Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 maja 2019, 10:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Sprawę widzę podobnie jak Ossosso, ma to też i pozytywne skutki.
Wracając do naszego "kosmity" to podobno okazał się chłopcem: http://www.sfora.pl/To-jednak-czlowiek-Mial-15-centymetrow-i-byl-chlopcem-g54925

A co do samego filmu i jego wadach/zaletach to się wypowiem jak go obejrzę. :hejka:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 kwie 2013, 11:30 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
Red rozumiem Twoje stanowisko, ale nie do końca je podzielam, niech sobie zinfiltrowane środowiska robią imprezy, ma to swój pozytywny skutek nawet wbrew ich woli, choćby taki, że niektórzy zaczynają się zastanawiać nad tym, że skoro "rząd" oszukiwał przez dekady w tej sprawie, to może w innych też ściemnia? po drugie otwiera umysł na dywagacja nad samym zjawiskiem, bo skoro tak poważni ludzie się tym zajmują, to może faktycznie coś jest w tych "latających talerzach". NTV to osobny rozdział i nie będę się wypowiadał.

@Ossosso - jesteś zbyt łaskawy w ocenach. Teraz jest nie czas na pobłażanie. To jest czas wojny. Z tego powodu nie powinno się 'odpuszczać" wszelkiej maści prostakom, ale, także nie trzeba odpuszczać ludziom ' fajnym', którzy dali się zmanipulować. Nawet zaryzykował bym twierdzenie, że to im właśnie nie można 'odpuścić'. A dlaczego ? Dlatego ponieważ tacy "fajni' - inteligentni młodzi ludzie, będą tworzyć przyszłość. . Dlatego tak uważam i z tego powodu Tu 'walczę' ; jak ten głupek.

Siemił pisze:
Wracając do naszego "kosmity" to podobno okazał się chłopcem: http://www.sfora.pl/To-jednak-czlowiek-Mial-15-centymetrow-i-byl-chlopcem-g54925

No to jak widzisz sprawę podobnie to wyjaśnij mi sens takiej dezinformacji. Greer wmawia ludziom że to kosmita...tak ? a wy uważacie że to dobrze że kłamie bo to otworzy ludziom oczy ?

Niektórzy kłamią każdym słowem mówiąc o II Wojnie Światowej, siejąc dezinformacje. Broniliście ich w ten sam sposób...tzn że dobrze że o tym mówi bo to zainteresuje ludzi...akurat ..co ? kłamstwo i bajki ?
Dezinformacja ma zainteresować ludzi tematem...oryginalne, myślenie... Rozumiem że idąc tym tokiem rozumowania...każdy robi dobrą robotę.... bo mówi na temat UFO...ale to szczegół że to dezinformacja...lepsza dezinformacja niż nic...? Ciekawe myślenie...bardzo...

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2313828/Is-really-human-DNA-tests-inch-skeleton-alien-looking-creature-sized-head-prove-actually-human-claim-scientists-new-documentary.html

redmuluc pisze:
Siemił pisze:

No to jak widzisz sprawę podobnie to wyjaśnij mi sens takiej dezinformacji. Greer wmawia ludziom że to kosmita...tak ? a wy uważacie że to dobrze że kłamie bo to otworzy ludziom oczy ?

Niektórzy kłamią każdym słowem mówiąc o II Wojnie Światowej, siejąc dezinformacje. Broniliście ich w ten sam sposób...tzn że dobrze że o tym mówi bo to zainteresuje ludzi...akurat ..co ? kłamstwo i bajki ?
Dezinformacja ma zainteresować ludzi tematem...oryginalne, myślenie... Rozumiem że idąc tym tokiem rozumowania...każdy robi dobrą robotę.... bo mówi na temat UFO...ale to szczegół że to dezinformacja...lepsza dezinformacja niż nic...? Ciekawe myślenie...bardzo...

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2313828/Is-really-human-DNA-tests-inch-skeleton-alien-looking-creature-sized-head-prove-actually-human-claim-scientists-new-documentary.html

Troszku się rozpędziłeś Gaspadar, II Wojna Światowa jest faktem historycznym, którego na dziś nie da się zakwestionować, bo żyją jeszcze świadkowie, to tak na początek, bo długo by można powody wymieniać. Zjawisko UFO/obcych na dziś Kolego pozostaje w sferze fikcji i domniemań, a zakres Twoich zainteresowań czyli obca agenda i okolice jest już przeznaczony dla wybitnych smakoszy. Z całym szacunkiem, ale ilu masz tych świadków, nie dyskutując już o ich wiarygodności? pięciu? dziesięciu? niemal wszystkich pod pseudonimami? składających zeznania u psychiatrów czy psychologów? Zlituj się, jak to chcesz sprzedać szarym wyjadaczom chlebka? Moim zdaniem jest postępem fakt, że ci wyjadacze chlebka zaczynają się interesować innymi talerzami, niż tylko tymi na stole, resztę zrobi czas. Natomiast jeśli jest faktycznie tak, jak twierdzisz, że wróg już nawet nie u bram, ale nas za ryj trzyma i to krótko, to na co liczysz? Masowe powstanie?

