Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 12:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2011, 17:08 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Globalne pasożyty chcą cały świat dla siebie

phpBB [video]


„Globalne pasożyty chcą cały świat dla siebie” – jest to dokładne tłumaczenie tytułu nagrania na YouTube, które umieścił dzisiaj w nocy Alex Jones. Ciekawe, że licznik w tym momencie wskazuje 301 wejść, a samych ocen jest prawie 400, to mówi coś o manipulacjach YouTube – podobny problem i ja obserwowałem w przypadku moich nagrań na kanale monitorpolski.

Ale do rzeczy. W czasie swoich wieloletnich badań, Alex dokładnie poznał elity, które rządzą naszą planetą. W krótkim nagraniu wideo nie sposób streścić okropnej prawdy o tych ludziach. Najważniejsze jest jednak byśmy zaczęli się interesować planowaną przez nich redukcją populacji, eugeniką, darwinizmem i Nowym Porządkiem Świata.

Elity nawet nie ukrywają tego co mają w planie odnośnie reszty ludności świata. Ustanowiono np. prywatny „bank węglowy” (czy raczej „dwutlenkowęglowy”), który będzie pobierał podatki za oddychanie od każdego człowieka.
Zaangażowani są w to m.in. Al Gore i George Soros czy David Cameron. Sami siebie oczywiście wyłączają z nakładanych na ludzkość ograniczeń, włączając oczywiście ich biznesy. Już teraz np. General Electric jest wyłączony wszelkich podatków za emisję CO2 – wchodzą w to elektrownie węglowe, które dostarczają 50% energii w USA.
Na czele tej pasożytniczej grupy stoją wg. Alexa rodzina Rotszyldów i Królowa brytyjska. Ta ostatnia ma np. prawo rozwiązać parlamenty w Kanadzie czy Australii, co nawet niedawno wykorzystała. Własnością Królowej są takie korporacje jak BP (British Petroleum), Shell (wspólnie z kuzynką Beatrix). Wielkość jej majątku jest tajemnicą państwową. Oficjalnie posiada ona ponad 100 pałaców rodzinnych. Np. w Buckingham Palace jest 775 komnat! Same nieruchomości są warte więcej niż 10 mld dolarów. Rodzina królewska posiada też 5 pociągów, którymi się chwali w internecie,w tym pancerne – wszystko to z pieniędzy podatników!

Perfidia tych ludzi nie ma ograniczeń, w zimie, która była najzimniejszą od 1650 roku zablokowano wielu starym ludziom dostęp do gazu, podczas gdy te pałace były ogrzewane właśnie z pieniędzy pochodzących z finansów publicznych.
To oni właśnie forsują programy „uzdatniania” wody fluorkiem sodu czy izotopami radioaktywnymi, które redukują reproduktywność oraz zwiększają zachorowalność na raka. W Teksasie wykryto np. spore ilości uranu w wodzie pitnej.
Al Gore, czy książę Filip uważają, że nie mamy prawa brać ciepłych kąpieli, podczas gdy sami mają niezliczone pałace z basenami z gorącą wodą. W nagraniu Alex pokazuje wnętrza jednego z pałaców Al Gore’a, który znajduje się na wybrzeżu, wbrew obawom o rzekomym podnoszeniu się poziomu morza na skutek „globalnego ocieplenia”.

To także z ich inicjatywy idzie atak na wielodzietność, założyciel CNN Ted Turner uważa np. że powinno się zabronić posiadania więcej niż jednego dziecka, podczas gdy sam ma pięcioro.

http://davidicke.pl/forum/post83984.html#p83984

Już dzisiaj na zachodzie współczynnik reproduktywności wynosi 1,5, tak więc nie może być obawy o wzrost populacji. (w Polsce współczynnik ten wynosi 1,2). Celem są wysoko rozwinięte społeczeństwa, bowiem tylko z ich strony może istnieć zagrożenie dla panowania obecnych elit.

