkie inne, które są udostępnione.
Są inne metody by zbadać na jakiej częstotliwości działa dany patogen ale wiekszosc producentów takich urzadzen nie ma na ten temat wiedzy albo nie bawi się w to z powodu braku czasu.

Cytuj:
jest detoxa przez kilkanaście , a nawet kilkadziesiąt godzin, non stop

Artykuł w nexusie kiedys byl na ten temat i jasno z tego wyniką że takie długie czasy szkodzą.

Cytuj:
przykladowo: motylica wątrobowa 3 miesiące, ameba dwa miesiące, grzyby 1 miesiąc, wirus EBV 4 miesiące.

włosy się jeżą na głowie... Motylica jest najprostsza do wybicia, najtrudniejsze grzyby i wirusy...
Wystarczy ustalić minimalną częstotliwość patogena i maksymalną czego spooky i fscan nie robią.
Jesli taką metodą motylica nie wybije się w maks 3 tygodnie, a EBV w miesiąc to problem polega na czym innym...

Cytuj:
czytam że obecnie przoduje w określaniu patogenów aparat szwajcarskiej firmy F-SCAN

Jak może przodować jak powtarzalność identyczna ze spooky pulse jesli chodzi o wykrywanie patogenów czyli nijaka - nie wykrywa nawet który patogen jest aktywny i wywołuje objawy choroby, a który już organizm zwalczył i został tylko sam ślad informacyjny dla układu immunologicznego. usuwanie takich śladów może być nawet szkodliwe. System immunologiczny specjalnie sobie zrobił zabezpieczenie by w razie powtórki wiedział jak się uporać z ewentualna inwazją. To są właśnie automaty. usuwają wszysytko co leci i nic nie wiadomo o co chodzi.

Cytuj:
czy mozecie polecic jakies sprawdzone miejsce do vega testu i volla w Warszawie

http://www.ensoel.pl szkoli i wydaje dyplomy z zawodem z tych metod więc najlepiej zasięgnąć wiedzy u źródła.

Cytuj:
- po wybiciu patogenów trzeba mieć czas na wydalenie "trupów".
- potem wydalić metale ciężkie.

Kolejnosć powinna być dokładnie odwrotna. Podam prosty przykład. Aspergillus niger istnieje między innymi dzięki rtęci w organizmie... Co więcej - nie ma rtęci to nie ma Aspergillusa między innymi :) Zadnymi automatami nie sprawdzisz co na co ma wpływ. Tylko ręcznie.
I tu dochodzimy do sedna, W internecie jest wiele "fachowców" doradzających co i jak robić i nikt nie zadaje sobie pytania skąd oni to wiedzą. I czy wprowadzają w błąd. Może warto zmienić gabinet? Albo samemu się nauczyć?

Spooky lub fscan cos tam przetestuje. Np Aspergillusa i zabijacie to. A tu nic. 4 miesiace i cały czas jest. Albo zginał po 4 miesiącach a po roku znowu się pojawił. Oprocz braku powtarzalnosci to jeszcze nie wiadomo w ilu % wiarygodne. To też pomijam ale już na pewno nie powie Wam dlaczego taki aspergillys siedzi w organizmie a metoda Volla i vegatest tak. Ktos tutaj zabijal EBV 4 miesiące. Moja droga, Urzadzenie jesli ma zabic to zabije ci tego EBV w kilka seansów. Powiedzmy jesli beda problemy z" mutacjami" i czyms innym to maks 3- 4 tygodnie i to wszysytko. Jesli po takim czasie nie ma efektów, to być może masz w organizmie nikiel dzięki któremu istnieje EBV lub jakąs inną toksynę dzieki czemu EBV cały czas egzystuje i sie odradza. Ale rozumiem że dla najważniejsze najwazniejsze są pasozyty...

fscanem czy spooky bedziesz leczyła się do końca życia i nie będziesz wiedziała o co chodzi bo nie sa to urzadzenia stworzone do okreslenia schematu co na co ma wpływ i dlaczego dany patogen istnieje w organizmie lub w jakiej kolejnosci działać. Ale rozumiem że wystarczy magiczne słowo Szwajcarskie...

