Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 sie 2019, 18:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Poronienia sa wynikiem smug chemicznych.
Chemtrails maja wiele zastosowan. Jednym z nich jest zmniejszanie liczby ludzi na swiecie poprzez powodowanie poronien.
Dlatego, ze dotknal mnie ten problem osobiscie, zaczelam sie blizej temu przygladac - dane sa zatrwazajace.
Wg. danych z UK 1 kobieta na 4 poroni w swoim zyciu chociaz raz a niektorzy lekarze mowia nawet o 50% poronien w stosunku do liczby ciaz.
Te dane sa straszne. Nie przypominam sobie aby kiedys poronienia byly tak czeste.

Pogooglowalam troche o danych z Polski i wedlug Dziennika Zachodniego tylko w wojewodztwie slaskim zarejestrowanych zostalo az 7,5 tysiaca poronien w 2012 roku.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/880992,poronienia-w-liczbach-dlaczego-matki-traca-swoje-dzieci-alarmujace-statystyki,2,id,t,sa.html

Ciezko jest znalezc konkretne dane na temat liczby poronien. Z tabelki z tej strony niby wynika, ze poronien samoistnych bylo mniej od 1990 do 2011 w Polsce ale nalezy pamietac iz liczba kobiet zachodzaych w ciaze zaczela malec:
http://www.poronienie.pl/warto-wiedziec/aspekt-medyczny/poronienie/poronienie-w-liczbach/
Tabelka urywa sie na 2002 roku...Nie ma danych o poronieniach po tej dacie.

Kiedy zaczelam czytac na forach historie kobiet, ktore poronily bylam w szoku, ze jest ich tak duzo. To sa dziesiatki tysiecy rocznie! I te liczby rosna!

Mialam taka mysl aby poprosic o dane poronien z mojego szpitala. Zrobila to inna kobieta, ktora pokazala wyniki na filmiku. Tendencja jest wzrostowa:
http://www.youtube.com/watch?v=hvUYf2jQJUo

Teraz wiem, ze zaczne sie starac o dziecko tylko wtedy kiedy wyjade z zasprejowanego Londynu, zamieszkam gdzies na lonie przyrody, wolnego od chemtrails. Niestety nie kazda kobieta moze sobie na to pozwolic...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 gru 2013, 15:58 
VIP Member
Awatar

W ogóle nic z tego nie wynika - brakuje danych liczbowych na przestrzeni czasu. Na związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy poronieniami a smugami nie przedstawiasz nawet poszlak.

A już całkowicie błędny jest pomysł na koniec - no bo przecież co by się w smugach nie znajdowało, to przecież rozpylając nikt wiejskiego-leśnego "łona natury" dobrotliwie nie omija.

Srebro koloidalne, zapper, medytacja - to są jakieś rozwiązania.
A na łono natury zawsze wyprowadzić się warto, tylko trzeba pamiętać, żeby sobie działko porządne przy domu postawić. Orgonowe w sensie.

Hough!

BlueDivine pisze:
W ogóle nic z tego nie wynika - brakuje danych liczbowych na przestrzeni czasu.

Na filmiku z youtube kobieta pokazuje wykaz ze szpitala z 5 ostatnich lat.

BlueDivine pisze:
Na związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy poronieniami a smugami nie przedstawiasz nawet poszlak.

Poszlaki - prosze bardzo. Poronienia nie byly tak "popularne" w okresie gdy nie pryskano nieba. Londyn/Anglia od paru lat jest bardzo intensywnie pryskany i liczba poronien rosnie. (nie pisze o Polsce bo nie wiem jak jest, nie mieszkam tam).
Ta kobieta zwrocila sie do szpitala i dostala konkretne liczby. Zastanawiajace jest, ze w necie nie moge znalezc ZADNYCH danych z UK. Nie ma zadnych wykresow, ktore by pokazywaly dane zebrane z kilku lat. DLACZEGO???
Zeby ludzie nie zaczeli sie zastanawiac dlaczego liczba poronien rosnie.
Podejrzewam, ze w ogole nie laczysz szkodliwosci chemtrails z np. rakiem i innymi chorobami?

BlueDivine pisze:
A już całkowicie błędny jest pomysł na koniec - no bo przecież co by się w smugach nie znajdowało, to przecież rozpylając nikt wiejskiego-leśnego "łona natury" dobrotliwie nie omija.

