Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 3:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2011, 11:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Źródłem zagrożenia terrorystycznego jest brytyjski rząd, mówi główny analityk brytyjskiego wywiadu
11 Lipiec 2011

Source of terror threat is in UK Government, says a police Principal Intelligence Analyst

http://terroronthetube.co.uk/2011/07/09/source-of-terror-threat-is-in-uk-government-says-principal-police-intelligence-analyst/

Nick Kollerstrom – 9.07.2011 tłumaczenie / skrót Ola Gordon

Tony Farrell przez 12 lat pracował jako ‘główny analityk wywiadu’ dla policji w płd Yorkshire, 13-ej największej z 44 sił policyjnych w W Brytanii. Jego zadaniem było opracowywanie corocznego ‘Raportu o Zagrożeniu Terrorystycznym’.

Obrazek

W 2010 roku, na tydzień przed piątą rocznicą zamachu 7 VII, Tony (który nigdy wcześniej nie wątpił w rządową wersję tego wydarzenia), natknął się na witrynę ’9/11 Truth’ [Prawda o 11 IX]. Podobnie jak miliony ludzi przed nim, był zszokowany tym czego się dowiedział. Szybko zdał sobie sprawę z tego, że jest ogromna liczba dowodów w tej sprawie, ukrywana przez media.

Po przeczytaniu dostępnych, ale nie upublicznionych informacji na temat zamachu 7 VII, wywnioskował, że oficjalna wersja była ‘monstrualnym kłamstwem’. Zrozumiał, że ciężar dowodowy wskazuje na zainscenizowanie zamachu przez służby. Zadał sobie pytanie: czy istnieje ‘wewnętrzna tyrania’ gorsza od każdego zewnętrznego wroga?

Wszystkie jego dotychczasowe przekonania o ‘zagrożeniu strategicznym’ rozpadły się, i zaczął wątpić we wszelkie zagrożenia ze strony al-Kaidy i krajowych ekstremistów. Poczuł się bardzo osamotniony w szeregach policji i nie wiedział z kim może na ten temat porozmawiać. Sytuacja była tym trudniejsza, że każdego 8 VII powinien złożyć swój kolejny raport.

Tony jest chrześcijaninem. Z tej perspektywy, wydarzenia 11 IX i 7 VII mógł uważać jedynie jako wyrazy satanistycznego wymiaru dotyczącego początków tego, co każdy określał jako NWO. Uważał, że te fałszywe wydarzenia to nic innego niż operacje fałszywej flagi, dokonane w celu uzasadnienia nielegalnych i nikczemnych wojen. Przeżywał głęboki kryzys osobisty, który zakończy jego karierę.

Szóstego lipca ‘wychylił się’ i zaalarmował swojego szefa, że odkrył bardzo różniący się koncepcyjny model zagrożenia strategicznego. Wręczony szefowi raport sugerował, że kłamstwo o 11 IX implikowało ‘ogromny potencjał całkowitego zaniku zaufania, jaki powinien istnieć między rządem i społeczeństwem’, oraz ostrzegł o ‘przekroczeniu linii’, kiedy obywatele dowiedzą się, że ich rząd spiskował przeciwko nim, okłamał ich i zamordował niewinnych ludzi.

Ostrzegł również, że jeśli rzeczywiście 7 VII został ‘zaaranżowany umyślnie’, żeby pozwolić Tony’emu Blairowi stanąć ramię w ramię z Bushem w nielegalnej wojnie z Irakiem, ‘nastąpi całkowite oburzenie społeczeństwa i całkowity rozpad zaufania do rządu’.

Ostrzegł dwóch kierowników wywiadu, że skoro w raporcie wykorzystał materiały z otwartych źródeł, nie naruszył ‘oficjalnych tajemnic’. Nawiązał do tajnych stowarzyszeń i wpływów masońskich jako bardzo znaczących. Dyrektor wywiadu wyprosił dwóch innych menedżerów i odbył z nim prywatną rozmowę. Największym zagrożeniem dla W Brytanii, wyjaśnił mu Tony Farrell, teraz pochodzi ze strony wewnętrznej tyranii i jego zdaniem „znacznie przekracza” wszelkie zagrożenia ze strony islamskiego terroryzmu. „Tony, ty i ja nigdy nie zmusimy ich do powiedzenia prawdy”, otrzymał filozoficzną odpowiedź, „dla rządu my jesteśmy tylko żołnierzami piechoty”.

Była to sensowna rada od człowieka, którego interesował jego los, ale w Tonym odezwał się głos sumienia, który nie pozwoli mu zgadzać się z tym ‘monstrualnym kłamstwem’. Szefowie, zaniepokojeni jego stanem zdrowia, poradzili mu wizytę w klinice policyjnej. Okazało się, że jest zupełnie zdrowy.

Siódmego lipca, jego bezpośredni zwierzchnik spędził z nim prawie cały dzień na przekonywaniu go, by dostosował się do oryginalnego planu i uniknięcia skandalu. Czy nie mogliby dojść do jakiegoś kompromisu, a potem wziąłby 3 tygodnie urlopu? Ale żeby to zrobić, musiałby przymknąć oko na swoje przeświadczenie i dostarczyć błędną analizę. Szefowi nie podobała się hipoteza o ‘wewnętrznej tyranii’.

Tego wieczoru, w piątą rocznicę 7 VII, pomyślał o VIII Przykazaniu: ‘Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu’ i podjął przełomową decyzję. Postanowił zająć właściwe stanowisko wiedząc, że to prawdopodobnie doprowadzi do jego zwolnienia.