Cytuj:
- ja daję 20V i kabel Boost

Jesli się trafi w dokładne parametry to wystarczy i 3 VOLTY. A jak coś źle działa to jak z łapką od much na słonia....

Cytuj:
Organizm robi detox tylko przez nerki, płuca, skórę, jelita, a Spooky może tylko wspomóc ten proces przez normalizację działania tych organów.
Przynajmniej ja tak to rozumiem. Chyba że ktoś mnie poprawi.

święta racja

Cytuj:
z biorezonansu to jest test: Volla, Vega, EAV oraz BiCom, Mora (dośc stare).
z tego co pisza na różnych forach to Bicom jest najbardziej wiarygodny

EAV to skrót od słowa Electro Acupuncture Voll czyli po polsku ELEKTROPUNKTURA.
Metody elektropunkturowe (ręczne) Eav to metody Volla i Vegatest.

Bicom to nazwa urządzenie które posiada metodę Volla i Vegatest
Mora to też nazwa urządzenia które posiada w sobie metodę Volla i Vegatest + express scan na 4 elektrody jak pamietam
AM Scan to tez urzadzenie ktore posiada w sobie metode Volla i Vegatest + express scan na 6 elektrod
Imedis to tez urzadzenie ktore posiada w sobie metode Volla i Vegatest +express scan na 6 elektrod

Dodatkowo do wszystkich tych metod używa się hasła biorezonans.

Więc do licha jak Bicom może być wiarygodniejsze od metody Volla? I dlaczego metoda Volla jest nowsza od metody Mora? Znów się włosy na głowie jeżą. metoda jest metodą, część rzeczy zależy od urządzenia ale najwięcej od diagnosty !

Wiarygodność zależy od osoby która to wykonuje, czy jest odpowiednio przeszkolona itp.
Obecnie jest to w Polsce zawód o specjalizacji: Akupunkturzysta metodą VOLLA o kodzie zawodu 323001, więc zawsze przed wykonaniem badania możecie się zapytać czy dana osoba posiada kwalifikacje. Testy tez wykonują lekarze.

Cytuj:
Ja sie troche rozczarowalam tymi testami, bo nic nie pokazaly, ba pokazaly rzeczy ktorych nie potwierdzaja zaawansowane badania z krwi, wiec nie wiem jak to jest z tym dokladnie.

ja sie kiedys rozczarowalem badaniem krwi. Miałem raka a badanie krwi 2 lata twierdziło że jestem zdrowy
badanie krwi pokaze tylko wtedy kiedy jest proces aktywny / zapalny. Jesli proces jest długotrwały/chroniczny to ZAPOMNIJ...
Stąd seria książek Olgi Jelisiejewej: Leczenie chorób chronicznych, bo to w naszych czasach prawdziwa PLAGA.

Cytuj:
Okazało się że tak, dostanę jakie wykryto patogeny i inne robactwo, ale żadnych częstotliwości to oni nie mogą dać, bo ta maszyna nic takiego nie wyświetla i w ogóle to nie bardzo wiedziała po co mi to potrzeba.
Można oczywiście do nich chodzić na leczenie i pani podepnie pod Bicoma, naciśnie odpowiedni guzik na konkretną chorobę i kasa leci.
Jak wspomniałem że borykam się już kilka miesięcy z boreliozą, stosując rifing, to pani mówi że u nich wystarczy zrobić trzy sesje i po borelii. Naprawdę rekord świata.

Częstotliwosci "pod siebie" dostaniesz w enso na urządzeniu AM Scan. pewno są i inne gabinety ale nie wiem które to wykonują.
Trzy sesje? Ta Pani chyba nie ma pojęcia o czym mówi.

