Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2019, 7:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Kumpel, oglądając kiedyś wywiady z Ickiem, natknął się na takie jego sformułowanie: - "Odpowiedz sobie na pytanie: - Do jakiego narodu należysz? Gdzie są twoje korzenie?" - coś w tym stylu - ile w tym prawdy, nie wiem, ponieważ sam nigdy takiego wykładu nie widziałem, ale wiem, że to pytanie ma sens, ponieważ sam kiedyś szukałem - i znalazłem, więc zaczynamy...

Odpowiedz sobie na takie oto pytanie: - "Skąd wywodzą się moje korzenie? - Kim Jestem?" - Pozwól, że pomogę - Jesteś Słowianinem, zawsze nim byłeś, tylko jakiś czas temu o tym zapomniałeś - postaram się przypomnieć Ci o naszym rodowodzie...

Myślicie, że Nasi Przodkowie byli głupcami - nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo się mylicie...

phpBB [video]

Słowiańskie Korzenie.
Zastanawialiście się czasem dlaczego słowiańskie języki są tak podobne?

Odpowiedź jest prosta: Są podobne ponieważ w przeszłości posługiwaliśmy się jednym, wspólnym językiem, który był zrozumiały dla wszystkich jednako myślących ludzi. Jednako myślących dlatego, że myśleli oni podobnie w takich kwestiach jak wiara, ideały, moralność, etyka, dobro, zło - człowieczeństwo. Staliśmy na jednym fundamencie, który nas łączył i tworzył społeczeństwo idealne. Społeczeństwo oparte o zasady etyczno-moralne z najwyższej półki, i dzięki wysokiemu morale byliśmy niezwyciężeni fizycznie, czyli żaden wróg nie mógł nas pokonać siłą. Jedynym sposobem, żeby pokonać tak mocny kolektyw, było okłamanie i oszukanie go - wniknięcie w jego szeregi i powolne niszczenie od środka, od wewnątrz. Jak wiecie kłamcy przybierają różne postacie - czułymi słówkami i pochlebstwami mogą zatruć duszę człowieka, wielu z naszych przodków w okresie największego wzmożenia kłamstwa upadło na duchu i uwierzyło w kłamstwo. Stali się słabi i przestali myśleć tak jak pozostali, zaczęli wierzyć w inne ideały - zdradziecko nam podrzucone, jak kukułcze jajo. W taki oto sposób, poprzez kłamstwo zostaliśmy podzieleni i wciągnięci w olbrzymią machinę propagandy i ucisku kłamców - okupantów. Od 966 roku, kiedy to kłamcy zawitali na ziemie naszych przodków, aż po dziś dzień odczuwamy skutki naszej słabości, naszej łatwowierności - dzisiaj płacimy srogą karę za tę naiwność. Czas, abyśmy zrozumieli o co idzie gra... - a gra toczy się o nasze dusze.

Wojciech Świętobor Mytnik
Królestwo

Uczyli nas miłować wroga
choćby ten z nienawiścią
uderzał nas w twarz

i mówili, że nie ma Boga
w świętych gajach
w kamieniach i drzewach
w wartkich rzekach
i jasnym obliczu słońca
że kłaniamy się bałwanom

gardzili naszą miłością do ziemi
mówili że ojczyzna
to nie sława praojców
ich dbałość o rolę
ich wojenny trud
że słowiańskie królestwo
jest w innym świecie

mówili też
że nadchodzi czas
gdy syn stanie przeciw ojcu
córka przeciw matce

tak mówili

kazali nam paść na kolana
posypując nasze głowy popiołem
przekonywali
że jesteśmy tym prochem

wielu z nas uwierzyło

złamani i zagubieni
klęczący w dusznych
kamiennych świątyniach
wznoszący modły
do obrazów i rzeźb
do martwego bożyca
na słonecznym krzyżu

żadne imperium
nie trwa wiecznie

wieczna jest tylko
nasza pamięć

8 lipca 2010 r.