Rankiem następnego dnia, wręczył bardzo skróconą wersję raportu, który zapewniał, że prawdziwym „zagrożeniem” terrorystycznym dla społeczeństwa był prawie wyłącznie rodzaj terroryzmu sponsorowany przez państwo, oraz nawiązywał zarówno do 11 IX, jak i 7 VII. Pozostałe zagrożenia ze strony innych ‘dziedzin przestępczości’ były, jak stwierdził w krótkim raporcie, w porównaniu z tym, ‘nieistotne’.

Odpowiedź szefa na raport była krótka: „Tony, nie możemy tego zrobić”. Poproszono go o napisanie prywatnego raportu, w którym napisze w jaki sposób doszedł do takiej wcześniej nie spotkanej opinii. Pozbawiono go immunitetu i uzyskano dostęp do służbowego komputera, ale ponieważ swoje śledztwo prowadził w domu i korzystał z dostępnych źródeł, nie znaleziono nic niestosownego.

Nie wziął udziału w corocznym spotkaniu tego popołudnia, mimo, że uczestniczył w nim co roku i spodziewano się jego raportu. Wysłano go do domu w celu przygotowania prywatnego raportu, wyjaśniającego jego opinie. Zaoferował sporządzenie pełnego raportu z uwzględnieniem dowodów, ale odmówiono.

Zwolniony za przekonania

Zorganizowano przesłuchanie, zwołane na 2 września 2010 roku. Powiedziano mu, że jego poglądy były ‘niezgodne’ z oczekiwanymi od człowieka na tym stanowisku. Nie postawiono mu żadnego zarzutu o wykroczenia. Zwalniając go, dyrektor finansowy powiedział: „To bardzo smutna okazja, gdyż wykonywałeś doskonale pracę w Policji i nigdy nie angażowałeś się w taką sytuację jak dzisiaj. Twoje przekonania są bardzo szczere i może masz rację, ale, obawiam się, że są niezgodne w tym momencie z sytuacją, w której jesteśmy”.

Kiedy odwołał się do Komisji Apelacyjnej Policji w Yorkshire, sprawę oddalono. Zwrócił się do Trybunału Pracy i przesłuchanie wyznaczono na początek września 2011 roku w Sheffield.. Będzie to wydarzenie publiczne, i prawdopodobnie Policja będzie czuła się zażenowana. Sprawa ma daleko idące implikacje.

Tony Farrell udzielił wywiadu Riichardowi Hall w Sky TV, który wyemitowano 8 lipca (wykorzystany do napisania tego artykułu), tego samego dnia udzielił również wywiadu lokalnemu radiu w Bristol, w wyniku czego szef Yorkshire Policji ogłosił zakończenie swojej kariery w tym samym dniu [8 lipca] – po 9 latach służby. Czy to wskazuje na jakiś niepokój w Policji? Cała historia skupia się na dziwnym zbiegu okoliczności, na rocznicy londyńskich zamachów.

phpBB [video]


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/11/zrodlem-zagrozenia-terrorystycznego-jest-brytyjski-rzad-mowi-glowny-analityk-wywiadu/#comment-5193

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 lip 2011, 11:58 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 11 lip 2011, 15:25 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 maja 2009, 21:34
Posty: 575
Lokalizacja: Pleiades
Płeć: mężczyzna
jesli mozna chcialbym calosc na torrencie w avi
dla kolegi chce nagrac 8-)

_________________
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.
"Badz zmiana, ktora chcesz zobaczyc na swiecie" GandhiNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lip 2011, 16:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Pokaz filmu ‘Z jak zemsta’ przesunięty z powodu niesamowitego podobieństwa do wydarzenia z 7 lipca
Warner Brothers film ‘V for Vendetta’ was postponed due to eerie similairity of 7/7 event.

http://reddpill.com/news.php?page=artic ... %2F7+event.

terroronthetube.co.uk – 10.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon
[divx]http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/07/a26.jpg?w=200&h=300[/divx]
W miesiącach poprzedzających 7 VII, zespół Warner Brothers nagrywał w londyńskim metrze sceny do swojego filmu „Z jak zemsta”

Nick Kollerstrom z terroronthetube.co.uk wnioskuje, że FRR (Pułk Zwiadowczy) odpowiadał za podłożenie ładunków wybuchowych w londyńskim metrze, dzięki pomocy amerykańskich agentów pracujących w zespole filmowym.

Film pokazywał pociąg metra przeznaczony do eksplozji i jego premiera miała odbyć się pod koniec 2005 roku, ale musiano ją przełożyć, gdyż jego wątek zbytnio przypominał wydarzenia z 7 lipca. Filmowanie zakończono w czerwcu 2005 roku. Jego koordynator zdjęciowy, Adrian Biddle, zmarł w tajemniczych okolicznościach i niespodziewanie w grudniu, przed premierą 10 czerwca 2011 roku.

Adrian Biddle (1952–2005)

Adrain Biddle zmarł 7 grudnia 2005 roku w wieku 53 lat. Wgląd do jego biografii w Internet Media Database pokazuje, że był on nie tylko koordynatorem zdjęć w filmie ‘Z jak zemsta’, ale był zaangażowany w „dziale kamer i elektryczności” w realizacji wielu innych filmów. Ostatnim filmem nad którym pracował, zanim zmarł na atak serca, był ‘Z jak zemsta’ (2006), który dedykowano jego pamięci.

