Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 13:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Z twarami trzeba krótko.

To ludzie o zniekształconym DNA, ludzie którzy charakteryzują się przede wszystkim:

- brakiem empatii

- brakiem współczucia.

- brakiem moralności.

- brakiem odczuwania jedności z Matką Gają... Twary kochają egoizm oraz technokratyzm.
Nie mogą wyobrazić sobie życia, gdzie ludzie po prostu się szanują, a zwierzęta są traktowane równie dobrze co ludzie - tak było za czasów Słowian.

Co do Talmudu... to nie jest takie proste. Żydzi nadal odprawiają te swoje rytuały ze zwierzętami...tego nie można tak po prostu zostawić, trzeba uświadamiać ludzi o tym czego dopuszczają się Ci barbarzyńcy.
Dochodzi do tego kwestia pedofilii, która jest tam akceptowana.

Ogólnie sprawa przedstawia się tak: Dopóki będzie trwać zmowa milczenia, dopóty nic się nie zmieni.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sie 2012, 20:40 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
Bagnet na Broń.

Przyjdzie chwila, przyjdzie...

... taka co przychodzila zawsze, czyli krew sie poleje.

Ja widze kolejná mitologie.
Oparta jak zawsze na faktach, ale tak wyidealizowanych jak elfy Tolkiena w miare zapotrzebowania.

Tymczasem wczesnosredniowieczny Slowianin naplulby Wam moze w twarz, uznajác za nie wiadomo co...
Dlaczego tylu Rosjan ma skosnawe oczy?
Ile nacji przez wieki przetoczylo sie przez Europe?
O JAKICH korzeniach Wy mowicie? :bezradny:

Jasne ze cieszyc sie z korzeni, ze slowianszczyzny, z polskosci- kto czuje, kto widzi ze to dla niego.
Jasne ze budowac, zachowywac tozsamosc narodowá, i CIESZYC SIE TYM!
Tymczasem widze ze kolejna ideologia jak Pawlak wroga sobie szuka.

Zabawne, ale to samo niedawno przerabialam na Facebooku, na grupie ktora zostala zdominowana przez "Prawdziwych Polakow", tylko spod znaku krzyza i Matki Boskiej.
Te same argumenty sie posypaly na mojá glowe.

Allanntaniel pisze:
Z twarami trzeba krótko.

To ludzie o zniekształconym DNA, ludzie którzy charakteryzują się przede wszystkim:

- brakiem empatii

- brakiem współczucia.

- brakiem moralności.

- brakiem odczuwania jedności z Matką Gają... Twary kochają egoizm oraz technokratyzm.
Nie mogą wyobrazić sobie życia, gdzie ludzie po prostu się szanują, a zwierzęta są traktowane równie dobrze co ludzie - tak było za czasów Słowian.

No to teraz czuje niezle WTF.
Ja pisze ze wazniejszy czlowiek nad nacje z jakiej pochodzi, pytam co z tymi co sie nie wpasowujá w schemat narodowy, a tu czytam o bagnetach na bron...
Kto tu kurde jest Twarem?

Allanntaniel, znowu zrobie wycieczke osobistá, ale jak czytam niektore Twoje oswiecone wywody, to zaluje ze mam w sobie jeszcze poczucie empatii...
Wycieczke zrobilam, mozesz zignorowac.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

easy russian pisze:

Nie wiem o jakich filmach mówisz - sporo pisałem o "Gry Bogów" - sporo z tych filmów jest już w sieci ( Y. Tube ; chomikuj )z polskimi napisami . Cały czas dorzucam jakiś " rolik " ( ruska nazwa) . Szykują się następne bo pojawił się człowiek pracujący nad polskim tekstem do pierwszych filmów Siergieja Striżaka ( są to filozoficzne rozważania na temat roli sztuki w życiu człowieka - wywiady z aktorami , kawałki sztuk teatralnych ) .

Pozdrawiam

Już mam co chciałem! wytropiłem twój kanał na YT i mam wszystko czego mi trzeba!
Kawał dobrej roboty. Życzę wytrwałości!

Iriomote Okti pisze:

To sie odczepcie od narodu zydowskiego i ich Talmudu. To ICH zasady, powinni wg nich zyc.

Wydaje mi się że Ich zasady negatywnie wpływają na gojów...

Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 9:09 przez Rewolucjonista, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Nie zagryzą się nigdy! Póki co na tronie w Anglii siedzą Niemieccy książęta, i nie tylko tam. W całej Skandynawii też i wielu innych krajach, nie pamiętam już.

Pudlo.
Jak piszesz o nacjach, to wyklucz arystokracje.
To jest twór ponadnarodowy.

Borgia, Sforza, Montenegro, de Castille, d`Aragona, Liechtenstein, Burbon, Gonzaga, Tudor, Windsor, Stuart, Romanov, Bathory, Coburg-Gotha, Dracula, Habsburg...itd, itd...
ktorego domu drzewo bys nie wziál, trafisz na reszte.

Nie ma sprawy Okti... piszesz to co uważasz... rozumiem to.

Mamy prawo do realizacji marzeń o powrocie do normalności.
Są ludzie którzy chcą żyć moralnie, w zgodzie z naturą, z mądrością, ze wszechświatem...

To nie ma żadnego związku z faszyzmem broń ''Boże''.

Być może niektórych to przeraża, ale te plany się urzeczywistnią. Słowianie znów stworzą wolne kraje...

Bo to naturalna kolej rzeczy...

Co z Żydami... Niech odnajdą swoją prawdziwą naturę... wolną od gadziego genotypu :D

Nie możemy brać na swoje barki ciężaru całego świata. Skoro Żydzi są tacy mądrzy to niech się realizują we własnym kraju, gdzie akceptuje się te wszystkie wypaczenia. Tu nigdy nie będzie przyzwolenia na takie postawy...

Wszystkie narody się na nich poznały...

Cytuj:
Co z Żydami... Niech odnajdą swoją prawdziwą naturę... wolną od gadziego genotypu

Niom, nawet juz raz dostali wsparcie w projekcie odnajdywania swojej natury...
W latach 40-tych XX wieku.
Popularny w tamtym czasie byl, zwlaszcza w Breslau, taki dowcip niemiecki:
"Arbeit macht Frei".
(EDIT: nie Breslau, a Birkenau.
Koronny dowód na to ze w nocy najlepiej wychodzi klasyczne LB- Lezenie Bykiem. Posty przez sen pisane sá logiczne jak Kacza Zupa braci Marx)

Cytuj:
Wszystkie narody się na nich poznały...

No to jak juz sie poznaly na Zydach, to moze zaczná poznawac siebie?
Idea bycia Slowianinem poprzez haslo "Bij Zyda!" brzmi podobnie w tonacji co polskie narodowe "...I Maryja-Zawsze-Dziewica!"

"Bo prawdziwy Slowianin powinien... Bo prawdziwy Slowianin nie powinien..."
Co powinien a co nie powinien byl robic prawdziwy Aryjczyk?
Bo juz zapomnialam ...Aha: "Bij Zyda!"

Sorry ludzie za te luzne przemyslenia i pytania.
Staram sie zrozumiec tok wlasnego myslenia, bo Wasze to nie moje zmartwienie.
Mam z tym tematem urwanie glowy...

