Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lis 2021, 7:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Cytuj:
Kobiece powinności:

Mądre Kobiety wiedzą jak zyskać szczęście rodzinne. Do tego by zostać dobrą matką, najpierw trzeba być dobrą Żoną, a jeszcze wcześniej dobrą Kobietą. W zapiskach Weddyjskich, na przykład w Kamasutrze, mówi się o tym, że prawdziwa kobieta powinna posiadać kunszt w 64 sztukach niezbędnych dla pełnowartościowego życia rodzinnego:

1. Wolę postępowania ( pomagania,podążania) za mężem
2. Umieć dostarczyć mężowi jak najwięcej przyjemności
3. Umieć odgadywać i uprzedzać życzenia męża...........
..................
56. Sztuka okłamywania ( ruskie "ob-man" czyli to co "razem z umysłem", z prawdą - triki, machinacje, rozgrywki, zwinność rąk, przebiegłość).
57. Umiejętność odgadnięcia pomyślane cyfry, imiona , przedmioty,zwroty itp.
58. Znajomość zabaw opartych o zgadywanie ( zagadki, rebusy,szarady, itd )
59. Umiejętność wprowadzenia w błąd /"wyprowadzenia w pole" współzawodników /przeciwników.
60. Znajomość rozmaitych gier w wypadku sprzeczki/sporu.
61. Umiejętność płaczu.
62. Sztuka udobruchania rozgniewanego małżonka.
..................

Instrukcja obslugi Kobiety Idealnej...

Cytuj:
Męskie powinności:

Ogólnie - utrzymywać żonę, kupować stroje i ozdoby, ochraniać, uczyć,......
......................
52. Znajomość, bajek, opowiadań i przekazów ,przysłów i powiedzeń oraz pieśni narodowych.
53. Układanie wierszy, pieśni i ich wykonawstwo.
54. Znajomość dobrze oddziałujących i nieprzyjaznych rytmów muzycznych, taktów i melodii i ich słuchanie (rozpoznanie ) na różnych instrumentach.
55. Umiejętność żonglowania rozmaitymi przedmiotami.
......................

Instrukcja obslugi Faceta ze Snów.

Powodzenia we wprowadzaniu w zycie. :spoko:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 sie 2012, 19:27 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Zarozumialstwo vs Zdrowo Myślenie

Każdy podpunkt jest szczegółowo opisany - Wystarczy czytać ze zrozumieniem - "Ktoś prezentuje poziom swojego Intelektu, który to znajduje się poniżej asfaltu" - Ten tekst, to tylko takie małe zasygnalizowanie tematu, ponieważ każdy z tych punktów jest szczegółowo wyjaśniony i objaśniony w tej publikacji -http://www.koshuny.nm.ru/book.htm - niestety, jest to wydanie w języku rosyjskim - kolega (youtube-michalxl600) przetłumaczył tylko ten fragment jak do tej pory.

Ktoś może sobie powymyślać co oznaczają te podpunkty, ale po co, skoro istnieją konkretne materiały, którymi można się posłużyć i zastosować Zdrowo Myślenie, zamiast pokazywać swoje braki intelektualne.

"Trzeba myśleć głową, a nie du...ą" :twisted:

Mózg jest od tego, żeby czasem go wykorzystać i Zdrowo Pomyśleć.

Aleksander Puszkin - "Boże, nie daj mi zwariować !"

O, Boże, nie daj mi zwariować !

Głodować raczej i wędrować

Z żebraczym kijem będę.

Nie przeto, bym swój rozum cenił.

Że chcę zachować go, że chcę nim

Górować nad obłędem.

Gdyby mi wolność zostawili.

O, jakbym puścił się, bez chwili

Namysłu, w borów gęstwę !

W płomiennym trwałbym zamroczeniu,

Śpiewał w rozkosznym zapomnieniu,

W bezładnych słów szaleństwie !

I zasłuchany w szum morza,

I zapatrzony w dal, w przestworza,

W niebiański strop gorący -

Czułbym, że rośnie siła, wola,

Jak wicher tratujący pola

I lasy druzgocący.

Lecz bieda w tym, że przed wariatem

Jak przed straszliwym trędowatym

Drżeć będą, wsadzą w klatkę.

Zakują głupka w ciężki łańcuch

I zaczną, niczym psa w kagańcu,

Przedrzeźniać cię przez kratę.

A w ciemną, smutną noc usłyszę

Nie świst słowika, trący ciszę.

Nie szumne pieśni lasów,

Lecz towarzyszy jęk przewlekły,

Dozorców nocnych groźby wściekłe

I wrzask, i zgrzyt zawiasów.

Obrazek

Cytuj:
"Trzeba myśleć głową, a nie du...ą"

A zebys wiedzial.

Cytuj:
Mózg jest od tego, żeby czasem go wykorzystać i Zdrowo Pomyśleć.

Takie teksty:
Cytuj:
6. Umieć zachować czystość (być czystą, również w sensie higieny)
7. Znajomość miłosnych gier i pieszczot
8. Zwinność w pozycjach miłosnych
9. Umiejętność pięknego rozebrania się
10. Umiejętność zainteresowania sobą męża poprzez zachowanie i ubiór
11. Umiejętność zaprezentowania siebie
12. Umiejętność podniecenia męża
13.. Umieć dać wytchnienie i nie przeszkadzać śpiącemu mężowi
14. Znać sposoby aby usnąć po mężu.
15. Umieć spać w dowolnym położeniu

Obrazajá mój mózg. Bo sie zajmujá mojá d...pá.

:shock: :shock:

Iriomote Okti pisze:
@Rusku

Wybacz.
Od Ciebie przyjme latwiej, widac broda dluzsza, i poczciwego druida z "Asterixa" mi przypominasz :język:

Tylko wiesz...
uwazam ze biala rasa to juz miala swój udzial w historii ludzkosci i cywilizacji.
I chyba juz zrobilismy dosc.

Nie zgadzam sie z teoriami ze jeden narod przewodzi drugiemu i ma do tego prawo.
Od wiekow masz to samo, tylko kiedys to mialo byc boskie prawo, teraz sie to nazywa ze sie czasy zmienily i wszechswiat prawo nadal.
Jakos sie nie umialy tylko narody podporzádkowane na tym poznac, i nazywaly przewodników prosto:
kolonizatorami, najezdzcami, tyraniá, barbarzyncami.

Zydzi dostajá swoje dokladnie za to samo.

:mrgreen: Pisałem to juz kiedyś tutaj gdy ktoś kojarzył z automatu ( poprzez kody emocjonalne ) hasło Słowianin z glanami , swastykę z Hitleryzmem itp.

To że jakaś sekta - na przykład mormonów weźmie sobie na sztandary Jezusa i pod jego osłona zacznie jakieś niecne praktyki czynić nie oznacza ,że Jezus nie miał racji

To ,że Ole Nydahl weźmie sobie na sztandar buddyzm by móc tumanić naiwne panienki i mieć kochankę w każdym aśramie nie oznacza ,że buddyzm jest do śmieci

To że tak zwana Inkwizycja mordowała i paliła trzymając w rękach biblię nie oznacza ,że są tam same bzdury .

To ,że sekta Krisznowców sterowana siłami rządowymi ma na sztandarach Wedy nie oznacza ,że tam są same idiotyzmy a zbiór zawartych tam prawd nie jest wart uwagi .