Czy istnieje związek między tym człowiekiem i Jeanem Charlesem de Menezesem, brazylijskim elektrykiem, którego zastrzelono w londyńskim metrze po zamachu? Czy pracował w tym zespole filmowym z Adrianem Biddlem w zainstalowaniu w pociągu materiałów wybuchowych do końcowej sceny filmu?

* * *

‘Police shot bombers’ reports New Zealander working for Reuters in London.

‘Policja zastrzeliła zamachowców’ mówi Nowozelandczyk pracujący dla Reuters w Londynie

http://reddpill.com/news.php?page=artic ... +in+London.

nzherald.co.nz – 25.02.1011

Nowozelandczyk pracujący dla Reutersa w Londynie 7 lipca mówi, że dwaj jego koledzy byli świadkami niepotwierdzonej strzelaniny przez policję dwóch rzekomych zamachowców na zewnątrz wieży HSBC przy Canary Wharf w Londynie, podczas zamachu na metro 7 lipca 2005 roku.

Nowozelandczyk, który chce pozostać anonimowy, powiedział, że zastrzelenie miało miejsce o 10.30 rano w czwartek. Kanadyjski dziennik Globe and Mail również doniósł o niepotwierdzonym zdarzeniu, kiedy policja zastrzeliła zamachowca na zewnątrz wieży HSBC.

Jeśli to jest prawdą, to cała historia o zamachowcach zostaje obalona, więc kto i co wybuchło w pociągach londyńskiego metra.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/11/pokaz-filmu-z-jak-zemsta-przesuniety-z-powodu-niesamowitego-podobienstwa-do-wydarzenia-z-7-lipca/#more-11521

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 lip 2011, 11:47 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Al Kaida jest organizacją terrorystyczną, stworzoną przez CIA, MI6, Mossad, służby specjalne Arabii Saudyjskiej.
phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 lip 2011, 13:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 mar 2017, 19:10 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Znowu zamachy w Londynie, zapewne przypadek (albo pszypadeg raczej), że 22 marca - w Ameryce tę datę zapisuję się 3.22 (najpierw miesiąc, a nie dzień jak u nas).
Niektórzy twierdzą, że od tej daty są cyfry 322 na logo skull and bones:
Obrazek

Przed rokiem 22 marca były zamachy w Brukseli.
brukselia-lotnisko-zamachy-t15434.html?hilit=Zamachy%20w%20Brukseli#p200206Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2017, 12:19 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 242
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Zamieszczam parę obrazków z zamachu w Londynie.Obrazek
Widzimy tutaj mężczyznę coś nie tak z jego lewą nogą, wygląda na manekin. Przechodnie przyglądają się i nikt mu nie pomaga.
Obrazek
tutaj z kolei jakaś kobieta pod kołami autobusu. Buty leżą w pobliżu, żadnych śladów krwi po przejechaniu ofiary nie widać, nikt pomocy jej nie udziela.
Obrazek
tutaj z kolei mamy kobietę udzielającą pomocy, sztuczne oddychanie, twarz ofiary szczelnie zasłonięta, buciki zdjęte, położone równo obok, pierwsza rzecz przy udzielaniu pomocy zdjąć buty, stopy muszą przecież oddychać.
Obrazek
tutaj akcja na moście, nie widać fachowej pomocy, tylko cywile/przechodnie pomagają rannemu mężczyźnie zakrywając skrzętnie twarz .
I wreszcie zgadnijcie kto przy przybywa na ratunek gdy jest zamach terrorystyczny:
superman?
superwoman?
nie
„Advanced Trauma Team“
Londyńskich Wolnomularzy!
Obrazek
Po obu stronach okna widać ich symbole trójkąt i ekierka.
Biorąc pod uwagę to co pisał @Mirek okultystyczną symbolikę daty 322 , można sądzić że chodzi tu o "wyreżyserowane" wydarzenia.
Zdjęcia pochodzą z : http://www.jpost.com/International/In-pictures-Suspected-terror-attack-on-UK-parliament-484885Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2017, 14:28 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1111
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
I wreszcie zgadnijcie kto przy przybywa na ratunek gdy jest zamach terrorystyczny:
superman?
superwoman?
nie
„Advanced Trauma Team“
Londyńskich Wolnomularzy!


Nie „Advanced Trauma Team“ Londyńskich Wolnomularzy tylko Helikopter London’s Air Ambulance, można zobaczyć, że jest to organizacja charytatywna do której każdy może się dołożyć, na stronie jest link dla donatorów. Oficjalnie Wolnomularze bardzo często uczestniczą w dotowaniu na różne cele charytatywne, na pewnym szczeblu jest to jedna z ich głównych działalności.

Również nie inaczej było w przypadku London's Air Ambulance o czym można poczytać chociażby tu:
https://londonsairambulance.co.uk/our-s ... helicopter. W tłumaczeniu - "Londyńscy Wolnomularze przekazali dwa miliony funtów na drugi helikopter". Są jak Kościół, który również prowadzi akcje charytatywne na całym świecie.

Zakładam też, że nigdy nie widziałaś martwych ciał, nie wiesz co to zmiany pośmiertne, oraz jak wygląda całkowita utrata napięcia mięśniowego ciała, przez co ludzie wyglądają jak kukiełki. W ogóle ludzie maja strasznie mierną wiedzę jak wygląda śmierć w takich wypadkach. Za dużo filmów Tarantino i myślą, że jak nie ma na miejscu wypadku krwi, to znaczy, że jest to lalka. A to jest gówno prawda. Nawet jak ciało jest rozczłonkowane na pół, dalej może być minimalna ilość krwi na miejscu zdarzenia. Samo uderzenie bez widocznych ran na ciele potrafi wywołać wielonarządowy krwotok wewnętrzny.

