Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 03 cze 2020, 3:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 paź 2010, 10:31 
Na scenach politycznych nic nie dzieje się spontanicznie. Wszystko, co ważne i istotne, jest z góry wyreżyserowane, a polityczne marionetki – prezydenci, premierzy, a nawet sekretarz generalny ONZ odgrywają wyznaczone im role. Scenarisz piszą za kulisami ideolodzy NWO, zwani też globalistami, czy kompleksem jot. Reżyserami i animatorami ukrytymi za kurtyną są liderzy Klubu Bilderberga i Komisji Trójstronnej – światowa żydowska lichwa.

Zwłaszcza polityka tak mało ważnych i trzecioplanowych kraików, jak polski barak Unii, jest ściśle wyreżyserowana. Tutaj na improwizację po prostu nie ma miejsca.

Ogłoszony ostatnio apel Kaczyńskiego do ambasadorów jest jednym z elementów scenariusza osaczania Rosji. Jarkaczowi przypadł w udziale „zaszczyt” kontynuowania polityki jego brata bliźniaka, chorobliwego rusofoba. Apel Jarkacza przesycony jest jak zwykle u niego nienawiścią do Rosji, a poziom kłamstw w owym apelu przekroczył już granicę obłędu.

http://ryszardczarnecki.blog.onet.pl/Po ... 15214844,n

Jarosław stwierza tam:

Jednocześnie, wspólnie z innymi narodami, walczyliśmy o odkłamanie historii Europy Środkowej i Europy Wschodniej, fałszowanej przez wiele dziesięcioleci przez propagandę sowiecką.

Sowieci fałszowali historię. To jest znanym faktem i nikt rozsądny temu nie zaprzecza. Ale to samo robiła i robi zażydzona USA.

http://poliszynel.wordpress.com/usa-swi ... ysta-nr-1/

Kłamstwo zamachów z 11/9, kłamstwo agresji na Serbię, Afganistan i Irak czy ujawnione właśnie ostatnio zbrodnicze eksperymenty USA w latach czterdziestych XX wieku w Gwatemali pokazują prawdziwe oblicze tego samozwańczego „chorążego wolności i demokracji”.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-prz ... omosc.html

Identycznie zbrodnicze eksperymenty prowadziła USA także na własnym terenie i to nawet przy udziale niemieckich „lekarzy”, prowadzących wcześniej zbrodnicze eksperymenty w obozach koncentracyjnych.

Projekt MKULTRA zawierał eksperymenty na ludziach. Testowano m.in. działanie narkotyków, trucizn, gazów, chemikaliów, elektrowstrząsów, zarazek chorobotwórczych. „Eksperymenty” prowadzono na uniwersytetach, w szpitalach, więzieniach i w bliżej niesprecyzowanych „ośrodkach badawczych”. Udowodnione są ciężkie szkody somatyczne i psychiczne ofiar tych „eksperymentów”, a nawet ofiary śmiertelne. Zdarzały się przypadki porwań i uprowadzeń ofiar do przeprowadzania na nich barbarzyńskich doświadczeń. Znane nawet są przypadki wykorzystywania w tych „doświadczeniach” dzieci!

http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

Zza medialnej maski USA jako „obrońcy pokoju i wolności na świecie” wygląda odrażający, zbrodniczy kastet będący narzędziem ideologów NWO – kompleksu jot.

http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/ ... -zbrodnie/

Także i Kaczyński fałszuje historię. Mówiąc o zbrodniach sowieckich „zapomina” on zawsze dodać, że chodzi o zbrodnie żydobolszewickie, w tym głównie o zbrodnie żydowskiej NKWD.

Więcej o apelu Kaczyńskiego pisze „Jednodniówka Narodowa”

http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=314

Trudno sobie wyobrazić, aby Kaczyński, szef agenturalnej, realizującej interesy Izraela i USA partii pozwolił sobie na taki krok bez zgody jego mocodawców i przełożonych. Wygląda na to, że umizgi wobec Rosji wykonywane na polecenia ideologów NWO przez ich drugą agenturalną partię – PO – uzupełniają się z apelem Kaczyńskiego w klasycznej metodzie „kija i marchewki”.

Przy czym i sama PO też nie jest tylko „marchewką”. Rozmowy „ministra” Sikorskiego w USA wskazują wyraźnie na wasalski wobec USA charakter PO. Ciekawi mnie jedynie, w jaki sposób żydowska agentura wpływu przekonywać będzie teraz oglądaczy, słuchaczy i czytaczy, że PO to ruska agentura. Gdyby Sikorski pojechał do Rosji i tam pertraktował sprawę dostarczenia Polsce rosyjskich samolotów bezzałogowych i rakiet, agenturalność PO wobec Moskwy byłaby jako tako do utrzymania.

Niestety, Sikorski sprawił medialnej agenturze psikusa i poleciał merdać ogonem do Waszyngtonu.

Niemniej, agentura wpływu i tak nie przestanie nas przekonywać, że Polską rządzi razwiedka, i że PO to ludzie zimnego czekisty Putina. Można nawet założyć, że nadal znajdą się idioci, którzy ten publicystyczny bełkot wezmą za prawdę objawioną.

Najważniejszą jednak informacją ogłoszoną przez kontrolowane przez Żydów media jest wiadomość o tym, że ONZ ma zamiar powołać ambasadora odpowiedzialnego za rozmowy z…kosmitami.

http://www.tvp.info/informacje/rozmaito ... fo/2835099

Od dziesiątków lat żydowskie media stosują cenzurę w sprawie UFO. Ewentualnie próbują ośmieszyć ludzi zajmujących się tą problematyką. Politycy jak diabeł święconej wody unikali tego tematu, mimo iż mieli dostęp do tajnych raportów i meldunków o rzeczywistym zasięgu zajawiska UFO.

W normalnej sytuacji powinniśmy mieć do czynienia z powolną i stopniową medialną „rehabilitacją” tematyki UFO-logicznej i z przeproszeniem wszystkich niezależnych badaczy za ich dotychczasowe wyśmiewanie. Zamiast tego, jak grom z jasnego nieba spada na nas informacja, że najważniejsza oficjalnie światowa instytucja – ONZ – zachowuje się tak, jakby sprawa UFO od dawna była traktowana poważnie! ONZ szuka ambasadora do kontaktów z kosmitami! Ciekawe - ile i jakie języki obce musi ów „ambasador” znać? A może lepiej byłoby wybrać niemowę, który będzie się z zielonymi ludzikami lub reptilianami dogadywał na migi? Bo trudno przypuszczać, aby kosmici posługiwali się językiem angielskim czy chińskim.

Skąd taka nagła, gwałtowna i nieoczekiwana zmiana polityki w sprawie UFO?

Jeden z moich znajomych uważa, że ma to związek z nagłośnieniem w internecie informacji dotyczących HAARP i innych systemów broni tzw. „skalarnych”. Twierdzi on, że rządzący większością globu ideolodzy NWO na UFO zwalić zechcą wywoływane HAARP-em kataklizmy:

Jak wiadomo przygotowują nas na oficjalne przedstawienie UFO.
Jeśli pod auspicjami ONZ – to tym bardziej śmierdzi to iluzją i PR,
bo jest to instytucja stworzona przez i działająca na potrzeby NWO,
zaangażowana w skryte wojny i depopulację – więc skompromitowana..

Już podczas wojny Niemcy robili sobie UFO-eksperymenty,
a potem w ramach Paperclip kontynuowali tę zabawę dla USA.
Wierzę, że opanowano skuteczniejsze pędniki (jonowe?)
a może też i jakieś podstawowe triki antygrawitacyjne.
Ale na pewno super efekty iluzjonistyczne dla gawiedzi
- coś jak czasem pokazują w produktach z Hollywood.

Pokazali już nam kilka sztuczek wyświetlanych
np. spiralki na niebie w Norwegii albo nad Australią.
Wizualizacje holo-jono-laserowe na to pozwalają.

Teraz gdy ludziki się obudzili i wreszcie zaczynaja kumać,
że HAARP to nie są bajki ale całkiem skuteczne systemy
do modyfikowania pogody, klimatu, erupcji, trzęsień, tsunami
- na gwałt trzeba na globalną scenę wprowadzić jakieś UFO.

Ażeby ukoić nastroje: dobre UFO zawiezie nas na lepszą planetę.

A na złe UFO zwali się winę za manipulowanie pogody, powodzie,
chemitrails – nawet za kryzys bankowy i hipoteczny. Czemu nie?
Złoto w Fort Knox też jest przecież teleportowalne…

Cały ten wywód ma jeden mankament. Kompeks jot nie musi inscenizować istnienia UFO. Wystarczy jedynie, że odtajnią napływające nieomal codziennie informacje o aktywności tych pozaziemskich obiektów.

Nagła zmiana polityki w sprawie UFO (bez względu na to, czy kompleks jot działa w zmowie z kosmitami, czy nie) musi mieć jakieś niezwykle ważne powody. Nie przypuszczam, aby rozchodziło się jedynie o zwalenie na kosmitów winy za wywoływane HAARP-em kataklizmy. Być może zostaniemy teraz zalani informacjami o nieprzyjaznych wobec Ziemian działaniach UFO.

Zbrodniarze z NWO potrzebują rzeczywistego czy fikcyjnego „globalnego zargożenia”, aby na społeczeństwach wymusić zgodę na utworzenie światowego rządu.

Dotychczas straszono nas fikcyjnymi lub celowo wywołanymi zagrożeniami.

- przeprowadzano organizowane przez zachodnie służby zamachy terrorystyczne zwalane na muzułmanów,

- celowo wywoływano kryzysy finansowe i gospodarcze,

- inscenizowano zdemaskowane nieistniejące pandemie,

- inscenizowano zdemaskowaną „katastrofę cieplarnianą” (wszyscy biorący w tych kłamstwach i szwindlach politycy powinni stanąć przed trybunałami stanu, a media nagłaśniające te szwindle jako rzeczywiste zagrożenie powinne zostać zlikwidowane),

- wywoływano HAARP-em katastrofy „naturalne”.

Mimo ogłupiana i urabiania opinii publicznej przez żydowskie media społeczność światowa nadal nie przejawia zachwytu i chęci do pomysłu utworzenia światowego rządu.

W tej sytuacji zagrożenie z kosmosu ze strony agresywnej obcej cywilizacji byłoby dla ideologów NWO wymarzonym”argumentem” na rzecz rządu globalnego. Dlatego, że kosmici, jeśli mieliby mieć agresywne wobec nas zamiary, zagrażać będą Ziemi jako całości.

Nic w mediach nie jest ogłaszane i podawane do publicznej wiadomości bez ukrytego celu.

Wiadomość o ambasadorze z ramienia ONZ do kontaktów z kosmitami zapewne też nie.

A ponieważ ideolodzy NWO już niejednokrotnie pokazywali ich zbrodniczą twarz, dlatego można ich podejrzewać ich o szykowanie kolejnych zbrodni.

Zdolni są oni do odtajnienia wielu prawdziwych informacji o UFO i dodatkowo do zainscenizowania ataków kosmitów na ludzi, miasta i państwa. Po to, abyśmy przerażeni groźbą zagłady Ziemi przez obcych z kosmosu oddali władzę w ich ręce.

Być może się mylę. Ale po zbrodniarzach, którzy na oczach całego świata zamordowali w WTC 3 tysiące ludzi, którzy w Serbii, Afganistanie i Iraku mordowali i mordują ludność cywilną – po takich zbrodniarzach można oczekiwać wszystkiego.

Wszak nie-żydzi, goje, to dla nich bydło a nie ludzie.

http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/03/rzad-swiatowy-coraz-blizej/#more-3541Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 paź 2010, 10:31 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 03 paź 2010, 11:32 
wklejam kilka cytatow z prywatnej poczty
troche moze chaotyczne ale warto przeczytac


Cytuj:
Operacja Millenium w swej pierwszej fazie, miala na celu, zabezpoieczenie nowego rodzaju broni o masowym zasiegu.
Chodzi tu o tzw. bron akustyczno-magnetyczna (HAARP), nad ktora pracowal ZSRR i USA.
Niesamowite mozliwosci,jakie dawala ta bron, zmusily oba bloki militarno-polityczne do scislej wspolpracy.
Zanim do tego doszlo, zarowno strona rzadowa USA, jak i ZSRR, oficjalnie przerwaly "prace i badania" nad zastosowaniem tej broni.
Calosc zostala przejeta poprzez Gruope CENTRUM (faktyczne srodowisko rzadzace swiatem). Pojawila sie rowniez kwestia utrzymania w tajemnicy nie tylko samej broni,ale tzw. glownej czesci Operacji Millenium.
Tzn. demontaz i konwergacja systemowa obu blokow, przy zalozeniu,ze wpierw zostanie zdemontowany oficjalnie Blok Sowiecki, nastepnie tzw. System Atlantycki (USA, Europa), przy jednoczesnym wlaczeniu do calosci Chin i krajow azjatyckich.
W tym celu juz na poczatku lat siedemdziesiatych powolano grupe agentow z przeciwstawnych sobie agencji...


Cytuj:
Edward de Virion byl jednym z glownych koordynatorow na lini: Kontrwywiad PRL,Niemiec Wschodnich i KGB a CIA i MI6...
W roku 1989 zostal zaproszony przez Kongres USA, gdzie Bush (ojciec) wreczyl mu najwyzsze odznaczenie za walke o Demokracje na swiecie...
Juz wtedy pojawily sie krotkie notatki w Washington Post i Times oraz New Yaork Times i The Economist,ze Edward jest jednym z tych, ktorzy za sprawa miedzynarodowych i miedzy-wywiadowczych powiazan uczestniczy w tzw. Demontazu Sowietu...
Wymieniono rowniez przy tej okazji Papieza Jana Pawla II, z ktorym Edward sie czesto "widywal"...
Oczywiscie, juz na poaczatku stycznia 1982 roku znalem od Edwarda szczegoly tego demontazu Sowietu, ale nawet gdybym komus o tym wtedy powiedzial, to i tak nikt by nie uwierzyl, a poza tym...
w najlepszym razie, mialbym jakis "wypaderk"...


Cytuj:
W grudniu, 1983 roku, podczas aresztu, wyrazilem zgode na wywiad z Markiem Baranskim, co bylo bardzo kontrowersyjne w tamtych czasach i narazilem sie na zarzut udzielenia wywiadu gadzinowemu DTV...
Wywiad ten w moim przekonaniu,mial ostrzec osoby, z ktorymi kiedys wspolpracowalem na zachodzie, aby nie przyjezdzaly do Polski i ta funkcje spelnil, bo nikt sie z moich znajomych nie pojawil w PRL, a z tego, co sie pozniej dowiedzialem, to wobec jednej osoby List Gonczy wystawiony przez Kontrwywiad Wojskowy PRL-u obowiazywal nadal jeszcze w roku 1991-szym!
Podczas mej pierwszej bytnosci w Kraju (marzec, 1994 roku) zostalem ostrzezony przez majora Kontrwywiadu Wojskowego R.P. na przejsciu granicznym w Swiecku, ze moja osoba jest potencjalnie zagrozona i moze mnie spotkac "cos zlego", podczas mego pobytu w Ojczyznie.

Cytuj:
Reasumujac...
Polska rzadzil i nadal rzadzi Kontrwywiad i spec-sluzby wojskowe.
Czesc dawnych agentow sowieckich przeszla na sluzbe NATO, CIA czy Mossadu, inni nadal sluza Rosji, a niektorzy nawet poszukali sobie pryncypalow w Chinach...
Zadna z partii politycznych o jakimkolwiek, kluczowym znaczeniu dla Kraju, nie jest samodzielna - wszystkie sa spenetrowane przez wojskowych...
Najgorsze jest to, ze ci agenci nie maja wogole na wzgledzie interesow narodowych Polski, ale interesy NWO...
Czy grupa J. Oleszewskiego i Macierewicza jest tu "czysta"?
Moja odpowiedz brzmi: NIE!!!
Oni najprawdopodobniej za sprawa kontaktow i udzialu w dzialaniach masonow syjonistycznych, sa powiazani z Mossadem!
Zamach na Lecha kaczynskiego byl znany dlatego Mossadowi, poniewaz maja oni wszedzie swoich ludzi...
dlatego izraelskie "zrodla" najwczesniej podawaly, ze jest mozliwa wersja ZZACHEM, ALE ABY NIE "PADLO NA NICH" "PUSCILI TO" POPRZEZ ZRODLA RUMUNSKIE...