To ,że jakieś tajne bractwo Tybetańczyków z kilkoma czarnymi magami zmajstrowało pod dziwnym sztandarem ze swastyką rzeź całej europy głosząc jakieś brednie o białej rasie i Aryjczykach ( duby smalone bo masa Słowian ma dziś włosy ciemne - sam takie mam ) nie oznacza ,że to mordowała " biała rasa"

To ,że jacyś okupanci władający od niemal 100 lat Rosją , Polską i kilkoma innymi państwami popełniając co raz większe plugastwa nazywają się " rządem Polskim " nie oznacza ,że ja mam się czuć winny i wstydzić bycia Polakiem.

ufff.. to tak " z rękawa " na temat " białej rasy " co to miała ponoć jakieś swoje 5 minut . Jednym słowem NIEPRAWDA .

Co do drugiego wytłuszczenia - WAŻNA KWESTIA . Mylona jest dziś powszechnie i celowo ZDROWA RYWALIZACJA z tyranią i gwałtem .

Przykład podawałem nieraz - powtórzę :

1 siłują się chłopcy na ręce i nie wydrapują sobie oczu - OBOJE ZYSKUJĄ = rywalizacja
2. współzawodniczą ludzie ze sobą sportowo ( JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWE TU SĄ "POJEDYNKI" MIĘDZYNARODOWE ( dziś oczywiście jest to wielka farsa i zwykły biznes ) = rywalizacja . Wszyscy korzystają , natura korzysta mając zdrowe dzieci.
3. .....każdy inny przykład podobnego typu gdzie dominuje szlachetność i nikt nikomu nie odcina rąk i nie robi krzywdy = rywalizacja

........... wszelkie działania mając na celu poniżenie innych / ograbienie / podporządkowanie / ŻYCIE KOSZTEM INNYCH = tyrania i nazizm .

Słowianie nigdy nie mieli niewolników , jeśli urządzali najazdy ( patrz Hunowie - były to zjednoczone wojska Słowiańskie a nie żadni tam Mongołowie ) to był to odwet i przepędzenie wroga a na miejscu nie urządzali kolonii czy też okupacji ale albo się wycofywali albo asymilowali z miejscową ludnością ( widać kobietom się podobali- prawo naturalne )

p.s. może jeszcze krótko na ten temat
Cytuj:
Zydzi dostajá swoje dokladnie za to samo.

Cytaty pochodzą z najświętszej księgi judaizmu, Talmudu:

Cytuj:
... „Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)
„Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
„Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
„Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
„Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
„Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
„Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).
„Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

a teraz znajdź mi Okti jakiś choć trochę podobny zapis Słowiański , jakąś podobną " instrukcję obsługi " - że użyję Twojego terminu .
Nie bierz wszystkiego do siebie - piszę to wszystko bo wyłuszczyłem juz poprzednio ,że patrzę na ludzi a nie na " masę ". Wsród Słowian obecnie też jest masa ludzi podłych .

Pozdrawiam .

Rusku

Zacytowales idealny przyklad, do czego prowadzá chore wypaczenia w ideologii.
Slowianie JESZCZE do tego nie doszli.

Awatar użytkownika

easy russian,
to powiedz mi wg.ciebie, my ktorzy urodzilismy sie na slowianskiej ziemi, ze slowianskich rodzicow, za przodkow nie gwarantuje, bo moj pra, pra byl wlochem ( a zycie rzucilo mnie do Wloch - karma?) we wszystkich wcieleniach bylismy slowianami? tak podpowiaga logika, masz jakas wiedze na ten temat?

pozdrawiam... :hejka:

Iriomote Okti pisze:
Rusku

Zacytowales idealny przyklad, do czego prowadzá chore wypaczenia w ideologii.
Slowianie JESZCZE do tego nie doszli.

:D i nie dojdą - bo się trzymają jak widzisz swoich zdrowych tradycji . Poszukują ich bo potrzebne są do życia jak powietrze .

Od kilkuset lat ( a od kilkudziesięciu lat BARDZO INTENSYWNIE ) mroczne siły pracują by zmienić nas w złodziei , egoistów ........Trzeba przyznać ,że ze sporym procentem populacji się to udało .
Nie pierwszy raz w historii ludzkości na Ziemi Midgard. Takie zdarzenia miały już miejsce . Są naukowcy twierdzący dziś bardzo wyraźnie ,że małpy pochodzą od człowieka a nie odwrotnie . małpy sa zdegradowanymi ludźmi . Dziś na naszych oczach kolejna " partia " ( w sensie część ) ludzkości zamienia się w małpy .

taka ciekawostka - dziś na innym forum kolega podał ten link . Jest tam celna wzmianka o współczesnych "dzieciach "- bestyjkach" . Wprawdzie wujek google na użyte w filmie pojecie " maugli " wyświetla "śliczne" filmy animowane ale problem jest poważny . nazwa tyczy się oczywiście przypadków znajdowania dzieci w dźungli . Wychowane przez zwierzęta dzieci , które przekroczyły pewien etap życia - na przykład nie ucząc sie ludzkiej mowy .....NIGDY nie są już w stanie sie tego nauczyć .
http://www.youtube.com/watch?v=LMQJQVHsg94

Alixx pisze:
easy russian,
to powiedz mi wg.ciebie, my ktorzy urodzilismy sie na slowianskiej ziemi, ze slowianskich rodzicow, za przodkow nie gwarantuje, bo moj pra, pra byl wlochem ( a zycie rzucilo mnie do Wloch - karma?) we wszystkich wcieleniach bylismy slowianami? tak podpowiaga logika, masz jakas wiedze na ten temat?

pozdrawiam... :hejka:

Hej ...

tak jak tu już gaworzyliśmy wcześniej jest duże prawdopodobieństwo ,że wielu z nas miało jakieś zmieszania krwi .
Widać tak miało być .

Podobno ( tak mówią znawcy Wed) najsilniejszą trzymającą nas siecią jest właśnie karma . Zmiana wcielenia na na przykład czarnoskóre jest bardzo rzadka i prawie niemożliwa. Musiała by najpierw wygasną sieć wszystkich powiązań jakie nawiązujemy - a siłą rzeczy nawiązujemy je w najbliższym nam otoczeniu . Dziś dzieją się rzeczy rozmaite - rodzą się dzieci Mulaci na przykład ( swoją drogą czytałem gdzieś ,że wiele tych piękności lansowanych w poczytnych pismach jako kanon współczesnej mody jest ponoć bezpłodna . Nie są w stanie mieć potomstwa ) .. .............. ale dawniej krzyżowaliśmy się nie odbiegając zbyt daleko od swoich korzeni . Jednak zmieszania w ostatnich tysiącach lat bywały . zatraciliśmy przez to pewne charakterystyczne pielęgnowane uprzednio zdolności - wszystko zostało niejako uśrednione . Teraz najprawdopodobniej rozpocznie się proces przeciwny . Takie dziejowe doświadczenie . Trzeba będzie przebrać niejako ten swój bagaż genetyczny a współczesne badania jasno dowodzą ,że nad genetyką panuje świadomość . Geny będą musiały zostać uporządkowane. Będzie jak w biblijnych przepowiedniach - jedni " zostaną pierwszymi " - czyli się udoskonalą korzystając z doświadczenia , a inni się najprawdopodobniej zdegradują bo się rozleniwili i chcą "spać " . Będą tymi kolejnymi małpami ( po Rusku mówi sie do dziś ": abiezjana" na małpę . Tłumaczy się to ponoć od zbitki słów "on bez JA" - czyli jest to istota , która zatraciła swoje "ja ") .

