Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 lis 2021, 19:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 kwie 2018, 16:48 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Astralny seks

Dynamika i bioenergia seksu podczas OBE

Robert Bruce

tłumaczył Grze$

Wprowadzenie

Kiedy wychodzenie z ciała zostanie opanowane, a osoby dokonujące projekcji zaczynają próbnie badać nowe otoczenie, wówczas pojawiają się kolejne naturalne przeszkody o mrocznym obliczu. Gdy podróżnicy astralni zaczynają rozszerzać swoje horyzonty, wkrótce natykają się na innych podróżników. Seks poza ciałem (popularnie zwany seksem astralnym) jest naturalnym, ludzkim, zawiłym połączeniem świadomości i bioenergetycznego wcielenia. To kształtuje silną, naturalną barierę, która może przeszkadzać poważnym działaniom astralnym. Zdecydowanie ogranicza to czas projekcji, jak również to, co chcielibyśmy w jej trakcie dokonać, mając kontrolę nad myślami i potrzebami seksualnymi. Myśli podróżników astralnych o zabarwieniu seksualnym są jak bomby z opóźnionym zapłonem, czekające, by wybuchnąć w ich umysłach.

W codziennym życiu erotyczne myśli i fantazje tworzą się w umysłach ludzi przez cały czas, ale są osobiste i nieszkodliwe. Jest to najzupełniej normalne i nie robi nikomu żadnej krzywdy. W subtelnym środowisku poza ciałem, w którym podróżnicy naprawdę są tam, gdzie pomyślą, że chcą być, myśli nie są już całkiem prywatne i nieszkodliwe. Fantazje erotyczne nie tylko mają wpływ na wrażliwe otoczenie, ale są narzucane innym osobom mającym OBE, często wbrew ich woli. Jakość myśli podróżnika wywiera silny wpływ na działania podejmowane w OBE, jak również na innych podróżników lub istoty, które możemy napotkać. Jeżeli erotyczne myśli nie będą dobrze kontrolowane, osoby mające OBE nie będą mogły pokonywać dużych odległości w środowisku poza ciałem lub nie będą mogły pozostawać w nim zbyt długo.

Telepatyczne, energetyczne i współczulne połączenie zapewniane przez Srebrny Sznur, pomiędzy fizycznym/eterycznym ciałem a jego projekcyjnym sobowtórem, przekazuje między nimi, w tą i z powrotem, energię oraz emocje. Dotyczy to również potrzeb seksualnych i energii wygenerowanej przez fantazje erotyczne. Popęd seksualny jest jednym z najpotężniejszych, pierwotnych pragnień i jak wszystkie silne emocje może powodować poważne energetyczne problemy, jeżeli pozwolimy mu niekontrolowanie rozwinąć się we wrażliwym środowisku poza ciałem. Niekontrolowane erotyczne myśli i pragnienia mogą powodować potężne zaburzenia energetyczne pomiędzy fizycznym/eterycznym ciałem i jego projekcyjnym sobowtórem. Może to powodować pojawienie się sprzężenia zwrotnego energii seksualnej, które może mieć ogromny wpływ na podróżnika.

Seks w strefie czasu rzeczywistego

Seks poza ciałem jest dużo bardziej intensywny podczas projekcji w obszarze czasu rzeczywistego. Im osoba dokonująca projekcji jest bliższa obszarowi czasu rzeczywistego, tym jest bardziej wrażliwa i podatna na energię seksualną. Na tym poziomie występuje bardziej bezpośrednie, energetyczne połączenie pomiędzy fizycznym/eterycznym ciałem i jego projekcyjnym duplikatem obszaru czasu rzeczywistego niż jego sobowtórem astralnym, który jest bardziej odległy. Dlatego też podstawowe ośrodki energetyczne (główne czakry) mogą stać się bardzo pobudzone podczas wywoływania seksualnych spotkań w obszarze czasu rzeczywistego, zwłaszcza ośrodek genitalny i podstawy. Są one powodem intensywności i szybkości spotkań seksualnych w obszarze czasu rzeczywistego. Seks w tym obszarze może być prawie natychmiastowy w porównaniu z typami seksualnych spotkań w obszarze astralnym lub świadomym śnie.