Cytuj:
Przeczytaj moj wpis ( znajdziesz na moich blogach) pt. Rozmowa z masonem...
Nie pisalem szczegolow i nie podawalem nazwisk nie dlatego, ze sie samo-cenzurowalem...
po prostu, mam prawo sie obawiac o bezpoieczenstwo wlasne i moich bliskich...
Ten mason wrecz namawial mnie, abym przylaczyl sie do ich "grupy' kierowanej przez L. Kaczynskiego.
Twierdzil,ze na razie (do wygranych wyborow), musza sie powstrzymywac, ale potem przystepuja do zwlaczania swych rywali w ramach istniejacego w Polsce systemu powiazan...
Krotko mowiac: chcieli wyrugowac czesc ludzi z istniejacego Ukladu trzymajacych Wladze...
Ta rozmowa miala miejsce okolo dwoch tygodni przed tym, jak L. Kaczynski podpisal TL...
wedlug masona i jego slow, mialo to byc "zagranie taktyczne" obliczone na "uspienie" przeciwnikow...
Pamietam,ze powiedzialem wtedy temu masonowi,ze robiac "spisek w spisku", narazaja sie na reperkusje i moze nawet na tragiczne na
Cytuj:
stepstwa...to bylo pod koniec listopada ub. roku...
Kto wie, jak to sie ma do tzw. tragicznej katastrofy smolenskiej?
Jedno dla mnie jest pewne:
w ramach istniejacego Ukladu Trzymajacych wladze, nie sa mozliwe zmiany na korzysc interesow narodowych Polski.


Cytuj:
trudno to ocenic juz dzisiaj i na 100%,ale tutaj sa takie glosy,ze jesli USA nie "dorzuci" sie,aby ratowac Grecje,a w perspektywie najblizszej rowniez Portugalie i Hiszpanie, to pociagnie to za soba tzw. reakcje lawinowa i za kilka do kilkunastu miesiecy, caly swiatowy system finansowy zupelnie runie...
Inni z kolei twierdza,ze nie wolno niczego "dorzucac" do tego "worka bez dna", a juz na pewno ratowac euro,skoro dollar juz jest na wykonczeniu...Natomiast trzecia grupa, ktora raczej nie zabiera glosu, tylko dziala...Big Money Network, nie przejmuje sie raczej tym,bo to wlasnie "oni" doprowadzili do tego.
Sprawa polega na tym,aby doprowadzic do calkowitego upadku systemu i przejsc od wirtualnej (nie istniejacej fizycznie) waluty miedzynarodowej, jedynynej dla calego swiata.
Wprowadza tzw. srodek platniczy elektroniczny zapis i odczyt opra na biometryce


Cytuj:
Dokladnie tak,choc BMN (Big Money Network) w osobach najbardziej wtajemniczonych...wcale nie nazywa tego upadkiem, lecz: "niezbedna progresja we wlasciwym kierunku"...Jakiz to kierunek? - Jezeli zdamy sobie sprawe, ze od najbardziej zamierzchlych czasow,ludzkosc byla przedmiotem manipulacji zmierzajacej do stworzenia jednego, centralnego wladztwa nad nasza planeta, wowczas jest to jedno slowo: KONTROLA. Proces osiagania kontroli nad ludzkoscia trwa tak dlugo,jak sama ludzkosc. Rozne przekazy - zarowno tradycji kulturowo-religijnej,jak i materialne swiadectwa przeszlosci - wskazuja na istniejace obok siebie, wzajemnie sie zwalczajace tzw. Sfery Wladzy. Wpierw byla ALFA - Sfera tych, ktorzy posiadali Pra-Wiedze o naszym pochodzeniu i prawdziwym celu naszego istnienia na tej planecie. Ustna tradycja staro-hebrajska i sumero-chaldejska,poswiadcza o istnieniu :"Tych,ktorzy mieli wiedze".


Cytuj:
Imie Abram oznacza w starozytnym jezyku sumeryjskim: "Ten,ktory ma odwieczna wiedze"...Dopiero pozniej jest mowa,ze Jah zmienil jego imie na: Abraham, co znaczy: "Ojciec wielu narodow"...nie jednego narodu, jak to pozniej sfalszowali wedrowni kaplani lewici,dokonujacy zapisow tradycji ustnej, po wielu setkach lat od wydarzen,jakie opisywali, ale wlasnie Narodow...Do wszystkich dzieci Abrahama naleza ludy dzisiejszej Palestyny, czesci Jordani, Syrii, Iraku i Iranu, jak rowniez zyjacy potomkowie na terenach dawnej Armeni, Turcji i Afganistanu,oraz Libi i Libanu, tudziez Egiptu...Syjonisci - odmiana nazizmu narodowosciowego,wsparta na tzw. tradycji wedrownych kaplanow lewitow - zawlszczyli sobie miano Izraela,choc nie maja nic wspolnego nawet z ludami semickimi,czyli dziecmi Abrahama. Juz opowiesc o budowie wiezy Babel (terytorium dzisiejszego Iraku),swiadczy o daz"....cdn.eniu do tzw. "jednoczenia ludow pod jedna,centrala wladza


Cytuj:
Powstawaly mocarstwa i upadaly - Sfera wladzy swieckiej byla poczatkowo scisle zwiazana ze Sfera Wladzy religijnej, dopiero Henryk VIII zapragnal wylacznosci, jako wladca swiecki,choc w jego przypadku bylo to raczej polaczenie Sfery religijnej ze swiecka. Prawdziwa "emancypacja" swieckiej wladzy zaczela postepowac poczawszy od wieku IXX-go, a ub. stuleciu nabrala cech krucjaty przeciwko wylacznosci Sfery religijnej wladzy. Wiek IXX i XX-ty przyniosl ze soba dwie kolejne Sfery wladzy...One istnialy juz wczesniej,ale rozwijaly sie wprost proporcjonalnie, do pozyskiwanych mozliwosci...Chodzi o Wielki Kapital (ja nazywam to: BMN, czyli Big Money Network), struktura ponadnarodowa nie majaca swej ziemi,dzialu i majaca na celu panowanie nad wszystkimi i wszystkim.


Cytuj:
Za sprawa Sfery wladzy Wielkiego Kapitalu i z jej wsparcia pojawila sie inna Sfera Wladzy...tzw, Swiat nauki - Sfera Wladzy Naukowej Progresji,oraz szeroko pojete srodowiska tzw. "osob publicznego autorytetu i zaufania"...W tej Sferze mieszcza sie tzw. Pijarowcy "PR" oraz wszelkiej masci osrodki opiniotworcze pospolu z mass-mediami.
Nazywa sie ich Czwarta Wladza...
Nad wszystkimi Sferami stoja jednak nieliczne jednostki, uwazajace sie za spadkobiercow Wiedzy Pradawnej.
Ich pretensja do tego tytulu,to uzurpacja,ale to osobny temat...
Oni wlasnie,zniszczenie traktuja,jako niezbedna "progresje" w tzw. marszu do totalnej kontroli. W dazeniu do osiagniecia tego celu nie licza sie z ofiarami, bo ludzkosc uwazaja za motloch, owce, istoty nizszego stanu...Cytuj:
wiem co pisze...
Juz jako siedmiolatek zetknalem sie kims, kto nie tylko byl bliskim krewnym mego ojca, ale rowniez Rozokrzyzowcem o najwyzszym 33 stopniu wtajemniczenia...
Kiedys - dzieci maja tendecje do podsluchiwania...-podlsyszalem jego rozmowe, zktorej wynikalo, ze jest tzw. Obserwatorem zakonu Rozokrzyzowcow...jego zadanie polegalo na analizowaniu aktualnych wydarzen w zestawieniu z tym,czego nalezy oczekiwac w zwiazku z tym w przyszlosci...Juz wtedy uslyszalem,ze Europa zostanie zjednoczona, a Polska stanie sie jedna z wielu prowincji Wielkiej Europy,ziemie zachodnie ulegna oddaniu w wiekszej czesci dawnym wlascicielom, beda sie toczyc walki z Niemcami, a przeciwko Polakom walczacym o swoje ziemie stanie europejska armia...nie NATO, ale europejskie sily zbrojne...


Cytuj:
Kiedy moj ojciec zapytal swego stryja - bo o nim tu pisze - No tak,ale co z ludzmi?
Brat mego dziadka odparl mniej wiecej tak:
"Ludzkosc jest jak insekty,bywaja pozyteczne,ale nikt ich nie oplakuje,gdy niszczy ich ogien, stanowia nawoz dla przyszlych plonow, w glebie swiatowego,nowego porzadku"....
te slowa uslyszalem w roku 1963-cim...
Moje pozniejsze doswiadczenia tylko potwierdzaly to,co wtedy uslyszalem...
Powiem tak: Najtrudniej jest uwierzyc dziecku,ze jego rodzice mogliby chciec jego zguby...Najtrudniej jest uwierzyc ludzkosci,ze jej wladcy nie maja na uwadze ich pomyslnosci...To, w co najtrudniej uwierzyc,czesto bywa gorzka prawda....
Jezeli prawda wyzwala, to zapewne wyzwala nas przede wszystkim ze wszelkich zl;udzen.Cytuj:
O tym, ze NWO chce wogole zmniejszyc populacje naszej planety do 15-20% z obecnego stanu, czyli wymordowac ok. 80-85% wiem od stycznia 1982 roku!
Jest takie powiedzenie: "przezornego Pan Bog strzeze"...
a wiec, jesli masz rzetelne informacje o tym,ze w Polsce - w najblizszym czasie - ma dojsc do sytuacji katastrofalnej, wiec jest rozsadnym, aby sie zabezpieczyc.
Moim zdaniem...
jesli Prezydentem zostanie Komorowski - Komora Koszer-Nostra,to napewno dojdzie do realizacji wczesniejszych "planow"...
1. Wezma wysoko oprocentowana pozyczke z Miedzynarodowego Banku Walutowego - nastepstwem bedzie zalamanie sie calej gospodarki w ciagu doslownie miesiecy!
2. Wprowadza nowe regulacje (tzw. europejskie Prawo Wlasnosci)


Kod:
 "Prawo Wlasnosci" uwolni tysiace roszczen prywatnych tzw. spadkobiercow Niemcow, ktorzy zostali wysiedleni z Ziem Zachodnich i Polnocnych Polski.
Wiekszosc Gmin w Polsce nigdy nie uregulowalo statusu wlasnosci w oparciu o Wpisy do Ksiag Wieczystych, a wiec wg. Prawa europejskiego nie sa zadnymi wlascicielami i ziemie bedace w ich posiadaniu, czy przekazywane przez Gminy na zasadzie tzw. wieczystej dzierzawy, podlegaja ZWROTOWI osobom (lub ich spadkobiercom), ktore posiadaja Wpisy w Ksiegach Wieczystych!
Sady w Polsce beda musialy respektowac te Wpisy w Ksiegach Wieczystych, bo takie jest Prawo zarowno w Europie, jak w wiekszosci normalnie funkcjonujacych Panstw.
Warto dodac,ze okolo 67% ziem na terenach Ziem Odzyskanych, nie posiada zadnych zapisow w ksiegach Wieczystych, poza tymi, ktore posiadaja sami Niemcy.Na górę
   
 
 
Post: 03 paź 2010, 14:22 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
INSPEK
Cytuj:
Wolność słowa jak najbardziej, ale po co używać takich zwrotów jak "światowa lichwa".


Używamy słowo ''światowa lichwa'' z tego samego powodu o ktorym Ty myślisz ,żeby nie używać.

P.S
1)używając słowo ''ale'' wykasowałeś wszystko to co przed nim było czyli podważyłeś wolność słowa. (NLP)
2) światowa lichwa jest faktem więc jak nabardziej jest sensowne, logiczne, zdroworozsądkowe zgodnie z przesłankami naukowymi systematyzować taki proceder jako '' światowa lichwa'' w wachlarzu tez , a nie hipotez dlatego Twój postulat jest anachroniczny. I przez moją osobę zostaje odrzucony.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 paź 2010, 14:38 
90 % populacji nie ma nawet pojęcia o terminie nwo
5 % które wie zastanawia się kiedy zostanie wprowadzone.

A tymczasem pozostałe 5 % wie, że nwo istnieje już od dawna...

Ręce precz od tej książki - Jan van Helsing 2005 - rozmowa z iluminatem pisze:
... Na moje pytanie o sens dążenia do nowego ładu świata, iluminat odpowiedział z uśmiechem:

Panie Holey (Helsing), przecież pan widzi, że właściwie mamy już ten nowy ład. George Bush senior proklamował go oficjalnie w 1990 roku. Cały świat dowiedział się o tym z telewizji. Teraz nie jest to już żadną tajemnicą. Ale już wcześniej wszelkie drogi prowadzące do nowego ładu były utorowane, istniały też ustawy, którego go zapowiadały. ...Na górę
   
 
 
Post: 05 paź 2010, 18:58 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Raport o którym bardzo cicho

Obrazek
Ci którzy mówią o globalnym rządzie przedstawiani są w mainstreamowych mediach, jako niepoczytalni fantaści lub wzbudzający politowanie zwolennicy "teorii spiskowych", choć i tak temat ten porusza się rzadko, wygodniej przedstawiać zwolenników "teorii spiskowych" w połączeniu z UFO czy "mistyfikacją lądowania na Księżycu". Te tematy gwarantują sukces tego zabiegu ośmieszania, czego nie można już powiedzieć o tematyce globalizacyjnej. Tym bardziej, że co jakiś czas pojawiają się rządowe opracowania, potwierdzające, że tropiciele spisków nie zawsze muszą się mylić.

Niemal bez echa przeszedł w polskich mediach raport przygotowany przez amerykańską Narodową Radę Wywiadu (NIC - National Intelligence Council) wespół z Europejskim Instytutem Studiów nad Bezpieczeństwem (European Union Institute for Securities Studies) a zatytułowany "Global Governance 2025: At a Critical Junctuare", czyli "Globalne Zarządzanie 2025: W punkcie krytycznym". Ten 69-stronicowy dokument powstał przy współpracy Rady Atlantyckiej oraz innych organizacji partnerskich w Pekinie, Tokio, Dubaju, Moskwie, Sau Paulo i New Delhi.

Dokument zakłada powstanie światowego rządu (choć tej nazwy tu nie użyto) do 2025, jako nieunikniony efekt globalizmu, który wymusza kolejne ograniczenia suwerenności i znaczenia rządów narodowych. Według autorów od przenoszenia procesów decyzyjnych na wyższe, ponadnarodowe poziomu odwrotu nie ma. Jak piszą: "Współzależność była cechą ekonomicznej globalizacji przez wiele lat, ale wobec wzrostu znaczenia Chin, Indii, Brazylii i innych szybko rosnących gospodarek wzajemne powiązania gospodarcze przenoszą się na nowy poziom. Wzajemne powiązania wokół zmian klimatu, zasobów surowców, kryzysu gospodarczego i słabości państwa ilustrują charakter połączonych wyzwań na arenie międzynarodowej dziś".

To ostatnie zdanie aż kipi od hipokryzji i fałszu, bo co jak co, ale akurat obecny kryzys ekonomiczny jest właśnie skutkiem globalizacji a nie utrzymywania zamkniętych rynków narodowych. Gdyby nie brak granic i kontroli na rynku kapitałowym żadne nawet największe załamanie na amerykańskim rynku kredytów nie odbiłoby się tak dramatycznie na światowej gospodarce. Podobne zastrzeżenia dotyczą słabości państw narodowych, których impotencja spowodowana jest właśnie przenoszeniem ich uprawnień na ponadnarodowe poziomy (ONZ, Rada Europy, UE).
Co do zmian klimatycznych, w minionych miesiącach eksperci udowadniający ich oczywistość za pomocą oszustw i manipulacji wystarczająco mocno zostali skompromitowani, by używać tego argumentu.

Autorzy opracowania ze wszystkich sił starają się zdystansować od kojarzenia "światowego zarządzania" z "światowym rządem", poświęcając temu sporo energii już we wstępie:

"Termin "globalne zarządzanie, użyty w tym opracowaniu obejmuje wszystkie instytucje, systemy, procesy, spółki i sieci, które przyczyniają się do wspólnego działania i rozwiązywania problemów na szczeblu międzynarodowym. Definicja ta podsumowuje formalne i nieformalne mechanizmy jak również niepaństwowe międzynarodowe uwarunkowania (...) Zarządzanie różni się od rządu w znaczeniu suwerennych prerogatyw i hierarchicznej władzy. Globalne zarządzanie nie jest zatem równoznaczne z globalnym rządem, który jest niemożliwy w dającej się przewidzieć przyszłości, jeśli w ogóle"

Zatem zarządzanie różni się od rządu i wszystko jasne, oficjalna linia jaką należy w mediach rozpowszechniać została podsunięta a że jest mało inteligentna i wręcz absurdalna, to mało istotne. Jest przecież logiczne, że jeśli zarządzanie ma być skuteczne, a więc zdolne do przeforsowania swych postanowień i wdrożenia ich w życie, musi opierać się na jakiejś władzy. Władza zaś musi dysponować środkami przymusu zdolnymi przezwyciężyć ewentualny opór.

