Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 gru 2017, 17:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
LARGE HADRON COLLIDER (wielki zderzacz hadronów) jest jedną z większych inwestycji jakie zostały dokonane w naszym stuleciu.
Tylko naiwni wierzą w jej deklarowany cel budowy jako narzędzia do poznania "Boskiej cząsteczki"
Wprawne oko detektywa z łatwościa odkryje cały łańcuch podobieństw naprowadzający na prawdziwy cel budowy jako GWIEZDNYCH WRÓT (Star Gate)

Badacze UFO nazywają to urządzenie MASZYNĄ OZYRYSA, w Egipcie zwaną TA-WER
z którego wywodzi się ang. słowo TOWER (wieża). Maszyna Ozyrysa znaczy również "NAJSTARSZY LĄD"
Akademicy tłumacza to jako mistyczny symbol połączenia Abydos z "podziemnym lądem zmarłych"

Dla ufologów TA-WER namalowane na ścianach świątyni ABYDOS jest rysunkiem części potężnego urządzenia aktywującego multiwymiarowe portale, stargates , tunele czasoprzestrzenne.

Obrazek

Malowidło przedstawia tzw "ŁÓDŹ MILIONA LAT" którą Bóg RA używa do podróży w podziemia.
Czu jest to naprawdę łódź????
Obrazek

Powyżej jest to model kosmicznego korytarza (wormhole)

Obrazek

Powyżej zbliżenie części TA-WER na którym SETH wyskakuje będąc skręconym i pokrzywionym.

Poniżej 3 wymiarowy model Gwiezdnych Wrót który jest niemal identyczny z TA-WER.

Obrazek

Obrazek

Powyżej grupa NETER (bogów podziemia) watchers obserwatorzy. Bogini NIMAH aka Hathor OSIRIS, SETH , oraz HORUS będący synem MARDUKA czyli RA.

LHC jest przyspieszaczem cząsteczek zdolnym do wysyłania protonów w przeciwnych kierunkach gdzie podczas ich kolizji wydziela się potężna ilość energii podobna do energii podczas tzw "Wielkiego wybuchu"
Na 2012r. Jest planowany wzrost pozyskiwanej energii z 7TeV (Teraelektron Volt) do 12TeV.

1.) Prof. Irina Arefewa i Dr.Igor Volovicz oboje fizycy i matematycy Instytutu Stekov w Moskwie twierdzą że LHC jest zdolny do rozdarcia czasoprzestrzeni tworząc wormhole.

2.) Dyrektor Fermilab Pier Oddone twierdzi że promień o prędkości 7TeV ustępuje mocą tylko temu podczas "wielkiego wybuchu".
Do 2012r. mają podwyższyć na 12TeV!!!!

3.) Według grupy naukowców w tym kilku Noblistów jak Frank Wilczek , astronom Martin Rees , fizyk Adrian Kent z Cambridge, inżynier kosmiczny Richard Wagner, oraz chemik i fizyk Ph.DOtto Rossler,
LHC może cyt. "zmienić naszą planetę w dymiącą asteroidę wielkości boiska do baseballa , albo wywinąć planetę od środka na zewnątrz.

Wydaje mi się że naukowcy zatrudnieni w LHC wiedza dokładnie co oni tam robią ale udają że nic nie wiedzą.
Cynicznie twierdzą że odkrywają tajemnicę natury, ale urządzenie jest jest zbudowane w sekretnym celu.

Obrazek

Jest standardową wiedzą pośród fizyków że LHC może wyprodukować energię potrzebna do otwarcia korytarza (wormholes) tworzac STARGATE.
Obrazek

Powyżej znajduje się pomnik Boga SHIVA (Chrystus, Horus,) który stoi przed budynkiem CERN w Genewie.
Pomnik ponad 2 metrowego Boga najbardziej straszliwego pośród hinduskich bóstw.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

To jest naprawdę dziwne. Widoczne powyżej panele z napisami które mogą być rozczytane zaledwie przez kilku ludzi na świecie, znajdują się wewnątrz.
Jest panel z napisami w języku SANSKRYCKIM, następne w ARABSKIM, MANDARYŃSKIM, a jeden panel w zupełnie nikomu niewiadomym.(pewnie język Bogów??)
Panele mają wokół laserowe sensory security.Dziwne. :shock:

Obrazek
Obrazek

Powyżej dobrze znane obrazki z CERNU.

Poniżej natomiast jest coś ciekawego.

Obrazek

Wejście do tunelu LHC jest podobne do konstrukcji statui SHIVY.

Obrazek

SHIVA jest zawsze przedstawiany jako TAŃCZACY ANANDATANDAVA czyli "kosmiczny taniec".
Który jest podobny do wirowego ruchu energii poruszającego całym kosmosem.