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Prawda, „mamy prawo do realizacji marzeń o powrocie do normalności.”

Tylko kto ustalił to prawo i co to jest normalność?

Owszem „są ludzie którzy chcą żyć moralnie, w zgodzie z naturą, z mądrością, ze wszechświatem.”

Tylko o jaką moralność chodzi?
Co oznacza w zgodzie z naturą?
O jaką mądrość chodzi?
I co to jest życie z wszechświatem?

Niby „to nie ma żadnego związku z faszyzmem broń „Boże”.”

Interesujące, albowiem chwilami czuć.

„Być może niektórych to przeraża, ale te plany się urzeczywistnią.”

Gdzieś to już chyba słyszałem...

„Słowianie znów stworzą wolne kraje.”

A dlaczego tylko Słowianie a nie w ogóle ludzie?

„Bo to naturalna kolej rzeczy.”

Zaraz, to też już chyba było.

„Co z Żydami... Niech odnajdą swoją prawdziwą naturę... wolną od gadziego genotypu.”

To już przerobiliśmy, można odczytać dehumanizację, bo się mają uwolnić od „gadziego genotypu” czyli nie są ludźmi a nie ludźmi czyli tutaj gadami.

Fakt „nie możemy brać na swoje barki ciężaru całego świata.”

„Skoro Żydzi są tacy mądrzy to niech się realizują we własnym kraju, gdzie akceptuje się te wszystkie wypaczenia.”

Tylko, że swojego kraju nie mają, a okupują cudzy, i mówią, że jest ich.

„Tu nigdy nie będzie przyzwolenia na takie postawy.”

Znaczy na jakie?

„Wszystkie narody się na nich poznały.”

Mówisz o wszystkich Żydach czy o jednostkach?

Nabazgrałem, to idę spać, dobranoc.

PS Można linczować do woli. :)

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

No chyba się odezwę bo zadyma i lincz zaraz będzie . :D

Dla wojujących Słowian mam pierwszą radę :" PRZESTAŃCIE PALIĆ I PRZESTAŃCIE PIĆ ALKOHOL " ....potem pogadamy .
Walczmy z własnymi słabościami . ZŁO NIE PRZYCHODZI Z ZEWNĄTRZ ALE OD ŚRODKA Zdaje się ,że Jezusowi przypisuje się te słowa - cytatu z pisma nie znajdę , może uczeni w tej księdze pomogą .

Według mnie Żydzi mają swoją ewolucję , Słowianie swoją , Murzyni swoją ...ale jakimś trafem i woli Najwyższego ( bo nic w tym dziwnym świecie nie dzieje się bez jego przyzwolenia - choćby się to najbardziej okrutne wydawało ) .jakimś trafem nasze losy się na dobiegającym właśnie końca etapie dziejów pomieszały . WIDAĆ TAK MIAŁO BYĆ .

Co zyskują na tym Słowianie ? - niech sobie pomyślą , odpowiedź istnieje - jak rzekła w klubie Trinity do ucha Neo .

Żydzi ?? Tam też pojawiają się dziś wspaniali ludzie . Jest w necie cały film gdzie można zapoznać się z poglądami Prof. Finkelsteina - dziecka byłych więźniów Auschwitz. Wspaniałe przemyślenia ma chłop i najwyraźniej przeskoczył już swoją ciężką karmę .

Jest na Ukrainie Rabin- Eduard Hodos . Zamożny i kształcony człek ( antykwariusz ) . Pisze książki , kręci filmy - działa czynnie w podobnym duchu co w/w profesor DLA DOBRA CAŁEJ LUDZKOŚCI . http://wakeupfromyourslumber.com/node/9461

Z naszych rodzimych -polskojęzycznych całym sercem polecam książeczkę Romana Nachta . Kilka lat temu była to ważna pozycja literacka na mojej drodze rozwoju- chyba nadal jest . Syn Żydowskiego lekarza z Katowic. Cała rodzina w 1968 wyjechała do Izraela ... Książeczka nieduża - tytuł " Podwójna Spirala " . Napisane z wielkim dystansem i mnóstwem życiowej praktyki . Nawet kiedyś chciałem się z facetem spotkać - jeszcze niedawno mieszkał ponoć w Warszawie po powrocie z USA http://www.granice.pl/recenzja.php?id=5&id3=110 . Opisane realia Izraelsko Palestyńskie - ciekawe obserwacje i wnioski .

Cytuj:
Dla wojujących Słowian mam pierwszą radę :" PRZESTAŃCIE PALIĆ I PRZESTAŃCIE PIĆ ALKOHOL " ....potem pogadamy .
Walczmy z własnymi słabościami . ZŁO NIE PRZYCHODZI Z ZEWNĄTRZ ALE OD ŚRODKA

Polak z tzw. polská mentalnosciá sam dla siebie jest najwiékszym problemem.
Palenie i picie to tylko materialna manifestacja nieustannego narodowego emocjonalnego uzaleznienia.
I pisze to naprawde ze swiadomosciá konsekwencji tych slów.
Czlowiek, ktory czepia sie jakiejs idei tak mocno, utozsamia sie z niá tak silnie, ze zadne dyskusje i polemiki nie sá z nim mozliwe, ma objawy emocjonalnego UZALEZNIENIA.
Nie czuje wlasnych podstaw, wiéc musi uczepic sie jakiejs idei jak tonácy brzytwy.
Podstawami nie jest POCHODZENIE czy TRADYCJE PRZODKÓW, tylko jest czlowieczenstwo, poczucie wartosci wlasnej NIEZALEZNE od niczego innego, wlácznie z przynaleznosciá narodowá.
Przodkowie to rozumieli i czuli, dlatego macie dla nich taki podziw.

Macie calkiem ciekawá teorie, calkiem dobre podstawy...i bierzecie tá teorie, wchlaniacie jak gábka, a potem...lecicie szukac sásiada, zeby poczuc roznice miédzy nim a Wami.

Pytam: co w takim a takim przypadku, a co jesli...?
Odpowiedz: Jest tylko jedna prawdziwa idea!

Moja babcia, najfanatyczniejsza katoliczka we wsi, dyskutowala tak samo.
Mozecie przejsc rownie dobrze na islam, buddyzm, hinduizm, ateizm, Zakon Rycerzy Jedi, i cokolwiek chcecie, bo choc idea sie zmieni, to podejscie mentalne zostanie to samo.
Czyli...nic sie nie zmieni.

Paradoksalnie z taká postawá Polakowi blizej do Zyda niz jakiejkolwiek innej nacji.
Tez wybrani, tez swiéta idea, tez sásiad-wróg.
Zydzi jako nacja maja ten sam problem, utozsamili sie totalnie nie tylko ze swojá historiá, ale zwlaszcza z wyobrazeniami o swojej historii.
Obserwujecie tego konsekwencje.

