Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lip 2019, 15:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Używał ktoś tego leku ? Jak go stosować ? Czy jeśli nie działa na mnie sennie czy mogę dołożyć na noc lek ketrel który mi przypisuje obecnie lekarz psychiatra (działa dobrze na mnie). Ile opakowań zużyć trzeba aby być zdrowym ? Obecnie jem pernazynę. Zamówiłem chlorek magnezu. Z czasem będe chciał dołożyć B-50 Complex np z firmy Now Foods. Coś możecie doradzić jeszczę ?

-- 24 lip 2017, 17:10 --

Nikt nic ?

-- 05 sie 2017, 22:27 --

Nikt nic nie napiszę? No to ja zacznę. Jestem po tygodniu brania jego. Większość moich psychoz ustąpiła. Piszę że trzeba około 21-60 dni aby objawy całkowicie ustąpiły. Dodatkowo dołączyłem magnez, witamina b50 i minerały schindele. Wszystko wchodzi na dobre tory, zdaję się że uświadomiłem sobie że naprawde byłem bardzo chory psychicznie, a teraz czuję się dużo lepiej. Także polecam:) Zamawiam z ebaya z Indii cena niecałe 20zł gdzie w Polsce na aledrogo wychodzi 69 za paczkę

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lip 2017, 20:56 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Witam serdecznie Zgromadzonych ""
Oczy przecieram ze zdumienia, zero przemyśleń, wniosków czy nawet cholender spekulacji na temat tego leku?? Podobno używał go Ghandi, podobno jest najsilniejszym naturalnym specyfikiem Pomagającym na problemy szeroko pojęte natury nerwowej - lękowej. Czy toczą się jakieś komercyjne walki ponad szklanym sufitem w tym temacie i Ci co mieliby coś do powiedzenia milczą, czy zwyczajnie nikt już nie ma nic do podzielenia się faktami w kwestii Siledinu?

P.S.

Tak sobie o tym pomyślałem widząc na Trasie tablicę z napisem Siedlin.

Ja biorę już 3 tydzień w między czasie trafiło mi się 3 dni picia ponieważ kawalerski, wesele i poprawiny. Picia nie polecam przy stosowaniu. Oraz jeśli się chodzi do pracy to zmniejszenia dawki do 1 rano bo strasznie sennym się jest. Powiem że mi bardzo pomógł, nie mam lęków już takich jak miałem. Inaczej podchodzę do życia. Łatwiej na benzo było mi zasnąć no ale myśle że z czasem będzie dobrze. Po 3 miesiącach będe chciał zrobić chelatację, suplementację niacyną oraz po czasie dołączę adepend. Myślę też zrobić w przyszłości głodówkę leczniczą taką z 3 tygodnie

Intendant of the Building * 8th Degree

@jacobug, myślę, że jesteś na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dzięki, że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami. Siledin jest bardzo dobrym lekiem, skutecznym, tylko tak jak napisałeś nie wolno go łączyć z alkoholem.
Raumwofia serpentina (reserpine - alkaloid otrzymywany z niego) są bardzo dobrze znane i były przedmiotem licznych badań zarówno w psychiatrii jak i w kardiologii i nie tylko. Tak jak było zalecone, dawka najefektywniejsza jest przed snem, a rano tak jak napisałeś dawka podtrzymująca. Powodzenia.

Obecnie biorę 1 rano, 1 popołudniu i 4 na wieczór. Na wieczór zacznę sobie skręcać melisę do jointa ( nie marihuane, nie polecam przy chorobach) i będe palił dla jakości poprawy snu. Zamierzam lepiej się odżywiać, dołożyć olej lniany do diety i stopniowo suplementować coraz to się lepiej żeby przy chelatacji nie mieć problemów ze snem ponieważ pracuje.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Czy SILEDIN działa podobnie do Ashwagandhy? Czy jednak jego działanie jest inne? Czy oba te specyfiki można ze sobą łączyć?

Siledin i Ashwagandha to dwa różne zioła, a właściwie "S" jest mieszaniną ziół:
Sarpagandha (Rauwolffia Serpentina) - 210.00
Shankhapushpi (Convolvulus Pluricaulis) - 70.00
Bhangra (Eclipta Alba) - 52.00
Brahmi (Centella Asiatica) - 35.00
Vachha (Acorus Calamus) - 18.00
Jeevanti (Leptadenia Reticulata) - 17.50
Kamboji (Bryenia Patens) - 17.50.