Dodam tylko, że szanuję i cenię Twoją i nie tylko pracę w tej dziedzinie i uważam, że jest wartościowa, natomiast otwórz oczy, nie jest strawna na dziś dla wszystkich.

Awatar użytkownika

A tak "na przekór" (motto) , ale chyba nie bez sensu 8-) WOLNOśĆ ZACZYNA SIĘ W PORTFELU - Nie ! Ona się tam kończy.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
Troszku się rozpędziłeś Gaspadar, II Wojna Światowa jest faktem historycznym, którego na dziś nie da się zakwestionować, bo żyją jeszcze świadkowie, to tak na początek, bo długo by można powody wymieniać.

Konkretnie chodziło o tego gościa badającego zawartość Lebensbornu w betonie
który zawsze gdy przychodziło do okazania dowodów które jak twierdził posiadał
reagował atakami i pomówieniami, tudzież wybiórczą amnezją.

Cryptologicon pisze:
A tak "na przekór" (motto) , ale chyba nie bez sensu 8-) WOLNOśĆ ZACZYNA SIĘ W PORTFELU - Nie ! Ona się tam kończy.

kwestia perspektywy.
pracujesz? utrzymuje Cię ktoś? jesteś rentierem? masz kogoś na utrzymaniu?

moja wolność się zaczyna w momencie gdy zarobię na życie, wtedy mogę się zajmować na przykład "reptylianami". Dla jasności, robię to co lubię, pracuje na swoim, do niedawna dawałem gęsto często pracę innym, na brak chętnych nie narzekałem i w czasach z przed obecnego "kryzysu", szanuję ludzi i kasa to dla mnie przykra konieczność a nie cel sam w sobie. Kilka dni temu odrzuciłem propozycje dobrej pracy, mimo że ostatnio mi się nie przelewa, dlatego, że nie chcę podporządkowywać swojego życia zarabianiu pieniędzy...

-- 24 kwie 2013, 19:34 --

Redimix pisze:
Ossosso pisze:
Troszku się rozpędziłeś Gaspadar, II Wojna Światowa jest faktem historycznym, którego na dziś nie da się zakwestionować, bo żyją jeszcze świadkowie, to tak na początek, bo długo by można powody wymieniać.

Konkretnie chodziło o tego gościa badającego zawartość Lebensbornu w betonie
który zawsze gdy przychodziło do okazania dowodów które jak twierdził posiadał
reagował atakami i pomówieniami, tudzież wybiórczą amnezją.

Domyśliłem się :)
ale Redimix spójrz na to z takiej strony, ile osób po początkowym zainteresowaniu się historiami z serii "moje rise" nabrało po pewnym czasie dystansu do autora a zainteresowanie tematykom im pozostało?

Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
Dla jasności, robię to co lubię, pracuje na swoim, do niedawna dawałem gęsto często pracę innym, na brak chętnych nie narzekałem i w czasach z przed obecnego "kryzysu", szanuję ludzi i kasa to dla mnie przykra konieczność

Też lubię to co robię. Też jestem "na swoim", też szanuje ludzi, nawet bardziej niż potrzeba. Nie bulwersuj się. Zwyczajnie nie podoba mi się "system" , nie zgadzam się z nim, ponieważ poprzez "perspektywę ' portfela " manipuluje się ludźmi w ilościach hurtowych. Tylko tyle. Nic innego nie miałem na myśli. No może jeszcze - jak ktoś mądry powiedział - kapitalizm jest najlepszym systemem z powodu braku lepszego....
No sorry. Jesteś przedsiębiorcą. I wierzysz w "kryzys " ? Bardzo spodobał mi się fakt, że ująłeś słowo "kryzys" w nawias. I zapewne to powinno wystarczyć ... :tak: Pozdrawiam, Cię bardzo serdecznie (nie ma tu przekąsu - naprawdę Cię pozdrawiam), bo to właśnie tacy jak my zapieprzają na sukinsynów, którzy mają kosmiczne pensje, a nic nie wytwarzają - podstawa ekonomii i nie trzeba tu, aż Libertarian, żeby to 'ogarnąć". W każdym razie mam taką nadzieję.