W ogóle te teksty z tymi lalkami to jakiś absurd. Kto w ogóle wymyślił taki kretynizm ? Na ch** komu zabawa w manekiny ? Jak na akcje patrzą setki ludzi, którzy w każdej chwili mogą to zdarzenie nagrać i wrzucić do sieci. Już nie mówiąc o dziesiątkach kamerzystów i fotoreporterów z gazet i mediów. Gdzie przekaz leci na żywo i ogląda to kilka milionów ludzi, po czym ląduje na youtubie i ogląda to następne kilkanaście milionów osób.

Kto by się bawił i ryzykował dla manekina ? Bo to jest ryzyko, przecież to nie worek kartofli. Dookoła masa Policji, paramedyków i ktoś idzie sobie ulicą i niesie na ramieniu kukle martwego człowieka... HELLO ! :?
Po cholerę ? By zrobić ładne zdjęcie do gazety ? Nie po to wybombia się kilkanaście osób by podłożyć kilka lalek. Co w ogóle da taki manekin ? +10 lansu dla stacji telewizyjnej ? Gdzie tu sens, gdzie logika ? Przecież to mega absurd.

Nie po to sprowadza się do Europy setki tysięcy zjebów którzy mają takie takie rzeczy robić, by potem ktoś ustawiał tam lalki. Życie ludzkie jest tanie. Po co i na co ?

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2017, 16:26 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
levibc pisze:
Kto by się bawił i ryzykował dla manekina ? Bo to jest ryzyko, przecież to nie worek kartofli. Dookoła masa Policji, paramedyków i ktoś idzie sobie ulicą i niesie na ramieniu kukle martwego człowieka... HELLO ! :?
Po cholerę ? By zrobić ładne zdjęcie do gazety ? Nie po to wybombia się kilkanaście osób by podłożyć kilka lalek. Co w ogóle da taki manekin ? +10 lansu dla stacji telewizyjnej ? Gdzie tu sens, gdzie logika ? Przecież to mega absurd.

Nie po to sprowadza się do Europy setki tysięcy zjebów którzy mają takie takie rzeczy robić, by potem ktoś ustawiał tam lalki. Życie ludzkie jest tanie. Po co i na co ?

Zgadzam się w 100%. Fałszywa flaga może być fałszywą flagą, ale trzeba zawsze pamiętać o tym, iż giną na prawdę ludzie. Ktoś pociąga za sznureczki, a pożyteczni idioci robią to, co im kazano. Koniec, kropka.

Dodatek z mojej strony:
#662- to tylko INCYDENT - serio? - PrawyProsty
phpBB [video]


Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 10:43 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
levibc pisze:
Kto by się bawił i ryzykował dla manekina ? Bo to jest ryzyko, przecież to nie worek kartofli. Dookoła masa Policji, paramedyków i ktoś idzie sobie ulicą i niesie na ramieniu kukle martwego człowieka... HELLO ! :?
Po cholerę ? By zrobić ładne zdjęcie do gazety ? Nie po to wybombia się kilkanaście osób by podłożyć kilka lalek. Co w ogóle da taki manekin ? +10 lansu dla stacji telewizyjnej ? Gdzie tu sens, gdzie logika ? Przecież to mega absurd.

Nie po to sprowadza się do Europy setki tysięcy zjebów którzy mają takie takie rzeczy robić, by potem ktoś ustawiał tam lalki. Życie ludzkie jest tanie. Po co i na co ?

Masz rację, ciężko dostrzec tu sens, życie ludzkie nie ma dla nich większej wartości, ludzie traktowani są jak zasoby (human resources). Nie mniej wygląda na to, że [przynajmniej ostatnimi laty] zarządcom-kontrolerom bardziej zależy na szoku, na efekcie medialnym, niż na faktycznych ofiarach. Możliwe, że z jakichś względów nie jest im na rękę gdy jest mnóstwo ofiar w zamachach terrorystycznych, a przynajmniej prawdziwych ofiar. Gdyby zależało im na ofiarach, to ich liczby byłyby w setkach, tysiącach, albo jeszcze gorzej.
Podkreślam, że nie twierdzę, że tak jest na pewno, ale to całkiem możliwe.

Mówi też o tym Ole Dammegard:
ole-dammegard-gladio-falszywa-flaga-i-sposob-dzialania-t15849.html#p207007

Nie drążyłem tego jakoś specjalnie i nie wiem czy tak jest jak mówi, ale dla mnie również te zdjęcia które wkleiła why?, wydają się sztuczne, nienaturalne, "pozowane", zwłaszcza to z osobą pod autobusem.

Swoją drogą temat ciekawy i warty by się w niego zagłębić. Ole Dammegard twierdzi, że szukał rodzin ofiar zamachów terrorystycznych, jeździł do różnych wiosek (chyba w Holandii jak dobrze pamiętam) i nie znalazł; w wiosce twierdzili, że nikt taki tam nie mieszka. Z drugiej strony jednak wydaje się to bardzo nieprawdopodobne co mówi. Całkowicie fikcyjne ofiary? Nie wiem co o tym myśleć, ciężko to sprawdzić w internecie, trzeba by osobiście jeździć, weryfikować informacje, inaczej jesteśmy zdani na innych. Daleki jestem jednak od wyśmiewania takiej ewentualności.

levibc pisze:
Na ch** komu zabawa w manekiny ? Jak na akcje patrzą setki ludzi, którzy w każdej chwili mogą to zdarzenie nagrać i wrzucić do sieci. Już nie mówiąc o dziesiątkach kamerzystów i fotoreporterów z gazet i mediów. Gdzie przekaz leci na żywo i ogląda to kilka milionów ludzi, po czym ląduje na youtubie i ogląda to następne kilkanaście milionów osób.

