Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 sty 2022, 0:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.
Doszedłem do wniosku iż powinienem założyć taki temat, póki co, nie ma go, a nikt nie wpadł na ten pomysł.
O co mianowicie chodzi.
Wiadomym jest że na DNA, na wszystko wpływają dźwięki. O eksperymentach tego typu słyszeliście, czytaliście, lub oglądaliście nie raz, jeżeli nie ... to odsyłam na ten link :

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=698.0

Słucham tych sekwencji dźwiękowych od stycznia, od marca dosyć często, a od maja praktycznie codziennie.
Jakie efekty ? Zobaczcie sami.
Poniżej, wklejam kilka tonacji dźwiękowych, których ja słucham. Na youtube jest tego mnóstwo, na internecie również co raz więcej się o tym pisze.

1 .
phpBB [video]

2.
phpBB [video]

3.
phpBB [video]

4. Mój ulubiony, maksymalnie uspokaja, lekki i przyjemny.
phpBB [video]

5. Drugi z moich ulubionych... polecam
phpBB [video]

6. Bardzo fajny.
phpBB [video]

7.
phpBB [video]

8.
phpBB [video]

Oraz wiele innych na youtube.

Dodam też dwa inne, których słucham...
1.
phpBB [video]

2.
phpBB [video]

Od razu do tych, którzy zaraz będą 'jęczeć' że to new age, że to szatańskie i inne tego typu opinie...
Dźwięki są przepuszczane przez oscyloskopy. Nie mają żadnych właściwości, o które się obawiacie.
Nie mniej jednak... nie namawiam przecież. Temat jest dla tych którzy chcą zobaczyć, posłuchać, wywnioskować, poczuć.
Poczytajcie komentarze pod filmikami, wielu użytkowników napisało o swoich doznaniach, część z nich słucha codziennie, relaksując się przy tym niezmiernie.

Ja lubię to, kto nie chce - NIE NAMAWIAM, zgodnie z zasadą wolnej woli.
Chciałem się podzielić czymś czego tutaj nie ma, a uważam, że może i ktoś w tym odnajdzie choć 10 minut spokoju w swoim codziennym życiu.

Wszelkie uwagi, opinie, komentarze... mile widziane.
Pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 maja 2010, 16:36 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
Ja lubię to, kto nie chce - NIE NAMAWIAM, zgodnie z zasadą wolnej woli.

Ja tez lubie i uwazam ze niektorym takie sluchanie moze pomagac w relaksacji czy nawet rozszezaniu swiadomosci.
Bo wszak wibracja i rezonans fal akustycznych jak wiemy i czujemy przedewszystkim bardzo dobrze odzialowuje na czlowieka w szczegolnosci jak jest oparty o zlota propocje (podzial).

Ja lubie jonatana goldmana :
phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Też tego czasami słucham ale tylko DNA Repair...

Life's a never ending wheel ...

Tez slucham DNA repair.

Fajnie Andromedan , że wrzuciłeś to.
Mnie najbardziej zainteresowały z tych dwa. Pierwszy to "Healing Overtone"-fajnie się po tym czułam, a drugi , wiadomo, DNA repair :) Oprócz, że namieszali nam w DNA :evil: , to jeszcze ja dostałam po przodkach pewne zmiany...kto wie....może uleczalne hehehhehehe :D Będę twardo słuchać :spoko:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Świetnie. Nie wszystkie znam, więc chętnie posłucham. Dziękuję. :bużki:

Najbardziej gra dla mojej duszy -love- :hi hi: Coś jest głębokiego w tych dźwiękach, dają poczucie błogości, stan spokoju,spełnienia. Skąd się wzięły? Jaka jest ich historia? Kto je stworzył?

Słucham Judy Satori już parę lat. Polecam przed snem, w samochodzie.
Praca z DNA niewątpliwia. Strona Judy http://www.thesoundoflight.com/
Kilkakrotnie odwiedzała Polskę.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Vangelis- Voices: mistyczna, natchniona, płyta wprost doskonała:

phpBB [video]
phpBB [video]

A tutaj Kwiaty Morza Ery-ten utwór wprost przenika mnie do głębi:
phpBB [video]

Pozytywne skutki słuchania dźwięków Solfeggio są ogromne. Bynajmniej ja czuję że przenikają całe moje ciało, wprowadzają w stan równowagi, opanowania. Natomiast kiedyś słuchałam sporo Vangelisa ale dziś już mnie tak nie zachwyca, w zasadzie rzadko do niego wracam.

jak kogos interesuje strona techniczna i naukowa tego zjawiska, to dr Len Horowitz duzo mowi o tym na wykladzie o DNA (na youtube jest z polskimi napisami). tak sie w sumie zapoznalam z tymi dzwiekami.