Wiecej:http://www.eioba.pl/siemargl/articles

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 lip 2012, 10:55 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

to było by piękne jakbyśmy opracowali uniwersalny język słowiański (nie żaden tam ang. czy inny) na wszystkie narody i uczynili go głównym językiem, jeżeli ludzie by tego chcieli wszystko by się zmieniło. Rząd niemiał by nic do gadania runął by kolejny mur a potem to chyba wiecie juz co by się stało :D

To byloby jeszcze piekniejsze, gdyby np. wszyscy ludzie mowiacy polskim jezykiem, urodzeni w Polsce- byli Slowianami.
Jak zwykle, te piekne teorie NIGDY nie uwzgledniaja mieszancow. :bezradny:

Sama kultura slowianska jest godna uwagi. Mysle ze zostala przez wlasnych potomkow na dlugie dekady i wieki zlekcewazona. Cos w tej milosci do slowianszczyzny w epoce romantyzmu literackiego bylo, choc schrzanili to rozdmuchanym patosem pelnym tajemniczosci, symboliki i grozy.

Iriomote Okti pisze:
To byloby jeszcze piekniejsze, gdyby np. wszyscy ludzie mowiacy polskim jezykiem, urodzeni w Polsce- byli Slowianami.
Jak zwykle, te piekne teorie NIGDY nie uwzgledniaja mieszancow. :bezradny:

Sama kultura slowianska jest godna uwagi. Mysle ze zostala przez wlasnych potomkow na dlugie dekady i wieki zlekcewazona. Cos w tej milosci do slowianszczyzny w epoce romantyzmu literackiego bylo, choc schrzanili to rozdmuchanym patosem pelnym tajemniczosci, symboliki i grozy.

O proszę, zgadzam się z Tobą.

Zawsze trzymam się z daleka od wszelkich kultów... równie dobrze mogę powiedzieć, że z pewnością za czasów ''cudownego Słowianizmu'' były patologie różnej maści...

Ciężko o patologie w wiosce z 10-15 rodzinami... a taki schemat społeczny miała słowiańszczyzna. Nawet jeśli pojawi się jakiś pijaczyna czy cichodajka to momentalnie sąsiedzi zrobią z tym porządek. Nikt nie chce mieć tego typu rzeczy pod domem.

Nowy porządek to większe skupiska ludzkie i większa obojętność - idealna pożywka dla patologii. Nie możemy tego pamiętać, praktycznie wszystko zniszczono ale podobna sytuacja miała miejsce w przypadku północno amerykańskich tubylców. Byli słabi, ufni, nawet naiwni - myślę, że podobnie wyglądało to w IX/X wieku w odniesieniu do Słowian.

Sława - krzyczą gówniarze którzy cierpią na kompleks KK...

Każdy z tego wyrasta (z fanatyzmu jakiegokolwiek) prędzej czy później.

Radku, tez prawda, ale to tylko jedna strona zjawiska.
Idealizujesz nieco.

Kwestia przezycia tej wspolnoty wiázala sie z bezwzglednym posluszenstwem wobec starszyzny.
Takie podejscie jak tutaj maja byc moze wielbiciele slowianszczyzny typu: "mam wolná wole", konczylo sie na korzystaniu z wolnej woli na wygnaniu, czyli w warunkach naprawde ekstremalnych, i to samemu. Jak miales szczescie to inny klan Cie przyjmowal do siebie. Jak nie miales szczéscia, to byles narazony na wszystko- rowniez atak ze strony obcych ludzi. Byles sam, byles niczyj- wiec mozna bylo z Toba wszystko zrobic. Skoro wlasna wspolnota Cie wygnala, to widocznie miala powod.
Chyba ze Twoja wolna wola zostala potraktowana jako powazne zagrozenie, to byles traktowany tak, jak sie traktowalo zagrozenie- drogá eliminacji natychmiastowej.
Albo byles przydatny w jakis sposob dla wspolnoty, albo miales ciezki zywot.
Samowola nie wchodzila w gre. Pomijanie woli starszyzny, przywodcy wioski, woli ojca lub patriarchy- nie wchodzilo w gre, niezaleznie od tego czy miales racje czy nie. Wlasne pomysly- realizowales na wlasne ryzyko.

To musiala byc prawdziwa szkola zycia.
Nie jestem nawet temu przeciwna, cos z tego by sie przydalo wprowadzic znowu. Na przyklad:
wspolnota, w ktorej czlonkowie uczá sie rownowazyc akcentowanie indywidualnosci i uwzglednianie dobra reszty grupy.