Obrazek

Obrazek
Globus Nauki i Innowacji w CERN
Posąg Sziwy w CERN w pobliżu budynku A40. Wydane przez Departament Energii Atomowej, w Indiach.
Pomnik jest darem Indii, świętując długą współpracę z Indiami w CERN, która rozpoczęła się w 1960 roku i nadal jest silna do dziś. Pomnik odsłonięty 18 czerwca 2004.
Dziwne podobieństwa na monetach AMERO raczej nie wygladają na dzieło przypadku.

Podobieństwo w architekturze domu modelki NAOMI CAMBELL a budynku siedziby CERN w Genewie.
OKO HORUSA (Chrystusa , Jahwe) Mówiące nam że nasza ziemia znajduję się w jego oku.
(Watchers) obserwator.
Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 gru 2012, 0:01 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Odpowiednik ABZU w Sumerze

phpBB [video]

http://en.wikipedia.org/wiki/Stonehenge

Intimate Secretary * 6th Degree

A może zostaną użyte 2012-12-21 zamiast schronów... ?
pozdr Robert

Schemat tunelu wydaje mi się podobny który związany był z teorią czarnych dziur i białych dziur oglądaną w programie dotyczącym podróży w czasie kilka lat temu. Może to być podróż między wymiarami, nie sądzę aby podróż w czasie tak wyglądała bo aby podróżować rzeczywistość trzeba rozerwać- moim zdaniem gęstość materii musi przejść pewien próg aby rozbić atomy (?) (wprowadzić je w stan bezwładności).
Jednak moja głowa jest za mała:D

Sam model spodobał mi się i przypomniał o programie który już widziałem.

Kosmiczny Podróżnik pisze:
Schemat tunelu wydaje mi się podobny który związany był z teorią czarnych dziur i białych dziur oglądaną w programie dotyczącym podróży w czasie kilka lat temu. Może to być podróż między wymiarami, nie sądzę aby podróż w czasie tak wyglądała bo aby podróżować rzeczywistość trzeba rozerwać- moim zdaniem gęstość materii musi przejść pewien próg aby rozbić atomy (?) (wprowadzić je w stan bezwładności).
Jednak moja głowa jest za mała:D

Sam model spodobał mi się i przypomniał o programie który już widziałem.

Pojęcie czarnych dziur zostało sztucznie wymyślone, jest to kolejna przykrywka dla prawdy, która jest związana z elektrycznością oraz światłem.
Nie ma czegoś takiego jak materia. To co my nazywamy materią lub substancją W OGÓLE NIE ISTNIEJE!!!

Tak zwana materia to tylko fale poruszających się cząstek światła o przeciwnych ładunkach elektrycznych, które według praw rządzących elektrycznością układają się w rozmaite kształty "materialne"

Krótko mówiąc materia to tylko ruch światła, a ruch nie jest materią. Jedynie się taką wydaje.
Usuńmy ruch a nie będzie śladu materii.
Elektryczność wytwarza wszystkie cechy światła w ruchu falowym a my postrzegamy to jako materię.

Człowiek postrzega jeden z wytworów ruchu falowego światła i mówi >>>To kawałek żelaza<<< lub >>to jest jabłko<<, nie mając zielonego pojęcia że gdyby siła elektryczna która wywołała ów stan ruchu, nagle się wycofała to on sam, jabłko i w ogóle wszystko w promieniu kilometra lub dalej zostałoby zdmuchnięte w nicość stanu równowagi, z którego zostaliśmy poskładani.

To co nazywane jest innym wymiarem lub innym czasem jest niczym innym jak tylko innym ruchem falowym światła, inną częstotliwością.

Poprzez zmianę tej częstotliwości możliwe jest więc przemieszczenie w czasie bądź przestrzeni.
To łatwo zrozumieć , trudniej zapewne jest utrzymać się w innej częstotliwości (wymiarze) jeśli myśli nie idą w parze za zmianą wibracji.

Myślę że właśnie to jest naturalną barierą utrzymującą porządek we wszechświecie. A próby "włamywania" się do przestrzeni innych istot jest zaburzeniem tego porządku.

Powrót do porządku jest konieczny. Desperacko potrzebujemy NEW WORLD ORDER.
ORDO AB CHAO

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

materia jest falowym ruchem cząsteczek światła :)

a czymże są cząsteczki światła?

elektryczność/częstotliowść - czymże jest bez cząsteczek?

nicość/pustka...
a czymże jest nicość/pustka?

i tak można skalować w nieskończoność - fajny trening dla umysłu, zakręconego sprawami podatków, zusów, osobistymi "tragediami" i tragediami itd.

CERN jak widać powyżej to dramatyczna próba przeskoczenia na skali nieskończoności
narobią co najwyżej trochę zamieszania w naszej częstotliwości, być może nawet ją trwale uszkodzą...
inspirujący materiał - praca własna czy jakieś źródła?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Farmer
Cytuj:
Powyżej znajduje się pomnik Boga SHIVA (Chrystus, Horus,) który stoi przed budynkiem CERN w Genewie.
Pomnik ponad 2 metrowego Boga najbardziej straszliwego pośród hinduskich bóstw.