Widze to nieustannie w UK, z powodu czego nie mam nawet polskich znajomych zbyt wielu.
Przyjechali,zostali ci co warunki lepsze ich zastaly niz w Polszy, nie jest jak w bajce, ale w pracy umowa prawdziwa a nie laskawosc szefa, wyplata zawsze wzorowo na czas, rodzine mogá wyzywic, na dom w Polszy jeszcze zarobic i oplacic, korzystajá z socjalu w razie czego, z widlami nikt nie sciga, na ulicach palcami nie wytyka... a narzekajá, a patrzá z góry na tego Anglika bo to on jest glupi i ma smieszne zwyczaje, choc z tymi swoimi smiesznostkami zyje, ma sie dobrze, i to samo pradziadowie jego od stuleci...
Tymczasem Anglika srednio na jeza obchodzi co ten Polak-imigrant w domu swoim robi i dlaczego, co mysli o nim i dlaczego, bo dopoki mu sásiad szyb w oknach nie wybija, to go nie rusza obecnosc sásiada. Skupia sie na sobie.

Paradoks, ale zdaje sie wiécej ze slowianskiego zdrowomyslenia dotarloby do tradycyjnego flegmatycznego Angola, niz polskiego fanatyka slowianskiego...

A fakt, ze ja Wam omawiam cos pokrewnego do zdrowomyslenia- czyli zwyczajná logike, i tluke to do glowy, to juz groteska do kwadratu.

Mam znajomego wspolpracownika, z ktorym czasem pracuje.
Bardzo sie nawzajem lubimy, kazde sie cieszy jak drugiego widzi.
On Polak z niemieckimi korzeniami, ja mieszaniec czego tylko sie da z Polakiem zydowskiego pochodzenia.
Mamy swietne wymiany zdan:
"
- No dobra, to mi wymien chociazby jedno nazwisko Zyda co zrobil lub robi cos dobrego dla ludzkosci...
- Mmmmmm...Barbra Streisand..?
- Ales qrwa znalazla, Barbra Streisand!
- No coooooo?! Piéknie spiewa, i do tego nie morduje!
- No a co zrobila dla swiata?
- Spiewa dla swiata! A co Ty zrobiles, gestapowcu?!
... "
:lol:

Dystans, ludzie! Dystans- w cokolwiek wierzycie.
Bo inaczej sie sami udusicie z braku powietrza.

Iriomote Okti pisze:
Cytuj:
..................
"
- No dobra, to mi wymien chociazby jedno nazwisko Zyda co zrobil lub robi cos dobrego dla ludzkosci...
- Mmmmmm...Barbra Streisand..?
- Ales qrwa znalazla, Barbra Streisand!
- No coooooo?! Piéknie spiewa, i do tego nie morduje!
- No a co zrobila dla swiata?
- Spiewa dla swiata! A co Ty zrobiles, gestapowcu?!
... "
:lol:

Dystans, ludzie! Dystans- w cokolwiek wierzycie.
Bo inaczej sie sami udusicie z braku powietrza.
:mrgreen:
Dzięki za poprawę nastroju - rechoczę przed kompem jak żaba

o to chodzi .. o to chodzi .

Fufek

Oczywiście że nie chodzi mi o Żydów jako ''całość''. Ile razy można mówić że:
W każdym narodzie są różni ludzie. Tutaj chodzi o syjonistów, Chazarów, po prostu - Twarów Mruga

Być może niejedna osoba na tym forum ma Żydowskie pochodzenie, nawet o tym nie wiedząc. To nic strasznego, z genami można ''wygrać'' jeżeli są chęci i zapał do pracy nad sobą.

Obserwujemy świat, wszyscy wiemy jak jest, lecz każdy ma inną wizję życia tu na ziemi. Dlatego naturalnym jest że Słowianie zakładać będą swoje kraje, Murzyni swoje, Germanie swoje itp.

4 wymiar tuż tuż :D :cwaniak:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kim Jestem?
Dlaczego Żyję?

Film Odpowiada Na Te Pytania. To Słowiano-Aryjska Wiedza Zawarta w Wedach.

phpBB [video]

ŻYCIE - GRA

SŁOWIANIE - ŻIWATMY
ARIOWIE - ŻIWATMY
JAPOŃCZYCY - ŻIWATMY
INDIANIE - ŻIWATMY
TWARY - ŻIWATMY
itd.

ROD - Wszyscy Jesteśmy Dziećmi RODA i My w tym JAWNYM ŚWIECIE po prostu uczestniczymy w grze.
Moje JA JEST NIEŚMIERTELNE, lecz tym ŚWIATEM RZĄDZĄ PRAWA np. KARMA.

TWARY dały nam w kość i WYMORDOWALI NAS JUŻ - Słowian, Ariów - Setki Milionów przez ostatnie TYSIĄC LAT.
PRZYJDZIE CZAS, ŻE DOSTANĄ ZA TO "ODPOWIEDNIĄ ZAPŁATĘ" - PRZYCZYNA - SKUTEK.

ŻIWATMY są NIEŚMIERTELNE - Przeanalizujcie dokładnie ten materiał, a poszerzycie wasze horyzonty myślowe i światopogląd. Poczytajcie Wedy, a "mózgi wam się powoli zaczną budzić".

MOJE JA nie ma narodowości, lecz MOJE JA gra w tym materialnym świecie - JAWNYM - w Grę, pod tytułem "ŻYCIE".
Dostałem Ciało Słowianina - RASSENA(brązowy kolor oczu) i wszystko się zgadza. Lubię kontakt z ludźmi, byłem naiwny jak ostatni frajer i wiele wiele innych - Wszystko Się Zgadza - NA PODSTAWIE MOJEGO DOŚWIADCZENIA.

Ja mam zadanie stać się ODPOWIEDZIALNY za swoje ŻIWATMY - Za Swoją Drużynę, którą zebrałem i dzięki, której Doskonale Się. Mam JE obdarzyć Miłością, tzn. KAŻDĄ KOMÓRKĘ SWOJEGO CIAŁA POWINIENEM KOCHAĆ Z CAŁEGO SERCA.
Jestem również odpowiedzialny za swoją Mamę - Rodzinę.

A tutaj, ktoś w Moim Kraju, Na Moim Podwórku "Pluje Mi w Twarz", to Niech Liczy Się z Tym, że Ja Muszę Bronić Swoich Krewnych i Swoje ŻIWATMY. Niech Liczy Się Z tym, że JA posługuję się prawem:

"Postępuj z innymi, tak jak chciałbyś, żeby inni postępowali z tobą".

Czyli przychodzi mi żyd na podwórko i "pluje mi w twarz", to niech się nie zdziwi, że "połamie mu gnaty".
TO NAZYWA SIĘ DZIAŁANIE Z MIŁOŚCIĄ - Jak ja bym poszedł do mojego sąsiada i zacząłbym mu pluć w twarz, to chciałbym, żeby on mi "dał odpowiednią nauczkę". Trzeba przestrzegać ZASAD i jak mi odwali szajba, to chciałbym, żeby ktoś mi "wytłumaczył", że źle robię - czyli w tym przypadku dał po uszach.

TUTAJ "TWARY" ŹLE ROBIĄ OKRADAJĄC MNIE i JA Z PEŁNĄ MIŁOŚCIĄ DAM IM DO ZROZUMIENIA, ŻE TAK NIE POWINNI ROBIĆ :twisted:
NAUCZĘ ICH, ŻE NIE IDZIE SIĘ NA "CUDZE" PODWÓRKO I NIE "rządzi się na nim" jak na swoim.