Kto by się bawił i ryzykował dla manekina ? Bo to jest ryzyko, przecież to nie worek kartofli. Dookoła masa Policji, paramedyków i ktoś idzie sobie ulicą i niesie na ramieniu kukle martwego człowieka... HELLO ! :?
Po cholerę ? By zrobić ładne zdjęcie do gazety ? Nie po to wybombia się kilkanaście osób by podłożyć kilka lalek. Co w ogóle da taki manekin ? +10 lansu dla stacji telewizyjnej ? Gdzie tu sens, gdzie logika ? Przecież to mega absurd.

To jest logiczne co piszesz. Ale w takim razie jaki ma sens zabawa w kryzysowych aktorów? Na podobnej zasadzie - też łatwo o wpadkę. No chyba że nie istnieje coś takiego jak kryzysowi aktorzy, jest to rodzaj dezinformacji.(?)

ZORRO pisze:
Zgadzam się w 100%. Fałszywa flaga może być fałszywą flagą, ale trzeba zawsze pamiętać o tym, iż giną na prawdę ludzie.

Pewnie jest tak jak piszesz, ale na 100% nie można być pewnym niczego w tej tematyce o ile nie dysponuje się mocnymi dowodami.
Tym się różni fałszywa flaga (false flag) od mistyfikacji (hoax), w której nie muszą ginąć ludzie, bo wystarczy, że świat w to wierzy, że giną, wystarczy iż taki przekaz idzie i że tak to zostanie zapisane na kartach historii. Nie wiem co było tutaj, ale na pewno jedno z dwojga.

Skoro można było wysadzić drapacze chmur z ok. 3 tysiącami ludzi w centrum zachodniego świata, w sercu Ameryki (oczywiście mam na myśli WTC 11/09) i wmówić ludziom, że to terroryści uderzyli porwanymi samolotami, podczas gdy najprawdopodobniej nie było tam żadnych samolotów - to można im wmówić wszystko.
A na YouTube znajdzie się tylko to co się może znaleźć, co nie zagraża światowemu pokojowi, nie łamie praw autorskich itd... O "dziesiątkach kamerzystów i fotoreporterów z gazet i mediów" oraz o policjantach to nie chcę się wypowiadać, bo szkoda sensu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 11:36 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 242
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
phpBB [video]

Świadkowie naoczni ataków 22.03.2017 w Londynie mówią o swoich przeżyciach
reporterowi RT z Londynu.

Myślałem, że jest to ćwiczenie na żywo, jakie tutaj się odbywały cały tydzień na Tamizie. Dlatego wychodziłem z założenia, że to była część ćwiczeń, wyjaśnia jeden z nich.Tak myślałem z początku dopóki nie zrobiło się to bardzo, bardzo poważne i wszystko w tym rejonie ogrodzono i my wycofalismy się.

Drugi relacjonuje swoje przeżycia na moście Westminsterskim: Stałem na środku gdy nagle wszyscy zaczęli krzyczeć i z początku pomyślałem tylko, że był jakiś wypadek, ale później zobaczyłem but na jednej stronie ulicy i następnie ciało na drugiej stronie ulicy i tam było drugie ciało trochę wyżej i jak spojrzałem na okolice mostu zobaczyłem ciało na powierzchni wody.

Inny świadek był blisko miejsca gdzie napastnik został zastrzelony.
Usłyszeliśmy dwa, trzy strzały. Udałem się w kierunku parlamentu aby zrobić zdjęcia i zobaczyłem wypadek samochodowy na tyle parlamentu i jedną osobę na ziemi - relacjonuje mężczyzna.

Inny wyraźnie zszokowany mężczyzna stał przed Big Ben z grupą chińskich turystów gdy nagle usłyszał dźwięk metalu o ziemię, widział jak samochód przejechał ludzi:

Widziałem dosłownie ludzi, którzy byli poszkodowani przez samochód. Następnie widziałem jak auto dalej jechało w tym kierunku i zostawiało za sobą istne spustoszenie.
Nie było paniki, raczej szok, jakby to działo się w jakimś filmie a nie w rzeczywistości. Pomyślałem raczej, że ktoś miał atak serca za kierownicą, ani przez sekundę nie pomyślałem, że ktoś celowo wjechał autem.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 14:08 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1111
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Możliwe, że z jakichś względów nie jest im na rękę gdy jest mnóstwo ofiar w zamachach terrorystycznych, a przynajmniej prawdziwych ofiar. Gdyby zależało im na ofiarach, to ich liczby byłyby w setkach, tysiącach, albo jeszcze gorzej.
Podkreślam, że nie twierdzę, że tak jest na pewno, ale to całkiem możliwe

