Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2019, 21:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Santos Mówi o genezach powstania Instytucji watykańskiej i o jej patologicznym wpływie na rożne aspekty ludzkiego życia.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 gru 2013, 1:33 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Bardzo ciekawy film. Z tym że jest jedna niejasność. Obelisk który stoi na placu Św. Piotra został przywieziony do Rzymu przez Kaligulę, a nie Juliusza Cezara. Kaligula o ile sie nie myle około stu lat wcześniej żył. Poza tym obelisk został ustawiony na placu w roku 1586 według oficjalnych informacji. Jednym słowem to co pan Santos powiedział troszeczkę różni się od faktów.

Jest ktoś w stanie sprostować ten fragment ??

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawie opowiada, chociaż jest więcej niejasności. Np. mówi że oni (Babilończycy, bractwo) kontrolowali Kanał Sueski (Suez - Zeus pisane od końca) mówiąc o Starożytności, a kanał ten powstał w XIX wieku.
Może miał po prostu na myśli tamten rejon, ważny strategicznie przesmyk lądu.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wykład ciekawy, dużo przydatnych informacji,sama postać wykładowcy charakterystyczna. Jedna rzecz - Sprzedaż tych dokumentów, które mają rzekomo chronić nas w sądach. Czy ktoś wyjaśni mi dokładnie zasadę ich działania? Z filmu ciężko cokolwiek wywnioskować. Nie wiem czy gościu nabija w butelkę i łoi kasę na poszukiwaczach , sprawa do przebadania.

Awatar użytkownika

Tymi dokumentami to bym sobie póki co głowy nie zawracał, chyba że ktoś chce się zapoznać jako ciekawostka, czy też jest zdecydowany, że chce "wyjść z systemu"...

Chociaż jakby się dało przynajmniej w skrócie zasadę ich działania opisać, to też jestem ciekaw.

Niekoniecznie jednak u nas w kraju mogą mieć zastosowanie. Nie znam się na prawie zbytnio, sądzę jednak że to co ma zastosowanie w USA, czy Australii nie musi mieć u nas, chociaż mogę się mylić. :)

Takimi rzeczami jak rezygnacja z prawa jazdy z systemem nie wygrasz...
Warto jednak w jak największym stopniu się uniezależniać od rachunków, podatków na tyle ile możliwe... Nie dawać się wciągać w tą szeroko promowaną konsumpcję wszystkiego, nie uczestniczyć w tym wariactwie co się zwykło zwać wyścigiem szczurów.

Tak jak Santos mówił w odpowiedzi na pytania o konsekwencje tego wypisania się z systemu (na końcu drugiej części) - stopniowo, nie robić nic pochopnie, zdobywać wiedzę, poszerzać świadomość.

Należy iść za głosem serca i nauczyć się rozróżniać ten głos od głosu zainfekowanego przez system umysłu ludzkiego (przez tv, inne media, religie, szkoły, idee...).
Warto zrewidować swoje pragnienia, czy aby na pewno są moje? Czy nie pochodzą z zewnątrz, nie służą trzymaniu umysłu w okowach materializmu? Łatwo w tym świecie się zagubić i zacząć gonić za przedmiotami, wrażeniami, emocjami... Przecież życie jest takie krótkie - mówią. Wciąż też powtarzają, że w życiu są pewne tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki. Chcą żebyś w to wierzył, by stało się to przykazaniem. :)

Santos mówi też ciekawie o astrologii i łączy to z wiedzą duchową i ciekawe ile w języku czy to angielskim, czy polskim jest wskazówek, jaka moc jest w słowach ukryta i wiedza, jak się umie ją czytać...

W języku polskim ciekawe jest na przykład podobieństwo słów świat, światło (zawiera w sobie słowo świat), świadomość...("jesteście światłem świata"). Widać, że na całym świecie (różne języki to potwierdzają) starożytni dysponowali ogromną wiedzą później utraconą.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Private Universe pisze:
Wykład ciekawy, dużo przydatnych informacji,sama postać wykładowcy charakterystyczna. Jedna rzecz - Sprzedaż tych dokumentów, które mają rzekomo chronić nas w sądach. Czy ktoś wyjaśni mi dokładnie zasadę ich działania? Z filmu ciężko cokolwiek wywnioskować. Nie wiem czy gościu nabija w butelkę i łoi kasę na poszukiwaczach , sprawa do przebadania.

Ziom! On tam nic nie sprzedaje. Mówi, że dokumenty można ściągnąć za darmo z jego strony, ale trzeba je potwierdzić notarialnie/urzędowo (za co się pewnie płaci), żeby miały ważność w sądzie.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Santos Bonacci outside court, Melbourne, Australia, April 1st. 2014

phpBB [video]

Nie jestem pewien, czy pasuje do tego działu, zatem proszę o przeniesienie do innego w razie czego... ale do rzeczy

Santos w filmie tym mówi o sprawie aktu urodzenia, temat zapewne poruszany przy okazji omawiania czegoś grubszego ze spraw NWO, ale warto poświęcić temu oddzielny wątek. Film krótki, ale wartościowy, na pewno warto przetłumaczyć i przełożyć na polskie realia, tak aby każdy zainteresowany mógł pozyskać wspomniany dokument. To sprawa dużej wagi, bowiem zwraca nam wolność.

tak przy okazji:

http://wakeup-world.com/2014/02/08/if-a-person-is-a-legal-entity-whats-your-real-identity/

Byłoby naprawdę wspaniale, gdyby ktoś się tym zajął. Od takich rzeczy trzeba zacząć jeśli mamy walczyć o naszą wolność.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Na tej samej zasadzie na pewno nie, w krajach anglosaskich jest common law, u nas jest civil law.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]