Farmer ładny nick. Farmer sieje ziarna :)
Jeśli miałeś ten sam nick na forum świętej geometrii to dzięki Twojemu postowi zasiałeś coś w moim umyśle :)
Pozwól ,że i ja teraz coś zasieje:
Shiva to jest bóg Saturn. Saturna czczą elity. Saturn to bóg o wielu imionach w tym właśnie Shiva.
Saturn zarządza czasem jest ojcem czasu...
edit :
:lol: farmer to nie rolnik hehe anyway niech i tak będzie ,że w moim przeżyciu (subiektywnym odbiorze) jesteś rolnikiem ;)

Cytuj:
Farmer ładny nick. Farmer sieje ziarna :)
Jeśli miałeś ten sam nick na forum świętej geometrii to dzięki Twojemu postowi zasiałeś coś w moim umyśle :)
Pozwól ,że i ja teraz coś zasieje:
Shiva to jest bóg Saturn. Saturna czczą elity. Saturn to bóg o wielu imionach w tym właśnie Shiva.
Saturn zarządza czasem jest ojcem czasu...
edit :

Tak byłem jakiś czas temu na ŚW.G. zrezygnowałem jednak ,gdyż nie był to odpowiedni czas.
Dzisiaj wiem od Radosława że ktoś zainteresował się proponowanym wtedy przeze mnie Santosem i zaczął tłumaczyć. To b. dobrze.

Duch i umysł Shivy przejawiał się poprzez STAREGO Saturna kiedy ludzkość rozwijała się przed reinkarnacją na Ziemi. Był to ZŁOTY OKRES CZŁOWIEKA czas szczęśliwości i nieśmiertelności.
Wszystkie planety w dzisiejszym układzie Słonecznym zawierają część świadomości Shivy ,jednak w tym czasie dominuje ona poprzez NOWE Słońce , które nie jest tym o czym powszechnie się pisze w internecie.

Interpretowanie charakterów istot planet takie jakie mamy obecnie w internecie jest całkowicie fałszywe i są wynikiem braku PODSTAWOWEJ wiedzy kosmologicznej, która tak naprawdę jest oparta na przemianach falowych dotyczacych poziomu energii (materii) ,(uczuć) ,(ducha czyli informacji)itp.

Tymi samymi zmianami jesteśmy dotknięci również my ludzie.
Wszystko we wszechświecie jest w ciągłym ruchu i ulega przemianom na wszystkich poziomach "materii" i umysłu.

Być może postaram się to wyjaśnić w jakimś poście , nie jest to trudne do pojęcia , lecz wymaga niestety wiedzy z kilku poziomów jednocześnie.
Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Dla większości tzw."przebudzonych" jest wygodnie żyć w przekonaniu że Saturn to Szatan a Słońce to Chrystus,czyli dobry kontra zły , czarny kowboj kontra biały. :lol:
Nie jest tak niestety z takiego samego powodu jak nie ma ludzi całkiem złych i całkiem dobrych.

Polaryzacja czyli oddzielenie dobra od zła następuje wraz ze zmianą cykli we wszechświecie i podlega temu nie tylko człowiek lecz cały nasz Świat (jajko).
Mówi się wtedy o przywracaniu porządku wszechświata. Albo o zaprowadzaniu NWO jak kto woli.

Cytuj:
@konserwa
a czymże są cząsteczki światła?
elektryczność/częstotliowść - czymże jest bez cząsteczek?
nicość/pustka...
a czymże jest nicość/pustka?

Podobnie można iść z zadawaniem pytań odnośnie Boga który stworzył wszystko.
No dobrze ale kto stworzył Boga odpowiedź brzmi Boga urodziła jego matka która nazywa się PIERWNICA (VOID)
Pierwnica tzn. pierwej było nic.
A kto stworzył PIERWNICĘ? prawidłowa odpowiedż brzmi -"A dalej to tego nie wiemy" :tak:

odnośnie Twoich pytań odnośnie światła to być może w miarę moich możliwości odpowiem na nie przy okazji jakiegoś innego wątka , nie w tej chwili.
Jest oczywiste że w pewnym momencie będę musiał odpowiedzieć na pytania że dalej to tego niestety nie wiem :haha:

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Farmer pisze:
Pojęcie czarnych dziur zostało sztucznie wymyślone, jest to kolejna przykrywka dla prawdy, która jest związana z elektrycznością oraz światłem.
Nie ma czegoś takiego jak materia. To co my nazywamy materią lub substancją W OGÓLE NIE ISTNIEJE!!!

Takie skrótowe wyjaśnienie tematu czarnych dziur w odniesieniu do elektrycznej teorii wszechświata.
Postaram się jak będę miał czas przetłumaczyć więcej artykułów Thornhilla o elektrycznym kosmosie.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/332-czarne-dziury-rozrywaj-logik.html

Awatar użytkownika

Farmer , a Ty mi dałeś swoim ostatnim postem teraz jakiś wywód czy jak?

ach uwielbiam te wywody na D.I...
Stawiając shive/saturna jako Pana czasu przed CERN wyraźnie ukazują ,że będą kombinować z czasoprzestrzenią.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Tańcząca z wilkami pisze:
Farmer , a Ty mi dałeś swoim ostatnim postem teraz jakiś wywód czy jak?

