Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 sie 2020, 8:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06 maja 2011, 15:55 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Samoleczenie - medycyna niedalekiej przyszłości?
Uznawane obecnie paradygmaty, mówią, że:
- Wszechświat jest wysoce uwarunkowany przyczynowo - miejsce i przebieg każdego zdarzenia są jednoznacznie określone przez zdarzenia, które go poprzedziły w czasie i które z nim współwystępują.
- Wszystko jest od siebie odseparowane i działa niezależnie od siebie.
- Jesteśmy ofiarami naszych genów.
- Serce jest pompką do tłoczenia krwi.

Nowoodkryte, ale jeszcze nie zaakceptowane paradygmaty udowodniają że:
- Wszechświat jest świadomy i modelowany za pomocą świadomości oraz stanowi jedność ze wszystkim.
- Świadomość każdego człowieka wpływa bezpośrednio na jego zdrowie i los.
- Specyficzne formy geometryczne (fraktalne) tworzą życie, świadomość oraz przyczyniają się do formowania Wszechświata.
- Serce posiada inteligencję porównywalną z mózgiem oraz przyczynia się do zmian na poziomie genetycznym.

Obowiązujący obecnie światopogląd naukowy widzi wszystko jako zbiór elementów niezależnych od siebie, a ciała ludzkie wyłącznie jako maszyny biologiczno - chemiczne. Według naszych czterech zmysłów percepcji, świat rzeczywiście wydaje się niezależny i odseparowany od nas. Lecz czy na prawdę tak jest? Czy istnieje coś więcej oprócz tego co widzimy, słyszymy i czujemy naszym nosem oraz dotykiem?Moja odpowiedź jest krótka - TAK ! Od ponad 70 lat naukowcy na całym świecie, przeprowadzają niezależne eksperymenty, które mają na celu wyjaśnienie niezwykłego wpływu ludzkiego umysłu na materię, a także szczególnie niezwykłe właściwości pola elektromagnetycznego oddziaływującego na materię. Nieustający rozwój technologiczny, pozwala dziś na przeprowadzanie eksperymentów, o których nawet nie śniło się nam, zaledwie 10 lat temu! Przyjrzyjmy się zatem niektórym z tych eksperymentów, aby lepiej zrozumieć zarówno naturę rzeczywistości, jak i człowieka oraz być może ostatecznie rozstrzygnąć niektóre z odwiecznych zagadek nurtujących człowieka.
Sześć badań naukowych zmieniających pogląd na rzeczywistość

Eksperyment numer 1 - Czujące tkanki

W 1993 roku, na zlecenie armii Stanów Zjednoczonych, Cleve Backster (specjalista CIA do spraw wykrywania kłamstw), przeprowadził serię eksperymentów, mających na celu odpowiedzieć na pytanie:

- Czy istnieje emocjonalne połączenie pomiędzy oddalonymi od siebie tkankami DNA?

Eksperyment polegał na pobraniu próbki z DNA woluntariusza i umiejscowieniu jej w odpowiednio odizolowanej komorze. Następnym krokiem było dokładne określenie parametrów elektrycznych owej próbki, w trakcie kiedy dawca -będąc oddalony o kilkaset metrów od niej - został poddawany emocjonalnym impulsom. Impulsy tworzone były poprzez wyświetlanie woluntariuszowi serii filmów video (naprzemian z drastycznymi oraz przyjemnymi scenami), w celu stworzenia określonej reakcji emocjonalnej. Wyniki badań okazały się zaskakujące -pobrane DNA reagowało bowiem natychmiastowo na sygnały emocjonalne, wysyłane przez dawcę!

Twórca eksperymentu Dr. Backster, w wywiadzie przeprowadzonym dla czasopisma "Advances" poinformował, że armia Stanów Zjednoczonych kontynuowała ten eksperyment, coraz to bardziej zwiększając dystans pomiędzy dawcą a próbką. I co ciekawe, przy coraz dokładniejszych pomiarach czasowych (zegar atomowy), rezultat nieodmiennie pozostawał ten sam.

