Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 6:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Od 3 dni rysuje szkice i bawie sie figurami geometrycznymi. Ostatnio za bardzo zagłębiam się i podpuszczam rozmową na forum:) postanowiłem by nie szkodząc dłużej sobie i co niektórym swoją energie poświęcić na te figury i rysunki. Jestem z zawody artystą plastykiem . na co dzień w tej dziedzinie chcę czerpać radość z pracy i jest ona moim głównym źródłem dochodów pfffftttuuuu:) Wolny zawód więc jest czasami różnie:)
Myślę od dłuższego czasu jaki budynek zaprojektować z uwzględnieniem "złotego podziału" który miałby w podstawie dwunastościan foremny. Jakiś czas temu może miesiąc temu śniła mi się pewna linia, która była falą ale fale się zmniejszały według ciągu Fibonnaciego coś takiego:
Załącznik:
fale.jpg

narysowałem to rano po śniadaniu ponad miesiąc temu ale stwierdziłem że zrobię 12 takich fal . każda ma załamanie zgodne z ciągiem fibbonaciego więc 1 cm,2,3,5,7,12.....zeszyt w kratkę pomógł.
Póżniej odpaliłem po 2 dniach Corela(programik) i stwierdziłem że zobaczę jak to będzie wyglądać symetrycznie, wycentrowane, zgodnie z tymi proporcjami:
Załącznik:
_DSC00010.jpg

Najłatwiej było wziąć kwadrat ,powielać 6 razy i obracać kolejno o 30stopni,60,90,120,150,180......
Liń i krzywych już nie robiłem bo bym chyba popełnił sepuku, narzędzie krzywe beizera, oraz wycinanie potem płaszczyzn to robota dla robota:)więc zrobiłęm tyle i dodałem kolorki:
Załącznik:
Kopia_zapasowa_fraktal.jpg

Zostawiłem to na cały miesiąc i zacząłem bawić się trójkątami równobocznymi , tylko tą figurą.
Najpierw w zeszycie różne takie tam pierdoły, tak jak to si e zwykle bazgrze na czym popadnie.
Trójkąt obok trójkąta potem przyklejone do siebie bokami, tworzenie trójkątnej bryły o 4 wierzchołkach, czyli tetrahedron. Myślałem jak to można wykorzystać do zaprojektowania domu, takiego jak "Doko" z książki "Misja"
czyli takie jajko , tworzy się podobny efekt takiej zapadających się okręgów tworzących w połączeniu liniami, albo raczej taki lej jak tworzy się na rysunku przedstawiającym budowę czarnej dziury i zasysanie energii.

I dzisiaj siedziałem pół dnia i bawiłem się tymi trójkątami równobocznymi w CORELU.
I teraz zacznie się jazda dopiero przeskakujemy w nadświetlną:)
jeśli narysuję trójkąt tak duży by wpisać w nim idealnie mniejszy taki trójkąt obracając go by podstawa trójkąta którego chcę wpisać przylegała do ramion tego większego powstaje ciekawy układ, i idąc tym tropem wpisujemy następny i następny dokładnie "13" Trójkątów to powstanie coś niezwykłego. Coś tak zadziwiającego że Corel się zawiesił i miałem komunikat że nie ma program wystarczającego obszaru roboczego by dalej tak się bawić bo komunikat pojawiłby się gdybym miał zamiar utworzyć 14 trójkąt.
Ale jak?Jak ktoś ma corela niech zrobi taki eksperyment
Poszedłem dalej. do budowy Doko potrzebowałem 7 odcinków od podstawy domu który idąc w górę utworzy idealne jajko i wpadłem na pomysł by na tej płaskiej figurze z tymi trójkątami umieścić oś symetrii i sprawdzić ile trójkątów znajduje się jeden pod drugim i wyszło "7" więc odcinki były wysokościami poszczególnych trójkątów.
I tak najmniejszy trójkąt miał 1,5 milimetra wysokości!!!, potem następny miał 6mm, następny 2 centymetry, 9cm, 36cm, 145cm, i na koniec 7 miał 580cm!!! wow. Corel nie wyrabiał na moim słabym kompie.
I patrząc na tą studnie stwierdziłem że to jakaś paranoja . Jak można zbudować dom który od podstawy do szczytu ma dokładnie 773 cm a podstawa 580 cm i na szczycie wieńczyć ma łatka wielkości główki od gwoździa. Jakiś obłęd. Stwierdziłem że nie będę dłużej używał tego odświeżacza w łazience bo chyba mi nie służy:)