Cytuj:
poniższe częstotliwosci stosuj połowę w dniach parzystych, druga połowa w dniach niepararzystych.
23485,51155,51156,53940,58914,58916,88740,23484,31724,
31725,33060,46980,50460,54404,54405,55250,57420,99180,
22620,29580,55251,60900,64380,67860,78300.

Wystarczy sprawdzić która konkretnie częstotliwość rezonuje, ustawić zakres minimalny i maksymalny włączyć przemiatanie, więc po co tak się męczyć?

Cytuj:
Wiadomo że taki zakres jak jest polecany, czyli 75 - 790 kHz zajmie prawie dwie godziny, tylko przy 10 hitach
i zero po przecinku. Zaleca się dzielenie tego zakresu na mniejsze podzakresy, ale wtedy taki zlepek też będzie mało wiarygodny, ze względu na te mutacje.

Dorabia się teorię do czegoś co nie będzie nigdy dobrze działać probując sie wytlumaczyc niepowtarzalnosc urzadzenia

Cytuj:
zastanawiam się czy warto. F-SCAN TOUCH

powtarzalnosc taka sama jak w spooky pulse czyli wlasciwie jej brak
oprocz tego nie wiadomo co wykryl czy patogena czy chorobe czy czestotliwosc ktora regeneruje dna itp. A nawet jak sobie sprawdzisz w ksiązce katalog czestotliwosci to pytanie co masz zabijac? A zabija się tylko aktywne i te ktore powoduja problem.

Cytuj:
za to w torbieli siedzi sobie paciorkowiec ropny i chlamydia pneumoniae, tylko że te testy nie potrafią wskazać miejsca tej torbieli.

metoda volla i vegatest wskaże, spooky i fscan niestety nie

Cytuj:
lepszą trafność ma metoda SCIO, ale z tą metodą jest problem ponieważ jest bardzo mało do tej pory tych przyrzadów w Polsce.

to już radionika a nie EAV. jesli wierzysz ze "martwe" urządzenie moze leczyc na odleglosc... :)
To taniej się pomodlić, Efekt gwarantowany taki sam.

Cytuj:
Byłam, zrobiłam. Chciałam tu zamieścić jak wyglada wydruk. No sporo mi tego wyszło.

Aktywnych patogenów może byc tylko kilka.

Cytuj:
u mnie 2 osoby mialy robione leczenie fscanem /10 zabiegow pisalam w ktorysm watku o tym/ ale niestety nic ono nie pomoglo a i wlasciwej choroby nei wykrylo.

Bo to urzadenie nie sluzy do wykrywania chorob, Jak nie potrafi choroby wykryc na jakiejs czetotlwoci to jak moze wykryc dobrze patogen? Pytanie retoryczne.

Urzadzenia do fal milimetroewych typu rgamed, cemtech nie nadaja sie do usuwania patogenów a funkcje zapper jakie posiadają to sa mizerne. Fajna rzecz jaka maja to terapia fonowa-rezonansowa do uzytku w domu. Sama nazwa wskazuje ze glowny cel urzadzenia to fala milimetrowa a pozostałe rzeczy to takie dodatki by oferowac cos wiecej niz konkurencja.

Cytuj:
No to Imedis ma tylkko do 0,5 MHz, a niby de besciak jest.

imedis dlatego ma taki maly zakres bo czestotliwosci patogenów ma harmoniczne. Wtedy sie zmniejsza amplituda i nie ma zawsze gwarancji ze wszystko się ubije. I co ciekawe chyba najdroższy z tych wszystkich urzadzen.

Cytuj:
Spooky na stronie nie rozróżnia swoich 5 MHz ,

a jak się ustawi 4,442 to tyle ma czy np. 4,2 ? To tyle w tym temacie :)

Cytuj:
Spooky przenosi informację na kulki(homeo)

by było to efektywne trzeba dobrać moc, fachowo to się nazywa potencja homeopatyczna. Obawiam się że ten model tego nie obsługuje.

