Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 lis 2014, 9:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Jak w tytule:

http://www.cosmic-conspiracies.com/alienabduction.html

Dla tych co nie znają angielskiego, krótkie streszczenie z tego co pamiętam, bo dokładnie nie czytałem artykułu tylko obejrzałem filmik:

Kobieta pewnego razu widziała czarny helikopter a po krótkim czasie UFO w sąsiedztwie domu, potem miała jakieś przebłyski wspomnień, ze została w czasie snu uprowadzona do UFO i poddana badaniu medycznemu, gdzie ufole różne rzeczy jej robili a przy okazji wyleczyli ból pleców. Całe zdarzenie było dla niej traumatyczne i miała wrażenie, że się to powtarza, więc dla uspokojenia jej, jej mąż zainstalował w sypialni kamerkę podglądu. No i któregoś dnia się okazało to co jest na filmiku. Filmik przedstawia nagranie z ekranu monitora tej kamery, bo sama kamerka pracuje na takim formacie do którego nie ma oprogramowania aby film konwertować do oglądania na PC. Zdaniem autora artykułu, dowodzi to tego, ze film jest oryginalny. Na filmiku jest pokazane, jak bohaterka śpiąc w łóżku "stapia się" jakby nagle, jej ciało znika a kołdra opada. Po 13 minutach (na filmie jest to skrócone) jej ciało nagle znowu materializuje sie pod kołdrą, co prawie wybudza jej męża, który przewraca się na bok.
Moim zdaniem autentyk. Dodatkowo zdarzenie zaczyna się o godz. 3,34 w nocy, czyli w czasie kiedy zdarza się najwięcej dziwnych rzeczy, między godz. 2,30- a 4,00 w nocy.

Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 18:08 przez Wosiu, łącznie zmieniany 3 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 mar 2011, 13:00 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli to nie fejk, to bez wątpienia jeden z najmocniejszych materiałów jakie widziałem.

Ps. Dopisz coś do posta, bo szkoda by temat w koszu wylądował :)

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

niech się fachowcy wypowiedzą...
około 2.13-2.24 postać śpiąca z lewej strony łóżka znika
i pojawia się w łóżku około 3.30 minuty

tej postaci śpiącej z prawej strony łózka też na początku nie widać za bardzo - pojawia się około 3.minuty filmu

jestem sceptyczny ale warto drążyć temat - zresztą nie widać kto to robi (najważniejsza zagadka... :) )

nie wyrzucać do kosza!

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

:lol: :lol:

Wlazła w jakąś dziure pod łózkiem cholere wie co pod tą kołdrą było

Moim zdaniem ta historia jest wiarygodniejsza m.in. ze względu na to że pojawił się błysk przy porwaniu

http://www.prisonplanet.pl/

Provost and Judge * 7th Degree

Bozhe co to za syf? To niczego nie dowodzi, ja bym mogl takie cos nagrac.
A ten film od EN.KI jest juz duzo ciekawszy :)

PabloM pisze:
Bozhe co to za syf?

Co to jest "Bozhe"? To z jakiegoś slangu gimnazjalistów?

Cytuj:
To niczego nie dowodzi, ja bym mogl takie cos nagrac.

No to nagraj.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Oczywiście nikt tu nie twierdzi, że to jest bezdyskusyjnie prawdziwe. Oczywiście mogła być dziura w łóżku itp.itd.
Tylko, że ludzie ze strony na której to jest opublikowane, musieliby być w to zamieszani. Bo rozumiem, że otrzymali całe nagranie z nocy, jakieś powiedzmy 8 godzin, gdzie trochę trudno by było owemu małżeństwu udawać sen, leżenie w bezruchu, przewracanie się co jakiś czas itp. Każdy lekarz badający zaburzenia snu i znający nagrania ludzi we śnie, natychmiast by rozpoznał udawanie, tego się po prostu nie da zrobić. Tak więc, jeśli jest w dyspozycji nagranie z całej nocy i można je zweryfikować, krytycy mogą naskoczyć. I właściciele tej strony internetowej, też powinni sobie z tego zdawać sprawę, więc jeśli wzięli udział w hoaxie i fejku, to są kompletnymi idiotami których zaraz ktoś zgasi i zniszczy ich wszelką wiarygodność i rację bytu w necie.

Wniosek?

Tak jak powiedziałem, mi wygląda na autentyk.

Hehe juz mnie zaszufladkowales widze ;)

Gdzie mozna zobaczyc nagranie z calej nocy?