Tylko przedstawił swoją teorię interpretując publicznie dostępne dane.

Obrazek

Napisałem to niestety dość pospiesznie i skrótowo aby pomóc rozbić ewentualne wątpliwości co do tego kim był Jezus i Shiva.
Może się to komuś przyda.

SHIVA jest znany również jako LORD TYSIACA IMION
inne jego imiona to IS , ISH , oraz ISA
Te jego imiona są podstawą wielu Hebrajskich słów, imion nazw miast

Imiona takie jak Shiva, Iśwara i ISA, są także źródłem dla wielu innych słów w starożytnym języku hebrajskim. Jeśli przyjrzeć się jakiejkolwiek konkordancji biblijnej można będzie znaleźć wiele nazw zawierających ISA, ISH i Isha jako przedrostków, przyrostków, lub korzeni. Przykładami są: imię Izaak a w Hebrajskim Jischak, imię dane przez Abrahama, który był wiernym wyznawcą panteonu hinduskiego, który obejmował bóstwa RAM i ISA (Shiva), a który pokazuje swoje trwające przywiązanie do tych bóstw hinduistycznych, nazywając swoje dzieci po nich.
Imię narodu żydowskiego jako takiego, jest Izrael, IS-Rael, posiada w swoim korzeniu nazwę Shiva.

ISA (Shiva) jest obecny w wielu słowach i obejmuje proroka Izajasza, a także liczne inne nazwy, takie jak Iscah, Iskariota, owski, Ishbah, Jiszbaka, Ishbibenob, Iszboszet, Ishi, Ishiah, Ishijah, Ishma, Izmael , Ishmaiah, Issachar, Isshiah, Ishui, Ishmerai, Ishod, Ishpan, Ishtob, Ishuah, Ishuai, Ishui, Ismachiah, Ismaiah, Ispah.

Te liczne nazwy pokazują, że starożytni Izraelici tak jak Hindusi nadaja nazwy ich dzieciom zawierające nazwę Boga Shiva jako ISA lub IS.
Issa jest w rzeczywistości imieniem, pod którym Jezus wciąż jest znany Tybetańczykom.

Główne bóstwo sanskrytu Shiva (lub Siva) zostało poddane transliteracji na hebrajski jako Sheva, Saby, Seba, i Saba. Batszeba, Beersheva, Joseph, Elisabeth, Jehosephat, Jehoshabeath, Jozafat, Jehosheba.

Jo-Seph oznacza nazwę siedmiu , Eli-sheva oznacza Bóg jest siedem, również Sitchin twierdzi że "Mój Bóg jest siedemką"

Shaveh i Shavshah odzwierciedlaja aspekty starożytnych hebrajskich słów Sheba lub Sheva.

Istotnym jest pokazanie procesu transliteracji jakie wystąpiło w historii, widoczne w następujących słowach oznaczających siedem:

Sanskryt Shiva = Hebrew Sheba = niemiecki Sieben = angielski Seven.

Siódmy dzień wypoczynku Hebrajczyków szabatu, został nazwany od postaci Sheba (lub Shiva), tak też było z jedenastym miesiącem Shebat. To samo bóstwo, po prostu o różnych imionach.
Shiva jest rzeczywiście znany jako Pan Tysiąca Imion.

Duża liczba inicjacyjnych imion wśród starożytnych Hebrajczyków potwierdza zwiazek z Shivą.

Ponadto fakt, że droga hinduizmu Shaivite była jednym z oryginalnych katalizatorów
dla uformowania judaizmu w regionie Canaan-Palestyny ​​jest potwierdzone przez liczne hebrajskie
nazwy, które mają swoje korzenie w hinduskim panteonie, jak słowa z sanskryckiego źródła, które ujawniają wszechobecność świadomości Boga wśród starożytnych Żydów.

Hindusi inicjowali swoich wiernych dając im imię i mantrę. Imiona takie jak Jorama lub Horam, Eli-sabeth, Jo-Seph to związki słowne składające się z dwóch słów oznaczających jeden aspekt albo inne bóstwo.
Niektóre imiona , jak można dostrzec naśladują mantry hinduskie skompresowane do jednego nazwiska. Je Ram, na przykład, dwa imiona dla Boga, często śpiewane przez hindusów.

Imię Je-rem-IAH zawiera trzy Bóstwa . Je i IAH (lub jah) oznaczają Jehowie. Rem jest transliteracją hinduskiego bóstwa RAM lub Ramy.
Imię Elisabeth, jest na przykładem Eli i sabeth, , które, jak
Sabbath, ma swoje źródło w imieniu Saba Śiwy.