Eksperyment numer 2 - Lęki i cierpienia roślin

Twórca opisanego wyżej eksperymentu, Cleve Backster, już wcześnie (w latach sześćdziesiątych podczas pracy w CIA), po raz pierwszy zetknął się z wynikami badań Sir Jagadish`a Chandra Bose, który zajmował się wpływem różnych rodzajów muzyki na rozwój roślin. Zainspirowany tymi badaniami, postanowił przeprowadzić własny eksperyment, dotyczący reakcji roślin na bodźce zewnętrzne. Podczas podłączenia roślin do poligrafu i poddania im różnym bodźcom zewnętrznym, zaobserwował znaczną zmianę w napięciu oporu elektrycznego owych roślin. Wyniki badań przerosły jego najśmielsze oczekiwania. Rośliny nie tylko reagowały na bezpośrednie zranienie przez człowieka, ale także na obecność sprawcy, a nawet na intencje i emocje wyrażone przez człowieka! Dr. Backster nazwał tą właściwość roślin : "Nadrzędną percepcją" i opublikował swoje odkrycie w słynnym czasopiśmie pt: "Międzynarodowa Parapsychologia". Niestety artykuł ten spotkał się z szeroką krytyką tradycyjnych środowisk naukowych, które nie zaakceptowały metod jego badań. Pozyskał natomiast ogromne poparcie wśród wielu niezależnych badaczy, co później zaowocowało rozszerzeniem jego eksperymentu na inne żywe organizmy, takie jak jogurt, bakteria a nawet ludzkie komórki !

Eksperyment numer 3 - Umysł - globalny dyktator

U podstawy tego eksperymentu leży założenie postawione w 1926 roku przez rosyjskiego geochemika oraz mineraloga Vladimira Vernadskiego, które w pierwotnej teorii mówi że Noosfera jest trzecią - w kolejnych fazach rozwoju Ziemi - po geosferze (faza materii nieożywionej) i biosferze (faza biologicznego życia).

Tak jak pojawienie się życia zasadniczo zmieniło geosferę, pojawienie się ludzkiej percepcji fundamentalnie transformuję biosferę. Program badawczy do spraw anomalii inżynieryjnych (P.E.A.R.), został wdrożony w roku 1979, na uniwersytecie w Princeton (USA), przez dr. Roberta G. Jahn`a. Celem programu było dążenie do rygorystycznych badań, związanych z interakcją ludzkiej świadomości z czułą aparaturą badawczą. Zadaniem "operatorów" było świadome wpływanie na aparaturę losową ( RNG), która przypadkowo wybiera 0 lub 1 dwieście razy na sekundę, nie wykazując przy tym trendów w kierunku zera lub jedynki. Wyniki badań statystycznych w New Jersey wyraźnie wskazują na to, że osoba skupiająca się mentalnie na określonym wyniku przyczynia się do jego zaistnienia.

Badania tego typu prowadzone są obecnie praktycznie na wszystkich kontynentach pod nazwą : "Global Consciousness Project" lub ""Electro Gaia Gram" czyli "Projekt Globalnej Świadomości", Wykorzystywane są do tego maszyny, które na bieżąco rejestrują ową globalną świadomość ludzkości.

Eksperyment numer 4 - Efekt Maharishiego

Kolejny eksperyment, który zmienia ludzki pogląd na świat został przeprowadzony w roku 1993 w mieście Washington DC, pod przywództwem dr. John'a Hagelin'a. Polegał on między innymi na przeprowadzeniu grupowej transcendentalnej medytacji w danym miejscu, o określonej porze, podczas której na bieżąco konsultowano się ze szpitalami, komisariatami policji, strażą pożarną oraz innymi lokalnymi służbami kryzysowymi.

Wynikiem owej grupowej medytacji było dwudziesto trzy procentowe zredukowanie wszystkich aktów przemocy oraz wypadków w całym mieście Washington DC !

- Jest to analogiczne do sposobu w jaki magnes tworzy niewidoczne pole, które powoduje formowanie się opiłków żelaza... - mówi dr. Hagelin. - Niejako jego wzorem, owe techniki medytacji tworzą wysoki poziom koherencji w falach EEG mózgu osób praktykujących transcendentalną medytację. Ta wzmożona koherencja oraz uporządkowanie w świadomości, wydaje się rozprzestrzeniać wśród społeczeństwa i jest manifestowane bezpośrednio poprzez zmiany w zachowaniu społecznym, cyzli redukcję przestępstw, gwałtów itp. Można określić to jako efekt pola świadomości- wyjaśniai dr. Hagelin.

Anne Huges - profesor socjologii na uniwersytecie w Kolumbii, współtwórczyni tego projektu proponuje:

- Skoro mamy tutaj do czynienia, to nowym paradygmatem w spojrzeniu na przestępstwo oraz przemoc, ja rekomenduję, aby ten model, który jest poparty licznymi, wyczerpującymi i starannie wykonanymi badaniami, został poważnie rozpatrzony..

Bardzo interesująco skomentował wyniki tych badań David Orme- Hohnson - główny badacz, były dyrektor działu psychologii na universytecie im. "Maheshi Maharishi":

- Przemoc wśród społeczeństwa zostaje wywołana przez nagromadzenie się stresu w zbiorowej świadomości ludzi i podobnie - jak nagromadzenie się stresu u osoby indywidualnej - przyczynia się do ogólnego osłabienia systemu odpornościowego tejże społeczności.

