Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Myślę, że linie to może 5-10% mocy tego co było kiedyś.
Najważniejsze jest żeby człowiek umiał kolekcjonować w sobie energię.

Wklejam ciekawą grafikę :)
Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2011, 23:22 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

A słyszeliście że na ostatnim sympozjum poświęconym Chemtrails - Krawczyk powiedział, że czakra wawelska została wykopana 2004 roku i zastąpiona czymś sztucznym co już nie promieniuje. I nikt nie wie, gdzie to zostało ukryte.
A wszystkim się wydaję, że mogą się naładować pozytywną energią hehehe
Wiadomość może być prawdziwa, gdyż kilku moich znajomych zajmujacych się energiami - potwierdzają tą wiadomość , że czakra wawelska już nie działa.

A miała skale promieniowania 1800 stopni w skali Bovisa.

Pozdr 8-)

W miejscach mocy natura może mieć niezwykłe właściwości, np; woda?
Cały czas myślę o tym miejscu Wsumie przypomniało mi się jedno, ok. 5 km od miasta Coś w rodzaju wąwozu pomiędzy polami Na tym pustkowiu jest kościół i dworek.. :cooo?: Nie pamiętam czy na pobliskim drzewie czy na kościele widnieje tablica z opisem tego rejonu jak miejsca cudów, uzdrawiania Są kraniki przez które leci woda ale wokół są pola więc teraz sam syf....Na tablicy jest coś w stylu:
w tym o to miejscu doszło do wielu przypadków uzdrowień Dla upamiętnienia tego miejsca "któs tam" postawił kościółek
Może o to biega...Jadąc drogą w stronę miasta, po kilku kilometrach wycieczki wśród pól trafimy na "zapomnianą" dzielnicę przedwojennego miasta...Same pałacyki, rezydencje Też z dala od miasta Droga, budynki koło niej i same pola...Miasto było w 80% zniszczone przez ruskich i w tym pułk kazaski (czyt. dzicz) ale w tym miejscu nie ma śladu kuli Tym bardziej, że niedaleko znajduje się zniszczony cmentarz żydowski...Dzielnica nazywa się rochus- z łac. skała
Będę musiał tam zajrzeć i poszukać trochę-imprezy poczekają :hi hi:
:geek: :uczeń:

alijaa pisze:
syriuszA-nin pisze:
Alijaa

Po mapce Polski zobaczyłem że i Kalisz jest zaznaczony - możesz mi coś więcej powiedzieć gdzie szukać tego miejsca??? Jestem z Kalisza więc może chodzi o Bazylikę św.Józefa???
Jak ktoś coś wie niech da znać ok???

Pozdr 8-)

Nie wiem dokładnie o jakie miejsce chodzi w Kaliszu - ogolnie nie jest to okreslone, ale moze sam cos znajdziesz ciekawego?
Pozdrawiam

Podobna zagwostka i mnie nawiedziła. Jestem z Gdyni i tutaj również zaznaczono miejsce mocy. Wie ktoś może cokolwiek na ten temat?

Na stronie, skąd pochodzi mapka (http://www.polskamagiczna.studioastro.p ... ostki.html) jest umieszczona chyba po to, aby zachęcić czytelnika do kupna książki? Możliwe, że mamy tu do czynienia z takim chwytem (zaznaczymy wszystkie większe miasta, ażeby zainteresować więcej czytelników), bo Studio Astropsychologii to wydawnictwo, a więc- firma, a więc - byznes.. :ninja:
Nie wiem.. niewątpliwie mnie zainteresowało to miejsce mocy w Gdyni.. więc jeśli to marketing to i na mnie jego macki oblazłe sięgać próbują..
Są takie miejsca, po których lubię łazić, albo usiąść sobie pod drzewem i dumać.. Ale książki o nich pisać nie będę :)

Jest ktoś kto przeczytał tą książkę?

I wie może ktoś z Was, czy linie geomantyczne zmieniają swój przebieg na płaszczyźnie Ziemi wraz z przebiegunowaniem, ewentualnie z przesunięciem płaszcza ziemskiego? /Albo innymi czynnikami/
Pozdrawiam.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

metzengerstein pisze:
Na stronie, skąd pochodzi mapka (http://www.polskamagiczna.studioastro.p ... ostki.html) jest umieszczona chyba po to, aby zachęcić czytelnika do kupna książki? Możliwe, że mamy tu do czynienia z takim chwytem (zaznaczymy wszystkie większe miasta, ażeby zainteresować więcej czytelników)....