Nie kupuje tego, to się kupy nie trzyma i ma bardzo słabe umocowanie dowodowe. Metoda "małych" zamachów jest pod jednym względem spójna. Małe zamachy są bardziej "kameralne" kiedy ginie 10-20 osób jesteśmy w stanie utrzymać atmosfera terroru i zagrożenia. Jeśli ginie tysiąc albo dwa, tragedia przestanie być "osobista" a staje się narodowa, ale też bezosobowa. Im więcej ofiar tym ciężej się z nimi zidentyfikować. Ale to dalej nie jest argument na używanie "lalki" Przy dużych tragediach łatwo wykształcić emocjonalną obojętność i każdy następny zamach musiał by być coraz bardziej spektakularny. Przez to traci to swój efekt psychologiczny którym jest sianie terroru. Ludzie się przyzwyczajają i takie wydarzenia powszednieje. Bo wbrew pozorom niech chodzi by zabić jak najwięcej osób. Tylko by uderzyć w symbol, tu tym symbolem jest miejsce, Big Ben, most westminsterski i okolice parlamentu. Gdyby takie coś miało miejsca nie w centrum Londynu tylko gdzieś na obrzeżach miasta, nie było by takiego efektu.

Cytuj:
Nie drążyłem tego jakoś specjalnie i nie wiem czy tak jest jak mówi, ale dla mnie również te zdjęcia które wkleiła why?, wydają się sztuczne, nienaturalne, "pozowane", zwłaszcza to z osobą pod autobusem.

To samo można powiedzieć o XIXw zdjęciach post-mortem. Tam wręcz sztuką było by sfotografować trupa by wyglądał jak żywy. To samo można powiedzieć o fotografiach Petera Witkina.

Cytuj:
Swoją drogą temat ciekawy i warty by się w niego zagłębić. Ole Dammegard twierdzi, że szukał rodzin ofiar zamachów terrorystycznych, jeździł do różnych wiosek (chyba w Holandii jak dobrze pamiętam) i nie znalazł; w wiosce twierdzili, że nikt taki tam nie mieszka. Z drugiej strony jednak wydaje się to bardzo nieprawdopodobne co mówi. Całkowicie fikcyjne ofiary? Nie wiem co o tym myśleć, ciężko to sprawdzić w internecie, trzeba by osobiście jeździć, weryfikować informacje, inaczej jesteśmy zdani na innych. Daleki jestem jednak od wyśmiewania takiej ewentualności.

Dlatego trzeba się zastanowić kogo się słucha. Osoby takie jak Ole Dammagard są wysoce podejrzane i bardzo często pierdolą mega bzdury. Bo to właśnie takie indywidua potem rozpuszczają plotki o "lalkach" albo, że to wszystko "teatr" i nie było żadnego zamachu. Bo takie głupoty też się piszę a ludzie to kupują.

Albo jego pomysły, że w ataku Brevika w Norwegii to 5 Policjantów zabiło prawie 90 osób. Powód ? Na budynek została skierowana wiązka broni energetycznej mind control i Policjanci zaczęli strzelać. Zero dowodów, poszlak, cała historia wyciągnięta z dupy, absolutnie nic co miało by poprzeć tą tezę. Dlaczego mam słuchać ludzi którzy nie potrafią podeprzeć chociaż cieniem dowodów tego o czym mówią ?
Już pomijam, że cała jego opowieść jest abstrakcyjna i po prostu głupia. Nie widzę powodu dla którego mam tracić czas na słuchanie opowieści które mają zerowy materiał dowodowy. A co dopiero mówić o pokładanie zaufania w to co takie osoby mówią.

Cytuj:
To jest logiczne co piszesz. Ale w takim razie jaki ma sens zabawa w kryzysowych aktorów? Na podobnej zasadzie - też łatwo o wpadkę. No chyba że nie istnieje coś takiego jak kryzysowi aktorzy, jest to rodzaj dezinformacji.(?)

Mnie się wydaje, że to jest rodzaj dezinformacji. Z dwóch powodów, owszem taka "profesja" istnieje. I tacy aktorzy bardzo często występują wiele razy w ramach ćwiczeń wojskowych i różnych drilli. Sęk w tym, że sam już zauważyłem, że zdjęcia które były przedstawiane jako zdarzenia z tego czy tamtego miejsca, były wycinkami właśnie z tych eventów :drugged: . Nagle się okazuje, że jedno i to samo zdjęcie jest podpisane jako dwa albo trzy zupełnie różne wydarzenia. Bo nie oszukujemy się, to są tylko memy. Jeśli ludzie wierzą memom, to jest problem. Bardzo często również te filmiku próbują wciskać kit, że te różne podobne osoby to jedna. Nie kupuje tego.

Co nie zmienia oczywiście faktu, że proceder fingowania niektórych zdarzeń na potrzeby reportaży istnieje. Ale jeśli chodzi o zamachy, wydaje mi się to głęboko mało prawdopodobne i również pozbawione sensu jak koncepcje z lalkami. Póki co, wszystkie te cudowne alternatywne źródła i filmy próbują wciskać kit, że taki proceder ma miejsce, ale żaden z nich nie wyjaśnia po jaką cholerę się to robi. I smutne, jest, że mało osób dostrzega brak celowości niektórch działań :drugged:

Cytuj:
Myślałem, że jest to ćwiczenie na żywo, jakie tutaj się odbywały cały tydzień na Tamizie. Dlatego wychodziłem z założenia, że to była część ćwiczeń, wyjaśnia jeden z nich.Tak myślałem z początku dopóki nie zrobiło się to bardzo, bardzo poważne i wszystko w tym rejonie ogrodzono i my wycofalismy się.