Siledin jest lekiem silniejszym, antypsychotycznym.
Używany do leczenia
- silnych stanów napięcia i nerwicy
- stanów załamania i wyczerpania nerwowego
- ciężkiej bezsenności
- ataków paniki
- schizofrenii
- padaczki
- zespołu lęku uogólnionego
- depresji psychotycznej
- depresji lękowej
- psychozy maniakalno depresyjnej
- zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych
- manii
- osłabienia pamięci i koncentracji uwagi

Natomiast Ashwagandha to zioło adaptogenne, czyli stabilizujące funkcje oddziaływania adrenaliny w organizmie, przeciwdziałając zarówno nadmiernemu pobudzeniu jak i słabości adrenalnej i wyczerpaniu, zmniejszające poziom stresu i napięcia, taki indyjski żeń-szeń. Stosowane jest raczej w depresji anergicznej - taki stan braku energii.
Siledinu nie należy łączyć z theaniną.
Z ashwagandhą nie ma przeciwwskazań, ale może lepiej nie brać jednocześnie, tylko w innych porach dnia, Siledin jest skuteczny zwłaszcza na noc.
https://fobicy.pl/index.php?topic=3112.0

Awatar użytkownika

Dzięki why? za odpowiedź.

jacobug napisałeś, że bierzesz minerały Shindele's. Sprawdziłem skład i oto, co znalazłem:

Podstawowym składnikiem minerałów Schindele, który zawiera 66% całej zawartości jest krzem. Drugi w kolejce jest tlenek glinowy – 12%. Pozostałe związki, może nie występują już w tak znacznej ilości, ale bez nich, cały skład, nie byłby tak genialny i tak skuteczny: tlenki potasu (ok. 3 %), żelaza (ok. 5,5%) sodu (ok. 2 %), poniżej 1%: tlenek magnezowy, tlenek wapniowy, mangan, miedź, cynk, kobalt, molibden, bor, chrom, nikiel, wanad, fosfor, stront, lit, tytan, niob, tul i terb.

Zastanawia mnie obecność glinu - czy aby nie jest szkodliwy?

Stosował z Was ktoś te minerały? Jeśli tak, to jakie odczucia, reakcje?

Osobiście suplementuje to co powyżej napisałem czyli magnez z chlorku magnezu, witamina c z aceroli, witamina b-50, minerały schindele, obecnie czekam na dostawę witaminy d3 oraz k2. Nie wiem jak same minerały działają, ale po witaminach lepiej się czuje, mniej się denerwuję, lepiej się wysypiam, nie czuję się zaspany rano (nie pije kawy ani herbaty). Odstawiłem leki od psychiatry. Czuję się o niebo lepiej ;)

Awatar użytkownika

razm zamawiałam Siledin na alee... i drogo wyszedł mi więc zamówiłam później na ebayu i co.. urząd celny mi przechwycił, traktując go jako lek, no szok i tak od stycznia tam kilka opakowań leży.. masakra. I przez to już go nie biorę a szkoda bo ma potencjał, choć mi trzeba na sen jeszcze coś mocniejszego..

Awatar użytkownika

aliyaa pisze:
razm zamawiałam Siledin na alee... i drogo wyszedł mi więc zamówiłam później na ebayu i co.. urząd celny mi przechwycił, traktując go jako lek, no szok i tak od stycznia tam kilka opakowań leży.. masakra. I przez to już go nie biorę a szkoda bo ma potencjał, choć mi trzeba na sen jeszcze coś mocniejszego..

Cenna informacja - myślałem o Eb - nawet wysyłka chyba była darmowa do PL.
To mnie ostrzegłaś..

Zdecyduję się przetestować przez aledrogo - bo widzę, że warto poznać temat będąc w potrzebie. Biorąc pod uwagę ceny czegokolwiek, co nie jest jawnym złodziejstwem w tej naszej rzeczywistości, to stwierdzam Warto spróbować, a potem może pojawi się jakaś inna droga..

Pozdrawiam Cię aliyaa, oraz wszystkich Innych mierzących się z problemami natury Subtelnej))

@NarajanaJane spróbuj tu https://www.ayurvikalp.com/product/alarsin-siledin-100-tablet-psychosomatic-disorder-, cenowo jest korzystnie, ale trzeba czekać ze 2 tyg no i nie ma gwarancji czy ci, którzy chcą naszego dobra i wszystko wiedzą lepiej, nie przechwycą przesyłki. Szlag mnie trafia z tą ich "troską", jakby człowiek sam nie umiał o siebie zadbać...