Film jest dziwwny, zabardzo nic tam nie widac, to ci kosmici, robia ze ci uprowadzeni znikaja tak poprostu? PRzeciez porwani przewanie mowia ze przychodza po nich, stoja nad luzkiem itd. Dziwne to wszystko.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Ja wiem, jak to było... Otóż kosmici wycięli dziurę w podłodze i wyciągnęli babkę przez nią. Po obdukcji wcisnęli ją z powrotem, a otwór zakleili. Podobno jeden sąsiad widział, jak wysoki, szczupły o gadziej skórze, kupował w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów, piłę do drewna. Niestety, ten filmik niczego nie dowodzi. Nie dowodzi dematerializacji owej kobiety. Widzimy tylko, że znika, a później się pojawia. A ja myślałem, że oni ją podniosą i widowiskowo przeleci przez ścianę. Oj niedobrzy kosmici :wacko: .

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

MojoRisin pisze:
Ja wiem, jak to było... Otóż kosmici wycięli dziurę w podłodze i wyciągnęli babkę przez nią. Po obdukcji wcisnęli ją z powrotem, a otwór zakleili. Podobno jeden sąsiad widział, jak wysoki, szczupły o gadziej skórze, kupował w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów, piłę do drewna. Niestety, ten filmik niczego nie dowodzi. Nie dowodzi dematerializacji owej kobiety. Widzimy tylko, że znika, a później się pojawia. A ja myślałem, że oni ją podniosą i widowiskowo przeleci przez ścianę. Oj niedobrzy kosmici :wacko: .

To prawda w castoramie była promocja, wykupili wszystkie piły teraz można się spodziewać zwiększonej liczby porwań. :język: :lol:

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Chcialem tylko dodac, ze nie ma takiego materialu z cyfrowej kamery,ktorego nie daloby
sie przekonwertowac do jakiegokolwiek formatu dla pc. Jak juz wspomnialem kiedys, jestem zawodowcem, NIGDY nie spotkalem sie z czyms takim :/

Ostatnio zmieniony 01 kwie 2011, 14:23 przez BratDalton, łącznie zmieniany 1 raz

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Filmik robi pewne wrażenie, tylko czemu obraz jest taki niestabilny, ma się wrażenie, że jest filmowany z ręki? Z kontekstu w opisie wynikało, ze ta kamerka była zainstalowana stabilnie gdzieś w pokoju :cooo?:

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Przeczytaj pierwszy post.

Awatar użytkownika

No właśnie na filmiku nie jest pokazane jakby jej ciało "stapiało się".. jest tylko pokazana kołdra która opada - a to różnica... nie jestem przekonana

Ze stopieniem się, to była metafora. Ona się jakby pod kołdrą zdematerializowała i potem zmaterializowała ponownie. Co do uprowadzeń przez obcych, jest wiele technik, najpowszechniejsze to: natychmiastowa teleportacja z miejsca na miejsce, takaż teleportacja w wiązce światła, przeniesienie ciała fizycznego w powietrzu ale tak że przenika ono np. przez ściany czy dach, otwarcie portalu, np. w ścianie, i przeprowadzenie przez portal czy tez wyciągnięcie tylko ciała astralnego z ciała fizycznego.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Dosyć ciekawy filmik , sądzę że ,,porywacze'' byli świadomi tego że jest kamera i zdematerializowali ciało, jeżeli to nie jest fake , to przestraszyłem się śmiertelnie.

Awatar użytkownika

Właśnie przyszedłem do domu i znalezienie konwertera z .vvf do .avi zajęło mi kilka minut, więc lipa. Moim zdaniem forma takiego wytłumaczenia nagrania filmu jest nieudolną próbą uwiarygodnienia matactwa. Jeśli ktoś montuje przekręt w pierwszych kilku zdaniach, nie mam najmniejszej wątpliwości, że to fake.

Oto link do konwertera, jeśli ktoś będzie kiedyś potrzebował :okok:

[ http://www.specotech.com/DVR/EZVR4/spplayer_update.zip ]

Natomiast drugi film może być prawdziwy, nie widzę żadnych manipulacji. Chociaż koleś zniknął w takim miejscu, że w sumie też nie za wiele widać ...

W to, że nie jesteśmy sami wierzę już od jakichś 20 lat, nie chcę podważać ich istnienia, odnoszę się tylko do tych dwóch filmów.

:geek: Została uprowadzona po przez opuszczenie naszej czasoprzestrzeni,
czyli częstotliwości,na której działają nasze zmysły.
To jak przesunięcie pokrętła w radiu.

BratDalton pisze:
Właśnie przyszedłem do domu i znalezienie konwertera z .vvf do .avi zajęło mi kilka minut, więc lipa.

To co, do nas masz pretensje? Masz stronę, napisz do nich, że lipa. Może lipa a może są nieporadni tylko, i dzięki tobie przekonwertują to. Więc?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]