Ostatnio zmieniony 24 kwie 2013, 20:39 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree

Czepiacie się Kwietnia, bo jego "źródła wiedzy" są wątpliwego pochodzenia, ale biorąc pod uwagę to jak system traktuje osoby niewygodne (zamykanie w psychiatrykach), to nie jest już takie głupie.
Ja osobiście w wielu kwestiach popieram Kwietnia, ale to tylko mój "nos", bo nigdy się nie bawiłem na poważnie w badanie takich spraw.
Chociaż często jak spotykam starszych ludzi tzn takich, którzy przeżyli wojnę staram się wypytywać o różne sprawy :).
I jedno jest pewne, nie każdy jest skory do rozmowy.
Mnie jeśli chodzi o III rzesze najbardziej interesuje kwestia thule i "cudownej broni".
I właśnie jeśli chodzi o wunderwaffe zahaczam trochę o temat rozmowy bo osobiście uważam, że lwia część obserwacji ufo na ziemi to właśnie "nasza" technologia.
A te całe ufo to była tylko zasłona dymna po to żeby ludzie się nie domyślali, że coś takiego może już być produkowane przez nas.
A tak apropo jak już tak kogoś negujecie, to proponuje chociaż wysłuchać do końca co ma do powiedzenia, bo nawet w kłamstwie musi być trochę prawdy żeby było wiarygodne ;).
Dla mnie największym błędem Kwietnia jest to, że powtarza wszystko co usłyszy, nawet jak to brzmi niewiarygodnie, albo nawet głupio.
Ale przynajmniej coś przekazuje, a my mamy od tego głowy żeby sobie filtrować informacje.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

icemaN pisze:
Czepiacie się Kwietnia, bo jego "źródła wiedzy" są wątpliwego pochodzenia, ale biorąc pod uwagę to jak system traktuje osoby niewygodne (zamykanie w psychiatrykach), to nie jest już takie głupie.
Ja osobiście w wielu kwestiach popieram Kwietnia, ale to tylko mój "nos", bo nigdy się nie bawiłem na poważnie w badanie takich spraw.

icemaN pisze:
A tak apropo jak już tak kogoś negujecie, to proponuje chociaż wysłuchać do końca co ma do powiedzenia, bo nawet w kłamstwie musi być trochę prawdy żeby było wiarygodne ;).
Dla mnie największym błędem Kwietnia jest to, że powtarza wszystko co usłyszy, nawet jak to brzmi niewiarygodnie, albo nawet głupio.
Ale przynajmniej coś przekazuje, a my mamy od tego głowy żeby sobie filtrować informacje.

Taka argumentacja jest typowa dla jego fanów czyli nieważne co mówi, ważne, że mówi
nawet jeśli nie ma to sensu a on sam kłamie gdy tylko się odezwie co widziałem w Tucznie.
Potrafił nawet jednego dnia tej samej osobie opowiedzieć nawzajem się wykluczające rzeczy.

Jego źródła to to co przeczytał w necie i przeniósł na polski grunt (jak kryptydy z USA i Kanady),
usłyszał od innych i jego urojenia oraz mrzonki nazistowskich pseudonaukowców i to wszystko.
Nie znam też nikogo kto przez niego zainteresował się tematyką II WŚ czy czymkolwiek innym.

Awatar użytkownika

icemaN pisze:

Bardzo mi się to spodobało, ponieważ uważam podobnie. Mój ŚP. dziadek pracował w takim dziwnym kompleksie jak to opisywał Kwiecień. Próbowałem się z nim - Panem Kwietniem - skontaktować przez P. Janusza Zagórskiego i zaczęły się problemy. A czemu problemy ?, jeżeli 'facet' niby bzdury wygaduje .... ? Długo by gadać... Pewnie i tak kiedyś się "wyspowiadam" w tej sprawie, bo to ciekawe i można jeszcze sprawdzić. Ale wyłuszczę informacje dopiero wtedy, kiedy już będę 'na wylocie' z 'naszego' pięknego kraju...
Redimix pisze:
Taka argumentacja jest typowa dla jego fanów czyli nieważne co mówi, ważne, że mówi
nawet jeśli nie ma to sensu a on sam kłamie gdy tylko się odezwie co widziałem w Tucznie.
Potrafił nawet jednego dnia tej samej osobie opowiedzieć nawzajem się wykluczające rzeczy.