Awatar użytkownika

Dzieki easy russian, nie zglebialam za bardzo kwesti slowian i ich kultury, raczej fascynowali mnie celtowie, ale material bardzo interesujacy i chetnie poczytam kolejne posty.... :spoko:

Cała przyjemność po mojej stronie :D

Cytuj:
Trzeba będzie przebrać niejako ten swój bagaż genetyczny a współczesne badania jasno dowodzą ,że nad genetyką panuje świadomość . Geny będą musiały zostać uporządkowane.

Nyan... :z jęzorem:

To super ze ja tu decyduje.
W takim razie prédzej Etiopczycy zaczná robic kokosy prowadzác hodowle pingwinów na Antarktydzie z uwzlgédnieniem norm unijnych, niz ja zaczne przypominac tá maslaná piéknosc w bialym plótnie na zadzie i trawsku na blond wsiarzu.
Bez urazy :)
Po prostu jestem piékna inaczej.

No pewnie.

Cytuj:
Etiopczycy zaczná robic kokosy prowadzác hodowle pingwinów na Antarktydzie z uwzlgédnieniem norm unijnych

o kufa, to było dobre... :D

Ten temat jest jednym z najlepszych na tym forum, jakich było mi ''dane'' :shock: przeczytać.
Jedni od razu ''czują'' ten klimat, inni mają pewne obawy, zaś jeszcze inni nie czują go w ogóle, lub ''słabo''.
Jednak każdy zasługuje na miłość i wolność... na spełnienie swoich marzeń. Co tu dużo mówić:

Miłości i wolności, wszystkim!

Awatar użytkownika

Wszystkie Obowiązki Męża oraz Żony są szczegółowo opisane w "Opowiadaniach Feniksa" - http://www.koshuny.nm.ru/book.htm

Tutaj przedstawiam część wykładu Trexlebova na temat Głównych Obowiązków tak Męża, jak i Żony.
Na końcu Al Bundy potwierdza tę wiedzę :twisted:

Główne Obowiązki Męża i Żony.

Zaczniemy od Obowiązków Żony…

Pierwszy Obowiązek Żony, to "W trudzie być sługą". Wiele kobiet zapewne powie, dlaczego to trzeba służyć mężowi? W Wedach żona porównywana jest z łódką, a mąż porównywany jest z tym, kto siedzi przy wiosłach. Zadanie żony, to podtrzymywanie męża "w tym przyczynowym, życiowym oceanie" - (materia przyczynowa Karob, odsyłam do treści pod tytułem "Materia Przyczynowa"). A zadaniem męża jest "machanie wiosłami" i dotarcie do brzegu, czyli doskonałości. Dotrze mąż do brzegu tj. do Doskonałości, to wtedy również dotrze do niej "łódka". Zrozumiałe? - To jest podstawowe zadanie kobiety, tj. Służyć Swojemu Mężowi - Podtrzymywać Go, dlatego po pierwsze: "W trudzie sługa". Ona zabiera część materialnych bogactw dla siebie, a mąż powinien osiągnąć Duchową Doskonałość, aby "ciągnąć" ją za sobą. Mąż jest nauczycielem, dla żony - "Gdzie igła, tam i nitka, gdzie mąż, tam i żona". Mąż - Igła, Żona - Nitka.

Czyli po pierwsze: "W trudzie, sługa".

Po drugie: "Opiekuńcza jak Mama". Co to oznacza. Tak jak mama, bez żadnych osobistych, egoistycznych celów, odnosi się do swojego dziecka, tak samo i żona powinna odnosić się jak "dobra mama" do swojego męża. Nie takie zwykłe macierzyńskie relacje, ale jak "Mama, bez żadnych samolubnych celów - służy". A dziś żona mówi: - "Acha, przyniesiesz mi wypłatę, to ja tobie portki zeszyję" - nie takie powinny być relacje. Jeżeli mąż będzie widział, że jego żona rzeczywiście jak "mama o niego dba", bez żadnych samolubnych celów i niczego nie pragnie w zamian, to on tak samo będzie się do niej odnosił - Prawda? A jeśli zobaczy, że żona taka "szczwana" i tylko myśli egoistycznie o sobie, to jak on będzie się do niej odnosił? - Odpowiednio. Rodzina się wtedy rozleci, jeżeli wy nie będziecie odnosić się do niego jak "Mama do Swojego Dziecka" - tj. "bez egoistyczne służenie" - To Jasne? Tak jak wy będziecie, się do niego odnosiły, tak i on będzie się odnosił do was.

Po trzecie: "Wytrwała jak Ziemia". Ludzie nad Ziemią się wyżywają, a Ona to wszystko "dzierży"- wytrzymuje, jak "Dobra, Kochająca Mama". I tak, wszystkie życiowe niepowodzenia, cierpienia, kobieta powinna znosić wytrwale jak Ziemia. Wytrzymać powinna wszystko - to jest jej lekcja. Jeżeli ona wszystkie cierpienia wytrzyma, to wtedy one się "rozkładają", a kobieta zyskuje siły. Powinna przejawiać cierpliwość. To jest wcielenie, dzięki któremu możecie te umiejętności "wytrenować" - "Jest To Kobieca Droga, tego Wcielenia" - mówię tak w dużym skrócie.

Po czwarte: "Zachować Urodę Łady" - co to oznacza? Ona powinna być dla męża atrakcyjna. Zawsze i w jakiejkolwiek sytuacji. Lecz jeśli mąż widzi, że jego żona chodzi po domu w łachmanach, starych szmatach, brzydkich, niepociągających, a jak idą w gości to ona się ładnie ubiera, przystraja i ładnie zachowuje to mąż myśli: - "Ale ona złośliwa, dla mnie to robi, czy dla sąsiada?". Jak on będzie się do niej odnosił? - Odpowiednio. Żona powinna dla męża śpiewać, dla męża się ubierać, dla męża przyozdabiać się, dla męża tańczyć - wszystko dla Męża. Jeśli mąż będzie widział, że ona rzeczywiście dla niego to wszystko robi, to będzie wtedy odpowiednio odnosił się do niej. Dziś jak kobiety idą do pracy to ładnie się ubierają, przyozdabiają, a w domu... To nieprawidłowe podejście.

Po piąte: "W rozmowach powinna być Mędrcem" - ona powinna być Wiedunią, taką, która Wie. Jeśli ona jest głupia, pusta to mąż powie: - "A o czym z moją żoną rozmawiać?, ona w ogóle niczym się nie interesuje. Chyba poszukam sobie innej i z nią normalnie porozmawiam". Bez "żeńskiej mądrości" rodzina również się rozpadnie. Jeśli ona nie ma tej mądrości, to po pierwsze mąż będzie znudzony, a po drugie kobieta będzie nieprawidłowo postępowała w swoim życiu. Pamiętacie, jak mówiliśmy, że ona powinna być najpierw Wiestą, potem Wiedunią, a na końcu Wiedźmą. Ona powinna władać sześćdziesięcioma czterema sztukami, których ją nauczano - Kamasutra. Wtedy taka żona jest złotem. Ona nie powinna być głupia - Rozumiecie? Ona powinna być mądra. A mądrość pozwoli jej ochronić rodzinę. A głupota, zwłaszcza jeżeli będzie popełniać błędy, zniszczy rodzinę, dlatego, że Kobieta Jest Opiekunką Rodziny. Siła Rodziny zależy od Kobiety, a nie od mężczyzny. Myślę, że kobiety się z tym zgadzają.

