Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lis 2017, 3:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SMIECH
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Mowi sie,ze smiech to zdrowie. I jest duzo w tym prawdy, a moze nawet cala prawda. Na wesolych miejscach nie osadzaja sie zablokowania.

Pamietacie z dziecinstwa jak smialiscie sie do rozpuku i nie mogliscie przestac? Pamietacie lekkosc tego smiechu, tak jakby ktos w podbrzuszu odkorkowal szampana i bombelki unosily sie w gore? :szampan: I pamietacie te karcace spojrzenia doroslych?

Jest w podbrzuszu taki punkt, punkt smiechu. U wiekszosci doroslych jest zablokowany. Czy nie czas zeby odblokowac go i dokonac zemsty na wladcach matrixa i po prostu sie smiac z wielu tych niedorzecznosci matrixowych? :hura: Powaga nie znosi smiechu, a ci od matrixa sa zawsze powazni, choc nieraz moga ja pokrywac jakims wymuszonym, przyklejonym usmiechem.

To co spowodowalo zablokowanie tego punktu smiechu to rozne przekonania i odczucia z nimi zwiazane.
Mozemy sie pobawic i pisac wszystkie przekonania, ktore kojarza Wam sie ze smiechem.

Ja znalazlam takie:
- Nie wypada sie smiac bez powodu, bo ktos moze pomyslec, ze sie z niego smieje.
-Kto w piatek sie smieje, ten w niedziele lzy leje.
-Nie smiej sie dziadku z czyjegos wypadku. Dziadek sie smial i to samo mial.
-Nie smiej sie tak glupio.
-Nie wypada sie smiac na pogrzebie.
-Nie wypada sie smiac w obecnosci chorego.

-- 04 paź 2017, 11:33 --

Smiech bombelkowy nalezy do swiata dziecka i jest niebezpieczny w swiecie matrixa. W matrixie zycie trzeba brac na powaznie a nie z przymrozeniem oka. Smiech podwaza pozycje autorytetow. Odblokujesz smiech i depresja zniknie. Jak bedzie czul sie lekarz zapisujacy prochy? Jego autorytet zostanie podwazony.
Jak bedzie czula sie matka, ktora tyle wysilku wlozyla, zeby cie wychowac, a ty nie przyjmujesz tych nauk do siebie tylko sie smiejesz? To calkowity brak szacunku dla autorytetow. W matrixie trzeba sluchac autorytetow jak dupa grzmotu i wszystko z szacunkiem brac do siebie, brac w siebie.

Przekonania:
-Zycie trzeba brac na powaznie.
-Nie mozna brac zycia z przymrozeniem oka (zakaz)
-Nie mozna podwazac pozycji autorytetow (zakaz)

Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni.

-- 04 paź 2017, 12:15 --

Nasze ciala, ciala czlowieka sa jak radio. Caly problem czlowieka polega na tym, ze dal sobie odebrac prawo wybierania i nastawiania stacji nadawczych samemu. Wladcy matrixa to robia za niego. I jak mu raz za razem beda puszczac stacje z np. depresja to uwierzy ze ma depresje, bedzie sie identyfikowal z czlowiekiem z depresja, ja juz taki jestem.

Jezus mowil, ze trzeba stac sie jak dziecko.
Dlaczego nie mozna nam wybierac stacji nadawczych pochodzacych ze swiatow, ktore nadaja to wszystko co jest aspektami dziecka?
Tylko dlatego, ze uwierzylismy w to, ze sami nie mozemy, nie potrafimy, ze do tego potrzeba jakich nadnaturalnych mocy...
Sami pod presja wyrzeklismy sie tego prawa, ale mozemy je sobie spowrotem przywrocic.

-- 04 paź 2017, 12:38 --

Dopoki nie przywrocimy sobie prawa do samodzielnego wybierania stacji nadawczych, to matrix bedzie na nas zyrowal, bedzie nam podsuwal uzalezniajace surogaty.
Nie nastawisz sobie sam stacji nadawczej z radoscia i smiechem to matrix podsunie ci surogat radosci. Moze nowysamochod, moze nowa sukienka, moze nowa zona....Pocieszysz sie chwile, a matrix ma juz w zanadrzu cos nowego, zebys sie tylko zalapywal na te surogaty radosci.
To co swoje, prawdziwe dalismy sobie odebrac. Zablokowalismy stacje nadawcza, bo nam wmowiono, ze jest bee. I zamiast cieszyc i smiac sie bez powodu, dostajemy od matrixa powody do radosci, do smiechu. Ale najpierw musisz sobie na to ciezko zapracowac, bo w matrixie nie ma nic za darmo. A my mamy w sobie to wszystko co matrix chce nam zaofiarowac, za darmo i nieporownywalnie lepsze. Matrix nie sprzedaje nam rzeczy, on sprzedaje nam uczucia zwiazanymi z tymi rzeczami.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: SMIECH
: 04 paź 2017, 0:21 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: SMIECH
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Śmiech :hura:, to też dobry temat, bo śmiech to zdrowie, tak mówimy wszyscy, ale jakoś mało ludzi się śmieje. Gdy się śmiejemy to dotleniamy nasze komórki, dlatego śmiech to zdrowie. Nie wiem jak Wy, ale ja często się śmieję i żartuję , bo życie jest również wesołe, nie musimy być ciągle poważni :hura:

Witam; Ja też przyłączam się do tego programu [ śmiech to zdrowie ].Pamiętam czasy że śmieliśmy się często i gęsto ,nie wiadomo z czego. Nawet za komuny kiedy nic nie było w sklepach,ale śmiech był, i kawały były na co dzień. Łatwiej było znieść uciążliwości dnia codziennego. A dzisiaj wszyscy jacyś tacy ponurzy ,zamyśleni, nie obecni. Jednak chyba mamy z matriksem do czynienia. Jesteśmy zdalnie kierowani – sterowani. Brakuje mnie osobiście tego spontanicznego śmiechu. Na samą myśl robi się cieplej na duszy. Chyba odkurzę jakieś stare kawały,i będę próbował znajomym ponownie sprzedać. Pomysł jest kapitalny. Więc wprowadźmy go w życie.Pozdrawiam. :pisze:
Przychodzi pracownik do dyrektora: 
- Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ interesują się mną cztery poważne firmy. 
- A mogę wiedzieć jakie to? - pyta dyrektor. 
- Elektrownia, gazownia, urząd skarbowy i wodociągi

Awatar użytkownika

Radość , to raczej trzeba mieć w sobie, nie da się wyreżyserować , nie ma wtedy czegoś takiego ,że nie wypada się śmiac .
Ta radość ducha idzie z głębi serca , tryska jak soczysta pomarańcza , zaraża , jest w stanie "rozbroić " każdego gbura' Albo to jest w tobie albo nie .

Idziesz ulicą z uśmiechem na twarzy , wyczuwasz innych podobnych do siebie , wymieniasz usmiech za uśmiech jak całus . Czujesz doładowanie .

Jedziesz samochodem, widzisz kogoś obok w drugim aucie z usmiechem na twarzy, na skrzyzowaniu i jak sieć neuronowa, na danej ulicy w okreslonym czasie zbierasz dodatnie ładunki

Nawet jak się w dupę mocno dostanie od losu , podnosisz się i jak dzielny żolnierz zamykasz za sobą drzwi terroru, obłudy .
Wyzwalasz się , bo masz świadomość , BO CHCESZ ...Bo wiesz i czujesz, że spotkasz za chwilę bratnią duszę . CZUJESZ TO

Nawet jak w dzieciństwie nie miałes lekko ,bo większość się załamie .

Ktos powie- programy , nie da się . To tez nastawienie .
Tak, ale jak zdajesz sobie sprawę i wiesz i nie chcesz w tym tkwić i chcesz dla siebie dobrze nawet nie to ,że chcesz , bardziej czujesz to (ale dalej masz to w sobie - "radość " i łatwiej ci przez to całe bagno przejść ), łamiesz programy i pielęgnujesz to .
Tą miłość i pogodę ducha masz , WZRASTASZ. Może to też program a moze swiadomość i wyzwolenie
Cieszysz się każdym dniem,masz swiadomość ,że życie w tej skórze i na tym ziemskim padole masz jedno .
Ten sposób bycia i tą radość płynącą z serca , do wszystkiego , do życia, do ludzi MASZ , bo jesteś wolny i chcesz się czuć dobrze ze sobą i z innymi (NIELICZNYMI) Ty decydujesz ...

Ktoś powie ale ludzie to s.... syny . Tak i co z tego ? Są tacy i "anielskie" , bratnie dusze .
Czy sk...synom trzeba współczuć ? Nie ... zostawić... oni mają swój matrix , nie analizowac , szkoda energii.
Ot tak ode mnie ;)

Awatar użytkownika

tomasz.wojcik4 pisze:
Witam; Ja też przyłączam się do tego programu [ śmiech to zdrowie ].Pamiętam czasy że śmieliśmy się często i gęsto ,nie wiadomo z czego. Nawet za komuny kiedy nic nie było w sklepach,ale śmiech był, i kawały były na co dzień. Łatwiej było znieść uciążliwości dnia codziennego. A dzisiaj wszyscy jacyś tacy ponurzy ,zamyśleni, nie obecni. Jednak chyba mamy z matriksem do czynienia. Jesteśmy zdalnie kierowani – sterowani. Brakuje mnie osobiście tego spontanicznego śmiechu. Na samą myśl robi się cieplej na duszy. Chyba odkurzę jakieś stare kawały,i będę próbował znajomym ponownie sprzedać. Pomysł jest kapitalny. Więc wprowadźmy go w życie.Pozdrawiam. :pisze:
Przychodzi pracownik do dyrektora: 
- Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ interesują się mną cztery poważne firmy. 
- A mogę wiedzieć jakie to? - pyta dyrektor. 
- Elektrownia, gazownia, urząd skarbowy i wodociągi

No to się posmiałam :hura:

-- 01 lis 2017, 11:48 --

Indianka ma rację . Tak, trzeba mieć naturę wesołka, sporo ludzi to ponuraki, ale jak się uśmiechacie to ludzie tak samo reagują. Reakcja jest ważna np. na ludzi zbulwersowanych , oni też mogą zacząć się śmiać. Kiedyś innemu kierowcy pokazałam język i uśmiech , odpowiedział mi uśmiechem , a jakbym pokazała mu sławetny palec to byłaby awantura. Ja lubię się śmiać , ale czasami to aż mi łzy lecą z oczu ze śmiechu, no co?, życzę wszystkim uśmiechu na co dzień. Myślę, ale jakoś żaden kawał nie przychodzi mi do głowy :bezradny: :haha:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]