Widze, ze raczej nie obserwujesz nieba i zupelnie nie orientujesz sie gdzie najbardziej pryskaja. Najbardziej sa pryskane duze skupiska ludzi a wiec aglomeracje miejskie. Z moich obserwacji i mojego chlopaka wynika, ze polska wies (nie bede pisala konkretnej nazwy) nie jest pryskana. Nie wiem czy wcale, bo nie obserwowalam nieba dluzej niz 2-3 tygodnie ale na pewno rzadziej. Londyn np. jest pryskany co dzien. A wiec na wsi stezenie chemii ze smug jest o niebo mniejsze.

BlueDivine pisze:
Srebro koloidalne, zapper, medytacja - to są jakieś rozwiązania.

:D
Medytacja ma powstrzymac skutki chemtrails? :D
Zapper to dla mnie jakas sciema ale na pewno zastosuje metody na odtruwanie organizmu z tej strony:
http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly10_1.htm

O poronieniach i chemtrails mowil rowniez gosc w telewizji DI:
http://www.youtube.com/watch?v=TyqqeKBBr0g#t=549

Chemtrails zaczeto juz laczyc z zachorowaniami na Alzheimera ze wzgledu na wystepowanie w smugach aluminium, ktore kumuluje sie w mozgu. Nadejdzie i czas na badania, ktore polacza poronienia ze smugami dla takich niedowiarkow jak Ty.

PS.Mam zamiar zwrocic sie do mojego szpitala o dane poronien z ostatnich paru lat. Jak je dostane to na pewno zamieszcze zdjecie.

Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, 23:54 przez Femina, łącznie zmieniany 1 raz

Niedowiarków?
Czy "niedowarek" zalecałby działko orgonowe? Widać, że chyba nie wiesz co to "orgonowe" - skoro sobie robimy takie wrzutki.

Po prostu nie ma podstaw, żeby to łączyć. Liczba poronień, że rośnie, to możemy stwierdzić choćby intuicyjne, ale co z tego, skoro oprócz chemów wokół nas jest jeszcze smog elektromagnetyczny i odpady radioaktywne, żeby wymienić tylko dwa grube czynniki.
Ten pierwszy to rzecz oczywista, ten drugi nie dla wszystkich, a jednak. Okazuje się, że całkowicie legalnie odprowadza się odpady z elektrowni jądrowych do mórz, pod warunkiem, ze rura sięga ileśtam w dal. A Bałtyk jest najbardziej zanieczyszczonym radioaktywnie morzem.

Rzeczywiście - w angielskie niebo nie spoglądałam nigdy, ale polskie wygląda tak samo w Warszawie i we wsi nad Bugiem gdzie często spędzam wakacje.

Co Ci to da, że udowodnisz, że poronienia są od chemów? No właśnie - nic...

BlueDivine pisze:
Niedowiarków?
Czy "niedowarek" zalecałby działko orgonowe? Widać, że chyba nie wiesz co to "orgonowe" - skoro sobie robimy takie wrzutki.

Wiem, wiem. Juz zakupilam materialy do budowy dzialka.

BlueDivine pisze:
ale polskie wygląda tak samo w Warszawie i we wsi nad Bugiem gdzie często spędzam wakacje.

Moje spostrzezenia sa zupelnie inne.

BlueDivine pisze:
Co Ci to da, że udowodnisz, że poronienia są od chemów? No właśnie - nic...

Czyli wedlug Ciebie nie warto udowadniac polaczenia smug chemicznych z roznymi chorobami czy poronieniami? Dlaczego tak uwazasz?

Nie bede juz sie ustosunkowywala do Twoich wypowiedzi poniewaz intuicyjnie wyczuwam, ze nie masz uczciwych intencji wypowiadajac sie na tym forum. Osoba ktora wie o chemtrails nie bedzie w ten sposob pisala. Podejrzewam, ze nie jestes osoba, ktora zglebila temat i jest przebudzona, ma otwarty umysl. Tak jakos trolem mi zalatujesz.

Femina pisze:
intuicyjnie wyczuwam, ze nie masz uczciwych intencji wypowiadajac sie na tym forum. Osoba ktora wie o chemtrails nie bedzie w ten sposob pisala. Podejrzewam, ze nie jestes osoba, ktora zglebila temat i jest przebudzona, ma otwarty umysl. Tak jakos trolem mi zalatujesz.