Seksualna randka w obszarze czasu rzeczywistego, przypadkowa lub zamierzona, zawsze kończy się tak samo. Jej rezultatem jest prawie natychmiastowy orgazm fizycznego ciała inicjatora. Często zdarza się to samo również biernemu lub nieostrożnemu partnerowi, jeżeli jest to również osoba dokonująca projekcji.

Seks w obszarze czasu rzeczywistego pomiędzy dwojgiem żywych osób dokonujących projekcji, to nie tylko sprzężenie zwrotne emocji i odczuć pomiędzy fizycznym a projekcyjnym ciałem pojedynczej osoby. Ośrodki genitalne obu osób mających OBE mogą się połączyć w bardzo silny sposób. To powoduje przepływ i wymianę męskiej i żeńskiej energii seksualnej, która pojawia się pomiędzy fizycznymi ciałami obojga osób dokonujących projekcji, poprzez łączące ich Srebrne Sznury.

W momencie gdy seks na poziomie czasu rzeczywistego jest wywołany między dwojgiem osób mających OBE, formowane jest silne, dwukierunkowe, energetyczne połączenie. Może to powodować, że oboje doświadczą niekontrolowanego, seksualnego pobudzenia, które może być zupełnie niezgodne z ich prawdziwym charakterem. Pobudzenie seksualne miesza się, powodując współdzielenie doświadczenia seksualnego i wymianę energii. Każda osoba mająca projekcję przyczynia się do intensywności aktu seksualnego w obszarze czasu rzeczywistego, chociaż zwykle robi to nieświadomie. W większości przypadków nie ma żadnego rozmyślnego działania ze strony inicjatora aktu seksualnego, jest tylko kilka nieprzyzwoitych myśli chodzących nieopatrznie po jego głowie. Obie osoby mające OBE są ofiarami swojej własnej wrażliwości na seksualne pragnienia oraz na energie, które są mocno wzmacniane w subtelnym środowisku poza ciałem.

Seks w obszarze czasu rzeczywistego nie wymaga fizycznego, bliskiego kontaktu, jak to ma miejsce w wymiarze fizycznym. Stosunek może być zapoczątkowany i dokonany z odległości kilku metrów lub dalej, bez żadnego bliższego zbliżenia. Ale na pewno pojawią się pewne próby stworzenia pozoru fizycznej kopulacji, gdy zostanie zapoczątkowany proces seksualny.

Wzmocniona wrażliwość narządów płciowych

Kiedy tworzy się połączenie czakr genitalnych podczas seksualnego aktu w obszarze czasu rzeczywistego, oboje uczestnicy stają się świadomi odczuć swoich narządów płciowych, oddziaływujących na siebie nawzajem, jakby ich fizyczne ciała kopulowały. Jednakże, podobnie jak wszystkie inne zmysły projekcyjnego sobowtóra, dotyk jest odczuwany silniej, dzięki czemu odczucia genitalnego kontaktu są intensywniejsze. Powiedziałbym, że wrażliwość narządów płciowych jest co najmniej dziesięciokrotnie wyższa. Jest ona tak duża, że w ciągu kilku sekund w fizycznych ciałach obojga osób mających OBE pojawia się orgazm. To naturalnie kończy obie projekcje, z przyczyn oczywistych.

Dzięki wzmożonej wrażliwości genitalne odczucia doświadczane podczas spotkań seksualnych w przestrzeni czasu rzeczywistego są zupełnie inne i czuje się zupełnie coś innego niż w wymiarze fizycznym. Najbliższe temu, jak można opisać to nienormalne odczucie będzie to, że obie osoby dokonujące projekcji czują wzajemne rozszerzanie się w środku i stają się oni swoimi nadwrażliwymi genitaliami. Stając się nimi, kopulują z innym genitalnym ciałem seksualnego partnera z przestrzeni czasu rzeczywistego.

