Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lut 2021, 15:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

i jak nie wiedziałem co kupić, to dalej nie wiem :zmęczony:
Stasiak w Tychach ma Imedis. Wychwalany i drogi jak ze złota. Do terapii pudełko kosztuje ... 12 tysiaków. :bużki:
Pewnie za chwilę i tak wydam tyle na zabiegi z rodziną, a jak nie to za 2 lub trzy kolejne kleszcze, ale jest Sweeper z Enso za 4 tys. albo Spooky.
Od Romana Nowaka wiemy :uczeń: , że niby dobry ma mieć megaHz`e. No to Imdeis ma tylkko do 0,5 MHz, a niby de besciak jest. Elektrody są nie tylko na łapki, ale też na czoło i stopy, co pogarsza życie patogenom.
Sweeper za to ma aż 3 MHz, ale na tens(pulsacja magnetyczna) już tylko 25kHz. Czy zatem MHz mają być tylko na elektrodach czy na tens też ?
Spooky na stronie nie rozróżnia swoich 5 MHz , więc nie wiem jak w nim to wygląda.
Do tego czy udało się ustawić żeby nie piszczał ? :cooo?: No i czy trzeba sobie komponować programy, czy są jakieś gotowce ? Imedis ma oprócz tego EAV, co niby działa jak stara chińska akupunktura. Tego w tych pudełkach nie ma , ale w tym za 12 tys. (najtanszy Imedis :dobani:) i tak tez tego nie daje, więc pozbyc się patogenów najtaniej czym ?
Do tego skoro Spooky przenosi informację na kulki(homeo) to jak to ma działać ? Zwykle są one "zapisane" na innym urządzeniu do diagnostyki i niby obejmują dane EAV, więc w Spooky działają tylko na patogeny? :bezradny:
Bo informacji z EAV nie dostaniemy, oprócz listy patogenów i "nagranych " kulek.
Z drugiej strony może wystarczy, że mi Spooky wytłucze najtaniej patogeny... :winko:

Z drugiej strony wciąż mi się zapala lampka :stop: , że żaden z producentów nie ma żadanych porządnych dokumentacji medycznych. Skoro tyle lat to sprzedają (i rywalizują na rynku) pomimo całego mojejgo entuzjazmu (i kontestancji Big Farmy) dlaczego nie byli w stanie niczego udokumentować ponad placebo. Pojedyczne listy i opisy pacjenów to żadna dokumentacja. Ja rozumiem, żeby był ośrodek/lekarz/terapeuta, który zebrał dane z 1000 pacjentów, porównał z leczonymi innymi metodami i wyszło coś lub nie wyszło. Taki artykuł jest jeden.
Producenci podpierają się jakimiś przykładami w stylu "jedna baba drugiej " :uścisk: , które są bardziej liche niż udało mi się w 20 min. znaleźć wśród artykulów medycznych :nauka: , świadczących że to naprawdę działa. Problem w tym , że są to 3-4 artykuły i wyników nikt nie powtórzył. Zasłaniać się, że Big Farma nie pozwala to smieszne, taki Imedis, Biomedis, czy zapperowcy mieli dość kasy na własne badania, których jakoś ich nie widzę :załamka:
Ilu z Was ma klinicznie stwierdzonego patogena (motylica, borelioza) ? Na ile się paskujdztwo poddało leczeniu , jakie dowody mamy oprócz wydanych tysiaków i wykresu na wyswietlaczu. Ciekawe , czy jesli nie bede sie niczym leczył to po pół roku moj obraz diagnostyczny równie dobrze tez się zmieni na lepszy
poki co nikt nic nie wie po 100 latach rajfowania

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lip 2015, 21:34 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree

- Imedis, Enso w swoich aparatach posiadają homeopatię elektroniczna, po diagnostycę mogą zrobić specyfiki kierowane, tylko dla Ciebie naładowane kulki cukrowe (cukrowa krupka ).
- nie piszesz co ci wyszło z diagnostyki, jeśli borelioza to ja bym kupił Spooky2 5MHz.
- Spooky2 niestety piszczy na modułach remote, w zależności od terapii można przesunać częstotliwość wyżej aby nie piszczał.
- żaden producent nie ma dokumentacji medycznej, chyba jeden p. Taratajcio na swój biorezonator ma papiery.
- ale w instrukcji każdego producenta jest zapis " Prezentowany na okładce aparat (tu wstawic typ, model, nazwa oprogramowania ) wraz z programem komputerowym nie stanowi wyrobu medycznego w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U Nr. 107, poz. 679 z pózn. zm.) "