Śmieszne. A intuicja Twa zdaje się trącona fluorem i aluminium.
Przejrzyj sobie moje posty - typowy intensywny troling uprawiam go tutaj już ze 2 lata.

Ale mimo to odpowiem Ci dlaczego uważam, że nie ma sensu udowadniać czy od chemów, czy od innych zanieczyszczeń ludzie mają się ogólnie źle.

Bo cały nowoczesny świat jest wywróceniem porządku i zaprzeczeniem natury, nie tylko chemy. Zdecydowanie lepiej poświęcić czas i energię na odsunięcie się od niego niż na walkę z nim. Czy lepiej Ci będzie, gdy zbudujesz własny azyl, będziesz medytować, przytulać psy, koty, dzieci i ukochanego, czy wtedy kiedy udowodnisz coś i znajdziesz winnego?

-- 17 gru 2013, 00:22 --

dokładnie 2 lata - dziś rocznica!

"Kiedyś ludzie mieli wartości i ideały za które walczyli i umierali" - JKM, a teraz:
Cytuj:
Czy lepiej Ci będzie, gdy zbudujesz własny azyl, będziesz medytować, przytulać psy, koty, dzieci i ukochanego, czy wtedy kiedy udowodnisz coś i znajdziesz winnego?

:bangheadwall:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Wojenki ego, subiektywność ocen, dopasowywanie obserwacji do założonej tezy....
To wszystko na tym forum było, jest i będzie nadal.
Zresztą nie tylko tu.

BlueDivine pisze:
Ale można działać tak jakby wszystkie te wersje były prawdziwe i jednocześnie mieć tak dobre życie jakby żadna z nich nie była.

Dokładnie tak - minimalizacja ryzyka, neutralizacja zagrożeń.
Oczywiście na tyle, na ile możemy i chcemy to robić.
A jak jeszcze przy okazji naszych działań zaszkodzimy szkodnikom, to już w ogóle będzie znakomicie! :cwaniak:

:hejka:

MaksK - dziękuję.

Chociaż usunęłam post, który zdążyłeś zacytować.
Ale akurat ten cytat był chyba jedynym fragmentem wartym uwiecznienia;)
pozdrawiam!

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Na polskiej wsi też pryskają. Nie ma cudów. Mam ciekawą kolekcję zdjęć. A kiedy zwiększają intensywność "sprejowania" to od razu mam jakieś takie dziwne uczucie otumanienia w głowie, pogorszoną koncentrację i duży ucisk na gałki oczne.

Awatar użytkownika

Kilka razy o tym pisałem - jeden z ukrytych celów rozpylania aluminium w stratosferze to deformacja i/lub ekranowanie wpływu jakichś zakresów promieniowania słonecznego, które wpływają na działanie naszych ciał.

Nie wiem dlaczego wydaje się takim egzotycznym pogląd, że nasze Słońce może nas transformować fizycznie i duchowo.

Dla przemyślenia - wpływ Słońca na materię:
http://davidicke.pl/forum/tajemnicze-czastki-emitowane-przez-slonce-zmieniaja-materie-t11383.html

:hejka:

Pare tygodni temu wyslalam list z prosba o wyslanie mi konkretnych danych z ostatnich 10 lat dotyczacych poronien w moim szpitalu.
Chcialam sprawdzic czy, tak jak w przypadku kobiety z filmiku z poczatku watku, liczby beda rosnace.
Niestety dane nie potwierdzily moich przypuszczen. Zdjecie z tabelka wkleilam.

Pomimo to i tak jest zastanawiajace dlaczego nie prowadzi sie statystyk poronien?
Probowalam szukac konkretnych liczb na temat poronien w Polsce ale niestety nie znalazlam. Przegladnelam raport GUS-u "Sytuacja demograficzna Polski 2005-2006" (dane porownawcze pokrywaly kilkanascie lat) ale nie ma zadnych konretnych liczb, wykresow itp na ten temat. Dla mnie jest to dosyc dziwne.
No ale coz, dane nie musza byc wiarygodne, mozna nimi manipulowac a to co mi wyslali wcale nie musi byc prawda...

A tak a propos, to jako obywatele korzystajmy czesciej z prawa jakie daje nam ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej i zadawajmy wladzy pytania. Ja skorzystalam z tego prawa jakie mam w UK, nazywa sie to Freedom of information act, jakby ktos chcial sie o cos zapytac.

Pytajmy sie, to bedzie im trudniej przed nami ukrywac prawde.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]