To, że takie opracowania się ukazują to nic nowego, gorzej że stoją za nimi tym razem nie jakieś fundacje czy panele dyskusyjne, ale potężne organizacje rządowe dwóch potęg światowego ładu - Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.
Jednak największym przerażeniem napawa fakt, że dokumenty tego typu nie spotykają się praktycznie z żadną dyskusją w mediach, skazując temat na egzystencję w "szarej strefie" teorii spiskowych, gdzie w przypadku protestów i pytań, łatwo będzie go dezawuować.

Raport "Global Governance 2025: At a Critical Junctuare" -
DO POBRANIA http://www.foia.cia.gov/2025/2025_Global_Governance.pdf

http://konservat.pl/?sp=art&art=0991&path=arty2010#ncNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 paź 2010, 15:16 
phpBB [video]


w encyklice "Caritas in veritate" papiez domaga sie utworzenia rzadu swiatowegoNa górę
   
 
 
Post: 29 paź 2010, 15:55 
Z całej naszej populacji przetrwa tylko paru ,człowiek skitrany w gruzach jak jeb..y karaluch wśród toksycznych oparów zasłaniających blask słońca ostatnie ludzkie życie dobiegnie końca :twisted:Na górę
   
 
 
Post: 29 paź 2010, 22:06 
Podstawa to myśleć pozytywnie
A nawet gdy zginiesz to nie umżesz :tak:Na górę
   
 
 
Post: 05 lis 2010, 12:53 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 25 wrz 2010, 20:12
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Nim projekt jest bardziej racjonalny, tym są mniejsze szanse jego realizacji...
PS
Nim propozycja będzie bardziej absurdalna, szkodliwa, tym z większą ochotą będzie realizowana (np.: spalmy całą ropę i węgiel, zużyjmy wszystkie surowce, zróbmy jak najwięcej śmieci, skaźmy powietrze, ziemię, wodę, wytnijmy jak najwięcej lasów, zabetonujmy i zaasfaltujmy jak największą powierzchnię ziemi, zniszczmy przyrodę, dbajmy, w tym by się rozmnażali, zarażali, o ludzi chorych, upośledzonych, zdegenerowanych, zarażajmy się, trujmy się nikotyną, alkoholem, narkotykami, szkodliwą żywnością, niezdrowym odżywianiem; zdegenerujmy wszystkich ludzi, nie wspierajmy ludzi mądrych, prawych, o pozytywnym potencjale, za to wybierajmy, wspierajmy psychopatów, debili; kanalie, nazywajmy sprawy na odwrót: szkodzenie nazywajmy pomaganiem; czynienie zła – czynieniem dobra; realizujmy utopie; realizujmy samozagładę, itp., itd...)!
www.wolnyswiat.plNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lut 2011, 20:12 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
2025- Globalny rząd. Raport NIC i ISS.
prisonplanet.pl
Polska
2011-02-13

“Globalne Zarządzanie 2025: W punkcie krytycznym” jest projektem stworzonym przez NIC (National Intelligence Council) oraz ISS (EU Institute of Security Studies). Dokument opisuje problematykę obecnej sytuacji na świecie w kontekście utworzenia światowego rządu. Pobierz dokument PDF


Ponieważ jak trafnie zauważył Zbigniew Brzezinski większość obywateli zaczyna rozumieć kierunek w jakim zmierza świat, więc politycy zmienili retorykę. Teraz “globalny rząd” określany jest mianem “globalnego zarządzania”, i w takim charakterze należy czytać ten dokument. Podobny zabieg ma miejsce z “globalnym ociepleniem”, które teraz przechszczono na “zmiany klimatyczne”(tak jak by było coś anormalnego w zmieniającej się pogodzie).

(Wstęp) Globalne Zarządzanie 2025 (Global Governance 2025) jest wynikiem zintegrowanego procesu, konsultacji z przedstawicielami rządów, jak również biznesu, nauki, organizacji pozarządowych, zespołów analitycznych, przedstawicieli mediów z Brazylii, Chin, Indii, Japonii, Rosji, Południowej Afryki, rejonu Zatoki Perskiej (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Różnorodność uwag i spostrzeżeń, które zostały uwzględnione w tekście, świadczy zarówno o bogactwie dyskusji i trudności pogodzenia różnych interesów i stanowisk w trakcie reformy globalnego zarządzania.
...Wielu ekspertów, przyczyniło się do sukcesu tego projektu i do wysokiej jakości tego sprawozdania. Rada Atlantycka Stanów Zjednoczonych oraz Transatlantic Network Policy były partnerem wspierającym projekt. (Wstęp)


Projekt Globalne Zarządzanie 2025 rozpatruje 4 możliwe scenariusze ewolucji świata, w kontekście utworzenia rządu światowego. Oto one:

“Scenariusz I: Ledwie na powierzchni. W tym scenariuszu, który jest najbardziej prawdopodobny w ciągu najbliższych kilku lat, żaden kryzys nie będzie na tyle silny, aby zagrozić międzynarodowemu systemowi, mimo jego powolnej ekspansji. Kryzysy są rozwiązywane ad hoc, a instytucje tworzone w celu uniknięcia najgroźniejszych z ich aspektów są tworzone tymczasowo. Oficjalne instytucje pozostają w dużej mierze nie zreformowane a państwa zachodnie prawdopodobnie muszą wziąć na na siebie nieproporcjonalnie dużą część "globalnego zarządzania" w czasie gdy kraje rozwijające się będą zapobiegać problemom wewnętrznym. Przyszłość ta nie jest trwała w dłuższej perspektywie, gdyż zakłada, że kryzys okaże się nie do opanowania do takiego stopnia, że zagrozi systemowi międzynarodowemu.”

3-4." Ta dekada została otwarta przez ataki na wieże w Nowym Jorku i Pentagon, wprowadzając międzynarodowy terroryzm na pierwszy plan międzynarodowej agendy. Niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania i stosowania broni niekonwencjonalnej stało się nowym problemem. Operacje pokojowe rozwinęły się, i obejmują zwiększenie zasięgu działań o zwalczanie przyczyn konfliktu...

...powolne wychodzenie z niedawnego kryzysu gospodarczego podkreśliło znaczenie krajów rozwijających się, zwłaszcza Chin w ponownym ożywieniu światowej gospodarki, pozostawiając wiele krajów zachodnich w tyle.

... Biotechnologie i nanotechnologie przynoszą wiele możliwości zarówno dla postępu, na przykład w służbie zdrowia, jak i niespotykane ryzyko, jeśli byłyby wykorzystane do celów przestępczych. Modyfikacja genetyczna stawia poważne kwestie etyczne nawet wtedy, gdy osiągnięcia naukowe mogą mieć kluczowe znaczenie dla społeczeństw zmagających się z problemami ograniczonych zasobów tj. żywności i starzeniem się społeczeństwa."


"Scenariusz II: Fragmentacja potężnych państw i regionów, próbujących odciąć się od zewnętrznych zagrożeń. Azja buduje regionalny ład, aby być ekonomicznie samowystarczalną. Globalna komunikacja gwarantuje utrzymanie konceptu globalizacji, który znacznie spowalnia. Europa zwraca swoją uwagę do wewnątrz, zmagając się z rosnącym niezadowoleniem oraz spadkiem poziomu życia. USA może być w lepszej sytuacji, ale prawdopodobnie nadal będzie się zmagać z podobnymi zagadnieniami, zwłaszcza jeśli jej problemy fiskalne pozostają nierozwiązane."
"12. Pytanie czy, kiedy, i na jakich warunkach międzynarodowa społeczność lub międzynarodowe instytucje będą mogły, postawić wyzwanie i przejąć władzę krajów narodowych w ich wewnętrznym stanowieniu."


"Scenariusz III: Koncert Europy. Zgodnie z tym scenariuszem, poważne zagrożenia dla międzynarodowego systemu, mogą się objawić w formie katastrofy ekologicznej lub konfliktów - które wzmacniają współpracę w zakresie rozwiązywania globalnych problemów. Zasadnicze reformy międzynarodowego systemu stają się możliwe. Chociaż ten scenariusz ma mniejsze szanse na zaistnienie niż dwa poprzednie, byłby on najlepszy w długim okresie. USA współdzieli władzę z Chinami i Indiami a UE przejmuje większą rolę na świecie. Stabilny koncert może wystąpić również stopniowo w dłuższym okresie, w którym gospodarcze luki zaczną się kurczyć i dochód per capita zacznie być porównywalny na całym świecie. "

"24. Hybrydowe przedsiębiorstwa, partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) stają się ważną cechą globalnej innowacyjności zarządzania, w szczególności w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Znaczenie PPP będzie wzrastać, wraz ze zwiększeniem ilości udziałowców.

"...W dziedzinie zdrowia na świecie, połączone państwa i podmioty niepaństwowe spowodowały prawdziwą rewolucję wraz z wprowadzeniem inicjatyw prowadzących do powstania Globalnego Funduszu Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią i nowymi globalnymi systemami zarządzania, takimi jak UNAIDS, oraz udziałem organizacji pozarządowych. Fundacje filantropijne, takie jak te prowadzone przez Billa i Melindy Gates dokonali kluczowych kontrybucji w tym zakresie."

"Być może jesteśmy świadkami zmiany, która nie jest geograficzna ale horyzontalna. Widzimy powstanie nowej światowej elity zarządzającej. Zmusza to do zastanowieniem się, co to oznacza dla przyszłości demokracji liberalnej". Uczestnik badań z Południowej Afryki."

"...PPP mogą także koncentrować się na realizacji szeroko zakrojonych programów ustanowionych na szczeblu wielostronnym. Przykładem jest ponad 300 partnerstw uruchomionych w wyniku Światowego Szczytu Zrównoważonego Rozwoju w 2002 roku. Partnerstwa te mogą pomóc wypełnić lukę między globalnym zarządzaniem i tworzeniem zasad lokalnych i zaangażowaniem wielu zainteresowanych podmiotów z zewnątrz i wewnątrz poszczególnych krajów lub regionów...
...Patrząc w przyszłość, istnieją możliwości rozszerzenia współdziałania państwa i niepaństwowych podmiotów by zwiększyć wydajność PPP."

"35. Nie istnieje obecnie żadne forum zajmujące się kompleksowo całym przekrojem społeczności naukowców, przemysłu i rządów mające na celu zmniejszenie ryzyka związanego z rewolucją biotechnologiczną. ... Niewielu ekspertów uważa, że obecne instrumenty są wystarczające do zarządzania tymi wyzwaniami. Na przykład, bezpośrednie zmiany w DNA w procesach in-vitro są szeroko badane w celu usunięcia wadliwych genów, jednak dyskusje na temat przyszłych osiągnięć otwierają możliwość projektowania ludzi z unikalnymi zdolnościami fizycznymi, emocjonalnymi i poznawczymi."

"Scenariusz IV: Reality Gaming: Konflikt wzmacnia kooperację. Scenariusz ten jest jednym z najmniej prawdopodobnych, ale nie można go wykluczyć. Międzynarodowy system staje się zagrożony z powodu problemów narodowych, w szczególności w krajach takich jak Chiny. Chiny tracą swoją wagę i światowa gospodarka wygasa. Presja narodowa krajów wzrasta wraz z wygasaniem możliwości realizacji aspiracji klasy średniej do "dobrego życia". Napięcia wzrastają między Stanami Zjednoczonymi i Chinami, ale również wśród niektórych krajów BRIC wraz ze wzrostem konkurencji w pozyskiwaniu zasobów oraz klientów. Takie podejrzenia i napięcia powodują, że reformy globalnych instytucji stają się niemożliwe; wysiłki budowy regionów, szczególnie w Azji, również stają się niemożliwe."

“Zmiany klimatu”zwiększają presję środowiska uderzając w wiele z najbiedniejszych krajów. Eksperci uważają, że ryzyko z tym związane może prowadzić do wybuchu konfliktów zbrojnych w Afryce, Ameryce Południowej i Azji Środkowej oraz na Bliskim Wschodzie. Badania pokazują, że kraje sąsiadujące z państwami słabym lub upadającymi, same borykają się z wieloma problemami, i wrażliwe są na konflikty wewnętrzne lub na własny upadek (Etiopia, Bangladesz, Pakistan, Nigeria)*.
Taki scenariusz prawdopodobnie przerośnie międzynarodowe wysiłki w zarządzaniu konfliktem, biorąc pod uwagę trudne wyzwana z mniejszych krajów takich jak Sudan czy Somalia.
*Wszystkie te kraje wymienione są jako najbardziej niestabilne w pięciu dużych projektach oceny ryzyka."

"68 Wzrastające kraje widzą swoją przyszłą przewagę w sektorze, w którym istnieje stosunkowo niewiele konkurencji. Indie i Chiny inwestują w biotechnologię ..."


Rząd światowy powstaje. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Dokument tu przedstawiony nie rozpatruje czy on powstanie, tylko jak to może być urzeczywistnione.
Scenariusz 4 jest do pewnego stopnia zbieżny z publikacją Brytyjską "Globalne trendy strategiczne 2007-2035."

phpBB [video]


Czytaj dalej: Globalne trendy strategiczne 2007-2035.
Czytaj dalej: Raport NBIC 2025.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/2025_globalny_rzad,p1344853521

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2011, 13:54 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
grx pisze:
Z całej naszej populacji przetrwa tylko paru ,człowiek skitrany w gruzach jak jeb..y karaluch wśród toksycznych oparów zasłaniających blask słońca ostatnie ludzkie życie dobiegnie końca :twisted:

To budujcie chembastery a nie narzekacie będziecie mieli słoneczko :słonko:

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2011, 14:24 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2011, 0:09
Posty: 15
Szczerze mówiąc Rząd Światowy mi sie nigdy nie podobał..

Ale obejrzałem jeden film i zmieniłem zdanie..

- http://www.youtube.com/watch?v=iBbYUdvGWk0

My/wy jako banda idiotów chcecie/my bronić czegoś czego nie powinno sie bronić..

Z chęcią zaryzykuje swoje życie, bo to nie jest k*rwa normalne..

- - -
nigdy mi sie ta koncepcja nie podobała ale zawsze byłem przekonany że jest to jedyne wyjście

I jeżeli oni chcą uratować ten świat to ja ich k*rwa popieram..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2011, 20:13 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Przyśpiesz zmiany na miarę swoich możliwości bo każdy dzień to cierpienie niezliczonej liczby zwierząt!
Proponuje zainwestować w granaty i wrzucać je przez okna do domów pracowników rzeźni.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2011, 21:02 
Rząd światowy co raz bliżej ,a ja co raz dalej :)Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2011, 10:19 
Smutne to czasy :( Rząd Światowy jest możliwy technologicznie już od dawna a wciąż go nie ma :( Ludzkość intelektualnie i duchowo wciąż nie nadąża za postępem naukowym.Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2011, 13:49 
INSPEK pisze:
Smutne to czasy :( Rząd Światowy jest możliwy technologicznie już od dawna a wciąż go nie ma :( Ludzkość intelektualnie i duchowo wciąż nie nadąża za postępem naukowym.


Czyli ostatnim etapem NWO jest budzenie ludzi na nową religię? Straszenie ich, że idzie NWO i szybko musimy się "obudzić" i... łykać każdą teorię, która pasuje pod inną głoszoną...? Dlatego dla 8miliardów ludzi włączono internet? :shock:Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2011, 14:02 
saJms pisze:
... Dlatego dla 8miliardów ludzi włączono internet? :shock:


Dobry przykład. Rozwój w komunikacji i telekomunikacji już od dawna umożliwia stworzenie rządu światowego, jednak wciąż go nie ma. Co za dzikie czasy :(Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2011, 15:00 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1632
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
INSPEK ty poleznyj idiot czy agentura? Mruga

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 mar 2011, 10:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
A teraz rząd światowy.
Gideon Rachman, FT.com
Wielka Brytania
2011-03-15

Prezentujemy dość stary artykuł z 8 grudnia 2008, napisany przez Gideona Rachmana szefa kolumny spraw zagranicznych w Financial Times. Jest to o tyle istotny artykuł, że został napisany na początku kryzysu gdzie wydawało się, że uda się zmusić wszystkie kraje do ratowania świata finansowego tworząc rząd światowy. Plan polegał na przeforsowaniu podatków od CO2, które miały posłużyć do finansowania właśnie takiej globalnej instytucji. Skoro nie udało się to w Kopenhadze, to nie pozostało nic innego jak sięgnąć po środki siłowe.

Były już dwie próby w minionym stuleciu utworzenia rządu światowego, każda z nich miała miejsce po wojnie. Po zakończeniu I wojny światowej Brytyjczycy założyli Ligę Narodów, po II wojnie światowej Brytyjczycy (głównie Grupa Milnera) utworzyli Narody Zjednoczone. Czy teraz sięgną po takie rozwiązanie? Wszystko wskazuje na to, że na przestrzeni kolejnych 2 lat czeka nas III wojna światowa.
(Linki do artykułów: Były analityk Goldman Sachs: "wielka wojna" nadchodzi pod koniec 2012. | Celente: Wielka wojna XXI wieku zbliża się. Egipt i Libia to tylko początek. | Globaliści rozpoczęli rewolucję, dokładnie wg przecieków L. Williamsa. | Kalendarz 2011 według L. Williamsa.)


