Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 8:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

,,Prawda jest okruchem lodu.”

Po roku spędzonym w środowisku alternatywnym, naszego nieszczęsnego kraju , w końcu zrozumiałem dlaczego ciągle nie wiemy kim są tajemniczy władcy tego świata… No w sumie nie wiemy praktycznie nic poza tym że :

- Kontroluje nas gadzia rasa z kosmosu ( papież ma ogon a królowa Elżbieta II w sypialni zmienia kształt i formę – oczywiście na gadzią.) Znowu prymitywne odwołanie do starotestamentowej przypowieści – czytaj mitu wzorowanego na starożytnych tekstach mezopotamii . Wąż – szatan (zły) , skusił człowieka – młodego i głupiego. Zło musi byc zimnokrwiste i gadzie zgodnie z Biblią. Teologia New age nie zmienia podstawowych struktur mitycznych !

- niedługo przylecą kosmici na spodkach czy czymś tam innym ( ciekawe na czym przylecą jak nie w spodkach ? Może na magicznych dywanach Mikołaju?) Alladyn miał na prawdę fajny!

http://tvnplayer.pl/programy-online/roz ... 10010.html - Mikołaj Rozbicki w telewizji TVN – mówi o wszystkim i niczym ośmieszjąc tematy alternatywne

- Nadchodzi wielka niewidoczna fala – jeżeli w nią nie wierzysz masz spory problem – nie możesz mieć dzieci teraz gdy kończy się świat! Może to stąd mamy taki niż demograficzny ? Wpływy Wl są coraz potężniejsze !

- Jezus był kosmitą – a ja myślałem że mitem religijnym stworzonym ażeby wyłudzać pieniądze od trogloglytów. Zreszta nieważne. Przecież dobrze wiemy że nowa religia musi być starą religią w wersji ,,light” stąd i Jezus musi być ale taki nowy i ,,kosmicznie odpicowany”.

- Dzięki postrzeganiu pozazmysłowemu można pozyskac wiarygodne informacje ( new agowi wariaci nazywają to chanellingiem) – odrzucając jakże starą i zużyta metodę naukową , która wymaga przedstawienia źródeł informacji np bibliografii , czy netografii. Bo po co się męczyć jak mało płacą , a ci co płacą w końcu są na tyle głupi że o dowody nie zapytają. Czyż nie ? Jaka płaca taka praca , a może odwrotnie?

- Najważniejszy jest rozwój świadomości ! Nie fakty , dziennikarstwo śledcze ale… rozwój świadomosci. Po co szukać ciekawych informacji jak można głosić z internetowej ambony nową doktrynę ducha świętego! Zbawienie musi być jednak poparte czynami to tak zwane zbawienie poprzez czyny (jak w KK) ! Trzeba wpłacać na ,, kosciółki new age” takie jak Acton Spiritualist Church w Londynie – gdzie będą podejmowani ,, Lightworkerzy” Jacek ,, Jezus ” Czapiewski i Joanna ,, Maria Magdalena ” Rajska wraz z ich giermkiem Mikołajem ,, mam przyjaciela z Oriona Rozbickim” . Cena całej zabawy w kościółku spiritualistów wcale nie jest wygórowana 120 funtów – w przeliczeniu według obecnego kursu daje to 650 zł za osobę

- koniec nadchodzi w roku 2012! No dobra już odwolane bo Jacek ,, Jezus ” Czapiewski tak powiedział. Pewnie został przełożony na potem np za rok , za dwa lata , za trzy i tak dalej… Jak już przełożą tak z 5-7 razy to bedzie trzeba uciekać za granicę ! Polecam Illinois tam jest dużo ogłupionej religijnie Polonii , która kupi hiperfizyczne wypociny!

- grozi nam epidemia zzombienia! 70 procent ludzi jest zagrożonych utratą rozumu! Ja głupi myslałem że zombie to twór scence fiction, który mozna do woli rozwalac grając w Residen Evil – najwyraźniej myliłem się i niedługo zzombieję – kto nie płaci ten zzombieje – kto zbiera kasę od wyznawców ten się ostatni śmieje

- Po 5 godzinach oglądania filmu o Bruno Gruningu doznasz uzdrowienia wszystkich chorób!

- Sai Babie z rąk leci biały proszek ! Kurczę, w sesji przydałby się taki Sai Baba…

- Monika Rajska to serwer przekazujący cenne ,, potwierdzone informacje” o kosmicznych cywilizacjach i galaktycznej federacji oszołomów z druszlakami na głowie . Za jedyne 150- 200 zł za godzinę Monika wejrzy w twój umysł i corsup jak i w 4 i 5 gęstość

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/m ... -osobiste/ - jeżeli ktos ma ochotę zadzwonić do Pani Moniki podaję nr telefonu – dajmy zarobić ludziom z pomysłem na biznes ! ,, Dobre bo Polskie”!