Cytuj:
Z drugiej strony wciąż mi się zapala lampka :stop: , że żaden z producentów nie ma żadnych porządnych dokumentacji medycznych.

Trzeba sobie uswiadomic jak to dziala. Dlaczego zioło Wrotycz (Tanacetum Vulgare) ma udokumentowane działanie, poparte 1000letnimi doswiadczeniami a nie moze byc legalnie sprzedawane? A jak się chce sprzedawać to trzeba pisac.produkt nie leczy sluzy tylko odsraszaniu komarów... Pewno slyszales o Codex Alimentarius.
Chemioterapia na jednego pacjenta kosztuje miliony, więc kto dopusci takie tanie rzeczy?

Woda utleniona kosztuje 1 zł wiec w czyim interesie jest by to promowac badac i mowic ze to działa... a cpo gorsze jeszcze dopuscic do leczenia? Na wodzie utlenionej nie zarobisz tyle co na chemioterapii.
Z kolei lepiej sprzedawac Tomograf za ileś milionów niż takie "tanie" urządzenie za 120 000 zł jak Bicom.

Z homeopatia do tej pory jest walka ze nie dziala niby ze placebo a jak wytlumaczyc ogromna ilosc osob ktore sie wyleczyly lub poprawily swoje zdrowie.

Na stan obecny naukowo można zweryfikować jedynie metodę Volla. Metod kwantowych, radioniki niestety nie.

Cytuj:
Biosferomierz – empiryczne pomiary psycho-somatyczne całego organizmu.
Biosferomierz jest udoskonalonym i znacznie tańszym rozwiązaniem niż popularne urządzenia wykorzystywane w gabinetach takie jak: Vega-Test , metoda dr. Volla, Skan-Ekspres itp.

Podróba skan ekpresu enso :)

Cytuj:
- Oberon nie był taki zły, tylko pojawiło się duzo kopii oberona, które nie działaly tylko wyciągały pieniądze z kieszeni pacjentów, stąd poszła zła sława tej marki, modelu.

Jak stworzono oberona z tego co mozna wyczytac. testowano grupę ludzi, i u danej grupy podobno z Syberii przetestowana co mają. Było to 4 czy 5 tysięcy osób. Więc testowano grupę tylko z jednego regionu świata. A powszechnie wiadomo że pewne regiony świata mają rózne patogeny. Jesli u tej grupy nie wykryto jakiegos patogena to oberon tego nie ma. A w naszym srodowisku takie patogeny moga wystepować lecz Oberon o tym nawet się nie zająknie. Ale rozumiem że jak sie napisze że wykorzystują to kosmonauci to to zupełnie inaczej BRZMI i ma INNY WYMIAR :)

Mam techniczne pytanie

Czy w pamięci Spooky2 99 miejsc są już wgrane jakieś gotowe zestawy?

Spooky2-XM Generator Spare Communication Board
1. Czy muszę go od razu instalować w Generatorze Spooky2
2. Czy on łączy komunikację z drugim Spooky2
3. Czy bez niego może Spooky2 pracować
4. Jaka różnica w pracy bez niego

Spooky Boost Y kabel
1. Czy można go stosować do wszystkich urządzeń: Handy cylinders; Tens pad; Remonte V1.1 MN; Remonte V1.1 BN. To znaczy podłączyć jednocześnie np. Handy cylinders do Out1 i Out2 i korzystać z dwu wyjść jednocześnie za pomocą tego kabla?

Intendant of the Building * 8th Degree

@pasażer
Czy w pamięci Spooky2 99 miejsc są już wgrane jakieś gotowe zestawy? - z tego co wiem, chyba nie ma, ale mogę się mylić.

Spooky2-XM Generator Spare Communication Board

1. Czy muszę go od razu instalować w Generatorze Spooky2 - NIE, to jest płytka komunikacji dodatkowa, zapasowa. jest jakiś błąd w elektronice Spooky2 i u niektórych ten właśnie interfejs się pali., jak jest błędna kolejność włączania spooky2, zasilacz - notebook.