Gideon Rachman “A teraz rząd światowy.”

Nigdy nie wierzyłem w tajny plan Narodów Zjednoczonych mający na celu przejęcie Stanów Zjednoczonych. Nigdy nie widziałem “czarnych helikopterów” latających na niebie w Montanie. Ale po raz pierwszy w moim życiu, uważam że utworzenie rządu światowego jest możliwe.

“Rząd światowy” pociąga za sobą coś znacznie więcej niż tylko współpracę między narodami. Byłby to podmiot o charakterze podobnym do państwa, wspierany przez organ prawa. Unia Europejska już ustanowiła kontynentalny rząd 27 krajów, które mogłyby być modelem takiego tworu. UE ma sąd najwyższy, walutę, tysiące stron praw, duże służby cywilne i zdolność do rozmieszczania sił wojskowych.

Czy model europejski może stać się globalnym modelem? Istnieją trzy powody, by sądzić, że tak.

Po pierwsze, jest coraz bardziej oczywiste, że najtrudniejsze kwestie stojące przed rządami krajowymi mają charakter międzynarodowy: globalne ocieplenie, globalny kryzys finansowy i "globalna wojna z terrorem".

Po drugie, można to zrobić. Rewolucja w transporcie i łączności sprawiły że świat się skurczył tak, że Geoffrey Blainey, wybitny australijski historyk, napisał: "Po raz pierwszy w historii, pewnego rodzaju światowy rząd jest obecnie możliwy." Pan Blainey przewiduje próbę utworzenia rządu światowego w pewnym momencie w następnych dwóch stuleciach, co jest to niezwykle długim horyzontem czasowym dla przeciętnej kolumny gazetowej.

Po trzecie zmiana atmosfery politycznej sugeruje, że "globalne zarządzanie" może objawić się dużo szybciej. Kryzys finansowy i zmiany klimatu pchają rządy w kierunku rozwiązań globalnych, nawet w krajach takich jak Chiny i USA, które tradycyjnie dbają o narodową suwerenność.

Barack Obama, prezydent Ameryki, nie podziela pogardy Busha dla międzynarodowych umów i traktatów. W swojej książce “The Audacity of Hope”, twierdził, że: "Kiedy na świecie jedyne supermocarstwo chętnie ogranicza swoją moc i trwa przy międzynarodowo uzgodnionych normach postępowania, to daje w ten sposób sygnał, że zasady te są godne naśladowania." Znaczenie, jakie przywiązuje Obama do ONZ wskazuje fakt, że wyznaczył Susan Rice, jedną z jego najbliższych współpracowników, na ambasadora USA do ONZ i dał jej miejsce we własnym gabinecie.

Smak pomysłów krążący w koło Obamy został przedstawiony w niedawnym raporcie “Managing Global Insecurity project”, którego mała grupa doradcza obejmuje Johna Podesta, człowieka kierującego zespołem przejściowym Obamy i Strobe Talbotta, przewodniczącego Brookings Institution , z którego przyszła Pani Rice.

Raport MGI opowiada się za stworzeniem wysokiej aktywności komisarza ONZ ds. antyterrorystycznych, podpisanie prawnie wiążącego porozumienia dotyczącego zmian klimatycznych negocjowanych pod auspicjami ONZ i utworzenie 50.000-osobowych sił pokojowych ONZ. Jeśli kraje zobowiązały by się do stworzenia takiej wojskowej jednostki rezerwowej, ONZ miałaby kontrolę nad nią.

Są to tego rodzaju pomysły, które każą ludziom chwytać za broń w sercu talk-radio w Ameryce. Zdając sobie sprawę z politycznej wrażliwości tego rodzaju pomysłów, raport MGI zawiera kojący język. Podkreśla potrzebę przywództwa Ameryki i używa określenia "odpowiedzialna suwerenność" - nawołując do współpracy międzynarodowej w przeciwieństwie do bardziej radykalnie brzmiących zdań słyszanych w Europie tj. "wspólnej suwerenności"

Ale niektórzy europejscy myśliciele uważają, że rozpoznają to, co się dzieje. Jacques Attali, doradca prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy, twierdzi, że: "Globalne zarządzanie jest tylko eufemizmem dla globalnego rządu". O ile go to dotyczy, pewne formy globalnego rządu nie powstaną zbyt szybko. Pan Attali uważa, że "podstawą międzynarodowego kryzysu finansowego jest to, że mamy globalne rynki finansowe ale brak globalnych rządów prawa".

Tak więc, wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu. Po raz pierwszy gdy homo sapiens zaczął rysunki na ścianach jaskiń, pojawił się argument, możliwości i środki do podjęcia poważnych kroków w kierunku utworzenia rządu światowego.

Ale nie dajmy się ponieść. Choć wydaje się to możliwe, że za jakiś czas, w następnym stuleciu mógłby pojawić się rząd światowy, wszelkie dążenia do "globalnego zarządzania" tu i teraz będą bolesnym, powolnym procesem.

Stoją za tym dobre i złe powody. Złym powodem jest brak woli i determinacji ze strony krajowych, przywódców politycznych, którzy - gdy mogą, lubią mówić o "planecie w niebezpieczeństwie" - to ostatecznie i tak bardziej koncentrują się na następnych wyborach, w domu.

Ale ten "problem" również wskazuje na bardziej pozytywne powody dla których postęp w zakresie globalnego zarządzania będzie powolnym posunięciem. Nawet idea UE - serce prawa międzynarodowego opartego na rządach - pozostaje niepopularna. UE poniosła szereg upokarzających porażek w referendach, gdy plany "coraz ściślejszej unii" były skierowane do decyzji wyborców. Ogólnie rzecz biorąc, Unia postępuje najszybciej, gdy daleko idące decyzje zostały uzgodnione przez technokratów i polityków - i następnie przeforsowane bez bezpośredniego pytania wyborców. Ład międzynarodowy wydaje się być skuteczny, tylko wtedy, gdy jest antydemokratyczny.

Najbardziej naglące problemy polityczne mogą mieć rzeczywiście międzynarodowy charakter, ale polityczna tożsamość przeciętnego obywatela pozostaje nadal uparcie lokalna. Do puki ktoś nie złamie tego problemu, plany rządu światowego mogą zostać zamknięte w bezpiecznym miejscu w ONZ.


http://www.prisonplanet.pl/polityka/a_teraz_rzad_swiatowy,p104010580?sid=7833

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2011, 12:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 kwie 2011, 21:36 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Obywatele i “szoki strategiczne”.
prisonplanet.pl
Polska
2011-04-16

Ameryka zaczyna wyglądać powoli jak III Rzesza. Zmilitaryzowana policja przeszukuje ulice miast, lotniska, supermarkety. Komputery, telefony komórkowe, mikrofony, kamery na rogu każdej ulicy, śledzą obywateli. Kraj, który raz był wolny i świecił przykładem dla innych teraz sam stacza się w mroki totalitaryzmu.

Oczywistym dla większości obywateli jest przeświadczenie, że gdzieś tam w grocie siedzi fundamentalistyczny terrorysta Bin-Laden czy inny i knuje przeciwko nim spisek, zamach czy wojnę, starając się odebrać im wolność i dobrobyt.

Drugim aspektem już mniej oczywistym lub całkowicie niejasnym jest fakt, że dokładnie to samo planuje administracja amerykańska przeciwko swoim obywatelom. Pentagon, Biały dom, instytucje rządowe i akademickie wydały setki dokumentów, w których świadomie kierują machinę rządową przeciwko zwykłemu obywatelowi. Nie tyle terroryści w Afganistanie, Iranie, Iraku czy gdziekolwiek indziej są głównym tematem badań ale zwykli obywatele zagrażający status-quo.

Jednym z takich dokumentów jest “Known Unknowns: Unconventional “Strategic Shocks” in defence strategy development” Nathan Freier, listopad 2008. Ten dokument jest opisany jako badanie/dokument amerykańskiego rządu. LINK DO DOKUMENTU

W tym dokumencie możemy przeczytać:

str 16. Największe wyzwania dla obrony przed istotnymi wstrząsami mogą się pojawić z niekorzystnych warunków, endemicznych dla samego środowiska. Ten fakt staje się jeszcze bardziej widoczny obecnie w chaotycznych siłach globalizacji, toksycznego populizmu, polityki tożsamości, zacofania, ludzkich/klęsk żywiołowych i chorób. W końcu, wstrząsy wynikające z kontekstu zagrożeń mogą zagrozić kluczowym interesom USA znacznie bardziej fundamentalnie niż liczba potencjalnych celowych wstrząsów. Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę stopień, w jakim kontekstowe zagrożenia pozostają, nierozpatrzone, niedoszacowane we współczesnym modelu planowania obrony i podejmowania decyzji.
Głównie cel przewidywania i zwalczania tego typu zagrożeń jest istotny ponieważ:
- Brak jest pojedynczego motoru napędzającego czy planu kryjącego się za występowaniem zdarzeń;
- Są one poza kontrolą Stanów Zjednoczonych i jego partnerów międzynarodowych;
- Są one znacznie trudniejsze do przewidzenia i / lub śledzenia; i wreszcie,
- Są mniej podatne na tradycyjne instrumenty potęgi USA stosowane w przewidywalnych kombinacjach.

17. Zagrożenia wynikające z kontekstu mogą obejmować, ale nie są ograniczone do infekcji administracji i pod-administracji, przemocy obywatelskiej; szybkie katastrofalne klęski żywiołowe, środowiskowe lub ludzkie; szybko rozwijającej się niekontrolowanej ponadregionalnej epidemii, nagła wyniszczająca niestabilność lub upadek dużego lub ważnego państwa. W rzeczywistości należy również dodać, przesuwając obecne granice konwencji, katastrofalne dyslokacje na terenie Stanów Zjednoczonych lub indywidualne amatorskie krajowe rozruchy cywilne lub przemoc zawiera się również w tej kategorii.

NDS 2008 (National Defence Study) stwierdza podobnie:
W ciągu najbliższych 20 lat presja fizyczna populacji, zasobów energetycznych, klimatycznych i środowiska, mogą w połączeniu z szybkimi społecznymi, kulturowymi, technologicznymi zmianami geopolitycznymi stworzyć więcej niepewności.

17. Większość z tych kontekstowych zagrożeń jest katalizatorami lub zjawiskami inicjującymi. Są one źródłem wstrząsów. Zakres szok zależy od stopnia, w którym jedno z tych zagrożeń jest nieoczekiwane lub niewytłumaczalne przez społeczność zajmującą się strategią i polityką, w wyniku czego wymusza rewolucyjne zmiany na status quo obrony lub bezpieczeństwa narodowego. Na przykład, destrukcyjna cywilna przemoc, klęski żywiołowe, epidemie są oczekiwane w bliskim lub średnim horyzoncie czasowym. Będą one występować na całym świecie. Obronny istotny szok następuje, wtedy gdy odpowiedź na jeden, dwa lub więcej elementów występujących i łączących się, wymusza zasadniczą zmianę, przeorientowuje strategię, możliwości inwestycji i koncepty strategiczne DoD (Departamentu Obrony USA). Przykładowo, realistyczne obliczenia wskazują, że epidemie i powszechna społeczna przemoc może być tolerowana w niektórych częściach świata. Szok mógłby wystąpić w przypadku gdy takie wydarzenia wystąpiły by w Stanach Zjednoczonych lub wewnątrz kraju kluczowego partnera strategicznego do tego stopnia, że zmuszał by DoD do radykalnego ponownego planowania roli bezpieczeństwa wewnętrznego, kontroli populacji, zarządzania skutkami, i stabilizacją. Podobnie, utrata jakiegokolwiek państwa jest tragiczna, ale nie zawsze ważna strategicznie. Jednakże utrata kontroli nad jednym lub więcej państwami nuklearnymi, a następnie wykorzystanie potencjału jądrowego przez rywalizujące strony w wojnie lub wykorzystanie potencjału jądrowego na zewnątrz w stosunku do Stanów Zjednoczonych lub kluczowego sojusznika USA mogłyby zasadniczo przegrupować dostępne możliwości DoD ku celom stabilizacji w "skażonym" środowisku, oraz, w tym samym czasie zwiększając zdolność do akcji zbrojnych i kontroli nad zewnętrznym nuklearnym arsenałem.

31. Brutalne, Strategiczne dyslokacje na terenie Stanów Zjednoczonych.
Jako wspólnota, obronny establiszment przysięga chronić i bronić Konstytucję przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Rola DoD w walce z "krajowym wrogiem" nigdy nie została starannie zbadana. Tak więc, chyba nie ma większego źródła strategicznych szoków dla DoD niż realizacja elementów przysięgi w słudze powszechnego zagrożenia krajowego, które wymusza za sobą szybki rozpad stanów. Chociaż prawdopodobnie nie jest to najbliższa perspektywa, to niewątpliwie jest to wydarzenie "Nieprzewidziane" (tu pojawia się referencja do koncepcji N.N. Taleba “Black Swan”, która traktuje duże wydarzenia ostatnich lat jako “Nieprzewidywalne”. Taleb pisze że Internet, komputer osobisty, I wojna światowa i atak na WTC były właśnie takimi wydarzeniami. Jest to oczywiście bzdurna teoria ponieważ wszystkie te osobliwości były strategicznie realizowanymi projektami. Te w przyszłości z pewnością również takimi będą.), które zasługuje na rozpatrzenie wewnątrz DoD i Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Tego typu zdarzenia w dużym stopniu wiążą się ze zorganizowaną przemocą przeciwko lokalnym, stanowym i krajowym władzom, co przekracza możliwości dwóch pierwszych do przywrócenia porządku publicznego i ochrony wrażliwych grup ludności, będących w strategicznym obszarze DoD. Powszechna przemoc społeczna na terenie Stanów Zjednoczonych zmusiłyby obronny establishment do przeorientowania ekstremalnie priorytetów w obronie podstawowego porządku i bezpieczeństwa ludzi. Celowe wykorzystanie broni masowego rażenia lub innych równie niebezpiecznych technologii, możliwość nieprzewidzianej zapaści gospodarczej, utrata funkcjonowania porządku politycznego i prawnego, celowe krajowe ruchy oporu czy rebelie, wszechobecne kryzysowe sytuacje zdrowia publicznego i katastrofalne naturalne lub ludzkie katastrofy są wszystkie ścieżkami do niekorzystnych krajowych szoków.

Amerykański rząd i obronny establishment zawieszony w satysfakcji z długiego bezpiecznego okresu w kraju będzie zmuszony do szybkiego pozbycia się niektórych z zewnętrznych zobowiązań bezpieczeństwa w celu zajęcia się szybko rozwijającymi się krajowymi społecznymi niepokojami. Predysponowany do podporządkowania się prymatowi władz cywilnych w przypadkach, bezpieczeństwa wewnętrznego i jednocześnie pozbawiony wszelkich prócz najbardziej niezbędnych wymagań w takich dziedzinach jak wsparcie cywilne i zarządzania skutkami zdarzeń, DoD może być zmuszony przez okoliczności do wprowadzenia szerokiego zakresu środków w dyspozycji władz cywilnych aby opanować i odwrócić gwałtowne zagrożenia dla krajowego porządku. W najbardziej skrajnych okolicznościach może to obejmować użycie siły militarnej przeciwko wrogim grupom wewnątrz Stanów Zjednoczonych.”

Dlatego przez ostatnie 11 lat mamy wysyp technologii badających komórki społeczne w poszukiwaniu potencjalnych terrorystów, dlatego mamy wysyp portali społecznościowych dla budowania baz danych o indywidualnych obywatelach w kontekście grup. Badane są informacje o preferencjach politycznych, społecznych, religijnych itd, wszystko co rząd uzna za zagrożenie w kontekście strategicznych planów. Dlatego też mamy wysyp technologii wykrywania asymetrycznych zagrożeń oraz biometryki, na którą fundusze w Europie wynoszą ponad 50 mil Euro a w USA 1 miliard dolarów.

Obywatele są dziś wrogiem numer jeden w strategii Nowego Porządku Świata. To od nich rządy oczekują szoków strategicznych.


http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/obywatele_i_szoki,p1156603283

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2011, 22:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 maja 2011, 17:13 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Wspólny Europejski Dom.