dzieki za porady. 5 MHz bedzie ok ?
Wlasnie borel-zgroza. Juz się wyleczylem na Imedisach po roku (rezonans + kulki dedykoane), a tu znow dwa kleszcze... i wyszlo na nowo. A nic nie mowilem, że mnie użarło. Wiec test chyba działa dobrze.
Spotykam sporo ludzi z klinicznie stwierdzoną, ale nigdzie danych medycznych nie widziałem. Nie pojmuje. Nie chodziło mi o zastrzeżenia producenta co do ew. roszczeń przy braku skuteczności czy certyfikaty. Certyfikat po prostu kosztuje. Roszczenia niech sobie kazdy ma do Big Farmy. Tam dopiero że nie pomaga to jeszcze szkodzi. Ale chodzi mi o dokumentację kliniczną, co komu dolegało (testy z krwi, czy udało się potwierdzić diagnozę) i co przeszło. Na razie wszyscy eksperymentujemy na sobie i w znacznej mierze jest to oparte na wierze. W każdej metodzie jest 20-30 % placebo. Więc mnie nie bierze gadanie kilku osób , że coś im przeszło, bo to mogło bez problemu się zdarzyć jak wynika z statystyki. Pozostałym 70 na 100 już niekoniecznie. Natomiast tych 30 mogło nie robić zupełnie nic ;-) Natoamist z boreliozy to się jeszcze nikt medykamentami nie wyleczył. Nikt nie podał ani jednego przypadku.

Zastanawiam się czy ma sens się bawić ze Spookim, bo nie wiem co ma większy wpływ. Rezonans czy te kulki ? Kulek sobie sam nie zrobie na Spookim. Co ciekawe mama miała również boreliozę, wcale nie stosowała się do diety, nie zażywałą żadnych innych dodatków, tylko Imedis u Stasiaka i wyleczona w tym samym czasie. Chociaż tylko raz w tygodniu, a ja dwa razy.

- nie bardzo wiem, co ma spooky2 do kulek.
- chyba ze mówisz o kulkach homeopatycznych, nagranych na urzadzeniu, chyba laserowo, wg stanu twego organizmu.
- przy takim zestawieniu to spooky2 nic nie zrobi, homeopatia elektroniczna ma moc 1000 razy większą niz czestotliwości Spooky2.

spairo pisze:
- nie bardzo wiem, co ma spooky2 do kulek.
- chyba ze mówisz o kulkach homeopatycznych, nagranych na urzadzeniu, chyba laserowo, wg stanu twego organizmu.
- przy takim zestawieniu to spooky2 nic nie zrobi, homeopatia elektroniczna ma moc 1000 razy większą niz czestotliwości Spooky2.

aż tyle razy ? a gdzie to wyczytałeś? daj linki,
bardzo ciekawe

to widać że nie bardzo się orientujesz w nowoczesnej homeopatii.
poniżej małe wprowadzenie.
Cytuj:
- homeopatia dzieli sie wg kierunków na unicyzm, pluralizm oraz kompleksowość.
Unicyzm - leczenie chorego jednym lekarstwem stosownie do stanu chorego na zasadzie podobieństwa.
Pluralizm - metoda ta opiera się na przepisywaniu kilku lekarstw zażywanych razem, naraz , jednego dnia lub na przemian.
- w pierwszym etapie leczenia zaleca sie kilka preparatów najpełniej odpowiadających symptomatyce choroby, a następnie stosownie do diagnozy i konstytucji pacjenta dobiera sie preparat konstytucyjny.
- jest to metoda dość wygodna we wspólczesnym życiu.
Kompleksowość - polega ona na stosowaniu kompleksu lekarst połączonych w jedna postac galenniczą, najcześciej w jednej potencji niskiej lub średniej. Postać kompleksu zawsze jest znana: cała roślina, sole lub ekstrakty, alkaloidy, heteroidy, oleje eteryczne.
- lekarstwa są dobierane na zasadzie podobieństwa dla jednego z narządów , dla grupy narządów lub ze względu na czynność narządu.
- aktywna terapia organotropowa oparta na doborze kompleksów zaadaptowanych do okreslonego stanu patologicznego pozwala bez pojawienia sie niebezpieczeństwa przeprowadzić eliminację toksyn, w ostrych przypadkach szybko stłumić objawy patologiczne , a także daje możliwość przygotowania organizmu do zażywania lekarstwa konstytucyjnego.
- jednoczesnie co jest istotne nie wywołuje niepożadanych efektów i powikłań.