Inicjator męski

Męski inicjator seksu w wymiarze czasu rzeczywistego (jego projekcyjny duplikat), odczuwa szybki wzwód olbrzymiego penisa, jako rozszerzanie swojego obszaru genitalnego. Następnie wpływa w niego i sam staje się penisem-kończyną. Rozszerza się szybko i głęboko penetruje ciało partnerki w okolicy genitaliów, nawet z odległości kilku metrów. Wznosi się i wypełnia całe jej ciało. Inicjator ma wrażenie, że wnętrze ciała partnerki składa się z gęstej, ciepłej, energetycznie mrowiącej i pulsującej, wysoce erotycznej galarety.

Inicjator żeński

Żeński inicjator seksu w strefie czasu rzeczywistego (jej projekcyjny sobowtór) ma odczucia podobne do powyższych, ale swoje narządy płciowe postrzega jako coś więcej niż pochwa rozszerzająca się jak tunel (rura). Tunel powiększa się i ona wpływa do niego, stając się nim. Rozszerza się wtedy i głębiej penetruje ciało partnera w obszarze genitalnym. Następnie wznosi się przez jego ciało. Jej odczucia są raczej związane bardziej z pochłanianiem wnętrza ciała partnera niż zwykłą penetracją. Ta odmiana wrażeń z kobiecego obszaru genitalnego została mi opisana jako pochłanianie kręgosłupa swego partnera seksualnego z przestrzeni czasu rzeczywistego.

Przebieg aktu seksualnego w obszarze czasu rzeczywistego

Jest tak dużo możliwych odmian seksu w przestrzeni czasu rzeczywistego, ile jest rodzajów fizycznych pozycji seksualnych ciała, włącznie z pozycjami gejowskimi i lesbijskimi. Więc typ rozszerzonych odczuć genitalnopodobnych, który może być doświadczany, męskich lub żeńskich, nie jest ograniczony przez płeć. Jednakże ośrodki: genitalny i podstawy, są zawsze w pewien sposób związane sprzężeniem wyrównującym energię seksualną. Dlatego też poniższy opis seksualnego spotkania poza ciałem w wymiarze czasu rzeczywistego należy traktować jako zarys przebiegu aktu seksualnego.

Dochodzi do pewnego rodzaju spotkania chłopaka z dziewczyną w trakcie ich projekcji w przestrzeń czasu rzeczywistego. Myśli i fantazje erotyczne wywołują pożądanie odczuwane przez inicjatora. To pożądanie jest odzwierciedlane z powrotem i powoduje natychmiastowe podniecenie, które pojawia się w jego fizycznym ciele.
Fizyczne odczucie podniecenia wraca następnie do własnego projekcyjnego duplikatu z jego podnieconego ciała fizycznego.
Seksualne myśli, wyobrażenia i odczucia erotyczne płyną tam i z powrotem, szybko przenikając się na telepatycznym, emocjonalnym i bioenergetycznym poziomie. To gwałtownie wzmaga pożądanie seksualne zarówno w projekcyjnym sobowtórze, jak i w fizycznym ciele osoby dokonującej projekcji.
Teraz maksymalnie podniecone, fizyczne ciało inicjatora wypełnia projektowanego sobowtóra energią seksualną – z wysoce aktywnego ośrodka genitalnego, przez srebrny sznur – jak gdyby jego/jej ciało fizyczne gwałtownie zbliżało się do orgazmu. Płynąca energia seksualna momentalnie wzmacnia projektowanego sobowtóra inicjatora, ale jednocześnie seksualne pożądanie pochłania go, a rezultatem jest całkowita utrata kontroli. Gdy już jest osiągnięty ten poziom, to nie ma sposobu na powstrzymanie się od nieuniknionego spełnienia w seksualnym akcie wymiaru czasu rzeczywistego.
Projekcyjny sobowtór inicjatora będzie teraz próbował jakiegoś sposobu na szybki i natychmiastowy stosunek ze swoim usidlonym, biernym partnerem. Tworzy to zdalne, energetyczne połączenie pomiędzy fizycznymi ciałami obu osób dokonujących projekcji, poprzez srebrne sznury projektowanych sobowtórów. Połączenie to jest jeszcze mocniejsze, gdy bierny partner stanie się aktywny na tym etapie.
Erotyczne myśli i doznania oraz emocjonalna i seksualna energia wypełniają na przemian ciało fizyczne inicjatora i jego projekcyjnego sobowtóra, dając w rezultacie rodzaj sprzężenia zwrotnego seksualnej energii, hulającej i narastającej w szybkim tempie. Zwykle dotyczy to również biernego partnera, zwłaszcza jeżeli również jest pobudzony i zaangażowany. Tworzy się wtedy coś w rodzaju poczwórnej pętli seksualnego sprzężenia zwrotnego, mocno zwiększając jej intensywność.
Pojawia się orgazm w fizycznym ciele inicjatora i bardzo często również w fizycznym ciele biernego partnera. Zwykle orgazm natychmiast kończy projekcję.
Zależnie od szybkości i intensywności tego typu spotkań seksualnych w przestrzeni czasu rzeczywistego bierny partner może, ale nie musi, stać się czynnie zaangażowany w seksualny akt. Dlatego też jego (jej) ciało fizyczne może, ale nie musi, doświadczyć orgazmu. Zależy to głównie od długości czasu spotkania, tzn. czy jest go wystarczająco dużo, zanim energia połączenia będzie zerwana przez inicjatora, gdy już on (ona) doświadczy spełnienia ze swojej strony. Całkowity czas przebiegu aktu seksualnego w strefie czasu rzeczywistego – od pierwszej, zabłąkanej, erotycznej myśli do orgazmu – może trwać mniej niż dziesięć sekund. Obojętnie czy inicjatorem jest mężczyzna, czy kobieta.