Pod koniec Zimnej Wojny gang Nowego Porządku Świata zaczął wysyłać pewne sygnały do Związku Radzieckiego i gangu bolszewików. Wiadomo, że na szczycie Grupy Bilderberg w Arizonie w 1976 roku znalazło się 15 osób ze Związku Radzieckiego. Dalsze kontakty nie są znane, aczkolwiek zdaniem wielu (jak Tomasz Sommer w ‘Absurdach Unii Europejskiej’) rozpoczął się powolny i mozolny proces jednoczenia ZSRR z (jeszcze nie) Zjednoczoną Europą, a patrząc dalej, z Nowym Porządkiem Świata. W 1985 roku na czele ZSRR stanął Michaił Gorbaczow, rozpoczynając budowę nowego Związku Radzieckiego. Trzy filary – pieriestrojka (przebudowa), czyli reforma ustrojowa, głasnost, czyli jawność, oraz uskorienie (przyspieszenie), będące reformą gospodarczą – miały przybliżyć Związek Radziecki do zachodu, ulepszyć jego gospodarkę, oraz, co najważniejsze, prowadzić do demokracji i pluralizmu, jednocześnie pozostawiając władze w rękach KPZR. W tym samym czasie lewica europejska cudownie zmieniła zdanie, i od eurosceptycyzmu przeszła na stronę totalnego euroentuzjazmu i często otwartego eurofederalizmu.

W tym samym roku Aleksiej Kowylow mówił w Kolorado na temat 12. Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów w Moskwie:

„Były tam trzy programy. Pierwszy dotyczył polityki i zajmował się różnymi zagadnieniami pokoju i rozbrojenia. Drugi był poświęcony ochronie środowiska, a trzeci nowemu międzynarodowemu porządkowi ekonomicznemu”. (Swoją drogą, tych samych słów użył Kissinger w aspekcie obecnego kryzysu finansowego).

http://www.michaeljournal.org/Nadzieja.htm

Zjednoczenie z Europą byłoby długotrwałym procesem powolnego i jednoczesnego upodabniania się ZSRR do UE i na odwrót, budując Wspólny Europejski Dom, jak brzmiała nazwa radzieckiej polityki zagranicznej przyjętej 26 marca 1987 roku. 29 listopada 1989 roku w Rzymie Gorbaczow mówił o Wspólnym Domu jako zależnej gospodarczo wspólnocie ‘niepodległych’ państw europejskich. Fuzja Unii Europejskiej z Unią Sowiecką musiała by przezwyciężyć dawne granice i wiele różnic, aczkolwiek, jak mówił sam Gorbaczow,

„tolerancja, to alfa i omega nowego porządku świata”.

New York Times 5 czerwca 1990 roku, http://query.nytimes.com/gst/fullpage.h ... wanted=all.

Tak, Nowego Porządku Świata. Odbierając Nagrodę Nobla w 1990 roku, Gorbaczow usłyszał od przewodniczącego komisji nagrody Gidske Andersena:

„Mamy nadzieję, że pokojowa nagroda Nobla dla Gorbaczowa umocni go w jego pracy nad stworzeniem nowego porządku świata.”

Rok wcześniej George Bush senior mówił w czasie przemówienia dla studentów A&M:

„Ostatecznie naszym celem jest przyjęcie na powrót Związku Sowieckiego do światowego porządku. Prawdopodobnie światowy porządek przyszłości będzie prawdziwą rodziną narodów”

http://www.michaeljournal.org/Nadzieja.htm

W tym samym 1990 roku, w czasie inwazji Iraku na Kuwejt i Wojny w Zatoce, Bush senior i minister spraw zagranicznych Związku Radzieckiego zgadzali się, że kryzys ten to początek na drodze do Nowego Porządku Świata:

„Z tych trudnych czasów może wyrosnąć nasz piąty cel – Nowy Porządek Świata.”

George Bush senior 11 września 1990 roku. http://query.nytimes.com/gst/fullpage.h ... A966958260

„Akt terroryzmu, który został popełniony przeciwko wyłaniającemu się Nowemu Porządkowi Świata”

Eduard Szewardnadze o ataku Saddama na Kuwejt. http://www.michaeljournal.org/Nadzieja.htm

Transformacja ZSRR, UE i Ameryki Północnej trwałaby dekadami i mogłaby zakończyć się nawet w połowie XXI wieku, chyba że nastąpiłby silny czynnik katalizujący taki proces. Zmasowany zamach terrorystyczny przeciwko całemu zachodowi. Notabene zamachy terrorystyczne, które doprowadziły do I wojny czeczeńskiej zbiegły się z I Bojinką, a rosyjski wrzesień’99 można by skorelować z II Bojinką – 11 września.

Początek konkretnej transformacji to luty 1990 roku, kiedy KPZR zgodziła się na demokratyzacje wyborów. W efekcie wiele miejsc przypadło lokalnym nacjonalistom. W tym samym czasie silny ruch niepodległościowy eksplodował w państwach nadbałtyckich, szczególnie na Litwie która pierwsza proklamowała niepodległość od ZSRR. Siły zbrojne Unii Sowieckiej oraz KGB popełniły gigantyczny błąd otwierając ogień i mordując niewinnych cywili, zaogniając tym samym niepodległościowe tendencje. Jednym z kolejnych ciosów był również pucz moskiewski, próba zamachu stanu dokonana w sierpniu 1991 roku przez najtwardszych komunistów z KPZR.

17 marca 1991 roku przeprowadzono pierwsze w historii ZSRR referendum z zapytaniem o przedłużenie ZSRR jako odnowionej federacji. Zostało zbojkotowane w Mołdawii (z wyjątkiem Gagauzji i Naddniestrza), Gruzji (z wyjątkiem Abchazji i Osetii Południowej), Armenii, Czeczenii i państwach nadbałtyckich, aczkolwiek w każdej z pozostałych ponad 70% głosujących było za przedłużeniem i odnowieniem ZSRR.

Odnowiony ZSRR żyłby pod nazwą Związku Suwerennych Republik Radzieckich (ZSRR, w rosyjskim i angielskim również zachowano by skróty CCCP i USSR) bądź Związku Suwerennych Republik. Na czele ZSR stałby prezydent, a rząd centralny byłby odpowiedzialny za sprawy monetarne, zagraniczne i wspólną armię. Nie licząc wspólnych sił zbrojnych i większych kompetencji prezydenta, byłaby to taka Unia Europejska (jeszcze…).

Nowy porządek miał zostać wprowadzony wraz z wejściem wżycie Traktatu Nowo-Ogariowskiego, takiej ichniejszej Lizbony, tyle, że w drugą stronę. W tym samym czasie, od 1986 roku proponowano i negocjowano w USA, Kanadzie i Meksyku, i w 1992 roku podpisano traktat ustanawiający NAFTĘ – Północnoamerykańską Strefę Wolnego Handlu. Wreszcie, w tym samym czasie, w 1991 roku stworzono i w 1992 roku podpisano Traktat o Unii Europejskiej (z Maastricht), ustanawiający Unię (wtedy jeszcze składającą się z trzech filarów).

Unijni i sowieccy urzędnicy szybko uwierzyliby we Wspólny Europejski Dom. Dzisiejsze struktury unijne przesiąknięte są albo byłymi członkami systemu komunistycznego z Europy Wschodniej, albo ‘byłymi’ komunistycznymi sympatykami z Europy Zachodniej.

Jose Manuel Barosso, szef Komisji Europejskiej był jednym z przywódców Komunistycznej Partii Portugalskich Robotników. W jego obydwóch komisjach znalazło się wielu komunistów.

Estończyk Siim Kallas w latach 1972 – 1990 był członkiem Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, by w 1989 roku zostać członkiem Rady Najwyższej ZSRR. Gdyby nie rozpad i UE, z pewnością byłby ważnym oficjelem ZSR. Nim skończył jako unijny Komisarz ds. Administracji, Audytu i Zwalczania Nadużyć Finansowych, zdążył zaliczyć oskarżenie o korupcję, oraz składanie fałszywych informacji, co udowodniono mu.

László Kovács, Komisarz ds. Podatków i Unii Celnej, był członkiem Węgierskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej i przyjacielem dyktatora Kadara. Dalia Grybauskaite, kolejna członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, była Komisarzem ds. Programowania Finansowego i Budżetu w pierwszej komisji Barosso. Franco Frattini przed teką Komisarza Transportu zdążył być członkiem Włoskiej Partii Socjalistycznej. Po upadku ZSRR cudownie nawrócił się na liberalizm.

Na czele unijnej dyplomacji stoi baronessa Ashton, była skarbniczka ‘Kampanii na rzecz rozbrojenia nuklearnego’, finansowanej przez KGB organizacji, na czele której stało wielu członków Partii Komunistycznej. Ashtonowa była autorką wielu artykułów dla Marxism Today.

Ciekawostką jest poprzednik Barosso, Romano Prodi, podejrzewany o współpracę z KGB. Bardzo prawdopodobne, iż Sowieci wykorzystywali KGB do wspierania idei Wspólnego Domu po drugiej stronie kurtyny.

Na szczęście ruch niepodległościowy zabił ZSR, nim ten zdążył się narodzić, a „wschodnie płuco Wspólnego Europejskiego Domu po prostu zniknęło”, jak określił to Tomasz Sommer w Absurdach Unii Europejskiej.


Copyright by Wojciech Mann 2011


http://tergiwersacja.wordpress.com/gangi-nowego-porzadku/cz-1-wojna-gangow/wspolny-europejski-dom/

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 maja 2011, 21:38 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Cz. 1: Wojna gangów.

Bitwa o Ziemię.

Raz do roku, w jednym punkcie planety, spotyka się najbardziej elitarna grupa z gatunku homo sapiens. Bankierzy, przemysłowcy, politycy czy dziennikarze obradują w ramach Grupy Bilderberg – grupy doradczej najbardziej wpływowej zorganizowanej grupy przestępczej świata – Nowego Porządku Świata (NWO).


Chłopcy i dziewczęta Nowego Porządku próbują przejąć kontrolę nad każdą dzielnicą i każdym zaułkiem planety zwanej Ziemią, a póki co – ich rewir to północny Atlantyk. Oczywiście, jak na gangsterów przystało, sięgają po różne środki – jak dla przykładu uzależnianie od narkotyków. A może nie tyle od narkotyków, co żywności – od której, jakby nie patrzeć, już jesteśmy uzależnieni. Mamiąc kłamstwami i złudnymi wizjami, farmerzy poszczególnych dzielnic podpisują umowy na ich modyfikowaną genetycznie żywność, wpadając w patentowe jarzmo. Rolnik w sidłach takiej korporacji, jak Monsanto, godzi się i dostaje co roku ich modyfikowane nasiona. Jeśli jakaś dzielnica zbuntuje się przeciwko kartelowi NWO, nie dostanie nasion, albo dostanie uszkodzone nasiona – jednym słowem – bunt to śmierć z głodu. Metoda zostanie zastosowana wtedy, kiedy wszystkie dzielnice będą należeć do nich – póki co, niektórzy radni z poszczególnych dzielnic, buntują się. Dla przykładu rewiry Austria, Luksemburg i Węgry nie zgadzają się na modyfikowanego ziemniaka Amfora, argumentując to jego rakotwórczością. Zdają sobie z tego sprawę czy nie, tak naprawdę chodzi tu o zniewolenie.

Wróćmy jednak do światowej wojny gangów. NWO próbuje również ściągać haracz i zajmować się ochroną. Przed kim miała by być ta ochrona? W grudniu zeszłego roku próbowali zwiększyć kontrolę nad światem narzucając mu, w ramach walki z globalnym ociepleniem, traktat kopenhaski. Tak naprawdę kwestia zarabiania (czytaj: haraczu) na handlu CO2; wojna z Afryką, Azją i Ameryką Łacińską poprzez bardziej rygorystyczne limity na CO2 dla państw biednych (możliwość 1,44 tony CO2 na osobę do 2050 roku) niż dla bogatych (2,65 tony CO2 na główkę); i wreszcie las luk prawnych, które pozwoliłyby na zwiększenie emisji CO2 przez sprytnych, ustawionych przemysłowców z kartelu, to uboczne kwestie Kopenhagi. Główna kwestia, Święty Graal Nowego Porządku, to władza – a dokładniej ponadnarodowe ciało zajmujące się CO2. Na szczęście ‘porozumienie’ przygotowane potajemnie przez grupę mędrców – chłoptasiów z NWO – zostało odrzucone.

Kolejna, wcześniejsza próba, to światowe ministerstwo zdrowia w ramach paniki przed A/H1N1. Tutaj również dziesiątki miliardów dolarów i euro za szczepionki; związki rtęci i polisorbat-80 w tych że szczepionkach; czy wreszcie pomysły stanu wojennego w USA i przymusowych szczepień we Francji, były zagrożeniami nr 1. Sami członkowie mafii zdradzili powód paniki przed chorobą słabszą od sezonowej grypy – światowe ministerstwo zdrowia, o którym mówili na zjeździe Bilderberg. Na szczęście grypa była słaba, a kontrowersje związane z niebezpieczeństwem i kosztem szczepionek zbyt wielkie, dlatego ich sukces legł w gruzach. Dwa wielkie zamachy na wolność i dwie wielkie klęski w ciągu jednego, 2009 roku.

Pandemia miała miejsce wtedy, kiedy pierwszy z trzech wielkich zamachów na planetę stawał pod znakiem zapytania. Mam na myśli kryzys finansowy. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem. Winni, światowe korporacje finansowe, dostały od amerykańskiego rządu zastrzyk miliardów dolarów. Następnie to samo dostały korporacje samochodowe. Kryzys kopnął w tyłek konkurencyjną mafię, gang z Łubianki (FSB od Federalnej Służby Bezpieczeństwa), osłabiając rosyjską gospodarkę. Po palcach dostało się również gospodarce Wenezueli z niepokornym Chavezem na czele. Islandia wreszcie została pchnięta w stronę federalnej Europy, a jej przyjęcia można spodziewać się wraz z, albo zaraz po przyjęciu Chorwacji. Klimat kryzysu pchnął Irlandczyków do podpisania cyrografu, czyli głosowania na tak w sprawie Traktatu Lizbońskiego, a obecnie mafiozi NWO na czele federalnej Europy żądają wprowadzenia do niego poprawek, właśnie pod pretekstem kryzysu i problemów ze strefą euro. To wszystko nie było jednak głównym powodem przeprowadzenia kryzysu. Był nim ‘nowy finansowy porządek świata’, jak nazwał to jeden z głównych ojców chrzestnych NWO, Henry Kissinger. Nowi finansowy porządek to światowe ministerstwo finansów, o którym mówił Bildt na zjeździe Bilderbergów w 2009 roku, oraz światowy bank centralny i wspólna, planetarna waluta, o czym również mówiło wielu gangsterów, nawet spoza kartelu NWO.

Mafijne rodziny i grupy z NWO nie przewidziały jednak wielu problemów – nie wiedziały, że w tym samym czasie władze Grecji swą lekkomyślną polityką finansową, chcąc nie chcąc, szykują im niezłego psikusa. Ogromne problemy Hellady, którym nie da się szybko zaradzić tylko dlatego, iż ta zamiast wspólnej waluty posiada mafijne euro, zniechęciły wiele państw do wizji wspólnej globalnej waluty czy ministerstwa finansów. Problemy Grecji, podobne kłopoty Hiszpanii czy obecne problemy Irlandii pokazują, że grunt to zdrowy rozsądek i niezależność, a nie oddawanie się w ręce mafijnych powiązań a la euro i jego bank centralny. Gdyby nie te niespodziewane kłopoty, światowe ministerstwo finansów i przejęcie finansowej władzy w skali globalnej byłoby już budowane.

Możemy zatem mówić nie o dwóch, ale trzech klęskach Nowego Porządku w krótkim okresie czasu. Nim wrócę do globalnej wojny gangów, zastanówmy się co by było, gdyby wygrali. Powstałoby światowe ciało do nadzorowania handlu CO2 i walki z globalnym ociepleniem. Powstałoby światowe ministerstwo zdrowia do walki z pandemiami słabych chorób. Powstałoby również światowe ministerstwo finansów. Każda z instytucji byłaby dziełem NWO i dostawałaby coraz więcej kompetencji, aż w końcu – niczym Komisje Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej i Euratomu w myśl Traktatu Fuzyjnego z 1965 roku – stworzyłyby jedną Komisję, Komisję Ziemską na wzór Komisji Europejskiej, która w ciągu kilku dekad stałaby się rządem światowym.

Narodziny mafii.

Wróćmy do wojny gangów. Historia naszej planety zna wiele organizacji przestępczych. Ogromny wpływ na nie miał gang J. Adama Weishaupta, który w 1776 roku założył grupę Iluminatów. Jego gang otrzymał silne wsparcie od luźnej finansowej grupy przestępczej, która z biegiem czasu utworzyła NWO. Mając silne wpływy w Europie, zaczęli podbijać Dziki Zachód – wojna trwała od końca XVIII do początku XX wieku i mając na sumieniu śmierć dwóch szeryfów – Lincolna i Garfielda – ostatecznie zwyciężyli. Sukcesem amerykańskiego odłamu mafii było utworzenie na Jekyll Island amerykańskiego banku centralnego – Fedu. Następnie odłam amerykański i częściowo odłam europejski skupiony w ramach Okrągłego Stołu, utworzyły Radę Stosunków Zagranicznych – jedną z głównych, fasadowo-doradczych części NWO. Kolejne to wspomniana Gruba Bilderberg i Komisja Trójstronna, a pomniejsze odnogi to Klub Bohemian czy wymarły już Klub Jekyll Island. W tym czasie finansowe kręgi gangu Nowego Porządku zaczęły wspierać inne organizacje przestępcze – bolszewików i nazistów.