ten cytat to znam z cheopsa, nie wysiliłeś się
euroscan jest autorem, trzeba zaznaczyć kogo cytujesz

cyt" i wyszlo na nowo. A nic nie mowilem, że mnie użarło."

jak jest cwaniak to mu zawsze wyjdzie a jak juz wydoi od ciebie wszystkie pieniadze to powie ze jestes zdrowy.
nie wiem czy tak sie to robi ale mnie nie zrobili wydruku z komputera tylko wyniki wpisywali recznie.i nie wiem czy faktycznie wpisali to co wyszlo z testu bo na monitor nie patrzylem.
moze juz jestem przewrazliwiony????

Intendant of the Building * 8th Degree

ciekawe skąd euroscan to cytuje...

- z kursu biorezonansu to kierunki terapii są takie
Unicyzm
Pluralizm
Kompleksowość.
Medycyna informacyjna - jest to obecnie mało znana technologia informacyjno-falowa (bioenergoinformacyjna) terapii aplikacyjnej, której podstawą sa rózne informacyjno-falowe struktury polowe o wspólnej nazwie " subtelne pola fizyczne" oraz mało zbadany proces replikacji tych pól na różne nośniki.
Terapia anty homotoksyczna.
Metoda Detoks, Endotoks dr Roy Martina
Informoterapia
Terapia kwantowa.
- gdzie przy takim bagażu można porównać i wstawić przyrząd Spooky2 do tej listy.
- ja bym zastosował przelicznik 1:100, to już góra.
- całkiem inna sprawa, czy ktoś stosuje te relacje w praktyce dnia codziennego, tutaj w Polsce.

to jedna z nielicznych dyskusji na temat biorezonansu w Polsce, więc drążmy ku potomności.

kwantowo, 1000 razy mocniej :tak:
ja w to wierzę, ale lecznie oparte na wierze to lecznie wyznaniowe.
utożsamiać się z tą opcją mi nie pasuje z natury. Chyba, że w tym przypadku ma mi pomóc, ale to mogę iść poleżeć krzyżem gdziekolwiek. Za darmo :winko:

Jak dla mnie , to wciąż niewiele wyleczonych w stosunku do nic nie stosujących. Pytanie gdzie ile osób się wyleczyło. Czy tylko tak ktoś sądzi, czy w faktach klinicznych.
Może siła wyznania mnie uleczy, ale bardziej bym wolał coś więcej od - może i przejmująco pięknej - teorii kwantowej kulek.

Czyli mam się leczyć 1000 razy silniejszymi kulkami z Imedisu, bo Spooky to zwykły Rife ? Wg. Spairo... Taki sobie zwykły, ale niby 1000 ludzi z raka wyciągnął ? Ale jeśli nie niby ... to wg tego nowoczesnego imedisowego i kulkowego wsparcia leczenia 1000x1000 = .... jakoś nie widzę nigdzie tych milionów. Naprawdę nie jestem przeciw, ale więcej konkretów za biorezonansem znalazłem niż bałwanienia na "Pubmed", więcej niż sami producenci czarnych skrzynek prezentetują. Ale to dalej niewiele, brak powtarzalności tych wyników u innych. Dziwne , że nie próbują, chociaż 100 lat to znane.. :bezradny:
W "Szwejku" stosowano owijanie w mokre prześcieradła i jeszcze jedno... mam wrażenie , że skuteczność tych wszystkich metod mieści się w 20-30 ?
Więc może lepiej wydać te kilkaset $ na Spooky i poddać się wierze ? Bo oprócz tej nikt mi nic nie podał , łącznie z spookowacami, sweeperowcami, imedisowcami.
Do tego Hulda Clark sama zmarła na raka trzustki. Być może z nerwów , że jej metoda nie była uznana, a być może właśnie dlatego, że miała motylicę, której wcale swoją metodą nie wyleczyła sobie, a może równiez dobrze dlatego, że stałe wybijanie i brak patogenów w organiźmie wcale nie jest dobre? :kotek:
Przecież ewolucyjnie organizmy powinny być przystosowane do tego, bo nie mogą jak widać żyć bez patogenów.