Opisany wyżej proces seksualny strefy czasu rzeczywistego może mieć wiele odmian i subtelnych niuansów. Orgazm prawie zawsze pojawi się u inicjatora i równie często u jego (jej) partnera. Proces ten może przebiegać tak szybko, że inicjator często będzie nieświadomy, że zainicjował kontakt seksualny. Tak będzie do momentu, gdy nagle pojawiający się orgazm nie zasygnalizuje, że czas projekcji się skończył.

Wiek, kondycja fizyczna, orientacja i pociąg seksualny nie mają znaczenia w seksie poza ciałem. Wielu ludzi podczas aktywności seksualnej w OBE, nawet jeśli są starzy i myślą, że wyrośli już z popędu seksualnego, czuje się znowu młodo i aktywnie. W środowisku poza ciałem każdy jest młody i pełen sił witalnych, dlatego we właściwy sposób przejawia seksualną naturę. Nigdy nie zobaczysz starego, grubego, chudego, niepełnosprawnego lub brzydkiego projekcyjnego sobowtóra. Wrodzony zmysł samoświadomości całego ciała, który każdy w sobie posiada, ujawnia się, kiedy osobowość jest w rozkwicie, zwykle około 35 roku życia. Zmysł ten kształtuje obraz projekcyjnego sobowtóra, który nie jest ograniczony przez prawdziwą świadomość i aktualną kondycję ciała fizycznego.

Z powyższego powodu orientacja seksualna może wpływać na odczuwanie ciała fizycznego podczas OBE. Np. mężczyźnie o kobiecej orientacji może podczas OBE wydawać się, że ma ciało kobiety. W płynnym środowisku OBE jesteś tym, kim myślisz, że jesteś i możesz stać się tym, kim zapragniesz (patrz „Shape Shifting” w Astral Dynamics).

Seks astralny

Seks astralny (a nawet seks w świadomych snach) jest wymiarowo bardziej odległy i z tego powodu powraca dużo mniej seksualnej energii i wrażeń niż podczas seksu wymiaru czasu rzeczywistego, chociaż do pewnego stopnia będzie podobny. Dlatego też seks astralny jest wolniejszy i bardziej podobny do seksu fizycznego. Rozbudzona wrażliwość genitalna i anormalne odczuwanie tej sfery, omawiane wcześniej, są mocno zredukowane podczas seksu astralnego. Z tego powodu prowadzi on do nadzwyczaj realistycznych odczuć, dużo bardziej podobnych do normalnego, fizycznego seksu. W trakcie seksu w wymiarze astralnym orgazm może być trudny do osiągnięcia z powodu zredukowanych odczuć oraz dłuższego czasu potrzebnego do jego osiągnięcia i pełnego skonsumowania aktu.

