Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 gru 2019, 4:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Witam czy może mi ktoś zauważył ze wieczorem samoloty zamiast rozpylać białe chemtrails rozpylają czaro niebieski. Dziś widziałem jak rozpyla ale zanim sięgnąłem po aparat to samolot ledwo było widać za innymi smugami tego samego koloru wiec zrobiłem foto tej smugi a pod nią cała reszta jest;) Kiedyś jak byłem w sklepie wieczorem to ostro rozpylali to wtedy to masakra była bo kolor był czarny tego pokazałem nawet właścicielowi sklepu ale takiemu to tylko w głowie chodzi aby sprzedać więcej towaru heh a szkoda.Daję foto z dzisiejszej obserwacji i zapraszam do wieczornych obserwacji tego

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 gru 2013, 17:30 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Ja też obserwowałam smugi chemtrails w innym kolorze, ale u mnie (Kraków), dwa dni temu, na mleczno-niebieskim niebie samoloty "rysowały" smugi różowe.
Nigdy czegoś takiego nie widziałam, ten róż był ostry, a widok niemal bajkowy.
Nawet pomyślałam, że opryski weszły w nową fazę.
Zaraz jednak zrobiło się ciemno i obserwacja stała się niemożliwa.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Pewnie nowa faza.
W projektach geoinżynierii było , z tego co wyczytałem , że były pomysły stosowania jakiś pyłów węglowych i siarkowych. Stąd czarne smugi.
Ale co do różowego koloru to nie mam pomysłu co to może być.
Czasem , o zachodzie słońca smugi miewały różowy kolor ale to w wyniku kąta padania światła słonecznego, ubogiego o zachodzie w widmo nadfioletu.
Co by nie było, "opylanie" staje się u nas coraz częstsze, nasilenie jest co prawda mniejsze niż w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech choć ci ostatni częstują nas swoim syfem ze względu na przewagę zachodnich wiatrów.

Ciekawe.... Dwa dni temu widzialam jedna smuge w takim wlasnie kolorze. Nigdy wczesniej takich smug nie widzialam. Mozliwe, ze zaczynaja pryskac czyms nowym/innym.

Pokażcie to ludziom jak pryskają to to nic ich to nie obchodzi stajemy się obojętni na wszystko tak jak ludzie idący na śmierć w obozach zagłady podczas 2 wojny ŚW. Trzeba pamiętać że życie jest naszym największym skarbem i trzeba walczyć o nie nawet w sytuacjach beznadziejnych;) zawsze wieczorami to rozpylają jak zachodzi słonce

Awatar użytkownika

Trzeba mówić o tym. Większość ludzkości woli nie wiedzieć że coś jest nie tak.
To woda na młyn NWO.
Jeśli więcej ludzi podniesie głowę patrząc w niebo tym lepiej.
Zbiorowa świadomość jest w rękach elit to trzeba zmienić

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Dzisiaj w górach (Beskid Śląski) z Malinowskiej Skały zobaczyliśmy taką smugę. Zwrócił mi na nią uwagę kolega.. nawet nie wiedziałem że interesuje się tym zagadnieniem. Dla pocieszenia byliśmy w 4 osoby i mieliśmy 100% frekwencję chemtrailsową! Zauważam że coraz więcej osób dostrzega to "zjawisko". Na dokładkę dodam, jeżeli ktoś chce się załamać to zapraszam na górskie szlaki - widać smugi w obrębie 100km. Istne apogeum. I foteczka:

Obrazek

Co do smugi w innym kolorze to rozpylali ją około 20 minut przed zachodem słońca wśród smug białych.

Ale większość ludzi nie rozróżnia normalnych chmur od smug rozpylanych przez samoloty heh. Ludzie dziś są ogłupiali wola iść na piwo i obejrzeć meczyk lub jakieś głupoty w telewizji ;)Mówiłem rożnym znajomym o tym zjawisku,ale ludzie wiedzą swoje bo np oglądają telewizje a tam nic o tym nie gadają;)Przestałem wiec rozmawiać o tym z innymi bo szkoda czasu i nerw ludzie myślą stereotypowo i po swojemu tylko garstka ludzi umie zauważyć pewne rzeczy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]