Nie znamy dokładnie genezy słowiańszczyzny, na moje oko pewne jest jedno - inny krąg kulturowy dostał od kogoś coś ekstra i miał możliwości żeby podporządkować innych. Wcześniej jednak panowała względna równowaga, przynajmniej w ramach ogólnego matrix'a. ;)

Odnośnie słowiańszczyzny i bezwzględnego podporządkowania. Nie można tego rozpatrywać przez pryzmat dzisiejszych czasów, być może (nawet na pewno) ówczesny Słowianin był jednostką wybitnie społeczną, on po prostu nawet nie myślał kategoriami ja, tylko i wyłącznie my. Jest to uogólnienie oczywiście, pewnie zdarzały się jednostki wybitne - taki robił karierę jako np. szaman lub stawał się dziwakiem i wyrzutkiem. Problem w tym, że na przestrzeni znanej nam historii wszędzie to wyglądało i nadal wygląda podobie. :)

Awatar użytkownika

Coś w temacie...

phpBB [video]

Jeżeli chodzi o wiedzę o słowiańszczyźnie, to ona się zachowała - trzeba być po prostu gotowym, żeby się za nią zabrać, czyli dostrzec ją, przeanalizować i wyciągnąć sensowne i jasne wnioski - a moje wnioski są takie:

"Dziedzictwo Naszych Słowiańskich Przodków przetrwało -- jeżeli, ktoś szuka go w historii, to z założenia błądzi, ponieważ historię tworzyli, tworzą i będą tworzyć kłamcy -- nasi obecni okupanci, którzy po prostu nas wyrolowali, jak ostatnich frajerów i teraz żerują na nas - tak jak pasożyt żeruje na organizmie komórki -- jeżeli tego nie rozumiecie, to już możecie kopać sobie grób -- ponieważ pasożyt, jak to pasożyt po skończeniu swojego niszczycielskiego dzieła, po prostu unicestwia swoją ofiarę, a w tym przypadku ofiarami jesteśmy my -- ty i ja -- ludzie żyjący na tej planecie. - (najpierw zabrali się za Indian, teraz zabierają się za nas - popatrzcie - Indianie żyli i żyją tam teraz w jakichś rezerwatach - taki sam los chcą nam zgotować te pasożyty)."

Chcesz być ciągle oszukiwany i okłamywany -- proszę bardzo kieruj się w życiu zarozumialstwem i swoimi własnymi wymysłami.
Chcesz wygrać w tej informacyjnej wojnie -- zastosuj Zdrowo Myślenie i skorzystaj z Dziedzictwa Przodków -- zacznij myśleć samodzielnie -- zdrowo.

„Kto chce -- zawsze znajdzie sposób -- Kto nie chce -- zawsze znajdzie wymówkę".
„Każdy jest kowalem własnego losu"

To tylko moje przemyślenia poparte własnym doświadczeniem - jedynym cementem, który pozwoli nam myśleć w takich samych kategoriach, jest zdrowo myślenie - ludzie zdrowo myślący wierzą w te same ideały, starają się kierować w życiu wysokimi etyczno-moralnymi zasadami, podchodzą do wielu spraw bardzo poważnie i rozważnie - jak na przykład założenie rodziny i przekazanie swojej wiedzy i kultury potomkom, żeby zachować ciągłość Rodu, surowe podejście do spraw ważnych dla społeczności oraz wiele, wiele innych...

Bardzo ważne w Zdrowo Myśleniu jest nauczenie się, że Nie Wolno Nikomu Wierzyć - Nikomu - dopóki nie sprawdzimy, tej wiedzy, informacji na własnej skórze - Na Własnym Doświadczeniu. Tak właśnie zrobiono w bambuko Indian, którzy uwierzyli Brytyjskim Okupantom, którzy podstępem i siłą prawie wybili ich co do nogi - Indianie byli zaciekawieni przybyszami z za oceanu - i ta ich ciekawość ich zgubiła - teraz mają latynoamerykańską mieszankę i się wyradzają, tzn. zatracają swoje korzenie i mało kto już pamięta o swoich przodkach - biegną konsumować i pić "wodę ognistą", czyli alkoholową truciznę, która z ich mózgów robi wodę i pomyje - tak samo pasożyty chcą zrobić z nami - ciekawe, czy w porę się ockniemy z marazmu i przestaniemy wierzyć w te kłamstwa, które codziennie nam serwują w gazetach, telewizji itd.