Master Mason * 3rd Degree

Bardzo dobry temat ! ! ! Patrząc po ulubionych kawałkach Andromedana, myślę, że coś uniwersalnego w nich jest. To są również moje ulubione. Przez wiele miesięcy słuchałem tych kawałków łącząc z ćwiczeniami oddechowymi. Rewelacja ! ! ! Efekty są super ! ! ! Przez kilka dobrych mięsięcy wręcz codziennie po godzinę, dwie. Czułem wręcz jak wszelkie bariery, ograniczenia, zasłony, opadają. Rozszeża się świadomość,percepcja. Było to tak wyraźnie odczuwalne. Widoczne są trwałe, pozytywne zmiany mentalne. Polecam każdemu ! ! !. Tak dr. Len Horowitz wyjaśnia wiele z technicznego punktu widzenia, dobrze jest się zapoznać z tym materiałem. Jest to cenna wiedzia na temat natury naszej rzeczywistośći. Muzyka od zawsze pełni ważną role w moim życiu. Teraz wiem dlaczgo. Bo to jest część życia właśnie. Dołączam kilka moich ulubinych. Jeżeli przypadnie wam do gustu, coś jeszcze wynajdę.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 16:24 przez Roberto, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

kasiya
Dziękuję za Song Of Lyra. Nie chcę opowiadać co czuję gdy słyszę to, szczególnie tej wersji pierwszej którą podałaś, bo skflasyfikujecie mnie jako potężnego wariata :wacko:
To istne arcydzieło, tak prawdziwe jakbym to znał wiecznie, niesie ostro wysoką wibrację we mnie. Nie wiem, jestem w jakimś wibracyjnym amoku.

Vangelis również niesamowity.

Chciałbym by ten temat był trochę inny, od tematu, gdzie wklejacie swoje ulubione piosenki ;)
Tematyka jest jasna zarazem :tak:

Dzięki za miłe komentarze. Nie spodziewałem się tylu.

Wklejajcie tu te piękne melodie, bo liczę, że w momencie konfliktów, czy zdenerwowania - będziecie zaglądać TU i wszystkie te uczucia - prysną :hi hi:

Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 15:41 przez The Lantian, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Wrzucam też coś wartego uwagi. Zedytuję później post dodając więcej.

phpBB [video]

Świetne.

@ Andromedan :)

Widząc Twój podpis już dawno myślałam o tym, żeby przesłać CI tę muzykę na pw
Płytę dostałam od Judy. Nie wiedziałam jak przesłać nagrania, nie jestem taki pc spec.
Gdy pierwszy raz słuchałam tej muzyki (szczególnie 1 kawałka)
to czułam się tak, jakbym to już dobrze znała, jak bym była w domu, cokolwiek to znaczy.
Rozumiem Cię dobrze.......
Wczoraj zauważyłam temat, więc zaczęłam szukać na YT i ......znalazłam!
Dopiero później zauważyłam, że to Ty założyłeś post.
Przypadków nie ma :tak:
Mam nadzieję, że inni też skorzystają z mocy tego przekazu.............
Pozdrawiam Cię serdecznie !

Andromedan,czy mogłbyś przybliżyć nieco temat tych dżwiękow,jak należy optymalnie z nich korzystać.
Nie ukrywam że jestem wielkim pasjonatem dżwięku a z tym spotykam się po raz pierwszy.Ogromnie mnie to ciekawi :tak:

http://www.youtube.com/watch?v=kK3fOoxy1wE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mTyskUb4wNk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rzpW7P83sb4&feature=related

Awatar użytkownika

sfath pisze:
Andromedan,czy mogłbyś przybliżyć nieco temat tych dżwiękow,jak należy optymalnie z nich korzystać.
Nie ukrywam że jestem wielkim pasjonatem dżwięku a z tym spotykam się po raz pierwszy.Ogromnie mnie to ciekawi :tak:

Generalnie wszystko powiedzmy... za potrzebą.
Trochę jest już tych Solfeggio w internecie, można dobrać sobie odpowiedni i słuchać w miarę potrzeby. Nie ma co słuchać na siłę uważam. Ja szedłem metodą progresji. Najpierw rzadko, później średnio, a od niedawna jadę codziennie, zależy, czasem 2-3 godziny leci nawet. Leżę sobie i słucham, wyłączam myśli, a jeżeli już przychodzą, to łatwiej z nimi powiedzmy " powalczyć " by odeszły.
Jest to uważam jakaś metoda treningu umysłu. Efekty widać po jakimś czasie, łatwiej wczuć się w medytację :tak: .
Uważam też że nie da się "przedawkować" z tymi dźwiękami, a im bardziej się wkręcamy tym łatwiej z nimi być np na co dzień. :tak:

Ja wiem jak to jest np uchwycić fajny kawałek z radia, Vivy, czy MTV i słuchać go non stop, katując aż się znudzi.
W przypadku takich nurtów muzycznych jakimi bez wąptienia są te dźwięki, czy wyżej podane przez kolegów i koleżanki utwory - nie nudzą się one i wraca się do nich w chwilach kiedy chce się zrelaksować za pomocą muzyki.
Bo nie wierzę że ktoś się relaksuje (mam na myśli TOTALNY SPOKÓJ DUCHA) przy punk-rocku, rocku, metalu, czy mocnej techniawce.
Także... wszystko z rozsądkiem. Rozpiski na to nie ma. Trzeba samemu ogarnąć ile Ci potrzeba w danym momencie :tak: takie jest moje zdanie i zdania np niektórych słuchaczy, którzy komentują na youtube.

kasiya
Dobrze że ta synchroniczność nastąpiła :hi hi: Ja też Cię pozdrawiam :spoko:

SpringGlory
Świetne kawałki, najprawdę miód na moje serce :)

A tu coś, co mam od dawna, też przypadkiem trafiłem. Oj te przypadki, te magiczne zbiegi okoliczności.

phpBB [video]

Odprężająca, mistyczna, przyjemna, głęboka nuta. A i fajne obrazy, dobrze dobrane do muzyki.

Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o pozytywne wibracje,

to polecam również muzykę klasyczną, może to trochę z innej beczki jak te kawałki wymienione wyżej, niemniej jednak działa z podobnym efektem :spox:

Na mojej osobie dźwięki skrzypiec wywołują podobną reakcję jak 528hz, choć może z ciut mniejszym efektem...

po prostu błogi spokój :drugged: ;)

pozdrawiam

Luc

oczywiscie ze klasyczna tez. ogromna sila oddzialywania.
organy koscielne np.-potezna wibracja. Bach wiedzial co robi.

Wielkie dzięki :)
Nie wiem czy znacie scenę ambient,psybient jeśli nie to chciałbym Wam przybliżyć trochę z tego gatunku.
Wiem że Pbsoft wie o co chodzi,lecz fajnie byłoby zainteresować też innych(nie ukrywam że ta muzyka jest moim oczkiem w głowie,sam też bawię się trochę takimi dżwiękami choć amatorsko).Pozwolę sobie wkleić parę linkow celem prezentacji.Muzyka nieco psychodeliczna ale myślę że także relaksacyjna(tak ją odbieram). :D

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=JKSCDmuD70Q

phpBB [video]

phpBB [video]

Poprawiłem błędnie dodane linki. Zapraszam powyżej.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

To też muzyka :tak: - Muzyka Kosmosu:

phpBB [video]

Cudowne

Awatar użytkownika

http://www.youtube.com/watch?v=ZaVRXSoj ... re=related

:bużki:

phpBB [video]

:spoko:

No to skoro już o dźwiękach, podzielę się tu swoim doświadczeniem, które mam przyjemność przeprowadzać właśnie drugi raz w życiu. Ale o tym zaraz.

Mój ulubieniec David Wilcock często powołuje się na badania jakiegoś japońskiego naukowca, który przepuszczał czyste, niezaburzone fale dźwiękowe przez wodę i przybierała ona różne formy na poziomie molekularnym- im wyższy ton, tym piękniejszy i bardziej złożony był wzór. Niedawno natrafiłam w księgarni na kolejne rozwinięcie tych badań, gdzie opublikowano zdjęcia wody pod wpływem słów wypowiadanych przez dzieci: kocham cię, jesteś mądry, jesteś dobry i nienawidzę cię, jesteś głupi. Różnica była oczywista- porządek i chaos.