Stan, powiem Ci , że mnie osobiście zdrowie sie jakby poprawiło, u rodziny ataki alergii na pyłki mniejsze, więc może też jestem przewrażliwony... bo nie mam nic ponad subiektywne i trudno mierzalne odczucia.

trochę pogrzebałem w internecie i ponizej moje zestawienie metod, urządzeń do "leczenia" alternatywnego.
Vitafon
Biorozonator Nunczako
Zapper Huldy Clark
...
Spooky2 bez lampy plazmowej
QMRA
Oberon
8D Elris
VEDA
Radamir, fale milimetrowe
SCIO
Bioton
Imedis
Mora
AMScan EVBS, Replikator, VEGA test
Inergetix- Core ver 5.0
na temat tego ostatniego jest mało informacji, ale to ostatnia nowość.

p.s.
nie ma terapii kwantowej, jest tylko Informoterapia kwantowa, taka mała pomyłka w zestawieniu.
Informoterapia nie korzysta z przebiegu meridianów, tylko bezpośrednio "adresuje" narząd podczas terapii.

Ostatnio zmieniony 21 lip 2015, 6:23 przez spairo, łącznie zmieniany 1 raz

czyli tym niby przewyższa zarówno Spooky , jak i inne metody oparte o nierozwiniętą niby-przestarzałą metodę Volla ?
Z drugiej strony to już właśnie Rife miał podobnież tysiace wyleczeń, więc jeśli do tego nawet dołożyć rozwoj z lat 70, to powinno dać miliony ozdrowieńców.

Natomiast jedyny spektakularny sukces udokumentowany medycznie to:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15165406
J Altern Complement Med. 2004 Apr;10(2):251-60.
Low-frequency electromagnetic stimulation may lead to regression of Morris hepatoma in buffalo rats.
Fedorowski A, Steciwko A, Rabczynski J.
Dla tych co więdzą czym się kończy ten typ nowotworu wyniki muszą być niesamowite. Niestety nikt tego dalej nie bada i ani nie potwierdził ani zaprzeczył tym wynikom.
Stosowano niby ptrzestarzały Bicom. Więc jak dla mnie po co wydawać tysiące $, jeśli miałoby tak dobrze działać urządzenie typu Spooky, które chyba mu dorównuje ? Więc może moje borjelzgrozę wystarczy mi tym tępić , a za resztę kupić :winko: Chociaż obawiam się, że za tą różnicę bym się rozpił na amen

do pełnego wyzdrowienia to musisz mieć wiarę w to że wyzdrowiejesz.
dokładnie to omawia Germańska Nowa Medycyna. (GNM)
jest taki dr we Włoszech który goni nowotwory za pomocą sody i to działa, też ten przypadek tłumaczy GNM.
jak masz $ to kupuj Inergetix - core 5.0 on wg opisu wszystko potrafi, nawet zlikwiduje ci blokady z dzieciństwa i stres.
sam Spooky2 bez detoksu, zmiany żywienia, zmiany nastawienia nie wiele nim zdziałasz.
ot byłem ostatnio na sesji w Imedis, obsługa nie zna procedury pomiaru, metodologii, horror z drugiej strony przy stosowaniu metody Vega trzeba pamiętac że powyżej 8 - 10 pomiarów meridianu, meridian nie odpowiada , odpowiada tylko wtedy skóra i nam wychodzą śliczne patogeny, jest wtedy co pisać w raporcie dla klienta.
dlatego mi bardziej pasuje Radamir z jego falami milimetrowymi.
sam kryształ skanuje organizm, neguje zapisane fale i sam wysyła do organizmu w celu leczenia.
lub też z próbki moczu, śliny, krwii odczytuje markery patogenów i zwrotnie leczy organizm.

a tak na marginesie, gdzie i kto napisał , że metoda Volla , Vegatest są przestarzałe ?

po prostu odnoszę takie wrażenie, że tylko nowsze urządzenia i potrafiące "zapisywac" kulki są dobre.
stąd po pierszym zapale do Spooky coraz bardziej myslę o komplecie z Enso sweeper+reprinter. Tylko czy jesli mam kulki nagrane przez imedis, to też bedzie powielac informację. Nie wiem czy to , że to inna firma ma znaczenie ? Jest tez Biomedis (dołączajac do tej długiej listy), z kulkami zdaje się, ale ten zaś ma tylko pole, bez płytek, ale na cały dzień. i pisz wiersze...