Poza projekcyjnymi duplikatami żywych osób wiele postaci spotykanych podczas projekcji astralnej nie istnieje w rzeczywistości, chociaż są też takie, które mogłyby być nazwane rodzimymi mieszkańcami świata astralnego. Również, jak wcześniej wspomniałem, większość postaci spotykanych podczas świadomych snów nie istnieje w rzeczywistości. Wiele z nich wydaje się być wykreowanymi powłokami, a ich celem jest jedynie kształtowanie tymczasowych części scenerii.

Możliwe jest uprawianie seksu z wykreowaną lub nierzeczywistą postacią, chociaż odczucia genitalnego kontaktu, w rezultacie takiego połączenia, są mocno zredukowane, bardziej odległe niż seks z inną osobą mającą projekcję. W takim przypadku odczucia seksualne pojawiają się z podświadomości osoby dokonującej projekcji (lub śniącego) i prawdopodobnie oparte są na wspomnieniach rzeczywiście przeżytych seksualnych doznań. Erotyczne wyobrażenia mentalne i odczucia seksualne, pojawiające się w fizycznym/eterycznym ciele, są bardzo rzeczywiste i ciągle pojawia się energetyczne sprzężenie zwrotne, chociaż mniej silne i w postaci pojedynczej pętli zwrotnej seksualnej energii.

Z mojego doświadczenia wynika, że inni ludzie spotykani podczas OBE w strefie czasu rzeczywistego, są zwykle innymi projekcyjnymi duplikatami żywych osób. Nie obowiązuje to jednak, gdy projektor przemieszcza się ze strefy czasu rzeczywistego do niższego wymiaru astralnego, co często zdarza się w niezauważalny sposób. Jest jeden główny sposób na odróżnienie projekcyjnego sobowtóra i bytów astralnych od nierzeczywistych, wykreowanych postaci. Prawdziwe i sztuczne byty zachowują się i reagują w zupełnie różny sposób na ingerencję, włącznie z seksualną. Postacie nierzeczywiste po prostu będą stać i pozwolą zrobić ze sobą wszystko, nawet gwałt czy morderstwo. W żadnym wypadku nie będą się bronić ani skarżyć, bez względu na to, co jest im robione. Natomiast realne byty astralne i inne projekcyjne duplikaty ludzi, nawet te nieświadome, śpiące, będą się sprzeciwiać, stawiać opór, walczyć, kląć a nawet atakować przeszkadzające projekcyjne sobowtóry, chociaż z reguły po prostu będą unikały konfrontacji.

W zatłoczonych obszarach niższego wymiaru astralnego (niższy wymiar astralny jest mocno zatłoczony, głównie przez śpiące osoby nieświadomie dokonujące projekcji) osobom mającym OBE może czasami się przydarzyć, że przypadkiem będą przenikały przez projekcyjne ciała innych osób. To często jest nie do uniknięcia i powoduje bezpośrednie kłopoty z kontrolą. Jeśli są nieostrożni, często samoistnie może wywołać to proces astralnego seksu, szczególnie kiedy przechodzą przez projekcyjnego sobowtóra odmiennej płci. Nawet jeśli osoba dokonująca projekcji utrzymuje czysty umysł, nadal będą odczuwać seksualne emocje, chociaż mogą one być kontrolowane i pokonane, jeśli osoba pozostanie skupiona i przemieszcza się dalej. Ten rodzaj przypadkowego seksu astralnego będzie tylko pułapką dla nieostrożnych osób praktykujących OBE.

Jak już powiedziałem, większość seksualnych spotkań w OBE jest niezamierzonych i/lub zdarzają się przypadkowo, chociaż mogą zdarzyć się wyjątki. Seks dochodzi do skutku wtedy, gdy seksualne myśli, fantazje i energie wydostaną się spod kontroli. Proces seksu poza ciałem może zainicjować zarówno kobieta, jak i mężczyzna, z tym samym rezultatem. Może także odbyć się pomiędzy dwoma osobami tej samej płci.