JEDEN TYLKO MOŻE BYĆ GOSPODARZ.

Obrazek

Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 14:18 przez lukaszczegoszukasz, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

Życie to Szkoła, w której się uczymy. Jeden uczy się tego, drugi tego. Słowianie i Ariowie tego, Twary tamtego.
Moje JA poddawane jest treningowi - dziś ma nauczyć się Zdrowo Myślenia.

A Zdrowo Myślenie to nie tylko omijanie błędów w życiu, ale również Myślenie Podobnymi Kategoriami, czyli Ja Chcę Mieć Kontakt z Ludźmi, którzy mają takie same ideały jak Ja, mają podobne pragnienia, podobne marzenia. A ja marzę, żeby Ustanowić Rodowo Plemienny System - Kopne Prawo. Marzę o odbudowaniu Kultury Przodków. Marzę o odbudowaniu Wiary - Rodoboża. Marzę, żeby mój sąsiad był człowiekiem Zdrowo Myślącym, a nie pijakiem. Marzę, żeby być Zdrowym, Silnym i Mądrym.

Dziś jestem nieświadomy wielu umiejętności, poprzez tę niewiedzę, którą nas karmią. Od małego jadłem mięso. Jak dojrzałem, zaczęły się imprezy - alkohol, zabawa i wiele innych. Dziś wiem, że to wszystko mnie degenerowało. Popełniłem w Życiu wiele błędów z Niewiedzy i dziś wiem, że takie życie to jedno wielkie nieporozumienie.

Twary nauczyły mnie, że Niewiedza w którą nas zapędzili, jest rzeczywiście straszną sprawą.
Ale ja chcąc nie chcąc uczestniczę dziś w Wojnie. Jest Przyczyna i Jest Skutek.

Każdy dostanie taką zapłatę, na jaką zasłużył. JA inaczej nie mogę postąpić - Jak Tylko Działać z Miłością,
Uwagą i Troską.

JA - "Nic oprócz mnie, tutaj nie istnieje" - http://www.eioba.pl/a/3v61/dzien-swistaka

Obrazek

Awatar użytkownika

Słowianie - Ariowie

phpBB [video]

- Nasi Przodkowie, którzy tworzą RASĘ wybrali początkowo drogę prawej ręki, tzn. jasną drogę, drogę ekspansji przetwarzanie tej pierwotnej materii w - "S j e a i r ę".

- My Jesteśmy w Swej Naturze - Bogami, a nie Demonami.

- Demony wybierają drogę lewej ręki, oni mają swoją ewolucję, są zupełnie innymi istotami, po prostu mają inną drogę, absolutnie nam obcą.

- My, jako biali ludzie stoimy na jasnej drodze, drodze ekspansji(rozszerzania) - przynoszenia innym dobra.

- My odróżniamy się od innych narodów odpowiedzialnością - to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie inne narody, dlatego, że nasi przodkowie stali się Wielkimi Bogami, oni dają wszystko: stworzenie tego materialnego świata, dają nam powietrze, wodę, grawitację - podtrzymują świat - on jest utrzymywany przez naszych przodków.

- I nasza droga, to droga uporządkowywania przestrzeni wokół siebie i danie możliwości wszystkim innym żywatmom, tj. wszystkim innym narodom możliwości porządkowania przestrzeni wokół siebie.

- To nasza Natura, to nasz Rod i Cały Ród, tj. RASY - białych ludzi stoi na takiej pozycji.

RASA - I nasza droga, to droga uporządkowywania przestrzeni wokół siebie i danie możliwości wszystkim innym żywatmom, tj. wszystkim innym narodom możliwości porządkowania przestrzeni wokół siebie.

phpBB [video]

Obrazek

Awatar użytkownika

"Mamy talent do Kłamstwa" - Żydzi, twary - Klony...

phpBB [video]

Prezydent Iranu
phpBB [video]

Przypominam, że twary podążają drogą demoniczną.
I co z tego, że "twary" Wykupiły prawie Wszystkie Kraje Na Świecie, jak i tak ...

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Słowiańska kultura

Kultura - KULTuRA - czyli kult światła (RA - to Pierwotne Światło). Słowiańska kultura jest bardzo bogata, nawet do dzisiejszych czasów zachowały się jej fragmenty. Mówi się o naszych Przodkach, że czcili słońce, ogień, pioruny i to jest prawda, lecz NIE CAŁA ;). Nasi PRZODKOWIE CZCILI ŚWIATŁO, ponieważ wiedzieli czym ono jest na samym początku - u źródła. Co oznacza słowo Wiara - WIERA (to z rosyjskiego) to nic innego jak WIEDZA O RA, czyli WIEDZA O ŚWIETLE ;) Nasi Przodkowie wiedzieli, że na Słońcu zachodzą reakcje jądrowe, termojądrowe - świetlne, że ogień to nic innego jak światło chemiczne, a pioruny to światło elektryczne. Wiedzieli dużo więcej o ŚWIETLE, niż my dzisiaj. Oto link do wyjaśnienia pojęcia wiara - http://www.youtube.com/watch?v=xg3HxDsFzuI . Musimy sobie przypomnieć o Przodkach, ponieważ nie byli to głupi ludzie - tak jak nam się to obecnie wmawia.

phpBB [video]

Obrazek

Na Chwałę Rodu Swego i Rodu Niebiańskiego !
Zdrowia

Awatar użytkownika

Pewnie byle nie być jak ten "Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota." Mruga

:spoko:

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Każdy Jest Panem Swojego Losu - Kto chce obudzić się po 21.12.2012 w Świecie Bez Kłamców, ten powinien wykorzystać aksjomat:

"Chcesz Pokoju - Gotuj się do Wojny"

Życzę miłej podróży...

phpBB [video]

phpBB [video]

Obrazek

Awatar użytkownika

A jak owego 21.12.2012 będzie tak jak zawsze, i co oprócz tego, że nic się nie stanie a sporo ludzi czeka.
To co wtedy? Też nic, czy nowa data przygotowana etc. Mruga

:)

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

Światy Równoległe Istnieją - Ten, kto tego Doświadczył Na Własnej Skórze, Ten Wie, że To Prawda.

JA - Wiem, że te światy istnieją i wiem, że coraz częściej pojawia się to zjawisko w moim życiu. Ten, kto tego nie przeżył ten, tego nie zrozumie.

Skoro Światy Równoległe istnieją, konkluzja jest banalna...

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Wiedza istnieje, Ignorancja również. Można się z tego śmiać i drwić, ale tacy ludzie, przeważnie mają intelekt poniżej poziomu asfaltu.

Kto wie i nie wie że wie - śpi, obudź go...kto nie wie i wie że nie wie - jest dzieckiem, wychowaj go...kto nie wie i nie wie że nie wie - jest głupcem, omijaj go...

Obrazek

Awatar użytkownika

Mądrych - Nieświadomych Swojej Wiedzy Ludzi należy obudzić. Ludzi zagubionych i Świadomych Swojej Niewiedzy należy uczyć, a...

- Głupców należy omijać, do tego służy Zdrowo Myślenie. :twisted:

Obrazek

Cześć i Pa

Awatar użytkownika

Ktoś powiedział, że coś się stanie, jak się stanie to dobrze.
A czy ktoś pomyślał, o tym, że nic się nie stanie?

