Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 maja 2019, 9:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Obywatelskie przesłuchanie (Citizen Hearing) w Waszyngtonie - 29.04.2013
Opublikowano 29 kwi 2013

Łukasz Bartoszewicz i Janusz Zagórski o Citizen Hearing w Waszyngtonie,
a w tle zdjęcia na żywo z przesłuchań.

phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=xbPI4ennpoc
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=xbPI4ennpoc

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 maja 2013, 11:29 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

http://innemedium.pl/wiadomosc/w-waszyngtonie-trwa-konferencja-o-ufo-czy-moze-przyniesc-dowody-istnienia-obcych

phpBB [video]

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Mała pobudka jak widzę w tym sprawozdaniu - Zagórski i Sharma nie są tacy ufni co do ujawnienia i całych tych spotkań, "fachowców" itd., a tak spisywałeś ich na straty redmuluc 8-) będzie z tego chleb jeszcze , uważam :spoko:
Postawili dobre pytanie :
Kto jeśli już dojdzie do mega manifestacji, wyjdzie jako wiarygodny "człowiek" (dobre sobie hehe) - i powiadomi ludzkość o istnieniu i obecności istot pozaziemskich w naszej historii i obecnych czasach.
Odpowiedź jest prosta : Nikt nie jest wiarygodny.

Moje obawy, a raczej pewność że ten cały Sirius i Citizen - nic takiego nie ujawnią - sprawdziły się. Ta banda agentów jest śmieszna. Inna sprawa to to, że i tak... - są w stanie zorganizować event w którym być może (!) są wiarygodne osoby, które nie miały kontaktu z militarnymi, a takich "mówców" to troszeczkę tam pewnie było w tym Citizen Hearing.
To jest banda hipokrytów - dla hipokrytów.

Tylu ludzi w temacie, tylu wpływowych zdaje się, a i tak nic nie robią by szło do przodu z informacjami, żadnych konkretnych ujawnień, np. działania napędów UFO, budowy UFO, brak zdjęć prawdziwych kosmitów, brak czegokolwiek co mogłoby wstrząsnąć tym światem. Światem dlatego, bo na tym świecie jeszcze sporo osób ma ten temat głęboko w poważaniu, oraz ignoruje to wszystko, albo nic nie wie zupełnie i nie słyszało. A jak się zacznie naprawdę mocno o tym mówić wszędzie - stworzy się rodzaj presji na agenturach tych w usa i poza nimi.

Tam te służby specjalne które się tym zajmują od dziesięcioleci - muszą wymieniać pokolenia "mówców" i innych kontaktowców - dla swoich celów, by móc kontrolować co się mówi, co się pokazuje, gdzie i komu. I to być może się dzieje na naszych oczach. Tacy jak Bob Dean, Paul Hellyer i paru innych już w sędziwym wieku - zostają wymieniani na innych "pionierów" .

Swoją drogą Steve Bassett to w ogóle komediant jest.
Chciałbym by odpowiedział wprost na konkretne pytania np o napędy, o to co wie, budowę ufo, zdjęcia, nazwiska ew. kosmitów pracujących w rządach itp. Ale nawet on by się zasłaniał pajac.
Dr. Michael Salla PhD - kolejny - od wielu wielu lat organizator w tych sprawach jak Bassett - a nic jeszcze konkretnego nie ujawnił, poza paroma kontaktowcami.

I to mają być pionierzy ?
np tacy jak Friedman który też nic konkretnego nie mówi i zasłania się ?
Wolne żarty.

No nic, zostało poczekać na tłumaczenia z tej pseudo-konferencji. Zapewne będą ciekawe wypowiedzi, ale słowa to nie dowód, a żeby przekonać ludzi nieprzekonanych - należy przedstawiać dowody rzeczowe.

Swoją drogą - jak byśmy mieszkali dajmy na to w USA, to forum byłoby w USA, wszyscy Wy, Ja - znajdowali się tam - to byśmy inaczej dyskutowali, więcej tego byśmy znali, natomiast w naszym polskim światku który relacjonuje to wszystko - nie nadążamy za wydarzeniami w USA chociażby gdzie manifestacje UFO to chleb powszedni. U nas w Polsce nad miastami nie pokazują się przecież obiekty aż tak jak tam, stąd też świadomość tutaj a tam - jest na nieco innym poziomie i ma inne szanse się rozwijać niż tutaj w tym zaścianku.

