Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 0:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Śmietnik DNA"
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ludzkie DNA jest biologicznym internetem i to nadrzędnym w wielu aspektach w porównaniu z tym sztucznie stworzonym. Ostatnie rosyjskie odkrycia naukowe w sposób bezpośredni lub pośredni wyjaśniają fenomena, takie jak jasnowidzenie, intuicje, spontaniczne i zdalne akty uzdrawiania, samouzdrawianie, techniki afirmacyjne, niezwykłe światła/aury wokół ludzi (zwłaszcza duchowych mistrzów), wpływy umysłu na wzorce pogodowe i wiele, wiele więcej.
Na dodatek, istnieje ewidencja odnośnie zupełnie nowego typu medycyny, w której można wpływać na DNA
i zmieniać jego program poprzez słowa i częstotliwości BEZ przycinania i zastępowania pojedynczych genów. Jedynie 10% naszego DNA używane bywa do budowy białek. A to właśnie ta część DNA jest przedmiotem zainteresowania zachodnich naukowców i jest ona badana i kategoryzowana. Pozostałe 90% uważane jest za "śmietnik DNA". (...)

http://alternatywa.com/modules.php?name ... e&sid=2492 !!!

edit mod tw 16.01.2010 16:22
Popraw link!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: "Śmietnik DNA"
: 16 sty 2010, 14:44 
VIP Member
Awatar

Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy to "naukoffcy" wyrzucają perły na śmietnik.
Dla nich 90% ciemnej materii to też "ciemna masa" - nawet do nich pasuje :so:

Jacy "naukoffcy" takie ich podejście do tego czego sami nie pojmują.
Pamiętacie: efekt obserwatora i wpływa na wynik obserwacji :ninja:
jaka akcja - taka reakcja.

Czas wyrzuci takich na... śmietnik historii.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jeżeli wiadomość pochodzi z GW, to można mieć jak najgorsze podejrzenia. Niezależnie od tego, czy to prawda czy nie - tego rodzaju informacja wpisuje się w przygotowanie ideologiczne do projektu BlueBeam, a jeżeli ktoś jest tym zaskoczony, to chętnie służę wyjaśnieniem. Ta informacja - co prawda nie wprost - ale jakby odbiera monopol panu B. na stworzenie człowieka, co zmierza do podważenia podstaw 3 religii monoteistycznych - patrz p. 1 projektu. No bo po co nagłaśnia się tego rodzaju informację? Czy przeciętni oglądacze, słuchacze czy czytelnicy "merdiów" aż tak interesują się genetyką? Nie żal mi tych religii, ale skutki tego projektu mogą dotyczyć nas wszystkich - czy wierzymy w cokolwiek, czy nie.

Natomiast co do Alternatywy - kiedyś byłem aktywnym użytkownikiem tego forum, ale jakieś 3 lata temu odszedłem, gdy zaczął się terror politycznej poprawności racjonalistów i ateistów. Teraz wszedłem (login jeszcze działał) tylko po to, aby zobaczyć ten temat podany w linku wyżej, ale jak zobaczyłem te głupawe komentarze, to zaraz uciekłem z powrotem. Nic się tam nie zmieniło przez 3 lata - nawet te kukiełkowe animowane awatary.

Edit:
Może to powinno znależć się w kąciku "Humor", ale niech Administracja wybaczy mi ten mały offtop - otóż w nagłówku witryny GW zawierającej omawiany artykuł znajduje się test na inteligencję dla gojów:
Obrazek
Już my wiemy, kto to jest te 4% populacji, należących do "najbardziej wartościowego" narodu - dla nich żaden mur ani labirynt niestraszny. :P

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dodał bym jeszcze tutaj ten kawałek co Radek wkleił w temacie: http://davidicke.pl/forum/post13775.html#p13775

ehh.. twardogłowi ignoranci śmietnik widzą we wszystkim czego nie rozumieją, począwszy od wszechświata (chaos i rozpiździel :P ) a na nieznanych sekwencjach dna skończywszy. Nie dał bym sobie tych śmieciowych dna wyciąć tylko dlatego, że nie wiadomo po co one tam jest z tego też powodu nie mam zamiaru objadać się owocami w ten sposób upośledzanymi ometkowanymi popularnie jako GMO. Na szczęście coraz mniej takich w świecie nauki, aczkolwiek nadal za dużo.
Peter Russell powiedział - Rewolucja w nauce nie odbywa się dla tego, że nowe pokolenia wprowadzają radykalne sposoby myślenia, a dla tego, że zatwardziali w starych schematach konserwatywni naukowcy w końcu umierają.

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Znalazłem to info wczoraj ale "obwąchałem" i okrążyłem to jako coś bezwartościowego dla mnie.
http://wolnemedia.net/?p=19442

Easy,teraz to każdy kto się z spotkał z tą zagadką wie jak przejść labirynt,wystarczy nie iść prostym i pewnie dobrze oświetlonym korytarzem ale rozejrzeć się wokoło. :D

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

dam rade ten labirnt przejśc jak go przeskoczę

Life's a never ending wheel ...

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Labirynty zawsze się rozwiązuje od tyły. DNA śmietnik może na razie nie znamy tylko funkcji pozostałych 90%

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]