Jedziemy dalej. Potem patrząc jeszcze raz na ten rysunek i cała koncepcje budynku zauważyłem że pewne boki zapadaj,ac sie zgodnie z tym podziałem tworzą wręcz idealny kształt pioruna ( skojarzenia dobre) piorunkiem oznaczamy prąd zazwyczaj, czyli jakąś energię. Tu mówimy o fraktalach o złotym podziale , DNA ,implozja ładunku. i pomyślałem o różdżkarstwie jak poszczególne kształty lub bryły zawieszona na sznurku lub trzymane w ręce jak różdżki się obracają. Skoro poruszają się od naszej aury, skoro oddziaływują z magnetyzmem to kumulują w sobie ładunek który wchodzi w reakcje z tym przedmiotem. nie znam się na tym sprzęcie , nie chcę sprawdzać ale podejrzewam że są pozłacane a złoto wiadomo sobie ładnie przewodzi i nie raz leczy jęczmienia nad okiem:)
Gdyby zbudować różdżkę o kształcie takiego pioruna lub zawierającego podobny kształt oparty na fraktalu, jestem ciekaw jakby się zachowała. Jaki ruch wirowy by przybrała, bo może gdyby była na jakimś łożysku albo w próżni obracałaby się w około osi i mogłaby trochę zapierd..... Problem w tym że taki piorun gdyby pomniejszyć go pozostawiając proporcje poszczególnych załamań zgodnym z tym co wyszło podczas zabawy z trójkątami to byłby mały problem. BO ten największy trójkąt o wys 580cm gdyby pomniejszyć np do 60 cm. To ten najmniejszy 13 trójkąt miałby chyba wysokość której raczej nie ogarniam w głowie jak na razie. ten mikroskopijny odcinek nie wiem czy jest w stanie wyciąć , chyba laser tylko ale obawiam się że nie da rady chyba. nie znam się na możliwościach laserów , nigdy się tym nie interesowałem
Tworzyłem i byłem ciekawy jak może działać taki przyrząd czuły i jak mocno może wirować, jeśli w ogóle by wirował, ale mam przeczucie że coś to może być. może stożek który powstałby na skutek silnych wibracji tworzyłby mała grawitacje wokół siebie. może dwa wirujące takie kształty odwrócone biegunami odpychały by się nawzajem? Budowa sama gdyby to działało rzeczywiście też nie byłaby łatwa. bo niezależnie od położenia urządzenie w środku musiałoby automatycznie przesuwać się w pionie do jądra planety naszej. Nie ważne bo za daleko sięgam. Gdybym sam miał taki piorun zbudować to począwszy od pierwszego ugięcia 1,5mm a na ostatnim kończąc piorun miałby 5,8metra . a to chyba nie różdżka tylko piorunochron:)
pod spodem umieszczam rysunki, ale można dodawać tylko 3 załączniki więc będzie w następnym poscie

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio zmieniony 18 paź 2010, 0:08 przez Ozyrys, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 paź 2010, 23:49 
VIP Member
Awatar

Załącznik:
fraktality1.jpg

to reszta rysunkówi najważniejsza część

Ciekawi mnie ta 13 stka
13 u majów, 13hz i możliwość nastąpienia przebiegunowania i odziaływanie na organizmy żywe.
13 trójkątów:) może to dematerializacja chronosynchlastyczna jaką widział Kurt Vonnegut w "Syrenach z Tytana"hehehe
Rezonans Schumanna - oddech Ziemi, zjawisko występujące w naturalnym spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych. W roku 1952 Otto Schumann zauważył, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, które zachowują się jak falowód. Zmieniające się pole elektryczne wytwarza pole magnetyczne a zmieniające się pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Źródłem pola EM jest drgający albo przyśpieszony ładunek elektryczny.

Promieniowanie elektromagnetyczne rozchodząc się objawia właściwości falowe, zachowuje się jak fala. Rozchodząca się fala pobudza do drgań cząsteczki: atomy i elektrony zawarte w ośrodku, które są źródłami fal wtórnych. Naukowcy zauważyli podobieństwo częstotliwości fal wytwarzanych w wyniku rezonansu Schumanna do spektrum uzyskiwanego w badaniu fal ludzkiego mózgu za pomocą elektroencefalografu (EEG). Człowiek jest bardzo wrażliwy na odbiór fal radiowych o niskich częstotliwościach. Naukowcy, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione nie zaprzeczają, że rezonans Schumanna może mieć wpływ na ewolucję człowieka.