Ci drudzy, wywodzili się z takich grup jak Thule czy Vrill, składali się z takich podgrup jak Zakon SS czy NSDAP.

Podgrupa tych pierwszych – KGB – przekształciła się z biegiem czasu w grupę Łubianki zwaną FSB, o czym już wspomniałem. Wielki Mistrz gangu Łubianki jest od 1999 roku carem Rosji.

Po II wojnie głównymi projektami były Zimna Wojna oraz powolna federalizacja Europy. Przy okazji wykształciły się inne gangi, jak spleciony powiązaniami z NWO gang syjonistów.

Copyright by Wojciech Mann 2011

http://tergiwersacja.wordpress.com/gangi-nowego-porzadku/cz-1-wojna-gangow/


Cytuj:
Cz. 2: Zhōngnánhăi i NWO – starcie, eksperyment czy fuzja? O Chinach, Zachodzie, kryzysie i naszej przyszłości.

Narodziny chińskiej mafii: globalizacja holocaustu i outsourcing śmierci.

W między czasie narodziła się nowa mafia zwana przeze mnie Zhōngnánhăi (czyt. czung-nan-haj), od zachodniej części Zakazanego Miasta, dzisiejszej siedziby Komunistycznej Partii Chin oraz chińskiej Rady Państwa. Gangsterzy Zhōngnánhăi, niegdysiejsi sojusznicy bolszewików, wspierali ich aż do lat 50’, kiedy pojawiły się pierwsze konflikty. Z wysunięciem przez Mao Zedonga żądań terytorialnych sprawie Władywostoku i ogłoszeniem ZSRR wrogiem Chin nr 1 w czasie rewolucji kulturalnej w 1966 roku, sojusz radziecko-chiński całkowicie upadł. Kulminacją był nawiązanie swoistego sojuszu między Zhōngnánhăi a Nowym Porządkiem Świata w czasie tajnej wizyty Henrego Kissingera w Pekinie w 1971 roku i przełomowej wizyty Nixona w Chinach w 1972 roku. Od tamtego czasu można mówić o układzie USA i Zhōngnánhăi przeciwko ZSRR.


Chiny zbojkotowały moskiewską olimpiadę i potępiły interwencję w Afganistanie. Ba! W latach 70’ Wietnam po wypędzeniu Amerykanów i w odpowiedzi na ludobójstwo rodaków w Kambodży Pol Pota, dokonał tam interwencji. Następnie w 1979 roku Chińczycy zaatakowali Wietnam. W tym samym czasie prochińscy komuniści Pol Pota dostali na prośbę Amerykanów schronienie w Tajlandii. Jakby było tego mało, Nowy Porządek uznał pozbawionego władzy prochińskiego Pol Pota za jedynego reprezentanta Kambodży przed ONZ.

Kolejny przypadek to wojna Indii z Pakistanem, o czym mówił Noam Chomsky w rozmowie z Arturek Domosławskim:

Noam Chomsky: „Po II wojnie światowej znam tylko dwa przypadki takich interwencji. Pierwszy to inwazja Indii we wschodnim Pakistanie w 1971 r., która ocaliła prawdopodobnie miliony istnień. (…) Te przypadki nie pojawiają się jednak w dyskusjach o humanitarnej interwencji.”

Artur Domosławski: „Dlaczego?”

Noam Chomsky: „Ponieważ dokonali ich „niewłaściwi” ludzie i ponieważ USA zawzięcie przeciwstawiały się obu interwencjom.

W 1971 r. Pakistan, który dokonywał rzezi na zbuntowanej ludności [dzisiejsze tereny Bangladeszu - Artur Domosławski] był sojusznikiem USA, i Waszyngton zagroził Indiom wojną. Interwencja Indii psuła też politykę Henry’ego Kissingera [ówczesnego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego USA – A. D.] zbliżenia z Chinami. [Pakistan był w tamtym czasie regionalnym sojusznikiem Chin – A. D.].”

Obrazek
Słynne zdjęcie Kissingera i Mao. Oliver Atkins http://nsarchive.wordpress.com/2010/01/ ... irman-mao/


W czerwcu 1989 roku Chińczycy dokonali pogromu na placu Tiananmen. Zginęło od 7 do 15 tysięcy ludzi, przeważnie chcących demokracji młodych studentów. Zachód praktycznie nie odpowiedział na tamte ludobójstwo. Krótkotrwałe pokazowe sankcje zniesiono już w 1990 roku. W tym czasie kluczowe klany i ojcowie chrzestni Nowego Porządku kręcili z Zhōngnánhăi. Ówczesny konsultant Asset Management, International Financing and Settlement Prescott Bush – brat prezydenta Busha seniora – oraz ojciec chrzestny Henry Kissinger i generał Aleksander Haig zarabiali miliardy na kontraktach z Zhōngnánhăi. Dla przykładu Haig, prezes Worldwide Associates związanej z Kissinger Assiociates zarabiał na kontraktach z CITIC – bankowym ramieniem chińskiego rządu. Wall Street Journal we wrześniu 1989 doniósł, iż Kissinger Associates również współpracujący z CITIC „może zarobić setki tysięcy dolarów dzięki spółce komandytowej, która ma zając się wspólnymi interesami z CITIC”. Brat Busha, Prescott we wrześniu 1989 roku w Szanghaju powiedział, że „Jeśli nie wrócimy w pełni na ten rynek tu i teraz, zostaniemy z tyłu za Japończykami i Niemcami”.

Obrazek
Olimpiada w Pekinie w 2008 roku: z przodu znudzony George Bush junior, z tyłu śpiący Henry Kissinger. http://guestofaguest.com/wp-content/upl ... ympics.jpg.

Korporacje obydwu stron poletka Bilderbergów – federalizującej się Europy oraz USA – uzależniły się od Zhōngnánhăi. Doszło do zglobalizowania holocaustu, do outsourcingu niewolnictwa, łagrów i lagrów. Nowy Porządek Świata zamiast rozwijać się na armii czarnych niewolników, jak robiono to w przeszłości, czy na armiach więźniów obozów koncentracyjnych bądź więźniów Archipelagu Gułag, jak czyniły to inne mafie w XX wieku, pod koniec XX wieku wyoutsourcingował to Chińczykom. Zupełnie jak kiedyś Imperium Hiszpańskie, Brytyjskie czy Stany Zjednoczone na krwi Indian i Czarnych, III Rzesza na krwi Polaków i Żydów, tak jednoczący się świat na czele ze Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską swoje filary zanurza w potokach krwi i potu. Zamiast Lasu Katyńskiego – chińskie stadiony, zamiast mydła – serca i rogówki, zamiast nazistowskiej gospodarki wojennej – zachodni konsumpcjonizm.

Drastyczne zdjęcie
http://tergiwersacja.files.wordpress.com/2011/05/tiananmen.jpg
Zmasakrowani na Tiananmen. Przez własnych żołnierzy. http://www.cnd.org/HYPLAN/yawei/june4th/

System niewolnictwa Zhōngnánhăi opiera się na sieci obozów koncentracyjnych Laogai oraz fabrykach zatrudniających tanią siłę roboczą. Bliskie zeru zarobki, ciężka harówka i często 1 dzień wolny na 30 (zamiast 2 na 7, jak jest to u nas) – co jest specyfiką ich fabryk – to luksus w porównaniu z Laogai. Tam na drzewach nie ma kory. Została zjedzona. Sprawdza się też system sanitarny – na tyle głodzi się więźniów, że ci rozwiązali problem szczurów – zostały zjedzone. Trafić tam nie trudno – pełno tam tybetańskich i ujgurskich 13-latek, które śmiały zaśpiewać niepodległościową piosenkę. Niektórzy są z ‘obrotowych drzwi’ – wynalazku Dona Ju Jintao, obecnego prezydenta i bossa Zhōngnánhăi. Zasada jest prosta, urządzasz łapankę, torturujesz – katowani sami wymyślają zarzuty, sami się do nich przyznają. W Laogai cały czas praca, dzień w dzień. 19-godzinny dzień pracy, 5 godzin snu i znów 19 katorżniczej pracy.

Metod tortur wiele, zaczynając od klasyki – gwałcenia i pałowania. Chińską domeną są elektryczne pałki ‘niebiańsko świecące’, wkładanie więźniom, często dzieciom do pochwy czy odbytu. Kilkaset wolt, swąd smażonych narządów rozrodczych. Między gwałtami i krótkim snem przez kilkanaście godzin dzieci budują zachodnią cywilizację, stary dobry American Dream i całkiem świeży European Dream. Zabawki, długopisy, misie, bibeloty, kiepskiej jakości elektronika i cała reszta drobnego Made In China. Nowocześniejszy sprzęt produkowany jest we wspomnianych fabrykach.

Drastyczne zdjęcie
http://tergiwersacja.files.wordpress.com/2011/05/wang-yunjie.jpg
Wang Yunjie, ofiara chińskiego aparatu represji i elektrycznej pałki. Wyobraź sobie ten sprzęt walczący z kontrrewolucją w pochwie 13-letniej obozowiczki. A to wszystko dla naszego konsumpcjonizmu. http://chinaview.wordpress.com/2006/12/ ... ric-shock/

Od przełomu lat 80’ i 90’ właśnie od tego systemu śmierci uzależnił się Nowy Porządek Świata. To tam znajdują się nasze łagry, nasze obozy koncentracyjne, nasze plantacje pełne naszych niewolników.

Chiny to trzeci po USA i Niemczech naród pod względem handlu, z handlem wartym prawie 2 biliony USD w 2006 roku. W 2008 roku handel w obydwie strony był już warty 2,4 biliony.

Rynek eksportowy Chin w 20,4% to Unia Europejska, a w 17,7% USA, dając 38,1 % na Nowy Porządek Świata. Reszta to głównie liczony osobno Hong Kong (13,4%), trzecia strona Komisji Trójstronnej, Japonia (8,1%), oraz Korea Południowa. Import i eksport z USA w 2008 roku warty był 333,74 miliardy dolarów, a import i eksport z UE w 2009 roku osiągnął wartość 327 miliardów euro. Połowa ich eksportu pochodzi z fabryk należących do zagranicznych korporacji, wliczając w to Hong Kong, Makau i Tajwan. Bez Chińskiej Republiki Ludowej i niewolników Zhōngnánhăi nie byłoby Nowego Porządku Świata.

Chińczycy pomogli wielu amerykańskim korporacjom, które jednocześnie przyspieszają reformę chińską – to z kolei daje nam związek zachodu z Chinami na poziomie korporacyjnym, co w “Superfusion: How China and America Became One Economy and Why the World’s Prosperity Depends on It” opisał ekspert w dziedzinie sino-amerykańskiego małżeństwa, Zachary Karabell.

„Dzięki decyzji chińskich przywódców o stopniowym otwieraniu się na świat amerykańskie firmy zdobyły nowy, ogromny rynek taniej siły roboczej, ale także żądnych materialnych wygód konsumentów. Chiny zapewniły sobie płynący wartkim strumieniem kapitał niezbędny do rozwoju na miarę ambicji. Ekonomista podaje przykłady korporacji, które dzięki Chinom złapały drugi oddech (m.in. KFC, Avon) lub poszerzając własne interesy bezpośrednio przyczyniły się do głębokich zmian w strukturze chińskiej gospodarki (FedEx, UPS, kilka największych na świecie instytucji finansowych i banków). Chiny stały się, według Karabella, silnikiem napędzającym amerykańskie firmy – natomiast amerykańskie firmy motorem reformującym chińską gospodarkę. W tym aspekcie symbioza zdaje się działać. I proszę nie dać się zbałamucić porównaniami Chin z Japonią końca lat 80. – przestrzega ekonomista – w Chinach wyraźnie widać kulturę konsumpcjonizmu, u oszczędnych Japończyków nigdy jej na taką skalę nie było.”

Jan Barańczak, http://www.politykaglobalna.pl/2010/01/ ... -o-muerte/

To niestety tylko wierzchołek góry lodowej. Sytuacja pogłębia się i z roku na rok jest coraz gorzej, co najlepiej ujął Edward Luttwak:

„Ma to jeszcze dalej idące konsekwencje. Na naszych oczach postępuje proces deindustrializacji świata Zachodu. Ponieważ Pekin ma przewagę w postaci dużo tańszej siły roboczej, łatwo przyciąga do siebie producentów szukających sposobów na cięcie kosztów i zwiększenie zysków. To powoduje niszczenie całych gałęzi amerykańskiego przemysłu od produkcji odzieży po elektronikę. Niektórzy twierdzą, że skoro Chiny produkują tanie dobra, jak np. podkoszulki, my możemy się skoncentrować na drogich i perspektywicznych technologiach przyszłości. Tak niestety nie jest. Chińczycy nadal zalewają nas tanimi podkoszulkami, ale zyski inwestują w subsydiowanie własnej produkcji, np. paneli słonecznych. W konsekwencji biją nas i w jednym, i w drugim. Mogą sobie na to pozwolić, bo nie są demokracją. Mogą przeznaczać ogromną część PKB na subsydiowanie eksportu i manipulowanie walutą poprzez kupowanie amerykańskich obligacji, a nie na redystrybucję i wyrównywanie poziomu życia obywateli. A my nie jesteśmy w stanie nic im zrobić. Jeśli tak dalej pójdzie, Zachód w końcu stanie się zdeindustrializowaną wyspą na mapie świata zależną od łaski i niełaski Wschodu.”

http://forsal.pl/artykuly/474023,luttwa ... krach.html

Związek z Chinami, choć jest znacznie większy, jest tylko kolejną powtórką z historii. Ale o tym w ostatnim rozdziale.
Chimeryka: Konflikt czy małżeństwo?

Patrząc na stosunki NWO – Zhōngnánhăi widzimy tutaj specyficzny sojusz. USA istnieją obecnie dlatego, iż Chińczycy masowo wykupują amerykańskie obligacje. Jednocześnie to amerykańskie i europejskie firmy inwestują w Chinach, które to dostarczają nam dobra – są naszą fabryką i naszym sklepem. Najlepiej będzie, jak zacytuje Kissingera. 12 stycznia 2009 roku w artykule ‘Szansa na nowy światowy porządek’ na łamach International Herald Tribune, Kissinger wzywał do „nowego finansowego porządku” jednocześnie zwracając uwagę na rolę Chin:

„Rola Chin w nowym światowym porządku jest rozstrzygająca. (…) Stosunki sino-amerykańskie muszą wkroczyć na nowy poziom.”

Kissinger, pisał, że Chiny

„kupiły amerykański dług; Ameryka pomogła Chinom w modernizacji gospodarki przez otwieranie rynków na chińskie produkty”.

http://www.nytimes.com/2009/01/12/opini ... 81915.html

To amerykańsko-chińskie małżeństwo nazwano Chimeryką. Nazwa wymyślona w 2006 roku przez Nialla Fergusona i Moritza Schularick trafnie oddaje sytuację. Pierwszy z autorów pisał w 2007 roku:

„Myślmy o USA i Chinach nie jako dwóch państwach, lecz jednym (…) Z tylko 13 procentami powierzchni lądu ma ćwierć populacji Ziemi i aż trzecią część światowej produkcji. Co więcej, około 60 procent globalnego wzrostu w ostatnich pięciu latach należy przypisać Chimeryce (…) Jak w każdym dobrym małżeństwie różnice pomiędzy dwoma połówkami Chimeryki dopełniają się.”

http://www.politykaglobalna.pl/2010/01/ ... -o-muerte/


Obrazek
http://www.politykaglobalna.pl/2010/01/ ... -o-muerte/

Ferguson należy do grupy ludzi postulujących utworzenie składającej się z USA i Chin G2, której największym zwolennikami są członek CFR, Bildeberg i współtwórca Komisji Trójstronnej Zbigniew Brzeziński; Bilderberg, członek CFR i szef Banku Światowego Robert Zoellick; oraz wreszcie wiceprezes Banku Światowego Justin Yifu Lin, który w 1979 roku zwiał z… Tajwanu do komunistycznych Chin!

Chińczycy i Japończycy zakupili najwięcej amerykańskich obligacji. Ci pierwsi – dla władzy i wpływu. Oboje – by Amerykanie mieli za co kupić ogromne ilości zabawek ich produkcji, doprowadzając do jeszcze większego zazębienia.

O tym, kto zakupił ile obligacji, informuje Departament Skarbu na stronie http://www.treasury.gov/resource-center ... ts/mfh.txt.