Nr tel. 517 210 293
- Jezus pomaga na wszelkie dolegliwości a świat ma tylko 5 tysięcy lat ! Tak jest Martinie Lechowiczu przecież to prawda że Kościół Katolicki budował kapitalizm wolnorynkowy… A ja głupi myślałem że budował feudalizm… A liberalne gospodarki kwitły w krajach protestanckich takich jak Anglia czy USA. Zapewne jestem głupi i niedoedukowany za co zostałem wyrzucony z radia Kontestacja , które promuje wolnośc słowa ! Dzięki temu że promujecie wolnośc słowa nie moge dalej podkopywac waszej kretyńskiej wiary godzącej w wolnośc prasy , wolnośc słowa i wolnośc sumienia. Polecam zapoznac sie z postanowieniami Soboru Trydenckiego i historią Inkwizycji – na pewno Jezus chciał aby mordowac ludzi za herezje, czyż nie ? Martinie dokonaj apostazji lub lobotomii. Wybierz co ci bardziej odpowiada! Zresztą patrząc na twój ,,dorobek ” lobotomia może nie pomóc – proponuję kaftanik i zamknięcie w zakonie. Pozdrów także Jacka Gniadka wolontariusza dla Jezuickiej Służby Uchodźcom, dzięki któremu nie mogłem dalej mówić o historii tego podłego zakonu! Dzięki tez za wyrzucenie Michała Gierśa aka Cloude Monet – oczywiście dla wolności słowa w Katolicko – jezuickim tego słowa znaczeniu.

http://www.odwyk.com/?p=info - Martin mówi o kreacjoniźmie – najwyraźniej jeszcze nie ewoluował . Strona zawierająca infantylne podcasty o Biblii. Jak mawiał Stanisław Lem: ,, Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”.

To tylko ułamek kretynizmów jakie serwują Polakom ,, niezależne ” media…. Powiedzmy sobie szczerze nasz podziemny ład medialny to grupki new agowych kościółków obrzucających się fekaliami ( np. walka WL z forum Davida Icka) w podległej Unii Europejskiej polskiej piaskownicy.

Dlaczego nie mozna w końcu dojśc do zarządzających NWO ( termin wytrych do zbijania kasy przez ,,znawców konspiracji” ) ?
Wyjaśnię państwu dlaczego! Człowiek musi jeść i pić – niektórzy nawet palić i pić napoje wyskokowe… A że nie ma nic za darmo to potrzebujemy całkiem dużo pieniedzy ażeby podtrzymac nasze funkcje życiowe. Mówiąc wprost potrzebujemy pieniędzy , a czym więcej ich mamy tym wiecej ich potrzebujemy. Ludzie ,, niezaleznych mediów” śledzą ogólnoświatowy spisek – zwany przez nich ,, gadzim” , ,,reptiliańskim” , czy ,,jaszczurzym”. Do póki gonią spisek i nie podają nazwisk ludzi odpowiedzialnych za całe zamieszanie , dostają ,, wsparcie na dalsza pracę”. W ich interesie jest więc nie dojśc do prawdziwych odpowiedzialnych za kryzysy !

Bo dojść do prawdy znaczy stanąć w miejscy i nie móc już dalej przedstawiać nowych watków ogólnowszechświatowego spisku. Cojest symptomatyczne i bardzo sprytne ci oszuści nie znając nazwisk ludzi odpowiedzialnych za plany powstania faszystowskiego rzadu światowego, wymyślili politykę kosmiczną ! Uciekając od odpowiedzi na ziemskie pytania w niezmierzone przestrzenie kosmosu, który da się poznać jednynie dzięki chanelingom wierchuszki kościółka new age…

Pamietajcie że wasze kłamstwo nie staje się prawdą pomimo, iż wierzy w nie coraz więcej osób ! Kiedyś będziecie musieli popatrzeć w lustro … Jest jeszcze czas aby zawrócić ale czy tego chcecie?

http://zakazanawiedza.wordpress.com/201 ... im-sa-oni/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 cze 2012, 19:15 
VIP Member
Awatar

Mocne i dobre ale sam nie podajesz żadnych konkretnych nazwisk odpowiedzialnych za specjalnie wywoływane kryzysy by ograniczać ludzkość czy to poprzez finanse czy religie itp itd. więc albo zazdrościsz albo sam wiesz tyle co i oni, lub wyrzucili Cię z tego procederu ?

Cytuj:
Wyjaśnię państwu dlaczego! Człowiek musi jeść i pić – niektórzy nawet palić i pić napoje wyskokowe… A że nie ma nic za darmo to potrzebujemy całkiem dużo pieniedzy ażeby podtrzymac nasze funkcje życiowe

Wielu z tych ludzi potrzebuje także seksu permanentnego inaczej giną, to jest czasami nawet lepsze niż religia nawet reptyliańska :)

Ostatnio podaję nazwiska i to duzo ! Zapraszam na audycję w radiu na fali http://radionafali.com/audycje/zakazana-wiedza/

Nikt mnie nie wyrzucił - to ja odrzuciłem wiele propozycji... :lol:

marcin1990 pisze:
Ostatnio podaję nazwiska i to duzo ! Zapraszam na audycję w radiu na fali http://radionafali.com/audycje/zakazana-wiedza/

A przepraszam.. rozpędziłem się jednak, ponieważ oglądałem filmy Marcina Dachtery i faktycznie sporo interesujących tam rzeczy, sam widzisz że ludzie lubią upadki szczególnie na kolana ? w tej sferze są wyjątkowo leniwi a wielu nawet z nas korzysta z zakusy elit, to jest niewyobrażalnie ciężka batalia.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

scalcie ten temat z innym podobnym

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]