Po szóste: - "Stać się Wiedźmą" - co to oznacza?. Jeśli ona nie potrafi wcielić pełnowartościowego potomstwa, to po co komu taka żona? - Prawda? - Tak. Dlatego, że mąż bierze żonę tylko po to, żeby wypełnić "Dług przed Rodem". Jemu dali ciało i teraz on powinien wcielić swoich krewnych - oddać im dług. Jeśli on tego nie wypełni, to kto go później wcieli? Dlatego podstawowy obowiązek kobiety to - Wcielać Krewnych Męża, chociaż to również jej krewni. Dlatego ona powinna władać tą nauką. Stać się Wiedźmą. Zrozumiałe, czy też nie do końca? - Wiedźma, to Wiedząca Matka, która wie jak urodzić pełnowartościowe dzieci, wcielić Bogów ze Swojego Rodu - Dosłownie. Nie jakiegoś tam Smerda-Prostego Człowieka, którzy również należą do Naszego Rodu, Wiesta - Gospodarza, Witezia - Rycerza, Wojownika. Wielu jest niegodziwców w Naszym Rodzie, krewnych ze złą karmą, którzy mogą urodzić się jako kaleki - Prawda? Dlatego też, Żona powinna władać nauką jak wcielić zdrowe potomstwo. Ona powinna to wiedzieć. To bardzo złożona nauka. - A gdzie można się tego nauczyć? - W Kaszunach... http://www.koshuny.nm.ru/book.htm

Obowiązki Męża wobec Żony...

Pierwszy Obowiązek: - "Utrzymywać" - to zrozumiałe? - Tak. Żona nie powinna pracować na jakiegoś tam "stryjka". Ona powinna trudzić się dla rodziny. A mąż powinien ją utrzymywać. To jest zrozumiałe? Inaczej szczęścia rodzinnego nie będzie.

Drugi Obowiązek: - "Nauczać" - On powinien być dla żony nauczycielem.

Trzeci Obowiązek: - "Przyozdabiać - Kupować jej rozmaite Ubrania, Klejnoty" - Ona powinna być atrakcyjna. To jego obowiązek - Kupować jej ubrania, klejnoty i różne ozdoby.

Czwarty Obowiązek: - "Mówić Komplementy" - czyli piękne słowa, ponieważ kobieta "kocha uszami" - mężczyzna "kocha oczami", a kobieta uszami. Dlatego on jest zobowiązany mówić jej piękne słowa, a ona jest zobowiązana pięknie wyglądać dla niego.

Podstawowy obowiązek męża to nauczać żonę.

Jest takie powiedzenie: - "Bij żonę młotem - ona stanie się złotem" - rozumiecie jakim młotem...

Obrazek

Obiecany Al i "jego mądrość"...

phpBB [video]

phpBB [video]

:hmmm:

A co Słowianie robili z pedałkami?

Uprzedzam że sam nie jestem, jakby co, ale:

Jest w tym wszystkim wiele rzeczy które do mnie przemawiają, chciałbym jednak wiedzieć co stanie się z ''odmieńcami'': Żydami, gejami, Cyganami, Kalekami itp. itd. Gdy już te ''plany'' się urzeczywistnią.

Allanntaniel pisze:
Jest w tym wszystkim wiele rzeczy które do mnie przemawiają, chciałbym jednak wiedzieć co stanie się z ''odmieńcami'': Żydami, gejami, Cyganami, Kalekami itp. itd. Gdy już te ''plany'' się urzeczywistnią.

To co zawsze- eksterminacja.
Przeciez juz bylo w tym temacie: Bagnet na bron!

Nie jestem pewna czy Slowianie przed wiekami tylko tak rozumieli, ale ze zrozumienia @Lukasza Szukajácego wniosek sie taki wylania.

Dzisiejszy Slowianin szuka pokoju poprzez gotowanie sie do wojny.
Hitler tez plakal ze wyjscia nie ma bo ma takich paskudnych sásiadow...
Zydzi w panstwie Izrael tez wyjscia nie majá tylko atakowac w celu obrony prewencyjnie wszystkich wokól.

Jesli juz cytujác Davida Icke, posluzyl sie anegdotká z czasow wojjny wietnamskiej:
"
-A co jesli nikt z zolnierzy nie stawi sie na wojne?
- Jak to co?...nie bedzie wojny."

...ale widze jak na razie to jest ciágle marzenie sciétej glowy.

Awatar użytkownika

Żydzi, Geje - Właśnie na tym forum walczą z tą ideą, ponieważ nie rozumieją Kim Są...

Aby Ewolucja Duchowa przebiegała w prawidłowy sposób, należy odpowiedzieć sobie na pierwsze, najważniejsze pytanie z Duchowej Ewolucji:

- "Kim Jestem?" - jeżeli, ktoś sobie odpowie na to pytanie, ta gra - to życie - staje się dużo prostsze i bardzo logiczne.

JA - jestem ŻIWATMĄ - te filmy dają podpowiedź...

phpBB [video]

phpBB [video]

Moje JA jest poza czasem i przestrzenią - jest "Pierwotnym Światłem", jest Cząstką Boga, Roda, Wszechmogącego - to nie ważne jak go nazwiecie - On Jest Twórcą Całego Kosmosu.

Można to życie porównać do "programu komputerowego". Lubiłem zawsze grać w Max Payn'a, Hitman'a i co dalej. Jeżeli ktoś grał w te gry, to wie, że sterujemy kolesiem, który wykonuje nasze polecenia. Widzimy jego postać i tak jak w Hitmanie - "kod kreskowy" z tyłu głowy - Codename 47. Tak samo moje JA siedzi sobie teraz poza czasem i przestrzenią, a ja jestem "zahipnotyzowany" w tym materialnym świecie - Jawnym Świecie, który to jest treningiem, "salą ćwiczeń" i co...