Nazwę to myśleniem, żeby nie było "zdrowo", to niech będzie chore myślenie. :tak:

:)

(Edgar Allan Poe)

Awatar użytkownika

"Sala Treningowa" - Świat Jawi, Jawny, Materialny...

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Ten "Egzamin z Życia" jest Indywidualny. Każdy Ma Przecież Wolną Wolę. Jak powiedział jeden kolo - "Róbta co chceta".

Jeżeli komuś nic się w jego maleńkim, prywatnym Idaho nie zmieni, to ocena jest prosta - Egzamin Oblany, powtórka kolego. Tak samo jak w Dniu Świstaka - warto przeanalizować na spokojnie ten materiał...

- "Nasza ewolucja, zależy nie od zachowania się w danych sytuacjach, w które popadliśmy, ale od …

Ten cały świat to zwykła sala treningowa, w tym treningu mamy określony program wszystkich sytuacji, które nas spotkają, a JA po prostu posługuję się tym treningiem, dla mnie ważne jest jak przejdę nauczanie, a nie jakie przed moimi oczami będą przelatywały obrazy, tj. sytuacje. Uświadomcie sobie, że to wszystko wokół to maja, iluzja – znajdujemy się w hologramie, siedzimy sobie na krześle i nie ważne jaki nam pokażą obraz na ekranie, a ważne jakie my zyskamy jakości dzięki temu obrazowi i na moje dalsze życie nie będą wpływać obrazy, sytuacje, lecz to co JA z nich zrozumiałem. Tzn. jak JA się do tego wszystkiego odnoszę. Mamy przecież wolną wolę i możemy wyciągnąć rozmaite wnioski. Możemy posługiwać się zarozumialstwem i popełniać błędy – zatrzymywać swoją ewolucję. Trzeba zrozumieć, że to wszystko to trening i został on stworzony przez naszych przodków – Bogów, dla naszego dobra, żebyśmy również dosięgli ich poziomu ewolucyjnego rozwoju. A jedyne co my musimy zrobić, to wyciągać prawidłowe wnioski z danych sytuacji, które nam się przytrafiają w życiu – tj. przejawiać zdrowo myślenie, aby nie dopuszczać do błądzenia, grzeszenia. Potrzebujemy dokopać się do sedna tego, którą drogą najlepiej iść – pamiętacie film „Dzień Świstaka” – główny bohater myślał, że w tej sytuacji należy tak postąpić, a tu bummm – źle, trzeba było inaczej postąpić. Pod koniec filmu jednak przeżył dzień idealnie, nie zmarnował ani sekundy, wszystko zrobił prawidłowo i wtedy dzień się zakończył. To jest tak, że on przeszedł program nauczania – ten film jest próbą ukazania na przykładzie jednego dnia, jak my powinniśmy przechodzić przez całe życie, to taka alegoria. W naszym przykładzie, powinniśmy mówić nie „Dzień Świstaka”, ale „Życie Świstaka”. I dopóki nie przeżyjemy go idealnie, to będziemy nastawali na te same grabie, tylko z różnych stron będziemy podchodzić. Jeżeli będziemy posługiwać się zdrowo myśleniem, wtedy o wiele szybciej „przeżyjemy ten dzień”, tzn. wyciągniemy prawidłowe wnioski, jak postąpić w tej, bądź innej sytuacji, a dokładniej jak odnieść się prawidłowo do danej sytuacji. Postąpić również należy prawidłowo, czyli przemyśleć to i wywnioskować, że w tej sytuacji trzeba było tak, bądź tak postąpić i jeśli to przeanalizujemy, dana sytuacja się nie będzie powtarzać, jeśli już wyciągnęliśmy wnioski - ponieważ ta sytuacja jest nam potrzebna, żeby wyciągnąć z niej prawidłowe wnioski. I jeśli raz stanęliśmy na grabie i powiemy: - To rzeczywiście boli, już nigdy nie wejdę na nie. - wtedy zaczniemy omijać te grabie…

Nasz sprawdzian z życia właśnie trwa, koniec tego egzaminu zapowiadany jest na 21 grudnia 2012 roku, wtedy to przyjdą wyniki i utworzy się nowy „wir zdarzeń”, indywidualnie dla każdego z nas – nasi Przodkowie dowiedzą się na jakim stopniu ewolucyjnego doskonalenia się znajdujemy i stworzą nam nowy program nauczania, każdy trafi w tą rzeczywistość na jaką zasłuży …".

Obrazek

Cytuj:
- My, jako biali ludzie stoimy na jasnej drodze, drodze ekspansji(rozszerzania) - przynoszenia innym dobra.

- My odróżniamy się od innych narodów odpowiedzialnością - to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie inne narody, dlatego, że nasi przodkowie stali się Wielkimi Bogami, oni dają wszystko: stworzenie tego materialnego świata, dają nam powietrze, wodę, grawitację - podtrzymują świat - on jest utrzymywany przez naszych przodków.

- I nasza droga, to droga uporządkowywania przestrzeni wokół siebie i danie możliwości wszystkim innym żywatmom, tj. wszystkim innym narodom możliwości porządkowania przestrzeni wokół siebie.

- To nasza Natura, to nasz Rod i Cały Ród, tj. RASY - białych ludzi stoi na takiej pozycji.

Juz rozumiem co mi tu od poczátku nie styka:
KOMPLEKS NARODU WYBRANEGO.

A kim niby sá Slowianie ze majá ZADANIE porzádkowac sprawy innych ras czy narodow?
Matka Ziemia ma "naród wybrany", tak?
To chodzi o to, ze Zydzi zabrali tytul, z tego rozumiem?
Bo tak Wedy napisaly?

A skád Szanowny Kolega moze wiedziec, czy "porzádkowanie przestrzeni innym w trakcie wypelniania wobec nich swojego obowiázku" nie zostanie poczytane za plucie im w twarz ?!
Kto dal bialemu czlowiekowi prawo do takiego przeswiadczenia, epoka kolonialna?!!

Pisalam dopiero- ZAJÁC SIE WRESZCIE SOBÁ
...a czytam o donioslym zadaniu przewodzenia innym narodom...
Ktos kto ma belke we wlasnym oku, bedzie wyjmowal slomke z oka drugiego...

W zyciu nie przyjme zadnej idei usprawiedliwiajácej rzekomá uprzywilejowaná pozycje jednej rasy wobec drugiej czy jednego narodu wobec drugiego.
I w zyciu nie przyjme tych idei slowianskich jako wartosciowe- skuteczna antyreklama zrobila wlasnie swoje.

Przypomnial mi sie jeden gosciu na Facebooku, co to tak walczyl z Zydami, ze non stop niezaleznie od rodzaju dyskusji i dyskutantow, oraz pory dnia czy nocy, wciskal post za postem o wdziécznych tytulach: "JUDE-HAZARY-PASOZYTY", "HAZARSKA MANIPULACJA ZYDOWSKIEJ ZARAZY", "KHAZAR-JUDE-SPISEK OPANOWUJÁCY SWIAT", "JUDE-KHAZAR-SYJONISCI ..." i linki uswiadamiajáce spolecznie.
Robil to z taká kulturá i z takim rozeznaniem, ze sie w koncu go zapytalam, czy ta Hasbara to chociaz placi mu dobrze za stawianie ruchu antysyjonistycznego w tak negatywnym swietle.

