Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lis 2019, 22:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam Was serdecznie

Informacja jest kontynuacją poniższych wątków i kieruję ją do zainteresowanych szamanizmem amazońskim, zwłaszcza do dawnych "uczniów" don Raula którzy chcięliby znów odbyć podróż ze świętymi roślinami.

ayahuasca-w-polsce-informacja-od-don-raula-t9821.html?hilit=ayahuasca
post161070.html?hilit=ayahuasca#p161070

(w nawiązaniu do powyższych wątków pozwalam sobie przesłać zainteresowanym informacje na temat działalności Sanatorio Espiritual w 2014)

Jesienią ruszyłem z Polski w kierunku Amazonii i naszej ostoi duchowej Sanatorio Espiritual. Jak do tej pory mam za sobą Europę, Atlantyk i od paru tygodni przemierzam dziką i piękną Wenezuelę. Wszystkim polecam zwłaszcza rejon Gran Sabana, z najstarszymi górami świata, klimatem rodem z Zaginionego Świata Artura Conan Doyle. Jest to miejsce które zaciekawi poszukiwaczy obcych cywilizacji. Notuje się tu dużo OVNI czyli z hiszpańskiego UFO :) Poznałem nawet przewodnika z którym można zaplanować polowanie. Inny świat ale o tym można napisać kiedy indziej. Zmierzam do lasów deszczowych Peru gdzie dotrę z początkiem pory suchej by wraz z don Raulem przygotować Sanatorio na gości z Polski .

Don Raul był w Polsce 3 razy, ostatnia podróż odbyła się w 2010 roku. Bardzo negatywne energie spowodowały, że Ayahuasca znalazła się na tej samej liście co kokaina i inne chemiczne dziadostwa. Pojawiło się też wiele przeszkód ze strony ex-organizatora przyjazdów don Raula a mianowicie Miro Fernandez Chancheza. Można o tym poczytać w wątkach powyżej. Z tego powodu postanowiłem nie organizować żadnych "ajałaskowych tourne" i w obecnej sytuacji tą świętą roślinę można poznać w jej ojczyźnie do czego gorąco zachęcam. Z powodów prawnych i szacunku dla Ayahuasci, warto postarać się zorganizować życiowo tak by odbyć Dietę tu gdzie roślina jest szanowana przez władze jako jedno z najpotężniejszych lekarstw.

„Wieczór z Szamanem” - artykuł z magazynu Poznaj Swiat: http://sdrv.ms/17Efrlu

To link do artykułu w którym można poznać lepiej don Raula. O Sanatorio możecie poczytać więcej pod adresem www.sanatorioespiritual.pl i zapytać o szczegóły pisząc na mój mejl viento@rda.pe.

Pozdrawiam i zapraszamy już od kwietnia :)

Przemek, don Raul i rodzina Flores

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lut 2014, 20:09 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

super, a podasz cenę takiego wyjazdu?

W SE do każdego podchodzimy indywidualnie wszystko tutaj jest szyte na miarę. Znajdą u nas miejsce wolontariusze z małym budżetem mamy też kompleksowy program z całą logistyką wyprawy do dziewiczej dżunglii. Wiadomo, że cena wszystko zależy od wielu opcji i możliwości. Zapraszam na mejl a potem na telefon. :) Można też po prostu przyjechać na weekend albo tydzień już od 200$. Mam nadzieję, że okaże się to pomocne jeśli ktoś chce znać cenę standardową. Sanatorium to nie jest typowa działalność biznesowo handlowa i potrzebujący znajdą u nas miejsce jednak jeśli budżet pozwala tworzymy najbardziej unikalne programy nie tylko w samej Amazonii nawet nie tylko w Peru. Możemy Was zabrać do bardziej tajemniczych miejsc niż nawet sam pan W.Cejrowski :)

Przemek.
viento@rda.pe

Awatar użytkownika

ok, a powiedz mi, te 200 dol. to sam pobyt tak? Do tego jeszcze samolot?
Podaj jakieś przybliżone ceny lotów (ale nie odsyłaj mnie nigdzie, po porstu napisz tutaj).

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Indi, z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym, bilet return do/z Brazylii możesz kupić nawet za 800E. Znajomy ostatnio kupił, stąd wiem...

Ps. Do Peru prawdopodobnie będzie nieznacznie drożej tak sądzę.

Ostatnio zmieniony 03 lut 2014, 15:16 przez Claude mOnet, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

oki, dzięki :)

czyli tak na oko trzeba by na taką wyprawę odłożyć minimum 4 tys, ale sądzę, że raczje 5 tys zł.

Hej.

Korzystam z informacji www.fly4free.pl, loter.pl, mlecznepodroze.pl i podobnych serwisów. Parę razy do roku są promocje 1000-2000 za bilet w 2 strony z Hiszpani, Holandi, UK, Francji.

:)

Awatar użytkownika

My z żoną lecieliśmy z Berlina do Sao Paolo w październiku 2012 a powrót przed Bożym Narodzeniem też 2012.
Za dwa powrotne bilety zapłaciliśmy (w sumie razem) ok. 5500 złoty( czyli jakieś dwa tys siedemset na głowę)
Według mojej wiedzy najtaniej właśnie można upolować bilety do tego miasta. Bardzo mocną stroną tego kierunku jest to, że Sao Paolo posiada dworzec autobusowy -Terminal Tiete (chyba największy dworzec autobusowy na świecie) z mnogością kierunków chyba w każde miejsce Brazylii i do każdego z krajów Amerki Pd. Za naprawdę przystępną cenę ( o wiele niższą niż przelot samolotem) można z tamtąd(dworca Tiete) dojechać prawie wszędzie.
Dla zainteresowanych mogę pomóc w znalezieniu taniego tam przelotu (oczywiście potrzebna przybliżona data) i uzyskaniu innych informacji logistycznych.
Wysokości cen biletów zależą od pory roku, sezonu (high czy low), dnia tygodnia( najdroższe są zwykle pt, sob, niedz.) Jeżeli zaś będziecie gdzieś w pobliżu wodospodów Iguazu i Argentyńskiej prowincji Misiones, to zapraszam na survivalowy biwak na mojej 17 hektarowej działce (Chacra) porośniętej w 75% topikalną dżunglą. Biwak jest oczywiście gratis. Każdy może sobie na parę dni lub tygodni rozbić namiot. jeden warunek :zgodne pożycie z tamtejszą przyrodą, bez nadmiernego niszczenia.
Jako, że tymczasowo nie mieszkam tam potrzebował bym tylko wcześniejsze zawiadomienie, tak abym mógł uprzedzić przyjaciela,który tam w pobliżu mieszka i pilnuje mojej ziemi przed intruzami

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]