Bicie serca Ziemi przyśpiesza. Wartość wibracji przez tysiące lat była 7,8 Hz.(wow ,teraz tak patrze na te rysunki suma wszystkich wysokości daje 778cm, biorąc pod uwagę niedokładność z jaką umieszczałem trójkąty to może być jakieś 2 cm róznicy może bardziej dokładne liczby by to zmierzyły)Począwszy od 1980 roku zaobserwowano mniejsze przyśpieszenie lecz od 1997 roku przyśpieszenie znacznie wzrosło, dzisiaj wynosi 12 Hz. Ponieważ wzrosła wartość przyśpieszenia zmniejsza się doba. Normalnie określana na 24 godziny według nowych obliczeń wynosi 16 godzin. Świat nauki twierdzi, że jest to wystarczający powód do zmartwienia.

Zmiany wibracji nie są obojętne na organizm ludzki. Zwiększają się dolegliwości ciała: migreny, bóle mięśni, skurcze, symptomy podobne do grypy, bezsenność, ludzkie ciało staje się słabsze, lecz najważniejsze zmiany będą miały miejsce w DNA (odbędzie się rozprogramowanie). Zwiększy się intuicja i ludzie zaczną otwierać swoje duchowe wnętrze. Kalendarz Majów przepowiedział na rok 2012 koniec cywilizacji.

W związku z podniesioną wibracją Ziemi naukowcy spekulują, że może nawet wzrosnąć do 13 Hz i Ziemia wejdzie w tz, Punkt 0. Po 2-3 dniach odpoczynku zacznie zmieniać rotację w odwrotnym kierunku co spowoduje wielkie zmiany w polu magnetycznym. Te kilka dni nie będą łatwe (3 dni ciemności wspominane w Biblii).
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_rok_2012.html

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Nooo Ozyrys :spoko:
Co prawda mój umysł jest antymatematyczny ale podziwiam, podziwiam i dalszych odkryć życzę :)
Corel jest widać skonstruowany do prostszych rzeczy ... u mnie taki komunikat pojawiał się nawet kiedy robiłam bratu zwykłą wiztytówkę :D

Ja mam tylko dziwne wstawki bezobliczeniowe ;) Ostatnio siostrzenica zaciągnęła mnie do rysowania.
Coś tam sobie dziabała a ja w tym czasie mówię, że zrobię rysunek dla niej i nieświadomie zaczęłam od 3 kawiatków, potem przerobiłam je na niby gwiady , połączyłam kreskami , wszystko na żółto i wyszedł mi fajny symbol oparty na trójkącie z gwiazdą na każdym wierzchołku ;) Dziwny stan mi towarzyszył i czułam jakby połowa mnie była nieświadoma a ciało i część świadomości zachowywały w tym czasie zupełną przytomność :o
Ktoś mi potem powiedział, ze jakaś kongregacja światła ma podobny wizerunek ale nie sprawdzałam.

P.S. Masz chyba zsynchronizowane dobrze obie półkule mózgowe a to daje możliwosci spore :)

Załącznik:
cdn1.jpg

Wszystkie figury płaskie wieloboczne , czyli przekroje poszczególnych brył Platońskich mają zawarty swój charakterystyczny ciąg lub pęd gdy wpisujemy je idealnie w siebie. Co ciekawe począwszy od pierwszej czyli trójkąta równobocznego który się najszybciej zapada(ma ciąg liczbowy najwyższy), potem diament czyli przekrój ośmiościanu, sześcian i dwunastościan który ma ciąg bardzo wolny praktycznie zastyga w miejscu porównując z trójkątem. to jak stygnięcie lawy która bucha z samego centrum.
Załącznik:
11 dodeca.jpg

Cytuj:
Czym jest Gwiezdna Matka?
Jest modelem fraktala ukazującym wzajemne relacje między 5 bryłami platońskimi, które osadzone są tutaj jakby w jednym gnieździe. W naturze Gwiezdnej Matki leży naprzemienne generowanie (na zasadzie pulsowania) dwunastościanu i dwudziestościanu, które wyznaczają ścieżki dla idealnego (fraktalnego) i niedestrukcyjnego przepływu energii.
Wystarczy przedłużyć krawędzie dwunastościanu, aby nieuchronnie skrzyżowały się one wyznaczając w ten sposób wierzchołki dwudziestościanu. I odwrotnie - przedłużając krawędzie otrzymanego 20-ścianu uzyskamy wierzchołki 12-ścianu.
Dwudziestościan i dwunastościan można więc wpisywać/opisywać na sobie naprzemienne W NIESKOŃCZONOŚĆ.
Owo pulsowanie oparte jest na Złotym Podziale i daje nam w efekcie idealny trójwymiarowy fraktal, opisujący zjawisko niedestrukcyjnej kompresji falowej oraz wspomnianego już przyspieszenia, które JEST grawitacją.
Według Dana Wintera Gwiezdna Matka wyznacza geometrię DNA, siatki Ziemi i Zodiaku.