...wlasciwie to skonczylam...bo co tu jeszcze dodac? :bezradny:
Nie wiedzialam ze jako biala kobieta musze byc odpowiedzialna za losy calego swiata.
Szkoda ze nie jestem królowá brytyjská, mialabym wiékszá sile przebicia.

Awatar użytkownika

Słowianie - Ariowie - My dla innych Narodów Jesteśmy "Starszymi Braćmi", którzy mają te narody ochraniać, bronić, pomagać, służyć dobrą radą, mądrością, wiedzą, siłą, spokojem, miłością - Jesteśmy Za Nie Odpowiedzialni jak Starsi Bracia. Ja mam starszego brata i pamiętam jak w podstawówce jeden buraczek do mnie fikał, a mój brat to dostrzegł - był w ósmej klasie, a ja w trzeciej, złapał kolesia i dawaj go do ściany - "I co teraz?" - Pamiętam to jak dziś. Tamten wymiękł jak dętka. Później dał mi już spokój, bo wiedział, że Jest Siła, która Może Go "Podregulować", jak mu się w głowie popier....li.

Naszym Obowiązkiem, wobec innych narodów jest - Pomoc Im w Ich Doskonaleniu, w ich Ewolucji.

Coś na temat relacji damsko męskich - Kultura Słowiano-Aryjska.

LEKCJA "..."

"Odkrycie pamięci swojej krwi - pamięci genetycznej. Spłodzenie pełnowartościowego potomstwa."

Ten tekst, to tylko takie małe zasygnalizowanie tematu, ponieważ każdy z tych punktów jest szczegółowo wyjaśniony i objaśniony w tej publikacji - http://www.koshuny.nm.ru/book.htm - niestety, jest to wydanie w języku rosyjskim - kolega (youtube-michalxl600) przetłumaczył tylko ten fragment jak do tej pory.

Kamasutra to w skrócie sztuka opisująca obowiązki męża wobec żony, oraz obowiązki żony wobec męża. Mąż to energia Yang - siła, ekspansja, a Żona to energia Yin - delikatność, pasywność. Kiedy mąż i żona zaczynają tworzyć rodzinę, ich energie łączą się. Ich celem jest spłodzenie potomstwa, czyli wrodzenie w ten świat swoich przodków - inkarnowanie ich w ten materialny świat. Łono kobiety, to bram, przez którą wchodzą w ten świat nasi zmarli przodkowie.

Mąż i Żona tworzą jeden organizm - jedność pod postacią rodziny. Aby ta "łódka", która nazywa się rodzina, nie rozbiła się na oceanie, pod nazwą życie, mąż i żona muszą nauczyć się wypełniać swoje obowiązki. Tylko wtedy, rodzina ma szansę przetrwać. Oczywistą sprawą jest, że wypełnienie wszystkich tych punktów, w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwością, lecz dążenie do ideału jest naszym celem, ponieważ, czy można dążyć do czegoś innego, jak nie do ideału?. Oczywiście można dążyć do bylejakości, ale to już indywidualna sprawa każdej istoty. Mamy przecież wolną wolę. Ja zachęcam jednak, skierować swoją uwagę na ideale i do niego właśnie dążyć...

Kobiece powinności:

Mądre Kobiety wiedzą jak zyskać szczęście rodzinne. Do tego by zostać dobrą matką, najpierw trzeba być dobrą Żoną, a jeszcze wcześniej dobrą Kobietą. W zapiskach Weddyjskich, na przykład w Kamasutrze, mówi się o tym, że prawdziwa kobieta powinna posiadać kunszt w 64 sztukach niezbędnych dla pełnowartościowego życia rodzinnego:

1. Wolę postępowania ( pomagania,podążania) za mężem
2. Umieć dostarczyć mężowi jak najwięcej przyjemności
3. Umieć odgadywać i uprzedzać życzenia męża
4. Umieć się znaleźć w każdej sytuacji
5 . Władać i kierować swoją seksualną siłą aby pomóc się wcielić w swoje dzieci uduchowionych przodków męża.
6. Umieć zachować czystość (być czystą, również w sensie higieny)
7. Znajomość miłosnych gier i pieszczot
8. Zwinność w pozycjach miłosnych
9. Umiejętność pięknego rozebrania się
10. Umiejętność zainteresowania sobą męża poprzez zachowanie i ubiór
11. Umiejętność zaprezentowania siebie
12. Umiejętność podniecenia męża
13.. Umieć dać wytchnienie i nie przeszkadzać śpiącemu mężowi
14. Znać sposoby aby usnąć po mężu.
15. Umieć spać w dowolnym położeniu
16. Znać sztukę rozmaitych masaży , umieć podtrzymywać długowieczność i zdrowie
17. Znachorskie leczenie: ziołolecznictwo, zamawianie , leczenie siłą życiową itp.
18. Wiedza na tematy życiowe (bytowe) i obrzędowe-znajomość narodowych obrzędów.
19. Znajomość podstaw czytania z gwiazd- dobrych i nie dobrych dni.
20. Umiejętność komunikowania się z żywiołami przyrody.
21. Umiejętność posługiwania się swoimi włosami (sztuka więzi z kosmosem),wiedza o stylach upięcia i uczesania i umiejętność ułożenia włosów.
22. Znajomość różnych charakterów
23. .Umiejętność przejawienia właściwego charakteru
24. Umiejętność wyrażenia i podporządkowania (władania) swoich uczuć.
25. Umiejętność koniecznej obrony swojej czci i godności.
26. Sztuka rozumowania , wyjaśniania prawidłowości i wyciągania wniosków.
27. Umieć wymownie wyrazić swoje myśli
28. Znajomość zabaw rozwijających myślowe umiejętności człowieka.
29. Prowadzenia gospodarskich obliczeń, znajomość miar wagi, objętości, gęstości
30. Znajomość systemu podatków
31. Umiejętność dogadywania się i prowadzenia działalności gospodarczej
32. Umiejętność wykazania swojej racji (słuszności)
33. Umiejętność rozpoznawania umiejętności i zdolności ludzi.
34. Umiejętność rozwikłania snów i wyjaśniania przyszłych zdarzeń.
35. Sztuka wytworzenia sobie w domu komfortu w każdej sytuacji.
36. Sztuka wykonania z gliny naczyń, przedmiotów gospodarstwa domowego i zabawek.
37. Sporządzenie tkanin i przędzy z rozmaitych materiałów, sporządzenie i ubarwienie odzieży, znajomość ukrytego znaczenia wzorów i charakteru wyrobu.
38. Sporządzenie barwników, barwienie tkanin, przędzy, odzieży, naczyń -znajomość podstaw znaczenia kolorów.
39. Znajomość właściwości kamieni i umiejętność posługiwania się nimi.
40. Sztuka kulinarna (kucharska) i przygotowania napojów.
41. Znajomość dziko żyjących roślin i używanie ich w życiu, posiłkach i leczeniu.
42. Wiedza jak uzyskać w ogrodzie dobry urodzaj , ochrona jego i jak sporządzać żywnościowe zapasy.
43. Wiedza o hodowli zwierząt.
44. Umiejętność zajmowania się i zabawy ze zwierzętami, ich nauka i wpojenie koniecznych przyzwyczajeń.
45. Sztuka rozpoznawania stanu człowieka po jego piśmie, sztuka pięknego i gramatycznego wyrażania się piśmiennie
46. Umiejętność przekazania z użyciem malarstwa i rysunku swój stan i postrzeganie otaczającego świata.
47. Wykonywanie girland, wianków i bukietów oraz i znajomość ich ukrytego znaczenia.
48. Znajomość, bajek, opowiadań i przekazów ,przysłów i powiedzeń oraz pieśni narodowych.
49. Przygotowanie kukiełek (lalek) do zabawy, obrzędów i duchowych sztuk Wedyjskich.
50. Układanie wierszy, pieśni i ich wykonawstwo.
51. Znajomość dobrze oddziałujących i nieprzyjaznych rytmów muzycznych, taktów i melodii i ich słuchanie (rozpoznanie ) na różnych instrumentach.
52. Umieć płynnie się poruszać i tańczyć do różnych melodii.
53. Sztuka w zabawach rozrywkowych-zręczność i umiejętność
54. Umiejętność podjęcia szybkiej decyzji
55. Umiejętność żonglowania rozmaitymi przedmiotami.
56. Sztuka okłamywania ( ruskie "ob-man" czyli to co "razem z umysłem", z prawdą - triki, machinacje, rozgrywki, zwinność rąk, przebiegłość).
57. Umiejętność odgadnięcia pomyślane cyfry, imiona , przedmioty,zwroty itp.
58. Znajomość zabaw opartych o zgadywanie ( zagadki, rebusy,szarady, itd )
59. Umiejętność wprowadzenia w błąd /"wyprowadzenia w pole" współzawodników /przeciwników.
60. Znajomość rozmaitych gier w wypadku sprzeczki/sporu.
61. Umiejętność płaczu.
62. Sztuka udobruchania rozgniewanego małżonka.
63. Sztuka władania zazdrością męża
64. Sumiennie wypełniać swoje obowiązki także w wypadku utraty męża.