O tych badaniach przeczytałam niedawno a mimo to jako kiełkująca mama, dwa lata temu, kiedy poczytałam o tym co i jak słyszy nienarodzone dziecko- poświęciłam 6 miesięcy ciąży na.... nieustanne nucenie Maluszkowi. Ponieważ mam okazję pracować w odmóżdżającym miejscu- nucenie nie wywołuje niczyich pytań- nuciłam całymi dniami- klasykę, ponadczasowe hity, z jakiegoś powodu ABBĘ i w sumie setki różnych melodii, przekonana, że dziecko słyszy i przyzwyczaja się do głosu mamy. Nasze dziecko urodziło się zdrowe i rozwija się nadspodziewanie szybko robiąc rzeczy, których nie robią dziewczynki w jej wieku, to fakt niezaprzeczalny. Przejawia swego rodzaju zamiłowanie do maminego nucenia, lubi muzykę i pięknie tańczy ale nie jestem w stanie powiedzieć, że to dlatego, że nuciłam przecież.

Jednak... po lekturze artykułów na temat wpływu dźwięków na DNA, wpadłam ostatnio na pomysł- przecież nucenie matki powoduje, że dźwięki rozchodzą się w płynach owodniowych! Jeśli woda przyjmuje piękne, harmonijne kształty na poziomie molekularnym, jaki wpływ ma to na namnażanie się komórek DNA w nowo rozwijającym się ciele płodu? Matka, która nuci czyste dźwięki i piękne melodie, z miłością i uczuciem musi mieć niesamowity wpływ na rozwój komórek. Przecież tam gdzie zygota składa się z kilkudziesięciu komórek, jeśli zacznie dzielić się DNA dostrojone w "piękny" sposób, jaki będzie efekt końcowy i dziecko urodzone z takim nastrojonym DNA?

I tu druga część eksperymentu- mam przyjemność wysiadywać drugie nasze Jajeczko, więc zaczęłam Mu śpiewać od najwcześniejszych tygodni. Z doświadczenia wiem, że nasza córeczka spała kiedy jej nuciłam, a przynajmniej siedziała cichutko, kiedy tylko przestawałam, awanturowała się i wierzgała jak młody łoś.

O wynikach eksperymentu poinformuję a tymczasem powiedzcie co sądzicie na ten temat?

PS. Chętnych do rozważań podpowiadam, że założyłam osobny temat w tej kategorii -"DNA i dźwięki, naturalne doświadczenie"

Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 20:34 przez Kokain, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Mam pytanie, czy znacie linki gdzie można sobie pobrać, nie próbki lecz całe utwory o różnych częstotliwościach nie formacie mp3 - bo to podobno nie odzwierciedlają moc i siłę drgań, tak na marginesie podobno jest muzyka do Synchronizacji czakr, jak pamiętam chyba płyta składa się z 13 utworów :)

Andromedan założył temat i się nie interesuje -jako opiekun powinien zamieścić takie info ;) Adrian zapewne z chęcią bym Ci pomogła ale jestem cienka w uszach jeśli chodzi o sprawy techniczno-komputerowe :D

Awatar użytkownika

No własnie, ja też byłabym zainteresowana tym, co zamieścił m.in. Andromedan w formie mp3.
Andromedan pisze, ze słucha tego kilka godzin dziennie - no chyba nie przy kompie :lol: . Ja bym z chęcią posłuchała tego, gdy już leżę w łożeczku przed zaśnięciem. Tak słucham właśnie nagrań do synchronizacji półkul mózgowych.
Bardzo proszę kogoś , kto się na tym zna :bukiet: , aby napisał, jak to przerobić, albo może jakieś linki z mp3, bo jak Monika - cienkam w te klocki ;)

Awatar użytkownika

Znalazłem coś takiego:

http://sourcevibrations.com/Downloads.html

niestety pobieranie całej płyty nie jest darmowe, ale za free można ściągnąć dźwięki dla poszczególnych czakr... może wystarczy na ten moment;)

mam nadzieję, że ktoś znajdzie coś innego... jak coś to wrzucajcie na forum :)

Luc

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]