W styczniu 2011 roku Pekin trzymał obligacje warte 1154.7 miliarda dolarów, a Tokio 885.9 miliardów dolarów. Trzeci jest Londyn wraz z Wyspą Man, Guernsey i Jersey – 278.4 miliardów dolarów. Kolejne Państwa Członkowskie na liście to Luksemburg (83 mld), Niemcy (61 mld), Irlandia (44,4 mld), Belgia (32,1) Francja (30,2 mld), jakże bogata Polska (26,3 mld), Holandia (25,4), Włochy (24,6 mld), oraz Szwecja (17,0). Dziewiąty na liście jest Hong Kong – 128.1 mld dolarów – co zyskałoby na znaczeniu w razie głębszego kryzysu lub konfliktu zbrojnego. Jako ciekawostka – Izrael i obligacje za 19,9 mld dolarów (notabene mniej od Polski).

W 2010 roku Chiny zapowiedziały zakup obligacji państw grupy PIIGS (Portugalia, Italia, Irlandia, Grecja, Hiszpania). Dla przykładu w połowie 2010 zakupili hiszpańskie obligacje za 400 mln euro, a pod koniec tamtego roku zapowiedzieli zakup portugalskich obligacji za 4 do 5 mld euro.

W 2005 roku, w czasie spotkania Bilderbergów w Niemczech, dziennikarze Daniel Estulin i Jim Tucker ujawnili, iż ropa gwałtownie pójdzie do góry:

„Estulin i Tucker mają wiele źródeł i oboje twierdzą, że Henry Kissinger powiedział uczestnikom [zjazdu] Bilderberg, iż cena ropy podwoji się w ciągu następnego roku. Ponownie dyskutowano również nad upragnionym przez Bilderbergów globalnym podatkiem.”

http://www.prisonplanet.com/articles/ma ... triots.htm

Może nie podwoiła się, ale z 50 dolarów zdążyła dobić w tym czasie pod 80.

W czasie spotkania Grupy Bilderberg w Kanadzie w 2006 roku, Daniel Estulin ujawnił, iż pod czujnym okiem elity, władze w kontrolowany sposób pozwolą na powstanie ogromnej bańki na rynku nieruchomości, co doprowadziło do kryzysu finansowego w 2008 roku.

Oto jeden z wywiadów z Estulinem w czasie tamtego spotkania: http://www.youtube.com/watch?v=y99WD9ejfmk.

W czerwcu 2008 roku, gdy ‘eksperci’ mówili, iż ropa dobije do 200 dolarów za baryłkę, Jim Tucker na podstawie wycieków ze spotkania Bilderbergów przewidział, iż dojdzie do 150 w ciągu lata 2008, po czym zacznie spadać:

„Źródło Tuckera powiedziało, że Bilderbergowie przewidują cenę za galon benzyny w wysokości 5$ pod koniec lata i ponad 150$ za baryłkę, ale to już limit i ceny ropy prawdopodobnie zaczną spadać, gdyż uważają, iż akceleracja była za szybka.”

http://www.propagandamatrix.com/article ... agenda.htm

Obrazek
Ropa najpierw poszła w górę pod 150, po czym gwałtownie w dół i nadszedł kryzys. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Brent ... onthly.svg

Wróćmy na chwilę do historii. Jak pisał na łamach polityki Wawrzyniec Smoczyński,

„Rezerwa Federalna powstała dopiero w 1913 r. – po serii panik bankowych, które nieomal doprowadziły Amerykę do ruiny. Dostała trzy zadania: pożyczać bankom w razie niewypłacalności, zapewnić sprawny system przelewów i nadzorować emisję pieniądza. Z tym ostatnim wiązał się obowiązek trzymania rezerw złota na pokrycie każdego banknotu, bowiem dolar był do 1971 r. wymienialny na kruszec.”

http://www.polityka.pl/rynek/gospodarka ... olary.read

Do 1971 roku, ponieważ w latach 1970-1971 zagranica zaczęła żądać wymiany papierkowych dolarów na złoto, co doprowadziło do ogłoszenia przez Nixona 15 sierpnia 1971 roku niewypłacalności. Ludzi okłamywano „frazesami o „zerwaniu więzi między dolarem a złotem„”, choć był to zwykły akt bankructwa. Przy okazji chciano zwyczajnie osłabić dolara.

„Wszystkie liczące się waluty zachodniego świata zostały powiązane sztywnym kursem z amerykańskim pieniądzem, ten zaś był wymieniany po stałym parytecie 35 dol. za uncję złota.

Pod koniec lat 60. europejscy i japońscy inwestorzy zaczęli podejrzewać, że cały ten system jest fikcją. I mieli rację. Kiedy zaczęli masowo wymieniać dolarowe banknoty na złoto, okazało się, że Waszyngton ma pokrycie w kruszcu tylko na niewielką część wyemitowanego pieniądza. W 1971 r. prezydent Nixon wstrzymał wymianę.”

Jędrzej Bielecki, http://forsal.pl/artykuly/464860,swiat_ ... alute.html

„W gruncie rzeczy USA ogłosiły się wtedy imperium. Wyciągnęły z reszty świata ogromną ilość dóbr, nie mając zamiaru ani możliwości ich zwrócić, a bezsilny świat musiał się z tym pogodzić – świat został opodatkowany i nic nie mógł na to poradzić.”

Krassimir Petrov, http://www.rodaknet.com/rp_art_3944_czy ... um_usa.htm

Gdy świat widział, że Amerykanie nie wykupią dolarów złotem, USA zawarły w latach 1972-1973 umowę z zaprzyjaźnioną z Bushami rodziną Saudów z Arabii Saudyjskiej. W zamian za wspieranie tego rodu, Arabia Saudyjska miała sprzedawać ropę wyłącznie za dolary. Dolar, z wymienialnego na złoto, stał się wymienialnym na ropę. Co w tym najlepsze – na cudzą ropę. Dlatego ‘warto’ było zaatakować Irak i Afganistan, warto trzymać Kolumbię i grozić Chavezowi, warto bombardować Libię i straszyć Iran, wreszcie – warto utrzymywać przy życiu takie brutalne dyktatury, jak Arabia Saudyjska, Bahrajn czy Gwinea Równikowa.

Arabowie oraz Rosjanie – najwięksi eksporterzy ropy – są de facto zmuszeni do utrzymywania rezerw dolarów. Ci pierwsi mają ich 410 mld, ci drudzy ponad pół biliona. Oczywiście zdarzają się nieliczne heroiczne akty odwagi w postaci sprzedaży ropy za nie-dolary. Pionierem był Saddam Husajn – wiemy jak się skończyło. Następnie Iran, który otworzył giełdę naftową, gdzie można kupić ropę za każdą walutę (głównie rial i euro). No i Rosja, która czyni to na bardzo małą skalę.

Wróćmy do precedensu wykiwania i oszukania świata przez USA w 1971 roku. Rodzi się zatem pytanie, jak USA tym razem wymiga się od zapłacenia Chinom i reszcie świata, gdy te zażądają złota, euro czy czegokolwiek w zamian za obligacje. I tu rodzi się odpowiedź, której pretekstem do powstania był właśnie kryzys.

Pod pretekstem widma katastrofy finansowej a la Wielki Kryzys lat 20’ i 30’, amerykański bank centralny Fed zaczął dodrukowywać nowe pieniądze. Dokładnie tak samo jak Niemcy po I wojnie – z tą różnicą, że zamiast drukować je w drukarni, stworzono je kliknięciem ‘enter’ na odpowiednim komputerze. 18 marca 2009 roku na spotkaniu ichniejszej RPP – Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC) – stworzono z nikąd 1 bilion 50 miliardów (1,050,000,000,000) dolarów. 750 miliardów przeznaczono na papiery wartościowe oparte na kredytach, 300 miliardów na obligacje długoterminowe departamentu skarbu, a 100 miliardów na odkupienie długu państwowych firm Fannie Mae i Freddie Mac. Dla porównania polski dług publiczny to tylko 764,890,725,580. Złotych oczywiście (stan na 28 grudnia 2010, ok. 0:43, za http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl).

„Skąd Bernanke wziął na to wszystko pieniądze? Z komputera. Maklerzy Rezerwy zapłacą za te zakupy tak samo jak podczas operacji otwartego rynku: dopisując zapłatę na rachunku sprzedającego, w tym wypadku rządu USA. Luzowanie ilościowe to elektroniczna wersja druku pieniądza, tyle że na nieporównanie większą skalę – na marcowym posiedzeniu FOMC stworzył więcej dolarów niż wartość całej amerykańskiej gotówki, jaka jest dziś w obiegu.”

Wawrzyniec Smoczyński na łamach Polityki http://www.polityka.pl/rynek/gospodarka ... olary.read

Obecnie w obiegu jest ‘tylko’ 930 miliardów dolarów.

„Stosowanym od czasu kryzysu narzędziem do tworzenia pieniądza jest tzw. luzowanie polityki monetarnej (quantitative easing), nazwane bombą atomową Fed. Polega na dopisywaniu odpowiednich kwot na rachunku banku centralnego, a następnie zakupie obligacji rządowych lub papierów wartościowych od banków, co uruchamia proces kreacji pieniądza. Wszelkie skojarzenia z maszyną drukarską są jak najbardziej uzasadnione.”

Szymon Chrupczalski, Instytut Misesa

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wojna-w ... 40803.html

W czasie kryzysu miliardy dolarów na całym świecie spoczęły nieruchomo na lokatach, obligacjach, w złocie czy w srebrze. Stary pieniądz odszedł w cień, a jego miejsce w strumieniach gospodarki zajął nowy, stworzony przez szefa Fedu, Bernankego. I w cale nie skończyło wielkie dodrukowywanie – II tura luzowania ma skończyć się dopiero w czerwcu 2011 roku, co oznacza, że ciągle zalewa nas pieniądz Bernankego.

Gdy skończy się kryzys i nastąpi ożywienie, rynek już zalany nowym pieniądzem, zostanie zalany odmrożonym, starym pieniądzem, co doprowadzi do inflacji rodem z Niemiec weimarskich w 1923 roku. Oficjalnie Rezerwa zamierza po prostu wykasować stworzone pieniądze, tak samo jak wcześniej je stworzyła.

Czy na pewno wykasuje? Do tego będą musieli sprzedać zgromadzone aktywa, ale… czy będą chcieli to zrobić?

„Według niektórych Bernanke świadomie prowokuje wysoką inflację, chcąc za jej pomocą zredukować astronomiczne zadłużenie Ameryki. Skutkiem inflacji byłoby bowiem osłabienie dolara, a to obniżyłoby realną wartość zobowiązań rządu USA wobec wierzycieli – Chińczycy już podnoszą larum, że Rezerwa chce ich zrujnować.”

- pisał Smoczyński w Polityce.

http://www.polityka.pl/rynek/gospodarka ... olary.read

Obrazek
Szef FEDu Bernanke na spotkaniu Grupy Bilderberg w 2008 roku w Chantilly w USA. http://cryptome.info/bilderberg08/bilderberg08.htm.

Ogromna hiperinflacja gwałtownie zmniejszyłaby wartość obligacji w rękach Chińczyków, w efekcie czego zachodni kolos Nowego Porządku Świata spłaciłby Zhōngnánhăi dosłownie groszami. Chińczycy zostaliby tak samo wykiwani, jak Europa – tyle, że zamiast zerwania ze złotem byłaby inflacja.

Dostałoby się nie tylko Chińczykom. Bardzo słaby dolar oznacza załamanie eksportu Federalnej Europy i Japonii na rynek USA. Dlatego będą musiały również osłabiać swoje waluty. Problem w tym, że osłabianie euro może posłać go na dno, a osłabienie jena nic nie da – im więcej go na rynku, tym więcej Japończycy oszczędzają.

Podobnie z Chińczykami – nie dość, że zostaliby wykiwani, to załamałby się ich wzrost gospodarczy. Mielibyśmy wkrótce 100, jeżeli nie więcej, milionów bezrobotnych i klimat jak sprzed dojścia Hitlera do władzy. Zhōngnánhăi albo poszedłby na wojnę, albo by upadł, albo jeszcze bardziej zacieśnił współpracę z NWO budując globalną walutę i gospodarkę.

Obniżanie wartości własnej waluty to wojna walutowa. Po jednej stronie frontu zachodnia wyspa NWO drukuje dolary, po drugiej Zhōngnánhăi osłabia wartość renminbi nawet o 40%.

Do inflacji dochodzi jeszcze jedno. Jak mówi Barrie Wilkinson, partner z londyńskiej firmy konsultingowej Olivier Wyman,

„Podstawy ostatniego kryzysu wcale nie zostały usunięte. Przyczyny poprzedniego kryzysu, czyli luźna polityka budżetowa oraz brak równowagi w handlu, obecnie są jeszcze większe niż były przed kryzysem.”

http://forsal.pl/artykuly/482809,w_cien ... darce.html

Nie tylko w USA, te samy objawy widzimy w Wielkiej Brytanii i innych państwach.

Hiperinflacja, katastrofa w Japonii, UE i Chinach, a do tego przyczyny obecnego kryzysu. Jednocześnie? To nie koniec…

Outsourcing niewolnictwa doprowadził do ogromnego uzależnienia się całego świata – nie tylko NWO – od komunistycznych Chin. Więzi te z roku na rok są coraz silniejsze. Gigantyczny kryzys nie musi wcale pojawić się na Wall Street – wystarczy sam Zhōngnánhăi. Gospodarka ChRL to fuzja dzikiego XIX-wiecznego kapitalizmu z komunistycznym centralnym planowaniem. Te resztki socjalizmu mogą być źródłem katastrofy.

Obecny kryzys, jak i wiele innych – dodając nawet XVII-wieczną tulipomanię – to efekty baniek spekulacyjnych. W Chinach rosną one jak na drożdżach, przyjmując nazwę ‘funduszy powierniczych’. Ich działanie opisuje Edward Luttwak:

„Lokalny sekretarz partii komunistycznej chce mieć lotnisko, bo musi się wykazać przed zwierzchnikami i dać zajęcie mieszkańcom. Oczywiście w kasie miejskiej nie ma wystarczających środków. Ale od czego są banki. W każdym małym chińskim mieście jest przecież placówka, której szef podlega sekretarzowi. Więc tworzy się fundusz powierniczy. Bank daje mu trochę pieniędzy, co zostaje umieszczone w księgach. Fundusz wypuszcza papiery dłużne, które bank kupuje. Tego jednak już w księgach nie umieszcza. Aby przyciągnąć inwestorów, sekretarz jedzie do Ułan Bator i uzgadnia z władzami, że otworzą połączenie z Mongolią. To pozwala podnieść przedsięwzięcie do rangi międzynarodowego portu lotniczego. Lotnisko będzie prawdopodobnie świeciło pustkami, ale tym nikt się na razie nie przejmuje.

Chiny są w fazie wielkiej rozbudowy. Za kilka lat okaże się jednak, że kupione przez bank obligacje funduszu powierniczego to bezwartościowe świstki papieru. Takich nic niewartych zapisów będzie na rachunkach bankowych więcej – przecież za Wielkim Murem istnieją całe miasta, w których nikt nie zamieszka. Kiedy bańka pęknie, Chiny czeka to, co przydarzyło się amerykańskim gigantom jesienią 2008 roku.”

http://forsal.pl/artykuly/474023,luttwa ... krach.html

To nie jedyny głos, również Maciej Pytka przestrzega przed chińskimi bańkami:

„Banki natomiast, by móc normalnie funkcjonować, udzielają pożyczek na każde, nieważne jak zbędne przedsięwzięcie. Zwłaszcza na rynku budowlanym. Kontynuacja takiego stanu rzeczy doprowadzi w długim terminie do baniek spekulacyjnych i załamania chińskiej gospodarki, które przerodzić mogłoby się w straconą dekadę w stylu Japonii.”

http://waluty.onet.pl/zimna-wojna-walut ... rasa-detal

Gigantyczna katastrofa w globalnym łagrze. Kolejna katastrowa w USA. Załamanie eksportu w UE i Japonii. Jednoczesny, globalny superkryzys. Taki stan doprowadziłby do chaosu, w którym prosi się o gigantyczny zamach, III wojnę światową, katastrofę naturalną czy epidemię. Chaosu, z którego wyłoniłby się Nowy Porządek Świata.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 19 maja 2011, 1:18 
Szeptacz pisze:
Szczerze mówiąc Rząd Światowy mi sie nigdy nie podobał..

Ale obejrzałem jeden film i zmieniłem zdanie..

- http://www.youtube.com/watch?v=iBbYUdvGWk0

My/wy jako banda idiotów chcecie/my bronić czegoś czego nie powinno sie bronić..

Z chęcią zaryzykuje swoje życie, bo to nie jest k*rwa normalne..

- - -
nigdy mi sie ta koncepcja nie podobała ale zawsze byłem przekonany że jest to jedyne wyjście

I jeżeli oni chcą uratować ten świat to ja ich k*rwa popieram..