Konfabuluje, oczywiście, ale nie można P. Kwietnia - ot tak - sobie skreślić z powodu jego wpadek. Generalnie, jest to facet z pasją i ma wiedzy gigabajty. Pewnie, że się myli. Często także coś tam 'chlapnie' - ale umówmy się..., geniuszem nie jest.., ale i nie musi. Jeżeli są osoby, które prostują potknięcia Pana Dariusza, to da się to ogarnąć. Byłem na 'gościa' zły, ale ostatnio mówi otwarcie, że nie wie wszystkiego, że może się mylić... i myli się. Teraz do mnie to przemawia, tym bardziej, że i tak weryfikuję każde zdanie - tak już mam. I nie skreślam P. Kwietnia, ponieważ braku wiedzy (nietypowej może) nie można mu zarzucić pomimo wielu wpadek.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Do błędów zaczął się przyznawać dopiero kiedy inni zaczęli mu je masowo wytykać
i już się ich nie dało za bardzo ukryć. Ot tej strony znamy go już od dawna.

Brak mu wiedzy nie tylko nietypowej ale i nawet podstawowej, nawet z geografii Polski.

Był taki użytkownik tutaj i na forum Zagórskiego który owe błędy historyczne oraz
faktograficzne wytykał za co spotykał się jedynie z wyzywiskami i pomówieniami
ze strony jego i jego "eksploratorów" (czytaj ludzi którym się wydaje, że są niczym
bohaterowie Kompanii Braci lub spadochroniarze z 502 Regimentu 101 Dywizji w Normandii
ponieważ ubrali moro, weszli do starej sztolni i znaleźli nieco złomu a potem rozpalili ognisko).
Nazywał się MAX i posiadał dużą wiedzę historyczną i nie tylko. I ładnie mu za to podziękowali.

Z powodu takiego zachowanii i braku elementarnej choćby uczciwości
Dariusz Kwiecień na DI.PL jest już na zawsze persona non grata.
Teraz będzie mógł mówić, że to dlatego, że bagatelizujemy temat na polecenie Lebensbornu.

Konfabulacje nie robią na mnie wrażenia a on sam jedynie szkodzi tej tematyce.

Polecam komentarze podpisane Wałbrzych tutaj:
http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=29559&gear=all#comments

Oraz jak fabrykuje swoje teorie na przykładzie "Orga" tutaj, komentarz Redmuluca na dole:
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=608&postdays=0&postorder=asc&start=140&sid=8881216ecef64c919b4f12faf719139b

I tak jak z owym nieszczęsnym Orgiem jest ze wszystkim jego historiami.

A tematykę IIWŚ o wiele lepiej i ze znacznie mniejszą ilością przekłamań i uproszczeń
promują wśród młodzieży i nie tylko gry z serii Brothers in arms, Call of duty czy Medal of honor.

Swoje już powiedziałem i na tym kończę swój udział w tym offtopie.

@Redmix

o Kwietniu się tutaj chyba nie wypowiadałem, ale pozwolę sobie zauważyć, że Red dał mu się na chwilę, że tak powiem, uwieść. Przyjemność, choć to słowo nie na miejscu w tym kontekście, w tym mam taką, że ostrzegałem go przed Kwietniem wtedy via gg, bo kilka razy rozmawialiśmy w okresie gdy Red występował w Teorii Chaosu i przekonywał mnie wtedy, że ten facet to kopalnia bezcennych informacji, posiadacz niesamowitych zdjęć itp itd, dla mnie Kwiecień był niewiarygodny po obejrzeniu pierwszego z brzegu filmiku dostępnego wówczas na YT. Podobne w zasadzie mam odczucia od początku mojego kontaktu z Zagórskim czy działalnością Rozbickiego a patrząc jak to wygląda dziś, to obawiam się, że intuicja mnie nie zawodzi i lgnie swój do swego...

a wracając do kwestii dezinformacji i jej znaczenia, to podtrzymuję swoją opinię, z nudów weryfikując Kwietniowe historie trafiłem na ciekawe informacje których wcześniej nie znałem, podobnie słuchając Teorii Chaosu, o której też mam mieszaną opinie, natrafiłem na wystąpienia Reda i dlatego od roku pałętam się po tym forum:)

Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, 19:42 przez Ossosso, łącznie zmieniany 1 raz

Ossosso pisze:
Natomiast jeśli jest faktycznie tak, jak twierdzisz, że wróg już nawet nie u bram, ale nas za ryj trzyma i to krótko, to na co liczysz? Masowe powstanie?

Masowe powstanie nie wchodzi już w grę, teraz to jest walka duchowa którą każdy musi stoczyć sam.