Tylko jedna osoba jest potrzebna do zainicjowania seksu poza ciałem i w większości przypadków jest to wystarczające do zapoczątkowania i zakończenia stosunku przez obu partnerów. Jeśli osoby mające OBE nie chcą mieć poza cielesnego seksu, muszą być świadomi tego, co się dzieje i szybko reagować. Jeśli spotkają inną osobę mającą OBE i myślą lub czują, że może dojść do zbliżenia seksualnego, muszą bardzo szybko uciekać, żeby tego uniknąć, szczególnie w strefie czasu rzeczywistego. Tylko że to łatwiej powiedzieć niż zrobić. Wszystko dzieje się bardzo szybko, a inicjator mógł nawet nie mieć zamiaru powodować seksualnego zbliżenia. On (ona) często będzie tak samo zszokowany tym, co się stało, jak jego (jej) nieświadoma partnerka (partner).

Jedyną pocieszającą myślą jest to, że nikt nie może zostać poważnie zraniony podczas seksualnych zbliżeń poza ciałem, bez względu na to, co i jak się wydarzy. Wszystko dzieje się nie dość, że bardzo szybko, to nie ma tam fizycznego kontaktu. Jest to także rzadko pamiętane przez którąkolwiek stronę, a jeśli już, to tylko jako sen. A ponieważ nie ma faktycznego fizycznego kontaktu, to rzeczywiście mamy do czynienia z bezpiecznym seksem. Według mnie seks w OBE powoduje nie więcej psychicznych urazów, niż mógłby uczynić zły sen.

Ważnym aspektem naturalnej bariery, którą formuje seks poza ciałem, a który zasługuje na rozważenie, jest ustalenie, jak ma się ona do energetycznej siły osoby mającej projekcję. W środowisku poza ciałem podobne przyciąga podobne na wiele sposobów. Jeśli osoba podczas projekcji rozmyślnie poszukuje i angażuje się w haniebne zachowania seksualne (gdy partner jest tego nieświadomy i robimy to wbrew jego woli), zauważy, że poziom wymiaru, w którym działa, zaczyna się znacząco obniżać. Z premedytacją powtarzając seksualne zbliżenia (ktoś mógłby to nazwać astralnym gwałtem, ze wszystkimi jego konsekwencjami) może spowodować, że projekcje tej osoby zaczną schodzić na coraz niższy poziom i coraz częściej zacznie odwiedzać bardzo niskie poziomy wymiaru astralnego. Ten nowy poziom będzie miał bardziej drapieżną naturę seksualną i środowisko, bardziej pasujące do osoby tego typu.

Jak już wyżej powiedziałem, okazyjna szansa lub niezamierzony kontakt seksualny poza ciałem nie wydaje się powodować żadnych znaczących lub trwałych zmian w poziomie wymiaru, w którym działa osoba mająca projekcję. Nie dotyczy to również pozacielesnej miłości lub romansu, tam gdzie jest współdzielone uczucie miłości, zażyłości i pożądania. Wierzę, że energetyczne wartości związane z miłością i seksem z miłości są całkowicie inne od tych wyzwalanych przez żądze i seks uprawiany tylko dla rozładowania się. Szczytowanie w seksualnym akcie poza ciałem jak by nie patrzeć, zaowocuje nagłym przerwaniem OBE, zwłaszcza podczas seksu na poziomie czasu rzeczywistego.

Prywatność, etyka i projekcja

Istnieje powszechna wiara pochodząca z początków XX w., która nie tylko pozostała nie zmieniona, ale jest rozpowszechniana do dzisiaj. Jest to wiara w to, że gdy projektor z premedytacją narusza prywatność innej osoby dla niemoralnego celu lub nieetycznej korzyści, albo angażuje się w jakiekolwiek haniebne lub seksualne zachowanie podczas OBE, to będzie miał ich zakaz lub zostanie powstrzymany przez wyższy autorytet przed następnymi projekcjami. Niektórzy wierzą nawet, że jest tam jakiś rodzaj astralnej policji poszukującej naruszających etyczne, moralne i astralne prawa.

Zgodnie z moim doświadczeniem wiara ta jest całkowitym mitem. Jest tam wiele naturalnych barier związanych z OBE, ale nie ma tam etycznych i moralnych ograniczeń. Żadna wyższa władza nie jest zainteresowana działalnością osób w trakcie ich projekcji. Żadne astralne siły policyjne nie pojawią się i nie ukarzą złych lub niegrzecznych.