Zdrowo Myślenie oparte jest na trzech fundamentach:

Masz problem, jakieś pytanie?
1. - Idź do osoby kompetentnej w danej kwestii, zapytaj się co ona doradza w tej materii. - ok
2. - Dowiedz się co doradzali przodkowie w danym temacie, jakie było ich zdanie - mądrość przodków zachowała się na przykład w przysłowiach - "Kto z kim przystaje - takim się staje" itd.; zachowała się w starych opowiadaniach i bajkach, oraz w Wedach Słowiano-Aryjskich - niestety obecnie tylko w wersji rosyjskiej np. to - http://www.youtube.com/watch?v=gUzRsPhzYD8 - tuta też jest kilka ciekawych tematów - http://www.youtube.com/user/michalxl600?feature=results_main
3. - Najważniejsze jest osobiste doświadczenie - póki nie dotkniesz - Nie Wierz w Nic i Nikomu - tak jak Tomasz Apostoł - i nie bój się, że będą Cię strofować tak jak jego, miej zdanie innych osób i ich osąd na twój temat głęboko w dup...e - najważniejsze to żyć w zgodzie z własnym sumieniem - "Każdy jest kowalem własnego losu" - to ty kolego odpowiadasz za swoje czyny, nie wujek, czy ciotka - ale właśnie Ty.

Osoba Kompetentna i Przodkowie mają za zadanie nas uprzedzić z czym będziemy mieli do czynienia - jak na przykład z ogniem - podpowiedzą, że można się nieźle sparzyć - ty już będąc uprzedzonym, że ogień to nie zabawka, od razu nie lecisz i nie wkładasz całej ręki do ogniska, ale powoli i roztropnie przykładasz palec - czujesz ciepło - odstawiasz rękę. Nie stosujesz zdrowo myślenia i nie jesteś uprzedzony o konsekwencjach spotkania z ogniem - myślisz, że to piękny i niegroźny żywioł, wtedy konsekwencje igrania z ogniem mogą być przykre - to tylko tak w skrócie, taki błahy przykład.

Czerwonoskórzy nieźle się sparzyli nie stosując Zdrowo Myślenia - oby taki sam los nie spotkał nas.
Wierzę, że wyciągniemy wnioski z tej dziejowej lekcji.

Pozdro.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Słowiańskie Odrodzenie - Złoty Wiek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:mrgreen: Spojrzalam sobie na korzenie:

phpBB [video]

phpBB [video]
(kurecka, jaki ten aktor do mojego Tatusia szanownego podobny... :język: )
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

no i oczywiscie polskie (ps. mam album "Mazowsza"-jak juz wybierac polskie, to dobre Mruga ) :
phpBB [video]

Tylko mam pytanie: mam sobie wybierac ktores, posklecac i tworzyc nowe, ktores odrzucic bo paskudne...? :?

Ilu Prawdziwych Polakow mieszka w tej pieknej Polsce?
Moze na palcach jednej réki zliczyc...

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dzięki za inspirację do zgłębienia tematu naszych korzeni, niemniej jednak potrzeba obejrzenia całości filmu Gry Bogów była na tyle silna, że wymaga to znowu osobnego tematu:
http://davidicke.pl/forum/gry-bogow-siergiej-stri-ak-t10630.html?sid=f53d4beba254a63f419693539578254f Mruga
Przynajmniej by prześledzić całość wypowiedzi Siergieja.
Przy okazji odnalezienia tego aktu (bo w YT są tylko w wyszukiwarce wskazane akty 6 i 8), natrafiłęm na fajny blog:
http://szakal.com.pl/2012/03/05/slowianie-gry-bogow-wlasciwa-edukacja-prawidlowe-obrazowanie-akt-5-wszystkie-trzy-czesci-komplet/.

Dzięki serdeczne raz jeszcze :tak: :spoko: :przytul:

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Awatar użytkownika

2012

- „Koniec Świata dla Ciemnych – Koniec Mroku dla Jasnych”

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Karma Demonów

Karma - Prawo Przyczyny i Skutku.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ogólnie bardzo fajny i ciekawy materiał, w końcu w lepszym wydaniu niż te stare filmiki kręcone kalkulatorem :)

Fajnie, że ktoś się zajmuje tym i przekazywaniem tej wiedzy ludziom w taki sposób, jedyne co mnie zawsze raziło u Trehlebova to to, że mówi np "inne systemy też są ok, ALE ale wedy to najlepsze źródło", a wiadomo, że nie wszystko jest nieomylne i nie można obstawiać na ślepo.