Ten cały świat to zwykła sala treningowa, w tym treningu mamy określony program wszystkich sytuacji, które nas spotkają, a JA po prostu posługuję się tym treningiem, dla mnie ważne jest jak przejdę nauczanie, a nie jakie przed moimi oczami będą przelatywały obrazy, tj. sytuacje. Uświadomcie sobie, że to wszystko wokół to maja, iluzja – znajdujemy się w hologramie, siedzimy sobie na krześle i nie ważne jaki nam pokażą obraz na ekranie, a ważne jakie my zyskamy jakości dzięki temu obrazowi i na moje dalsze życie nie będą wpływać obrazy, sytuacje, lecz to co JA z nich zrozumiałem. Tzn. jak JA się do tego wszystkiego odnoszę. Mamy przecież wolną wolę i możemy wyciągnąć rozmaite wnioski. Możemy posługiwać się zarozumialstwem i popełniać błędy – zatrzymywać swoją ewolucję. Trzeba zrozumieć, że to wszystko to trening i został on stworzony przez naszych przodków – Bogów, dla naszego dobra, żebyśmy również dosięgli ich poziomu ewolucyjnego rozwoju. A jedyne co my musimy zrobić, to wyciągać prawidłowe wnioski z danych sytuacji, które nam się przytrafiają w życiu – tj. przejawiać zdrowo myślenie, aby nie dopuszczać do błądzenia, grzeszenia. Potrzebujemy dokopać się do sedna tego, którą drogą najlepiej iść – pamiętacie film „Dzień Świstaka” – główny bohater myślał, że w tej sytuacji należy tak postąpić, a tu bummm – źle, trzeba było inaczej postąpić. Pod koniec filmu jednak przeżył dzień idealnie, nie zmarnował ani sekundy, wszystko zrobił prawidłowo i wtedy dzień się zakończył. To jest tak, że on przeszedł program nauczania – ten film jest próbą ukazania na przykładzie jednego dnia, jak my powinniśmy przechodzić przez całe życie, to taka alegoria. W naszym przykładzie, powinniśmy mówić nie „Dzień Świstaka”, ale „Życie Świstaka”. I dopóki nie przeżyjemy go idealnie, to będziemy nastawali na te same grabie, tylko z różnych stron będziemy podchodzić. Jeżeli będziemy posługiwać się zdrowo myśleniem, wtedy o wiele szybciej „przeżyjemy ten dzień”, tzn. wyciągniemy prawidłowe wnioski, jak postąpić w tej, bądź innej sytuacji, a dokładniej jak odnieść się prawidłowo do danej sytuacji. Postąpić również należy prawidłowo, czyli przemyśleć to i wywnioskować, że w tej sytuacji trzeba było tak, bądź tak postąpić i jeśli to przeanalizujemy, dana sytuacja się nie będzie powtarzać, jeśli już wyciągnęliśmy wnioski - ponieważ ta sytuacja jest nam potrzebna, żeby wyciągnąć z niej prawidłowe wnioski. I jeśli raz stanęliśmy na grabie i powiemy: - To rzeczywiście boli, już nigdy nie wejdę na nie. - wtedy zaczniemy omijać te grabie…

Moje JA dostało ciało Rassiena - Należę Do RASY i czuję całym sercem więź z Przodkami, z Bogiem, z Rodem.
Mam takie ciało i staram się wypełniać obowiązki, które należą do mnie - czyli człowieka RASY. JA idę drogą Światła, czyli moja ŻIWATMA.

Twary idą drogą ciemności - drogą demoniczną - ta droga jest mi absolutnie obca, ponieważ Ja, jako człowiek posiadający duszę i sumienie nie chcę czynić zła. Zabiłem kiedyś małe koty, tzn. utopiłem je i powiem wam, że serce mi prawie "pękło" - dosłownie. Mam takie doświadczenie i wiem, że drugi raz tego nie zrobię... To strasznie chu...owe doświadczenie. Twary nie mają takich zahamowań, spójrzcie jak nas okłamują i jakie przez to powodują u nas cierpienie. Zobaczcie sobie fotki jak postępują z Palestyńczykami obecnie i jak postępowali kiedy trwała wojna sześciodniowa, także: wojna izraelsko-arabska 1967. Zobaczcie co robią z Palestyńczykami - http://www.rohama.org/en/mobile/7085

Moje JA gra w grę, a w tej grze jestem Rassienem i Ja jestem odpowiedzialny za "Swoją Drużynę", Swoją Rodzinę - Swój Rod. Jako biały człowiek(bez zbędnych "konotacji słownych i etykietek") mam zadanie porządkować przestrzeń wokół siebie, jak również dać możliwość porządkowania przestrzeni pozostałym Żiwatmom, czyli pozostałym narodom. Każda Żiwatma ma wolną wolę, ponieważ jest Cząstką Pierwotnego Światła - Boga. I każda Żiwatma w tym materialnym świecie - Jawnym ma swoją karmę, oczywiście Bogowie, czyli Ci Nasi Przodkowie - "Dziadkowie i Babcie", którzy osiągnęli Doskonałość - wyrwali się z pod działania Karmy, czyli nie muszą rodzić się jako ludzie, żeby rozwiązywać węzełki karmiczne. Czyli my ludzie jesteśmy powiązani karmą - Przyczyna i Skutek. Twary nabałaganiły, to za to odpowiedzą I CO Z TEGO? Żiwatma to Żiwatma - jest poza czasem i przestrzenią - w tej "grze" po prostu dostaną lekcję, że nie wolno kłamać. :twisted:

A po zatym Światów Równoległych jest masa i kto w jaki popadnie, to zależy od niego...

Obrazek

Tutaj coś do poprzedniego tematu: - "Bij żonę młotem, a stanie się złotem"

phpBB [video]

Allanntaniel pisze:
:hmmm:

A co Słowianie robili z pedałkami?

Uprzedzam że sam nie jestem, jakby co, ale:

Nie było pedałków - jak ktoś umie jeździć na rowerze to sie nie wywraca .
Jak umiesz wcielać pełnowartościowe dzieci to nie robisz błędów jakie nam obecnie towarzyszą .

Według zapisków w Wed cyganie po odrobieniu swojej karmy wrócą tam skąd przyszli . Przyszli gdzieś z Indii i zdaje się pokrzyżowali z czarnoskórymi i szarymi . Mieli ( maja ) z tego co czytałem taki właśnie los ,że wyjdą gdzieś w świat i będą się zajmować " nieprzystojnymi dziełami ".

kalekich ludzi w Słowiańskich wioskach prawie nie było . Jest tu na forum tekst jaki wkleiłem chyba 2 lata temu o wizycie na Rusi patriarchy Bizantyjskiego . jest jego osobista relacja - widział ludzi zdrowych, żyjących higienicznie i radosnych .

Oczywiście to co stare musi wybrzmieć a Okti tym razem gada zupełne bzdury . Polecam w tej sprawie opisy zwyczajów Indian Ameryki Północnej. To nasi galaktyczni sprzymierzeńcy i bracia w pewnym sensie . Zawsze mieli szacunek do natury i znosili to co si,e wydarzyło wyciągając wnioski ( a więc dbając by się nie powtarzało ) .
W książce " Mały Wielki człowiek " ( opisana na faktach ) są na przykład opisy zdarzeń gdy w plemieniu urodził się " Himmaneh " . Ubierał się od dzieciństwa jak kobieta i bawił się z dziewczętami . Z tego co pamiętam mieszkał z plemieniem - za wojownika nie był uważany bo nie mógł . Zdaje się nawet zawarł związek z kimś tam . Pracował podobnie jak kobiety dla dobra plemienia.
Film z Dustinem Hoffmanem z konieczności muska tylko te wątki - polecam książkę , gruba jest .

Łukasz - ten Bundy jak dla mnie trochę za prostacki ... no ale widzę ,że podoba się wielu ludziom . Coś w tym jest jednak to nie całkiem jest podejście Słowiańskie . Słowianie mają do Kobiecości głęboki szacunek . Są tu pewne subtelności .

Cytuj:
Żydzi, Geje - Właśnie na tym forum walczą z tą ideą, ponieważ nie rozumieją Kim Są...

Niooooo...Zydzi i geje wylazic! Nie kryc sie!

Kto krytykuje Kosciol, od Szatana jest!
Kto krytykuje islam, walczy z Allahem- niegodzien zycia pomiot!

...kto tam jeszcze...?