Etyczna i moralna poprawność jakiejkolwiek działalności poza ciałem zależy całkowicie od osądu i sumienia osoby mającej OBE. Zwłaszcza w pozacielesnym seksie napotyka się na silne, naturalne bariery i są one normalnym ograniczeniem przed powtarzaniem nieprzyzwoitego zachowania. Jeżeli osoba praktykująca projekcję nie potrafi kontrolować swoich zachowań, nie utrzyma się długo w OBE, ani nie dotrze daleko. Ich doświadczenia będą miały tendencje do szybkiego skracania, ilekroć spotkają potencjalnego partnera seksualnego, rzeczywistego lub nie. To bardzo spłyca ich doświadczanie OBE i utrzymuje ich z dala od astralnych ścieżek.

Jeżeli osoby praktykujące OBE aktywnie poszukują doznań seksualnych, zaczną się natykać na coraz większą liczbę potencjalnych partnerów. Niższy wymiar astralny roi się od nich. Podobne przyciąga podobne w szerokim znaczeniu w czułym środowisku poza ciałem. O ile wiem, jedynymi reperkusjami wynikającymi ze złego zachowania jest obniżenie się poziomu energii i poziomu, do którego następuje projekcja. Sądzę, że w tym przypadku przyciąganie innych, podobnie myślących osób i bytów jest wystarczającym, naturalnym skutkiem. Daje to efekt izolacji zbyt aktywnych seksualnie osób praktykujących OBE z dala od większości myślącej poważnie. Myślę, że jest w tym pewna sprawiedliwość.

Nie ma żadnych ograniczeń, gdy wkraczamy w prywatność ludzi w realnym świecie lub w prywatność innych osób mających projekcję w środowisku poza ciałem, nawet gdy chodzi o nieetyczny zysk lub niemoralne cele. Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma żadnej astralnej policji ani astralnego strażnika, który nagle gwizdnie i powie: „No dobra kolego…Widziałem co właśnie zrobiłeś! Wracaj prosto do swojego ciała i zostań tam…Natychmiast!”. Wyobrażacie sobie ogromną liczbę astralnych policjantów, którzy byliby potrzebni do pilnowania kilku miliardów ludzi, dzień i noc?

Ważne są intencje związane z wejściem w czyjąś prywatność. Bezustanne, rozmyślne naruszanie prywatności spowoduje poważną zmianę wartości energii osoby. Przyciągnie to w OBE podobnie myślących i inne negatywne byty, podobnie jak w realnym życiu, co jest wystarczającą konsekwencją.

Wygląda na to, że całą idee, iż zachowanie poza ciałem jest nadzorowane, rozpowszechnili wcześni badacze i autorzy piszący o OBE i pokrewnych dziedzinach w końcu XIX i na początku XX w. Jestem pewien, że większość z nich zdawała sobie sprawę z prawdziwej natury tej materii. Byli jednak zaniepokojeni tym, że jeśli publicznie podadzą te szokujące informacje o całkowitej wolności w OBE, ludzie mogliby wykorzystywać to do niemoralnych celów. Ci badacze i autorzy próbowali, w pewnym sensie, narzucić ludziom swój własny zestaw praw i wartości moralnych, w rodzaju: „Przestań, bo oślepniesz”, jako rodzaj postawy i ostrzeżenia. Jestem pewien, że mieli przez to nadzieję, że wpłyną na ludzi, aby używali OBE tylko dla dobrych i szlachetnych celów.

Ci wcześni pisarze i odkrywcy nieświadomie narzucili ten zestaw wartości aż po dzień dzisiejszy. Rozważcie wczesne materiały o OBE i pokrewnych dziedzinach oraz jak były one używane jako odniesienie i materiał źródłowy przez wszystkich badaczy, autorów i nauczycieli nawet dzisiaj. Wszystko z tych wczesnych prac ma jakiś wpływ na dzisiejsze poglądy dotyczące ograniczeń zachowania w OBE. W rezultacie mamy teraz mnóstwo wersji „Astralnego Nadzorcy”, „Astralnej Policji” – wierzeń, których musimy się pozbyć. A wszystko wzięło się z narzuconego moralnie, wiktoriańskiego zakłamania.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 kwie 2018, 16:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group