2. Czy on łączy komunikację z drugim Spooky2 - NIE, komunikacja z drugim Spooky2 jest poprzez interfejs USB tego drugiego Spooky2

3. Czy bez niego może Spooky2 pracować - TAK, posiada tej interfejs w swojej konfiguracji, do czasu jego ewentualnego spalenia !!!

4. Jaka różnica w pracy bez niego - żadna, daje tylko gwarance podjęcia terapii po spaleniu wewnętrzego interfejsu.

Spooky Boost Y kabel
1. Czy można go stosować do wszystkich urządzeń: Handy cylinders; Tens pad; Remonte V1.1 MN; Remonte V1.1 BN. To znaczy podłączyć jednocześnie np. Handy cylinders do Out1 i Out2 i korzystać z dwu wyjść jednocześnie za pomocą tego kabla? - ja stosuję tylko do cylindrów, kabel podłączony do OUT1, OUT2, na wyjściu masz prawie 40 V w szczycie, przydaje się mi jak stosuję F > 20 KHz.

@angel_8
- dzieki za wykład, przyda się, coś nieco rozjaśni w głowie.
- ja bym jeszcze dodał BRT pasywne, aktywne , urządzenie Blaster, Sweeper no i naturalnie Replikator.
- a na końcu się dowiadujesz że wykrywa tylko 500 patogenów i coś około 1500 jednostek chorobowych.
- a z listy jaką otrzymałes, 40% to "patogeny" fizjologiczne.

Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 14:06 przez euroscan, łącznie zmieniany 1 raz

euroscan bardzo dziękuj, jestem bardzo wdzięczny za pomoc, widzę jeszcze długą drogę przed sobą, jeżeli będziesz przejazdem w Łodzi a będziesz miał ochotę wypróbować skanowanie Diakomem 8D Lirs to jesteś zaproszony.
Sam osobiście sobie pokikasz do woli.

Entered Apprentice * 1st Degree

Pasazer pisze:
euroscan bardzo dziękuj, jestem bardzo wdzięczny za pomoc, widzę jeszcze długą drogę przed sobą, jeżeli będziesz przejazdem w Łodzi a będziesz miał ochotę wypróbować skanowanie Diakomem 8D Lirs to jesteś zaproszony.
Sam osobiście sobie pokikasz do woli.

Witam, gdzie był kupiony ten Diakom i ile kosztował?

Pozdrawiam

Intimate Secretary * 6th Degree

@angel_8
- a co to jest radionics ?
- lepze, gorsze od vega i całego tego biorezonansu.
- jak to sie ma do nunczako p. Taratajcio.

@Pasażer
- chetnie sobie poklikam tym 8D L-RIS.
- informacje przekazałem na PW.
- ciekawy jestem jak to sie ma do mego Mora.

@euroscan
Mam nadzieję że Ci pomoże i będziesz zadowolony.

- och bardziej mnie interesuje jaka jest wiarygodnośc twego uradzenia.
- byłem chyba na 6 sesjach, 5 różnych aparatach biorezonansowych.
- prawie wszystkie zaczynały od EBV i patogenów fizjologicznych.
- no to sobie zrobimy sesję BRT, EAV czy jak tam się to zwie.

Witam, czekam na wasze spostrzeżenia odnośnie tej maszyny...

W Łodzi jestem raz na jakiś czas, więc byłbym bardzo wdzięczny za "zbadanie" mnie tę maszyną... Może dałaby ona odpowiedź co do mojego złego stanu zdrowia utrzymującego się już ładnych parę lat...

Pozdrawiam

- ja zastosowałem
1. równowaga kwasowo-zasadowa
2. odpowiedni poziom kwasu solnego.
3. dobre nawodnienie organizmu
4. D3, płyn Lugola, zestaw witamin podstawowy
5. brak glutenu, cukru w miarę możliwości.