Pozdrawiam.

2 Living ETs Working with US Government

Paul Hellyer, former Minister of Defense of Canada reveals:

- Some ETs Species who have visited and still visit Earth: Zeta Reticuli , Pleiadians, Orions ETs,

- Tall Whites living on US Airforce Property

- CABAL: Military Industrial Complex, Builderbergs, Cartels

- Shadow Governments, Ruling Elite, Rockerfellers, Bush etc.

Disclosure 2.0

http://vimeo.com/65430488

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Hmmm....

Z jednej strony gość otwarcie i publicznie mówi o rzeczach znanych nam z tego forum, z drugiej jednak...

Istoty pozaziemskie traktuje jako boskich posłańców, niezależnie od ich agendy bliższych jakiemuś metawymiarowi istnienia, co podjeżdża mi i wielu komentatorom służalczością wobec innej rasy.

Mówi też o istnieniu źródeł wolnej, czystej i darmowej energii, a jednak niemal na jednym oddechu twierdzi, że mamy 10 lat aby powstrzymać globalne ocieplenie....

No i wypowiedź o Złotej Zasadzie jako fundamencie naszej przyszłej duchowej egzystencji trąci mnie osobiście zwykłą naiwnością.

Cieszę się, że dyskusje na takie tematy zaczynają się pojawiać dla szerszego grona odbiorców, ale mam przeczucie, że ewentualne disclosure zrobiłoby niezły burdel w głowach sheeple. Za duży do ogarnięcia (zresztą jak i obecny), aby się połapać, że truth is not out there, tylko within here

Wiecie dlaczego wojsko robi ujawnienie z Rządem...? Jak to się mówi...ręka rękę myje...to bardzo proste...i takie słowiańskie :język: Sami swoi ..ale do rzeczy...

Skoro to ujawnienie to dlaczego nie zaproszono np Jack Shulmana ? szefa American Computer Company ? DLACZEGO ? :wacko:

Cytuj:
To trochę zapomniana historia, choć słowo zapomniana raczej tutaj nie bardzo pasuje,..to wymazana historia z internetu z 1999 roku i pamiętam tą niewiarygodną aferę. Postanowiłem ją Wam przypomnieć.
Nie znajdziecie już o tym wydarzeniu informacji w internecie, pamiętam zdjęcia tego dysku 12THz , pamiętam screeny ekranów ze strony AAC , teraz dzięki sumiennemu czyszczeniu śladów - nie ma prawie nic.
Pamiętam zdjęcia stacji dokującej i opis z numerem patentu przeznaczonego urządzenia do sprzedaży w ofercie sklepu AAC, ..my nadal myślimy że jakiś żałosny procesor czterordzeniowy to cud techniki - chyba jest dobry dla takich jaskiniowców jak my. Prawda ?
Jeśli chcecie się dowiedzieć czym jest słynny T_CAP czyli Kondensator Transferowy lub czemu komputer powinien mieć nazwę PC (Pattern Creator) czyli Kreator Wzorców ? Zapraszam do przeczytania tego artykułu.

Odczyt wygłoszony podczas Kongresu Nauk Globalnych (Global Sciences Congress). który odbył się na Florydzie w dniach 11-17 marca 1999 roku.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/265-odtwarzanie-technologii-obcych-istot.html

https://sites.google.com/site/alientechnologymkh/reverse-engineering

Dlaczego Greer NIGDY SIĘ TYM NIE ZAINTERESOWAŁ !!!?

Ciekawe jest to zdanie...