Krishna jest Chrystusem , Chrystus to Issa , Issa to Isa a ten jest Shivą.

Awatar użytkownika

Saturn was identified with Osiris in Egypt and Shiva in India.

Cytuj:
Główne bóstwo sanskrytu Shiva (lub Siva) zostało poddane transliteracji na hebrajski jako Sheva, Saby, Seba, i Saba. Batszeba, Beersheva, Joseph, Elisabeth, Jehosephat, Jehoshabeath, Jozafat, Jehosheba.

Jo-Seph oznacza nazwę siedmiu , Eli-sheva oznacza Bóg jest siedem, również Sitchin twierdzi że "Mój Bóg jest siedemką"

Semitic civilizations referred to the god Saturn as “El”. El was the source of the Great Flood. El was represented by a Black Cube. The Kaaba (“the Cube of Space”) is a cube-shaped building in Mecca, Saudi Arabia, and is the most sacred site in Islam. The building predates Islam, and, according to Islamic tradition, the first building at the site was built by Abraham.

The Pelgrims have to encircle the Black Stone of El Seven Times just like the Rings of Saturn encircle the Center.

Saturn is the Seventh Planet and Saturday (Sabbath) the Seventh Day of the Week.
The Number Seven is the Repeating Factor of the Torus System. After Seven Steps a new Fractal Level of the Expansion/Compression-Cycle is reached. On the Seventh Day a new Stage in the Creation Process of our Universe is started.

The Torus looks like a Yoni and as you can see the Lingham of Shiva is Inside the Torus. This is the reason why Saturn is associated with Binah and Shakti, the Female Part of Shiva. It also explains why Saturn is related to Fertility.

http://hans.wyrdweb.eu/tag/shiva/

The inner sanctum of the temple represents the Holy Mountain inside which Osiris and his many aliases (Yama, Kronus, Saturn, Shiva, Jahveh, Christ, and so on) lay entombed, awaiting for the moment when they are to resurge in the glory of the parousia to bring back the Golden Age and the Millennium.

http://www.bibliotecapleyades.net/atlan ... tida_4.htm

JXR interprets both solar haloes & ourobouroses (depictions of a snake in a circular formation swallowing its own tail) behind the heads of different eastern deities as representing Saturn & thus identifies them all as being one & the same. It is unclear to me whether or not in the Hindu pantheon this is considered to be so in the case of Shiva & Saturn.

In a quote that I post below it shows that "Lord" Shiva is the lord of Saturn. So the quote that JXR uses using those very words "Lord Shiva is the lord of Saturn"does not show that Shiva is Saturn. Nor does this quote that JXR apparently misreads, in which Kenneth Grant clearly implies that Shiva is Shaitan or Set (Satan) & states that Saturn is the servant of Shaitan/Sat:

"Saturn: The planetary representative of Shaitan or Set" - Aleister Crowley and the hidden god by Kenneth Grant, p. 225

However two other quotes - one from an apparently Hindu source & another by Theosophical Society founder Blavatsky - that JXR uses contend (confusingly) that they are the one & the same (rather than Saturn being a servant of Shiva):

"Lord Shiva, the ruler of the planets, is Saturn in one of his manifestations." - The Thousand Names of Shiva by Sterling Publishers Pvt., Limited,, Vijaya Kumar, p. 123

"Kiyun, or the god Kivan, worshipped by the Hebrews in the wilderness, is Shiva, the Hindu Saturn."
- Occultism of the Secret Doctrine by H.P. Blavatsky, p. 235

http://continuingcounterreformation.blo ... shiva.html

Satrun cube hexagram był i jest czczony na całym świecie

http://gosai.com/writings/satkona-star- ... -of-goloka

Obrazek

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Tańcząca - skoro czytać po angielsku potrafisz to wypadałoby też teksty przetłumaczyć.

Przypominam, że to jest polskie forum i angielskie oraz inne obcojęzyczne teksty
zamieszczamy w tłumaczeniu albo przynajmniej podajemy krótkie streszczenie
zamieszczanego tekstu, wyjątek mogą stanowić filmy.

Proszę brać pod uwagę ludzi języka nie znających a takich tu jest większość.
Dyskusja jest dla wszystkich i ma być dla wszystkich zrozumiała i po polsku.

Są już dostępne całkiem dobre translatory, to nie jest problem.

Wikipedia podaje że miejscem narodzin World Wide Webjest CERN

WWW to nic innego jak W3 czyli 3 Wojna Światowa

Według Wikipedii, istnieją dwa tańce Shivy:

Dwie najbardziej popularne formy tańca Śiwy są Lasya (łagodne formy tańca), związane ze stworzeniem świata, a Tandava (gwałtowny i niebezpieczny taniec), związany ze zniszczeniem zmęczonch światopoglądów - zmęczonych perspektyw i stylu życia . W istocie, Lasya i Tandava to tylko dwa aspekty natury Śiwy, bo niszczy w celu stworzenia, burząc po to aby zbudować ponownie.