Euroscan:
Cytuj:
BRT pasywne, aktywne , urządzenie Blaster, Sweeper no i naturalnie Replikator

to tylko wyłącznie terapia bez żadnych opcji wykrywania, więc musiałbyś sprecyzować to co napisaleś/aś w 2 dwóch zdaniach, które nie są ze sobą powiązane.

spairo:
Cytuj:
@angel_8
- a co to jest radionics ?
- lepze, gorsze od vega i całego tego biorezonansu.
- jak to sie ma do nunczako p. Taratajcio.

radionika to w uproszczeniu pomiar i terapia bezkontaktowa (na odłegłość) gdzie na przestrzeni dziejów urzadzenia pokazuja się i znikaja w zależności od mody. Więc stąd mówię o modlitwie która działa tak samo lub metoda Silvy...

jesli chodzi o nunchako taratajcio to takich rzeczy już sie nie używa i jest to prostu szkodliwe.
Po pierwsze zapper typu nunchako to został wymyslony juz w latach 20 zeszłego wieku ale nie przez Pana Taratajcio :) tylko współpracownika Rife`a

Po drugie nunchako Pana Taratajcio jest szkodliwe dla zdrowia. Wprowadza za duże zamieszanie w skład flory bakteryjnej? Dlaczego? Bo zabija wszystkie bakterie. Nawet te pożyteczne - symbiotyczne :)
Dlatego w tych czasach się używa tylko i wyłącznie czestotliwosci wybiórczych dla konkretnego patogena.
Pan Taratajcio nie ma po prostu narzędzi by to zbadać. A książkę Huldy Clark to każdy może sobie przeczytać i zbudować urządzenie wg schematu który jest w książce i powiedzieć że ja to wymyśliłem.
Tylko że od czasów Clark jej odkrycia minęło już ponad 35 lat. A postęp jednak nastąpił wraz z nową wiedzą do tego czasu.

- no to widzę, że zostały nam już tylko fale skalarne, bo wszystko inne bee.
- to jak to sie ma do tego, że ludzie piszą że coś im poprawia ten ich zafajdany organizm.
- jednemu pomaga Spooky2, drugiemu nunczako, trzeciemu enterosgel.
- a mi przykładowo kapiel w dwóch szklankach sody oczyszczonej + dwie szklanki chlorku magnezu, temperatura 41 stC, czas leżenie w kapieli 30 45 min, fakt że nie ma wszystko to działa ale zawsze do przodu.

Jestem mało doświadczony ale wypróbowałem kilka urządzeń z ciekawości i dla własnej profilaktyki.
Mam Nunczako Pana Taratajcio stosuje sam jak i dla mojej Mamy ma 81 lat, jeździ swoim autem.
Nunczako pomogło mamie na bóle szyi, dobrze się chyba sprawuje bo od dłuższego czasu nie ma nikt przeziębień gryp, ale to może akurat przypadek.

Kupiłem też diakom, nie za bardzo umiem się posłużyć w bardziej zaawansowanej części.
Ale w podstawowej funkcji skanu raczej dość dokładnie trafia w problemy, koledze potwierdził prostatę bez pudła tym bardziej że kolega przeprowadził wcześniej badania, miałem kłopoty z brzuszkiem i Pani doktor na zasadzie rozpoznania optycznego stwierdziła że wątroba, po skanie wyszło że wątrobę mam ok tylko grasica i komórki wydzielnicze niewydolne, są zioła które załatwiają ten problem.

Posiadam też Spooky2 ale nie użyłem jeszcze, trochę skomplikowane, na szczęście jest na forum Euroscan człowiek uczynny i o dużej wiedzy, niejedna osoba może poprosić go o pomoc, myślę że nie odmówi ma duże doświadczenie i nie ma interesu żeby coś reklamować czy dewaluować.
Spooky2 z możliwością trapi na odległość wydaje się nie zbyt piękne żeby było prawdziwe, ale należy pamiętać że nie tak dawno wiele z dzisiejszych urządzeń było fantastyką a dziś każdy ma w domu.