Ha Ha Ha Ha Ha Wyjdź. !!! i żyj tym rządem światowym aha przypomnę ci ze będzie z tobą gorzej niz z tymi świniami i innymi zwierzętami . będą robić to samo z ludźmi musza zrobić depopulacje ludzkości :) bo ropa sie kończy.Na górę
   
 
 
Post: 05 cze 2011, 15:26 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34
Posty: 1401
Lokalizacja: Wrocław....
Płeć: mężczyzna
Wstrząsające rewelacje szwajcarskiego bankiera. Wywiad przeprowadzony w Moskwie 30.05.2011

tartling revelations from a Swiss banking insider

http://noviden.info/article_239.html

Peter Odintsov tłumaczenie Ola Gordon

Czy możesz powiedzieć coś o twojej pracy w szwajcarskim systemie bankowym?


Przez wiele lat pracowałem w szwajcarskich bankach. Zostałem mianowany jako jeden z wysokich rangą dyrektorów jednego z największych banków szwajcarskich. W pracy byłem zaangażowany w płatnościach, w bezpośrednich wypłatach w gotówce człowiekowi, który zabił prezydenta obcego państwa. Byłem na spotkaniu, na którym podjęto decyzję wypłaty gotówki mordercy. To dało mi straszny ból głowy i niepokoiło moje sumienie. To nie był jedyny przypadek, który był naprawdę zły, ale był najgorszy.

Było to polecenie wypłaty na zlecenie zagranicznych tajnych służb, napisane ręcznie, wydanie polecenia wypłaty określonej kwoty na rzecz osoby, która zabiła najwyższego przywódcę obcego państwa. I to nie był jedyny przypadek. Otrzymaliśmy kilka takich odręcznych listów od obcych tajnych służb, z poleceniem wypłaty gotówki z tajnych kont, na finansowanie rewolucji czy zabijanie ludzi. Mogę potwierdzić to, co John Perkins napisał w swojej książce Confessions of an Economic Hit Man [Wyznania ekonomicznego snajpera]. Tam naprawdę istnieje tylko system i szwajcarskie banki są zaangażowane w takie przypadki.

Książka Perkinsa została również przetłumaczona na rosyjski i jest dostępna na rynku. Czy możesz powiedzieć który to bank i kto za to odpowiadał?

Był to jeden z 3 najważniejszych szwajcarskich banków w owym czasie, i był to prezydent kraju z trzeciego świata. Ale nie mogę podać zbyt wiele szczegółów, gdyż będą mogli mnie łatwo znaleźć, jeśli podam nazwisko prezydenta i nazwę banku. Będę ryzykował życiem.

Nie możesz również nazwać żadnej osoby z tego banku?

Nie, nie mogę, ale mogę zapewnić, że to miało miejsce. W pokoju podczas spotkania było kilka osób. Człowiek kierujący fizyczną wypłatą gotówki przyszedł do nas i zapytał, czy może wypłacić tak dużą kwotę w gotówce danej osobie, i jeden z dyrektorów wyjaśnił sprawę, a wszyscy pozostali wyrazili zgodę, że może to zrobić.

Czy były to częste przypadki? Czy był to rodzaj lewej kasy?

Tak. Był to specjalny fundusz w specjalnym miejscu w banku, dokąd przychodziły wszystkie zakodowane listy z zagranicy. Najważniejsze listy były napisane ręcznie. Musieliśmy je rozszyfrowywać i w nich było polecenie wypłaty określonej sumy w gotówce, z kont przeznaczonych na egzekucję osób, finansowanie rewolucji, strajków, wszelkiego rodzaju partii. Wiem, że pewne osoby z grupy Bilderberga brały udział w takich poleceniach. Myślę, że to one dawały rozkaz egzekucji.

Czy możesz podać rok albo dekadę kiedy to miało miejsce?

Wolałbym nie podawać dokładnie roku, ale były to lata 1980.

Czy ta praca sprawiała ci problemy?

Tak, miałem bardzo duży problem. Nie mogłem spać przez wiele dni, i po jakimś czasie odszedłem z banku. Gdybym dał ci zbyt wiele szczegółów, znaleźliby mnie. Kilka tajnych służb z zagranicy, przewaznie anglo-języcznych, wydawały rozkazy finansowania nielegalnych działań, nawet zabicia osób, przez szwajcarskie banki. Musieliśmy wypłacać zgodnie z instrukcjami obcych mocarstw za zabijanie osób, które nie stosowały się do poleceń Bilderbergów czy IMF, czy np Banku Światowego.

To o czym mówisz jest wstrząsającą rewelacją. Dlaczego czujesz potrzebę mówienia o tym teraz?

Ponieważ Bilderbergowie spotykają się w Szwajcarii. Ponieważ sytuacja na świecie staje się coraz gorsza. I ponieważ największe szwajcarskie banki biorą udział w tych nielegalnych działaniach. Większości tych operacji nie ma w zestawieniach bankowych. Jest to wielokrotność tego, co jest faktycznie deklarowane. Nie podlega ani audytowi, ani podatkom. Liczby te mają wiele zer. To ogromne sumy.

Są to miliardy?

Dużo więcej, biliony, bez audytów, nielegalne i poza systemem podatkowym. Mówiąc ogólnie, jest to grabienie wszystkich. Oznacza to, że większość zwykłych ludzi płaci podatki i przestrzega prawa. Ale to co się dzieje tutaj, jest całkowicie sprzeczne ze szwajcarskimi wartościami, takimi jak neutralność, uczciwość i dobra wiara. Na spotkaniach, w których uczestniczyłem, dyskusje były całkowicie w sprzeczności z naszymi zasadami demokratycznymi. Musisz wiedzieć, że większość dyrektorów banków szwajcarskich już nie jest osobami lokalnymi, ale z zagranicy, przeważnie Anglosasi, albo Amerykanie, albo Brytyjczycy, oni nie respektują naszej neutralności, nie szanują naszych wartości, są przeciwni naszej bezpośredniej demokracji, tylko wykorzystują szwajcarskie banki jako nielegalne metody.

Używają oni ogromnych pieniędzy stworzonych z niczego i niszczą nasze społeczeństwo i niszczą ludzi na całym świecie, tylko ze względu na chciwość. Chcą zdobyć władzę i zniszczyć całe kraje, takie jak Grecja, Hiszpania, Portugalia czy Irlandia, i Szwajcaria będzie jedną z ostatnich w kolejce. A oni wykorzystują Chiny jako pracujących niewolników. I ktoś taki jak Josef Ackermann, który jest obywatelem Szwajcarii i najważniejszym człowiekiem w niemieckim banku, i używa swojej pozycji dla chciwości i nie szanuje zwykłych ludzi. Ma sporo spraw sądowych w Niemczech i teraz w Stanach Zjednoczonych. Jest Bilderbergiem i nie troszczy się o Szwajcarię, ani o żaden inny kraj.

Czy mówisz, że niektóre z osób, o których wspomniałeś, będą uczestniczyły w nadchodzącym spotkaniu Bilderbergów w czerwcu w St Moritz?

Tak.

Więc to oni są obecnie na pozycji władzy?

Tak. Mają do dyspozycji ogromne pieniądze i wykorzystują je do niszczenia całych krajów. Niszczą nasz przemysł i budują go w Chinach. Z drugiej strony, otworzyli bramy do Europy dla wszystkich chińskich produktów. Europejscy robotnicy zarabiają coraz mniej. Prawdziwym celem jest zniszczenie Europy.

Czy według ciebie spotkanie Bilderbergów w St Moritz ma wartość symboliczną? Ponieważ w 2009 roku byli w Grecji, w 2010 w Hiszpanii, i zobacz co się stało w tych krajach. Czy to znaczy, że Szwajcaria może spodziewać się czegoś złego?

Tak. Dla nich Szwajcaria jest jednym z najważniejszych krajów, gdyż tam jest tak dużo kapitału. Spotykają się tam, ponieważ poza innymi rzeczami, chcą zniszczyć wszystkie wartości, na których opiera się Szwajcaria. Dla nich stanowi przeszkodę, że nie jest w UE i nie ma euro, nie jest całkowicie kontrolowana przez Brukselę itd. Odnośnie wartości, nie mam na myśli dużych szwajcarskich banków, ponieważ one już nie są szwajcarskie, większością z nich kierują Amerykanie. Ja mówię o prawdziwym szwajcarskim duchu, który miłują i podtrzymują zwykli ludzie.

Pewnie, ono ma wartość symboliczną, jak powiedziałeś, w przypadku Grecji i Hiszpanii. Ich celem jest to, by tworzyli rodzaj ekskluzywnego klubu elitarnego, mającego całą władzę, a wszyscy inni mają być biedni i zrujnowani.

Czy według ciebie celem Bilderbergów jest stworzenie rodzaju dyktatury globalnej, kontrolowanej przez wielki korporacje światowe, gdyby już nie istniały suwerenne państwa?

Tak, i Szwajcaria jest jedynym miejscem, jakie zostało z bezpośrednią demokracją, i stanowi dla nich przeszkodę. Wykorzystują szantaż „zbyt duży by upadł” jak w przypadku UBS, by zadłużyć nasz kraj, tak jak zrobili z wieloma innymi. W końcu może w Szwajcarii chcą zrobić to samo, co zrobili w Islandii, zbankrutować wszystkie banki i kraj.

I wprowadzić ją do UE?


Oczywiście. UE jest pod żelaznym uściskiem Bilderbergów.

Co według ciebie mogłoby powstrzymać ich plan?


Cóż, i to jest właśnie powodem tego, że z tobą rozmawiam. To jest prawda. Prawda to jedyna droga. Wpuśćmy światło na tę sytuację, ujawnijmy ich. Oni nie lubią reflektorów. Musimy stworzyć transparencję w przemyśle bankowym i na wszystkich szczeblach społeczeństwa.

Czyli mówisz, że jest dobra strona szwajcarskiego przemysłu bankowego, i jest kilka dużych banków, które sprzeniewierzają się systemowi bankowemu dla nielegalnej działalności.

Tak. Duże banki szkolą swoich pracowników w wartościach anglosaskich. Szkolą ich w chciwości i bezwzględności. Chciwość niszczy Szwajcarię i wszystkich innych. Jako kraj mamy większość najuczciwiej działających banków na świecie, jeśli spojrzysz na małe i średniej wielkości banki. To duże działają globalnie i stanowią problem. One już nie są szwajcarskie i nie uważają się za takie.

Czy uważasz, że dobrą rzeczą jest to, że ludzie ujawniają Bilderbergów i pokazują kim naprawdę są?

Myślę, że sprawa Straussa-Kahna to dla nas dobra okazja, gdyż pokazuje, że ci ludzie są skorumpowani, chorzy na umyśle, tak chorzy, że pełno w nich zboczeń, które trzymają w ukryciu na ich polecenie. Niektórzy z nich, tacy jak Strauss-Kahn, gwałcą kobiety, inni są sado-maso, czy pedofilami, wielu wyznawców szatana. Kiedy wchodzisz do niektórych banków, widzisz symbole satanistyczne, jak np Rotszyld Bank w Zurychu. Ci ludzie są kontrolowani szantażem z powodu swoich słabości. Oni albo muszą wykonywać rozkazy, albo zostaną ujawnieni, zniszczeni, a nawet zabici. Reputacja Straussa-Kahna została nie tylko zniszczona przez media, on może zostać zabity również dosłownie.

Skoro Ackermann jest w komitecie sterującym Bilderbergami, czy myślisz, że jest tam wielkim decydentem?

Tak, ale jest tam wielu innych, jak Lagarde, który prawdopodobnie zostanie następnym szefem MFW, również członek Bilderbergów, potem Sarkozy i Obama. Oni mają nowy plan ocenzurowania internetu, gdyż internet jest jeszcze wolny. Chcą go kontrolować i wykorzystują terroryzm czy jakiś inny powód. Nawet mogą zaplanować coś strasznego, po to by mieć pretekst.

Więc tego się obawiasz?

To nie tylko obawa, ale pewność. Jak powiedziałem, wydają rozkazy zabicia, więc są zdolni do dokonywania strasznych rzeczy. Jeśli uważają, że tracą kontrolę, jak np to powstanie w Grecji i Hiszpanii i być może Italia następna, to mogą zrobić następne Gladio. Byłem blisko sieci Gladio. Jak wiesz, to oni rozpoczęli terroryzm opłacany pieniędzmi Amerykanów, żeby kontrolować system polityczny Italii i innych krajów europejskich. Odnośnie mordu Aldo Moro, zapłaty dokonano w tym samym systemie, o jakim ci już powiedziałem.

Czy Ackermann był częścią tego systemu wypłat w szwajcarskim banku?

(U ś m i e c h) . . . ty jesteś dziennikarzem. Przyjrzyj się jego karierze i jak szybko doszedł do szczytu.

Co według ciebie można zrobić by im przeszkodzić?


Jest wiele książek, które wyjaśniają tło i łączą punkty, jak ta Perkinsa, o której wspomniałem. Ci ludzie mają już swoich snajperów, którym płacą za zabijanie. Niektórzy dostają pieniądze przez szwajcarskie banki. Ale nie tylko, mają zorganizowany system na całym świecie. A ujawnienie tego opinii publicznej, są gotowi zrobić wszystko by zatrzymać kontrolę. I mówię wszystko.

Ujawniając moglibyśmy ich zatrzymać?

Tak, przedstawiając prawdę. Za przeciwników mamy prawdziwych bezwzględnych zbrodniarzy, również zbrodniarzy wojennych. To gorsze niż ludobójstwo. Oni są gotowi zabić miliony ludzi, po to by zostać przy władzy i sprawować kontrolę.

Czy możesz wyjaśnić, według ciebie, dlaczego zachodnie masmedia mniej lub więcej zupełnie przemilczają sprawę Bilderbergów?

Dlatego, że jest porozumienie między nimi i właścicielami mediów. Nie mówisz o tym. Oni je kupują. Również niektóre najważniejsze osobistości z mediów zaprasza się na spotkania, ale mają powiedziane by nie pisały nic o tym co widzą lub słyszą.

Czy w strukturach Bilderbergów jest wewnętrzny krąg, który zna plany, i większość, która wykonuje rozkazy?

Tak, jest wewnętrzny krąg, wyznawcy satanizmu, i są też naiwni, czy słabiej poinformowani. Niektórzy nawet myślą, że robią coś dobrego, zewnętrzny krąg.

Jak mówią ujawnione dokumenty i ich oświadczenia, Bilderberg w 1955 roku zdecydował stworzyć EU i euro, więc podjęli ważne i dalekosiężne decyzje.

Tak, i wiesz o tym, że Bilderberg założył książę Bernard, były członek SS i partii nazistowskiej, pracował również dla IG Farben, filii produkującej cyklon B. Ten drugi gość był szefem Occidental Petroleum, który miał ścisłe związki z komunistami w Związku Sowieckim. Ta dwójka działała na obie strony, ale naprawdę ci ludzie to faszyści, którzy chcą kontrolować wszystko i wszystkimi, a każdy kto stanie im na drodze, jest usuwany.

Czy system wypłat, który wyjaśniałeś, jest poza normalnymi operacjami, zamknięty [compartmentalized] i tajny?

W tych szwajcarskich bankach zwykli pracownicy nie wiedzą co się dzieje. Jest to jak własny tajny dział banku. Jak powiedziałem, te operacje są poza sprawozdaniem bilansowym, bez żadnego nadzoru. Niektóre z nich mieszczą się w tym samym budynku, inne poza. Mają własnych strażników i specjalny teren, do którego dostęp mają tylko upoważnione osoby.

W jaki sposób trzymają te instrukcje poza międzynarodowym systemem Swift?


Niektóre były na listach Clearstream i na początku były prawdziwe. Zawierały fałszywe nazwiska, by wierzono, że cała lista jest fałszywa. Cóż, oni też popełniają błędy. Pierwsza lista była prawdziwa i z niej możesz dowiedzieć się wiele rzeczy. Są ludzie, którzy wykrywają nieprawidłowości i prawdę, i oni to mówią. Później oczywiście są sprawy sądowe i ci ludzie zmuszani są do milczenia.

Najlepszym sposobem na powstrzymanie ich jest powiedzenie prawdy, rzucić na nich światło. Jeśli ich nie zatrzymamy, skończymy jako niewolnicy.

Dziękuję ci za tę rozmowę.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/20 ... 0-05-2011/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 cze 2011, 15:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2011, 18:00 
ano, juz wkraczamy w nowa faze


phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 27 cze 2011, 23:06 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
New World Order by EMBED feat Kapulet : Embed protest music

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 lip 2011, 22:23 
Cytuj:
Rząd światowy coraz bliżej?


Można udawać że nic nie śmierdzi,to jak wdepnąć w psią kupę i nie chcieć wytrzeć buta :)Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group