Z drugiej strony pytanie, czy w ogóle te kulki stosować? Przecież te szczury nic nie wiedziały ani o żadanych falach, żadnych kulek nie dostawały. Przeczytajcie sobie ten artykuł. Połowa szczurów przezyła. To pełne potwierdzenie działania Rife po prawie stu latach i ...znów cisza. Niby nie ma kto takich badań sponsorować (wiadomo kto daje kase na badania nowych leków), ale z drugiej strony bez przesady, tego typu badania nie są drogie. Szkoda , że nikt nie wykonał takiego badania z boreliozą. Takie szczury raczej nie leczą się w oparciu o nastawienie psychiczne, chyba że zwierzęta wszystkie z natury je maja a ludzie tylko Ci od placebo 20-30 % ;-) Ja je raczej z natury posiadam więc pojawia się pytanie po co płacić grube $, skoro coś tańszego może być równiez skutecznie/nieskuteczne.
Radamir myślałem , że to tylko zapper bez pola ? Gdzieś są jakieś informacje o tym i jak zakupić ?

ENSO sweeper , ENSO reprinter, czyli będziesz mógł sobie robic kulki, nawet kopiowac te kulki z Imedis.
tylko kulki musza być podawane tylko 21 dni, tak pisze w instrukcji, potem kolejny seans EAV i programujemy nowe kulki z nową informacją leczniczą.
pamiętaj , że np. szczury nie mają hormonu amylazy (jeśli coś nie przekręciłem) i po zażyciu srebra koloidalnego nie przezywały.
z tego tez wysnuto wniosek, że srebro koloidalne jest złę dla czlowieka, czego pośrednim dowodem miał być na youtube sliczny niebieski czlowiek (tak na marginesie, też zmarł kilka miesięcy temu.)
obecnie z Radamirem to ostroznie, została uruchomiona nowa produkcja radamira, nowszy, lepszy i do tego tańszy (chyba).
http://naturalna-medycyna.pl/urzadzenia ... owosc.html

- chyba Radamira już nie będzie , na razie domena po radamirze jest do kupienia.
- polecam podobny a może i lepsze urzadzenie, też fale milimetrowe.
--
http://www.rgamed.pl
--

Witam

1 Czy możecie określić jaka jest skuteczność leczenia tym urządzeniem?
2. Ile kosztuje mniej więcej zestaw Spooky2 z kosztem przesyłki i cłami?
3. Można powiedzieć, że ten Spooky Pulse się nie sprawdza?

- to musiała by być ankieta.
odp1 90 95 %, zalezy jaka "choroba", patogeny leczy ładnie
odp 2 ?
odp3 raczej tak, efekty z pomiarów za pomoca Pulse są mizerne.
- metoda pomiaru, jej czułość jest nie wystarczająca, autor użył do pomiaru zwykły czujnik pracy tetna, taki za 50 zł.
- do tego typu pomiaru trzeba stosowac profesjonalne czujniki, cena tak od 900 zł w górę.

Fellow Craft * 2nd Degree

Witam
Jestem nowy czy mogę kogoś poprosić o informację gdzie można ściągnąć manual do Spooko2 lub oprogramowanie nie bardzo widzę na stroni w zakładce downloads , może jest jakiś sposób a ja nie wiem.
Czy obsługa Spooky jest bardzo skomplikowana? Planuję zakup z 2 generatorami ale nie wiem czy dam radę obsłużyć?

Drugie pytanie dotyczy generatora SWEEPER firmy Enso Electronic - jak to się ma do Spooky? ma jakąś pętlę do terapi, jakie są jego teoretyczne możliwości, podobno obsługa jest po Polsku.

Edit: Z góry dziękuję

- to forum Spooky2
http://www.spooky2.com/forums/portal.ph ... 277965f279
--
tutaj stronka z downloads.
-
http://www.spooky2.com/downloadsPage/index.html
- obsługa nie jest skomplikowana.
- nie znam generatora Sweeper firmy Enso.

Dziękuję EUROSCAN czy nic nie wiadomo kiedy będzie lampa do Spooky2 i jak może być cena?

spairo pisze:
trochę pogrzebałem w internecie i ponizej moje zestawienie metod, urządzeń do "leczenia" alternatywnego.
Vitafon
Biorozonator Nunczako
Zapper Huldy Clark
...
Spooky2 bez lampy plazmowej
QMRA
Oberon
8D Elris
VEDA
Radamir, fale milimetrowe
SCIO
Bioton
Imedis
Mora
AMScan EVBS, Replikator, VEGA test
Inergetix- Core ver 5.0
na temat tego ostatniego jest mało informacji, ale to ostatnia nowość.

p.s.
nie ma terapii kwantowej, jest tylko Informoterapia kwantowa, taka mała pomyłka w zestawieniu.
Informoterapia nie korzysta z przebiegu meridianów, tylko bezpośrednio "adresuje" narząd podczas terapii.