Ptl pisze:
...................... jedyne co mnie zawsze raziło u Trehlebova to to, że mówi np "inne systemy też są ok, ALE ale wedy to najlepsze źródło", a wiadomo, że nie wszystko jest nieomylne i nie można obstawiać na ślepo.

:tak: zapomniałeś o tym,że zawsze powiadał DLA KOGO ...są najlepsze .
Dla Słowian są najlepsze , dla Afrykańczyków czy aborygenów Australii najprawdopodobniej mało przydatne . Oni mają swoją kulturę i swoje dziedzictwo , które im najlepiej służy . Każde ludzkie nacje mają nieco inną drogę ewolucji i inną rolę we wszechświecie.
To tak jak w świecie zwierząt - istnieją antylopy , lwy , słonie , zające - każðe z nich ma swoją prawdę ale razem tworzą świat zwierząt . Żadne nie jest lepsze czy gorsze - doświadczają innych losów .

easy russian pisze:
Dla Słowian są najlepsze , dla Afrykańczyków czy aborygenów Australii najprawdopodobniej mało przydatne . Oni mają swoją kulturę i swoje dziedzictwo , które im najlepiej służy . Każde ludzkie nacje mają nieco inną drogę ewolucji i inną rolę we wszechświecie.

A ja si ezawsze upierdliwie w takich momentach zastanawiam: co z mieszancami? :mrgreen:

Iriomote Okti pisze:
.................
A ja si ezawsze upierdliwie w takich momentach zastanawiam: co z mieszancami? :mrgreen:

być może sam do nich należę :D

Wybierają to co im w duszy gra :tak: . Tak zawsze bywało u Słowian . Nikt nigdy nikogo nie wyrzucał i nie dyskryminował - pasuje ci życie według tych zasad to ok.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

Zdrowo Myślenie

„Nigdy nikomu nie ufaj, po pierwsze - ten ktoś może sam się mylić,
a po drugie - może celowo wprowadzać cię w błąd”.

„Kłamstwo z lewa, kłamstwo z prawa – A ja pośrodku”. Jak bronić się przed kłamcami, oszustami których pełno w naszym dzisiejszym świecie. Na każdym kroku można spotkać ludzi, którzy są święcie przekonani co do swoich racji – święcie wierzą w to co napisane w gazecie, wierzą ślepo w to co usłyszeli w „faktach”, „wiadomościach”, „wydarzeniach” i uznają to za prawdę. Posługują się informacjami, które zdobyli w podstawówce, szkole średniej, na studiach – ufają autorytetom w postaci nauczycieli, doktorów, profesorów i ślepo wierzą, że oni mają rację – Czy nie zastanawialiście się czasem, że oni po prostu w świecie kłamią, żeby czerpać zyski z waszej naiwności? Żebyście podnosili „słupki oglądalności” przeróżnym programom, dzięki czemu one dostają pieniądze, a choćby z tytułu reklam. Żebyście studiowali na przeróżnych, nikomu nie potrzebnych kierunkach, a później nie mogli znaleźć pracy. Można tutaj sypać przykładami, jak z rogu obfitości – kłamstwa i kłamców dziś pełno.

„Ślepa wiara” – to fanatyczna wiara. Kiedy człowiek nie sprawdza przydatności danej wiedzy na własnym przykładzie – poprzez własne doświadczenie, czy jest ona prawdą, czy też kłamstwem – wtedy jest wodzony za nos, jak ostatni frajer – pójdzie wszędzie tam, gdzie pokieruje go kłamca, będzie robił to co podsunie mu pod nos kłamca – suma summarum będzie tracił siły i energię trudząc się dla dobra kłamcy – A on będzie go wykorzystywał jak taką „dojną krowę”.

„Chociaż jest wiele rzek - w morzu i tak staną się jednym.
Chociaż jest wiele kłamstw - jedna prawda obali je wszystkie.
Kiedy pojawia się jedno słońce, ciemność,
Choćby była nieprzenikniona - znika.”