Cytuj:
Dodam tylko, że szanuję i cenię Twoją i nie tylko pracę w tej dziedzinie i uważam, że jest wartościowa, natomiast otwórz oczy, nie jest strawna na dziś dla wszystkich.

To nie istotne czy jest strawna czy nie, wiecznego przedszkola nie będzie...choć jak czytam że jakimś ezo dziwakom nie pasuje "energia" forum i dlatego usuwają konta...to zaczynam się zastawiać...gdzie jest granica pomiędzy ezo-oszołomami a wypranym mózgiem... przez pseudo duchowy rozwój. Jeśli chodzi to ostatnie to miniony rok ujawnił ogromny niedorozwój tych środowisk...a nie rozwój. Poziom tego niedorozwoju jest niewiarygodny, nie ma się co oszukiwać...środowiska zajmujące się "rozwojem duchowym" to przedszkole i przechowalnia dla wszelkiej maści dziwaków cwaniaków. Środowiska alternatywne...to też przedszkole, co widać po poziomie informacji, naiwności i braku weryfikacji treści.
Rok 2012 ujawnił z całą mocą fakt że to dopiero wstępne rozeznanie w tej tematyce. Proszę bardzo...dziś mamy widoczne jak na dłoni kto odrobił lekcje a kto nie...dlatego nie będę "produkował"
lekkostrawnej papki informacyjnej dla przedszkolaków...ostatnio mało mnie obchodzi że mają niestrawność, ile można się cackać.

redmuluc pisze:
Poziom tego niedorozwoju jest niewiarygodny, nie ma się co oszukiwać...środowiska zajmujące się "rozwojem duchowym" to przedszkole i przechowalnia dla wszelkiej maści dziwaków cwaniaków. Środowiska alternatywne...to też przedszkole, co widać po poziomie informacji, naiwności i braku weryfikacji treści.
Rok 2012 ujawnił z całą mocą fakt że to dopiero wstępne rozeznanie w tej tematyce. Proszę bardzo...dziś mamy widoczne jak na dłoni kto odrobił lekcje a kto nie...dlatego nie będę "produkował"
lekkostrawnej papki informacyjnej dla przedszkolaków...ostatnio mało mnie obchodzi że mają niestrawność, ile można się cackać.

To ja bym prosił o jakieś namiary na materiały do rozwoju. Jaka tematyka? Proszę o jakieś tytuły. Wszystko co z czym do tej pory miałem do czynienia do końca do mnie nie przemawia i mam obawy czy to co czytam to prawda a nie dezinformacje i manipulacje mające wspólne źródło.

Ale ja mam mętlik w głowie. Kwiecień swoje miesza ale redmuluc chyba też?!
Dorzucając do tego zmasowany atak UFO-fejków to
nie wiem dosłownie czego się chwycić?

Którzy to ci z pseudo duchowym rozwojem, cwaniacy, ezo-oszołomy?

Może dobrze by było ich wskazać, stworzyć czarną listę dla mniej wtajemniczonych aby
nie błądzili?

Droga do króliczej nory jest jedna ale można napotkać na rozjazdy jeśli nie labirynt.
Żółw ma więcej czasu.

Niktu

skurg pisze:
To ja bym prosił o jakieś namiary na materiały do rozwoju. Jaka tematyka? Proszę o jakieś tytuły. Wszystko co z czym do tej pory miałem do czynienia do końca do mnie nie przemawia i mam obawy czy to co czytam to prawda a nie dezinformacje i manipulacje mające wspólne źródło.

Tu nie chodzi w sumie o tematykę...tylko o podejście do tematyki, o sposób rozwoju. Najpierw trzeba zgromadzić wiedzę a potem zacząć ją wykorzystywać...a reszta sama przyjdzie. Tematyka...każda.
Ja ci tego nie powiem co masz robić, każdy z nas ma własne życie. Zresztą sam już zauważyłeś co do ciebie nie przemawia...czyli dokładnie wiesz czego chcesz tylko jeszcze do tego nie dotarłeś.

Odpowiem może słowami Tsariona z Architektów Kontroli...

phpBB [video]

Niktu pisze:
Może dobrze by było ich wskazać, stworzyć czarną listę dla mniej wtajemniczonych aby nie błądzili?

Ale ja to robiłem...z zerowym skutkiem, było masę wyzwisk, obrażania i krytyki pod moim adresem...teraz już wiem że i tak nie warto i mi nie zależy na kopaniu się z koniem, nie mam na to czasu...