Aby to osiągnąć atak idzie na rodzinę, zabieranie czasu matce, by nie miała kiedy wychowywać dzieci.
http://www.davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=7717

Brytyjscy politycy są pod wyraźnym wpływem Rotszyldów, którzy otwarcie nawołują do ograniczenia w emisji CO2.
Wymysłem tej samej grupy ludzi jest też promowanie roślin genetycznie modyfikowanych (GMO), które są tak zmienione by ograniczyć reproduktywność ssaków. Eksperymenty pokazują, że po trzech pokoleniach, które żywią się tego typu żywnością reproduktywność zanika do zera! Już teraz na Zachodzie ilość plemników w spermie u mężczyzn spadła o 87%, a zachorowalność na raka wzrosła dwukrotnie w ciągu ostatnich 10 lat.
Elity otwarcie zaczynają mówić, że reszta ludności świata nie jest im do niczego potrzebna, zostanie zastąpiona przez komputery i roboty – dlatego należy się pozbyć tego „śmiecia”.
To jest właśnie istota zmian, które obserwujemy, „transformacji” do świata postindustrialnego.
Alex nawołuje do tego byśmy się obudzili i zaczęli wszystkich wokół informować o tym co się naprawdę dzieje.

phpBB [video]


http://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/20/globalne-pasozyty-chca-caly-swiat-dla-siebie/#comment-25759

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lip 2011, 17:08 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 23 sty 2017, 10:55 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
sfath pisze:
Na scenach politycznych nic nie dzieje się spontanicznie. Wszystko, co ważne i istotne, jest z góry wyreżyserowane, a polityczne marionetki – prezydenci, premierzy, a nawet sekretarz generalny ONZ odgrywają wyznaczone im role. Scenarisz piszą za kulisami ideolodzy NWO, zwani też globalistami, czy kompleksem jot. Reżyserami i animatorami ukrytymi za kurtyną są liderzy Klubu Bilderberga i Komisji Trójstronnej – światowa żydowska lichwa.

Zwłaszcza polityka tak mało ważnych i trzecioplanowych kraików, jak polski barak Unii, jest ściśle wyreżyserowana. Tutaj na improwizację po prostu nie ma miejsca.


Znalazłem pewien komentarz (fragment):

Cytuj:
w Polsce w sektorze przedsiębiorstw pracuje ledwo 5 milionów ludzi - cała reszta tylko żyje z ich pracy: usługi i budżetówka (ta już wprost i bezpośrednio)... Ci "robole" w przedsiębiorstwach JUŻ TERAZ ZARABIAJĄ MNIEJ niż URZĘDNICY !!! To niesłychane, ale prawdziwe. Zarabiają tak mało, że EMIGRUJĄ. Dodatkowo olbrzymie obciążenie pracy daninami dla urzędników powoduje, że pracodawcy zatrudniają Ukraińców, którzy NIE WYDAJĄ nawet tych zarobionych w Polsce groszy, tylko zabierają na Ukrainę... To powoduje OLBRZYMI i niespotykany do tej pory w Polsce spadek obrotów w gospodarce i na rynku wewnętrznym. Do tego obieg okrężny pieniądza w gospodarce zaburzają wielkie transfery zysków sieci handlowych jak Biedronka czy Lidl. Nie wspominam nawet o podstawowym problemie z masową emigracją. Te wszystkie sprawy są efektem działania kolejnych rządów. Może i ten jest beznadziejny, może i robi wszystkie możliwe błędy, ale częściowo ta sytuacja to również pokłosie obecnej sceny polityczno - gospodarczej w Europie i na świecie... Jednym słowem MAMY PRZERĄBANE. W tej sytuacji mówienie o wzroście na rynku nieruchomości to jakiś ponury żart...

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/c ... oku/xryh8e

Urzędnicy obsługujący sektor przedsiębiorstw, czyli ludzie niczego nie wytwarzający, żadnego realnego produktu, a tylko odpowiadający za biurokrację (mówiąc w skrócie), poborcy podatkowi, zarządcy - zarabiają więcej niż sektor przedsiębiorstw.