Cytuj:
Najprawdopodobniej senator Kennedy był jednym ze sponsorów tych badań i jak widać senatorzy i kongresmani nie podzielają poglądów Departamentu Obrony i sił powietrznych na sprawę obecności obcych istot w/lub poza układem słonecznym.

z tego wynika że w dezinformacyjnym projekcie "Ujawnienie" zatrudniono Kongresmenów z własnego wojskowego podwórka którzy odpowiadają za Departament Obrony ...prawda jakie to proste, mamy i pełną kontrole i zgodność poglądów...

inny fragment

Cytuj:
Ostatnio otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Federacji Rosyjskiej zapis oświadczenia Leonida Aleksiejewa w tej sprawie. Leonid Aleksiejew, rosyjski generał, przewodniczył bardzo ważnemu komitetowi, który zajmował się tą sprawą w roku 1997, kiedy trafiła ona pod jego obrady w czasie wizyty Billa Clintona w Rosji. Pewni studenci zadali wówczas Clintonowi pytanie: „Oglądaliśmy stronę internetową firmy American Computer Company, na której jest powiedziane, że Departament Obrony USA jest w posiadaniu UFO. Czy to prawda, panie Clinton?" Bill wstał i odrzekł: „Nie wiem. Nie, nie, to nie jest prawdą. Zaraz, chwilę. Pytałem o to Departament Obrony, ale nie odpowiedzieli mi".

Jak widać w "Projekcie Ujawnienie" ważne było pełne zaangażowanie DoD w sprawy UFO, skoro sami ukrywają wszystko co możliwe.

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Pamiętam ten artykuł, zresztą mam go na półce :)

Intimate Secretary * 6th Degree

To co napiszę teraz nie koniecznie może przypaść wszystkim do gustu, ale to tylko moje prywatne zdanie:

Według Bashara w przedziale czasowym 2015-2017 wszyscy na ziemi będą wiedzieć o istnieniu życia poza ziemią. Nie uściśla on czy będzie to odkrycie bakterii na marsie czy pojawienie się spodka nad stadionem podczas Super Bowl. Mówi że wszystkie opcje pomiędzy są możliwe.

To że cała ludzkość jako kolektyw będzie wiedzieć że życie pozaziemskie jest możliwe posunie sprawy diametralnie szybko i pomiędzy rokiem 2026-2027 nastąpi oficjalny kontakt z pozaziemską cywilizacją
która nazywa się Yahyel (wygoglujcie jest już parę informacji na ich temat w necie)

To ich statek dokonał przelotu podczas znanego incydentu w 1997 roku pod nazwą fenix lights.

Śledzę to co mówi bashar od ponad 5 lat. Deryll Anka chaneluje go od prawie 30 lat i nie natknąłem się do tej pory na nic co mogło by podważyć jego wiarygodność.

Awatar użytkownika

Niestety, mentalność mamy(ziemianie) ciągle na poziomie roku 0, czyli progresu nie było od 2000 lat... Tylko pistolety zamiast kamieni...

Awatar użytkownika

Ten cały Paul Hellyer former Minister of Defense of Canada - koleś głównie czyta info z innych źródeł, co w mojej ocenie ma jedynie pchnąć niedowiarków w obszar - "coś rzeczywiście jest na rzeczy z tymi obcymi skoro mówi o tym TAKA SZYCHA". I zapewne taki efekt będzie, wielce całego ujawnienia jak i filmu Sirius. Mydlenie oczu.

Greer w ogolę niezwykle mało wspomina o mrocznych CE-4, alien abduction etc.

Ostatnio zmieniony 22 maja 2013, 11:18 przez Windu, łącznie zmieniany 1 raz

W ostatnim wywiadzie radiowym James Bartey powiedział że w tego typu Projektach Ujawnienie sponsorowanych przez wojsko chodzi o skanalizowanie przepływu informacji, utrzymanie kontroli nad nimi oraz utrzymanie władzy.

Awatar użytkownika

Chodzi o ten wywiad http://www.youtube.com/watch?v=GB26dban ... TV9gsjbPeg ?

Windu pisze:
...
Greer w ogolę niezwykle mało wspomina o mrocznych CE-4, alien abduction etc.

Bo to ujawnienia POWIERZCHOWNE czyli pod ich kontrolą. Nie da się już dłużej ściemniać że jesteśmy sami więc trzeba jakoś to kontrolować.