Czy ty "czlowieku pelnorasowy" czytasz sam co wypisujesz?

Slowianskosc oparta na hinduskich Wedach, szczéscie malzenskie oparte na Kamasutrze, wcielac w zycie te mádrosci pomaga Al Bundy- typ totalnej méskiej amerykanskosci w krzywym zwierciadle.
Swiat wg Tolkiena tez tu dodamy?

Zdecyduj sie sam kim jestes. Bo ja przynajmniej wiem ze jestem mieszancem.

W razie riposty:
Nie jestes moim mézem, wiéc w oparciu o Twoje wlasne mádrosci nie musze byc dla Ciebie ani urokliwa w postach, ani mila. Moge byc szczera. To jest luksus, ktory jak widac nie przypada w udziale slowianskim zonom.

Awatar użytkownika

Ja Kocham Twary i z pełną miłością teraz z nimi walczę - "Bagnet na broń", to nic innego jak...

ZASTOSUJ KOLEGO I KOLEŻANKO ZDROWO MYŚLENIE :twisted:

Ja z nimi walczę w Wojnie Informacyjnej, ponieważ - "Chcesz Pokoju - Gotuj się do Wojny".

Jak ja teraz maksymalnie doświadczę działań wojennych - w wojnie informacyjnej, to wtedy "ten kielich mnie ominie" i doświadczenie wojenne nie będzie mi później potrzebne, ponieważ już "trochę" go nazbierałem...
Już przejdę tę lekcję, to logicznie myśląc - zdrowo - ta lekcja nie będzie mi potrzebna, bo po co? Ja już mam pewne doświadczenie i chcę, aby ktoś również takie "wyłapał" i później razem ze mną odbudowywał Kulturę.

Twary udają dziś pokrzywdzonych, ale to Kłamstwo - TO MY POLACY PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PONIEŚLIŚMY STRASZNE STRATY - dziś to widać, brak inteligencji i ludzi posiadających honor. Żyjemy w tłumie prostaków i "twarów"...

Zobaczcie jeszcze raz co robią te twary z Palestyńczykami - http://www.rohama.org/en/mobile/7085

Dziś, Teraz trwa WOJNA - tylko twary kłamią nas, że jest Pokój - KŁAMSTWO.

Dziś trwa WOJNA - WOJNA INFORMACYJNA.

Rafał Brzeski - "Wojna Informacyjna" - http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-1
http://niepoprawni.pl/blog/6078/wojna-informacyjna-cz-2
Jeden z cytatów tego tekstu: „Agresja informacyjna jest groźniejsza niż militarna; zniewala umysł, prowadzi do okupacji myśli, czyni z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy.”

Myślcie Zdrowo

Obrazek

Iriomote Okti pisze:
..............................

W razie riposty:
Nie jestes moim mézem, wiéc w oparciu o Twoje wlasne mádrosci nie musze byc dla Ciebie ani urokliwa w postach, ani mila. Moge byc szczera. To jest luksus, ktory jak widac nie przypada w udziale slowianskim zonom.

Możesz Małgosiu ale nie jesteś . Nie sądzę ,że jesteś obłudna więc pozostaje druga możliwość ,że zaślepiają Cię emocje .

Pewien mądry nauczyciel nauczał ;" poznawajcie po owocach "

Polecam Tobie gorąco rozważenie tej prawdy .

opowiadasz o jakim" luksusie bycia szczerą " . Nie będę komentował tego podejścia ale skupię się na owocach właśnie. Zbyt inteligentna jesteś by zaprzeczyć ,że władza w obecnej chwili jest w rękach elity Żydowskiej prezentującej właśnie takie " wzorce kulturalne " a więc awanturnicze kobiety . Do czego to nas zawiodło po kilkuset latach ?? Mamy zatrute powietrze , zatrutą wodę , środowisko naturalne . ........ ludzie chorują i wariują z powodu " cywilizacji " - czyli wszelkich jej ulepszeń . To tyle żeby nie zamącić . Według mnie u podstaw leżą relacje rodzinne . Fakt ,że " na salonach " głos decydujący mają jakieś pułtuski , chłopcy na 3 kołowych rowerkach . W cieniu każdego takiego pajaca - tych wszystkich obambów jest zawsze jakaś " kobieta " - awanturnica wdrażająca swoje " mądrości " wynikające z zarozumialstwa i z dalekosiężnym holistycznym spojrzeniem nie mającym nic wspólnego . Taka jest żeńska natura - jest emocjonalna ale już Napoleon mawiał coś o kobiecych rządach ( sam wiedziony subtelnie jakąś kiecką- ten facet nie władał należycie swoją seksualnością ) .
Ludowa mądrość określa ten problem jasno :" gdzie baba rządzi tam diabeł błądzi " .

Chińczycy mawiają ,że kobiecość jest jak woda - bez ograniczeń zatopi wszystko .

Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 17:46 przez easy russian, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Al tu jest dla Jajjjj - :twisted:

Chcę przez to powiedzieć, że skoro taki "tłumok" jak Al to Kuma, to każdy to powinien zrozumieć.

A to już nie jest śmieszne - Twary = Zło

Obrazek

Powoli człowiek zaczyna uruchamiać zapalnik... - "srogość i surowość" - No Mercy nо Prisoners.
Ten wzrok towarzyszy mi od małego i przyjdzie czas podliczeń - zagramy według moich zasad :twisted: ...

Obrazek

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

http://pravdu.ru/VEDI.htm

Rosyjskie 'Płyty prawdy', rozdział o Wedach.

http://slavyanin.org/en/article/slavo-a ... story.html

Artykuł po angielsku na ten sam temat.

http://www.4shared.com/document/ID-s2Jf ... _Vede.html

Wedy do ściągnięcia.

Awatar użytkownika

Słowianie - Ariowie

BYLI, SĄ i BĘDĄ

Ot i już...

phpBB [video]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cytuj:
Swiat wg Tolkiena tez tu dodamy?

Akurat w świecie Tolkiena panowała wolność.
Był wolny rynek... ale co istotniejsze:
Sam Tolkien był Katolikiem i nacjonalistą, ale był też ''wolnościowcem'', był przeciwnikiem socjalizmu i imperializmu.

Nawet jego poglądy w kwestii małżeństw, ogólnie miłości, były bardzo ''elastyczne''...

Ale tutaj nie o Tolkienie...

Hmm...

Awatar użytkownika

Tłumaczenie by Easy Russian...

DARZBOG

Na Ziemię Midgard przybywał Bóg "Darzbog" - Bóg Tarh Pierunowicz, Bóg chroniący pradawną wielką mądrość - syn Boga Pieruna.
Po wielkim potopie Bóg Tarh Pierunowicz razem ze swoimi synami żył przez 3 lata na Ziemi Midgard i nazwano go Darzbogiem (Bogiem obdarowującym) za to, że dał ludziom Wielkiej Rasy i potomkom Niebiańskiego Rodu 9 Santii (ksiąg).
Te santii były napisane starożytnymi runami i zawierają Święte Starożytne Wedy, zalecenia Tarha Pierunowicza i jego instrukcje.
Santii w oryginale można nazwać księgą, gdyż santii to karty ze szlachetnego metalu na których są wyciśnięte pradawne H-Aryjskie runy.
Karty te są związane trzema kolcami, które symbolizują trzy światy: Jawi (świat ludzki - materialny) , Nawi (świat duchów i dusz Przodków) i Prawii (świetlany świat Słowiano - Aryjskich Bogów). Po odwiedzeniu naszych Przodków przez Tarha zaczęli oni zwać się "Wnukami Darzboga". Oprócz pradawnych Wed Darzbog przywiózł tutaj i koty. Dlatego też Sfinks - wizerunek Darzboga - wykonany jest jako postać kota. Naszych Przodków odwiedzali też i inni Bogowie.