Dlatego ważne jest, aby nie ganiać bezmyślnie za obłudą i iluzją tego świata, a skupić swoją uwagę na sprawach, które pomogą nam rozwinąć nasze naturalne zdolności – cała wiedza o tym świecie zapisana jest w Wedach Słowiano-Aryjskich - http://vedagor.ru/index/0-6 - wersja po rosyjsku. Istnieją również Wedy, które przetrwały w Indiach – Mahabharata, Bhagavad Gita, Ramajana – lecz to są tylko części Słowiano-Aryjskich Wed – mają one polskie tłumaczenia, dlatego warto się nimi zainteresować – najlepiej jednak korzystać z oryginalnych Słowiano-Aryjskich Wed.

Wedy to nic innego jak Wiedza Pozostawiona Nam Przez Naszych Przodków. Nasi Przodkowie doskonale zdawali sobie sprawę z wyzwań jakie przed nami stoją i wiedzieli, że nadejdą czasy, kiedy to kłamstwo będzie wszechobecne, a kłamcy będą mieli swoje „pięć minut”. Pozostawili nam wiedzę na temat tej rzeczywistości i praw nią rządzących.

Przez ostatnie tysiąc lat Kultura Wedyjska na ziemiach Słowiańskich była z czystą premedytacją niszczona. Ludzie, którzy byli „nosicielami” tej kultury, byli po prostu unicestwiani fizycznie – paleni, ścinani, mordowani i tak przez ostatnie tysiąc lat. A to „święta” Inkwizycja, a to różnego rodzaju wojny wywoływane tylko po to, żeby skłócić ze sobą bratnie narody i zagarnąć ich dobra materialne oraz dorobek kulturowy.
To wszystko było i teraz przyszedł czas, żebyśmy otrząsnęli się z apatii – Pora Przestać Wierzyć w te ciągłe Kłamstwa serwowane nam na każdym kroku. Pora Wspomnieć Zapomniane – Pora Wspomnieć Naszych Przodków.

Nasi Przodkowie zalecali, że jedyną bronią, dzięki której można wygrać z kłamstwem jest

Zdrowo Myślenie.

Czym jest Zdrowo Myślenie:

Myśl Zdrowo
phpBB [video]

Zdrowo Myślenie
phpBB [video]

Zastosuj Zdrowo Myślenie
phpBB [video]

„Wola Bogów”
phpBB [video]

„Plany Bogów”
phpBB [video]

Zdrowo Myślący człowiek powinien dążyć do osiągnięcia sztuk - zawarte są one w drugim punkcie Męskich Powinności Kamasutry:

1.- Skromności,
2.- Pokory,
3.- Wyrzeczenia się przemocy,
4.- Tolerancji,
5.- Prostocie,
6.- Nakierowanie się na wartościowego nauczyciela duchowego,
7.- Czystości,
8.- Stabilności,
9.- Samodyscyplinie,
10.- Wytrwałości,
11.- Odwrócenie się (wyrzeczenie) od obiektów zaspokajania zmysłów,
12.- Wyrzeczenie kłamliwego ego,
13.- Świadomość tego, że narodziny, śmierć i starość oraz choroby są złe,
14.- Pozbycie się przywiązań,
15.- Niezależność od ujarzmienia poprzez żonę, dom, dzieci, domowe gospodarstwo i pracę,
16.- Spokojem w obliczu tak przyjaznych jak i nieprzyjaznych zdarzeń,
17.- Ciągłe i czyste poświęcenie/oddanie się swojemu Rodowi,
18.- Oświecenie umysłu i zamiana spotkań towarzyskich oraz skupisk ludzkich na odosobnienie,
19.- Samowystarczalność,
20.- Przyłożenie nacisku dla osiągnięcia doskonałości, nieprzerwanego głębokiego poznania Ducha, Światła oraz Istoty "Ja",
21.- Mądremu poszukiwaniu doskonałego sedna.

Punkt 13.- Świadomość tego, że narodziny, śmierć i starość oraz choroby są złe,
Jak to rozumieć: Dlaczego narodziny są złe i czym jest dobro i zło?