Oberon jest doskonałym urządzeniem diagnostycznym. ostał skonstruowany pod koniec lat 80-tych w ZSRR dla celów szybkiej diagnostyki kosmonautów i pilotów. Po rozpadzie ZSRR zaczęto produkowac różne wersje komercyjne urządzenia w zakresie cenowym od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. PLN.
Jedyna znana mi placówka w Polsce, która oferuje możliwość zdiagnozowania to Sanatus w Koszalinie, wiem bo sam korzystałem. (sanatus.eu)

Do listy można tez dodać nasz projekt harmonyvibe.com
Link do dyskusji (czesciowo usunięty przez admina) znajduje się tutaj
technologia-fali-harmonicznej-t15102.html
Ostatni rewelacyjny produkt to biovitalizer.
Jestem w trakcie opracowywania danych dotyczących spektakularnego przypadku jednego z członków mojej rodziny, któremu to urządzenie uratowało życie. Jesli posty nie ostaną usunięte przez admina postaram się jak najszybciej przedstawić tę sprawę, biovitalizer jst niezwykle skuteczny i dosc tani, około 250PLN w promocji.

- z tego co sie przedostaje na forum, to maja problemy z finalna produkcja , z parametrami lampy plazmowej do spooky2.
- miało to kosztowac około 350 USD, zobaczymy.

350 za lampę dobra cena, spokko2 już zamówiłem z dwoma rezonatorami teraz żeby tylko się nauczyć obsługi. NLS mam już trochę i analiza NLS jak i szukanie pasożytów mi nie idzie.

Cytuj:
NLS mam już trochę i analiza NLS jak i szukanie pasożytów mi nie idzie.

- możesz bardziej zrozumiale.

- jest wiele takich nowiniek, jak masz pieniądze to kupuj i stawiaj na pólce.
--
http://www.bioferencja.pl/urzadzenia-dl ... feromierz/
--
Cytuj:
Biosferomierz – empiryczne pomiary psycho-somatyczne całego organizmu.
Biosferomierz jest udoskonalonym i znacznie tańszym rozwiązaniem niż popularne urządzenia wykorzystywane w gabinetach takie jak: Vega-Test , metoda dr. Volla, Skan-Ekspres itp.

- Oberon nie był taki zły, tylko pojawiło się duzo kopii oberona, które nie działaly tylko wyciągały pieniądze z kieszeni pacjentów, stąd poszła zła sława tej marki, modelu.

Do SAPIRO to znaczy że nie bardzo rozumiem intencję konstruktora, manual jest po Angielsku córka mi przetłumaczyła ale kiedy chcę wykonać test NLS ciągle mam komunikat o wymaganej próbce do porównania.

Miałem nadzieje znaleźć szkodnika ustawić Spokky i go się pomalutku wyzbywać się intruza.
Nie byłem na kursie kupiłem za granicą i teraz mam problem.

spairo pisze:
- to musiała by być ankieta.
odp1 90 95 %, zalezy jaka "choroba", patogeny leczy ładnie
odp 2 ?
odp3 raczej tak, efekty z pomiarów za pomoca Pulse są mizerne.
- metoda pomiaru, jej czułość jest nie wystarczająca, autor użył do pomiaru zwykły czujnik pracy tetna, taki za 50 zł.
- do tego typu pomiaru trzeba stosowac profesjonalne czujniki, cena tak od 900 zł w górę.

Więc skąd takie wyczekiwanie na lampę plazmową? Głównie ze względu na lepszą penetrację np do mózgu?

Moja sytuacja wygląda tak, że posiadam Doug Coil Machine i teoretycznie mam boreliozę + coś jeszcze.
Problemem jest użytkowanie tej maszyny, można wybrać tylko jedną częstotliwość (zakres od 220Hz do 1600Hz) na raz a "cewka" szybko się nagrzewa.

Przydałoby się sprawdzić na jakie częstotliwości reaguje organizm np takim f-scanem albo innym urządzeniem diagnozującym i wtedy użyć DCM...

- do okolic mózgu nie radzą stosowac żadnych elektrod z napięciem.
- lampa plazmowa pokonuje bariere krew- mózg.
- obecnie są lepsze metody np. detoksu tej okolicy ciała i oczyszczenie jednocześnie mezenchymy.
- zamierzam do tego zastosować Detox oraz Endodetoks, taka sesja 4 x 4 tygodnie, robi po woli ale stosuje metody drenażowe oraz zabezpieczające tory usuwania egzo i endo patogenów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]