To już jest konkret. Dziwnym zbiegiem okoliczności bardzo często dzień, tydzień po ćwiczeniach, czy to wojskowych czy Policyjnych następuje w tym miejscu takie wydarzenie. Czasem bardzo podobne do scenariusza z ćwiczeń.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 16:30 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 242
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Ja jestem bardziej podejrzliwa i nie wierzę w takie proste wytłumaczenia jak znowu nam serwują, że ortodoksyjny muzułmanin wjechał w ludzi.
Bardziej niż Londyn analizowałam atak terrorystyczny na Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie, tam znowu terrorysta złapany, gotowy zginąć dla Allacha, zastrzelony, oczywiście z paszportem na miejscu zbrodni i z powiązaniami z państwem ISIS.
Tylko przeglądałam dokładnie kilka video i nie za bardzo jasne jest jak taki długi TIR pędząc z prędkością 60 km/godz mógł zakręcić 3 razy pod kątem 90 stopni na stosunkowo krótkim odcinku, robiąc stosunkowo mało szkód wśród tych stoisk jarmarcznych (trochę pozrywanych dachów, wiszące ozdoby z oświetleniem). Zawsze na miejscu zbrodni a było tam kilka miejsc z kwiatami i zniczami, są obok zniczy, kwiatów fotografie ofiar, tam nie było żadnych fotografii Niemców (chociaż byli niby wśród zabitych), były fotografie naszego Polaka-kierowcy i jakiejś izraelskiej pary małżeńskiej. Prezydent z innymi politykami owszem udzielali wywiadu przed szpitalem, w którym są rzekome ofiary tragedii, ale normalnie politycy uwielbiają być przy łóżkach chorych, zadawać głupie pytania etc. Lekarze zamiast być przy łóżkach chorych stoją w teatralnych pozach za Gauckiem.
Obrazek
Pytasz się levibc czemu to służy, cel "oni" mają, prowadzą tzw "wojnę z terrorem", czyli celem jest budowa państwa policyjnego, muszą nas zastraszyć, islam jest tym narzędziem.
Jeszcze ciekawe w dzienniku policyjnym z Berlina https://www.berlin.de/polizei/polizeimeldungen/archiv/2016/?page_at_1_0=2, gdzie jest odnotowane każde zdarzenie chronologicznie, wymagające interwencji policji, z dokładnym opisem i miejscem zdarzenia, nie ma wpisu o ataku na jarmark bożenarodzeniowy 19. 12.2016, czyli co był atak, czy nie był?
Dla mnie Ole Dammegard nie mowi bzdur a mówi z sensem.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 18:42 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1111
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Pytasz się levibc czemu to służy, cel "oni" mają, prowadzą tzw "wojnę z terrorem", czyli celem jest budowa państwa policyjnego, muszą nas zastraszyć, islam jest tym narzędziem.

Państwo Policyjne już istnieje. I do jego stworzenia nie potrzebne były żadne lalki ani aktorzy. I nie będą potrzebni by to dalej je usprawniać. Rozumiem to, że odpowiednie grupy szkolą tych ludzi, zapewniają im wsparcie logistyczne, sprzęt i paliwo ideologiczne. Szczególnie dba się o to ostatnie, bombardując cały region bliskiego wschodu i sprowadzają coraz więcej wkurwionych psycholi do Europy. Którym tam się szkoli za amerykańskie pieniądze rękami Saudów.

Tym bardziej nie rozumiem, po co na siłę wymyślać alternatywne historie, które ciągle nie mają silnego poparcia dowodowego.

Jeśli bym był dowódcą takiej operacji i miał bym do wyboru, zorganizowanie takiego zamachu rekrutując jakiegoś Islamskiego psychola których w tym kraju nie brakuje, którzy mają gotowe programy ideologiczny pod tytułem "poświęcić życie w imię Islamu" a szkolić nową osobę od zera i robić jej pranie mózgu, fingować jej całą historię i szkolić, albo tracić dobrego żołnierza, który mimo, że ma przeszkolenie również trzeba by zrobić branwashing.

To wybór wydaje mi się prosty. Mam kontakty i całą siatkę religijnych zjebów, gdzie starczy kilka telefonów by zmontować całą akcję w kilkanaście godzin. Tym bardziej, że zamachowiec przeżył, setki osób będzie w stanie go rozpoznać. Facet nie rozpłynął się w powietrzu, ani nie żył przecież w próżni.

Cytuj:
The attacker, identified by police as Khalid Masood, born in Kent, was also a violent criminal convicted of multiple offences spanning 20 years, said Scotland Yard.

His offences included assaults, grievous bodily harm, possession of offensive weapons and public order offences. He had spent time in jail but not for terrorist-related offences, according to Amber Rudd, the home secretary.


Ma też świetną kartotekę, wieloletnią historę przestępczą, umiejętność posługiwania się bronią.
Po co jakieś lalki, po co jacyć aktorzy, czemu nie miał by to być zwyczajny Islamski wykluczony zjeb, których w tym mieście są setki.

Po co szukać kogoś innego i co by to zmieniło ? Przecież chodzi o sianie terroru i zagrożenie Islamem.
Po co werbować nie Islamiste, by potem wszystkich przekonywać, że to jednak był Islamista, skoro takich łazi po Londynie na pęczki.

No chyba, że to ja czegoś nierozumiem...