Awatar użytkownika

@why? Dziękuję za info.
Pozostaje rzucić monetą i w ten sposób wybrać sposób dostawy ))) plusy i minusy obu..

Wczoraj zażyłem pierwsze dawki tj. 3x4 tabletki. Czułem się dziwnie spokojny aczkolwiek nie śpiący, z miejsca zauważalne uspokojenie myśli. Spać poszedłem przed północą, wstałem wyspany o szóstej, choć nie musiałem to chciałem wstać a ostatnimi czasy problemem było wstanie po 12-14 godzinach rwanego snu. Cholernie dużo mi się śniło jak na sześć godzin i szedłem 3 razy do toalety co mi się nie zdarza. Dzisiaj zmniejszę dawkę do 3x3 bo mam lekką biegunkę i dziwnie mało spaliłem papierosów, nie czuję potrzeby sięgania po nie. Najważniejsze że mi się chce cokolwiek... zobaczymy. Opakowanie 100 tabletek kupiłem na Allegro z przesyłką 54 PLN, przy tym tempie nie wystarczy nawet na 2 tygodniową kuracje po której dopiero czuć poprawę a minimalny czas to 21 dni z tym że zależy to od osoby. Nagłe zakończenie kuracji może się zakończyć efektem odbicia.
Wychodzi że kuracja to wydatek 150-200 PLN. Dla jednego będzie to dużo, dla innych niewiele i nie chodzi o zasobność portfela tylko o to z czego chcemy wyjść. Ciekawi mnie czy Służby Celne w Czechach są równie restrykcyjne jak w Big Farma Polin. Trzy opakowania po 100 tabletek przysłane z Indii, to koszt 15$.

Z uwagi że informacji na polskich stronach jest mało, pozwolę sobie poniżej streścić co udało mi się przetłumaczyć z angielskich stron.

Siledin działa poprzez hamowanie wychwytu zwrotnego neuroprzekaźników, działa jako stymulator mózgu w celu złagodzenia napięcia i poprawy pamięci; leczenia łysienia i siwienia włosów, a także odmładzania wątroby i nerek; regulacja w górę cholinergiczna i synteza białek w mózgu; działa jako przeciwutleniacz, środek przeciwbakteryjny, środek rozszerzający naczynia i galaktogogue ( nie potrafię tego przetłumaczyć); tłumienie zapalenia; hamowanie wzrostu bakterii; kontrolowania uwalniania insuliny; oczyszczania dróg oddechowych.

Siledin jest stosowany do leczenia, kontroli, zapobiegania i poprawy następujących chorób, stanów i objawów:
Wysokie ciśnienie krwi
Padaczka
Niepokój
Pobudzona psychoza
Bezsenność
Schizofrenia
Histeria
Melancholia
Stres
Lęk psychiczny
Zaburzenia emocjonalne
Nerwica lękowa
Nerwica seksualna
Niedociśnienie
Psychoza depresyjna
Depresja neurotyczna
Przeciwutleniacz
Rak
Nerwowość
Problemy ze snem
Nerwowa słabość
Utrata pamięci
Zmęczenie
Niski poziom energii
Gorączka
Czerwonka
Stresy
Ból
Infekcje bakteryjne
Leczenie raka
Cukrzyca
Infekcje robaczkowe
Hepatotoksyczność
Choroby zapalne
Wzmacniacze pamięci
Depresja
Naprężenie
Przeciwbakteryjny
Środek rozszerzający naczynia
Galaktogogue - czy ktoś potrafi to przetłumaczyć ?
Zapalenie
Skurcze żołądka
Kolka
Ból zęba
Przekrwienie
Astma
Zapalenie oskrzeli
Może być również stosowany do leczenia nie wymienionych tutaj chorób.

Możliwe objawy nie pożądane:

Przekrwienie nosa
Skurcze żołądka
Biegunka
Nudności
Wymioty
Utrata apetytu
Senność
Konwulsje
Pragnienie
Zmęczenie mięśni

W przypadku jednoczesnego stosowania innych leków lub produktów bez recepty działanie leku Siledin Tablet może ulec zmianie. Może to zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych lub spowodować, że lek nie będzie działał prawidłowo. Należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, witaminach i suplementach ziołowych, których używasz, aby lekarz mógł pomóc w zapobieganiu interakcjom z lekami lub radzeniu sobie z nimi. Siledin Tablet może wchodzić w interakcje z następującymi lekami i produktami:
Enzymy cytochromu P450.