Obrazek

Obrazek

W fizyce reguła prawej dłoni pozwala określić kierunek ruchu przewodnika w polu magnetycznym. Jeżeli 4 wyprostowane palce prawej dłoni (lub wyprostowany palec wskazujący) wskazują zwrot linii pola magnetycznego, a kciuk wskazuje umowny zwrot linii pola elektrycznego (od plusa do minusa), wówczas przewodnik poruszy się w tym samym kierunku, w którym otwarta dłoń wykonuje ruch popychający (lub w kierunku zgiętego palca środkowego, p. rysunek).
Inna reguła prawej dłoni pozwala określić kierunek prądu indukowanego w przewodniku. Jeżeli wektor indukcji pola magnetycznego wchodzi w prawą dłoń, a kciuk pokazuje kierunek ruchu przewodnika, wówczas wyciągnięte 4 palce wskazują zwrot linii pola elektrycznego indukcji, powstającego w przewodniku.
W innej wersji, znanej też jako reguła trzech palców, palec wskazujący prawej ręki wskazuje zwrot indukcji pola magnetycznego, a kciuk – zwrot prędkości ruchu przewodnika. Odgięty palec środkowy wskazuje wówczas zwrot indukowanego prądu.

Cytuj:
Wielki Zderzacz Hadronów zakończy kluczowy eksperyment w dzień końca kalendarza Majów

Naukowcy pracujący nad znalezieniem dowodu na istnienie bozonu Higgsa, mają nadzieje wytworzyć nowe cząstki, które mogą pojawić się w wyniku eksperymentów wykonywanych w Wielkim Zderzaczu Hadronów (LHC). Okazuje się, że LHC działa teraz z coraz większą mocą i już wkrótce, 21 grudnia 2012 dojdzie tam do kluczowego eksperymentu.

CERN uruchamia nową serię eksperymentów, w nadziei na uzyskanie wyników, które pomogą doprowadzić do końca "Model Standardowy" i umożliwią naukowe podstawy do poradzenia sobie z problemem nieskończonej masy. Naukowcy prowadzą raczej obserwacje w formie opisów mateamtycznych wyników kolizji.

Zatem zderzacz zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku dni i będzie działał na pełnej mocy aż do piątku, 21 grudnia 2012. W tym czasie zostanie wykonana seria kolizji protonów rozpędzonych w akceleratorze z nukleonami różnych pierwiastków, na przykład ołowiu lub złota. Z tych doświadczeń, naukowcy mają nadzieję dowiedzieć się więcej również o takich rzeczach jak ciemna materia a nawet Wielki Wybuch.

Aktualne grudniowe prace w LHC to ostatnie prace przed tym, gdy LHC zostanie wyłączone na 20 miesięcy celem aktualizacji i dołożenia mocy. Praca akceleratora zostanie wznowiona w 2014 roku. LHC budzi sporo kontrowersji w środowisku naukowym i wielu specjalistów twierdzi, że eksperymenty wykonywane tam przy tak dużych mocach mogą prowadzic do powstawania osobliwości kwantowych. Już teraz fizycy sa tam w stanie wytworzyć temperaturę typową dla gwiazdy. Któregoś razu kolejny eksperyment z wykorzystaniem wysokich energii może doprowadzić do tego, że powstanie nie koniecznie to czego oczekują specjaliści.

Przypadkiem zdarzy się tak, że Wielki Zderzacz Hadronów będzie wykonywał swoje najważniejsze dotąd doświadczenie dokładnie w dzień końca kalendarza Majów. Wzbudziło to już niemałą sensację w środowisku zwolenników teorii apokalipsy w 2012. Niewątpliwie LHC to największe źródło pola magnetycznego na Ziemi i gdy tylko jest włączany to na pewno musi dochodzić do jakichś fluktuacji między ziemskim polem magnetycznym i polem magnetycznym LHC.

Oficjalnie jednak wpływ ten jest pomijalny, ale wiadomo, że przed trzesieniem w Japonii z 2011 roku w CERN również prowadzono kluczowy eksperyment w ramach projektu ATLAS. Wtedy też pojawiły się pierwsze podejrzenia co do mozliwego wpływu LHC na aktywność sejsmiczną. Jest to jednak teorię trudna do udowodnienia, chociaż informacja o wzmożeniu eksperymentów z kulminacją 21 grudnia można ostrożnie skorelować z dzisiejszą informacją o silnym trzęsieniu ziemi i to uwaga, również w Japonii.

Czyżby w tym wypadku mógł mieć miejsce jakiś specyficzny magnetyczny efekt motyla powodujący zmiany pola magnetycznego w okolicy Genewy, które powodując restrukturyzację ziemskiego pola wywołały rozprężenie sesjmiczne w Tohoku? Teoria dobra jak każda inna. Na razie mamy przed sobą uwerturę w wykonaniu LHC a kulminacja nastąpi podobno 21 grudnia 2012.