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 mar 2017, 22:26 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 242
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
@levibc pisze, że państwo policyjne już istnieje, może to tylko przedsmak tego państwa. Pozatym zgodnie z zasadą "dziel i rządź" trzeba napełnić większą nienawiścią jednych przeciwko drugim (lewaków przeciwko prawicowcom, chrześcijan przeciwko "islamskim psycholom" pozwolę sobie zacytować @levibca, Polaków przeciwko Rosjanom, Niemców przeciwko Rosjanom etc), by zawrzało, może im się marzy wojna domowa, kto wie...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 mar 2017, 0:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1111
Płeć: mężczyzna
To swoją drogą, antagonizacja dzieje się na kilku płaszczyznach, z jednej strony jest to Islam i imigrancji na innej wewnętrzne spory polityczne jak w Polsce walka PISu z opozycją czy arena międzynarodowa i napięcia z Turcją czy Rosją.
Tymczasem, we francji w Lille kolejna strzelanina na stacji metra Porte d’Arras. Wydaje się, że zaczyna to być nasza nowa codzienność.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 mar 2017, 7:41 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
levibc pisze:
Osoby takie jak Ole Dammagard są wysoce podejrzane i bardzo często pierdolą mega bzdury. Bo to właśnie takie indywidua potem rozpuszczają plotki o "lalkach" albo, że to wszystko "teatr" i nie było żadnego zamachu. Bo takie głupoty też się piszę a ludzie to kupują.

Albo jego pomysły, że w ataku Brevika w Norwegii to 5 Policjantów zabiło prawie 90 osób. Powód ? Na budynek została skierowana wiązka broni energetycznej mind control i Policjanci zaczęli strzelać. Zero dowodów, poszlak, cała historia wyciągnięta z dupy, absolutnie nic co miało by poprzeć tą tezę. Dlaczego mam słuchać ludzi którzy nie potrafią podeprzeć chociaż cieniem dowodów tego o czym mówią ?

To zmienia postać rzeczy, nie słyszałem tego; a zastanawiałem się słuchając go, gdy mówi o braku ofiar, co z Breivikiem. To ewidentnie jakaś totalna bzdura, przecież były osoby które przetrwały masakrę, nawet był wśród nich Polak - oglądałem jego wypowiedź.

levibc pisze:
To już jest konkret. Dziwnym zbiegiem okoliczności bardzo często dzień, tydzień po ćwiczeniach, czy to wojskowych czy Policyjnych następuje w tym miejscu takie wydarzenie. Czasem bardzo podobne do scenariusza z ćwiczeń.

Tak, to już standard, podobnie jak pozostawiony przez rzekomego terrorystę paszport.

levibc pisze:
Cytuj:
Pytasz się levibc czemu to służy, cel "oni" mają, prowadzą tzw "wojnę z terrorem", czyli celem jest budowa państwa policyjnego, muszą nas zastraszyć, islam jest tym narzędziem.

Państwo Policyjne już istnieje.

Jeszcze nie istnieje na szczęście, inaczej nie pisalibyśmy sobie tak swobodnie tego co piszemy tu na forum. Można by się oczywiście sprzeczać o definicje itd..., ale mamy przecież przykłady z historii i to nie tak odległej, bo wciąż żyją ludzie, którzy to pamiętają. Państwo policyjne to była III Rzesza Hitlera, stalinowski Związek Radziecki i w nieco mniejszym stopniu PRL. Obecnie jest Korea Pn., Chiny również i znalazło by się jeszcze kilka przykładów wśród państw trzeciego świata.

Znamiona państwa policyjnego mają wszystkie kraje, zwłaszcza USA inaczej nie było by tej globalnej konspiracji, nwo, czy jak to tam nazwać...

Często hollywoodzkie filmy s-f o przyszłości pokazują nam państwo policyjne (np. serial Colony).

Teraz natomiast mamy pseudodemokrację, czyli pozory demokracji i wolności. Dopóki będą te pozory nie będzie prawdziwego państwa policyjnego. Niestety wygląda na to, że powoli gotują żabę i małymi kroczkami budują jedno wielkie europejskie państwo policyjne. A teraz mamy jedynie przedsmak tego państwa, jak wyżej napisała why?.

Po co takie zamachy są przeprowadzane? A no po to:

Cytuj:
Dziś w Rzymie po unijnym szczycie zorganizowanym w 60. rocznicę Traktatów Rzymskich szefowie państw członkowskich podpiszą wspólną deklarację, która określi przyszłość Unii.

W związku z zagrożeniem terrorystycznym podjęto nadzwyczajne środki ostrożności.

Jeszcze wczoraj włoskie media, powołując się na ministra spraw zagranicznych Włoch Angelino Alfano, donosiły, że wspólnej deklaracji mogą nie podpisać Polska i Grecja. Wszystko jednak wskazuje na to, że osiągnięciu porozumienia podczas szczytu nie powinny grozić większe napięcia.

Po środowym zamachu terrorystycznym w Londynie szef włoskiego MSW zwiększył z 3 do 5 tysięcy liczbę policjantów i agentów czuwających nad bezpieczeństwem. Policja obawia się również agresji ze strony anarchistów, szczególnie bojówek z zagranicy. Dziś w różnych częściach Rzymu odbędzie się sześć antyunijnych demonstracji. Okolice Kapitolu, miejsca obrad, są strefą całkowicie zamkniętą. Zamknięte są również trzy pobliskie stacje metra. Po centrum miasta nie mogą poruszać się ciężarówki ani większe samochody dostawcze.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzym-sz ... ka/ft90zb6

W ten sposób określają przyszłość Unii, nadają jej kształt.

Wczoraj w Rzymie a dokładniej w Watykanie odbyło się pierwsze spotkanie Franciszka ze wszystkimi przywódcami UE i krajów członkowskich jednocześnie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group