Galaktogogue to środek wzmacniający laktację. Spróbuj sprowadzić S. z Indii, bezpośrednio. Możesz dawkę dzienną zmniejszyć a zachować tą przed snem; obserwacja siebie najważniejsza. Lek nie uzależnia ( w przeciwieństwie do psychotropów) jak poczujesz się całkiem dobrze możesz odłożyć, ale najlepiej stopniowo zmniejszając dawkę.

why? pisze:
Galaktogogue to środek wzmacniający laktację. Spróbuj sprowadzić S. z Indii, bezpośrednio. Możesz dawkę dzienną zmniejszyć a zachować tą przed snem; obserwacja siebie najważniejsza. Lek nie uzależnia ( w przeciwieństwie do psychotropów) jak poczujesz się całkiem dobrze możesz odłożyć, ale najlepiej stopniowo zmniejszając dawkę.

Na razie będę polegał na allegro, nie ma bólu z kasą bo to nie są nie wiadomo jak wielkie pieniądze a nie chcę przerywać kuracji. Od wczoraj spaliłem dwa papierosy, jak tak dalej pójdzie to sobie na nich cenę Siledinu odbije.
Co do dawki to zamierzam zmniejszać, tylko chciałem mieć uderzenie na początek i się udało. Naprawdę czuje spory przypływ energii a zacząłem brać wczoraj.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Ja kupiłem ten lek na allegro. Czułem się po nim dużo gorzej niż normalnie. Strasznie zatykał mi się nos. Generalnie nie polecam.

Cytuj:
Ja kupiłem ten lek na allegro. Czułem się po nim dużo gorzej niż normalnie. Strasznie zatykał mi się nos. Generalnie nie polecam.

Ile czasu brałeś, po ile tabletek ? W objawach niepożądanych stoi przekrwienie nosa, może trzeba było zmniejszyć dawkę. Co mam rozumieć przez
Cytuj:
gorzej niż normalnie
? Co znaczy gorzej a co normalnie ?
Ja generalnie, nie generalizuje.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Za pierwszym razem wytrzymałem 3 dni. Za drugim podejściem jeszcze krócej. Przeczytałem w opisie tego specyfiku, że zawarta w nim mieszanka ziół powinna "zresetować" poziom neuroprzekaźników. Zmagałem się z depresją, chronicznym zmęczeniem i przede wszystkim z lękami i atakami paniki i czułem się w tym czasie raczej kiepsko. Siledin alarsin gwałtownie pogarszał mój stan i szybko z niego rezygnowałem. Za pierwszym razem wziąłem brałem po 2-3 tabletki i początkowo nie wiązałem pogorszenia samopoczucia z tym lekiem. Zatkany nos bardzo mocno nie dawał mi spać. Za drugim podejściem dawkowałem go sobie znacznie delikatniej aby ewentualnie przyzwyczaić organizm. Skończyło się tak samo i zrezygnowałem żeby nie pogarszać swojego już i tak słabego stanu.

Ale wiadomo, nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz na sobie. Może na ciebie zadziała inaczej. Ja mimo wszystko odradzam ten specyfik i polecam skupić się na szukaniu innej przyczyny twoich problemów.

Na mnie zadziałał zaskakująco dobrze, biorę przed snem dwie... jak nie zapomnę. Też miałem katarek na początku o czym pisałem wyżej.

Cytuj:
polecam skupić się na szukaniu innej przyczyny twoich problemów

Ale przyczyna jest prosta, żyje obecnie w popie.dolonym świecie w którym jedni ludzie żerują na krzywdzie innych ludzi, i nic na to nie poradzę. Mógłbym ale nie chcę, bo to zbyt drastyczne dla tych na których mi zależy. Zresztą, samo kiedyś przyjdzie.
Uśmiechu życzę.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Właśnie czekam na Siledin.. czyli co? Działa?

Casyan pisze:
Właśnie czekam na Siledin.. czyli co? Działa?

Działa i szkoda że jest tak mało popularny... a może dobrze, bo by był nielegalny.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Maltanowo, czy u Ciebie Siledin zadziałał długofalowo, tzn. czy efekty utrzymują się po odstawieniu go? Nadal czekam na dostawę i być może zbyt wielkie nadzieje w tym pokładam ale nie chcę wracać to "tradycyjnych" leków a jest naprawdę słabo teraz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]