Cytuj:
Dorzucając do tego zmasowany atak UFO-fejków to nie wiem dosłownie czego się chwycić?

Jakich UFO fejków? moje argumenty są bardzo proste (nie tylko moje) spodziewacie się prawdy od Greera i agentów Wywiadu Wojskowego oraz CIA ...nie ma sprawy. Potem sprawdzę kto wystąpił na tym "ujawnieniu" ja sprawdzam ...a nie mieszam.

Piszesz żeby gromadzić wiedzę i nauczyć się jej wykorzystywać, no święta racja tylko skąd mam wiedzieć która wiedza nie jest dezinformacją i manipulacją? Zwłaszcza w takim świecie w jakim żyjemy obecnie. W zasadzie to chyba nikt na to pytanie nie może odpowiedzieć. Czytam marciak, icka, ra, newtona, hathorów i szukam części wspólnych w tych źródłach informacji i je dostrzegam ale widzę również i sprzeczności.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

skurg pisze:
Piszesz żeby gromadzić wiedzę i nauczyć się jej wykorzystywać, no święta racja tylko skąd mam wiedzieć która wiedza nie jest dezinformacją i manipulacją? Zwłaszcza w takim świecie w jakim żyjemy obecnie. W zasadzie to chyba nikt na to pytanie nie może odpowiedzieć. Czytam marciak, icka, ra, newtona, hathorów i szukam części wspólnych w tych źródłach informacji i je dostrzegam ale widzę również i sprzeczności.

Czyli bardzo dobrze robisz, czytasz, oglądasz, sprawdzasz, analizujesz, próbujesz weryfikować ale pamiętaj weryfikuj je na swój rozum i miej własne metody poznawcze, wierz przede wszystkim sobie, co nie zmienia faktu że ciekawym jest porównywać je z opiniami innych.

Niektórzy to chyba ciągle czekają na jakąś "rękę Boga" która pokaże im wszech wiedzę i zaspokoi ciekawość...

Stawiam na Tsariona i Alana Watt`a. Kieruję się intuicją.

Alan Watt tłumaczy jak działają agenci kontrwywiadu. Nie chce tu sugerowac kto kłamie a kto nie?

Podam tylko hipoteryczny przykład jak oni to robią.

Masz takiego Davida Icke`a. Jak go rozpracować operacyjnie?

Tak:

Nagle wychodza (spod ziemi) podobni głosiciele, kopiuje się całe serwisy i tworzy nowych bohaterów. Z początku wyglądają tak samo i mówią to samo a z czasem sieją dezinformację.

Przykład drugi przyszedł mi do głowy.
Wystarczy przesledzić realne działania JFK w kiierunku rozbicia CIA aby domyśleć się i samemu wyciągnąć wnioski za co zginął.

dezinformacja? wciskają ci kit, że JFK znał tajemicę UFO i tego typu dyrdymały jako przyczynę jego śmierci.

Nic nie sugeruję kto jest w błędzie a kto ma rację.

Tylko zachęcam do niezależnego myślenia.

Niktu

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Steven Greer dał ciała. Po co robi platny film do sciagniecia w sieci? Jak tak bardzo chcial zeby sie wszyscy dowiedzieli to co chcial przekazac we filmie powinien go dac za free na youtube czy Bog wie gdzie jeszce. zawiodłem sie na nim. Po konferencji w 2001 roku nastawialem sie na co innego. Niech sie wypcha tą konferencja ktora ma byc niedlugo. Tyle na temat . PS czemu on wyglada jak reptilian heh

Wiesz coś, chcesz się czymś podzielić? Robisz prywatnego bloga i dzielisz się informacją a nie udajesz, że jesteś blisko ludzi a tak naprawdę jest marionetką wysłaną przez przemysł rozrywkowy.

Ci co dostają tajne informacje do opublikowania dostają je w określonym miejscu i czasie wydaje im się, że robią dobrze a są tylko marionetkami pociaganymi za sznurki w nieznanym sobie okreslonym celu tych co decydują się taką informację upowszechnić.

Niktu

Niktu pisze:
Którzy to ci z pseudo duchowym rozwojem, cwaniacy, ezo-oszołomy?

To może wyjaśnię kogo tak nazywam.