Ciąg gwiezdnej matki tworzy grawitacje , każda bryła oddziaływuje na każdą moim zdaniem.
poszukuje elementów występujących w naturze , zawierające w sobie budowę modelowa przypominającą zachowania poszczególnych figur, Jak ktoś ma coś wspólnego z geologia albo chemia to mógłby mi pomóc bo to nie są moje mocne strony
Tak się bawiłem dwunastobokiem i ładnie zaczyna tam wirować kształt fraktala w centrum, niczym zasysająca dziurka (tylko nie mieć skojarzeń):) Fajna muszelka się tworzy no co:)

Ten pierwszy rysunek od góry, zbiegających się w jednym punkcie fal, to może być przykład tzw "fali przychodzącej" zgodnie z nową teorią, która mówi o tym, że materia nie istnieje - są jedynie centra falowe, które faktycznie tworzą to, co nazywamy protonami itd, czyli faktycznie wszystko jest falą!

Nowa teoria idealnie rozszerza teorię Einsteina i rozwiązuje wszystkie paradoksy które pojawiały się gdy stosowano inny sposób tłumaczenia budowy świata.

Więcej na ten temat tu:
http://sasq.programuj.com/Stuff/WSM/Wolff-Wave-Structure-Matter.html#Sup8

Więc tak czas mija i plynie , energia nam faluje coraz silniej, i sa tego objawy:)
remuluc ta czesc posta kieruje do ciebie .przede wszystkim odnosnie mandali. widziales je, cos ci sie snilo, nie mowiles mi co:)
dzis za mna chodzilo jak cien i dopadlo godzine temu:)
wlasnie odkrylem na jednej z mandal bryle ktora tworzy dokladny zarys przedstawinia gometrycznego budowy czsoprzestrzeni w poscie ktory umiesciles we wrzesniu tego roku .
Załącznik:
mandala4b.jpg

zacytuje twoje slowa red
Cytuj:
Mam nadzieję że zapoznaliście się z genialnym fizykiem Nassimem Harameinem.
Włączając geometrię równowagi wektorowej próżni do rozwiązania równania Einsteina dla nieskończoności, dotyczącej wprowadzenia momentu pędu dla całej czasoprzestrzeni zapadającej się do punktu osobliwości.
Dynamika zapadnia się do punktu fraktalnej osobliwości dotyczy w sumie każdego atomu i czarnych dziur zgodnie z teorią "mini czarnych dziur".

dla tych ktorzy nie zajrzeli i nie natkneli sie na temat ktory jest na tym forum odnosnik tutaj:
teoria-rozpadu-linii-czasowych-w-2012-t4173.html
Ostatnio moje mysli gdzies znajdywaly co chwile osobe Davida Wilcoca oraz narzedziem ktory przytaczal w swoich wykladach a mianowicie, motyw z harmonicznym cieciem lini czasu kalendarza tzolkin na ktory wpadl rosyjski naukowiec Smelyakow.
Zaglebiajac sie dalej w teorii czasoprzestrzennej laczac ze soba biorytmy ziemi co 20 lat, 12 sierpnia. funkcja 12 rzedu potrzebna do uskoku w hiperprzestrzeni. zajebiste to jest:)!!!
i tak wszystko jest zbudowane wlasnie nawet czas jest falowy i na dodatek prawdopodobnie jest obok nas wielowymiarowosc . wiec implozja czasu odbije sie w eksplozji i znajdujac sie w punkcie zero przeskoczymy w nowa linie czasowa, czaste\czkowa na poziomie kwantowym , wymiarowa, gestosciowa zwal jak zwal , ale co najwazniejsze chcialbym miec was po drugiej stronie lustra Kochani moi:) nawet jak spojrzysz na ta sliczna date to jak byk widac jak ladnie nastepuje imlozja czasowa odbicie lustra i eksplozja...:)12( :serducho" )21

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]