Zródła:
1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielki-zderzacz-hadronow-zakonczy-kluczowy-eksperyment-w-dzien-konca-kalendarza-majow

2. http://daily.bhaskar.com/article/WOR-TOP-cerns-god-particle-test-date-coincides-with-doomsday-4102320-NOR.html
pozdr Robert

Awatar użytkownika

W komentarzach z linku zawartego w poście powyżej było to :

https://espace.cern.ch/be-dep/BEDepartmentalDocuments/BE/LHC_Schedule_2012.pdf

Ja jestem przygotowany do końca świata należycie, zakupiłem dwa razy więcej palenia, nigdy nie wiadomo :hejka:

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Dzięki Farmer za swoją wiedzę. :okok:
Proszę mnie tu nie biczować :stop:
Zaciekwaił mnie ten temat i te symbole.
Tu takie moje małe przemyślenia zawarte w obrazkach.
haaha

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Farmer pisze:
Dwie najbardziej popularne formy tańca Śiwy są Lasya (łagodne formy tańca), związane ze stworzeniem świata, a Tandava (gwałtowny i niebezpieczny taniec), związany ze zniszczeniem zmęczonch światopoglądów - zmęczonych perspektyw i stylu życia . W istocie, Lasya i Tandava to tylko dwa aspekty natury Śiwy, bo niszczy w celu stworzenia, burząc po to aby zbudować ponownie.

Ale aby ogarnąć to, trzeba głęboko zrozumieć ten proces.

Farmer zamieścił ciekawe ilustracje. Osobiście ostatnio zainteresowałem się (bardziej niż w szkole :P) fizyką. Szczególnie tematami związanymi z polem magnetycznym oraz światłem.

Cytuj:
Zasada Huygensa mówi, ze każdy punkt ośrodka, do którego dotrze fala, staje się źródłem nowej fali kulistej. Te "miniaturowe" fale kuliste nakładają się na siebie. W rezultacie powstaje nowe czoło fali, które stanowić będzie powierzchnia styczna do czół tych fali kulistych. Jeśli fala nie natrafi na żadną przeszkodę, kolejne powstające w opisany sposób powierzchnie falowe mają ten sam kształt (tzn jeśli była to np fala płaska, kolejna powierzchnia falowa będzie nadal płaszczyzną). Jeśli fala natrafi na przeszkodę, "falki" kuliste powstałe w miejscu przeszkody nie mogą się swobodnie rozprzestrzeniać i kształt powierzchni falowej powstałej fali będzie inny. Zmieni się też jej kierunek rozchodzenia. Teoria ta wyjaśnia, dlaczego np fala płaska padając na przeszkodę z pojedynczą, wąską szczeliną nie rozchodzi się już w jednym tylko kierunku, lecz rozchodzi się we wszystkich kierunkach, tak jak fala kulista.

Obrazek

http://labor.zut.edu.pl/wfo6def.html

Dalej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oraz Wirakocha//Wiracocca

Obrazek

Hubeek89

Obrazki ładne. Cokolwiek z nich rozumiesz?

Czy śmierć dla Ciebie jest składaniem hołdu "Bogu" i zarzynaniem innych/ofiar? Pewnie tak. Ostatnio czytałem teksty z terytorium orientu gdzie było powiedziane, wspomniane o początkach tradycji składania ofiar. Komuś "bóg" powiedział, że potrzebuje śmierci, ofiary aby ten był zadowolony, a poddany "uszczęśliwiony". W światopoglądzie prostego człowieka ten czysto symboliczny przekaz został przeniesiony na plan fizycznych.

Otóż "bogu" nie chodzi o czyjąś ofiarę, ale o ofiarę Z SAMEGO SIEBIE. Nie chodzi mu o śmierć,krew, ból i cierpienie ale o ŚMIERĆ DUCHOWĄ, w moim mniemaniu reorganizację w obrębie Układu Nerwowego...

Awatar użytkownika

To jest ta zła strona tego swiata.
Tkzw. 3 dni ciemności, które niby mają nastąpić to jest zakrycie Słońca i nie pokazanie nam
co tam ma tak naprawdę nastąpić czy Słońce ewoluuje, czy z niego wyjdzie np. nowa planeta...
Nie, dla mnie śmierć nie jest składaniem hołdu Bogu. Jaki on by tam nie był.
To jest chore i nie praktyczne jak i chowanie ludzi w ziemi.
Stwórca według mnie nie potrzebuje hołdu ani ofiar, a miłości jego stworzenia.
Miłośc to klucz. Wojny to składanie ofiar.
My mamy stać się czystą energią i pamiętać kim jesteśmy,
i po co tu jesteśmy, Neila Hague ładnie ukazuje to w swoich obrazach.
Stwórca jest wszędzie w nas, każdy może samodzielnie łączyć się znim.
Bo jest ciągle z nim połączony, medytacja to dobry początek.
Widziałem zdjęcia znajomej bardzo uduchowionej osoby, jednym z jej nauczycieli był
Tenzin Rinpocze i wielu innych tego otoczenia opowiadający o swoich reinkarnacjach itd.. Gdy robi zdjęciał wokół domu i siebie bez żadnych
photoshopów z jej rąk jak i ciał wydobywa się piękne światło. Jak z halogenów.
I wokół niej jest wiele zajwiska tkzw. orbsów. i też inne jak sondy i kule świetliste.
Dusza a duch to dwie odmienne rzeczy. Dusza jest nieskazitelna, ducha można skazić złem.
Zależy pewnie od doświadczania wielu żyć, cy na dobre to wysło czy nie, zostaje jeszcze oczyszczenie ducha.