Wedy podają trzy główne punkty, dlaczego warto nauczyć się tych sztuk:

- stosując te zasady łatwiej zawojować serce swojego ukochanego.
- kobieta władająca tymi sztukami zdobywa poczytne miejsce w społeczeństwie.
- znajomość tej sztuki skutkuje jeszcze większemu oczarowaniu, przyjaźni i pociągowi do takiej ukochanej.

Męskie powinności:

Ogólnie - utrzymywać żonę, kupować stroje i ozdoby, ochraniać, uczyć, obdarowywać zaufaniem, miłością i słodkimi słowami. Nigdy jej nie denerwować. Mężczyzna potrafiący posiąść miłość cnotliwej kobiety osiągnął sukces w zrozumieniu wiary i włada wszelkimi cnotami.
Najcenniejsze co mężczyzna może dać kobiecie to jego siła, charakter swojego ducha i swojej krwi. Jeśli dla kobiety jej mąż jest pierwszym mężczyzną, który "rzucił" w nią swoje nasienie to - o ile odnosi się do niej jak do matki swoich przyszłych dzieci, a nie jak do obiektu pożądania/samozaspokojenia - może dać jej nie tylko energię swojego nasienia i siły niezbędnej dla zapłodnienia i donoszenia dziecka lecz może także odkryć, "odpieczętować" jej żeńską linię (mądrość babek i prababek). Mężczyzna przekazując żonie obraz swojego ducha - charakterystykę swojego "ja" i obraz swojej krwi - "jakości" swojej linii rodowej, bierze ją pod opiekę swojego rodu. Oddaje jej swoją żeńską linię rodową ("dolę") -powodując możliwość kochania męża i dzieci i uaktywnia jej własną rodową pamięć - intuicyjną zdolność korzystania z nazbieranego przez swoich i jego przodków z żeńskiej linii doświadczenia, a co za tym idzie stworzenie w rodzinie stosunków miłości i podtrzymania porządku i ładu w domu.