To wszelkiej maści ludzie którzy zajmują się rozwojem duchowym...a unikają dyskusji w negatywnych tematach bo im to zaniża wibracje. Wszelkiej maści ludzie którym nie pasują "wibracje" forum...czy "energia" ..sory ale jakim wojownikiem duchowym jest taka niemota ? Jak tacy ludzie mają stawić czoła naprawdę negatywnym demonicznym wręcz istotom..gdzie ta ich walka ? renesansowych rycerzyków z pióropuszami napuszonymi w złotej zbroi adeptom ezoteryki ? Jak tacy ludzie mogą komukolwiek pomóc skoro ich żałosne umysły rozwala forum (tekst pisany). Było takich wielu...dążących do oświecenia...mistrzów ezoteryki i innych niezwykle wysoko gęstościowych czy wibracyjnych maratończyków... I co ? poszły w długą przy byle wyzwaniu...tacy ludzie niezdolni są nie tylko do jakiejkolwiek obrony ale i do walki. To zwykli pozerzy...a czego oni to nie dokonali :o wow....wszechświat nosem wciągają... na śniadanie. :twisted:

Redimix nie jestem fanem nikogo.
Darek Kwiecień na oko jest prostym człowiekiem, nie pieści ucha słownictwem i właśnie takiemu człowiekowi czasem szybciej uwierzę niż uniwersyteckiemu doktorkowi.
Druga sprawa to w co nie warto wierzyć?
Obozy koncentracyjne, eksperymenty medyczne, niemiecki okultyzm...?
A tak w ogóle to ja rozgryzłem Dariusza Kwietnia i mam na to niezbity dowód.
Mianowicie Dariusz Kwiecień jest fanem "madagaskaru" a dowód jest w filmie poniżej.
Przewińcie na 0:03:24
http://www.youtube.com/watch?v=0GeX-Bcl ... 05B68A24DD

Cytuj:
To wszelkiej maści ludzie którzy zajmują się rozwojem duchowym...a unikają dyskusji w negatywnych tematach bo im to zaniża wibracje. Wszelkiej maści ludzie którym nie pasują "wibracje" forum...czy "energia" ..sory ale jakim wojownikiem duchowym jest taka niemota ? Jak tacy ludzie mają stawić czoła naprawdę negatywnym demonicznym wręcz istotom..gdzie ta ich walka ? renesansowych rycerzyków z pióropuszami napuszonymi w złotej zbroi adeptom ezoteryki ? Jak tacy ludzie mogą komukolwiek pomóc skoro ich żałosne umysły rozwala forum (tekst pisany). Było takich wielu...dążących do oświecenia...mistrzów ezoteryki i innych niezwykle wysoko gęstościowych czy wibracyjnych maratończyków... I co ? poszły w długą przy byle wyzwaniu...tacy ludzie niezdolni są nie tylko do jakiejkolwiek obrony ale i do walki. To zwykli pozerzy...a czego oni to nie dokonali :o wow....wszechświat nosem wciągają... na śniadanie. :twisted:

Panie Krzysztofie mnie bardzo ciekawi Pana zdanie na temat przekazów plejadian według barbary marciniak, albo bashara?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

takie coś wczoraj znalazłem - google translate kaleczy z lekka treść ,ale ciekawe info:

http://swallowingthecamel.wordpress.com ... ad-aliens/

Awatar użytkownika

skurg pisze:
To ja bym prosił o jakieś namiary na materiały do rozwoju.
Niktu pisze:
Dorzucając do tego zmasowany atak UFO-fejków to
nie wiem dosłownie czego się chwycić?
skurg pisze:
Piszesz żeby gromadzić wiedzę i nauczyć się jej wykorzystywać, no święta racja tylko skąd mam wiedzieć która wiedza nie jest dezinformacją i manipulacją? Zwłaszcza w takim świecie w jakim żyjemy obecnie.
. Może podpowiem dwie rzeczy.
- Po pierwsze, każdą informację należy traktować jak kompletny idiotyzm. Im bardziej Cie zaciekawia, tym większa szansa, że jest manipulacją. Następnie robimy przerwę i analiza - szukanie potwierdzeń, lub odwrotnie. Prawda sama przyjdzie. To metoda którą stosuje sam nasz umysł.
Po drugie. Może mieliście problem z przyswojeniem wiedzy w szkole - poziom obojętny - a po kilku latach nie sprawia wam, to najmniejszej trudności. Np. pomagacie dzieciom w lekcjach w ramach zagadnień, których kiedyś nie rozumieliście za grosz... A teraz ?!

Umysł ludzki jkest specyficznie skonstruowany i sam ekstrahuje prawdziwą naturę rzeczy, ale musi mieć z czego. Czyli potrzebna jest wielka ilość przyswojonej informacji (wiedzy). Im większa ilość danych, tym mniejszy błąd.