- „Można tworzyć dobro i przynosić wszystkim korzyści, a można tworzyć zło i przynosić wszystkim szkody – są to pojęcia względne. Zło to jest to Co Zie-lo (z ros.) - to jest nadmiar, czego jest za wiele, kiedy skaża ewolucyjny rozwój człowieka. My nie powinniśmy przedłużać „swoich lekcji” w tym życiu. Powinniśmy zdać „życiowe egzaminy” i opuścić ten świat. Lecz jeżeli się przywiązujemy do tego świata, czyli urodziliśmy się i nam jest tutaj w nim bardzo dobrze, bawimy się tutaj i nie chcemy „ukończyć szkoły”, tylko chcemy w „jednej klasie” zostać na drugi rok, trzeci i tak powtarzać jedną klasę kilka lat - uczyć się w niej i uczyć wciąż tego samego – to jest „zło”. A trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że My przyszliśmy „Tutaj” nie po to, żeby zatrzymywać się długo w tej samej „klasie”, ale po to, żeby dosięgnąć doskonałości z pomocą tego świata tzn. dosięgnąć przydzielonego poziomu ewolucyjnego rozwoju i podążyć do kolejnej „klasy” tzn. do innych światów, w których zdobędziemy kolejne doświadczenia, w których będą „inne przedmioty” – wtedy ewolucja będzie postępować. Ten, kto przywiąże się do tego świata i nie chce go opuścić tzn. nie chce „zdać egzaminów” i nie chce przechodzić do kolejnych klas - to właśnie jest „zło” – zbyt wiele – Uświadomić trzeba sobie, że nie należy przywiązywać się do tego świata, wskazane jest doskonalić się dalej w innych światach, innych klasach”. To tylko pobieżna analiza i nie jest dokładna i idealna - najlepszym wyjściem jest samemu przeanalizować podany materiał w odnośniku pod spodem - wersja rosyjska "Koszuny...".

W tym materiale opisany jest szczegółowo każdy punkt – jest to swego rodzaju małe kompendium wiedzy – w tej publikacji została zawarta najbardziej wartościowa i potrzeba wiedza - (materiał „waży” 8 mega) - http://www.koshuny.nm.ru/book.htm

Te 21 punktów pozwoli rozpoznać z kim mamy do czynienia. Zdrowo Myślący człowiek będzie władał tymi umiejętnościami, lub starał się je posiąść. Człowiek kierujący się w życiu Zarozumialstwem, nawet nie będzie wiedział, że coś takiego w ogóle istnieje. Jeżeli dziś - w epoce kłamstwa, w ekstremalnych warunkach - zdołamy odróżnić Zdrowo Myślenie od Zarozumialstwa, wtedy zawsze nam się to powiedzie.

Słowiano – Aryjskie Wedy - http://vedagor.ru/index/0-6

"Wykorzystajcie Doświadczenie Przodków. To Jest Fundament, Na Którym Możemy Się Oprzeć. Stworzyć Silną Rodzinę, Silne Plemię, Ród, Naród, Dzierżawę. Nie mamy innego fundamentu poza Dziedzictwem Naszych Przodków. To Doświadczenie Przodków. Kto Nie Posługuje Się Doświadczeniem Swoich Przodków, Jest Skazany Na Popełnianie Ich Błędów. Kto Nie Zna Swojej Przeszłości, Ten Nie Ma Przyszłości. Drugiego Fundamentu Nie Posiadamy.

Wiedun A.W. Trehlebov

Więcej Wiadomości:
1.- http://www.youtube.com/user/michalxl600
2.- http://www.youtube.com/user/TrexlebovPL
3.- http://forum.przebudzenie.net/mistrzowie-nauka/gry-bogow-slowianskie-przebudzenie-t2712-615.html
4.- http://www.eioba.pl/siemargl/articles

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Warto Przeanalizować Ten Materiał

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Obrazek

Awatar użytkownika

Tłumaczenie - easy russian

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

W końcu jakieś konkretne materiały ktoś tłumaczy..

Dzięki Easy Russian i ''TrexlebovPL'', oczywiście oglądam te matariały, ale traktuje je jako ''dodatek'' do tego co już wiem... Fajne bo takie ''nasze'' chciałoby się powiedzieć.

Dzięki , takie głosy krzepią . zdrowia :D

Ja też bardzo dziękuję, wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć jak się na spokojnie posłucha :tak:

mnie bardzo zaciekawił jednak ten film :tak: w związku z okultyzmem

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]