Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 lip 2017, 5:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Poniekąd wiadomo dlaczego organizuje się imprezy takie jak ostatnia olimpiada w Londynie z toną tajemnej symboliki, gdzie nie ma mowy o przypadkowo przejawiających się znakach. Jest to kult ku czci, swego rodzaju msza w której biorą udział niczego nie świadome masy ludzi.

Chciałbym podjąć ten temat aby uzyskać sensowne wyjaśnienie dlaczego głównie w mediach, klipach muzycznych, reklamach, uchyla się, często nie rąbek a ogromną symbolikę oraz bezpośredni przekaz o ludziach biorących udział w programach typu MK-ULTRA MONARCH. Niezwykle ciekawe artykuły na pseudoccultmedia.blogspot.com pokazują jednoznacznie. Jeśli ktoś chce temu zaprzeczyć jest po prostu ignorantem. Pytanie tylko jaki jest sens pokazywania tego milionom ludzi? Trzeba mieć na uwadze, iż reżyserzy, scenarzyści, charakteryzatorzy również mogą czytać np. D. Icke, też słyszeli o programach kontroli umysłu. Może być to inspiracja dla nich do artystycznego tworzenia. Z drugiej strony, zupełnie ciekawie mówił William Cooper w swojej interpretacji 2001: A Space Odyssey gdzie tłumaczył iż treść filmu to wiadomość dla wtajemniczonych, oświeconych.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 mar 2013, 18:35 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Jeśli znasz język angielski, obejrzyj film Farhana Khana. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Oglądaj od 0:11:16 ("Why In Plain Sight?").

Illuminati - The Music Industry Exposed [Full Length] Re-Uploaded 2012
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Obejrzyj filmy z Davidem i będziesz wiedzieć czemu :) Jak dla mnie wszystko jasno wytłumaczył.

Tu masz jeden z wywiadów z nim, może coś powiedział na ten temat.

David Icke ☼ Explains Satanism and Royalty on The Alex Jones Show
phpBB [video]

Nie skupiałam się na tym wątku, bo Jaszczury robiły to dla siebie, więc nie powinno mnie interesować coś co nie jest dla mnie przeznaczone ;) Powinniśmy skupiać się na innych tematach, które nas wyciągną z uśpienia a nie tylko w nim pogrążą.

Which in sleep had fallen on you -
Ye are many - they are few.'

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]