KRAINA DARIA

Święta kraina Daria znajdowała się na zatopionym dziś kontynencie pod powierzchnią północnego Oceanu Lodowatego i była podzielona na 4 części rzekami: Raj, Tule, Swaga i H-Arra. Każdy Ród Rasy miał we władaniu swoją prowincję ograniczoną z dwóch stron rzekami.
Wszystkie 4 rzeki spływały do wewnętrznego morza. Na morzu była wyspa na której znajdowała się góra Meru. Na górze Meru zbudowane było miasto Asgard Daryjski i wielka świątynia. Istnieje kopia mapy Darii, którą wykonał uczony Merkater w roku 1595 na podstawie wzoru ze ściany jednej z piramid w Gizie.
Nasi Przodkowie zapisywali zdarzenia jakie miały miejsce w okresie ich życia na Darii i odliczali czas od momentu tych wydarzeń. Tym samym zachowana została więź czasu i wydarzeń poprzez długie setki tysięcy lat.
Nastąpił rok 604376 od momentu gdy nasi Przodkowie pierwszy raz zobaczyli słońce i dwa księżyce na niebie Darii.

WYGLĄD ZIEMI

Zgodnie z zapisami runicznymi 300000 lat wstecz zewnętrzny wygląd Ziemi był zupełnie inny. Pustynia Sahara była morzem. Ocean Indyjski był lądem, tam znajdował się kontynent "Mu". Cieśniny Gibraltarskiej nie było. Na równinie Ruskiej, gdzie dziś leży Moskwa było morze. Na terytorium Omska znajdowała się wielka wyspa "Bujan".
Świętą Krainę Darię wiązał ze stałym lądem przesmyk górski - góry Rypejskie (Uralskie). Rzeka Wołga wpadała do morza Czarnego. Półwysep Sachalin, Korea a także wyspy Japońskie nie istniały. . Było tam przedłużenie kontynentu Euroazjatyckiego.

RÓŻNI LUDZIE

Ziemię Midgard(tak nazywa się nasza planeta - Midgard oznacza mniej więcej "szkoła średnia") zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach. Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków, którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu - gwiezdnych systemów, konkretnie z rejonu Wielkiej Rasy - ludzie białoskórzy, z rejonu (gwiazdozbioru) Wielkiego Smoka - ludzie żółtoskórzy, z systemu Ognistego Węża - kolor skóry czerwony, z systemu Mrocznej Otchłani - ludzie czarnoskórzy oraz z obszarów Piekielnego Świata - szaroskórzy zwani cudzoziemcami.
Sojusznikami białej Rasy w bitwie z siłami mroku byli ludzie z systemu Wielkiego Smoka. Rusicze zalecili im by osiedlili się na Ziemi wydzielając im miejsce na południowym wschodzie, tam gdzie wschodzi Słońce - Jariło - jest to teren współczesnych Chin.
Drugi sojusznik Rodów Wielkiej Rasy to ludzie ze skórą koloru świętego ognia (czerwonoskórzy) z kosmicznej przestrzeni Ognistego Węża. Dla nich Rusicze wyznaczyli miejsce na ziemiach znajdujących się na oceanie Atlantyckim. Po przybyciu do nich Rodów Wielkiej Rasy na czele z wielkim wodzem "Antem" ziemia ta została nazwana "Ant- land" czyli Ziemia Antów. Starożytni Grecy nazywali ją Atlantydą. Na ziemi tej wielki wódz zbudował świątynię Boga z Trójzębem, Boga mórz i oceanów (boga Nija), który posyłał im niezmierzone dary i zabezpieczał tę ziemię przed wpływami zła. Po zniszczeniu Antlanty ludzi sprawiedliwych i prawych o ogniowym kolorze skóry - "siła Niebiańska " (Vaitmara) przeniosła na wschód na bezkresne ziemie leżące tam gdzie zachodzi Słońce - Jariło (kontynent Amerykański). Tak też ludzie o kolorze świętego ognia pojawili się na kontynencie amerykańskim niosąc ze sobą nie tylko oznaki zmieszania z białą Rasą, lecz także przejmując od nich dziedzictwo kulturowe.
Ludzie ze skórą koloru mroku przybyli z obszaru mrocznej pustki. W dawnych czasach zasięg wielkiego kraju ludzi czarnoskórych obejmował nie tylko kontynent Afryki i południowej Ameryki lecz również część Indostanu. Indyjskie plemiona Drawidów i Nagów należały do narodów negroidalnych i czcili boginię "Kali- Ma" - boginię czarnej materii. Nasi Przodkowie darowali im Wedy - święte teksty dziś znane jako Wedy Indyjskie (Hinduizm). Poznawszy podstawowe prawa Niebios takie jak prawa karmy, inkarnacji, reinkarnacji i inne odwrócili się oni od niewłaściwych działań - nie czynią już krwawych ofiar z ludzi na cześć bogini Kali- Ma i czarnych smoków.
Na Ziemi Midgard żyli też ludzie z zielonym kolorem skóry - zielonoskórzy - ziemnowodni, ludzie amfibie. Żyli oni w kraju Alanka, Sri Lanka. Wcześniej znajdował się tam kontynent "Mu" na oceanie Marjennym (Indyjskim), który nasi Przodkowie nazywali RAMTHA. Ten kontynent skrył się pod wodą tak samo jak i Atlan. Ludzie ci mieli skrzelową strukturę płuc i mogli żyć zarówno na lądzie jak i w wodzie. Zajmowali się oni bardzo długo inżynierią genetyczną i prowadzili eksperymenty polegające na krzyżowaniu ludzi i zwierząt. Trwało to bardzo długo. W rezultacie tych eksperymentów wiele rodzajów tych krzyżówek przeżyło i nazywane są "nieżit". Zewnętrznie wyglądają jak ludzie, ale w rzeczywistości są to "niezity". Na oko są to normalni ludzie lecz wewnętrznie są to "nieżity" i równocześnie "nie-ludzie".
Wrogiem wielkiej Rasy i innych ludzi na Ziemi Midgard są przedstawiciele świata Piekieł potajemnie przenikający na Ziemię Midgard dlatego terytorium ich zamieszkania nie jest określone. Przedstawiciele światów ciemności przybyli na Ziemię Midgard jako ostatni z galaktycznego wschodu z Ziemi "Edem"(lub Edjem - przyp.tłum.) i "Nod". Zajęli oni wolne ziemie na Sri Lance i innych kontynentach. W tym też rejonie leży współcześnie miasto "Edjem".
Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami: - "Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz są dwupłciowi (początkowo) , mogli być kobietą i mężczyzną (hermafrodyci u których w zależności od faz księżyca zmienia się orientacja seksualna). Posiadają połączony system genetyczny. Początkowo zaczęli się krzyżować z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej. Cudzoziemcy podporządkowują się Koszczejom - książętom mroku, którzy wykorzystują ich w swoich celach. Niosą oni inny genotyp i inną strukturę.
Mogą oni "irinirować" się między sobą, między ludźmi i miedzy zwierzętami ("irinirować" - jednoczyć się, zlewać, mieszać się nie tylko na poziomie fizycznym i genetycznym lecz także na bardziej subtelnych poziomach). Mieszając się z innymi ludźmi przyjmują oni zewnętrzną budowę danego narodu lecz psychostruktura pozostaje hermafrodytyczna bez ducha Bożego i sumienia. Twarze swoje podkolorowują sztucznie, aby się upodobnić do ludzkich potomków. Nigdy też nie zdejmują odzienia przy ludziach. Tworzą wszelkie możliwe kłamliwe kulty religijne i specjalnie starają się zniszczyć lub oczernić kult Boga Pieruna. Łakomi są na wszystko co cudze i nie należące do nich. Wszystkie ich myśli są wyłącznie o władzy.
Celem cudzoziemców jest naruszyć harmonię istniejącą w świecie Jasności i unicestwić Potomków Niebiańskiego Rodu i Wielkiej Rasy ponieważ tylko oni mogą stawić konkretny opór Piekielnym siłom. Chcą oni zgubić duszę białych ludzi aby nie trafili oni do Niebiańskiego "Asgard" i stali się wiecznymi tułaczami w bezkresnej ciemności.
Za pomocą kłamstwa i wielkich pochlebstw zyskują zaufanie mieszkańców, a gdy je uzyskają zaczynają się uczyć ich pradawnego dziedzictwa. Gdy poznają wszystko co się da z dawnej wiedzy zaczynają wszystko tłumaczyć na swoją korzyść. Objawiają samych siebie bożymi posłańcami lecz światu przynoszą tylko konflikty i wojny. Używając chytrości i przewrotnych działań odwodzą młodzież od mądrości i przyuczają ich do życia w bezczynności i hulankach oraz w pogardzie dla ojcowskich tradycji. Młodzi nie uczą się o czci i prawdzie niebiańskiej gdyż w sercach ich brak sumienia.
Kłamstwem i nienależnymi pochwałami zagarną oni wiele krajów Ziemi Midgard lecz zostaną zwyciężeni i zesłani do kraju gór zbudowanych rekami (Egipt) gdzie zamieszkiwać będą ludzie o skórze koloru mroku i potomkowie Niebiańskiego Rodu. Ludzie zaczną uczyć ich pracy aby mogli oni sami wykarmić swoje dzieci ... Lecz niechęć do pracy zjednoczy cudzoziemców i opuszczą oni kraj gór ręką stworzonych i rozsieją się po wszystkich krajach Ziemi Midgard. Miliony istnień pochłoną bezmyślne wojny za sprawą i dla korzyści cudzoziemców, gdyż im więcej będzie wojen i śmierci, tym większe bogactwa posiądą posłańcy świata mroku. Ciemne siły dla osiągnięcia swoich celów zastosują także ogniowe grzyby, które śmierć przyniosą rosnąc na Ziemi Midgard."