Obrazek

Tutaj to trochę inaczej wygląda ze względu na specyfikę i uproszczenie... :zmęczony:

Obrazek

[quote="Cryptologicon"
- Po pierwsze, każdą informację należy traktować jak kompletny idiotyzm. Im bardziej Cie zaciekawia, tym większa szansa, że jest manipulacją. Następnie robimy przerwę i analiza - szukanie potwierdzeń, lub odwrotnie. Prawda sama przyjdzie. To metoda którą stosuje sam nasz umysł. [/quote]

Niestety ten proces w tej tematyce nie do końca się sprawdza, wiem to na pewno. W dziedzinie w której istnieje ogromna ilość zmiennych rozwiązanie równania jest niezwykle pracochłonne i trudne. Metod takich nie uczą w szkole, nie uczą jak akceptować wzajemnie sprzeczne informacje, nie uczą akceptować rzeczy o których nie mamy pojęcia. Logika obowiązuje nawet świat astralny...ale jak nie znamy wartości poszczególnych bloków schematu...w które najpierw trzeba uwierzyć że istnieją...bez potwierdzenia ...to sztuka którą niewielu potrafi. Nie uczą nas reakcji...na pojawianie się zjawisk i wydarzeń spoza zakresu naszego pojmowania które natychmiast trzeba przyswoić bez względu na ich absurd. Jak mówił jeden ze świadków z Roswell który nigdy nie słyszało UFO i nagle jako agent wojskowy zobaczył absurdalny niezrozumiały widok...powiedział..."na szkoleniu uczono nas że w takich sytuacjach należy wszystko uważnie obserwować bez względu na to czy to rozumiemy czy nie,nie analizować i przesunąć na "tył głowy" i zobaczyć czy kiedyś to się da z czymś połączyć."
Takich metod nie uczą w szkole...tylko uczą ludzi filtrów i jak odrzucać "zbędne" informacje w efekcie czego ...ludzie potem nie potrafią już niczego analizować.

Bo jakich metod nauki użyć kiedy nam percepcja się sypie ? percepcja wynikła z rozumienia tego co widzimy ? Jakich metod użyć kiedy mamy doczynienia z istotami których nie widać ?

Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
Niestety ten proces w tej tematyce nie do końca się sprawdza, wiem to na pewno. W dziedzinie w której istnieje ogromna ilość zmiennych rozwiązanie równania jest niezwykle pracochłonne i trudne. Metod takich nie uczą w szkole, nie uczą jak akceptować wzajemnie sprzeczne informacje, nie uczą akceptować rzeczy o których nie mamy pojęcia.

Dlatego tego typu informacje ( o których nie mamy pojęcia ) trzeba traktować jak idiotyzm, ale... :) po "przetrawieniu... analizować - jak naklikałem. Z tym "tyłem głowy", to jedna z metod szybkiej analizy - raczej wywiadowczej - ... "patrz co rozumiesz w tym co widzisz"... nad resztą zastanowimy się później. Ale nie w tym rzecz. Miałem na myśli, że trzeba umysłowi dać informacje i czas. W sensie takim, że jeśli dostanę piłka w głowę, to za moment wiem.., acha... piłka, hmmm. stamtąd leciała on rzucił. Nie kamień - jest OK. Natomiast jeżeli dostaniesz "kopa" po psychice to można się pogubić i najzwyczajniej człowiek działa tak, że wypiera, bagatelizuje, zapomina, Ale co jeżeli jest to naprawdę potężny kop ? I tu jest właśnie problem i upieram się, że nawet to co niewidzialne, czasem staje się widzialne, ale żeby wogóle próbować zobaczyć trzeba wierzyć, że coś jest..., coby to nie było (nawet strach jest elementem wiary). Taka próba daje dostęp do wiedzy spoza racjonalności. Tak ludziska wynależli maszyny latające. Ktoś uwierzył i szukał sposobu.

W stosunku do znajomych lubiłem używać przykładu chmury burzowej. To kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy ton nad głową. Gdyby to był beton ? I jak to się trzyma w powietrzu, skoro ma nawet 10-12 gram wody na 1 m. sześcienny ?. Biorę zraszacz do kwiatków, pryskam w powietrze i chmury brak. To jest jedno z takich ćwiczeń po których ludzie otwierają się na myślenie.

Proszę o nie robienie offtopu w tym temacie, posty przeniesione tutaj.

http://davidicke.pl/forum/wolnosc-czy-iluzja-wolnosci-jak-dostrzec-granice-t11821.html

a wracając do Greera...

http://davidicke.pl/forum/james-bartley-reptilianie-zrozumienie-swiadomosci-ula-t12006.html

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]