Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2018, 19:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witajcie Drodzy Mili,

Mam problem, ktoś mnie jakiś czas temu spętał, nawet miałem odwiedziny Ducha Świętego pod postacią Anioła Światłości, który mi pokazał na sobie to co ja mam na sobie. Nie będę pisał dokładnie jak to było, ale szukam pomocy specjalisty, który zna się na rzeczy.
Miałem zamiar wybrać się do Pana Krzysztofa Tarasiewicza, ale ma urlop do września.
Dodatkowo ktoś rzucił na mnie prawdopodobnie czarną magie, która prawie się uwolniła, złamano mi ducha jeszcze, byłem dręczony psychicznie mocą. I przekazano mi przez kolegę, bardzo dużo energii, która ugrzęzła w moim wnętrzu i jakby nie mam mojego wnętrza, trudno mi to opisać. I mój potencjał został zablokowany.
Dodam, że to miało miejsce, gdy przechodziłem przez moją mroczną stronę. Komuś płacę jakąś cenę, a sam mam bardzo mało energii. Pomimo, że zdrowie wraca, to przeszedłem przez cierpienie. Czy ktoś może mi pomóc, polecić specjalistę, który zna się na rzeczy? A może tutaj jest taki specjalista na forum?

Pozdrawiam ciepło Sol

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 cze 2018, 6:59 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Czesc.
Nie wiem czy idę w dobrą stronę... Próbowałeś kąpieli w Czarcim Żebrze (Ziele Ostrożenia) ?
Może to Ci pomoże chociaż troszkę.
Jeśli potrzebujesz kogoś, kto pracuje z energią polecam Stanisława Cudaka, przyjmuje w Będzinie.

Dzięki! Spróbuję z tym ziołem. Sam sporo kąpieli wziąłem w soli i to troszkę pomagało i sporo się modlę. Ale powoli już widzę światełko w tunelu. :)

-- 08 cze 2018, 18:49 --

Inka pisze:
Czesc.
polecam Stanisława Cudaka, przyjmuje w Będzinie.

A możesz co nie co napisać o tym bioenergoterapeucie? W necie jest mało informacji na jego temat.

Pozdrawiam ciepło

Awatar użytkownika

Ciało jest największym specjalistą.

Popraw kondycje rozważnie biegając.
Utrzymuj najlepszą dietę jaką potrafisz utrzymać bez odczuwalnej presji.
Zadbaj o gęstość (soczystość) wszystkich mięśni.
Rozciągaj mięśnie (układ nerwowy)
Wpłyń bezpośrednio na powięź naciskając masując i pieszcząc własne ciało.
Celibat za wszelką cenę.Nie onanizuj się , nadmiar energii rozprowadzisz powyższymi czynnościami.
Wpatruj się w przedmioty z małej odległości bez wysiłku , świadomość szczegółów otoczenia- receptą na wszystko.

powodzenia , liczy się tylko działanie , nudzisz się ? idź na spacer.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

chyba nabzdurałeś niechcąco :)
Solarius ma wszczepy i to dość mocne...
ja od siebie mu polecę

251-PL(FR) Adam - Duch w rodzinie
phpBB [video]

Cytuj:
Ktoś, kogo ciało fizyczne umarło, może próbować uczepić się krańców tego wymiaru, aby poczuć się "żywym » i aby nadal doświadczać ludzkiego życia w jego substytucie.
Podczas sesji hipnozy ezoterycznej Adama bezcielesna istota znajdująca się w energetycznej przestrzeni jednego z członków rodziny chce po prostu osiąść w jego ciele, które dopiero zaczyna swoje życie fizyczne. Zajęcie części ciała może przejawiać się na poziomie fizycznym przez nawracające objawy, takie jak: bóle głowy, nagminne zmęczenie lub, jak w przypadku Adama, przez pewne agresywne zachowania i fizyczne znaki bezpośrednio transponowane przez okupanta.

to jeden z Synów Oli

Ja to tak widzę,będąc na krawędzi bycia...tu

I w dacie wjebowzięcia jakiejś wyebanej w kosmos "dziewicy" :mrgreen:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]