Cytuj:
Nie, dla mnie śmierć nie jest składaniem hołdu Bogu. Jaki on by tam nie był.
To jest chore i nie praktyczne jak i chowanie ludzi w ziemi.
Stwórca według mnie nie potrzebuje hołdu ani ofiar, a miłości jego stworzenia.

Pisać o miłości może największy zbrodniarz. Kochać może największy EGOISTA. Miłość bezwarunkowa jest miłością DO WSZYSTKICH. Jeśli kogoś kocha się, nie myśli się o nim źle i tak nie reaguje bez względu na jego rasę, poglądy itp. Nie będę pisał, bo muszę zrozumieć to mocniej i nie teoretyzować o czymś co ledwo posmakowałem.

Nie piszę o stwórcy. Ale o bogu jakim był m.in. dla Inków - Wiracocha. Czytaj mnie dokładnie.

Nie chodzi mu o śmierć,krew, ból i cierpienie ale o ŚMIERĆ DUCHOWĄ, w moim mniemaniu reorganizację w obrębie Układu Nerwowego...

która zaczyna się od zmiany nas samych. Zmiana nas, myślenia, poglądów, etc. PERMANENTNA.

edit:

Nie myślenie źle i reakcji z nimi związanymi (myślami/odbiorem) tyczy się każdej sytuacji- nawet gdy poczuliśmy /iluzoryczną/ krzywdę ze strony "obiektu" który kochamy.

Awatar użytkownika

Pisać o miłości może największy zbrodniarz. Kochać może największy EGOISTA. Miłość bezwarunkowa jest miłością DO WSZYSTKICH. Jeśli kogoś kocha się, nie myśli się o nim źle i tak nie reaguje bez względu na jego rasę, poglądy itp. Nie będę pisał, bo muszę zrozumieć to mocniej i nie teoretyzować o czymś co ledwo posmakowałem.

No i zgadzam się z Tobą KosmicznyPodróżniku. Ja ciągle nad tym pracuję...

Nawet nauka to potwierdza.

Bezwarunkowa miłość w nauce
Cytolog dr Glen Rein odkrył eksperymentalnie, że gniew, strach i inne tego typu emocje potrafią kurczyć cząsteczki DNA - ściskać je. Z drugiej strony, emocje takie jak radość, wdzięczność i miłość rozwijają lub rozprężają wystawione na nie DNA. Efekt ten można wywołać na próbkach oddalonych pół mili od „nadawcy" emocji.(17) Przeprowadzone wiele lat wcześniej w Rosji eksperymenty w zakresie oddziaływania na odległość z udziałem ludzkich celów potwierdzają wyniki uzyskane przez Reina. Okazało się, że zdalny ludzki zamiar może być wykorzystany do wpływu na fizjologiczne i świadome procesy odległego celu w postaci człowieka, jak również do wysyłania telepatycznych przekazów. (18)
W innej serii doświadczeń prowadzonych przez Reina osoby charakteryzujące się spójnymi elektrokardiogramami mogły zwijać lub rozwijać próbki DNA na życzenie, natomiast osoby cechujące się niespójną energią serca nie mogły. Ponadto okazało się, że proste odczucie emocji bazujących na miłości nie wystarczało do wpływania na próbki DNA - osoba zamierzająca oddziaływać na nie musiała być obecna.(19) Tak więc badania Reina wiążą energię torsyjną z afirmującymi życie emocjami, w szczególności z bezwarunkową miłością, która napędza, zarówno naszą indywidualną, jak i zbiorową ewolucję. „Tylko emocje oparte na miłości pobudzają DNA do rozprężenia tak, że matrycowe (informacyjne, przekaźnikowe) RNA może uzyskać dostęp do kodów uzdrawiania". Negatywne stany emocjonalne ściskają helisy DNA, co „poważnie ogranicza dostęp do informacji genetycznych niezbędnych do uzdrawiania i ewolucji".

http://davidicke.pl/forum/smieciowe-dna-wrota-do-transformacji-t11217.html

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Cześć wam.

1) Czy oglądaliście film Star Gate 1?

Star Gate 1 1994. (10 lat przed inwazją na portal w Iraku).

phpBB [video]

Obrazek

IRAQ AND SYRIA: Illuminati infighting to control the STARGATE?

phpBB [video]

Star Gate w technologii i w sztuce:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]