1. Umiejetność świadomego działania w zgodzie z przykazaniami Przodków , prawami swoich Bogów i prawami Praojca.
2. Dążenie do osiągnięcia sztuk : skromności, pokory, wyrzeczenia się przemocy, tolerancji, prostocie, nakierowanie się na wartościowego nauczyciela duchowego, czystości, stabilności, samodyscyplinie, wytrwałości, odwrócenie się (wyrzeczenie) od obiektów zaspokajania zmysłów, wyrzeczenie kłamliwego ego, świadomość tego, że narodziny, śmierć i starość oraz choroby są złe, pozbycie się przywiązań, niezależność od ujarzmienia poprzez żonę, dom, dzieci, domowym gospodarstwem i pracą, spokojem w obliczu tak przyjaznych jak i nieprzyjaznych zdarzeń, ciągłe i czyste poświęcenie/oddanie się swojemu Rodowi, oświecenie umysłu i zamiana spotkań towarzyskich oraz skupisk ludzkich na odosobnienie, samowystarczalność, przyłożenie nacisku dla osiągnięcia doskonałości, nieprzerwanego głębokiego poznania ducha, światła oraz Istoty/sedna "ja", mądremu poszukiwaniu doskonałego sedna.
3. Znajomość pism Wedyjskich.
4. Umiejętność przenoszenia swojej świadomości w ciała subtelne (w ciała Navi, Klubie, Kolobie i Divie ), czyli w astralne , eteryczne , umysłowe, świetliste ( różne szkoły mają tu różne nazwy dla naszych ciał subtelnych -czyli "rzadszych " od materialnego)
5. Znajomość kopnego prawa i umiejętność wykazania swojej racji.
6. Umiejętność kontroli swoich uczuć.
7. Sztuka władania siłą życiową i centrem "chara" ( kondensat energii- magazyn w okolicach pępka ).
8. Umiejętność uporządkowania swojej rodziny i społeczności wokół.
9. Umiejętność nauczania żony.
10. Sztuka podjęcia decyzji na miejscu/natychmiastowej decyzji.
11. Umiejętność kontaktu z żywiołami przyrody.
12. Umiejętność posługiwania się/korzystania ze swoich włosów i brody.
13. Znajomość narodowych obyczajów i wypełnianie obrzędów według zaleceń przodków.
14. Znajomość podstaw czytania z gwiazd- rozpoznania dni przychylnych i nieprzychylnych.
15. Umiejętność zachowania higieny osobistej.
16. Znać sztukę rozmaitych masaży , umieć podtrzymywać długowieczność i zdrowie
17. Znachorskie leczenie: ziołolecznictwo, zamawianie , leczenie siłą życiową itp.
18. Posiadanie czci i godności, umiejętność obrony siebie, swojej rodziny, Rodu, Narodu i Ojczyzny.
19. Znajomość rozmaitych typów wojennych sztuk.
20. Doskonałość w sztuce "gier na arenie" ( rywalizacji ,pojedynkach), wojennej strategii i taktyki.
21. Doświadczenie we władaniu różnymi rodzajami broni, zwinność i umiejętność i biegłość.
22. Umiejętność płynnego/zgrabnego poruszania się i wykonywanie w tańcu przykładów walki wręcz.
23. Umiejętność wykonania rozmaitych rodzajów broni, sprzętów i narzędzi.
24. Umiejętność projektowania i budowy- znanie symboliki siedziby (mieszkania).
25. Sztuka rozumowania , wyjaśniania prawidłowości i wyciągania wniosków.
26. Umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji.
27. Umieć wymownie wyrazić swoje myśli
28. Znajomość różnych charakterów
29. Znajomość zabaw rozwijających myślowe umiejętności człowieka.
30. Znajomość rozmaitych gier w wypadku sprzeczki/sporu.
31. Sztuka przebiegłego myślenia i okłamywania ( ruskie "ob-man" czyli to co "razem z umysłem", z prawdą - triki, machinacje, rozgrywki, zwinność rąk, przebiegłość).
32. Umiejętność wprowadzenia w błąd /"wyprowadzenia w pole" współzawodników /przeciwników.
33. Umiejętność odgadnięcia pomyślane cyfry, imiona , przedmioty,zwroty itp.
34. Znajomość zabaw opartych o zgadywanie ( zagadki, rebusy,szarady, itd )
35. Prowadzenia gospodarskich obliczeń, znajomość miar wagi, objętości, gęstości.
36. Znanie systemu podatków.
37. Umiejętność dogadywania się i prowadzenia działalności gospodarczej
38. Umiejętność rozpoznania talentów, umiejętności , stanów i zamiarów człowieka po jego podejściu, sposobie poruszania, gestach, mimice i pozie.
39. Sztuka rozpoznawania stanu człowieka po jego piśmie, sztuka pięknego i gramatycznego wyrażania się piśmiennie.
40. Umiejętność przekazania z użyciem malarstwa , rysunku, rzeźby , grawerowania, tłoczenia, kucia ,odlewu , rzeźby w kamieniu i drzewie swój stan i postrzeganie otaczającego świata.
41. Znanie własności kamieni i umiejętność użycia ich.
42. Umiejętność wyjaśniania snów i rozpoznawania przyszłości.
43. Wykonywanie girland, wianków i bukietów oraz i znajomość ich ukrytego znaczenia.
44. Umiejętność wykonania z gliny materiałów budowlanych, naczyń, przedmiotów gospodarstwa domowego i zabawek.
45. Sporządzenie tkanin i przędzy z rozmaitych materiałów, sporządzenie i ubarwienie odzieży, znajomość ukrytego znaczenia wzorów i charakteru wyrobu.
46. Sporządzenie barwników, barwienie tkanin, przędzy, odzieży, naczyń
47. Sztuka kulinarna (kucharska) i przygotowania napojów.
48. Znajomość dziko żyjących roślin i używanie ich w życiu, posiłkach
49. Wiedza jak uzyskać w ogrodzie dobry urodzaj , ochrona jego i jak sporządzać żywnościowe zapasy.
50. Wiedza o hodowli zwierząt.
51. Umiejętność zajmowania się i zabawy ze zwierzętami, ich nauka i wpojenie koniecznych przyzwyczajeń.
52. Znajomość, bajek, opowiadań i przekazów ,przysłów i powiedzeń oraz pieśni narodowych.
53. Układanie wierszy, pieśni i ich wykonawstwo.
54. Znajomość dobrze oddziałujących i nieprzyjaznych rytmów muzycznych, taktów i melodii i ich słuchanie (rozpoznanie ) na różnych instrumentach.
55. Umiejętność żonglowania rozmaitymi przedmiotami.
56. Władanie i kierowanie swoją seksualną siłą.
57. Umiejętność rozkręcenia (rozbudzenia) z małżonką wiru energii seksualnej dostatecznej siły aby spłodzić arystokratę ("aristokrata" - Arii w stokroć ), bojara ( "bojarin"- bo -Jarin [polskie "Jary") - światły, oświecony, mądry, silny , mężny ).
58. Władanie siłą seksualną i jej zjednoczenie z energią żony w rozmaitych pozach miłosnych.
59. Znajomość sztuki miłosnych pieszczot i zabaw.
60. Umiejętność zadowolenia (zaspokojenia) małżonki i dostarczenia jej jak najwięcej rozkoszy.
61. Znajomość ukrytego znaczenia kobiecych strojów i ozdób , umiejętność wręczania ich swojej żonie.
62. Umiejętność nie zasmucania/martwienia żony.
63. Znajomość pieszczotliwych słów i umiejętność posługiwania się nimi.
64. Sumiennie wypełniać w/wymienione obowiązki wobec żony.

Ale główną powinnością mężczyzny jest wypełnienie swojego najważniejszego zadania - szczegółowo pisanego w zapisach Weddyjskich, w osiągnięciu (dotarciu do) Królestwa Niebieskiego. Dokładnie dlatego wszyscy święci zalecali : "osiągnij doskonałość sam, a wokół ciebie doświadczą go tysiące". Człowiek osiągający doskonałość pomoże swojemu Rodowi - swoim krewnym siedem pokoleń w przód i wstecz.

"U mądrego męża żona zadbana - u głupiego zawsze spracowana"

Przydatne linki:
http://www.youtube.com/watch?v=Ado4zpRKKSA&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=PsiK4YzFiic&feature=plcp

Obrazek

Iriomote Okti pisze:
[.....................

W zyciu nie przyjme zadnej idei usprawiedliwiajácej rzekomá uprzywilejowaná pozycje jednej rasy wobec drugiej czy jednego narodu wobec drugiego.
I w zyciu nie przyjme tych idei slowianskich jako wartosciowe- skuteczna antyreklama zrobila wlasnie swoje.

..........................

Okti , tu nie o to chodzi . nadchodzącej jesieni 2012 czy też zimy też nie przyjmiesz ?

Zwyczajnie zmieniają się epoki . Była " galaktyczna zima " - w jej czasie "mróz " i rozmaite inne atrybuty " zimy " robiły swoje .
Zima ma swoich "wysłanników " i swoje narzędzia .

Dziś następuje inna "pora roku " ( w galaktycznej skali rzecz jasna ) . My jesteśmy po prostu od innych zadań . Długo pozostawaliśmy bezczynnie więc każdy się wyrywa do pracy . :D

Przykładasz sama stare kalki ( naród wybrany itp.) - to zupełnie nie o to chodzi . Pozdrawiam .

@Rusku

Wybacz.
Od Ciebie przyjme latwiej, widac broda dluzsza, i poczciwego druida z "Asterixa" mi przypominasz :język:

Tylko wiesz...
uwazam ze biala rasa to juz miala swój udzial w historii ludzkosci i cywilizacji.
I chyba juz zrobilismy dosc.

Nie zgadzam sie z teoriami ze jeden narod przewodzi drugiemu i ma do tego prawo.
Od wiekow masz to samo, tylko kiedys to mialo byc boskie prawo, teraz sie to nazywa ze sie czasy zmienily i wszechswiat prawo nadal.
Jakos sie nie umialy tylko narody podporzádkowane na tym poznac, i nazywaly przewodników prosto:
kolonizatorami, najezdzcami, tyraniá, barbarzyncami.
Zydzi dostajá swoje dokladnie za to samo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]