Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Załącznik:
1.jpg

Załącznik:
2.jpg

Słońce bawi się i manifestuje przed nami swoją obecność.
Każda nasza interpretacja tego co tworzy przed nami rzeczywistość jest obrazem naszych myśli i staje się materią.
Co mogło stworzyć to zjawisko i jak piękna jest tajemnica jaką niesie każde przesłanie.
Różne mogą być wasze interpretacje ale korzystając właśnie z mocy własnej świadomości tworzycie obraz was samych. Niech to światło będzie iskrą w tworzeniu...

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 paź 2010, 12:34 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

W wierzeniach Ameryki Południowej i Środkowej były najwyraźniejsze odniesienia do Słońca jako nauczyciela świadomości. Jego przejawem na Ziemi było złoto. Oczywiście w innych kulturach, nawet w naszej europejskiej podobnie. Choćby średniowieczna astrologia (wywodząca się z Sumeru oczywiście) i alchemia łączyły złoto i Słońce.

Wpatrywałem się w Słońce, zastanawiałem się co oznaczało stwierdzenie Barbary Marciniak, że Słońce zawiera najwyższy poziom szamańskiej wiedzy, dopóki nie poznałem "teorii elektrycznej wszechświata" i jego budowy fraktalnej. Jedno centrum fraktala zasila następne centra, "poniżej". W wypadku galaktyk, ich centrum zasila życiem wszystkie gwiazdy, podobnie jak gwiazdy są źródłem dla ich układów planetarnych. Fraktal, fraktal, fraktal....

Generalnie jeśli chodzi o energie świadomości dostępne współczesnemu człowiekowi wyróżniam wibrację Centrum Galaktyki (Hunab Ku wg Majów), które zasila energią, życiem i świadomością nasze Słońce. Następnie Słońce promieniuje cząstką tej energii do naszego świata - Ziemi. Stąd Słońce jest naszym nauczycielem życia, energii i świadomości w tym fraktalu.

Pomijając zdolność niektórych ludzi do bezpośredniego połączenia się z centrum Galaktyki... Zresztą i tak myślę, że bez Słońca nie byłoby to możliwe, tak więc całkowicie zgadzam się z tezą i tytułem tego tematu!!! :tak: :tak: :tak:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

thozo jesteś wielki, dziękuje że jesteś. Informacje zawarte w słońcu dają początek wszystkiemu. Cały wszechświat wibruje i przekazuje fraktalnie, nieskończenie treść życia. Wielokrotnie zaczytywałem się w tematyce Hunab Ku , wiedzy starożytnych kultur i zwracania szczególnej uwagi jaką poświęcali najwyższemu bóstwu jakim jest dla naszej planety Słońce. Jego najmniejsza cząstka imploduje się w naszych ciałach, by móc eksplodować najczystszym przejawem radości istnienia. Radość ta oddziaływuje na wszystko dookoła w ten sposób implodując w sobie ładunek radości który z kolei eksploduje materializując uczucie miłości. Kręci mi się w głowie:)

Kiedy-ś :słonko: było Bogiem.

:słonko: to gigantyczny procesor energoinformacyjny przekazujący program z centrum galaktyki hunab-ku.

Misja pisze:
... Z całą pewnością wiesz, że wzór Wszechświata wymaga, aby dziewięć planet krążyło wokół :słonko: . Z kolei :słonko: te krążą wokół większego :słonko:, które stanowi jądro dla dziewięciu takich :słonko: i ich dziewięciu planet. Ciągnie się to tak aż do centrum Wszechświata, skąd wziął swój początek wybuch, który Anglicy nazwali "Big Bang". ...

ps.
Prawie jak zapis hieroglificzny. :hura:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]