Jeśli z nimi współpracują to z tego punktu widzenia wcześniejszy brak ujawnienia i obecne ujawnienie na ich zasadach staje się zrozumiałe i oczywiste.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

uszanowanie dla każdej i takiej pracy
robić trzeba i tak dalej swoje

mówili że nie ma obcych

powiedzą i że są porwania

i powiedzą że dymacze dymają

i z czasem więcej niż się można spodziewać...

jeśli wszystko jest fraktalne - i to działa
to wystarczy robić swoje, i czekać :)

uszanowanie dla każdej najmniejszej pracy
wyprowadzającej z paranoi i ultra patologi obecny "stan rzeczy"

Brakuje "masy krytycznej".

"GDYBY LUDZIE WIEDZIELI CO ZROBILIŚMY - POGONILY BY NAS ULICAMI I ZLINCZOWALI"
-- George Bush --

" NARODY ZIEMI BĘDĄ MUSIAŁY PEWNEGO DNIA UTWORZYĆ WSPÓLNY FRONT PRZECIWKO LUDZIOM Z INNYCH PLANET "
-- General Douglas Mac'Arthur --

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Chciałem się zapytać, czy ktoś może wie coś nt. filmu Sitius z polskim tłumaczeniem. Film premierę miał ponad rok temu, przez chwilę był dostępny z polskimi napisami na youtube, a potem ślad po nim zaginął.
Być może ktoś ma ten film z polskimi napisami w swoich zbiorach i mógłby go udostępnić publicznie?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Coś się znajdzie.
https://db.tt/Kjk9z3MA - na DropBox'ie ( Google i Microsoft blokuje to na swoich dyskach).
https://mega.co.nz/#!C4BCBBbD!oyNFIlctm ... dJ5l4q-g9E - rezerwowo.

Obrazek

Nie wklejam streaming'u, ponieważ to prawie 1 GB
Pozdrawiam.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nie tworząc nowego tematu zamieszczę tu
Wywiad z dr Michaelem Salla, Cz. 1
phpBB [video]

trzeba to zobaczyć :)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Tak prześledziłem ten temat, bo jakoś na niego nie natrafiłem wcześniej, a dotyczy on większego przedsięwzięcia, chodzi o kontynuacje projektu Ujawnienie z 2001 roku, no i z dyskusji wynika że skoro w tym uczestniczyli ludzie ze środowisk wojskowych i służb specjalnych czy mind control to nie warto im ufać. Lata lecą i są nowe inicjatywy nowe ruchu by ujawnić obecność obcych, i dochodzą nowe postacie... na pierwszy rzut oka są z innych kręgów niz ci z poprzednich projektów, ale jest większa zawiłość informacyjna z domieszkami logiki. Biorąc wszystko w jedną kupe to może prowadzic do nikąd . Co do tematu to odkryłem taką oto stronę i film , dotyczący kontynuacji tych tematów.
https://kosmiczneujawnienie.com/2019/03 ... pisami-pl/
https://www.cda.pl/video/324646948
Cytuj:
Above Majestic to szokujące i prowokacyjne spojrzenie na to, czego potrzeba, aby ukryć wielililiardowy tajny program kosmiczny (tajna grupa elitarnych postaci wojskowych i korporacyjnych oskarżonych o technologię inżynierii wstecznej, znaną również jako Majestic 12) z społeczeństwo i implikacje, jakie miałoby to dla ludzkości. Widzowie będą prowadzeni przez głębokie zanurzenie się w źródłach, technologiach, historii, przykrywkach, konspiracjach, świadectwach i badaniach wykraczających poza i powyżej Majestic. Z udziałem najbardziej znanych i płodnych autorów, badaczy, demaskatorów i propagatorów ruchu Prawdy i pełnego ujawnienia. Są wśród nich David Wilcock, Corey Goode, John Desouza, William Tompkins, David Adair, Laura Eisenhower, Niara Isley i Jordan Sather

Same nazwiska są podejrzane jeśli chodzi o wiarygodność, bo padały tu już nie raz na forum jako niewiarygodne, ja to obejrzałem z dystansem wiedząc co tu pisano wcześniej w temacie, mam swoje jakieś tam przemyślenia, ale jestem ciekaw co Wy sądzicie o tym filmie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]