Tekst easy russian - http://forum.przebudzenie.net/post31179.html#p31179

Indianie (Inkowie, Majowie, Aztekowie itd.) - czerwonoskórzy, którzy poddali się działaniu kłamstwa (byli zaciekawieni obcymi zza oceanu i nie byli dość ostrożni - roztropni w kontaktach z cudzoziemcami) zostali praktycznie unicestwieni - zamknęli ich w jakichś rezerwatach i niektórzy żyją w nich po dziś dzień. Jedynym ratunkiem, żeby z nami nie zrobili tego samego jest zdrowo myślenie, czy jak kto woli - używanie mózgu zamiast tyłka.

Myśl Zdrowo - Pora wykorzystać Dziedzictwo Naszych Przodków - Zawarte w Wedach Słowiano-Aryjskich

Zdrowo Myślenie, ot i wsio.

Obrazek

lukaszczegoszukasz pisze:
[................
Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami: - "Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz są dwupłciowi (początkowo) , mogli być kobietą i mężczyzną (hermafrodyci u których w zależności od faz księżyca zmienia się orientacja seksualna). Posiadają połączony system genetyczny. Początkowo zaczęli się krzyżować z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. ......................

polecam zdjęcie po środku tej strony http://zhuck1.narod.ru/myz_zen.htm

Nikołaj Żuk ma też gdzieś w necie stronkę anglojęzyczną ( Zhuck)

Awatar użytkownika

Z gory sie przyznam, ze nie przeczytalam wszystkiego,nadrobie jutro, ale wiecie co, jakos mi to podporzadkowanie sie mezowi nie przechodzi. Znowu tlumienie zenskiej energii i inteligencji, ma nie myslec ale sluzyc, wspierac, zabawiac. Nie za duzo tego moi panowie? Tutaj wole Kavassilasa, on przynajmniej mowi, ze ta nadchodzaca to epoka w ktorej dominowac bedzie zenska energia, ze natura naszej galaktyki jest zenska, mowi o poswiceniu Gaji itp..
a tu hop siup zawracamy :bangheadwall:
Z wieloma rzeczami sie zgadzam, ale wiele poprostu traca myszka, bo skoro cos juz bylo to po co ma sie znowu te matryce powielac, jak jako jednostki ludzkie mamy ewoluowac, skoro znow zarzuca nas mnostwem nakazow i przykazow... Przyznam sie szczerze, ignorantka jestem w temacie,jedno wiem moje pierwsze (i ostanie malzenstwo, bo teraz jestem w wolnym zwiazku) rozpadlo sie wlasnie dlatego, ze ustepowalam, wciaz ustepowalam, staralam sie zrozumiec itd...az sie wszyscy dziwili, az w koncu mialam dosc, bo z tego i innych wzgledow zaczelam wtedy myslec o samobojstwie. To nauczylo mnie jednego, myslec niezaleznie i dazyc do niezaleznosci, no chyba ze spotkam te moja bajkowa druga polowke :zakochany: , narazie tylko rozwijam jakies nici karmiczne chyba.... :nieee:

Awatar użytkownika

A poza tym gdzies tam mi sie kolacze w pamieci, ze Icke w jednej ze swoich wypowiedzi mowi, ze rowniez i Vedy nie umknely korektom ze strony naszych gadoidalnych "braci"....

Ja nadal jestem na ''Tak''

Ten powrót do tradycji przodków, do obyczajów Słowian... Jest w pewnym sensie czymś bardzo romantycznym, prawdziwym i przekonującym.

:tak:

Awatar użytkownika

Ja jestem za rownoscia, za spontanicznoscia, byciem soba. Gdzie dwoje ludzi, ktorzy postanawiaja podazac wspolnie przez pewien odcinek zycia, uzupelniaja sie wzajemnie, gdzie nie ma zadnej sluzalczosci w stosunku do drugiej plci...itd moglabym tu dopisac litanie, ale to znowu staloby sie wyznaczaniem regul, co przeczy spontanicznosci i otwarciu serca... tamta epoka nalezy do przeszlosci, mozna z niej czerpac to co cenne, ale nie stosowac jako niprzekraczalnej matrycy, bo mozemy stac sie jej niewolnkami, i tu historia zacznie sie od nowa.
Jak patrze na te twarzyczki, na ich stroje, to mi na mysl przychodza hamish, tylko w slowianskim wydaniu....

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]