Niestety będzie coraz gorzej i nie wiadomo do czego to doprowadzi (chociaż można się domyślać) - na pewno do niczego dobrego. Jak jeszcze zestawi się z tym stale rosnące zadłużenie państwa, to sytuacja jest rzeczywiście nieciekawa.

W innych krajach jak wiadomo, też nie jest kolorowo, a w niektórych południowoeuropejskich nawet jeszcze gorzej. Dochodzi tam i na zachodzie Europy tzw. kryzys migracyjny. A jak wiemy wszelkie wielkie wydarzenia światowe, przemiany zawsze zaczynały się w Europie - kolebce [globalnej] cywilizacji.

Wszystko to nie jest skutkiem głupoty i nieudolności kolejnych rządów, jak myślą ludzie, ale jak zawsze, wszystko co się dzieje, jest efektem dobrze zaplanowanej socjotechniki. Ma ktoś jakiś pomysł do czego to prowadzi? Regionalnie i globalnie oczywiście, bo wszystko jest połączone i w wielkiej polityce nic nie jest dziełem przypadku. W mainstreamie od dawno trąbią i wieszczą zawalenie się obecnego systemu, jego bankructwo, upadek.

Ciągle aktualne pozostaje zdanie Jamesa Paula Warburga - "Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia."
Jak myślicie? Całkiem pokojowo to raczej nie będzie, ale czy zarządcy-kontrolerzy mają w planie doprowadzić do wielkiej wojny, czy wprowadzić swój plan "pokojowo", czyli jak zwykle: przy pomocy szeregu lokalnych zamieszek, niepokojów, konfliktów?

Nie ma co oczekiwać, że żydowski bankier James Paul Warburg mówił prawdę, że rzeczywiście ta kwestia pozostaje otwartą. Oni planują wszystko z bardzo dużym wyprzedzeniem, więc pewnie i sposób wprowadzenia światowego rządu mają od dawna zaplanowany. Widać chociażby po tej zadymie z nachodźcami, że realizują jakiś scenariusz... Pytanie jaki?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 wrz 2017, 12:06 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
ta produkcja została stworzona przez jednego z sympatyków płaskości ziemi-nie jest to istotne,istotny jest tekst,jako całościowy.
To co w kto wierzy jest mało ważne,liczy się co zauważa w tym całym syfie wokół siebie.
Nawet jakby ta produkcja miała powstać z "różańcowego koła gospodyń wiejskich"

To właściwie jest w kółko powielane i powtarzane,bo tak sytuacja zwana geopolityczną wygląda

Problem Rządów
phpBB [video]

Cytuj:
Nie ma politycznego rozwiązania problemu rządu. Głosowanie na nowego ceremonialnego figuranta co cztery lata nigdy nie spowodowało, nigdy nie spowoduje i nigdy nie może spowodować trwałej pozytywnej zmiany, ponieważ rządy nie mogą zostać ulepszone albo uczynione moralnymi od wewnątrz. Istnieje zbyt wiele interesów, a żaden Etatyzmowy system, czy to monarchia, oligarcha, komunizm, demokracja, republika, dyktatura, żadne z nich nie respektują prawa jednostki do rezygnacji z bycia rządzonym.

Kiedy mafia przychodzi w okolice twojego biznesu, to zawsze się zaprzyjaźniają i obiecują cię chronić, pod warunkiem, że będziesz im płacił i będziesz posłuszny. Jeśli odmówisz spełnienia tych warunków, mafia spali twój biznes aż do gleby. Podobnie wszystkie rządy Etatyzmowe obiecują pomagać i chronić swoje populacje, dopóki płacimy i się słuchamy, bo jeśli nie, to zajmą naszą ziemię oraz majątek i wrzucą nas do więzienia. Cały problem sprawia, że jedna uprzywilejowana klasa ma prawo i obowiązek do popełnienia aktów przemocy oraz przymusu wobec reszty społeczeństwa. Wszystkie rządy na całym świecie inicjują używanie przemocy (w formie policji) i przymusu (w formie podatków) przeciwko swojej ludności i jest to całkowicie niemoralne i niedopuszczalne.

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group