Jasno z tego wynika, że masowe poczucie zadowolenia i akceptacji to najlepsza droga do spokoju. społecznego.

Eksperyment numer 5 - "Wielkie" serce

Następny eksperyment należy do moich ulubionych, albowiem bezpośrednio dotyczy ludzkiego serca. Na czele tego eksperymentu stoi słynny " Instytut serca i matematyki", który bada elektrofizjologię intuicji oraz wpływ pól elektromagnetycznych i różnorodnych biopól na ludzkie serce i mózg.

Jednym z najbardziej znaczących odkryć tego instytutu było zmierzenie oraz udokumentowanie pola bioenergetycznego (toroidalnego), które otacza ludzkie serce i sięga poza obręb ludzkiego ciała.

Wiedząc o istnieniu tego pola, naukowcy zaczęli przeprowadzać szereg eksperymentów (w latach 1992 - 1995), polegających na izolowaniu ludzkiego DNA w odpowiednim środowisku, a następnie poddawaniu jego bardzo potężnym uczuciom, zwanym "koherentnymi emocjami". Wykorzystane zostały do tego grupy osób, posiadające specyficzne zdolności w tworzeniu tego typu emocji. Następnie - wykorzystując specjalną technikę chemiczno-wizualną - przeanalizowali DNA i wyciągnęli spektakularne wnioski ! Ludzkie emocje wpływają na kształt DNA bez potrzeby dotykania jego !

Eksperyment numer 6 - Myślące komórki

Ostatnim z tej serii eksperymentów również wiąże się z biologią. Jego autorem jest dr. Bruce Lipton, biolog komórkowy (doktorat na uniwersytecie w Wirginii- Charlottesville). W 1982 roku dr. Lipton przeprowadził dość prosty, a jakże znaczący eksperyment, który polegał na oddzieleniu trzech komórek macierzystych, pochodzących od tego samego dawcy, a następnie na umieszczeniu owych komórek w szczelnie zamkniętych naczyniach, znajdujących się w zróżnicowanych środowiskach. Po upływie pewnego czasu komórki zostały poddane analizie, która jednoznacznie wykazała, że każda z nich wytworzyła różne tkanki. Wyniki tego eksperymentu wyraźnie udowadniają, że głównym czynnikiem kształtującym komórkę jest środowisko. Rolę mózgu pełni w jej przypadku membrana. Dr. Lipton głosi że:

- Z genami i białkami nie dzieje się nic złego, coś nie tak jest z sygnałami ciała. To właśnie one okazują się źródłem większości chorób oraz dysfunkcji organizmu.

I tu jawi się prosty wniosek końcowy, lansowany od dość dawna przez psychologów oraz specjalistów z zakresu medycyny energetycznej:

Sygnałami chorobotwórczymi są nasze myśli oraz system wierzeń. Wszyscy zatem jesteśmy "bogami" w centrum swojego wszechświata, nieustannie tworząc nowe doświadczenia, zwycięstwa i klęski...


Źródło:http://www.praktykujacyalchemicy.pl/site/index.php?option=com_content&view=article&id=50:samoleczenie-medycyna-niedalekiej-przyszoci&catid=55:samoleczenie&Itemid=81

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 maja 2011, 15:55 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 15 maja 2011, 9:51 
samoleczenie wypröbowuje na sobie i czasem lepiej czasem gorzej, ale dziala.
W ciazy nie moglam brac antybiotyköw, ani przeciwbölowych zastrzyköw a dopadla mnie angina i "böl plecöw". A pan doktor stwierdzil, ze nie moze mi pomöc...
najpierw bylam w lekkim szoku...a potem z manträ i wiarä w wyzdrowienie potrzebowalam dwöch dni by stanac na nogi ( z antybiotykami trwalo to zazwyczaj dwa tygodnie!!!). Cöz, od tej pory korzystam z homeopatöw i mojej umiejetnosci samoleczenia. :king:Na górę
   
 
 
Post: 15 maja 2011, 9:59 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2011, 16:47
Posty: 503
Lokalizacja: Gdansk
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: gdansk
Znam wiele przypadkow ze po diagnozie lekarskiej RAK pacjet umiera w krotkim czasie,pacjet mysli o tej chorobie i ona sie rozwija w zastraszajacym tepie,gdyby myslał pozytywnie to zapewne było by inaczej,mam przyjaciela ktory po diagnozie RAK zyje 15 lat i czuje sie dobrze a choroba sie cofnela,tylko ze on myslał pozytywnie,nie dołował sie.

_________________
Wiedza bywa grozna,niewiedza bywa grozniejsza!!!!!

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group