- bardzo łatwo sprawdzic działanie fali skalarnej w Spooky2.
- dowolnym urzadzeniem (8D-LRIS, ENSO EVBS) szukamy patogenu, np. gronkowiec złocisty oraz paciorkowiec hemolityczny.
- te dwa typy występują u każdego człowieka, jeden lub drugi, nigdy oba razem.
- w ten sposób możemy sprawdzic czy dobrze robimy testy na patogeny.
- teraz w spoky2 ustawiamy generator na czestotliwość wykrytego patogenu, na poczatek włączamy tylko elektrody ręczne , nie fale skalarne.
- jeśli np robimy test vega na swojej dłoni, to możemy użyć elektrod nożnych, w 8D-LRIs nie ma tego problemu bo słuchawki mamy na uszach.
- po włączeniu Spooky2 , na naszym urzadzeniu sprawdzamy występowanie patogenu, powinna być reakcja.
- teraz możemy przełączyć na fale skalarne w Spooky2 i zobaczyć czy jest reakcja.
- jedynym utrudnieniem może być to, że czestotliwości z bazy Spooky2 nie zawsze działają.
- na 10 częstotliwości, reakcja jest na 3-4 z nich.
- w ten sposób także możemy sprawdzić dowolne urządzenie "leczące" , zabijające i drażniące" patogeny.
- w sweeperze używamy do tego cewki magnetycznej.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

No to rzeczywiscie wchodzimy już w broń skalarną HAARP ? :)

Co do zapperów czy nunchaku (to także normalny zapper tak naprawde, to co troche czyni lepszym to 3 grupy) to nie chodzi o to że to nie działa. Sam sie kiedyś wyleczyłem prostym zapperem z zatok. Ale obserwując swoje ciało i napiszę wprost: "zmienne konsystencje stolca" podczas długotrwałego używania doszło się do różnych wniosków.

Chodzi o to że pomagając na jedno szkodzi innemu. Więc pomogło w jednym przypadku (w tym usunięcie bólu) ale spowodowalo np. dysbakteriozę co po jakims czasie może sie przejawić inną chorobą. Dlatego w cywilizowanych czasach się używa czestotliwosci tylko i wyłącznie wybiórczych by resztę bakterii zostawić w spokoju.
Zapper czy nunchaku nie rozróżnia co ma zabijać jak np. glinka.
Nunchaku zabija również pożyteczne bakterie.

Mam pytanie czy ktoś wie jakie pasożyty i czy wo gule one, powodują dnę moczanową i czy można je ubić? Żeby nie produkowały kwasu moczanowego?
Jeszcze kwestia pożytecznych bakterii, to co one robią jedzą kupkę i dają miodek? Raczej odwrotnie myślę że kwasy trawienne trawią jedzonko a wszelkie bakterie to intruzy. Czytałem jak Pan Rife prześwietlał lampą to jechał równo chorób nie wybierał, pewnie szeroko pasmowo.
Dziękuję za ewentualną pomoc z tą dnom moczanową.

jesli to nerki są odpowiedzialne za dnę moczanową to należy zająć się nerkami.
jeśli nie wiadomo jaka jest przyczyna to można podać substancję przemiany , ulży to stanowi cierpiacego.
czyli podajemy kwas moczowy w potencji C6 oraz rozcieńczone preparaty drenażowe.
trzeba poszukać hoemopate lub kogoś z aparatem Volla.