Dzizas... troche mnie osłabiają takie posty, chyba za dużo siedzisz w teoriach spiskowych człowieku...
Oczywiście, że TAK - mapka ma zachęcić Cię do kupienia książki "Polska magiczna", to logiczne!
Ale nie zmienia to faktu, że jej autor Leszek Matela jest bardzo znanym i doświadczonym człowiekiem w tej kwestii i na pewno w tej książce jest bardzo wiele cennych i prawdziwych informacji, które koniec końców i tak Ty sam musisz ocenić i do Ciebie należy wybór.

Źle mnie zrozumiałaś, Alijaa, ja właśnie bardzo niewiele siedzę przy "teoriach spiskowych" , nawet na tym forum z reguły rzadziej i z mniejszą ochotą wchodzę na tematy tego dotykające.. też nie lubię tej mętnej atmosfery, uważam, że można jednocześnie nic nie wiedzieć na temat 'NWO' i być najgorszym tego wrogiem, przez to, jak się żyje, jak się myśli i czuje, przez Świadomość..
Przepraszam za wzbudzenie atmosfery podejrzeń, ale ja jestem ezoterykiem sceptykiem :drugged:
Ten sceptycyzm to nic złego, chyba, że zagłuszę wszystko inne co we mnie do głosu dochodzi...
Z resztą- sam posiadam kilka książek z tego wydawnictwa- autorstwa pani Chrzanowskiej i nie mam większych zastrzeżeń Mruga

Natomiast nadal ponawiam pytanie, co do domniemanego umiejscowienia tego miejsca w Gdyni, wie ktoś może?
Pierwsza poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona (Rolmopsy i paprykarz) :winko:

Pozdrawiam

Cytuj:
Na jakiej podstawie te miejsca są wyszczególnione, tylko dlatego że znajduje się w tym miejscu jakiś kopiec, piramidka, katedra itp czy faktycznie jest to jakoś zbadane??

Ogólnie to te linie są efektem różnych wirów magmy znajdujących się pod skorupą Ziemską.
Siła odśrodkowa wyrzuca z magmy cząsteczki energii, a te przebijają się na powierzchnie.

Zadaniem przeróżnych budowli jest magazynowanie i następnie wykorzystywanie tej energii do przeróżnych celów.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawe jest to, że na wielu "miejscach mocy" mamy pobudowane albo kościoły, albo kapliczki, a same miejsca są często umieszczone na wzniesieniach.

A wokół niektórych można znaleźć sporo takich niebieskich kamyków, wyglądających trochę jak wulkaniczne. To jest interesujące, skąd się tam pojawiły :)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ciut więcej na temat linii geomantycznych Ziemi

Leszek Matela o siatce geomantycznej
Miesięcznik "Sfinks",październik 1991r.

albo
http://pl.scribd.com/doc/203103006/W-Ge ... zek-Matela
do pobrania pdf:
http://www.pdf-archive.com/2014/01/29/siatka/siatka.pdf
-=-
Tekst był drukowany małą czcionką i jest małoczytelny.
Trzeba powiększyć sobie w swoim czytniku pdf,wybrać taką opcję.

Dobrym i szybkim jest Sumatra pdf,polskiego autora i po polsku
http://blog.kowalczyk.info/software/sum ... eader.html

-=-

plus-wybrane stąd:
czy-istnieja-podziemne-swiaty-t2317-60.html#p142783

technologia-organiczna-t6455.html#p84846

wybrane z zewnątrz
http://nnka.wordpress.com/2012/07/22/ma ... owe-sieci/

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/0 ... tonehenge/

Awatar użytkownika

Dawniej zwracano bacznie uwagę na miejsce gdzie stawia się daną budowlę, zamek w Malborku też nie przypadkiem wzniesiony został ta gdzie stoi. Nie pamięta ile jednostek tam zanotowano, ale jest to miejsce mocy. Szkoda, że mi nie służy..((

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tajemnice wzgórza Wawelskiego - wybrane materiały :uśmiech:

PDF składa się z czterech części,strony:
1-4 miesięcznik "Sfinks" [numeru się pozbyłem,nie pamiętam,ale 1992r.]
autorem był Michał Rożek
5-6 Nieznany Świat nr 2/1990r.
7-8 Nieznany Świat nr 3/1991r.
autorem był Leszek Matela

http://www.pdf-archive.com/2015/11/13/wawel/wawel.pdf

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Masa publikacji o ley lines i starożytnej geografii http://www.cantab.net/users/michael.behrend/
Wszystko po angielsku lub niemiecku.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]