- dnę moczanowa nie produkują patogeny, glisty , przywry krwi tylko organizm.
- jesli dna nie jest typu genetycznego, to za dnę jest odpowiedzialny organizm, w pierwszej kolejności jego zakwaszenie.
- dorażnie może pomóc w czasie ataku i przed wypijanie wody zjonizowanej w ilości 1.5 litra tak do godziny 14:00, po tej godzinie już nie należy pić wody zjonizowanej.
- babcine sposoby to picie sody oczyszczonej lub klarowanej, ale czy to tak działa dobrze nie wiem.
- co do homeopatii to trzeba zastosować terapię przygotowawczą , a potem stadium drenażu.
- ładnie to opisano w książce " Replikacja informacji, medycyna Energoinformacyjna".
- w terapii przygotowawczej stosuje się Detoks nr 9 (wątroba , Detoks nr 13 (nerki) oraz Detoks nr 10 (limfa), dotyczy to osób normalnie reagujących na detoks.
- czesto wystarczy pobudzić pracę nerek, wątroby i układu limfatycznego aby reaktywować uśpiony układ immunologiczny i przywrócić siły życiowe !

Cieszę się że odpisaliście, rano jest znośnie ale już na wieczór narasta bul a w nocy jest kiepsko, i rankiem znów jak by wracało zdrówko. Spróbuję powalczyć z jedzeniem.
pozdrawiam

Jakby ktoś chciał kupić generator Spooky2, wraz z akcesoriami, to mój jest na sprzedaż.

Odkupię generator Spooky2.
=
Pokaż Uwagi moderatora

- takie sprawy załatwiać przez PW.

Mam pytanie dotyczące modułu Remonte. Rozumiem że po umieszczeniu mojego DNA jak w instrukcji generator działa na mnie osobiście, nie działa na sąsiadów czy kolegów bo oni nie dali swojej próbki.
Ale moje pasożyty też próbki nie dały a maję swoje DNA w takim razie czy generator działa również na nie?
Jak wiemy częstotliwość szkodnika jest tylko dla niego, ale skoro nie ma jego DNA nie powinien odebrać sygnału. Czekam na tą lampę plazmową jakoś bardziej mnie przekonuje, naświetli dranie bezpośrednio bez względu na DNA, czy im się to spodoba czy nie. Może nie mam racji bo jestem staroświecki. pozdrawiam :bezradny: Mariusz Witkowski

- Remote działa na twoje komórki, a w komórce siedzi sobie patogen (np. chlamydia), to jest jedno wytłumaczenie.
- drugie wytłumaczenie to że twoje komórki działają jako antena dla twojego DNA, odbierają sygnały z Remote za pomocą fali skalarnej.
- twoje komórki nie sa pobudzane do rezonansu wegetatywnego bo nie dla nich jest ta częstotliwość , tylko dla komórki patogena.
- jakby nie tłumaczyć i tak to działa, tylko tak około z 10 razy gorzej niż do rąk elektrody, tylko kto wytrzyma z elektrodami w ręku np. 10 godzin ?.

czasami remote działa także na dzieci, jeśli ich rodzice biologiczni stosują Remote dość intensywnie.

Dzięki
teraz jestem z powrotem podbudowany nie jestem zbyt elektroniczny i mam ciągle dużo problemów z nastawami. Lubię urządzenia z jednym przyciskiem najlepiej czerwonym jak w aparacie automatycznym.
Mam też kłopoty z identyfikacją patogen, są różne nazwy w różnych źródłach. Zauważyłem że ich aktywność się zmienia w zależności od pory dnia czy stanu załadowania brzuszka, jak będę miał jakieś konkrety to się podzielę z Wami, może razem wymyślmy żeby skuteczniej pozbywać się gadów.
pozdrawiam
Mariusz Witkowski

jak już wchodzisz tak głeboko, to podpowiem że aktywność tych gadów jest także zależna od fazy księżyca.
przywry , przykładowo po ich wybiciu wylegają się chyba z jaj po około 2-3 miesiącach, dlatego należy powtórzyć seans po tym czasie.

Witam, czy ktoś z Was ma doświadczenia ze stosowaniem generatora plazmowego RPZ14?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]